MINISTERCRISES IN SPANJE EN ROEMENIë Roemenië. DE LUCHTROOVERS VAN HOITIKA ÏSSSS Radio-Programma DINSDAG 2 OCTOBER 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 4 BUITENLAND. De Spaansche regeering Samper afgetreden. Gil Robles c.s. zegden hun steun op. Geen ontbinding van het parlement? Reconstructie van het Roemeensche kabinet Tatarescoe. Titoelescoe zou niet meer terug- keeren. Ongerustheid in Fransche politieke kringen. HET BELANGRIJKSTE NIEUWS Sampez. De Spaansche regeering heeft gistermiddag besloten af te treden. Na drie maanden op reces te zijn geweest is het parlement onder beschermingsmaat regelen van de politie bijeengekomen. Minister president Samper nam onmiddellijk het woord om de tot dusverre door de regeering gevoerde politiek te rechtvaardigen. Na zijn redevoe ring verklaarde de leider van de Katholieke Volksactie, Gil Robles, dat zijn partij de re- geering niet langer zou steunen. Daarop trok het kabinet zich terug. Na korten tijd deelde de minister van Land bouw mede, dat de regeering aftrad. Nadat de minister-president het aftreden der regeering had bekend gemaakt begaf hij zich naar den president der republiek, die de collectieve ontslagaanvrage der leden der re geering heeft aangenomen. Samper heeft den president der Republiek geadviseerd het parlement niet te ontbinden, doch een meerderheidsregeering te vormen op de basis der radicale partij met medewerking der agrariërs en der afgevardigden van de Katholieke Volksactie. Het parlement is verdaagd tot de regeerings crisis zal zijn opgelost. Vandaag zal de president de beraadslagin gen aanvangen met de partijleiders. De door de politie getroffen veiligheidsmaatregelen zijn verscherpt. Er zijn speciale instructies gezonden aan de civiele gouverneurs inzake de handeling van de orde. De legermanoeuvres zijn gestaakt, naar of ficieel werd medegedeeld, vanwege het slechte weer", en de heropening der universiteiten en middelbare scholen is uitgesteld over twee weken. ROEMENIë. Ofschoon herhaaldelijk de noodzakelijkheid ëener reorganisatie der regeering-Tatarescoe gebleken was, kon de minister-president tot dusverre nog niet overgaan tot de noodige wijzigingen, daar klaarblijkelijk tusschen hem en Constantin Bratianoe geen' eensgezindheid bestond over de personen, die daarbij in aan merking zouden komen. Tatarescoe. De tegenstellingen, die van oudsher be stonden tusschen de oudere politici van de liberale partij en den jongeren groep oefen den ook hier hun invloed uit. Thans echter heeft de premier, naar V. D. meldt, het aftreden van den minister van handel Teodorescoe en het overlijden van onderstaatssecretaris Mavrodi aanleiding ge acht tot het uitvoeren der reorganisatie en een ministerie te vormen, dat In overeenstem ming zou zijn met den wenschen van den ko ning en zijn eigen voornemens. Hij heeft dan ook het aftreden van het geheele kabinet aan dén koning aangeboden, die dit heeft aan vaard. Tatarescoe werd belast met het vormen van een nieuwe regeering. Naar in politieke kringen verluidt wil Ta tarescoe ook trachten buiten de liberale partij staande persoonlijkheden in het nieuwe kabi net op te nemen. Titoelescoe zou niet bereid zijn in het nieuwe kabinet-Tatarescoe het ministerie van bui- tendsche zaken op zich te nemen. Indien Tatarescoe er in zal slagen het ka binet te reconstrueeren, zal hij van middag opnieuw naar Sinaja vertrekken om de mi- nisterlijst aan den Koning voor te leggen, waarbij men dan kan verwachten dat de mi nisters direct zullen worden beéedigd. De regeeringscrisis heeft te Boekarest veel opzien gewekt, omdat Tatarescoe nog slechts enkele dagen geleden tijdens een bespreking tegenover