I Vaseline NpJiiChesebrough DONDERDAG 20 SEPTEMBER 1934 HSÏRL'EM'S D 'A G B E A D 7 LAATSTE BERICHTEN Leeuw breekt los tijdens optocht Na sensationeele achtervolging neergelegd. RICHMOND, 20 September (Reuter) Tij dens een marsch door de stad van een circus, sprong een woedende leeuw uit zijn kooi, waardoor een paniek ontstond onder de dui zenden toeschouwers. De leeuw sprong een paard naar de keel, doch werd met de zweep verdreven. Het dier sprong toen evenwel een ander paard naar de keel, waarop een politie-agent toesnelde geen acht slaand op de klauwen, hoeven en tanden, en schoot zijn revolver leeg op den leeuw. Het woedende dier rende door de straten, aan een poot gewond achtervolgd door de schietende politie. Een toeschouwer werd aan den arm gewond door een verdwaalden kogel. Ten slotte slaagde een van de employés van het circus erin den leeuw, welke in het nauw gedreven was, neer te schieten. Werkverschaffing Borneo. Z.O. Wegenaanleg en -verbetering. SOERABAJA, 20 September CAneta). IDe „In öische Courant" verneemt, dat heit Departe ment van Binnenlandsch bestuur plannen heeft vastgesteld voor werkverschaffing in Z.O. Borneo, waarvan de kosten bestreden zullen worden uit de opbrengst van het rub beruitvoerrecht. Voor de verschillende wer ken die in werkverschaffing zullen worden uitgevoerd is een bedrag van f 550.000 door den Resident van Bandjermassin op het werkplan gebracht. Dit plan omvat de verbetering van den weg van Bandjermassin naar Haroeway; de aan leg van een nieuwen weg van Moearaoeja in de richting van Tanahgrogol, in welken weg ijzerhouten bruggen zullen worden aange bracht. Verder zullen zeer véle kleinere irri- gatiewerken worden uitgevoerd als in de on- derafdeeling Barabai voor een bedrag van f 70.000 en in de onderaf deeling Amoentai tot een bedrag van f 83.000. Conversieleening van België, Overeenkomst met een Xederlandsch bankiers-consortium. De Belgische regeering heeft, naar het Alg. Handelsblad verneemt, den heer Sap, minister van financiën gemachtigd een leening op te nemen, welker opbrengst zal worden aange wend om de Pransche leening van 400 mil- lioen francs af te lossen. Voor deze Fransche leening betaalt België 6 pet., terwijl het voor de nieuwe leening, die door een Neder- landsch bankiersconsortium zal worden over genomen, slechts 4 1/2 petè behoeft te beta len, zoodat de schatkist door deze conversie transactie 6 millioen francs per jaar be- Schip met 200 opvarenden gekapseisd. 20 opvarenden verdronken, 60 vermist. SJANGHAI, 19 September (V.D.) Bij Wei Hei Wei is een schip gekapseisd aan boord waarvan zich 200 matrozen bevonden. Twintig matrozen zijn verdronken, terwijl 60 nog wor den vermist. De wapen-leveranties aan de Zuid-Amerikaansche Staten. Bemiddeling der Fransche regeering. (Zie ook pag. 4). WASHINGTON, 19 September (Reuter). Klaarblijkelijk als antwoord op de talrijke ont vangen protesten heeft de Senaatscommissie van onderzoek naar den wapenhandel een communiqué gepubliceerd waar o.a. in staat: Het moreel der naties maakt geen punt van onderzoek voor ons uit. Wij houden ons alleen op met een enquête naar den particulieren wapenhandel. Als getuige werd heden de president van den Federal Laboratories Incorperated Young ge hoord, die verklaarde dat hij commissie be taalde voor zaken die aan zijn firma werderf gegund door Columbia en dat een zekere Strong dat geld ontving. Strong was indertijd officier bij de Amerikaansche Marine. Frank Jones de vertegenwoordiger van de Federal Laboratories Incorporated Young ge- Amerika verklaarde dat de Britsche regeering onder die was, welke belang hadden bij den verkoop van