Uitslag der Saarstemminq Dinsdagmorgen bekend .PUROL KROON CACHETS Radio-Procramma THIJS IJS EN DE ONZICHTBARE PRINS RADIO MOORSn v. ZATERDAG 12 JANUARI 193!» HAARLEM'S DAGBLAD 4 BUITENLAND. BürcFel wordt rijkscommissaris bij terugkeer naar Duitschland. Publicatie verschoven uit vrees voor nachtelijke incidenten. Duitsche Frontleider krijgt een w aarschuwing, HET BELANGRIJKSTE NIEUWS De stemmingsconnnissie deelt snede, dat de stemmentelling om technische redenen pa; Maandag om 17 uur aanvangen. Verwacht wordt, dat het bekendmaken van den uitslag op zijn vroegst Dinsdagmorgen om 7 uur ge schieden zal. Het is waarschijnlijk dat het resultaat per radio om 8 uur (plaatselijke tijd) zal worden uitgezonden. De directeur voor binnenlandsche aange legenheden, Heimburger, heeft naar aan de internationale pers werd verklaard, dit denk beeld geopperd, aangezien hij vreesde dat een bekendmaking van het resultaat in de nache lijke uren ernstige ongeregeldheden zou kun nen veroorzaken. Naar verluidt is men echter bij de inter, nationale politietroepen van meening, dat de politie voldoende is om de orde te handhaven en dat het integendeel gewenscht is den uit slag zoo spoedig mogelijk mede te deelen, aan gezien de spanning en de afwachting van den uitslag als vel gevaarlijker voor de rust wordt beschouwd dan de gevolgen van een nachte lijke bekendmaking. Op het daarvoor bepaalde uur zal dan de uitzending in h-et Duitsch, Fransch en Engelsch plaats vinden en wel: In het Duitsch door alle Duitsche zenders, die op Frankfort zijn aangesloten, benevens door de Zwc'dsche en Nederlandsche zenders, die eveneen-, op Frankfort zijn aangesloten en vermoedelijk door de Noorsche zenders. In het Fransch door de Fransche zenders, door het radiostation van den Volkenbond te Geneve, die in rechtstreeksche verbmdmg met Saarbrücken staat, in Italië, in Zwitser land en in Luxemburg via Parijs, benevens vermoedelijk door de Belgische zenders. In het Engelsch door de Engelsche zenders, die eveneens in rechtstreeksclie verbindin; met Saarbrücken staan. Volgens besluit der plebiscictcommissie zullen achtereenvolgens, te beginnen met Saarbrücken, de resultaten der 83 „Bürger- meistereien" bekend worden gemaakt. Ver volgens zal het totale aantal stemmen wor den medegedeeld, dat respectievelijk voor terugkeer naar Duitschland, voor aanslui ting bij Frankrijk en voor handhaving van den status quo is uitgebracht. In een desbetreffende persconferentie werd uitdrukkelijk verklaard dat de^ "laatste cijfers slechts officieus zijn, aangezien hier voor in het reglement voor het plebisciet geen voorziening is getroffen. Officieel wordt te Berlijn medegedeeld dat het Saargebied bij de aansluiting zal worden opgenomen in een gesloten een heid, waarin het in de jaren van den strijd om zijn Duitsche wezen, aaneeneg. sloten gestaan heeft. Saar en Pfalz wor den verder tot één gouw der N.S.D.A.P. onder den gouwleider van den gouw Ryn- Pfalz; Joseph Buerckel aaneengesloten. Buerckel, de gevolmachtigde van den rijkskanselier is tevens aangesteld tot rijkscommissaris voor de weeraansluitin; van het Saargebied. de campagne zich digheden. waaronder heeft afgespeed. Voorts heeft de plebisciet-commissie