Regeering Flandin haalt een groote meerderheid. Economisch herstel het voornaamste punt. Gesprongen Handen THIJS IJS EN DE SCHAT OP DE MAAN. WOENSDAG 14 NOVEMBER 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 4 BUITENLAND. Kamer keurt regeeringsverklaring met 423 tegen 118 stemmen en 60 onthoudingen goed. V. D. meldt uit Parijs: De regeeringsverklaring, die door minister president Flandin, Dinsdagmiddag in de Ka mer en door den minister van Financiën, Pernot, in den Senaat is voorgelezen, vangt aan met de verzekering dat het bestand voort duurt. De regeering stelt derhalve voor: „Eendracht met het oog op het actieve op treden en vastbesloten optreden in deze een dracht voor Frankrijk en de republiek. Frankrijk wil den vrede. De regeering zal hem naar binnen en naar buiten in stand houden. Wij willen sterk zijn tegen hen, die den vrede naar binnen of naar buiten moch ten willen trachten te verstoren (levendig applaus). Wij zullen onze bondgenootschap pen en onze vriendschappen uitbreiden. Wij zullen in het internationale recht door den Volkenbond de gerechtigheid zoeken, die voor de zwaar beproefde frontstrijders de hoop bliift op een belooning voor de gebrachte offers. Wij zullen de republiek verdedigen tegen alle revolutionnaire of naar een dicta tuur strevende richtingen, 't Herstel van de uitvoerende macht schijnt ons, evenals alle Franschen, noodzakelijk. Voorwaarde hiervoor is 'n stabiele regeering. Mocht blijken, dat in het tegenwoordige kader der parlementaire instellingen het ongemogelijk wordt deze te verzekeren, dan zullen wij niet dralen gebruik te maken van de door de grondwet voorziene mogelijkheden. Wij verwachten echter, dat het parlement als uitdrukking van de volks- souvereiniteit ons zijn medewerk'ng bij den nationalen wederopbouw, die wij willen voort zetten, niet zal ontzeggen. Met bijna alge- meene instemming had Doumergue deze taak ter hand genomen. Wij brensen hem daar voor de dankbare erkentelijkheid der natie (levendig applaus in het midden en rechts, protesten links). Voorts kondigt de regeeringsverklaring aan. dat het recht van het parlement tot het goedkeuren van uitsaven beperkt zal worden, dat de orde en rust op de straat in stand zal worden gehouden, dat de Republikein- sche staat niet zal capituleeren voor de par tijzonden. De taken en pl'chten der ambtena ren zullen worden, neergelegd in een soort eere-codex aan de uitwerking waarvan de ambtenaren zelf zullen deelnemen. Later zal men ook moeten onderhandelen over de ver kiezingshervorming. De regeering belooft op alle gebieden van economisch leven stimulee- rend in te grijpen, teneinde het normale spel te begunst:gen van den economischen ruil. Economisch gezonde ondernemingen zullen in het leven worden gehouden door een grootsch opgezette toekenning van crediet. De voor rang. waar Franschen recht op hebben ten opzichte van werk in hun eigen land, is een maatregel, waartegen geen tegenspraak zal kunnen ontstaan (levendig applaus). De noodlijdende landbouw zal de regeering haar bijzondere aandacht schenken. Op internationaal gebied zullen de onder handelingen. betreffende stabiliseering der valuta's afschaffing der handelsbelemmerin gen en op gang brengen van den buitenland- srhen handel, bespoedigd worden. Geen men- schelijke handeling houdt stand tegenover de critiek. maar de vrije uiting schijnt toch te vereenigen te zijn met de maatregelen, die het parlementaire systeem bevrijden van overdre ven hindernissen. Daarom zal de regeering in terpellaties slechts bij uitzondering aanvaarde en er overigens op aandringen, dat door een door het parlement zelf te bepalen procedure de debatten in de plenaire vergadering bekort zullen worden. Tenslotte wendt zich de regee ringsverklaring tot het parlement met het verzoek om inachtneming van het bestand. Frankrijk heeft honderd millioen inwoners