KENNISGEVING The Quaker Qa's ©mpany Rotterdam UIT DE OMSTREKEN HEEMSTEDE VELSEN HEEMSKERK IJMUIDEN AMSTERDAMSCHE BEURS MAANDAG 8 OCTOBER '1934 HAARLEM'S DAGBLAD TO Verontwaardiging te Boskoop. Onbewaakte overweg bij het drukste punt der gemeente. BOSKOOP, 8 Oct. (V.D.) Bij gelegenheid van de opening van den spoorweg Gouda-Alphen aan den Rijn heeft de heer w. M. de Vos, voor zitter van de Middenstandsvereeniging te Boskoop aan den minister van Waterstaat een telegram gezonden, waarin met den meesten aandrang bescherming van de bevolking ver zocht wordt tegen den onbewaakten overweg op den druksten verkeersweg in de kom dezer gemeente. In het telegram wordt voorts ge wezen op de mogelijkheid van bediening van het nabij geelgen station uit. Wij vernemen in dit verband, dat bij de in gezetenen van Boskoop verontwaardiging heerscht over het feit, dat in de onmiddellijke nabijheid van het nieuwe station, op den voor- naamsten verkeersader, die tot de directe kom der gemeente toegang geeft, de Zijdeweg nl„ e enonbewaakte overweg is gekomen. Deze Zijdeweg is een aan een kant ge heel dicht gebouwde straat, waarin ten be hoeve van den spoorweg een paar woningen zijn weggebroken. Door deze nauwe opening wordt de weg door den trein gepasseerd. Op het verzoek van gemeentelijke en andere autoriteiten, den spoorweg te doen bewaken, ontving het gemeentebestuur van Boskoop het antwoord, ..dat er gefloten en vaart ver minderd zal worden". De doorverbindingen naar Haarlem, Leiden en Amsterdam Een andere grief is reeds thans, dat de ver bindingen veel te wenschen overlaten, hoewel moet worden erkend, dat tengevolge van de met spoed gelanceerde requesten zij het bij wijze van proef nog eenige diensten zijn in gelegd. Wat echter de doorverbinding naar het naburige Leiden betreft, als verbindings schakel tusschen de dorpen Waddinxveen en Boskoop heeft deze lijn geen zin. Indien de Spoorwegen verlangen, dat deze twee gemeen ten, de eenige, die aan de lijn liggen, voor hon derd procent gebruik maken van haar dien sten, dan zal de doorverbinding vooral van Boskoop naar Leiden, Haarlem en Amsterdam goed moeten zijn. Uit de zoo juist verschenen dienstregeling blijkt echter, dat bij de meeste diensten van Boskoop en Leiden uit ongeveer een half uur op het tusschennstation Alphen aan den Rijn moet worden gewacht op door verbinding en dit op een traject van in totaal ongeveer 25 minuten. TOCH EEN ZEELIEDENSTAKING IN AMERIKA. NEW YORK, 7 Oct. (Reuter.) Op een mas sa-bijeenkomst van het vakverbond van zee lieden werd besloten een staking uit te roepen van het personeel van alle Amerikaansche schepen welke uit Noord-Atlantische en Golf-havens vertrekken. De staking van de Amerikaansche zeelie den begint Maandagochtend 9 uur Amerikaan sche tijd. De oorzaak van de staking is te zoeken in loon kwesties, arbeidsvoorwaarden, vrijheid van organisatie en de eisch om de bemanning van de schepen met 1/3 te vermeerderen. Portugeesche premier ver klaart waakzaam te zijn. Sanjurjo biedt zijn diensten aan Lerroux aan. LISSABON. 8 October (Reuter). In een officieel communiqué, uitgegeven na een vergadering van den minister-president met de ministers van oorlog, marine en binnen- landsche zaken, wordt medegedeeld, dat de Portugeesche regeering besloten is de ont wikkeling van den toestand in Spanje nauw lettend te volgen en de noodzakelijke maat regelen te nemen, om Portugal te verdedi gen. Tengevolge van de geruchten inzake een poging tot revolutie in Portugal zullen maatregelen worden genomen om overal de orde te handhaven. Naar vernomen wordt heeft de Spaansche generaal Sanjurjo, die een gevangenisstraf uitboet voor het leiden van de revolutie van 1932 in