den leider van het Duitsche front bij zich ont boden. in verband met de verspreiding door het Duitsche Front van biljetten, waarin den stemgerechtigden wordt bevolen, na het ple bisciet mede te deelen, of zij aan de stem ming hebben deelgenomen, of dat zij zich hebben onthouden, en in het laatste geval om welke reden. Duitschland Wordt dr. Schacht vice- kanselier? De Daily Telegraph meldt uit Berlijn, dat dr. Schacht benoemd is tot vice-kanselier ei^l dat hij als president van de Rijksbank waar schijnlijk zal worden opgevolgd door den te- genwoordigen Rijksminister van Financiën, graaf Schwerin von Krosigk. Engeland. Simon voor snelle beslissing over het Saargebied. De Engelsche minister van buitenlandsche zaken Sir John Simon heeft aan Engelsche journalisten verklaard, dat hij in het geval van een duidelijk resultaat van het Saarple- bisciet er groote waarde aan hechtte, dat de Volkenbondsraad dan zoo spoedig mogelijk een beslissing over het lot van het Saargebied zou nemen. Om deze reden wil hij ook zoo spoedig mogelijk de volgende week weer naar Genève terugkeeren. Portugal. „Einde van negen jaar dictatuur". Reuter meldt uit Lissabon President Carmona heeft Vrijdag op plech tige wijze het onlangs gekozen parlement ge cpend. De president las een boodschap voor. waarin groote lof werd toegezwaaid aan het werk. dat het dictatoriale "bewind heeft ver richt. De regeeringsbladen leggen er den nadruk op. dat door de biieenkomst van ..het parle ment der eendrachtige en corporatieve Por- tugeesche republiek" officieel een einde is gemaakt aan nege>-> ï^ren dictatuur. Mandsjoekwo. Keizer Kang Teh ernstig ziek? Te Peking doen blijkens een ïteuterbericht uit Tokio geruchten de ronde, volgens welke de keizer van Mandsjoekwo Kang Teh (Poe- ernstig ziek zou zijn. Officieele berichten hieromtrent zijn nog niet beschikbaar. De Japansche pers tracht rechtstreeks uit Hsin- king nadere berichten te verkrijgen. België. Joseph Burckel. De Rijksminister van binnenlandsche zaken dr. Frick, heeft aan den Rijksbond van Duit sche ambtenaren een schrijven gericht, waar in hij verklaart, dat ieder Duitsch ambtenaar in het Saargebied na de weder inlijving van het gebied bij het Rijk met volle garandeering van zijn rechten weer in het vaderland zal worden opgenomen. De leden der plebiscietcommissie vreezen, dat in verband met de omstandigheden, waaronder van den kant het Duitsche front pressie op de stemgerechtigden wordt uitge oefend. de geldigheid van het resultaat van het plebisciet in twijfel kan worden getrok ken. Derhalve zal, naar Reuter verneemt, den leider van het Duitsche front door de ple bisciet-commissie een zeer ernstige waarschu wing worden gegeven. De commissie zal daarbij doen uitkomen, dat de uiteindelijke beslissing van den Vol kenbond, die het resultaat zal hebben te be- oordeelen. bij de bepaling van het toekom stige lot van het Saargebied de grootst mo gelijke rekening zal houden met de omstan- Minister Van Cauwelaert afgetreden. De leden van de regeering hebben gisteren een vergadering gehouden, na afloop waarvan een communiqué verstrekt werd waarvan de tekst luidt: ,De eerste minister heeft zijn collega's op de hoogte gebracht van het feit, dat