D DE BILT Berichten in enkele regels DINSDAG 4 DECEMBER 1934 F AARLEM'S DAGBLAD 2 PROVINCIALE STATEN Hedenmorgen half twaalf kwamen de Pro vinciale Staten van Noord-Holland voor de tweede gewone zitting in openbare vergade ring bijeen. De gemeenten en de werkverschaffing De Voorzitter deelt mede, dat de heer Thomassen 'S.D.A.P.) de volgende vraag heeft ingediend: „Zijn Ged. Staten bereid, bij den minister van Sociale Zaken te bepleiten, dat niet langer blijva gehandhaafd dê sinds 1931 geldende eisch. dat de gemeenten een zoodanig financieel belang bij de door haar ter hand genomen werkverschaffingen moeten hebben, dat ten minste 25 pCt. van het ar beidsloon voor haar rekening komt?" De Voorzitter deelt mede, dat deze vraag in de zitting van 18 December behan deld zal worden. Benoemingen Aan de orde komen eenige benoemingen, o.a. van twee leden der Commissie van Be stuur van het Provinciaal Ziekenhuis nabij Santpoort en van een lid der Commissie van Bestuur van de Provinciale Ziekenhuizen Duinenbosch te Bakkum en te Medemblik. De heer De Jong Schouwenburg (Christ.-Hist.) spreekt er zijn teleurstelling en verwondering over uit. dat op deze voor dracht een vertegenwoordigster van de Prot.- Christ. Statenfractie no. 2 op de voordracht is geplaatst. Hij merkt op, dat deze fractie recht heeft op een zetel in deze commissie en dat Mevrouw A L. A. Ringeling-Verhoeff dus no. l op de voordracht geplaatst had moeten worden. Daar is nu echter niets meer aan te veranderen. De heer De Jong Schouwenburg spreekt het vertrouwen uit. dat de Staten no. 2 van de voordracht zullen benoemen. De heer Ketelaar (V.D.) merkt op. dat de Vrijzinnig-Democratische Statenfractie in geen enkele commissie vertegenwoordigd is. Dr. E. A. M. Droog <R.K.) wordt herbe noemd als lid der Commissie van Bestuur van het Provinciaal Ziekenhuis nabij Santpoort. In de vacature-K. Czn. de Boer wordt be noemd Mevrouw A. L. A. Ringeling-Verhoeff met 39 stemmen. Op Mr. L. G. van Dam (V.D.) waren 23 stemmen uitgebracht. Tot leden van den Raad van Toezicht op de Provinciale Bedrijven van Noord-Holland worden benoemd de heeren E. Luden. lid der Staten: Dr. J. A. van Steijn, inspecteur van het Staatsboschbeheer; D. Kooiman, lid der Staten (in de vacature van wijlen den heer P Kostelijk)Mr. L. M. de Jong Schouwenburg lid der Staten en Jhr. G. C. Quarles van Uf- ford. te Bloemendaal. De overige agendapunten worden commis soriaal gemaakt. De vergadering wordt verdaagd tot Dinsdag 18 December des morgens half elf. ONTVANGER VERDUISTERDE TIEN MILLE. Voor het Bossche Gerechtshof heeft terecht gestaan de 49-jarige G. W. S.. ontvanger der directe belastingen te Horst, die wegens ver duistering ten nadeele van den Staat van be dragen tot een totaal van ongeveer f 10.000, door de rechtbank te Roermond was veroor deeld tot 1 jaar en 6 maanden gevangenis straf. Verd. erkende in boeken geknoeid te hebben, doch niet een bedrag van f 10.000 te hebben verduisterd. Hij wist niet waar het geld gebleven is. De adv.