Na den aanslag te Marseille. Ivorol-tanden LLOYD CEORCE. Radio-Procramma DE LUCHTROOVERS VAN HOITIKA DONDERDAG 11 OCTOBER 1934 HAARLEM'S DAGBLAD BUITENLAND. Spo ren van Kalemen te Parijs en Aix en Provence. Fransche politie houdt een razzia onder Joego-Slavische emigranten. Stoffelijk overschot van koning Alexander naar Joego-Slavië. Barihou krijgt een staatsbegrafenis. MARSEILLE. 10 October (V. D.) Het bericht dat de dader van den aanslag op koning Alexander en Barthou eenige medeplichtigen gehad heeft, schijnt te worden bevestigd door de verklaringen van een hoteleigenaar, wiens hotel in Aix en Provence gelegen is. De 'man verklaarde hedenmorgen het volgende: „Drie personen, waaronder de moordenaar van den koning, zijn Zondagavond in .mijn hotel gekomen. De moordenaar, dien ik op de in de bladen gepubliceerde photo's duidelijk heb 'herkend, heeft steeds weer uitgesteld zijn naam in het hotelregister in te schrijven. Zijn metgezellen hebben zich ingeschreven als Egon Kramer, oud 24 jaar. geboren in Fiume van Kroatische nationaliteit, en Silvester Chalny. van Tsjecho-Slowaaksche nationali teit, van beroep koopman". Beiden hadden medegedeeld, dat zij naar Parijs wilden, Kramer zou volgens de hotel beheerster het eerste in het hotel zijn aange komen, Kalemen en Chalny zijn in den loop van den nacht op Maandag gearriveerd ei hebben gezegd, dat zij broers waren van Kra mer. Kramer is Maandagmiddag uit het hotel vertrokken, terwijl zijn beide metgezellen den .nacht op Dinsdag in het hotel bleven en Dins dagmorgen een uitgebreid ontbijt bestelden, waarbij zij bovendien een groote hoeveelheid alcohol verwerkten. Kalemen zou in den loop van Dinsdagmorgen in de hall van het hotel de daar aanwezige dagbladen aandachtig heb ben gelezen, waarbij hij vooral aandacht heeft gewijd aan de berichten over de aankomst van koning Alexander. Beiden hebben het diner nog in het hotel gebruikt en zijn tegen 1 uur weggegaan met de verklaring, dat zij voor het souper terug zouden zijn. Kramer is echter alleen teruggekomen, heeft de rekening voldaan en is daarna ver dwenen. In Parijs zijn in de woningen van talrijke emigranten huiszoekingen verricht. 0.a. is een huiszoeking gedaan bij den vroegeren Zuid-Slavischen minister van binnenlandsche zaken. Pribitsjewitsi, die commandeur in het legioen van eer is. Men heeft bij hem een groot aantal documenten in beslag genomen, die den procureur ter hand zullen worden gesteld. De politie heeft haar aandacht vooral gericht op het z.g. Zuid-Slavische comité, welks bu reaux zijn doorzocht en welks leden aan een langdurig verhoor zijn onderworpen. Verder heeft de politie een bezoek gebracht aan de Zuid-Slavische ambassade en verder bij den zoon van den bekenden Kroatischen afgevaar digde. Raditsj, die drie jaar geleden in het Zuid-Slavische parlement werd doodgescho ten. Toen de politie voor zijn woning verscheen doken daar twee Zuid-Slavische onderdanen op, die onmiddellijk gearresteerd werden, daar zij in het bezit bleken te zijn van vuurwape nen. Het onderzoek van de politie is nog niet ge ëindigd. Het zal nog wel eenige dagen duren Voor men vernemen zal of het onderzoek in de Parijsche emigrantenkringen waardevolle aan wijzingen heeft opgeleverd. Nog een spoor van Kalemen. PARIJS. 