UIT HET BUITENLAND Cmnnvu Aspirin THIJS IJS EN DE ONZICHTBARE PRINS STOFZUIGERS MAANDAG 28 JANUARI 1935 H A A R L E M'S DAGBLAD Rustiger atmosfeer in het Verre Oosten. Japan beschouwt het „incident van Tsjahar" als geëindigd. Chineesch- Japansche conferentie belegd. Goering in Polen. De kwestie van het Oostelijke Pact aan de orde. China China en Japan plegen overleg. Van Japansche officiële zijde wordt mede gedeeld, dat de Chineesch-Japansche confe rentie op 10 Februari a.s. te Kalgan zal bij eenkomen. De woordvoerder van het Japansche de partement van buitenlandsche zaken deelde in een persconferentie mede dat blijkens een telegram van generaal Minami de ope raties in Tsjahar beëindigd waren en dat alle door de Chinezen bezette gebiedsdeelen in bezit waren genomen. Hiermede moet het incident als gesloten worden beschouwd. In de mededeeling van generaal Minami werd er nog op gewezen, dat in de provincie Tsjahar anti-Japansche organisaties en krachten samenkwamen, die zich tot taak stelden de betrekkingen tusschen de twee landen te bemoeilijken. De woordvoerder sprak nadrukkelijk de ge ruchten tegen, dat Japan binnenkort zou overgaan tot annexatie van Mandsjoekwo Polen. Goering neemt deel aan politieke jachtpartij. Generaal Goering heeft de uitnoodigin|_ van den Staatspresident van Polen om deel te nemen aan een jachtpartij, waaraan ook de Poolsche ambassadeur te Berlijn en de Duitsche ambassadeur te Warschau zullen deelnemen, aangenomen. Nader wordt gemeld, dat Goering te War schau is aangekomen. Er heerscht zoo meldt V. D. groote geheim zinnigheid met betrekking tot het bezoek van generaal Goering aan Polen. De geheele omgeving van het jachtterrein wordt door sterke afdeelingen van politie en leger be waakt. De bijeenkomst te Bialowicz en de bespre kingen, welke vervolgens met maarschalk Pilsoedski zullen plaats hebben, worden van verstrekkende politieke beteekenis geacht. Zoowel Duitschland als Polen zijn princi pieel tegen het door Frankrijk en de Sovjet Unie voorgestane Oostelijk Pact. Duitschland zou de neiging hebben ten slotte in te stemmen met een compromis, terwijl Polen in vele opzichten wantrouwend blijft. Duitschland hoopt, dat het bezoek van Goering zal bijdragen tot overeenstemming mede t.a.v. hun houding nopens de te Rome gesloten pacten met betrekking tot het Oos- tenrijksche probleem Oostenrijk. Hernieuwde nazi-activiteit in Opper-Oostenrijk. Een uitgebreide poging tot reorganisatie van de Nationaal-Socialistische partij in Op per-Oostenrijk is naar Reuter meldt door de' autoriteiten verijdeld, die verschillende lei ders der beweging in hechtenis deed nemen. Spanje. Sanchez Guerra overleden. Sanchez Guerra. ■Zaterdagavond is te Madrid op 75-jarigen leeftijd overleden de oud minister-president Sanchez Guerra. Guerra, die behoorde tot den linkervleugel van de conservatieven, was in het begin dezer eeuw eenigen tijd minister van binnen-land- sche zaken en van 1917 tot 1922 president van de Cartes. In 1922 vormde hij een kabinet, dat geen lang leven beschoren was. Later was hij een fel tegenstander van de dictatuur van Primo de Rivera, als gevolg waarvan hij in 1927 naar Frankrijk uitweek. In 1929 keerde hij naar Spanje terug met het doel een om wenteling teweeg te brengen. Deze poging mislukte echter, Guerra werd gearresteerd, doch vrijgesproken door den krijgsraad. Kort voor den val van de monarchie trachtte Al fonso de voor hem gevaarlijke politieke si tuatie te redden door Guerra met het vormen van een ministerie te belastenGuerra tracht te een kabinet samen te stellen uit de gevan gen republïkeinsche leiders, doch slaagde niet Onder het republikeinsche bewind der laat ste jaren hoorde men van Sanchez- Guerra zoo goed als niets meer. Japan Naar een non-agressiepact met Rusland? Naar te Tokio verluidt zijn tusschen Japan en de Sovjet-Unie onderhandelingen geopend met het doel alle veiligheidsmaatregelen aan de Mandsjoerijsche grens