in het geheele rijk, dat ontzagieijke economische ontwikkelingsmogelijkheden biedt. Taak en doel moet het blijven den nakomelingen een beter leven in een schooner vaderland achter te laten." Na het voorlezen der verklaring las de voor zitter van de Kamer binnengekomen interpel laties voor. De regeering verklaarde zich ac- coord met de onmiddellijke behandeling van de interpellaties over de algemeene politiek en stelde voor de overige interpellaties te ver dagen tot na de behandeling van de begroo ting'. Nadat de kamer zich had aangesloten bij den w'ensch der regeering, deelde de voor zitter van dekamer mede, dat in het verloop van de zitting een voorstel behandeld zou worden, betreffende verlenging van de vol machten voor de Stavisky-commissie, welke eind October, waren afgeloopen. Daarop be trad als eerste interpellatiereden aar de Com munistische afgevaardigde Thormez de spre kerstribune. terwijl de banken der afgevaar digden begonnen leeg te loopen. De behandelingen en interpellaties over de algemeenen politiek had zonder incidenten plaats en verliep eenïgszins eentonig. Na el kander kwamen de Communisten. Socialisten, Neo-socialisten en radicaal-socialisten aan het woord. Ook in de wandelgangen van de Kamer heerschte een opvallend rustige stemming. Eerst na beëindiging der interpellatie-de batten kwam de belangstelling van de kamer los, toen de socialist Lebas, den aanval van zijn fractie op de regeering inzette. Hij sprak over het Communistisch-Socialistisch eenheidsfront in tegenstelling tot het nationale front. Nadat Lebas uitgesproken had betrad Flan din weer de sprekerstribune. Spreker zette uiteen, dat het thans zaak is een uitweg te vinden uit de economische, po litieke, sociale en moreele crisis. Frankrijk is het laatste toevluchtsoord van het parlemen tarisme. „Wanneer de afgevaardigden het voorbeeld van andere democratieën willen vol gen, waarin de partijen andere eerst met woorden en vervolgens op straat hebben bestre den, om tenslotte via den burgeroorlog tot den dictatuur te komen, dan moeten zij hun gang maar gaan." Spr., Flandin, zal daaraan niet meedoen. Met een toespeling op het feit, dat op wapenstilstandsdag twee tegenover elkaar staande demonstraties van rechts en links waren georganiseerd, besloot Flandin met een nieuwe aansporing, om tot politieken en so cialen vrede in het binnenland te komen. De president van de kamer las daarop een motie van vertrouwen in de regeering voor. die was ingediend door den afgevaardigde van het Centrum tot en met de radicaal-socialis ten, alsmede een voorstel van een afgevaar digde van uiterst rechts, die in de motie van vertrouwen nog een betuiging van vertrouwen van Doumergue wilde opgenomen zien. De socialisten verlieten, nadat hun voorstel tot het houden van een korte pauze was ver worpen, de zaal. Hierna motiveerden de ver schillende fracties haar houding bij de stem ming. Met 423 tegen 118 stemmen, bij ongeveer 60 onthoudingen, heeft de Kamer haar vertrou wen uitgesproken in het kabinet-Flandin. Amerika. Pessimistische verklaring van Cordell Huil. Huil, minister van buitenlandsche zaken, verklaarde gisteren, dat de Vereenigde Staten alle hoop hadden opgegeven op een onmid dellijk algemeene overeenkomst inzake de ont wapening. Hij bevestigde dat de Amerikaansche regee ring streeft naar een afzonderlijke overeen komst voor het internationale toezicht op den handel in wapenen. Huil hoopt dat een derge lijke overeenkomst zonder verder talmen mo gelijk zal zijn en meent, dat men ze kan in- lasschen in elke mogelijke algemeene overeen komst inzake ontwapening. België. Treden de socialisten tot de regeering toe? In de Kamer, die gistermiddag voor een nieuwe zitting bijeen is gekomen, heeft de premier, de Broqueville een uitvoerige redevoe- ling gehouden, welke hij besloot met de ver klaring, dat het huidige kabinet het