-generaal eischte bevestiging van het vonnis. De verdediger voerde verzachtende omstan digheden aan. De controle was te oppervlak kig. Verd staat gunstig bekend. Eens heeft hij aan een smokkelarij van rubber f 80.000 kunnen verdienen, doch dit geweigerd, waar voor hem vanwege den staat een gratificatie van f 1500 is toegekend. INWENDIGE ZENDING. Te Amsterdam werd Maandag de algemeene vergadering gehouden van den Centr. Bond voor Inwendige Zending en Chr. Philantropi- sche Inrichtingen in het American Hotel on der leiding van minister Dr. J. K. Slotemaker de Bruine. Als bestuurslid werd gekozen me vrouw M. J. van Arkel-de Haan te Amsterdam in de plaats van Ds. J. Groeneweg, die niet herkiesbaar was. Het verslag van den secretaris, den heer A J. da Costa veritfeldt o.m. dat het totaal aan tal leden 142 bleef. Het verslag van den penningmeester, Mr. G. P. Haspeis vermeldt aan mindere inkom sten f 1700. De begrooting van 1935 sluit met een bedrag aan inkomsten en uitgaven van f 14413 en wijst een tekort aan van f 2000. De beide oud-penningmeesters, Ds. J. W. A. Klinkhamer Bredius en de heer G. J. K. Baron van Lynden van Horstweerde hopen ter gele genheid van het 10-jarig bestaan van den Bond in zijn huidigen vorm in Mei 1935 een actie in het leven te roepen om het tekort van den Bond een bedrag van f 10 000 bijeen te brengen. In de middagvergadering hield Mr. A. de Graaf inspecteur van den Centraalbond een, referaat over de vraag: „Waar blijven onzef meerderjarigen?" „DE NIEUWE CULTUUR". Donderdagavond 6 December spreekt de heer A. L. Constandse uit Den Haag in het ..Volksgebouw" Zuiderstraat 18 over het on derwerp: ..Rassenhaat en oorlogsgevaar in Noord-Amerika" Te Wanrooy is de 70-jarige vrouw M. H. bij het plotseling oversteken van den weg door de auto van den heer N. uit Kuvk gegrepen. De vrouw werd een eind over den weg ge sleurd. waardoor de schedel werd verbrijzeld. Bij aankomst in het ziekenhuis bleek zij reeds overleden te zijn. De Amsterdamsche musicus Sam Praeger hoopt Donderdag 6 December a.s. zijn 80sten verjaardag te vieren. De rijksbemiddelaar in het derde district Prof. Mr. A. C. Josephus Jitta heeft partijen, betrokken bij een dreigend conflict aan de lijm- en gelatinefabriek te Delft, opgeroepen tot een bespreking op Donderdag 6 December op het raadhuis aldaar. Te Utrecht is een man, die achter een lijkwagen liep. ineen gezakt. In bewusteloo- zen toestand werd hij opgenomen en in een huis binnengedragen. Toen geneeskundige hulp aanwezig was, bleek de man reeds te zijn overleden tengevolge van een hartverlamming. In het Frederik Hendrik-plantsoen te Amsterdam is de 16-jgirige jongeman W. E„ die links van den weg reed om over te steken, door een putzuigmachine van de gemeente, die hem niet meer kon ontwijken, overreden. Hij werd vrijwel onmiddellijk gedood. Nieuwe plannen om het tooneel te steunen. Tot hen, die ondanks slechte tijden belang stelling voor het tooneel blijven koesteren, zich om zijn wel en wee blijven bekommeren, behoort zeker de Nederlandsche Tooneel Unie. Eenige maanden geleden nam zij het initiatief tot de viering van het veertig-jarig bestaan van den Amsterdamschen Stadsschouwburg op 8 September j.l. Thans heeft zij weer nieuwe plannen. Naar haar oordeel dreigt onder de jongen menschen de interesse voor het tooneel in die mate te verflauwen, dat dit onmogelijk meer uitsluitend aan de minder gunstige mate- rieele omstandigheden zou kunnen worden toegeschreven Het tooneel kan pas bijzondere prestaties leveren, wanneer