Spanje aan Lerroux aangeboden om den opstand te onderdrukken. De telefonische verbindingen met Madrid zijn verbroken en de Spaansch-Portugeesche grens is op last van de Portugeesche autori teiten gesloten. Gevallen van pest te Batavia. Twee personen overleden. BATAVIA, 8 Oct. (Aneta). Na een kort verblijf te Bandoeng overleed hier ter stede een ingezetene van Tanah Tinggi, onder ver schijnselen, welke min of meer aan pest doen denken. Veiligheidshalve is een aantal personen, die met den overledene in contact geweest zijn, in de Centrale Burgerlijke Ziekeninrichting geïsoleerd. Gezien de uitgebreide medische, hygiëni sche en politioneele maatregelen, welke voor zichtigheidshalve zoo snel en zoo uitgebreid mogelijk zijn getroffen, mag worden aangeno men dat men de situatie meester is. Uitdrukkelijk zij vermeld dat er geen reden tot ongerustheid bestaat. BATAVIA, 8 Oct. (Aneta). Omtrent de gevallen waarbij aanduiding bestaat van het voorkomen van pest, meldt de Gemeentelijke Gezondheidsdienst nader: Zondagavond is een persoon, die contact heeft gehad met den eersten overledene (reeds eerder gemeld), in de Centrale Bur gerlijke Ziekeninrichting aan pest overleden Inmiddels zijn nog twee gezonde personen, die met den overledene in contact gestaan hebben, opgespoord en in de C. B. Z. ge ïsoleerd. Ook andere buurtgenooten zijn ach terhaald. Later meldt de Gemeentelijke Gezond heidsdienst nog: De gevallen van pest, waar van één zeker als zoodanig is vast te stellen en waarvan men in twee instanties het ver moeden heeft, zijn alle terug te voeren op im port van de ziekte uit Bandoeng. De Dienst der Volksgezondheid acht het momenteel onnoodig over te gaan tot een verklaring dat Batavia met pest besmet is. De situatie heeft een geruststellend aanzien. Pe noodige maatregelen zijn getroffen. Vereeniging „De Haarlemsche Manége". Zaterdagmiddag hadden op de terreinen van de vroegere renbaan ..Wcestduin" te Vogelen zang onderlingen wedstrijden plaats, die wer den georganiseerd door de Vereeniging „De Haarlemsche Manége". Evenals bij de dressuurproef op j.l. Zaterdag avond bestond de jury uit ritmeester C. R. Hcllertt en le luitenant der huzaren C. F. Pa- hud de Mortanges, beiden uit Amersfoort. Er werd begonnen met het „rijden voor ju niores", waarbij de jury alleen het rijden en zitten beoordeelde. In de afdeelingen A en B wonnen resp. Gees'ke de Graaf en Julia Ta- meling de nieuwe wisselbekers. De samengestelde wedstrijd had een span nend verloop, daai- de winnaar van de afdee- ling „dressuur" fouten maakte. Hierop reed mevr. Henriquez Pimentel, die zich in deze afdeeling als tweede had geplaatst, een fout loos parcours. Dientengevolge werd zij defini tieve houdster van den wissel beker; zij won dezen nu tweemaal achter elkaar. De gymkhana-rage voor de juniores be stend uit het leegdrinken van een glas limo nade en het opeten van een roem taart je, waar bij van het paard meest worden afgestegen. Er deden zich vermakelijke tafereeltjes voor. Een en ander ontlokte veel gelach bij de tal rijke toeschouwers. Als laatste nummer stond op het program ma behendigheids-springen voor dames en heeren. Er werd „op tijd" gereden. Voor het af- en omgooien van hindemissen rekende de jury geen fouten. In het parcours bevon den zich bovendien een klaphek, dat geopend en een slagboom, die opgetild moest werden, waarna de ruiters ze in hun oorspronkelijken stand moesten terugbrengen. Voor veerschil lende deelnemers leverde dit onoverkomelijke moeilijkheden op. Het is voor de Vereeniging „De Haarlemsche Manége" toch altijd een groot voorrecht van ..Wcestduin" gebruik te mogen maken, daar deze terreinen zich bij uitstek leenen voor de paardensport. De