te verwezenlijken en later in een niet-aanvai-pact vast te leggen. Amerika. De dictator van Louisiana" bedreigd. Baton Rouge, aangezien ernstige botsingen gevreesd worden tusschen de aanhangers van senator Huey Long, den politieken „dictator" van Louisiana en diens tegenstander. Onge veer 200 gewapende tegenstanders van Long hebben gedurende eenigen tijd het gerechts gebouw in East-Baton Rouge bezet gehouden. Long steunt op de militie van den staat, waar van hij een deel Baton Rouge heeft doen binnenrukken. Het conflict gaat over een wet, welke de particuliere ondernemingen dwingt, een pensioen uit te betalen aan ontslagen be dienden, wanneer zij minstens een kwart van den voor het pensioen noodigen diensttijd in het betreffende bedrijf werkzaam zijn geweest. De voornaamste tegenstander van deze wet, die Long verdedigt, is de Standard Oil com pany van Louisiana. Spoedige indiening der wet op de oorlogswinsten. Men verwacht, dat de McSwain-resolut-ie, betreffende oorlogswinsten de volgende week in het Amerikaansche Huis van Afgevaar digden zal worden ingediend. Deze resolutie voorziet in het heffen van belastingen op hooge winsten, zooals reeds was voorgesteld door generaal Johnson, die bovendien aan drong op het toekennen van volmachten aan den president voor het regelen van in- en verkoop, het vaststellen der prijzen en het li- centeeren der industrie, ingeval van nood, terwijl hij als onpractisch verwierp de mo bilisatie van de industrie, het nationale ver mogen en den nationalen arbeidskracht. Frankrijk. Flandin en Laval deze week naar Londen. Het staat, naar Reuter verneemt, thans vast, dat de Fransche premier Flandin en de minister van buitenlandsche zaken Laval, Donderdagmiddag a.s. te Londen zullen aan komen voor het houden van hun besprekin gen met de Britsche regeering. De moord op ir. Formys. Praagschc politie doet inval bij de Duitsclie kolonie. Dat de Duitsche autoriteiten meer wisten dan de Tsjechische wijst er op. dat zij over informatiebronnen beschikten, die den Tsje chen niet ten dienste stonden. Meer en meer hoort men in emigranten kringen de meening uitspreken, dat er tus schen deze wetenschap en het verdwijnen van Strasser's vroegeren helper Hildebrand verband bestaat. Inderdaad is het opmerke lijk dat sinds zijn aanhouding, waarvan wij gisteren de geschiedenis hebben vreteld.en de diplomatieke nota. waarin de naam van Za- hory wordt genoemd, slechts enkele dagen zijn verloopen. Het vermoeden bestaat, dat ook in dat ge val Edith Kersbach Hildebrand over de Zwit- sersche grens lokte naar het derde rijk. waar hij ondanks zijn vrijgeleide door de „Gesta po" in de gevangenis werd gezet. Uit Praag. 26 Januari: In verband met het onderzoek naar den moord op ir. Rudolf Formys, den vroegeren technischen chef van den Duitschen radiozender te Stuttgart, heeft de Praagsche politie gisteren een in val gedaan bii de Duitsche kolonie te Praat? en een twaalftal Duitschers aangehouden, die door de politie gehoord werden Men vermoedt dat twee mannen en een vrouw bij den moord betrokken zijn. Formys' geheime zender. De Praagsche corr. van de N.R.C. bericht aan ziin blad: In officieele kringen heeft het sterke ver wondering gewekt dat de Duitsche autori teiten omtrent de aanwezigheid van een ge heimen zender van het ..zwarte front" zoo nauwkeurig waren ingelicht, dat zij 13 Jan. zelfs den naam Zahory ten Zuiden van Praag als standplaats konden aangeven. De direc tie van de Tsiechoslovaaksehe telegrafie was sinds begin December met nasporingen be gonnen, daar de geheimzinnige operateur geen zendvergunning bezat. Het werk leverde echter geen resultaten op. Dit is technisch te verklaren, doordat Formys zijn stand plaats in het nauwe en diepe dal van de Moldau zoo had gekozen dat de z.g. grond golven door de hooge rotsen en dicht be- boschte hellingen geheel werden geabsor beerd. Daarentegen hadden de z.g. luchtgolven den vrijen loop. zoodat de zwarte