SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD a® jgSi 1HS r MAANDAG 8 OCTOBER 1934 H A A R L" E M'S D A G B C A D" SP ORTt. SPEL ■Q* Een moment uit den kamp tusschen Excelsior en Stormvogels, te Rotterdam gespeeld. Wie kan uitmaken, welke Stormvogel hier in het zand bijt? Te Parijs is dezer dagen een snelheidswed strijd voor een soort kruising van autopeds en priksleden gehouden. Er was veel belangstelling. De bekende instructeur-vlieger Schmidt Crans heeft het klaargespeeld om met het auto-giro toestel te landen op het voetbalterrein van het Amsterdamsche Stadion, Scheffer van D. J. K. verdiende een lekkere douche, nadat hij te Rotterdam zijn eigen Ne- derlandsch record 100 meter rugslag tot 1 min. 13 sec. had verbeterd. Het Haarlem-elftal, dat gisteren op zulk een kranige wijze met 4—0 van D. F. C. won. Van links naar rechts: Iseger, De zwem.ter Jenny Kastein heeft Van Daalen (grensrechter), Bloemink, Voogd, De la Mar, Vreeken, Huijsmans, Kammeijer, Van Polanen, Goedhart, te Rotterdam getoond, dat zij haar Van den Berg, De Winter en Smit. rroegeren vorm heeft teruggevonden. Rechts: Twee D F. C.-verdedi- gers in den wedstrijd tegen Haarlem schij - nen bescherming te zoeken in de armen van hun doelverdediger Van de internationale zwemwedstrijden te Rotterdam. De damesploegen v. 1. n. r. van Nederland, Duitschland en Denemarken. De Haarlemsche Manége hield onderlinge wedstrijden op Woestduin. Ziehier de deelnemers aan de afdeeling A Juniores. De Londensche Jockey Club gaat met haar tijd mee. Zij heeft nu een geregelden vliegdienst ingesteld, waarmede haar leden naar Newmarket kunnen vliegen en vlak achter de tribunes van de renbaan landen. Een bijzonder spannend moment tijdens de groote draverijen, op Duindigt gehouden. Wie van dit drietal zal de winnaar worden? Bij de viering van het feit dat 40 jaar ge leden de eerste auto-race plaats vond, reden vehikels uit dien tijd nog eens op hetzelfde traject van Parijs naar Rouaan.

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 9