Roemeensche journalisten had ver klaard. dat de regeering zich verheugt in het volledig vertrouwen van den Koning en thans krachtiger is dan ooit. In het algemeen is men er in politieke krin gen van overtuigd dat de regeeringscrisis veel meer veroorzaakt is door de ontslagaanvrage van Titulescoe. die naar het schijnt het niet eens is met zekere maatregelen welke zonder zijn voorkennis door de regeering waren ge nomen. In politieke kringen te Parijs is eenige on rust gewekt door de regeeringscrisis in Roe menië. In welingelichte kringen verluidt, dat Titoeloscoe zijn verzoek om ontslag reeds vier dagen geleden heeft ingediend. De premier -heeft echter tothet laatste oogenblik ge tracht Titoelescoe van zijn besluit af te bren gen. Men vermoedt, dat Tatarescoe thans zelf de portefeuille van buitenlandsche zaken op zich zal nemen, hetgeen, naar men vreest gepaard zal gaan met een wijziging van bui- tenlandsch-politieken koers. Vooral ongerust betoont men zich ten opzichte van het bijeen- blijven van de Kleine Entente. Dimitrescoe betrokken bij de fraude bij de gendarmerie. Reuter verneemt uit Boekarest: De fraude bij het hoofdbestuur der gendarmerie betreft een bedrag van ruim 25.0ÖÖ 000 lei. Generaal Dimitrescoe, die volgens het pro cesverbaal persoonlijk voordeel trok, is in staat van beschuldiging gesteld. Engeland. Henderson treedt af als secretaris der Labour Party. Op de partijconferentie te Southport is Maandag beraadslaagd over het aftreden van Henderson als secretaris van de Labour Party. De voorzitter W. R. Smith sprak zijn diepe spijt uit over een scheiding na zoo lange sa menwerking, te meer, daar dit te wijten is aan den slechten gezondheidstoestand van Henderson. In zijn antwoord zeide Henderson dat hij al zijn kennis en ervaring er op had geconcentreerd de partij te maken tot een onafhankelijke politieke kracht. Wat zijn werk als vooratter der ontwapeningsconfe rentie betreft, zeide Henderson, dat hij niet voornemens was deze taak op te geven. Een der grootste idealen, die ooit in deze of eenige andere beweging opgekomen waren, was een wereldovereenkomst tot stand te brengen in deze aangelegenheid, waarvoor men nu reeds drie jaren streed. Mandsjoekwo. Communistische activiteit neemt toe. Uit Sjanghai wordt gemeld, dat aldaar uit Mandsjoekwo berichten worden ontvangen over een verhoogde activiteit der communis ten. Volgens inlichtingen door Djimboen Ren- go ontvangen, zijn de communisten in de maand Augustus 807 malen opgetreden langs de spoorlijnen in Mandsjoekwo met in het ge heel 58.000 man. Op 18 September, den verjaardag der bezet ting van Mandsjoekwo, zijn meer dan tien aanvallen geregistreerd, welke door commu nistische afdeelingen zijn gedaan op Japansche troepen. Het Chineesche persbureau Chetsia meldt, dat 300 gedetineerden die zich van wapens hadden meester gemaakt, zich hebben aan gesloten bij de opstandelingen, die de stad Tsjang Be hebben bezet. Cuba. Staat van beleg als gevolg van revolutionnaire plannen. De Cubaansche regeering heeft den staat van beleg afgekondigd over de provincies Ha vanna en Santiago, nadat zij een communis tisch omwentelingsplan had ontdekt. 