econo mische en financieele wederopbouwprogram, dat het op grond van de door de Kamer in den zomer goedgekeurde speciale volmachten, op zich genomen had uit te voeren, niet kon voltooien, aangezien onder de ministers in den laatsten tijd meeningsverschillen zijn ont staan over de verdere voortzetting van het program. De minister-president verklaarde, dat de beide ministers zonder portefeuille, van Zee land en Ingenbleek, reeds de vorige week hem hun ontslag hadden gevraagd. Onder deze om standigheden heeft hij besloten den koning het ontslag aan te bieden van het geheele kabinet De verschillende fracties hebben gisteren vergaderd. De liberalen hebben zich voor het program van nationale bezuiniging en stabili teit van de munt uitgesproken. Reeds worden verschillende mogelijkheden voor de oplossing van de kabinetscrisis ge noemd. Het wordt niet uitgesloten geacht, dat er pogingen zullen worden gedaan om de sociaal democraten te bewegen aan de regeering deel te nemen. In officieele kringen worden deze geruchten niet bevestigd, doch wordt erkend, dat poli tieke verrassingen niet uitgesloten zijn. Het wordt waarschijnlijk geacht, dat het nieuwe kabinet de Kamer geen algemeene vol macht meer zal verzoeken, doch voorstellen zal doen voor een algemeene verlaging van' de salarissen en pensioenen van het rijksperso neel. Frankrijk. Fransche pers over Von Ribbentrop's missie. Hoewel het over het onderhoud tussohen sir Anthony Eden en den Duitsc'hen specialen gezant von Ribbentrop gepubliceerde comma niqué geen opheldering heeft gebracht, is de Fransche pers toch vrijwel eenstemmig in haar oordeel. Met uitzondering van de „Fi garo" twijfelt geen enkel blad er aan, dat men hier een begin van uitvoering voor oogen heeft van een omvangrijk plan, waarmede Berlijn beoogt er de groote mogendheden toe te brengen Duitschlands herbewapening te er kennen. De bedoeling zou daarbij zijn weer tot het internationaal concert toe te treden, alvorens een bond van wederzijdsche steun verlening wordt gevormd. (Reuter.) Von Ribbentrop heeft gisteren een bezoek gebracht aan Sir John Simon. Bij het ver laten van het Foreign Office verklaarde Von Ribbentrop. dat hij over het onderwerp zijner besprekingen geen mededeelingen kon doen. In officieele Engelsche kringen worden de ln het buitenland gaande berichten omtrent het doel van het bezoek van Von Ribbentrop onjuist genoemd. Overdreven voorstelling van het gebeurde bij Rouaan? Naar aanleiding van de berichten in de pers, dat een maatschappij, die werken uit voert in de omgeving van Rouaan, den staat Ruwe Huid Schrale Lippen (Adv. Ingez. Med.) voor ongeveer 100 millioen francs zou hebben opgelicht, deelt de minister van Openbare Werken mede. dat uit het eerste onderzoek is gebleken, dat de staat tot nu toe slechts totaal een vierde van dit bedrag heeft uitbetaald. In elk geval zal fraude, indien deze is ge pleegd, aan het licht worden gebracht. Niettemin heeft de rechter van instructie te Rouaan thans tegen vijf personen een straf vervolging ingesteld wegens oplichting en cor ruptie. De verdachten zijn een zekere Bever, die directeur is van een steengroeve, voorts twee gebroeders Le Roux, de boekhoudster der steengroeve-maatschappij en een controleur van de afdeeling mijnwezen, Le Faur gehee- ten. Vele Japansche visschers weer terecht. 