10 Oct. (V.D.) De crimineele po litie heeft ontdekt, dat de moordenaar van koning Alexander en Barthou op 3 October in een Parijs hotel heeft gelogeerd, waar hij zich had ingeschreven onder den naam van Suck. De hoteleigenaresse heeft de foto, die de politie haar toonde onmiddellijk herkend. Volgens haar verklaringen was de moordenaar in ge zelschap van twee andere personen in het hotel verschenen. Verder werd vastgesteld, dat ae zich noemende Suck in een bekende Pa- rijsche kleedingzaak een volledig stel kleeren heeft gekocht. Kalemen en Suck dezelfde? PARIJS. 10 October (V.D.) Het hier inge stelde politieonderzoek schijnt aan het licht te hebben gebracht, dat de moordenaar een vervalscht paspoort op naam van Kalemen in bezit heeft gehad. Of zijn werkelijke naam Suck is, moet nog worden uitgezocht. Van be lang is. dat deze Suck, in wiens portret het hotelpersoneel onmiddellijk den moordenaar erkende en wiens metgezel den naam Wla- dislaw Benesj had opgegeven, verscheidene malen bezoek heeft gehad van een derden man, wiens naam Nikomir Nalis moet zijn ge weest. Nu was een uit Zuid-Slavië afkomstige Nikomir Nalis reeds sedert geruimen tijd bij de politie als verdacht persoon aangegeven. Kort voor de aankomst van den Zuid-Slavi schen koning was bevel gegeven dezen Nalis bizonder in het oog te houden. Hij was ver leden jaar reeds te Marseille veroordeeld tot vier maanden gevangenisstraf wegens diefstal en nadat hij deze straf had uitgezeten, uitge- leid. De pas van Kalemen. PRAAG, 10 Oct. (V.D.) De autoriteiten ce Praag stellen een buitengewoon streng on derzoek in om opheldering te brengen in de vraag hoe de zg. Tsjecho-Slowaaksche pas van den moordenaar van koning Alexander vervalscht 'kan zijn. Het Tsjecho-Slowaak sche consulaat-generaal in Agram heeft reeds vastgesteld, dat er nooit een pas is af gegeven op den naam Kalemen, zoodat het zeker geacht wordt dat de pas die op den moordenaar is gevonden, vervalscht is. Volgens eenige mededeelingen heeft een spoor geleid naar de veronderstelling, dat de pas zou kunner\ gestolen zijn van een Tsje- cho-Slowaaksch onderdaan Vavrinek ge- genaamd, een tuinmansknecht uit Kuttenberg in Bohemen. Deze man is nl. uit Zuid-Slavië uitgewezen en het consulaat in Agram heeft hem een z.g. imperie-pas gegeven, welke hem op een of andere wijze kan zijn ontstolen, waarna hij zou moeten zijn vervalscht. Deze Vavrinek is te Kuttenberg door de po litie verhoord en daarbij bleek, dat zijn pas in orde was. zoodat deze vermoedens onjuist bleken. Intusschen wordt de man toch nog in arrest gehouden, tot dat merkwaardige feit zal zijn opgehelderd, dat zijn pas inder daad hetzelfde nummer draagt als de pas, die op den dader van den aanslag is gevonden. Reeds zijn twee bladen de Tsjechisch-natio- nale .Express" en de socialistische „Pravo Lidu" in beslag genomen, omdat zij op be sliste wijze hadden gemeld, dat de moorde naar gebruik gemaakt had van den pas van Vavrinek Men verwacht, dat binnenkort een officieel communiqué over deze aangelegen heid zal worden bekend gemaakt. Het Tsjechoslowaaksche Persbureau is daarentegen gemachtigd te verklaren, dat door het tot dusverre ingestelde onderzoek