het zich gedraaen weet door daadwerkelijke interesse en het ernstig medeleven van allen. Daartoe dient dan m de eerste plaats een betrouwbaar fundament te worden gelegd in den vorm van een vaste en groote kern van geregelde schouwburgbezoekers en meer in het bijzon der ran jonge menschen, voor wie hier naast studie en werk een ontspanning en taak ligt die voor henzelf van groote waarde is en waar uit het tooneel een steun kan putten, die r.iet tot een tijdelijke opleving beperkt zal blijven. Een bijeenkomst met de besturen van vele studentenvereenigingen en andere jongeren organisaties leidde tot het resultaat, dat een ..adspirant-lidmaatschap'' van de Nederland sche Tooneel Unie voor de leden van deze organisaties werd ingesteld, tegen een vergoe ding van 50 cent per jaar. Éen Jongeren- Commissie is in het leven geroepen. De Amsterdamsche Tooneelvereeniging be sloot de toegangsprijzen voor de aspirantleden der Tooneel Unie met vijftig procent te ver lagen. Tevens zal op 16 December na de voor stelling van „Gele Koorts", waarvan de pre mière den avond tevoren gaat, in de zaal ge legenheid zijn tot debat tussehen regis seur en publiek, dat uitsluitend toegankelijk zal zijn voor de adspirantleden der Unie. Overwogen wordt ook voor andere gezelschap pen mogelijkheden tot samenwerking te vin den. terwijl ook in andere steden dergelijke af deelingen zouden kunnen worden opge richt. Twee branden te Wezep. Meubelfabriek en arbeiderswoning in de asch gelegd. WEZEP, 4 Dec. 'V. D.) In den afgeloopen nacht is hier ter plaatse door onbekende oor zaak de meubelfabriek van de firma Spakman en Rengers tot den grond toe afgebrand. Toen de brandweer uit Oldebroek ter plaatse ver scheen viel er niets meer te redden. De nieu we burgemeester van Oldebroek, de heer Bak ker. was op het terrein van den brand aan wezig. De schade wordt door verzekering ge dekt. Om half zes ontstond brand in de woning van den fabrieksarbeider Scholte aan den Veldweg onder dezelfde gemeente. Aangezien het huis te ver af was gelegen, is de brand weer niet uitgerukt, zoodat men de woning heeft laten afbranden. Het perceel en de in boedel waren laag verzekerd. UITSPRAAK IN ARBEIDSCONFLICT. (Haagsch Corr. Bureau). 'Het Tweede-Ka merlid J. Schouten heeft als arbiter een beslis sing gegeven inzake het arbeidsgeschil tus schen de landbouwers-werkgevers, aangeslo ten bij de Landbouwcrisisorganisatie voor Noorö-BrabanC te Zevenbergsche Hoek, met uitzondering van hen, die met den Ned. R.-K. Landarbeidersbond „St. Deus Dedit" een col lectieve arbeidsovereenkomst gesloten hebben en met uitzondering van de landbouwers B. en P. van Dis eenerzijds, en genoemde R.-K Landarbeidersbond anderzijds. De arbiter heeft beslist, dat in de landbouw bedrijven. die hier in het geding zijn, de loo- nen gelijk zullen zijn aan die, opgenomen in bovenbedoelde collectieve arDeidsovereen- komst. Deze regeling geldt van 6 Augustus 1934 tot en met 30 April 1935. BADHUIZEN „WITTE KRUIS". Het aantal genomen baden in Novem ber van dit jaar was: Badhuis Koudenhorn 1002 mannen, 459 vrouwen, 120 werkloozen. Totaal 1581. Badhuis Leidscheplein 1412 mannen, 736 vrouw. 476 schoolbaden, 164 werkloozen. Totaal 2788. Badhuis Schotersingel: 1848 mannen, 942 vrouwen. 