oorlogsmateriaal dor haar landen aan Zuid-Amerika. Hij noemde de Fransche regeering de „makelaars" voor den wapenver koop in Zuid-Amerika. Een ander gevolg van de getuigenverkla ringen van de commissie is dat de verklaringen dat Duitschland zijn aankoopen van oorlogs materiaal in de Vereenigde Staten met contant geld betaalt te Londen een zeer slechten indruk hebben gemaakt. De zakenwereld is van oordeel dat het beroep van Duitschland op het gebrek aan buitenlandsche deviezen om zijn schulden te betalen, alle waarde verliest. Het executief comité van de liberale partij heeft bovendien eenstemmig besloten de in stelling van een enquette-commissie voor den wapenhandel te eischen, welker werk, evenals in Amerika, in het openbaar moet plaats heb ben. WANDELSPORT DE WANDELTOERIST. Bovengenoemde vereeniging heeft te Am sterdam niet deelgenomen aan een 30 K.M.- marsch, zooals abusievelijk in ons nummer van Dinsdag werd medegedeeld, maar aan een marsch van 50 K.M. Steeds meer onlusten in Amerika. NEW YORK. 20 September (Reuter). De leider van de textiel-staking Gorman, ver klaarde, dat besloten is 100.000 werklieden in de verschillende textiel-bedrijven te verzoe ken Maandag a.s. eveneens in staking te gaan. Te Philadelphia verstrooide de politie eeni- ge honderden stakers met behulp van den gummistok. De staat van beleg in Georgie is nog niet opgeheven, hier zijn 138 stakers die zich ver zetten, gearresteerd. Te Littlefalls (New York) verstrooide de po litie de stakers met brandspuit en traangas. Naar men verneemt zal Roosevelt wel aan nemen als bemiddelaar op te treden, doch hij ziet liever, dat het ministerie van Arbeid een regeling tot stand brengt. WASHINGTON, 20 Sept. (V.D.) De ver bittering onder de stakers in de textielindus trie en de daarmede gepaard gaande ver scherping van den toestand neemt nog steeds toe. Gisteren is een fabriek met steenen ge bombardeerd, auto's werden omgeworpen en schuttingen afgebroken in Waterville, in Mai ne terwijl ook gevechten ontstonden tusschen stakers aan den eenen kant en nationale gar disten en politie aan den anderen kant. Vier personen werden gearresteerd. Nadat men er eindelijk in geslaagd was de opgewonden me nigte uiteen te drijven, vooral met behulp van traangassen heeft de gouverneur van den staat Louis Brann een conferentie bijeen ge roepen teneinde maatregelen te beramen om de orde en de levens van de burgers en hun bezit te beschermen. In New Hampshire is een ware veldslag geleverd tusschen politie en stakers nabij een textielfabriek waar posters werkwilligen hadden lastig gevallen. De sta kers maakten hierbij gebruik van knuppels, terwijl de politie zich voornamelijk van haar gummistokken bediende. Vele personen kre gen ernstige hoofdwonden. De stakers hadden echter in zooverre succes dat de betrokken fabriek zich genoodzaakt zag de poorten te sluiten. Het eerste slachtoffer van een bajonet der nationale garde, Ernst Riley, is in Mount Hol ly in Noord Carolina overleden na een botsing tusschen stakers en militie te Belmonte, waar hij een zware steekwond opliep. Bij dezelfde botsing werd nog een textielarbeider ernstig door bajonetsteken gewond. Thans zijn gedu rende de textielstaking reeds vijftien personen een gewelddadigen dood gestorven. „Blanke huid - Zachte handen" 53 V (Adv. Ingez. Med.) Werklooze verdacht van opruiing. AMSTERDAM, 20 September. In hooger beroep stond voor het Hof een werklooze ar beider uit Haarlem terechte verdacht van opruiing. De politierechter had hem te dien zake ver oordeeld tot twee maanden gevangenisstraf. Het O. M. had drie maanden gerequireerd. Toeon uit een lokaal te Haarlem