65 booten worden evenwel nog vermist. Uit Seoel wordt gemeld, dat het meerendeel der 1400 Japansche visschers, die bij een storm aan de kust van Korea zouden zijn verdwenen, gered is. Men heeft echter 356 opvarenden van 65 booten niet weergevonden. (Reuter). DROEVIG EINDE VAN DE AFFAIRE KOEPPEN. BERLIJN, 13 Nov. (V.D.) De ontslagen hooge ambtenaar van den Rijksdag, Koeppen die verleden week in Schutzhaft werd geno men, aangezien hij van nationaal-socialisti- sche zijde er van beschuldigd werd huurders uit een hem toebehoorende woning te hebben gezet, wegens achterstallige huurschuld, waar door hem ...gebrek aan sociaal gevoel" werd ten laste gelegd, heeft zich gisteren in zijn cel door ophanging van het leven beroofd. Zooals gemeld werd, ging de zaak om een huurschuld, die Koeppen door de rechtbank was toegewezen, doch men had van natio- naal-socialistische zijde een zoodanige voor stelling aan de zaak weten te geven, dat een menschenmenigte voor het huis van Koeppen samenschoolde en de ruiten inwierp. HET POLITIEK DAGBOEK VAN DR. SCHOBER VERDWENEN. De voormalige Oostenrijksche president der politie en bondskanselier dr. Johannes Schober had tijdens zijn optreden als president der politie en als politicus een omvangrijk dagboek bijgehouden en een groote hoeveelheid docu menten verzameld. Het dagboek, dat buitengewoon belangrijk materiaal bevat over de geheele geschiedenis van Oostenrijk voor den oorlog, is op verlan gen van den overledene, die alle politieke sen saties wilde vermijden, nooit gepubliceerd. De politieke documenten kwamen in het archief van de directie van politie, terwijl het nog be langrijker dagboek in het bezit bleef van de echtgenoote van Schober. Thans wordt bekend, dat deze dagboekaan- teekeningen verdwenen zijn. Mevr. Helene Schober is. gelijk bekend is, na den dood van haar echtgenoot eveneens overleden. De dag- boekaanteekeningen zelf konden bij de na latenschap niet worden gevonden. Ondanks alle nasporingen is het tot dusverre niet gelukt aanwijzingen te vinden, waar ze kunnen zijn gebleven. FINANCIEELE BERICHTEN IVY LEE OVERLEDEN. Te New York is, naar aan de Tel. bericht wordt, overleden Ivy L. Lee, de bekende Ame rikaansche publiciteits-expert. De heer Lee was ook hier te lande welbekend, voornamelijk in verband met het feit. dat hij bij de suiker- conferentie van 1930 optrad als „spokesman" der Chadbourne-delegatie. Voor dergelijke moeilijke en delicate posities bezat hij een uitgesproken talent en verschil lende der grootste Amerikaansche concerns hebben van zijn diensten gebruik gemaakt. Gedurende den oorlag was hij adviseur voor publiciteits-aangelegenheden voor den Penn sylvania, de Bethlehem Steel en speciaal van de Standard Oil. Met John D. Rockefeller Jr. onderhield hij nauwe relaties. Ivy Lee heeft verschillende werken op uit eenloopend gebied het licht doen zien, waar onder eenige over economische onderwerpen. Nieuwe recordpoging van Jones en Waller. Zondag start voor de vlucht Londen Kaapstad. Cathcart Jones en Kenneth Waller hebben voorloopig het tijdstip van hun start voor hun poging om het record van de vlucht naar Kaapstad te verbeteren, vastgesteld op Zondag a.s. bij het aanbreken van den dag. Zij zullen deze recordpoging ondernemen met dezelfde De Havilland Cornet, weannede zij hun etourvlucht uit Australië hebben vol bracht. Zij zullen voldoende brandstof mee nemen voor een non-stopvlucht van 2900 mijl en stellen zich voor over de Sahara en over Nigeria langs de Westkust van Afrika naar Kaapstad te vliegen Frankrijk looft een luchtvaart- prijs uit. Voor recordvestiging met ruw-oliemotor. De Fransche minister van Luchtvaart heeft naar Reuter verneemt, een prijs van tien millioen francs uitgeloefd voor het eerste vliegtuig met een ruwolie-motor van Fran sche constructie, dat er in slaagt, het snel heidsrecord over 10.000 K.M. over een ge sloten circuit te verbeteren. Is het een motor met een buitenlandsche licentie, dan wordt de prijs bepaald op vijf millioen francs. De bedoeling van het uitloven van dezen prijs is, den bouw van ruwolie-vliegtuig- motoren in Frankrijk aan te moedigen. Knaapje liep op den rijweg heen en weer. Door een auto gedood. Gistermiddae is op den Riiswij'kscheweg bii de Wenckebachstraat te 's-Gravenhage een onsreluk gebeurd. De ongeveer 7-jarige B. P.. wonende in de Deimanstraat, is daar ter olaatse door een auto overreden, met het