836 schoolbaden, 184 werkloozen. Totaal 3810. Badhuis Hofdijkplein: 1505 mannen, 652 vrouwen. 1557 schoolbaden, 169 werkloozen. Totaal 3883. Badhuis van Egmondstraat: 1738 mannen 1049 vrouwen, 1274 schoolbaden, 312 werk loozen. Totaal 4368. Zwitserland koopt Neder" landsche vliegtuigen. Verkeersvliegtuigen van de Koolhoven- fabrieken. De goede reputatie van in Nederland ge bouwde vliegtuigen heeft wederom opdrach ten naar ons land gebracht. Wederom zullen verscheidene arbeiders in de Koolhoven-fa- brieken te Rotterdam te werk worden gesteld om nieuwe verkeersvliegtuigen onzer nationale industrie voor de Zwïtsersche maatschappij Aloar te vervaardigen. Deze machines zullen van het type F.K. 50 zijn d.w.z. van het vijftigste type, dat Kool hoven bouwt. Daar deze machines in het bergland thuis zullen behooren zullen zij worden gebouwd om op één motor tot op een hoogte van 1800 meter te kunnen vliegen. BRIDGECLUB HAARLEM. Zaterdagavond 1 December had de Bridge club „Haarlem" de tweede drive georgani seerd in dit speelseizoen. Het was een wilde drive, waarvoor het meerendeel der leden n.l. 22 paren, waren in geschreven; een bezetting dus van 11 tafels. Het geheel had als gewoonlijk een gezellig en zeer vlot verloop, zoodat ook deze wedstrijd bijzonder geslaagd genoemd kan worden. De prijzen zijn behaald door: Mevr. Maars en mevr. Mewe; Mevr. Sluiser en de heer Sluiser; de heer Wiercx en de heer Smits; mevr. Van Ghert en de heer Van Ghert; mevr. Hoepermans en de heer Hoeper mans: mej. Riese en de heer Wielders; mevr. Wafelaar en de heer Tabbers. Een krachtig werkend verst* rkingsmiddel zieken en herstellenden. Zonder reactie DIOPHA RAADPLEEG UW ARTS! I 0.60 void, voor 1 maand. Nederl. fabrikaat Verkrijgbaar in alle Apotheken en Drogisten DIOPHA N.V. IJMUIDEN (Adv. Ingez. Med.) meldt: Hoogste barometerstand 765.5 m.M. te Zürich. Laagste barometerstand 742.0 m..M te Valentia. en voorspelt: Meest matigen Zuidwestelijken tot Zuide lijken wind. Nevelig tot zwaar bewolkt. Aan vankelijk kans op regen. Iets kouder. Uit het Buitenland WELLICHT OOSTELIJKE WIND EN AFKOELING. De diepe depressie in het Noorden is vrij wel verdwenen maar bij Ierland heeft zich een nieuwe kern gevormd, die zich vooral Zuidoostwaarts uitbreidt. In geheel Scandi navië en in Schotland stijgt de barometer nog De vorst over IJsland verdween, maar die in Noord-Scandinavië handhaaft zich nog en op de Britsche Eilanden is de temperatuur gedaald. In de Golf van Biscaye en in het Kanaal stormt het uit Zuid-Zuidwest en valt regen, Schotland en Ierland hebben regen bij storm achtige Noordoostelijke winden. Op het vasteland komt alleen in Zuid- Duitschland en Noord-Scandinavië krachtige wind voor. In Duitschland valt bijna overal regen. In Noord-Scandinavië sneeuw. Aan de Noorsche kust regen. Ofschoon ook hier te lande bij krimpenden wind eenige kans op regen is. kan een Zuid oostwaarts trekken van de depressie in ver band met hoogen druk-ontwikkeling in Scan dinavië weer Oostelijken wind met eenige af koeling brengeD Barometer Stand heden morgen 10 uur 756 m.M. Stand van gister 754 m.M. Neiging: Vooruit. Opgave van: CAREL VAN HUIZEN, Opticien Kleine Houtstraat 13, Telefoon 14112 Thermometer 4 December: Hoogste g steren Laagste heden nacht Hoogste heden tot 12 uur 52 F. 50 F. 53 F. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 4 December. Bevallen 30 November: E. HofkesBruin zeel, d.; P. C. Houthuijzenv. d. Berg, d.; A. Zuidweg—v. d Manakker, d.; L. C. J. Schilp Verhoef, z.; l December: A. A. van Zutphen— Dokter, z.; W. C. Heekv. Hoorn, z.; A. C. Vogelv. d. Elshout, d.; M. T. Launsbach— Terwiel, d.; 2 December: M. A. A. v. Nüss v. Nüss, d.; E. W. J. Franse—v. d. Aar.z.; M. D. CottaarHuising. d.; H. de VriesFris, d. Overleden 1 December: G. Bosman, 68 j„ Bannesteeg; A. BredenbergGrootjan, 89 j„ Eindenhoutstraat. Voorbeurs te Amsterdam. KOERSVERLIEZEN. ZWAKKE HOUDING VAN HET POND. De zwakkere stemming van Wallstreet had een ongunstigen invloed op de Amsterdam sche beurs, waar de koersen hedenmorgen over de geheele linie iets terugliepen. Ook de zwakke houding van het pond, dat beneden f 7.32 daalde, deed de stemming afbreuk. Kon. Olie waren een fractie lager, terwijl Philips ongeveer 1 percent moesten prijs geven. Unilever leden een overeenkomstig verlies, Aku waren nagenoeg onveranderd. Amst. Rubbers werden behalve door de al gemeene tendenz nog beïnvloed door de zwakkere houding van het pond. Ook H.V.A. lagen gedrukt. Daarentegen was de Younleening vast, in verband met de technische marktpositie. Op de wisselmarkt was de belga willig in verband met het Nederlandsche crediet aan België. De noteering steeg tot f 64.64. Daarentegen waren Fransche en Zwitsersche francs gedrukt, daar waarschijnlijk omzetting van Fransche en Zwitsersche wissels in Bel gische plaats vindt. Het pond was zwak en daalde tot f 7.315.8. FRYSK SELSKIP „GYSBERT JAPICX". Zaterdag 15 December zal voor de leden van het Frysk Selskip „Gysbert Japicx" in den schouwburg aan den Jansweg worden opgevoerd: „Afke", tooneelspel in 4 bedrijven van Y. C. Schuitemaker. Na afloop wordt er gedanst. Vuurwerk ontploft te vroeg Een doode en vele gewonden. MEXICO CITY, 4 December (V. D.) In een vuurwerkfabriek in de Mexicaan- sche hoofdstad had een hevige ontploffing plaats, waardoor een arbeider werd gedood en achttien arbeiders zoo ernstig gewond dat aan een herstel wordt getwijfeld. Autobus met journalisten verongelukt. Twee redacteuren van de Petit Parisien gedood. PARIJS. 4 Dec. (V. D.) Nabij Grenoble kwam een autobus met journalisten tengevolge van de mist in botsing met een vrachtauto en werd geheel vernield. Twee redacteuren van de Petit Parisien werden op slag gedood en vele andere journalisten min of meer zwaar gewond. Drie hunner verkeeren in levensge vaar. Mexicaansch gouverneur verongelukt. Zijn vliegtuig neergestort. MEXICO CITY. 4 December (V. D.) Het vliegtuig, waarmee de gouverneur van den Mexicaanschen staat Michoacan, gene raal Banigno Serratos, een reis maakte, is gisterochtend tengevolge van een motordefect nabij Barranca Honda in genoemden staat neergestort. De gouverneur werd gedood, ter wijl zijn adjudant, de piloot en mecanicien zwaar gewond werden. Ulm van Californië naar Australië. Vliegt eerst naar Honoloeloe. Kapitein Charles Ulm is gisteren om 4 uur SAN FRANCISCO, 4 December (VU.) 43 plaatselijken tijd uit Oakland in Cali fornië gestart met het tweemotorige vliegtuig Pearl of Australia voor een vlucht over den Stillen Oceaan naar Australië, welke vlucht is