front-zen der. die zich. zoowel ten aanzien van de golf lengte als van den zichzelf gegeven naam. de allures van Zeesen en Königswusterhausen gaf. ook al sloot hij met den Toreadormarsch uit Carmen, in Duitschland uitstekend kon- worden gehoord. De noodtoestand in Mississippi. Duizenden menschenlevens nog steeds in gevaar. P gouverneur van den staat Louisiana, Alien heeft de uitzonderingstoestand uitge- kondiga over de hoofdstad van Louisiana, Uit Marks (Mississippi)27 Januari. Gisteren heeft de overstrooming zich uitge breid naar het Zuiden, waardoor de woningen van 5000 mensclien in de Beneden-Mississippi delta in gevaar werden gebracht Het totaal aantal dooden bedraagt thans 25, terwijl de schade wordt geschat op 5 millioen dollar. 25.000 menschen zijn gevlucht. Intusschen wordt het reddingswerk op het oogenblik be gunstigd door helder weer en een stijgende temperatuur. De staatsambtenaar, die naar de over stroomde streken langs de Mississippi werd gezonden, geeft een ontzettende beschrijving van het verschrikkelijke lijden der duizenden geteisterde bewoners der ondergeloopen ge bieden Hij gelooft niet, dat ooit het aantal slacht offers bekend zal worden dat door deze on gekende catastrophe werd gemaakt, zoo vreeselijk groot is hun getal. Duizenden stuks vee zijn omgekomen. De verplegers en verpleegsters werken zonder zich eenige rust te gunnen voort, om de ellende te lenigen en om te voorkomen dat besmet telijke ziekten zullen uitbreken. Denk om de TANDPASTA Puzzle (Adv. Ingez. Med.) Vliegtuig verliest goud transport. Lading ter waarde van 6000 pond in het Kanaal gevallen. Een lading goud in baren, ter waarde van zesduizend pond sterling, die met een En- gelscli vliegftuig van Parijs naar Engeland vervoerd werd, is tijdens de vlucht in zee gevallen. Boven het Kanaal had het vliegtuig met een zwaren storm te kampen en na. de landing te Essex bemerkte men dat door den wind een gat in. den bodem van de bagage ruimte was geslagen, waardoor de bagage en ook. de lading goud naar beneden waren ge vallen. Misschien toch op het land terechtgekomen? V.D. meldt nader uit Londen: Men vi-aagt zich af, waar de goudstaven ter waarde van 6000 pond sterling, die, zooals gis teren gemeld, tijdens den storm uit een van Frankrijk naar Engeland vliegend toestel zijn gevallen, zich bevinden. In zee, of in een der kweekerijen van Zuid- Engeland, welks bezitter zich misschien in het geheel niet bewust is van den gouden regen? Vele gemoederen worden door deze vraag in beweging gehouden. De bladen noemen de verschillende plaat sen, welke het toestel van Le B our get naar Abridge (Essex) heeft gepasseerd. Duizenden menschen zijn op zöek naar het kostbare me taal, terwijl aan den anderen kant reeds het vermoeden wordt uitgesproken, dat mogelijk een internationale bende het goud reeds ge stolen had voor het vertrek van het vliegtuig. Zoodra de vermissing bekend werd, begaven ambtenaren van Scotland Yard zich naar zekere gelegenheden te Londen om daar de bewegingen na te gaan van zekere verdachte lieden. De Parijsche geheime politie werkt in nauw contact met Scotland Yard. Er is reeds in structie gegeven aan de douane-ambtenaren langs de kust van Zuid-Engeland om een scherp toezicht te houden op kleine booten, die de dorpen langs deze kust aandoen. Bo vendien zijn waarschuwingen gericht tot goud handelaars, leenbanken en andere mogelijke koopers van goud. BETROKKENE BIJ DE AFFAIRE-STAVISKY GEARRESTEERD. Generaal Bardi de Fourtou, gewezen pre sident van den raad van commissarissen der Stavisky-maatschappijen is gearresteerd. Hij moet naar Reuter uit Parijs meldt een on voorwaardelijke gevangenisstraf van zes maanden ondergaan. Slecht weer op komst! Regen, wind, hagelbuien Zij zijn te verwachten in dezen tijd van het jaar. En dat beteekent het gevaar van griep. U kunt U daar gelukkig krachtig tegen wapenen, dank zij Aspirin. Als U zich eens niet heele- maal fit voelt - neem