uitslagen luiden als volgt: Rijden voor Juniores: afd. A l". Geeske de Graaf en winnares van den wisselbeker met medaille; 2. Christa von Kries; 3. Henning Meyer. Afd. B: 1. Julia Tameling en winnares van den wissel beker met medaille; 2. Koos Steur; 3. Frans Koenigs. Samengestelde wedstrijd: 1. Mevr. L. Henri quez Pimentelvan Hasselt en definitieve houdster van den wisselbeker; 2. R. A. G. Da vidson; 3. J. L. Prins. Gymkhana-race voor Juniores: 1. Julia Tameling; 2. Frans Koenigs; 3. Leendert Roo- denburg. j Behendigheids-springen (Individueel)1. J. L. Prins, tijd 1 min. 58 sec.; 2. R. A. G. David- son, tijd 1 min. 59 sec.; 3. C. W. Brandt, tijd 2 min. 16 4/5 sec.; 4. Th. Westerwoudt, tijd 2 min. 19 2/5 sec. Wandelrit. J Zondagmorgen volgde een wandelrit, waar- aan 78 ruiters deelnamen. Dezen waren af komstig uit de verschillende plaatsen, waar manéges van den heer Ad. Klebe zijn ge vestigd. Reeds vroeg waren extra paarden per vrachtauto's uit Rotterdam. Amsterdam en Hilversum aangekomen, daar de Haarlem sche manége een dergelijk groot aantal niet in haar stallen herbergt. De 78 ruiters waren onderverdeeld in vijf groepen, die met tusschenpoozen werden ge start. Aan ieder hoofd van een groep reed een bestuurslid van de Vereeniging „De Haarlem sche Manége; de laatste groep stond onder leiding van den directeur, den heer A. F. J. v. d. Zijden. Er werd gereden door den Hout, over de Schiouwtjesbrug, door „Duinvliet", langs „Kraantje Lek" naar de duinen ten zuiden van den Bloemendaalschen Zeeweg. Vandaar naar het strand te Zandvoort. Lang het Visscherspad naar den Zandvcorter weg, door het Naaldenveld en Marienbosch, langs de Lei wegen I en II naar „Woestduin". Hier pau zeerde het gezelschap drie kwartier. Lang de Manpadslaan, door het landgoed „Meer en Berg" en „Groenen daal", via de Heemsteedsche Dreef, werd de terugtocht aanvaard. Voor de verschillende niet-Haarlemmers was deze wandelrit een openbaring. Menigeen wist niet, dat de omstreken van Haarlem zich zoo goed voor de paardensport leenen. Na terugkomst in de manége aan de Lin- naeuslaan begaven zich de ruiters per auto's naar het clubgebouw van de Ken nemer Golf en Country Club ten einde aan te zitten aan een gemeenschapDelijken lunch. Aan tafel heerschte reeds spoedig een opge wekte stemming, die werd verhoogd, door de verschillende speeches, waarin zonder uitzon dering hulde werd gebracht aan allen, die hadden meegewerkt om dezen dag zoo uit muntend te doen slagen. Met groote voldoening kan de Vereeniging „De Haarlemsche Manége" terugzien op de afgeloopen twee dagen, die in alle opzichten een groot succes waren. Wij berichten hiermede, dot de bekende QUAKER DIEREN- BOEKJES voor kinderen, die wij tegen inzending van 9 bons beschikbaar stelden, TIJDELIJK, nl. tot 31 DECEMBER 1934, voor 5 BONS uit QUAKER Havermout-pakken verkrijgbaar zijn. (Adv. Ingez. Med.) Oude vrouw te water geraakt. De redders gezocht. Maandagmorgen omstreeks kwart voor 7 is een 85-jarige vrcuw in het water geraakt van den Burgwal bij de Korte Heerenvest. Door eenige personen is zij op het droge gebracht en naar het brugwachtershuisje gevoerd. Hier is ze vcorloopig behandeld door een lid van den Ongevallendienst en per ziekenauto naar het St. Elisabethsgasthuis gebracht, waar ze ter observatie is opgenomen. Ze was niet be wusteloos geraakt. De onbekende redders worden verzocht zich tot het geven van inlichtingen te vervoegen aan het politiebureau in de Smedestraat. Fransch-Turksch incident bijgelegd. Een „misverstand". ISTANBOEL. 