zonder eenigen twijfel is komen vast te staan, dat de berichten van eenige. bladen over een contact tusschen den tuinmansknecht Va- vrina (niet Vavrinek) met den dader van den aanslag, onjuist zijn. Het is reeds daarom uit gesloten, dat de moordenaar gebruik zou hebben gemaakt van den pas van dezen man, omdat de pas zich in handen bevindt van den rechtmatigen ho»ier en gebleken is, dat het nummer van den pas niet klopt met dat op den moordenaar gevonden was. Stoffelijk overschot van den Koning naar Zuid-Slavië. Met groote plechtigheid is het stoffelijk overschot van koning Alexander aan boord gebracht van het oorlogsschip „Dubrownik' dat. geëscorteerd door een aantal Fransche oorlogsschepen naar Zuid-Slavië in zee is ge stoken. Staatsbegrafenis van Barthou. De staatsbegrafenis van Barthou is vast gesteld op Zaterdag 13 uur 30. De kist zal worden opgebaard op een catafalk naast het gedenkteeken van maarschalk Galliéni. Mi nister-president Doumergue zal een lijkrede uitspreken. De inzegening zal plaats vinden in de kapel van de evangelische dom. waarna de bijzetting op Père Lachaise zal volgen. Barthou had In zijn testament bepaald, dat hij een eenvoudige teraardebestelling wensch- te. De kabinetsraad heeft echter gemeend, dat men zich hieraan niet behoefde te houden, aangezien de dood van den minister onder bijzondere omstandigheden is inge treden, welke een staatsbegrafenis rechtvaar digen. Na een godsdienstige plechtigheid in de kapel van de Döme des Invalides zal het stoffelijk overschot worden bijgezet in het familigraf op het kerkhof Père Lachaise. Oorspronkelijk was de regeering van plan geweest Barthou in het Panthéon bij te zetten, doch om van den laatsten wil van den over ledene niet te zeer af te wijken is daarvan afgezien. Manifestaties in Joego-Slavië. BELGRADO. 10 October (V. D.) In het land heerscht opwinding. Te Zagreb en Lai- bach hebben manifestanten vijandige kreten geuit aan de adressen van Italië en Hongarije. De consulaten van Italië en Hongarije moes ten worden beschermd. Er heeft zich geen incident voorgedaan. Te Serajewo hebben tal van personen tegen Italië betoogd, zoomede tegen de Katholieken, waarmede zij de Kroa- ten bedoelen. Donderdag om 11 uur zullen kamer en se naat in 'n gemeeneschappslijke zitting bijeen komen. In deze zitting zal de eedaflegging- van de senatoren, afgevaardigden en leden van den gezantschapsraad plaatsvinden. Straatbetoogingen te Parijs. De verontwaardiging over den aanslag te Marseille heeft gisteren aanleiding gegeven tot demonstraties op de groote Parijsche bou levards tegen de politie en eenige politici. Kleine groepen mannen trokken onder het uit schreeuwen van vijandige kreten door de stra ten, het is echter nergens tot ernstige inci denten gekomen. Joego-Slavisch gezantschap të Brussel had gewaarschuwd! Naar thans volgens de Tel. bekend wordt heeft det Joego-Slavisch gezantschap" te Brussel eenigen tijd geleden een waarschu wing ontvangen, dat door Joego-Slavische emigranten een aanslag op het leven van koning Alexander was beraamd. Deze waar schuwing werd uitdrukkelijk herhaald aan den vooravond van 's konings reis naar Frankrijk. Het gezantschap stelde onmiddelijk de politie te Parijs en Brussel