de heer van Cauwelaert reeds Woensdag den wensch had te kennen gegeven den koning te verzoe ken zijn ontslag te aanvaarden. De minister van landbouw en openbare werken wenscht zoodoende zijn vrijheid van handelen te her nemen teneinde zichzelf en de zijnen te ver dedigen tegen de aanvallen, waaraan zij se dert eenigen tijd bloot staan. Deze reden in acht nemend, heeft de eerste minister aan mr. van Cauwelaert de gevoelens van waardee ring en sympathie van al zijn collega's vertolkt De heer Hymans, minister van buitenland sche zaken, heeft zich bij de woorden van den heer Theunis aangesloten." Tot zoover het officieel communiqué. In verband hiermede deelt de corr. van de N. R. C. mede dat het ontslag van mr. v. Cau welaert door den koning nog niet kon worden aanvaard, daar het staatshoofd pas heden of Maandag uit Zwitserland terugkeert. Het ophefmakend ontslag blijkt verband te houden met zekere zeer scherpe aanvallen naar aanleiding van de financieele moeilijk heden van den Belgischen Boerenbond en de betrekkingen tusschen deze instelling en de Antwerpsche Deposito-bank, in sommige ka tholiek-conservatieve en soc.-dem. bladen ver schenen. Donderdag heeft het parket te Antwerpen naar men verzekert uit eigen initiatief een bezoek gebracht aan de Antwerpsche De- positobank. Een zoon van minister van Cau welaert is gedelegeerd commissaris bii deze bank De Depositobank is een dor''*er!nstel- ling van de bankunie. waarvan de heer var. Cauwelaert tot voor zijn intrede in de regee ring president-commissaris is geweest. Het parket blijkt beslag te hebben ve'eed op de boekhouding en ook enkele andere docu menten te hebben meegenomen. V. D. meldt nader uit Brussel: De aftredende minister verklaarde at hij zijn volle vrijheid wenscht te hebben -m zich en zijn familie te verdedigen tegen de aan vallen die in den la aksten tijd in verband met een financieel schandaal in de pers op hem gericht zijn. In Vlaamsche Jcrihgen.wordt het aftreden van den minister gevoeld* als een ernstige slag voor de Vlaamsche' zaak. Ijsvermaak geeft ruwe huid verzacht - geneest (Adv. Ingez. Med.) Londen niet verbaasd over het afgewezen voorstel. Ontwapeningsonderhandelingen er echter niet door vergemakkelijkt. LONDEN, 11 Jan. (Reuter). Het bericht uit Berlijn, dat Duitschland geweigerd heeft een vertegenwoordiger te zenden naar de heden beginnende buitengewone zitting van den Volkenbondsraad, heeft in officieele krin gen alhier slechts weinig verwondering gewekt. Ook al is het te betreuren, zoo zegt men, dat Duitschland heeft gemeend, niet te moeten deelnemen aan de Geneefsche besprekingen, over het Saargebied, het was toch wenscheüjk, dat deze geste door Engeland werd gedaan. De verantwoordelijkheid voor de mislukking rust dus niet op Londen. In Engelsche kringen gelooft men, dat deze uiting van onverdraagzaamheid allerminst de heropening der onderhandelingen over een beperking der bewapeningen zal vergemakke lijken. Amerika's mogelijke toe treding tot het Hof. Deelneming aan den Volkenbond geenszins in de bedoeling. NEW YORK. 11 Jan. fReuter). De regee- ringskringen volgen met aandacht de debat ten in de congrescommissie over de kwestie van de deelneming van de Vereenigde