8 October (Reuter). Het Fransch-Turksche kustincident is op vriend schappelijke wijze geregeld. Het incident is te wijten aan een misverstand. VLOOTSCHOUW DER K.L.M. Zondagmorgen werd door den directeur der K.L.M.den heer Plesman, de vlootschouw op Schiphol geopend met een rede, waarin hij een overzicht gaf van het bedrijf en woorden van dank sprak namens de regeering, P. T.T. den raad der Commissarissen en personeel. Op de groote betonvlakte stonden de vele toestel len der K.L.M. opgesteld. Voorop de F 2, het oudste vliegtuig, dat in 1920 den geregelden dienst naar Londen waar nam. Al wandelende langs de machines kreeg men een indruk van de grootsche ontwikke ling der KL M. vliegtuigen tot aan de mach tige Douglas en de F 36 toe. Behalve de dienstvliegtuigen waren ook het auto-girotoestel van den heer Mees en vele sportmachines aanwezig. De geregelde diensten hadden ook Zondag plaats, zoodat de vele bezoekers, die ondanks het slechte weer, gekomen waren, de vliegtui gen konden zien dalen en opstijgen. INFORMATIEKOERSEN (Medegedeeld door de Rott. Bank Ver.) Londen 7.20 1/2—7.21 7/8 Berlijn 59.471/2—59.371/2 Parijs 9.72 3/8—9.72 7/8 Brussel 34.41—34.45 Zurich 48.11 1/2—48.141/2 Rome 12.63 1/2—12.67 1/2 New York 1.46 7/16—1.46 5/8 ATHLETIEK. KüSOOINSKI UIT HET SPORTLEVEN. Uit Warschau: De Poolsche lange-afstand- looper Kusocin*):y die ook Olympisch kampioen is,is gedwongen zich uit het sportleven terug te trekken. Reeds «gteruimen tijd had hij last van pijn in een dei- knieën .wat een groote handicap vooi- hem was. Steeds echter probeerde hij het weer zoo liep hij enkele dagen ge leden nog tegen den Fin Lethinen doch hij moest den strijd opgeven. Direct na dezen wedstrijd stel de hij zich onder be handeling van eeni ge specialisten, die hem hebben verbo den, in het vervolf m wedstrijden uit le komen. Hiemede is succesvolle loopbaan van deze athleet ontijdig geëindigd. INZAMELING VOOR HET KLEEDINGFONDS. Zaterdagmiddag hield het Heemsteedsche Kleedingfonds een inzameling van kleeding. De firma L. Kors was zoo welwillend daar voor twee autobussen beschikbaar te stellen cm daarin kleeding, dekens en huisraad te bergen. Dank zij vooral de uitstekende hulp der Ver kenners kon het geheele dorp, voor zoover dit voor het doel geschikt was, afgewerkt worden. Er werd veel gegeven, goede kleeding, eenig huisraad, dekens en 2 goede kachels. Dankbaar was het comité, maai- er is zooveel noodig! Nu kan het comité weer eenige nood leni gen. maar nog lang niet alle leed stillen. Zij, die neg niet in de gelegenheid waren, hun garderobe na te zien of die bij het bezoek op Zaterdag niet thuis waren, willen zich, als ze nog iets te missen hebben, misschien wel in verbinding stellen met mevr. Chabot, Achter weg, telefoon 29335. Het collectebusje bevatte na Zaterdagmid dag een bedrag van f 100. OP STRAAT INEENGEZAKT. De heer P G. wonende Jan v. d. Bergstraat alhier, bad, nadat hij Vrijdag als genezen uit de Mariastichting was ontslagen, toestemmin; van zijn geneesheer ontvangen om wat op straat te wandelen. Zaterdagavond wandelend dooi- de Raadhuis straat, is hij ineengezakt. Met de politiebrancard werd hij naar zijn woning vervoerd, waar spoedig geneeskun dige hulp aanwezig was, REDDINGSMATERIAAL. Door de afdeeling Heemstede van de vereeni ging tot redding van drenkelingen zijn kastjes met reddingslij n en haspel geplaatst op de na volgende punten: nabij Molenbrug bij Groe nendaal, de haven bij het R.C.H.-terrein en de haven nabij de Heemsteedsche Dreef. In den loop dezer week zullen er ook ge plaatst worden langs de Leidsche Vaart tus schen de Zandvoortschelaan en de Boeken rodelaan en nabij de Amsterdamsche Water leiding. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Velsen brengen ter openbare kennis, dat door hen de volgende Hinderwetsvergunningen zijn ver leend: a. aan W. C. C. Duller te Wijk aan Zee, tot het uitbreiden van zijn stoomwasscherij in het perceel Huijgensstraat no. 71 te IJmuiden; b. aan de N.V. Bataafsche Import Maat schappij te 's-Gravenhage, tot het wijzigen van een benzinepompinstallatie bij het perceel Kennemerplein no. 1 te IJmuiden; c. aan P. C. E. Boerlage te Haarlem, tot het wijzigen der inrichting van de rubberfabriek aan den Doodweg te Velsen; d. aan de N.V. Bataafsche Import Maat schappij te 's-Gravenhage, tot het wijzigen van een benzinepompinstallatie bij het perceel yvijkerstraatweg no. 10 te Velsen. De verkeersregeling bij de pont. Thans weer in handen der gemeentepolitie. Bewijzen van voorkeur door den minister van Waterstaat ingetrokken. In December 1933 was een conflict gere zen tusschen den burgemeester van Velsen en den Rijkswaterstaat over de regeling van het verkeer bij de pont. Het conflict was ont staan. doordat de minister was overgegaan tot het uitgeven van bewijzen van voor keur, die den bezitter het recht gaven, uit de file te komen en met recht van voorkeur het pontveer te passeeren. De burgemeester ver zette zich hiertegen omdat hierdoor moeilijk heden zouden ontstaan. Toen de minister niet bereid was, aan het verzoek van den burgemeester, de voorkeurs kaarten in te trekken te voldoen, trok deze de gemeentepolitie van de verkeersregeling trug. Naar wij thans vernemen is het geschil eenigen tijd geleden opgelost, doordat de mi nister de voorkeurskaarten heeft ingetrok ken. Als gevolg hiervan zal van heden af de gemeentepolitie weer haar historische taak vervullen. Wolkbreuk met hagelslag. Groote schade. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag heeft een wolkbreuk, gepaard met hagelbuien, groote schade aangericht. De te velde staande groente is totaal stuk gehageld. De late groente geheel verwoest. Ook de kool voor den komen den winter is grootendeels vernield. ,In de meeste tuinen zijn al de bladen van de vruchtboomen geslagen. Ook in verschillende huizen drong de hagel binnen, zoodat vele bewoners in den nacht de kinderen bij omwonenden moesten bren gen, daar alles totaal onder water stond. In verband met de hagelschade is Zaterdag- een Commissie gevormd uit verschillende standsorganisaties waarin o.a. zitting hebben genomen Ir. Haazeloop, Rijkstuinbouw-consu- len, te Alkmaar en de heer W. de Groot, Di recteur van de veiling „Kennemerland" te Beverwijk. Wie heeft hagelschade? Hedenavond komt de commissie in het café van den heer L. Henneman bijeen. Zij die voor schadevergoeding in aanmerking komen kun nen zich Maandagavond hiervoor opgeven. Magazijn tegen den grond geslagen. Bij den heer L. Docter aan den Kleinen Houtweg is een magazijn door den hagel tegen den grond geslagen. Van de 400 ramen waren er 100 stuk. Van een natuurramp kan niet worden gesproken. Het onweer dat in den nacht van Vrijdag op Zaterdag over de tuinstreek woedde, ging ge paard met hagelslag, welke in de omgeving van Heemskerkerduin schade heeft aangericht aan de nog te velde staande gewassen. Even als bij onweer wel meer het geval Is, ont lastte de hagelbui zich slechts over een be paalde strook, waardoor van aan elkander grenzende tuinen de een wel en de ander niet getroffen werd. Van de produchten bleken vooral sla, tomaten en spinazie het meest van den hagel geleden te hebben. Bij een onderzoek, dat wij ter plaatse in stelden bleek ons echter, dat van een natuur ramp niet kan worden gesproken. De omvang van de schade is dan ook niet te vergelijken met die welke jaren geleden het gevolg was van een waren ijsregen welke een breede strook van het polderland rondom Beverwijk trof. Een bewijs daarvoor is gelegen in het feit, dat aan het platte glas nagenoeg geen schade werd aangericht. Voor de betrokken tuinderijen beteekent het verlies van de producten, die door den hagel vernield werden derving van inkomsten. Wij hadden een onderhoud met een tuinder, die ons mededeelde, dat hij Vrijdag de sla had geoogst om ze naar de vuilnisbelt te bren gen. „Men weet niet wat het beste is", zei de man, „als alles was afgehageld trad de na tuur misschien zelf prijsregelend op" Intusschen besloot men voor de tuinderijen die de meeste schade leden, pogingen in het werk te stellen om voor hen een vergoedin; te verkrijgen. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Dinsdagmarkt: Rotterdam IJm. 112, vangt 50 manden schel- visch, 50 manden braadschelvisch, 100 man den koolvisch, 50 manden varia, 1150 manden makreel; totaal 1400 manden. Alma, IJM. 44, vangst 55 maanden groote schol, en tarbot, 45 manden kleine schol, 35 manden wijting, 20 manden gul, 20 manden schelvisch, 150 manden braadschelvisch. 8 manden hake, 5 manden, makreel, totaal 330 manden. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 0 90—f 0.65 Griet per 50 K.G. f 2—f 14 Tongen per K.G. f 1.25f 0.80 Groote schol per 50 K.G. f 33f 28 Zetschol per 50 K.G. f 20f 18_ Kleine schol per 5 0KG. f 16.50f 5 Schar per 50 K.G. f 10.50f 8 Tongschar per 50 K.G. f 28f 27 Rog per 20 stuks f 20f 9 Vleet per stuk f 2f 1.40 Kleine poon per 50 K.G. f 7f 3.10 Groote schelvisch per 50 K.G. f 20f 15 Middelschelviscn per 50 K.G. f 21f 14 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 12.50 f 11.50 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 13f 6.40 Kabeljauw per 125 K.G. f 45f 36 Groote gullen per 50 K.G. f 15f 9 Kleine gullen per 50 K.G. f 10,f 4.50 Wijting per 50 K.G. f 4f 2 Makreel per 50 K.G. f 6f 1 Heilbot per K.G. f 1—f 0.65 Leng per stuk f 1.15f 0.60 Koolvisch per stuk f 0.80f 0.10 Versche haring per kist f 4.50f 1.35 BESOMMINGEN. Trawlers: Amsterdam IJm. 58 990 manden f 4580. Marie R. Ommering IJm. 7 810 m. f 3860. Adelante IJm. 19 315 m. f 3250. Eemmond IJm. 76 310 m. f 2450. Sperwer IJm. 133 75 m. f 1420. Limburgia IJm. 54 300 m. f 3100. Irene Urn. 89 245 m. f 1740. Schoorl IJm. 39 650 m. f3600 Oentoeng IJm. 131 120 m. f 1520. Flamingo IJm. 42 100 m. f 1340 Walrus IJm. 28 110 m. f 1390 Zeehon d IJm. 70 125 m. f 2000 Besommingen van twee stoomtrawlers (Cornelia IJm. 15 en Azimuth IJm. 195) van drie motorloggers en één stoomlogger (alle versche haring) en 7 trawlloggers, nog niet bekend. MAANDAG 8 OCTOBER 1934 OPGEGEVEN DOOR DE ROTTERDAMSCHE BANKVEREENIG ING KANTOOR HAARLEM 1.30 Staatsl. Binl. 4 1/2 pCt. Nederl. 1917 4 pCt. ld, 1933 II 4 1/2 pCt. Nederl. Indië 1930 II Staatsl. Buiten!. 5 1/2 pCt. Duitschl. 1930(Toungleen.) 21*4-7* 1 pCt. Engeland 4 1/2 pCt. Frankr. Schatk. 1932 Seheepv. Mij en. 4 H 31 Stoomv. Mij. Ned. 30H Industr. Binnenl. Alg. K.zijde Unie 33- A. N. I .E. M. (Nat. Bezit) 197' v. "Berlcel's Paf ent Cert. Calvë Delft.... 45 214 Ned. Ind. Gas (Nat. 103 Gem. Beb. Philips 203 Unilever 6 (;9 H Industr. Buitenland. Anaconda Copper 6% Bethlehem Steel 17& 5 pCt. Cities per 1966 Am. Glanzstoff (sew.) General Aviation 15 North Amer. Cy. Standard Brands Banken Binnenl. Koloniale Bank Cert. Handel Mij. 19 65M Banken Bnitenl. >'-utsehe Reichsb. i'etrol. Mij. Binl. Kon. Petroleum 14414 H 83 Petrol, Mij. Buitenl. 9% 3*4 Cultuur Mijen, 158*4 78 N. I. S. U - Vorstenlanden 15 Mijnbouw Mijen. Alg. Exploratie 134 152 5*4 Tabak Mijen, Deli Batavia Tabak 150 13444 Rubber Mijen. A'dam Rubber Deli Bat. Rubber.... 69 Ned, Ind. Rubber Koffie 88 Ver. Ind. Cult. Ondern. 70 Spoorwegen Buitenl. Comm Wihvaukee 5 pet. Adj. Milwaukee Missouri Kansas Texas Prolongatiekoers -

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 8