een man werd verwijderd had verdachte geroepen „Je hoofd gebruiken en naar den wethouder gaan en daar een paar ruiten stukslaan dan worde je geholpen!" Verdachte gaf de woorden toe. De proc. generaal requireerde bevestiging van het vonnis. De verdediger rar. Baruch drong op een voorwaardelijke veroor deeling aan. Na raad-kamer besloot het Hof het Leger des Heils op te dragen rapport over den verdachte uit te brengen. UITGAAN. Zondag wordt voor 't eerst in Haarlem op gevoerd Willy Chanson's nieuwste revue „Er moet wat aan gedaan worden" met medewer king van de bekende Jordaankomieken Mie en Ko. Deze revue wordt heden met groot succes te Amsterdam opgevoerd. TERAARDEBESTELLING VAN KLAAS VAN NEK Jr. Onder buitengewoon groote belangstelling heeft heden op de Nieuwe Oosterbegraaf- plaate te Amsterdam de begrafenis plaats ge had van den verongelukten wielrenner Klaas van Nek Jr. die Zaterdag jl. tengevolge van een auto-ongeval nabij Alkmaar om het leven is gekomen. Op de begraafplaats waren dui zenden te za-men gekomen om de nagedach tenis van den jeugdigen wielrenner te eeren. Omstreeks hafl een kwam de stoet op de begraafplaats. Leden van de wielerclub ..De Germaan" droegen de baar, welke gedekt was met een schat van bloemen, naar het familie graf, waarop de twintig jaar geleden gestor ven Piet van Nek ter aarde besteld is. Op de begraafplaats waren o.a. aanwezig behalve de naaste familieleden de heer J. J. van der Berg. directeur van het Stadion te Amsterdam de directeur van de Amsterdamsche Zesdaag- sche. bestuursleden van wielerclubs, terwijl ook de renners Pijnenburg. Jan van Kempen, Staats. Wals en Blekemolen onder de aanwe zigen bevonden. Aan het graf werd het woord gevoerd door den voorzitter van de Federatie van wieler clubs in Noord-Holland, den heer Thijssing en den voorzitter van „De Germaan". Een der aanwezigen dankte in naam der familie. AFSCHEID HOOFDINSPECTEUR BOS. Op 19 September des morgens om 11 uur, heett ten huize van den Hoofdinspecteur van Politie, den heer H. Bos, een intieme plech tigheid, die door bijzondere omstandigheden thans eerst kon geschieden, plaats gehad: hem werd bij monde van de oudste inspecteurs van Tongeren en Oudman een kunstvoorwerp aan geboden als blijk van sympathie van het su perieure politiepersoneel voor de jarenlange goede samenwerking. De heer Bos dankte, ook namens mevrouw Bos met eenige welgekozen woorden voor het mooie geschenk. KENNEMER FOTOKRING. Woensdagavond hield de Kennemer Foto kring de eerste bijeenkomst van het winter seizoen in de bestuurskamer van de Sociëteit Vereeniging. Deze vergadering was zeer druk bezocht. De heer L. A. v. d. Velden uit Rotterdam vergastte het gezelschap op een interessante lezing over het Zwitsersohe canton Graubün- den en vertoonde daarbij een zeer groot aan tal van de fraaiste lantaarnplaten. De toppen der bergen en de dalen, de glet- schers en de fraaie meren, alles kreeg een beurt, en vrijwel zonder uitzondering waren de foto's van uitstekende kwaliteit. De spre ker nam zijn gehoor als 't ware bij de -hand en voerde het zoo langs de steile bergpaden en langs de gletscherspleten, om ze na ver loop van tijd weer veilig hier of daar in een hotel of op een café-terras af te leveren. Hij wist daarbij respect af te dwingen voor het feit, dat hij op die tochten kans had gezien, zooveel schoons op de gevoelige plaat vast te leggen en het thans in lichtbeeld-vorm te presenteeren. Een warm applaus was zijn belooning, met een dankwoord" van den voorzitter. Na de lezing werden enkele huishoudelijke zaken afgedaan. Als gebruikelijk bestond veel belangstelling voor den 50-punten