Staten aan het Haagsche Hof. De regeeringskringen zijn vóór toetreding. Men wijst er echter tevens op, dat dit niet moet opgevat worden als een inleiding van het toetreden van de Vereenigde Staten tot den Volkenbond. Dit blijft op het oogenblik geheel buiten deze kwestie staan. Een feit, dat vele politieke fi guren vreezen dat de toetreding van Amerika tot het Permanente Hof van Internationale Justitie verkeerd zal worden opgevat als een inleiding tot deelneming aan den Volkenbond is een van de voornaamste hindernissen voor de goedkeuring van het besluit tot toetreding tot het Haagsche Hof door het Congres. BENJAMIN ULLMO WIL NAAR CAYENNE TERUG. Uit Parijs; Vijftien jaar heeft de gewezen luitenant-ter-zee Benjamin Ullmo doorge bracht op het Duivelseiland, elf jaar in Cayenne, zes maanden geleden is hij in Frank rijk teruggekeerd, opgewacht door zijn „my stieke verloofde", die gedurende al die 26 ver schrikkelijke jaren "op hem had gewacht en reeds thans heeft hij besloten terug te keeren naar de eenzaamheid, omdat hij „walgt van de wereld, zooals hij die heeft teruggevon den." (Tel A GENERAAL DE CASTELNEAU WENSCHT TWEEJARIGEN DIENSTPLICHT. PARIJS. 11 Januari fReuter). Generaal De Castelneau is van meening. dat de eischen van de landverdediging de invoering van den tweejarigen dienstplicht noodzaken. In een uitvoerig artikel in de Echo de Paris ontwikkelt hij de daaromtrent in militaire kringen heerschende meening. Zijn uitgangspunt is de ..koortsachtige be wapening van Duitschland" en de gebreken van de tegenwoordige leger-organisatie in Frankrijk. Met een eenjarigen diensttijd kan men geen goed opgeleide reserve vormen. Verlenging van den actieven diensttijd, juist nu aan den vooravond van de aan re- cruten voor Frankrijk arme jaren, is noo- dig, De tweejarige diensttijd komt eenerzijds overeen met de onvermijdelijke noodzake lijkheid. anderzijds zal hij de elementaire onderdeelen van de landsverdediging de ge- eischte bezetting, opleiding, tactische waar de en snelle mobielmaking verschaffen. Ge neraal De Castelneau eindigt zijn artikel met een beroep op de regeering haar standpunt spoedig te bepalen. verdrijven kou en pijn 10ct. Doos 12 KROONTJES 50d Dysenterie-epidemie Yokohama. bij Reeds 74 dooden. TOKIO. 11 Januari (Reuter). In de omge ving van Yokohama heerscht dysenterie. Er zijn reeds 74 dooden. Alle scholen zijn ge sloten. LéON DAUDET VEROORDEELD WEGENS LASTER. Het Parijsche Hof van appel heeft een von nis bevestigd, waarbij de directeur van de Ac tion Francaise, Léon Daudet veroordeeld wen wegens kwaadwillige laster tot 50.000 francs schadevergoeding Léon Daudet had in zijn blad de bewering gepubliceerd, dat de beide commissarissen van politie Delange en Colom bo den moord op zijn zoon Philippe hadden verheimelijkt en hadden voorgesteld als zelf moord. ECHTSCHEIDING TUSSCHEN MARY PICK FORD EN DOUGLAS FAIRBANKS UITGESPROKEN LOS ANGELES. 