van het gehoorde in kennis, waarop de autoriteiten in beide landen verdubbelde waakzaamheid in acht namen. Speciaal de Belgische politie stelde een nauwkeurig onderzoek in naar de gedra gingen van zekere oproerige Kroatische or ganisaties. die zich onder dé mijnwerkers in het bekken van Luik hebben gevormd. Echter is komen vast te staan, dat de moor denaar van koning Alexander en minister Barthou zich niet onder deze Kroaten heeft bevonden. Mijnongeluk bij Lyon. 17 lijken geborgen. Bij Lyon heeft een mijnongeluk plaats ge had in de mijn St. Pierre la Palud. Het schijnt grooteren omvang aan te nemen, dan ge vreesd werd. De Fransche bladen melden, dat tot nu toe 17 lijken als slachtoffers van de instorting zijn geborgen. Aangezien bij het appèl 32 mijnwerkers ontbraken, rekent men er thans op, dat al deze mannen zijn omgekomen. Het stoffelijk overschot van minister Barthou opgebaard. Japan, Vlottverdrag van Londen wordt opgezegd. Scc-ut-bij-nacht Yamamoto, de Japansche gedelegeerde naai" de te Londen te houden vlootbesprekingen heeft voor zijn vertrek uit New York verklaard van meening te zijn, dat Japan het vlootverdrag van Washington zal opzeggen. De voorbereidende besprekingen zijn een kwestie, welke omgaat buiben het ver drag van Washington. Wij vragen een vloot- sterkte, welke voldoende is om onze nationale veiligheid te garandeeren. Wij verwachten, dat dezelfde rechten aan alle belanghebben de landen worden toegestaan. Spanje, Anti-socialistische vakorganisaties gevormd. V. D. meldt uit Madrid:: Terwijl de socialistische arbeiders trachten de aigemeene staking met alle kracht door te zetten, is te Madrid thans een com missie van anti-socialistische arbeiders-orga nisaties gevormd, waartoe behooren de ar- arbeidersorganisaties van de katholieke volksactie en de eerst sedert kort in het leven geroepen arbeidersorganisaties der fascisten De commissie is voornemens de arbeiders welker leiders naar het buitenland zijn ge vlucht en die. naar zij meent, thans zonder leiding zijn bijeen te brengen en de particu liere en militaire noodhulpen in de openbare bedrijven te vervangen door haar eigen leden- vakgenooten. In Madrid zijn, naar Reuter verneemt, in den loop van Woensdag verscheidene perso nen gearresteerd en bij huiszoekingen werden groote voorraden wapens, waaronder automatische pistolen, in beslag genomen: In den loop van den avond zijn eenige opstan delingen, d!e de politie uit een hinderlaag be schoten, gevangen genomen. Te Cordoba en Bilbao hebben schermutse lingen plaats gehad tusschen politie en op standelingen, waarbij in enkele gevallen van de daken der huizen af op de politie geschoten werd. Verscheiden personen zijn bij deze ge vechten gedood of gewond. Te Alicante is de socialistische burgemees ter gearresteerd, terwijl in Valencia eenige socialistische gemeenteraadsleden in hechte nis werden genomen. De krijgsraad heeft gisteren een aanvang gemaakt met de behandeling van de proces sen tegen de gevangengenomen rebellen. De opstandeling Garcia Martin, die zich heeft schuldig gemaakt aan een aanslag op de leden van den openbaren veiligheidsdienst, is veroordeeld tot twaalf jaar gevangenis straf. Aan de Catalaansche regeering is op dracht