30 vroe gere officieren zijn gearresteerd. Het ingrijpen der regeering vond plaats, nadat in den nacht van Zondag op Maan dag in verscheidene streken in Havanna 26 bommen tot ontploffing waren gebracht. De regeering deelt mede den toestand vol komen meester te zijn. BRAND AAN BOORD VAN EEN DUITSCH STOOMSCHIP. De Radio Marine Corporation heeft een radiogram ontvangen van het Duitsche stoom schip Koenigstein, volgens hetwelk dit schip brand heeft in een der ruimen. Het schip was van Antwerpen op weg naar New-York en bevindt zich thans ter hoogte van Nieuw Schotland. Te New-York ontving men later draadloos bericht van de Koenigstein, dat de brand in een der ruimen definitief gebluscht was. SUZANNE LENGLEN GEOPEREERD. PARIJS, 1 October (Reuter) De vroegere tenniskampioene Suzanne Lenglen heeft hier heden een zware operatie ondergaan. Betoogingen tegen minister Chéron. Gendarmerie moest er aan te pas komen. PARIJS, 1 October (V. D.) Toen de Fran sche minister van justitie Chéron (van wien beweerd wordt dat hij bij een verzekerings- sohandaal betrokken is) gisteren te Célestan aankwam werd op het perron uit de menigte gefloten, wat zich herhaalde, toen hij gister avond te Metz arriveerde om in het gebouw van de prefectuur te overnachten. Voor het gebouw verzamelde zich een fluitende en joe lende menigte, die door de gendarmerie en de nationale garde moest worden verspreid. TIEN JAAR TEGEN DEVIEZENSMOKKELAAR GEëlSCHT. In het deviezenproces te Berlijn tegen den als .Sprittweber" bekenden beklaagde Hermann Weber c.s.. eischte het O.M. tegen Weber 10 iaar tuchthuisstraf en 10 jaar eerverlies. Op 6 October wordt uitspraak gedaan. Het O.M. motiveerde de zware straf met een verwijzing naar de groote schade, die het Duitsche Rijk heeft geleden door zijn deviezensmokkelarij voornamelijk uit Nederland naar Duitschland De beklaagde wendde tijdens het proces krankzinnigheid voor. VIJF ARBEIDERS VERMIST BIJ PETROLEUMBRAND. Uit Celle. 29 Sept.: Van morgen te 7.20 uur ontstond tengevolge van gasuitstrooming een groote oliebrand in een olieboring van de Dusseldorfsohe firma Haniel en Lui in het olieeebied van Nienhagen. Uit alle in de om geving gelegep dorpen en uit Celle wordt door de brandweren assistentie verleend. Nader wordt gemeld, dat bij den brand vijf arbeiders vermist worden. Tien arbeiders wer den meer of minder ernstig gewond in het ziekenhuis te Celle opgenomen. Van de ver misten vreest men, dat zij. bedwelmd door het gas. een snellen dood in den vuurgloed heb ben gevonden VIER PERSONEN BI.T BOFRDERIJBRAND OMGEKOMEN REGENSBURG. 1 Oct. (V.D.) In den nacht op Zondag is in Leitenhausen een brand uit gebroken, waardoor een boerderij in de asch werd gelegd. Naar thans is komen vast te staan, hebben daarbij vier personen, een jarig dienstmeisje, met haar twee kinderen en een kind van een ander gezin den dood in de vlammen gevonden. KARDINAAL GUISEPPE MORI OVERLEDEN. ROME, 1 October (V. D.) Kardinaal Gui- seppe Mori is gisteren op 84-jarigen leeftijd ten gevolge van een hartverlamming over leden. Bankbiljettenmysterie in de affaire-Lindbergh. New-York zal uitlevering' van Hauptmann vragen. Uit New-York: De attorney-general Foley heeft Maandag tegenover persvertegenwoordigers verklarin gen afgelegd over de kwestie der bankbiljet ten in de zaak-Lindbergh. Het gaat er om of Hauptmann bankbiljet ten in omloop heeft gebracht, welke afkom stig zijn van het door Lindbergh betaalde los geld. Zooals bekend is, waren deze biljetten gemerkt. Tot nu toe is slechts vastgesteld, dat Hauptmann op 13 Maart 1933 een bedrag van minstens 1830 dollar in goudcertificaten of in goud bij een bank heeft gedeponeerd, althans gewisseld. Het is evenwel niet gelukt het bewijs te le veren, dat deze bedragen afkomstig zijn van het losgeld. Thans wordt een andere betaling bij een bank nagegaan. Het desbetreffende bedrag werd door een overigens onbekenden J. J. Faulkner bij een bank in bewaring ge geven. Later is gebleken, dat de door Faulkner in betaling gegeven bankbiljetten van het los geld afkomstig moesten zijn. De handteekening van den geheimzinnigen inlegger wordt thans onderzocht. Er is even wel nog geen gelijkenis gevonden