11 Jan. (V.D.) Wat eens in de filmwereld als „het gelukkigste gezin van Hollywood" werd beschouwd, bestaat niet meer. De rechtbank te Los Angeles heeft gis teren de echtscheiding tusschen Douglas Fair banks en Mary Pickford uitgesproken en het huwelijk, dat langen tijd gold als het voor beeld van het ideale huwelijk, ontbonden. De geruchten dat dit zou geschieden liepen reeds geruimen tijd doch werden af en toe weer te gengesproken, terwijl de beide echtelieden zelf zich slechts zelden erover uitlieten of de geruchten al of niet juist waren. Het verzoek tot echtscheiding was ingediend door Marv Pickford, op grond van verwaar- loozing. Zij legde eenige korte, voornamelijk formeele verklaringen af, waarop haar secre taresse, Lizabeth Lewis bevestigde, dat de verklaringen van haar meesteres juist waren. Douglas zwijgt ST. MORITZ, 11 Jan. (V.D.) Natuurlijk hebben Amerikaansche journalisten onmiddel lijk na het bekend worden van de definitieve echtscheiding van Douglas Fairbanks en Mary Pickford den filmacteur, die Woensdag te St. Moritz arriveerde om, alvorens Europa voor een reis om de wereld weer te verlaten, de wintersport te beoefenen, trachten te inter viewen. Douglas verklaarde echter: „Ik heb niets te zeggen", en meer was er niet uit hem te krijgen. (Adv. Ingez. Med.) ZONDAG 13 JANUARI 1935. HILVERSUM 1875 M. 9.— Vara. 12.— Avro. 5.-^1 Vara. 6.VPRO. 8.Avro. 9.— Gram.pl: 9.05 Voetbalnieuws. 9.10 Tuin- bouwpraatje SÏ'S. Lan'tiriga, 9.40 Gram.pl. 9.45 A. J. J. v. Gooi: Ordening in de distributie. 10.Orgelspel J. Jong. 10.30 „Wij strooien het zaad spel door het Vara-Tooneel o.l.v W. v. Cappellen. 10.50 Vara-Orkest o.l.v. Hugo de Groot. 11.15 A. Pleysier: Van Staat en Maatschappij. 11.30 Vervolg Vara-Orkest. 12.— Uurslag en Klokkenspel v. d. Groote Kerk te Alkmaar. 12.01 Disco-nieuws. 12.30 Wiener Bohème-orkest. I. d. pauze: Causerie door Bart Peizel. 2.Boekbespreking Dr. P. Ritter Jr. 2.30 Omroeporkest o.l.v. N. Treep m.m.v. C. v. Leeuwen Boomkamp (cello). 4. Dansmuziek. (Om 4.45 Vaz Dias). 5.Orgel spel C. Steijn. 5.30 Voetbalnieuws. 5.50 Causerie door Jan van Zutphen. 6.Boekbespreking Ds. H. Cramer. 6.45 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk te Schagen. Voorg. Ds. J. Eikema Orgel: D. Koning. Ned. Herv. Kerkkoor o.l.v. I. Hovenier.- 8.Vaz Dias. 8.15 Omroepor kest o.l.v. Nico Treep. m.m.v. V. Bovy sopraan 9.10 Radio-Journaal. 9.30 Wiener Bohème- orkest. 10.Gramofoonpl. 10.15 Jac. Hylton en zijn Band. 11.15 Vaz Dias. 11.2012 Gra mofonplat-en. HUIZEN 301 M. 8.30 NCRV. 9.30 KRO. 5.— NCRV. 7.45—11 KRO. 8.30 Morgenwijding o.l.v. Dr. F. W. C. L. Schulte m.m.v. sopraan en orgel. 9.30 Gra mofoonplaten. 9.45 Hoogmis. 11.— Gramofoon. platen. 12.15 Orkestconcert en lezing. 2.— Cursus. 2.30 Orkestconcert en Gramofoonpl 4.15 Voor de zieken. 5.Gramofoonmuziek 5.20 Kerkdienst uit de Geref. Kerk (Nieuwe Oosterkerk) te Rotterdam. Spr. Ds. N. Buffinga Hierna tot 7.45 Gramofoonplaten. 7.45 Sport nieuws. Lezing. 8.10 Vaz Dias. 8.15 Onbekend. 9.Solistenconcert. 9.15 Orkestconcert m.m.v. cellist. 10.Volksliederenconcert. 10.15 Or- ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC. Toen hij terug was van zijn maanreis is Thijs alleen weer verder gegaan; terwijl Sim en Glimmer de diamanten aan de eigenaars terug geven, beweegt Thijs IJs zich al op onbekende wegen. De temperatuur wordt langzaam aan wat warmer, doch de grond wordt steeds maar kaler; tenslotte loopt hij in een groote hei, „ge maakt voor avontuur", zooals hij tot zichzelf zegt. Inderdaad gaat hij hier iets vreeselijk griezeligs beleven. Spits je ooren maar! kestconcert. 