wedstrijd voor lantaarnplaten en de proefprojectie. HET AMERIKAANSCHE HUIS BESTAAT 10 JAAR. Het Amerikaansche Huis in de Barteljoris- straat, dat vroeger op het Spaarne was ge vestigd, herdenkt het 10-jarig bestaan. N.V. WOONINRICHTING J. CHRISTIAANS. Vrijdagochtend 11 uur wordt het nieuwe, tweede filiaal, de derde zaak, van de N.V. Wooninrichting J. Christiaans geopend, ge vestigd in de Amsterdamstraat 41. We kwamen voor de opening een kijkje ne men en konden constateeren, dat deze zaak in meubelen, bedden, tapijten etc. etc., van een zeer ruimte sorteering voorzien is. De zaak die gedeeltelijk verbouwd werd, is van keurige moderne ballonverliohting voorzien en ont vangt ook zeer goed licht door nieuw aange brachte dakramen. Het filiaal aan de Amsterdamstraat is zoo als de directie het noemt „de stadszaak voor Haarlem-Oost". Dat met de uitbreiding een groote omzet gepaard moge gaan! LICHTBEELDEN AVOND TABERNAKEL ZENDING. Op Donderdag 27 September hoopt mej. Joh. Ekering, evangeliste der Tabernakelzending te Parijs, een lezing met lichtbeelden te houden in de kerk der Broedergemeente, Parklaan 34. Zij zal dan vertellen over den moeilijken maar vaak rijk gezegenden arbeid in donker Parijs, waar de Tabernakelzending haar ar beidsveld heeft, en tevens mededeelingen doen betreffende de zending aan de Ivoorkust. Mej. Ekering, die reeds meermalen te Haarlem heeft gesproken, maakt op het ooger.bhk een toumée door Nederland, teneinde belangstel ling voor haar werk te wekken. KUNST AAN HET VOLK IN DE CONCERTZAAL. Ons is abusievelijk opgegeven dat de ope ningsavond van Kunst aan het Volk in den Stadsschouwburg was. Dit moet zijn: Gem Concertzaal. schop als geestelijk adviseur had benoemd ka pelaan R. Oud. De studiedagen zullen dit jaar gehouden worden van 69 October. Opgericht is een contactcommissie, be staande uit leden van den bond en Jozefgezel len. Deze stelt zich de bevordering van uit zending van jonge werkloozen naar werk kampen ten doel. De studieclub zal de vol gende week weer haar arbeid hervatten on der leiding van den heer D. Pronk. Het jaarfeest wordt gehouden op 11 No vember. De tooneel vereeniging Door Eendracht Sterk zal medewerking verleenen. De nieuwe adviseur hield een rede over „Wat vraagt onze tijd?" Uitvoerig schetst spreker het begrip .Katholieke actie", „de deelname van de leeken aan het heilig bestuur der kerk" „de leeken met Paus, Bisschoppen en Pries ters aan de zaligmaking van alle menschen." Kapelaan Oud toont aan dat deze tijd vooral rijp is voor die samenwerking. Van de gelegenheid tot vragen stellen werd eenig gebruik gemaakt. BURGERLIJKE STAND. Ondertrouwd: P. R. Kromhout en J. van Wijk. Getrouwd: H. van Geest en M. J. Donkerlo; M. Bekker en A. M. van Oers. Bevallen: N. H. HelmersJanze, z.: E. VreekenMargies, d.; E. KnobbendamSlig- gers, z. Overleden: D v. d. Molen. 90 j., wed. H. Casander; A. Suik geh. met L. v. d. Wal. FAILLISSEMENTEN. Als curator in het faillissement van A. Kraan treedt niet Mr. A. van Dam op, zooais volgens een ons verstrekte opgave in ons num mer van Woensdag werd. gemeld, maar Mr. S. Groen INFORMATIEKOERSEN. (Medegedeeld door de Rott. Bank Ver.) Londen 7.27 1/4—7,27 3/4 Berlijn 58.82 1/2—58.92 1 2 Parijs 9.71 3 4—9.72 1/4 Brussel 34.6034.63 Zurich 48.0248.11 Rome 12.63—12.67 New-York 1.45 3/845 5/8 UIT DE OMSTREKEN IJMUIDEN MARKTPRIJZEN. Tarbot per kilo f 0.66f 0.48. Griet per 50 kilo f 18f 9. Tongen per kilo f 1.25f 0.75. Groote schol per 50 kilo f 30f 27.50. Middelschol per 50 kilo f 29f 24. Zetschol per 50 kilo f 21.50. Kleine schol per 50 kilo f 21f 5.40 Schar per 50 kilo f 14f 4.90 Rog per 20 stuks f 15f 7 