met de handteekening van Hauptmann. Voortdurend worden personen gehoord, die met Hauptmann zijn omgegaan. Men gin; daarbij uit van een foto, waarop een aantal personen stond afgebeeld met Hauptmann in hun midden. Deze foto was in 1932 tijdens een uitstapje gemaakt. In de woning van Haupt mann is een minutieus onderzoek ingesteld. Hauptmann bevindt zich thans in handen van de New-Yorksche politie. De gouverneur van den staat New Jersey heeft laten weten, dat hij van New-York de uitlevering zal eischen van Hauptmann nog vóór deze zal terecht moeten staan wegens afpersing. De atteroney-general van New-Jersey heeft medegedeeld, dat de tegen Hauptmann gere zen verdenkingen steeds meer gemotiveerd blijken. Gedurende het weekeinde is belangrijk ma teriaal verzameld, doch bijzonderheden zijn nog niet medegedeeld. Goudblok 20 October bijeen. Eerste zitting van de werkcommissic. De op de tweede helft van October vastge stelde eerste zitting van de werkcommissie der zes goudlanden (België, Nederland. Luxemburg, Zwitserland, Frankrijk en Italië), is thans bepaald op 20 October in Brussel. De Belgische minister van buitenlandsche zaken, Jaspar, zal de zitting presideeren. Tevens heeft deze de leiding van de technische voor bereiding der bijeenkomst. In Belgische re- géeringskringen vertrouwt men, dat, wanneer de besprekingen tot zekere resultaten hebben geleid, andere staten en groepen van staten zich zullen aansluiten bij de gevonden oplos singen. TENTOONSTELLING NEDERLAND— CURAcAO GEOPEND. In de gothische zaal aan de Paleisstraat te s-Gravenhage is Maandagmiddag in aanwe zigheid van verschillende autoriteiten en ge- noodigden de door het Algemeen Neder- landsch Verbond en de Kon. Ver. Oost en West georganiseerde tentoonstelling „Neder- land-Curacao, 16341934" geopend. De voorzitter van de commissie Nederland- Curaqao, de heer P. J. de Kanter, heeft bij deze opening een inleidend woord gesproken. De minister van koloniën, dr. H. Colijn, heeft vervolgens de tentoonstelling geopend. TERECHTSTELLING MET DEN BIJL TE HAMBURG. Zaterdag is te Hamburg de op 25 September ter dood veroordeelde Jasper, die er van be schuldigd werd, betrokken te zijn aan ver schillende moorden op nationaal-sociallsten, op de binnenplaats van de gevangenis met den bijl terechtgesteld. Freda Thompson's solovlucht mislukt. Toestel bij landing vernield. ATHENE, 1 October (Reuter). De avia- trice Freda Thompson is hier heden geland. Tijdens de landing werd haar toestel vernield. Zijzelf bleef ongedeerd. Botsingen tusschen politieke tegenstanders. Te Parijs en Lyon. PARIJS, 2 October (V.D.) Politieke tegen standers drongen gisteravond een vergadering van de patriottische jeugd binnen en riepen verschillende interrupties, waardoor een vechtpartij ontstond. Er vielen eenige schoten, die echter niemand troffen. 21 Personen wer den door de politie ingerekend. Te Lyon had echter een politieke botsing plaats die een bloediger verlooop had. In een verkiezingsvergadering van een der rechtsche partijen, werden voor- en tegenstanders van den spreker handgemeen en ook hier vielen revolverschoten, waardoor eenige personen werden gewond. Op grond hiervan werden andere politieke vergaderingen, die in ver schillende deelen van de stad zouden worden gehouden, afgelast Het Kamerlid De Visser geeft het niet op. Weer nieuwe vragen. In verband met de verwijdering der Com munistische Tweede Kamerleden uit de Rid derzaal heeft de heer de Visser opnieuw een aantal vragen gericht aan den Minister van Koloniën, voorzitter van den Raad van Minis ters. Zoo vraagt hij aan welke bepaling van het Reglement van Orde voor de vereenigde vergadering der Sta ten-Generaal