10.30 Vaz Dias. Gramofoonpl. 10.40 —11.Epiloog. DROITWIOH 1500 M. 11.20 Kerkdienst in Waalsch dialect. 12.50. Orkestconcert o.l.v. G. Hawkins. 1.50 Piano recital Y. Bowen. 2.20 Belfaster Omroeporkest o.l.v. Brown, m.m.v. A. Duthie (sopraan). 3.20 Gram.pl. 3.50 Het Bridgewater Kwintet m.m.v. G. Johnson sopraan. 4.50 Kinderkerkdienst. 5.20 en 5.35 Lezing. 5.50 „The winter's tale", van Shakespeare. Muziek van B. Wilson. 7.35 Concert door A. Brough bariton en O. Pernel viool. '8.15 Kerkdienst. 9.05 Liefdadigheids- omroep. 9.10 Berichten. 9.20 B.B.C.-Theater orkest o.l.v. S. Robinson. 10.20 Orgelconcert B. Mason. 10.50 Epiloog. RADIO PARIS 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 11.50 Orgelconcert Marthe Bracquemond. 12.40 en 1.05 Gram.pl. 1.20 Pascal-orkest. 4.20 Zang en radiotooneel 5.20 Andolfi-orkest. 8.20 „La vivandière", ope rette van Godard. 10.50 Dansmuziek. KALUNDBORG 1261 M. 11.2012.50 C. Rydahl's orkest. 1.502.15 Gram.pl. 2.454.20 Symphonieconcert o. 1. v. F. Busch. 7.20 Hoorspel. 7.35 Omroeporkest o.l.v. Reesen. 8.45 Voordracht. 9.25 Pianoreci tal. 9.45 Gram.pl. 10.1511.50 Dansmuziek, KEULEN 456 M. 5.55 Concert uit Hamburg. 7.50 Philh. Orkest Mannheim o.l.v. Schlawing. 9.05 Concert. 9.50 Omroeporkest van Stuttgart o.l.v. Drost. 11.20 Omroep-kleinorkest o.l.v. Eysoldt m.m.v. so listen. 1.20 Concert. 3.20 Omroeporkest van Stuttgart o.l.v. Görlioh. 5.20 Omroepkleinorkest van Berlijn oJ.v. Steiner. 7.20 Omroeporkest en -koor o.l.v. Rosbaud m.m.v. solisten 9.20 Leo Eysoldt en zijn orkest. 10.20 Leipz. Symphonie.orkest o.l.v. Weber. 11.20 Populair concert. ROME 421 M. 8.05 „L'incontro", spel van G. Bovier. 8.35— 10.20 Concert o.l.v. G. Bonavolonta. BRUSSEL 322 en 484 M. o.l.v. Gason. 12.20 Populair concert. 1.302.20 3.22 M.: 10.20 Gram.pl. 11.20 Omroeporkest Gram.pl. 5.20 Omroeporkest o.l.v. Gason. 6.20 Gram.pl. 7.05 Pianorecital. 8.20 Salonorkest o.l.v. Douliez. 9.10 Hoorspel. 9.35 Symphonie- oncert. 10.3012.20 Dansmuziek. 484 M.: 10.20 Gram.pl. 11.20 Populair Con cert. 12.20 Orgelconcert. 1.Gram.pl. 1.30 12.20 Salonorkest o.l.v. Douliez. 5.20 Dansmu ziek. 6.35 Omroeporkest o.l.v. Gason. 8.20 Symphonieconcert. 9.35 Salonorkest o. 1. v. Douliez. 10.3012.20 Dansmuziek. DEUTSCHLANDZENDFR 1571 M 7.20 Concert uit Frankfort door solisten, koor ;n orkest o.l.v. H. Rosbaud. 9.20 Leo Eysoldt en zijn orkest. 10.05 Weerbericht. 10.20 Concert uit Leipzig. 1.1.201.20 Concert en dansmuziek uit Stuttgart. KONINGSTRAAT 27, TELEFOON 14609 OFFICIEEL PHILIPS REPARATEUR (Adv. Ingez. Med.) MAANDAG 14 JANUARI. HILVERSUM 1875 M. Algemeen Programma verzorgd door den AVRO. 8.00 Gramofoonpl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonpl. 10.30 Voordracht E. Kel- lenaers. 11.00 Orgelconcert Fr. Hasselaar, m. m.v. D. Ising (alt). 12.00 Het Tuschinski Select Salonorkest olv. Max Tak. 1.45 Vioolrecital II. v. d. Lijn mmv. A. Folcini (guitaar); pianospel door H. van Dalen en gramofoonpl. 3.00 Voor-, dracht Kommer Kleyn. 3.303.45 Gramofoon platen; 4.00 Omroeporkest olv. N. Treep. 4.30 Discocauserie Max Tak. 5.30 Omroeporkest olv. N. Treep. 