ge volg dat het jongetje od slag dood was. De iongen was me^^ereden op een auto van Van Gend en Loos. Hii had achter aan dezen ■auto gehangen en dezp op den hoek van de El ia ss tra at losgelaten. Hii bleef toen eenige ooeenblikken heen en weer op den rijweg loo pen, waarbij hij door een auto gegrepen werd Groote bel n<«teUïicr voor de reis der K XVIII. Schout-bij-nacht neemt afscheid van de bemanning. Commandant, officieren en bemanning var Hr. Ms. K XVIII hebben ter gelegenheid var hun a.s. vertrek de laatste dagen veel schrifte- Mike en telegrafische blijken van belangstel ling. ontvangen. Het is ondoenlijk om van der stapel brieven en telegrammen, die nog regel matig aangroeit, ook maar eenigermate eer overzicht te geven; er zijn zeer treffende en harteliike bii. waaruit overtuigend blijkt, hoe zeer de afzender met de opvarenden mede leeft. De heer Hetterschij. commandant van de K XVin, heeft dan ook gemeend niet beter te kunnen doen dan de medewerking inroepen van de Nederlandsche pers. teneinde de ge voelens van dankbaarheid en erkentelijkheid welke commandant, officieren en bemanning voor deze overstelnende hartelijkheid van het Nederlandsche volk. bezielen, te vertolken. Hdenmorgen half twaalf ving de duikboot zijn langen tocht aan. Dinsdagmiddag heeff de commandant der marine te Willemsoord schout-bij-nacht T. L. Kruys, na vooraf in spectie te hebben gehouden, in hartelijke be woordingen afscheid genomen van de opva renden. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTEILINC. Terwijl Thijs en Sim daar zoo vroeg al liepen, waren er twee kobolden die ook al op pad waren. Hun namen waren Kas en Hik; de een was dun, de ander niet veel dikker. Zij waren ieders vijand; konden het met niemand vinden en waren booze dieven. „Hè," zoo fluisterde plotseling Hik, „ik zie daar ginds een tweetal wandelaars gaan die kunnen wij bestelen! Vlug, daar moeten wij snel heen!" Goed jaar voor Van BerkePs Patent. Nog slechts klein nadeelig saldo. De directie van de Maatschappij Van Ber- kel's Patent NV. te Rotterdam deelt in haar verslag over het boekjaar 1933."34 o.m. het volgende mede: De algemeene bedrijfsgang verbeterde in het afgeloopen boekjaar belangrijk. Terwijl 1932 "33 nog een bed rijf «verlies van rond f 750.000 opleverde, konden wij dit boekjaar de bedrijfsrekening met een winst van c.a. f 400.000 sluiten. Helaas leden wij nog aanzienlijke koersver liezen, waarvan ditmaal in het bijzonder de daling van de Zuid-Amerikaansche valuta's en Tsj. kronen de ooi-zaak was. Dientenge volge sluit de winst- en verliesrekening nog met een klein nadeelig saldo. In de allereerste plaats danken wij de ver betering in onzen gang van zaken aan de maatregelen, welke wij ter aanoassing aan de tijdsomstandigheden hebben getroffen. Deze maatregelen beginnen niet alleen gunstig op het rendement in te werken 'doordat invoer rechten enz. bespaard bliiven, maar dragen eveneens tot grootere activiteit onzer daarbij betrokken verkoop-organisaties bij, aange zien deze nu ter plaatse, inlandsch fabrikaat kunnen aanbieden. Het bruto-exploitatiesaldo, vermeerderd met huren en diverse baten, bedraagt dit jaar f 994.766, zoodat na aftrek van de posten „Al gemeene onkosten, afschrijvingen en intrest" een netto-bedrijfswinst van f 411.121 aanwe zig is. In mindering hiervan komt het geleden koersverschil, hetwelk, na aftrek van de bij de kapitaalsreductie in December 1933 becijferde en voor koersverlies gereserveerde f 537.850, bedraagt f 458439. Dintengevolge sluit de winst- en verliesre kening met een nadeelig saldo van f 47.313. DONDERDAG 15 NOVEMBER. HILVERSUM 302 M. 8.Aro. Tijdsein. 8.01 Gramofoonbuziek. 10.011 Morgenwijding'. 10.15 Orgelsolo door Dr. E. C. Bairstow. 10.30 Accordeonmuziek door ensemble „The Gubo's", voordracht door mevr. M. Meunier—-Nagtegaal. 11.30 Eet Omroeporkest oJ.v. Nico Treep. 