kan worden ontleend, of op welk wetsartikel de bevoegd heid van den voorzitter der Vereenigde ver gadering der Staten-Generaal steunt, om le den van de Staten-Generaal door recher cheurs van politie uit de vergadering te doen verwijderen en op welke wetsbepaling de maat regel Steunt, dat in'de vergaderzaal der Sta ten-Generaal, een aantal rechercheurs aan wezig zijn, om op een wenk van den voorzitter der Vereenigde vergadering der Staten-Gene raai, hem niet welgevallige leden uit de ver gadering te doen verwijderen. Is het de Regeering niet bekend, dat de plichten des voorzitters van de vereenigde vergadering der Staten-Generaal nauwkeurig omschreven zijn in artikel 2 van het Regle ment van orde voor de Vereenigde vergade ring der Staten-Generaal, waarbij hij leden tot de orde kan roepen, die zich beleedigende uitdrukkingen veroorloven, terwijl het recht tot het doen verwijderen hem slechts is ver leend voor toehoorders als bepaald in artikel 60 van dat Reglement van Orde? Is het der Regeering ook bekend, dat de opening van de Staten-Generaal, op 18 Sep tember 1934, in strijd met het daaromtrent na drukkelijk in de Grondwet bepaalde, heeft plaats gehad, wijl artikel 109 bepaalt: „Bij een vereenigde vergadering worden de beide Kamers als slechts eene beschouwd en nemen haar leden naar willekeur plaats." terwijl den leden ditmaal een bewijs van toe gang werd verstrekt, waarop het vak en het no. van hun plaats stond aangegeven en de boden den leden de plaats aanwezen waar zij moesten gaan zitten? Enkele andere vragen hebben betrekking op de behandeling van de politie bij de arres tatie. Van het zeemans-Portugeesch, doorspekt met allerlei vreemde woorden, begreep Piet niets; hij stond daarom op en besloot eens een kijkje in de stad te nemen. Het huisje waar ze waren, was niet veel meer dan een vier kante, groote kist van leem en wat latten en de zolder waar Piet zat, werd gevormd door een soort zeil over wat staken gespannen. Hij had dus niets anders te doen, dan zich onder het zeil door te werken, aan zijn handen te gaan hangen en zich te laten zakken. Zelfs voor een kleine jongen als hij was het een sprong van niets, maar, als je je naar be neden laat glijden, moet je zorgen, dat je op den grond terecht komt.... I WOENSDAG 3 OCTOBER HILVERSUM 301,5 M. VARA. 8.Gramofoonmuziek. 9.30 Onze keuken, door P. J. Kers Jr. V.P.R.O. 10.Morgenwijding. VARA. 10.15 Uitzij ding voor de Arbeiders in de Continubedrijven. R. V. U. 11.— Mevr. I. E. Prins—Wiilekes Macdonalr „De rechtspositie van de vrouw". VARA. 11.30 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins. 12.Gramofoonmuziek. 12,01. De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins. 1.De Flie refluiters o.l.v. Jan van der Horst. 1,45 Ver zorging zender. 2.Gramofoonmuziek. 2,15 VARA-knipcursus (voor beginners) door mevr. A. van Blankenvan Kuyk. 3.Voor de kinderen. M.m.v. VARA-tooneel o.l.v. Wil lem van Cappellen. Klein VARA-ensemble o.l.v. Frits Bakels. Oom Henk, vragenuurtje. 5.30 Klein VARA-ensemble o.l.v. Frits Ba kels. 5.50 Overgang naar de versterkte zen der. 6.Orgelspel door Cor Steijn. R. V. U. 6,30 F. Koster ..Vogeltrek". VARA. Sportuitzending. Dr. Max Euwe: „Schaakindrukken in Rusland". 7.20 Voor het platteland. 8.Herhaling S.OjS.-berichten. 8.03 Vaz Dias en Varia. 8.10 VARA-orkest o.l.v. Ernst Ewald Gebert. 9.Vaz Dias. 9.15 VARA.Orkeest o.l.v. Ernst Ewald Gebert. 10. ,.De dag van de kleine man", hoorspel in 4 deelen van Mangfred Sturmann, vertaald door Ned Bekker, met muziek van Cor Steijn. Opvoering door het VARA-tooneel ol.v. Willem van Cappellen. 11. Gramofoonmuziek. 