gegeven. Azana onmiddellijk weer naar Madrid over te brengen, waar hij door den krijgsraad zal worden gehoord. Hij is aan boord gebracht van den kruiser „Uruguy". Leden der nationale garde hebben heden tachtig Catalanen gearresteerd, die bezig wa ren met het vervoer van wapens en 300 K.G. dynamiet. Uit San Sebastian wordt gemeld, dat de grens om twaalf uur 's middags weer voor het vreemdelingenverkeer is opengesteld. De generaal der civiele garde heeft, naar gezond en parelblank Begin nog neden mei De Nederlandsche Tandpasta Doos 20,Tube 40en 60ct. »WAT MIJNHARDT MAAKT IS GOED" (Adv. Ingez. Med.) United Press aan de Tel. meldt, te kennen gegeven, dat Oviedo, de hoofdstad der pro vincie Asturië gistermiddag om half drie door de regeeringstroepen is ingenomen. Genève. Paraguay uit den Volken bond? Het gerucht doet in de hoofdstad van Paraguay de ronde, dat Paraguay uit den Volkenbond zou zijn getreden. Een bevesti- gin kon nog niet worden verkregen. Van Staatsman tot Boer. Onze Londensche correspondent schrijft: Zij hadden verwacht dat Lloyd George aan stalten maakte om met nieuwe kracht zijn her-intrede te doen in het politieke strijdperk eenigen tijd geleden deden zich symptomen voor die zulk een terugkeer konden doen ver onderstellen zullen volgens de jongste be richten bedrogen uitkomen. De „toovenaar van Wales" heeft zich blijkbaar uit het actieve politieke leven teruggetrokken. Zijn toovenarij is niet meer gericht op volksgevoel en de mid delen het dienstbaar te maken aan zijn po litieke eerzucht. Voor deze eerzucht is de eer zucht van den landbouwer in de plaats geko men en Lloyd George toovert thans prima aardappelen uit den grond en produceert ho- niriïg-, die de hoogste onderscheidingen krijgt op tentoonstellingen, uit de bijenkorven van Churt, zijn buitenplaats met landerijen in Surrey. Hij heeft daar pas een paar honderd mede-landbouwers te gast gehad om tegen over hen met zijn producten te kunnen pron ken en om hen te leeren wat de goede grond van Eifgeland kan opbrengen met oordeelkun dige en wetenschappelijke teelt. Hij vertelde dezen landbouwers dat hij opgehouden had politicus te zijn, dat hij geen tijd meer had voor politiek en dat hij in den vervolge al zijn tijd zou besteden aan zijn boerderij en aan schrijven. De grijze staatsman, thans boer geworden, verschijnt te midden van zijn boomgaarden, bijenkorven en landerijen als een beeld van _elu'kkigen ouderdom. Naar allen schijn is hij veel trotscher-op zijn succes als landbouwer dan hij op zijn succes als politicus en staats man ooit is geweest. Niet alleen zijn honing is bekroond, ook zijn appelen hebben op een tuinbouw-tentoonstelling in Crystal Palace een eersten prijs behaald. De boerderij in Churt mag allerminst be schouwd worden als het stokpaardje of het speelgoed van een staatsman-in-ruste. Men heeft hier te doen met een aanwinst voor den Britschen landbouw. Toen Lloyd George de boerderij eenige jaren geleden overnam, ver keerde ze in vervallen staat. De vroegere eige naar had er niets dan verdriet van gehad als jevolg van de lage kwaliteit van den gx-ond. Lloyd George heeft bewezen dat de lage kwa liteit van grond kan worden verbeterd en dat zulke grond eerste klas producten