Aspirin! Dan heeft de griep de minste kans. jaagt de griep op de vlucht (Adv. Ingez. Med.) Engeland in den greep van de Crisis. Internationale handel de eenige oplossing. (Van onzen correspondent) Londen, 26 Januari. Er is in Engeland zoo goed als niets over gebleven van de geestdrift, waarmede zoo wat twee jaren geleden het protectionistisch stelsel werd binnengehaald. Dat geschiedde vooral door de Conservatieven, maar de La- bour-partij zag weinig reden zich er ernstig tegen te verzetten en een niet onaanzienlijke groep van de Liberalen die altijd hebben gevochten voor handhaving van 'Vrijhandel liet zich zelfs door de Conservatieven aansteken om mee te doen in het gejuich. Thans echter vindt protectionisme nog slechts den steun der warhoofdigheid in een paar sensatiebladen die niemand ernstig op vat omdat de politiek, welke ze voorstaan, klaarblijkelijk onpractisch is. Hierin ligt echter geen troost voor hen, die de wereld bevrijd willen zien van de boeien, in den vorm van hooge tarieven, contingen- teering, valuta-maatregelen en andere han delsbelemmeringen. waarin ze ligt te zuch ten. De regeering is wel overtuigd van de mislukking van haar tariefpolitiek voor zoo ver ze een middel moest zijn en dat moest ze grootend eels zijn om een flink deel van de meer dan 2.000.000 werkloozen weer een verdiend bestaan te geven. Maar ze kan niet terugkeeren van het ingeslagen dwaalpad waarop alle naties van de wereld zich of vrij willig of onder drang van onweerstaanbare omstandigheden hebben begeven. De over tuiging is universeel dat men geen slechte- ren weg voor bevrijding uit den economi- schen nood had kunnen kiezen. Maar het is naar allen schijn een weg, waarop men on vermijdelijk verder wordt voortgedreven en die geen rechtsomkeert toelaat, tenzij de stoet, die hem bewandelt zoo zeer van één ziel en één gedachte z-ou worden, dat de om- keerende beweging van één door die van al len zou v/orden gevolgd. Geen lid van den miserabelen stoet bezit echter ook de moreele kracht en het vertrouwen in de wijsheid bij de anderen om het voorbeeld te durven ge ven. Engeland, dat om zijn positie in de we reld als voorganger is aangewezen, bepaalt er zich toe platonisch meer en meer te getui gen van zijn geloof in een vrijer en handel. Zelfs Nevilla Chamberlain heeft in de laatste maanden der ontgoocheling lippendienst be wezen aan den zegen van den internationa len handel. De praktijk van het staatsbe stuur blijft echter het land voortstuwen op het noodlottig pad. De politiek van den mi nister van landbouw blijft gericht op autar kie en dus op het belemmeren van invoer van land- en tuinbouwproducten, een poli tiek die automatisch verlaging van den Brit- schen uitvoer van fabrikaten na zich moet sleepen. Lloyd George, die van Vrijhandel nooit zijn hoofdbeginsel heeft gemaakt, wil althans ..door drastisch gebruik van het ta- riefstelsel" beproeven andere landen te no pen hun tarieven te verlagen. Het is een van de zeer aanvechtbare punten van zijn pro gram. De praetijk heeft bewezen, dat tarie ven aldus aangewend geen effect hebben. En als men eenmaal heeft erkend, dat tarieven een noodlottige belemmering zijn voor inter nationalen handel, dan wordt de belemme ring' slechts een ietsje minder noodlottig, wanneer de tarieven wat lager worden. Het conservatieve Parlementslid Sir Ar thur Steel-Maitland. die minister voor Ar beid was in de laatste conservatieve regee ring, is nu ook al tot de erkenning gekomen dat ..het hart van het vraagstuk der werk loosheid ligt in de stagnatie van den over- zeeschen handel". En de president van Bar clay's Bank, een van de ,.Big Five" van Groot-Brittannië, heeft juist in de jaarver gadering van zijn instelling als zijn opvat ting te kennen gegeven, dat het land den voet van welvaart, waar de regeering naar streeft, niet kan verkrijgen zoo lang inter nationale handel beperkt en belemmerd blijft. Het geneesmiddel voor de werkloosheid in