12. Sluiting. HUIZEN, 1875 M. N.C.R.V. 8.3 Octoberviering te Leiden. Koraalmuziek o.l.v. Leo J. Mens in het Werf- park. 8.30 Schriftlezing en meditatie. 3.15 Morfegnconcert. 8.45 Morgendienst door ds. J. Verkuyl. 11.— Liederenrecital door Jo Al- dag, alt-mezzo. Begeleiding G. v. d. Burg. 12. Politieberichten. 12,15 Orkestmuziek. 1.15 Het Ensemble van Ier Horst. 3.Lezen van Chr. Lectuur: „Op Hoop van Zegen", van A. Wape- naarè 3.30 Gramofoonmuziek. Ouverture „Tannhauser, Wagner. 3,45 Verzorging zen der. 4.Heinrich Schlusnus, bariton. 4.15 Piano-recital door Gerard J. Hallebos. 5. Kinderuurtje door mevr. G. Kraan v. d. Burg, 6.Landbouwhalfuurtje. G. J. Witteveen: „Onze tuinbouwers en het proeftuinwezen". 6.30 Onderwijsfonds voor de binnenvaart. 7. Politieberichten en Ned. Chr. Persbureau. 7.15 Gramofoonmuziek of een greep uit het Dage lijksch gebeuren" 7.30 Technische lezingen (IV), M. M. Schipper „De woning". 8.Het N.C.IÏ.V. strijkorkest o.l.v. Piet van der Hurk. 9.— Spr. dr. H. J. Flipse: Onze houding ten opzichte van het dier". 9.30 N.C.R.V.-strijkorkest. 10.30 Gramofoonmuziek. 11,30 Sluiting. LUXEMBURG. 1304 M. 7.35 Luxemburgsche avond. Zangrecital door Alice Saucin. 8.20 Vervolg zangrecital. 8.35 Concert door het omroeporkest o.l.v. Henri Pensis. 9.10 Gevarieerd concert door het omroeporkest o.l.v. Henri Pensis. 9.35 Luxemburgsch concert door het omroepor kest o.l.v. Henri Pensis. 10.30 Dansmuziek (gr. pl.) BRUSSEL 484 M. 12,20 Gramofoonmuziek, 5.20 Symphonieconcert 8.47 Idem. 10.30 José Schnijders' orkest. BRUSEEL 332 M. 1,30 Omroeporkest o.l.v. Gason 5.20 Dans muziek door de Lionel's Club o.l.v. Glabeck. 8.20 Omoeporkest o.l.v. Gason. 9.20 Idem. 10.30 José Schnijder en zijp orkest. KALUNDBORG 1261 M. A. Bendix' ensemble uit rest. Wivex. 3.20 Omroeporkest o.l.v. Emil Reesen. 5.20 Gramo foonmuziek. 8.20 Muziek van Grieg. 9.20 Radiobal voor de jeugd. BERLIJN, 357 M. 4.20 Klein omroeporkest o.l.v. Willy Steiner. 6.50 Volksliederen en quatremains, 9.20 Om roeporkest o.l.v. Heinrich Steiner. HAMBURG 322 M. 12.35 Nera-Monti-orkest, 2.35 Gramofoon muziek. 4.20 Concert. 7.20 Omroeporkest o.l.v. José Eigenschütz. 9.20 Orkestconcert o.l.v. Hans Döring. 11.20 Idem. KEULEN 456 M. 12,20 Omroepkwintet. 4.20 Klein omroep orkest o.l.v. Leo Eysoldt. 5.35 Vrouwenkoor o-l.v. Hans Chemin- Petit. 7.20 Grooter omroep orkest. 8.30 Concert. 9.20 Groote omroeporkest o.l.v. dr. W. Buschkötter. DAVENTRY 1500 M. Orgelconcert door Quentin. 3.15 Pianorecital door Ernest Lush. 3.35 Stedelijk orkest van Bournemouth. o.l.v. R. Austin. 5.05 Concert van Scottish Regionalè 8.20 Promenadecon cert in Queens's Hall o.l.v. Sir Henry Wood. 11,15 Jack Jackson en zijn orkest. PARIJS POSTE PARISIEN 313 M. 7.09 Oude liederen. 8.05 Liederen op gr. pl., 9.15 Gebr. Corolla en hun ensemble. PARIJS RADIO 1648 M 7.20 Gramofoonmuziek. 8.20 Idem, 12,35 Populair convert o.l.v. Lucien Goldy; 9.05 Symphonie-concert o.l.v. D. E. Inghelbrecht m.m.v. Alice Raveau. MILAAN, 369 M. 5.30 Kamermuziek. 9.05 Vocaal- en instru mentaal concert. ROME 421 M. 5.30 Zie Milaan. 9.05 Der fliegende Hollan der. opera van Wagner. 8.30 Omroeporkest. 9.20 Idem. 11.05 Dansmuziek. WEENEN, 507 M. 5.15 Zangrecital door Emilie. 7.40 Klassieke Weensche operettemuziek o.l.v. J. Holzer. Magda Schwelle. sopraan. 11,30 Sedlak-Win- kler-kwartet, 12,20 Orkestconcert. WARSCHAU 1345 M. 12.30 M. Populair concert. 5.20 Roesner speelt viool. 7,50 Omroepzangkwartet o.l.v. C. Zelechowski. 9.20 W. Labunski speelt piano. 10.35 W. Wilkosz dansorkest. 11,25 Dansmu ziek. BEROMUNSTER 540 M 4.20 Omroeporkest. 5.20 Tsjechische volks muziek. 9.30 Omroeporkest. Idem. 8.20 9.44 Idem.

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 6