12.30 Lunch- muziek op gramofoonplaten. 1.30 Het Om roeporkest o.l.v. Nico Treep. 2.30 Pianorecital door Maurice van IJzer. 3.Naaicursus door mevr. I. de Leeuw van Rees. 3.45 Verzorging van den zender. 4.Mevr. Antoinette van Dijk voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Gramofoonmuziek. 4.45 Voor grootere kinde ren. 5.30 Dir^erconcert door het Omroeporkest o.l.v. Nico Treep. 6.30 Sportpraatje door H. Hollander. 7.Pianorecital door Cor de Groot 7.30 Engelsche les voor gevorderden door Fred Fry. 8.— Tijdsein. 8.01 Vaz Dias. 8 05 Muziek ter inleiding. 8.15 Concertgebouwor kest o.l.v. Bruno Walter. 10.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11.Vaz Dias. 11.10 Gramo foonmuziek. 11.15 Kovacs Lajos en zijn orkest 12,Tijdsein en sluiting. HUIZEN, 1875 M. 8.KRO. Morgenconcert. 10.NCRV. Leger der Heils-kwartiertje. 10.15 Morgendienst door Ds. G. W. van Deth. 10.45 Gramofoonmuziek. 11.— KRO. Gramofonmuziek. 11.30 Godsdien stig halfuurtje door Pastoor L. H. Perquin. 12.Politieberichten. 2.15 Het KBO-Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud. 2.NCRV. Cursus fraaie handwerken door mej. G. Ablij. 3 Vrouwenhalfuurtje. Sjr. P. G. Schreuder. 3.30 Zangplaten. 3.45 Verzorging zender. 4. Bijbellezing door Ds. Kijftenbelt. 5.Cursus handenarbeid voor de jeugd dor H. J. Stein- voort. 5.30 Christelijk liederuurtje door Johan nes de Heer. 6.30 Orgelplaten. 6.45 A. Stapel kamp spreekt namens de C.N.V. 7.Politie berichten en N. C. Persbureau. 7.15 Week overzicht door Corn. A. Crayé. 7.45 Jubileum- wedstrijd. 8.15 J. B. Roefsen. Brandgevaar en brand. 9.Concert door het Christelijk Radiokoor o.l.v. J. Couéé, afgewisseld door orgelbespeling door Blaauw. 10.30 Gramo foonmuziek. 11.30 Sluiting. LUXEMBURG 1304 M. 7.35 Duitsche avond. Zangrecital door Eli sabeth Corty. 8.20 Gevarieerd concert door het omroeporkest o.l.v. Henri Pensis. 8.40 Vervolg Vervolg gevarieerd concert. 9.40 Piano recital door Elfriede Muller. 10.10 Duitsch concert door het omroeporkest o. 1. v. Henri Penss. 10.40 Dansmuziek (gr.pl.) BRUSSEL. 484 M. 12.20 Het Omroeporkest o.l.v. Paul Gason 6.35 Orkestconcert o.l.v. Karei Walpot. 8.20 Het Omroeporkest o.l.v. Franz André. 9.35 Orkestconcert o.l.v. Karei Walpot. 10.30 Gra mofoonmuziek. BRUSSEL 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 1.— Orgelconcert 1.50 Orkestconcert o.l.v. Paul Douliez. 5.20 Het Symp'nonie-orkest o.l.v. Paul Douliez. 5.20 Het Symphonieorkest. 8.35 Vroolijk luisterspel. 9.20 Het Omroeporkest o.l.v. Franz André. 10.30 Pooulaire Gramofor<muziek. KALUNDBORG, 1261 M. 2.05 Pianoconcert door Stella Olrik. 2.25 Ar nold Nielsen's ensemble, 7.30 Omroeporkest o.l.v. Dr. Fritz Busch m.m.v. Edith Fleischer zang. BERLIJN, 357 M. 5— Marietta en Martha Amstad zang. 6.20 Populair concert. 7.30 Gevarieerd programma o.a. Tonfilm o.l.v. Kobin en 3 Orkesten HAMBURG, 332 M. 10.50 Klein Omroeporkest o. 1. v. Eugen Wilcken. 5.05 Voor de jeugd: zang en muziek. 7.30 Omroepdansorkest o.l.v. Erwin Bolt en solisten 10.20 Concert KEULEN, 456 M. 10.50 Vrooiijke muziek. 4.35 Garta Beck- mann zingt. Egbert Grape piano. 6.20 Groot omroeporkest o.l.v. Leo Eysoldt. 7.35 Concert door Priscakwartet. DROITWICH, 1500 M. 12.10 Concert. 5.35 Sydney Kyte en zijn orkest. 6.50 Koralgezang. 8.35 Zangspel door Holt Marveil. 10.35 Het Gershom Parkington Kwintet. 11.35 Dansorkest o.u.v. Henry Hall. PARIJS, Poste Parisien, 313 M. 7.50 Blijspel. S.4o Gramofoonmuziek. 9.05 Operette van Raoui Moretti. PARIJS, R. 1648 M. 7.20 Gramofoonmuziek. 12.50 Populaircon- cert o.l.v. Victor Pascal. 5.20 Tooneel van Comeille. 9.05 Symphonie-orkest o.l.v. Tas- canini. 10.50 Dansmuziek. MILAAN, 369 M. 4.30 K.-n ..uziek. 8.05 Opera van Rossini. ROME, 421 M. 4.20 Vocaal en instrumentaal concert. 5.15 Gramofoonmuziek. 8.05 Concert,

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 6