Vleet per stuk f 2.40f 1.25 SANTPOORT FEESTAVOND IN HET JEUGDHUIS. Het is een goede gewoonte van het ebstuur van de Vereeniging voor Jeugdwerk, om de uitslagen van den Floraliawedstrijd en van de jeugdtuintjes bekend te maken op oen feest avond. Dat dit voor de Jeugd een groote attractie is, bleek Woensdagavond weer duidelijk: de zaal was geheel gezet t Was de 9de feestavond, deelde de heer Dankbaar mede. In September 1925 is de idee voor jeugdtuinen geopperd, in Mei 1926 sprak wijlen Mr. D. Lioni bij de opening zijn rede uit. in 1927 deed de Floralia haar intrede, welke een groot succes Is geworden, mede door den steun van eigenaars van buiten plaatsen en tuinbazen. De heeren Bleeker. Renaud en Mey trachten liefde voor de natuur bij te brengen en dit moet haar uitwerking hebben op de houding van de jeugd tegenover de plantsoenen in onze mooie gemeente. De heer Dankbaar deelde verder mede, dat door den bouw eener school het terrein hoogst waarschijnlijk verloren zal gaan, maar dat het bestuur naar een ander terrein zoekt, om dezen tak van het jeugdwerk voort te zetten. Voor en na de pauze werd de aandacht der jeugd geboeid door films. In de pauze werden de uitslagen bekend Die van don floraliawedstrijd hebben wij reeds gepubliceerd, zoodat wij volstaan met de jeugdtuinen. Afd. I: 1. Beppie Bleeker, 2. Marinus Heule, 3. Gouke Zwarteveen, 4. Gerard Bleeker, troostprijs: Hans Moolenburgh. Afd. II: l. Marlies Blankevoort. 2. Ali Felix, 3. Anneke Krijn, 4. Wim Brandenburg. De heer Dankbaar deelde de diploma's uit. PERSONALIA. De heer J. Breukelaar uit Amsterdam is be noemd tot tijdelijk onderwijzer van school A' (Vijverweg). AMSTERDAMSCHE BEURS DONDERDAC 20 SEPT. 1934 OPGEGEVEN DOOR DE ROTTERDAMSCHE BANKVEREEN1GING KANTOOR HAARLEM BLOEMENDAAL Bloemendaalsche Reddings brigade. De heer E. A. W. van Nederhasselt tot eerelid benoemd. EEN VLAG VOOR „SANTPOORTS BLOEI". Onlangs deelden wij mede, dat door boven, genoemde vereeniging 'n prijsvraag inzake een mtwerpvlag was uitgeschreven. Hiervoor waren zes inzendingen ingekomen. Met bijna alge- meene stemmen werd de prijs toegekend aan .Kovacs". De vlag zal geplaatst worden in het plantsoen dat binnenkort aan de Broekbergerlaan zal worden aangelegd. Het winterprogramma dezer vereeniging is gedeeltelijk vastgesteld. De halfjaarlijksche vergadering wordt op 10 October gehouden. In de tweede helft dezer maand wordt een tooneel uitvoering gegeven, waaraan zeer waarschijn lijk de bekende Amsterdamsche Tooneel- en Cabaretvereeniging zal medewerken. In de tweede helft van November zal een lezing ge houden worden met een bekende persoonlijk heid als spreker. Voorts ligt het in de bedoeling van het bestuur tegen Kerstmis een kien- wildavond uit te schrijven. DE HOOFDSTRAAT HERBESTRAAT. Ongetwijfeld tot veler genoegen kunnen we mededeelen dat met de herbestrating van de Hoofdstraat een begin is gemaakt. Vooral daar, waar de keien gebruikt waren, was de bestra ting soms meer dan slechts. HEEMSTEDE KAPELAAN OUD GEESTELIJK ADVISEUR VAN DEN R.K. VOLKSBOND. Woensdagavond hield de afdeeling Heem stede van den R. K. Volksbond een vergade ring; waarin werd medegedeeld dat de bis- Woensdagavond had in hotel Roozendaal te Overveen een ledenvergadering van boven genoemde brigade plaats. De groote opkomst vond haar oorzaak in het feit, dat de heer E. W. A. van Nederhasselt, door drukke werk zaamheden daartoe genoodzaakt, zijn functie als voorzitter der B. R B. zou neerleggen. Allereerst werd bepaald, dat de brigade haar zwemoefeningen zou houden in Stoop's Bad tezamen met IJmuiden, elke week een 'oefening. Voordat punt 3: bestuursverkiezing, aan