kan op brengen bij oordeelkundig gebruik en zorgvul dige bemesting. De oud-premier heeft er 31 menschen aan het werk. die van 45 tot 50 shilling per week verdienen, een loon dat veel hooger is dan dat van den gemiddelden land arbeider. Lloyd George voelt er zich gelukkiger dan hij ooit is geweest. Het zijn zijn eigen woor den. Politiek was, zegt hij. belangwekkend. Hii vond er veel pleizier in Maar het was niet zoo bevredigend voor zijn gemoed als dit boeren bedrijf. VRIJDAG 12 OCTOBER. HILVERSUM 301.5 M. 8.Vara. Gramofoonmuziek. 10.— VPRO. Morgenwijding. 10.15 Vara. Carel Rijken draagt voor. 10.30 Orgelspel door Joh. Jong. 11.— „'Belastingbetalers" een schets van Frans Netscher voor te dragen door Carel Rijken. 11.20 Gramofoonmuziek. 11.46 Gra mofoonmuziek. 12.Sluiting. 12.Avro. Tijdsein Avro-klok 12.01 Lunchcoixcert door het Symphonisch jazz-orkest van de N.V. Nationale Revue o.l.v. Julius Susan met tusschenspel van Gramofoonmuziek. 1.45 Aansluiting met het Amstel Hotel te Am sterdam. Feest van het (Spaansche) Ras. 2.15 Spaansch Concert door het Omroeporkest o.l.v. Nico Treep. Solisten: Anita Cazals, sopraan, Willem Ravelli, bariton, 3.Mevr. Ida de Leeuw van Rees bespreekt de blouse van het gratis Avro.knippatroon. 3;20 Or kestmuziek op Gramofoonplaten. 4.Slui ting. 4.— Vara. Vara-knipcursus (voor ge vorderden) door mevr. A. BlankenVan Kuyk. Tweede herhaling, eerste les. 4.45 Gramofoonmuziek. Na Schooltijd. Oome Keesje beleeft weer nieuwe avonturen. 5.30 De Notenkrakers onder leiding vair Daaf Wins. 5.58 Overgang naar de versterkte zen der. 6— Klein Vara-ensemble onder leiding van Frits Bakels. 6.30 De Flierefluiters on der leiding van Jan van der Horst. 7. Orgelspel door Cor Steijn. 7.30 Het vraagstuk der devaluatie IV. „Heeft thans de deva luatie voor Nederland nog kans op gunstige resultaten?" Lezing door Mr. S. Mok. 8. Sluiting. 8.— VPRO. Tijdsein. 8.01 Cursus „Kerk en Volk". 4e voordracht.: Zelfbevrij ding der cultuur. Spr. ds. C. B. Burger. 8.30 Concert. 9.Cursus. Invloeden van de maatschappelijke veranderingexr tijdens de laatste eeuwen op de menschelijke levens houding. 9.30 Concert. 10.Vaz Dias en Vrijzinnig Godsdienstig Persbureau. 10.15 Lezing: „Ilja Ehrenburg". Spr. Dr. K. F. Proost. 11.Sluiting. 11.Vara. Jazz muziek (gramofoonplaten). 11.30 Populaire Gramofonmuziek. 12.Sluiting. HUIZEN 1875 M. 8.NCRV. Schriftlezing en meditatie. 8.15 Morgenconcert. 10.30 Morgendienst door ds. H. J. Langman. 11.Liedereni'ecital door Maja Reillingh. 12.Politieberichten. 12.15 Leger des Heilskwartiertje. 12.30 EJnsemble van der Horst. 2.Gramofoonmuziek. 2.30 Lezen van Ohr. lectuur. „Waarom Duinloo zijn dominee niet kreeg", van H. Weiland. 3.Harmonium-bespeling door Ton Brands. 3.45 Verzorging zender. 4.Het Hendriks Trio". 5.30 Gramofoonmuziek. 5.45 Populaire bespeling van het studio-orgel, door Daaf Lincy. 6.30 „Bloembollen op perken" door A. J. Herwig. 7.Politieberichten en Chr. Persbureau. 7.15 Gramofoonmuziek, of een greep uit het Dagelijksch gebeuren". 7.30 Literair-paedagogische schetsen uit „In 's Levens Voorhof", van Prof. J. Waterink. 8. Utrechtsch Mannenkoor „Euterpe", dir. Lie ven Duvosel. 10.30 Gramofoonmuziek. 