bedoeld als een proefneming voor het trans pacific post- en passagiersvervoer. Als tweede piloot vergezelt hem George Littlejohn en als radiotelegrafist en navigator Leon Skilling. Ulm heeft 725 gallon benzine aan boord. Hij zal koers zetten naar Honoloeloe en van daar naar de Fenning-eilanden 900 mijl ten Zuiden van Hawaï, waar hij benzine wil bijvullen. Via de Fidji-eilanden wil hij verder vliegen naar Ouckland in Nieuw-Zeeland en tenslotte vandaar naar Sydney en Melbourne. Treinen ontspoorden door de sneeuw. Verkeersstoringen in de Ver. Staten. CHICAGO, 4 December (V.D.) Een nieuwe sneeuwstorm heeft in de midden- westelijke staten gewoed, tengevolge waarvan het geheele luchtverkeer moet worden stop gezet en het overige verkeer groote vertraging' ondervindt. Tengevolge van sneeuwophoopin- gen derailleerden in den staat Discontent twee treinen. In Minneapolis en St. Paul moesten veel scholen worden gesloten. Ook in Michigan woedt de sneeuwstorm. Franscne zwendelaars voor het gerecht. 60 millioen francs voor „persoonlijke behoeften". PARIJS, 4 December (Reuter). Het ge rechtelijk onderzoek tegen Charles en Joseph Lévy. de leiders eener financieele onderneming heeft tot dusver opgeleverd, dat beide be klaagden sedert 1929 voor persoonlijke be hoeften niet minder dan 60 millioen francs op onrechtmatige wijze in hun bezit hebben gekregen. Sprinkhanen veroorzaken treinvertraging. Levende laag van 15 c.M. op de rails. LONDEN, 4 Dec. (V.D.) Uit Kaapstad wordt gemeld, dat de sprinkhanen plaag in Zuid- Afrika dit jaar buitengewone afmetingen heeft aangenomen. Vooral de middendistric ten der Kaapprovincie worden hevig geteis terd. Trienen uit het Noorden naar Kaapstad hebben gewoonlijk twee uur vertraging. Sprinkhanen zetten zich op den spoorweg en bedekken de rails met een vijftien centimeter dikken laag. De treinen glijden hierop uit. De door de regeering georganiseerde cam pagne, waarbij gif wordt gebruikt, heeft het Noordwesten van de provincie bijna geheel van de plaag bevrijd, doch elders is men er weinig mee opgeschoten. De voorhoede der sprinkhanenzwermen is nog slechts 160 K.M. van Kaapstad verwij derd en wanneer de zwermen niet door een Zuidoostenwind den anderen kant worden uitgedreven, dreigen zij ook de wijnoogsten in het Zuidwesten der provincie te vernietigen. Kirof's moordenaar gehoord. Reeds dagen achtervolgde hij zijn slachtoffer. LENINGRAD, 4 Dec. (V.D.) Het onder zoek naar den moord op Kirof wordt voortge zet. Nikolajev verklaarde, dat hij op 23 No vember had vernomen, dat Kirof van de zit ting van het centraal comité zou terugkeeren. Hij had sedert dien Kirof achtervolgd en hem verscheidene malen voor zijn woning opge wacht. Hij had het huis van Kirof echter niet kun nen binnendringen. De regeering heeft nog geen besluit genomen inzake de terechtstel ling van Nikolajev. Hij zal in een buitenge wone zitting worden veroordeeld, waarschijn lijk door het militaire gerechtshof te Lenin grad. MOSKOU. 