de orde werd gesteld, werd aan den heer van Nederhasselt gevraagd, of zijn besluit tot af treden onherroepelijk was. Na een bevesti gend antwoord werden als candidaten voor het voorzitterschap de namen genoemd van Dr. W. D. van Oldenborgh, medisch leider en A. J. Meijerink, bestuurslid. De heer Meijerink wenschte voor deze be noeming niet in aanmerking te komen; Dr. van Oldenborgh werd met 34 stemmen (2 bianco) gekozen tot voorzitter; hij nam de benoeming aan. De heer Van Nederhasselt installeerde zijn opvolger in de nieuwe functie. Spreker zei, dat het hem steeds een genoegen en een voorrecht was geweest, voorzitter te zijn van zoo'n nuttige vereeniging Het aantal on gevallen aan het strand is sedert het bestaan der B. R. B. sterk verminderd. Aan den heer Van Nederhasselt werd hierna verzocht, zich eenige oogenblikken uit de vergaderzaal te willen terugtrekken. De heer Meijerink stelde voor, den afge treden voorzitter te benoemen tot eerelid, welk voorstel met applaus werd begroet. Na terugkomst werd de heer Van Neder hasselt door Dr. van Oldenborgh gelukge- wenscht met zijn benoeming. Spreker ver zocht den heer Meijerink, die als nestor der brigade meer op de hoogte is van de verdien sten van het nieuwbenoemde eerelid, het woord te willen voeren namens de leden der brigade. Deze voldeed gaarne aan dit ver zoek, roemde den ijver en de toewijding van den afgetreden voorzitter en bracht hem dank dat door zijn bemoeiingen de gemeenteraad van Bloemendaal aan de brigade de bekende reddingsflotteur en het doelmatige strand huis ten gebruike gaf. De heer Van Nederhasselt dankte de beide sprekers. Tot lid der Technische Commissie werd benoemd de heer J. Huyboom. De instructie werd opgedragen aan de dames Evers en Timmer en de heeren Eys- ken en Grootegoed. Het besluit werd geno men, dat zij, die nog niet kunnen zwemmen toch als candidaatlid tot de brigade kunnen toetreden; hen zal dan zwemonderwijs worden gegeven en zij kunnen dan reeds de medische cursussen volgen om later ook hulp te kunnen verleenen bij ongevallen langs den weg. Na een uitgebreide rondvraag volgde slui ting. LEZING PROF. DR. A .H. DEN HARTOG. Op Woensdag 3 Oct. zal Prof. Dr. A. H. den Hartog uit Amsterdam in het Jeugdhuis een lezing houden over: „De verwording van onzen tijd". Staatsl. Biul. 4 1/2 pCt. Neder], 1917 4 pCt. ld. 1933 II 4 1/2 pCt. Nederl. Indië 1930 II Staatsl. Bnltenl. 5 1/2 pCt. Duitschl. 1930(Youngleen.) 1 pCt. Engeland 4 1/2 pCt. Frankr. Schatk. 1932 Scheepv. Mijen. Oude Boot Scheepv. Unie Stoomv. Mij. Ned. ïndustr. BInncnL Alg. K^ijde Unie.... A. N. I .E. M. (Nat. Bezit) Berkei's Patent Cert. Calvé Delft.... Nederl. Ford Ned. Ind. Gas (Nat. Bezit) Gem. Beb. Philips Unilever ïndustr. Buitonland. Anaconda Copper Am. Smelting Am. Enka Bethlehem Steel Cities Service 5 pCt. Cities por 19 66 Am. Glanzstoff (gew.) General Aviation Intern. Nickel North Amer. Cy. Standard Brands U. S. Leather U. S. Steel Banken Biimeul. Koloniale Bank Cert. Handel Mij. Indische Bank 25H 5 H 35H 35 34* 198 46 213 182 219 73 6%-7 10* 17* 1% 15 8 11 Vi m 43 42* 69 Banken BuitcnL Deutsche Reichsb. 58 Petrol. Mij. Blnl. Kon. Petroleum 151 91 Petrol. Mij. Buitcnl. lOfc 4* Cultuur Mijen. H. V. A 169* S6 N. I. S. U Vorstenlanden 18 Mijnbouw Mijen. Alg. Exploratie 130 297 153 6 Tabak Mijen. Deli Batavia Tabak 152% Dell Mij. 131* - 134 Rubber Mfjen. A'dam Rubber 97% - 97 Deli Bat. Rubber.... 72 Ned. Ind, Rubber Koffie 98 Ver. Ind. Cult. Ondom. 72 Spoorwegen Buitcnl. Comm. Wilwaukee 2 5 pet. Adj. Milwaukee 47/8 Missouri Kansas Texas 3% Prolongatlekoers

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 11