5 MAANDAG 10 SEPTEMBER 1934 HAARDE M'S DSGBCAD Z-Exc. minister Marchant reikte te Rotterdam aan den aanvoerder van Sparta den Zilveren Bal uit. Het elftal van V. S. V., dat met 41 van Go Ahead verloor. Van links naar rechts. Knielend: Van Os, Michel, v. d. Griendt; Midden: De Vries. De Koning, Kruiswijk; achterste rij H. de Wolf, U. de Wolf, v. d. Lugt, Sterk, Mooye De Honkbalclub E. D O., die naar de eerste klasse gaat. Van links naar rechts voorste rij: K. Zandstra. Bosch, v. d. Borne, Kuil en v. d. Putten. Tweede rij: Schijvenaar, Van Esch, Verhagen, S. Zandstra en G. Zandstra. Het H. V. B.-elftal dat aan het Vierbondentournool deelnam. Van links naar rechts eerste rij: Visser, Stouten en Bom. Tweede rij: Dansik, v. d. Vlist. De Jong. Derde rij: Spoor en Van Eeten (reservesi. Kelfkens, Poeigeest. Witkamp, Bijvoet, Kelfkens en .Van Esch (reserve). de huldiging te Pardubitz (Tsj. Slowakije), rechts de Hollander Hartmann die derde werd. Felle strijd tusschen v. 1. n. r. Metz, Reineveld, Moerkerk en daarachter Fruitema, tijdens de wedstrijden van de H. S. V. „De Kampioen" op de Heemstéedsche Wielerbaan. De ingang van het Stadio Mussolini te Turijn, waar onze athleten zulke fraaie successen wisten te bevechten. Mej Pauptit, zeer bekend rijdster van vele paarden springconcoursen, nadat zij op Epatant te Duindigt de vlakke baan race over 1600 Meter voor dames had gewonnen, De wielrenner Leyse deed Zaterdag te Heem stede een aanval op Richard's uurrecord, maar bleef beduidend beneden diens prestatie, Peters, die te Turijn r-uropeesch kampioen hink-scap-sprong werd. wierookt op 100 Me ter, na do getuigenis- Helen Jacobs, de Amerikaansche tennis sen van de film zijn kampioene, is, evenals jaren geleden Helen ïitel weer moest af- Moody, tijdens een wedstrijd plotseling voor staan aan Berger, geruimen tijd buiten gevecht gesteld door een ernstige spierblessure.

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 9