4 Dec. (V.D.) Zondag, bij de sectie op het lijk van Dirof, werd geconsta teerd. dat de kogel die Kirof in zijn nek raak te, in de hersens is gedrongen en onmiddellijk den dood heeft veroorzaakt. De moordenaar gebruikte een Nagan-revolver van het type, dat in het roode leger wordt gebruikt, De slachting in den Chaco. Thans de „beslissende slag"? ASSUNCION, 4 Dec (V.D.) Zoowel Boli via als Paraguay hebben gisteren hun legers voorbereid op een laatsten beslissenden slag in den Gran Chaco en zoowel te La Paz als le Assuncion waren teekenen van nervositeit waar te nemen. De spanning wordt ten deele veroorzaakt door het gemis van elk nieuws in de laatste drie dagen ten gevolge van de strenge censuur. De opperbevelhebber van het Paraguaansche leger is er in geslaagd de lengte van het Paraguaansche front terug te brengen van 124 tot slechts 31 mijl. Het loopt thans van de Tocomajo rivier tot fort Strong. FINANCIEELE BERICHTEN MIJNBOUW MIJ. BOETON. Aan het verslag van de Mijnbouw Mij. Boe- ton over 1933 wordt het volgende ontleend: Met ingang van 1 Nov. werd de bezetting- versterkt en de productie verhoogd tot ruim 1CO0 ton per maand. Aan het eind van het jaar bedroeg de geheele productie 6800 tons. Naar Java werd ongeveer 4500 ton ruwe as phalt verscheept. Ondanks den verminderden afzet vermin derde het nadeelig exploitatiesaldo van f 73.935 in 1932 tot f 13.935 in het verslagjaar, wat te danken is aan het doorwerken der toegepaste bezuinigingen, welke eerst nu in de balans- cijfers tot uitdrukking komen. De mogelijkheid tot afzet van Boeton-asphalt in Zuid-Afrika houdt nauw verband met de inbedrijfstelling van de hoogovens der South African Iron and Steel Industrial Corporation Ltd. (I.S.C.O.R.) te Pretoria, hetgeen in 1933 nog niet mogelijk bleek. Het gelukte in den loop van het boekjaar den te Amsterdam aan de Coenhaven aanwe zigen voorraad op den weg te brengen en be vrijd te kunnen geraken van dit buiten ver houding dure etablissement. De winst- en vei'liesrekening staat: Debet voor: exploitatiesaldo Indië f 13.935 (73.935). exploitatiesaldo wegenbouw Neder land f 9871 (9260). algemeene onkosten Neder land f 23.777 (40.762), onkosten Coenhaven f 2541 (21.402), interest Nederland f 4550 (2214), afschrijvingen Indië f 10.888 (181.075), afschrijvingen Nederland f 4552 (39.998), en Credit voor: asphalt Nederland f 3583 (7608), interest Indië f 76 verlies f 66.456 (518.814). 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 2de klasse, 2de lyst Trekking van Dinsdag 4 December 1934 Hooge Prijzen 1000.— 799 1317 6698 400.— 14236 17594 17701 200— 4566 9744 15166 23501 100— 5288 9713 11362 16010 16309 17260 17619 18168 Prijzen van 3 5 32 51 72 79 95 98 112 113 164 185 220 221 256 261 278 293 329 333 397 406 418 456 483 543 619 637 650 659 664 699 771 787 819 820 821 835 919 924 1017 1018 1057 1066 1077 1102 1108 1193 1199 1244 1252 1260 1262 1321 1379 1380 1405 1478 1496 1498 1499 1528 1532 1549 1738 1755' 1821 1824 1841 1907 1924 1953 1975 2004 2030 2044 2069 2078 2088 2114 2115 2183 2198 2200 2201 2219 2240 2258 2276 2289 2291 2317 2341 2404 2467 2497 2541 2549 2572 2575 2584 2586 2679 2692 2753 2755 2760 2770 2804 2818 2842 2891 2897 2958 2999 3045 3134 3168 3173 3194 3242 3313 3492 3521 3525 3541 3558 3567 3572 3602 3626 3661 3684 3776 3839 3902 3911 3918 4008 4010 4030 4089 4135 4141 4150 4223 4278 4315 4316 4348 4352 4378 4421 4430 4444 4457 4476 4478 4499 4515 4585 4590 4619 4627 4652 4653 4682 4687 4724 4751 4785 4810 4833 4844 4914 4939 5028 5034 5039 5041 5092 5111 5134 5159 5172 