7.00 Portugeesche Gramofoonpl. 7.30 G. de Josselin de Jongh: Leeuwen. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Wiener Bohème-orkest. 8.50 Jack Hylton en zijn band. 9.45 Gramofoonpl. 9.50 Hoorspel „De Pelgrim" van Ch. Vildrac. Vert.: S. J. G. Premseladen Boer. leiding: Kom mer Kleyn. 10.30 Wiener Bohème-orkest. 11.00 Vaz Dias. 11.10—12.00 uit „Haeck" Den Haag: Lajos Kiss en zijn ensemble. HUIZEN 301 M. N.C.R.V.-uitzending. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.159.30 Gramofoonpl. 10.30 Morgendienst olv Dr. F. J. Los. 11.00 Chr. Lectuur. 11.30—12.00 en 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Ensemble v. d. Horst. 2.00 Voor de scholen. 2.35 Gramofoonl.. 2.45 Wenken voor de keuken. 3.153.45 Kniples. 4.00 Bijbellezing Ds. G. Mostert. mmv. so praan en orgel. 5.00 Gramofoonpl. 5.15 Zang Joh. de Heer, mmv. W .Verver (viool). 6.15 Gramofoonpl. 6.30 Vragenhalfuur. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Chr. Gem. Zangvereen. „Soli Deo Gloria' 'uit Noordwijk olv. J. Smti en gramo foonpl. 9.00 Lezing G. Baas Kzn. 9.30 Gramo foonpl. 10 00 Vaz Dias. 10.05 Trioconcert (fluit-viool-viola). 11.00—11.30 Gramofoon muziek. DROITVVICH 1500 M. 10.35—10.50 Morgenwijding. 11.40 Gramo foonpl. 12.20 Orgelconcert J. Pullein. 1.05 BBC Midland-orkest olv. Forster Clark. mmv. M. Broughton (sopraan). 2.20 Gramofoonpl. 2.50 Western Studio-orkest olv. Thomas. 3.35 Dansmuziek (gr. pl.) 4.05 Sonateconcert (viool en piano). 4 35 Orkestconcert olv. Heyes mmv. Ch. Dean (bariton). 5.35 S. Baynes' orkest. 6.20 Berichten. 6.50 en 7.05 Lezingen 7.25 Han- delmuziek. 7.50 Lezing. 8.20 Pianorecital Hors- zowski. 8.50 „Songs from the films" gevar. nrogramma. 9.50 Berichten 10 20 Het „Italian Trio". 11.35—12.20 Casani Club Dansorkest olv. Ch. Kunz. PARIJS RADIO 1684 M. 7.20 en 8.05 Gramofoonpl. 12.220 Pascalor- kest. 8.20 Concert mmv. saxofoonkwartet, Ma ria Branèze (zang) en tooneelensemble. 10.50 Dansmuziek. KAT.TNDBORG 1261 M. 11.20—1.20 Concert uit rest. „Wivex"'. 2.50 4.50 Omroeporkest olv. Gröndahl. 7.20 Zang en piano. 7.35 Omroeporkest olv. Mahler. 8.25 Koorconcert. 8.55 Saxofoonsoli. 9.45 Kamer- muz'ek. 10.2511.50 Dansmuziek. KEULEN. 456 M. 5,20 Gramofoonpl, 6.35 Orkestconcert. 11.20 Concert uit Hamburg. 12.35 Radiokwintet, m.m.v. solisten. 3.20 Werag-Kamerorkest olv. Hagestedt, mmv. solisten. 5.20 Solistenconcert 7.30 Omroepkleinorkest olv. Eysoldt, mmv. Solisten. 9.20 Berichten. 9.4011.20 Gevarieerd concert. ROME 421 M. 8.05 Gramofoonmuziek. 9.05 Humoristische voordracht. 9.2010.20 Gevar. programma. BRI SSEL 322 en 184 M. 322 M.: 12.20—2.20 Gevar. concert, gramo foonpl. en xylofoonsoli. 5.35, 6.50 en 7.35 Gra mofoonpl. 8.20 Omroeporkest olv. André. 9.05 Gramofoonpl. 9.20Omroeporkest mmv. zang soliste. 10.3011.20 Gramofoonmuziek. 484 M.: 11.20 en 1.302.20 Gramofoonpl. .20 Omroeporkest olv. André. 7.05 Gramo foonplaten. 7.35 Pianorecital. 8.20 Symphonie concert. 10.3011.20 Cabaret-programma. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 7.30 „Griisz Euch Gott alle miteinander", gevarieerd concert olv. Dekner en Knauer. '■20 en 10.05 Berichten. 10.20—11.20 Dans muziek.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6