11.30 sluiting. LUXEMBURG 1304 M 7.35 Hollandsche avond. Hollandsch radio cabaret. 8.20 Gevareerd concert door het om roeporkest o.l.v. Henri Pensis. 8.40 Vervolg gevarieerd concert. 9.15 Fluitrecital door Alphonse Faber. 9.30 Hilleconcert. 9.45 Ver volg fluitrecital. 10.Zangrecital door Marie Thérèse Grosfilsde Cuyper. 10.25 Dans muziek. BRUSSEL 484 M. 12.20 Concert o.l.v. Paul Gason 5.20 Con cert door het kleine orkest van de Tribune der Oud-strijders. 6.50 Pianospel door Mile. Delporte. 9.35 Gramofoonmuziek. 10.30 Ge vraagde gramofoonmuziek. 10.45 Dansmuziek BRUSSEL 322 M. I.30 Orkestconcert o.l.v. Karei Walpot 5.20 Gramofonmuziek. 7.35 Idem. 8.20 het Katho lieke gemengd koor „Artes Caritas" o. 1. v. Hubert Commissaris. 9.35 Orkestconcert o.l.v. Paul Douliez. 10.30 Dansmuziek. KALUNDBORG 1261 M. II.20 Strijkorkest uit rest. Wivex o.l.v. A. Bendix. 2.50 Deensche dansmuziek. 7.30 Oude Deensche kerkmuziek. 9.45 Kamermuziek. 10.20 Dansmuziek. ONZE DAGELIJKSCHE KINDER VER TELLING. „We moeten die lui hier te vriend houden en zullen dus moeten betalen." Er volgde een gesprek in het verminkte Portugeesch, dat Piet al eerder gehoord had en eindelijk trok ze af. na nog een nijdigen blik op Piet geworpen te hebben. „Ik wed. dat die eieren niet eens meer versch waren." mopperde Piet en volgde het tweetal naar den trap aan de kade. Ze waren nauwelijks bij het water, of de beide mannen gaven een schreeuw. „Het vliegtuig is weg!" Ze keken rond en zagen heel ver weg hoe een aantal bootjes het toestel scheen voort te sleepen. „De schurken! Ze willen ons nog meer afzetten en afpersen." Meteen snelden de beide mannen weer naar de huizen toe, Piet op een draf er achter aan. BERLIJN 357 M. 3.20 Populair orkestconcert 5.50 Marga LeudtkeSchmidt, sopraan 8.30 concert o.l.v. Rudï Plate. 9.40 Kamerconcert. HAMBURG 332 M. 1135 Het Jaro Michalek-orkest 6.20 Om roeporkest o.l.v. J. Eibenschutz. 8.20 „Freut euch des Lebens", vroolijk programma. 9.40 Muzikaal tusschenspel 10.20 Het Beerwald- trio. 10.50 Victor Dabunski, piano. KEULEN 456 M. 3.20 Concert door Peter König, tenor, Egbert Grape, piano 4.50 Gramofoonmuziek. 7.30 Populair concert dor het kleine omroep orkest o.l.v. Leo Eysoldt 10.20 Hedendaagsche muziek. DAVENTRY 1500 M. 12.50 B.B.C. Dansorkest o.l.v. Henry Hall. 1.35 Philharmonisch strijkorkest o.l.v. Joh. Hoek. 4.BBC Northern orkest o.l.v. T. H. Morrison. 7.50 Orgelrecital door C H. Trevor. 8.35 BBC-orkest afd. D. o.l.v. Julian Clifford. 11.25 Haary Roy en zijn orkest. PARIJS POSTE PARISIEN 313 M. 7.18 Gramofoonmuziek. 7.50 Idem. 8.10 Concert door Guy Berry, Gilberte Legrand en Willy Maury (gr. pl.) 8.32 Operette. PARIJS RADIO 1648 M. 12:50 Populair Concert o.l.v. Luciën Goldy 9.05 „Rachel" blijspel van Gustave Gril let. MILAAN 369 M. 4.30 Concert. 5.20 Gramofoonmuziek. 8.05 Symphonie-concert 9.05 Blijspel na afl. op gramofonmuziek. ROME 421 M. 4.30 Populair concert. 5.20 Gramofoon muziek. 8.05 Operette-uitzending. WEENEN 507 M. 3.30 Gramofoonmuziek. 4.40 Zangrecital door Marguerite de Redin. sopraan. 6.50 Populair concert. 9.20 He tHarry Hafet-jazz-orkest, Otto Neumann, zang. 10.10 Vioolrecital 10.40 Orkest-concert o.l.v. Dr. Philipp de la Cerda.

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 6