5218 5258 5307 5397 5486 5490 5535 5538 5631 5648 5668 5692 5806 5827 5831 5834 5861 5868 5895 5956 5962 5979 6099 6116 6132 6255 6286 6294 6370 6394 6516 6517 6533 6554 6572 6615 6617 6621 6637 6673 6677 6681 6683 6763 6783 6785 6814 6818 6830 6884 6893 6900 6974 6993 7017 7045 7051 7120 7130 7206 7223 7225 7261 7273 7299 7343 7357 7400 7411 7452 7528 7533 7534 7576 7623 7638 7659 7695 7728 7743 7745 7759 7805 7811 7813 7824 7869 7909 8008 8018 8044 8120 8121 8147 8149 8153 8223 8225 8249 8301 8501 8511 8512 8570 8573 8590 8626 8634 8644 8649 8671 8696 8719 8725 8822 8897 8991 9012 9029 9030 9038 9044 9091 9139 9159 9277 9345 9360 9368 9387 9431 9481 9492 9567 9734 9754 9758 9876 9898 9930 10009 10011 10050 10054 10125 10170 10172 10179 10197 10272 10303 10306 10331 10337 10422 10427 10448 10473 10499 10629 10676 10691 10737 10861 10879 10947 10951 10976 11003 11105 11110 11187 11225 11231 11233 11281 11282 11325 11334 11406 11428 21441 11451 11606 11622 11629 11638 11715 11737 11821 11829 11882 11892 11920 11950 11953 11979 11985 12001 12002 12044 12077 12113 12138 12163 12169 12278 12284 12289 12347 12348 12352 12369 12374 12405 12420 12434 12580 12597 12627 12648 12773 12838 12866 12899 12922 12951 12978 13002 13055 13070 13084 13119 13145 13161 13227 13243 13247 13288 13310 13340 13355 13365 13420 13453 13449 13515 13521 13553 13558 13578 13599 13658 13709 13739 13761 13779 13816 13837 13853 13917 13943 13949 13985 13988 14076 14142 14157 14198 14225 14258 14276 14325 14333 14383 14385 14467 14499 14520 14607 14686 14763 14798 14817 14842 14847 14939 14949 15016 15046 15057 15069 15169 15176 15291 15321 15327 15355 15358 15359 15427 15463 15496 15509 15652 15768 15771 15776 15782 15946 16016 16075 16087 16131 16157 16165 16179 16180 16221 16228 16232 16314 16342 16343 16382 16417 16444 16461 16464 16473 16481 16538 16540 16646 16781 16789 16841 16952 16964 16992 17035 17149 17157 17159 17160 17191 17217 17228 17355 17356 17382 17395 17448 17451 17492 17493 17516 17586 17612 17665 17722 17750 17823 17864 17917 17920 17954 17958 17987 18008 18103 18129 18155 18204 18274 18280 18282 18299 18350 18353 18391 18411 18412 18422 18461 18479 18530 18558 18569 18622 18665 18804 18809 18829 18337 18909 18922 18933 18939 18993 18996 19067 19136 19189 19193 19218 19287 19373 19406 19471 19546 19648 19659 19709 19713 19715 1S718 19757 19761 19782 19926 19931 20008 20034 20074 20077 20155 20192 20228 20232 20238 20254 20290 20293 20344 20346 20364 20370 20404 20424 20459 20462 20479 20480 20491 20584 20622 20639 20656 20678 20730 20740 20746 20772 20781 20817 20902 20942 20951 20961 21064 21072 21075 21087 21094 21148 21151 21252 21257 21300 21424 21431 21464 21509 21525 21595 21682 21690 21720 21753 21757 21775 21837 21844 21846 21847 21884 21924 22005 22033 22037 22051 22057 22087 22095 22118 22119 22132 22175 22209 22219 22247 22339 22340 22343 22344 22467 22500 22509 22518 22531 22595 22612 22630 22676 22682 22715 22749 22782 22803 22828 22860 22905 22946 22959 22964 23061 23125 23248 23276 23278 23360 23394 23542 23551 23557 23570 23654 23657 23665 23676 23695 23768 23807 23813 23856 23910 23973 Verbetering: 2e klasse le lijst: 9687 m. zi)n

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 2