Groot-Brittannië en in de wereld in haar geheel was naar het oordeel van dezen voor aanstaanden bankdirecteur het herstel van den internationalen handel. Ofschoon het somtijds kon schijnen, dat de eene natie zich handelsvoordeelen verschafte ten koste van een andere op den langen duur waren de naties van de wereld voor haar welvaart van elkaar afhankelijk. De voorspoed van de eene was of werd de voorspoed van de an dere. Meer en meer wint in dit land de overtui ging veld. dat officieele maatregelen van meer of minder ingrijpende strekking, dat New Deals in den eenen of den anderen vorm. slechts lapwerk voorstellen en, dat tenslotte de vlugste en de gezondste wijze van verlichting der werkloosheid een zooda nige is die de werkloozen in hun vroeger em plooi terugplaatst. Dit laatste is alleen mo gelijk indien de wereld kan profiteeren van de bijzondere eigenschappen, in nationaal talent, gunstige productie-omstandigheden, ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC. Nadat hij aldus Gogos gevangen had, ging Tliijs snel op pad. Hij droeg zijn buit voorzichtig met zich mee, terwijl hij'in zijn zak het eene oog van Boudhart had. Prins Boudhart is hij nu aan het zoeken, en hij spiedt waar hij kan. Maar ook luistert hij scherp, want eigen lijk kan men dien prins alleen maar hooren. Gogos in het fleschje smeekt en roept om hem te bevrijden; maar Tliijsje Us is veel te slim om hem zoo maar los te latenl natuurlijke geschiktheid, in de naties die haar samenstellen aanwezig, d.w.z. indien een vrij ruilverkeer terugkeert. Men moet al verheugd zijn over het feit, dat deze overtuiging bij de kopstukken van den handel en financiën niet alleen maar oo kbij politieke leiders van alle partijen sterker dan ooit tot uiting- komt. A. K^VAN R. Millioenenschandaal in de Ver. Staten. Zaak, die politieke gevolgen kan hebben. Voor het eerst sedert het beruchte Teapot Dome-schandaal, waarvoor de Amerikaansche oud-minister van Bin- nenlandsche Zaken, Fall, in 1929 tot gevangenisstraf werd veroordeeld, is de speciale Grand Jury weer bijeenge roepen en wel om een oordeel te vel len over een corruptie-affaire, die het grootste schandaal dreigt te worden, dat Amerika in de laatste jaren heeft meegemaakt. De Grand Jury. aldus meldt Reuter, die op 6 Februari a.s. bijeenkomt, zal een onderzoek moeten instellen naar frauduleuze handelin gen, die bij het ministerie van Openbare Wer ken moeten zijn gepleegd. In de afgeloopen twee jaar moet de regeering voor verschei den millioenen dollar zijn opgelicht bij de uitvoering van Roosevelt's program ter be strijding van de werkloosheid. De minister van Justitie heeft o.a. bevolen, dat een on derzoek moet worden ingesteld naar het plan voor den aanleg van een kanaal in Texas, dat vier millioen dollar zou moeten kosten. De regeering zou bewijzen in handen heb ben van een samenzweering om fraude te plegen, waarbij verscheiden ambtenaren van het federale bewind betrokken zouden zijn. Deze zaak kan ook politieke gevolgen heb ben, daar het mogelijk is, dat het Congres, als gevolg van de ontdekte corruptie bij de uit voering van de eerste werkverschaffingsplan nen, een andere houding zal aannemen tegen over het milliarden-program van Roosevelt. ZONDER VOORUITBETALING KRUISWEG 60Tel.16659 (Adv. Ingez. Med.) DINSDAG 29 JANUARI 1935. HILVERSUM 1875 M. AVRO-Uitzending. 5.30—6.00 VPRO. 8.00 Gramofoonplaten: 10.00 Morgenwij ding: 10.15 Gramofoonplaten; 10.30 John v. Brück en zijn orkest; 11.00 Kookpraatje door mevr. R. Lotgering-Hillebrand; 11.30 Vervolg concert; 12.30 Gramofoonplaten.. 1.30 Can tabile-orkest o.l.v. E. Beeckman en gramo foonplaten; 3.00 Kniples; 4.15 Gramofoon platen; 4.30 Radio-kinderkoorzang o.l.v. J. Hamel; 5,00 Voor de kinderen; 5.30 Jeugd- halfuur v. d. VPRO. o.l.v. Ds. B. J. Aris; 6.00 Het Lyria-Trio; 7.00 Mr. J. de Vries: Wat iedere Nederlander weten moet van de Ze gelwet; 7.20 Gramofoonplaten; 7.30 Engel- sehe les Fred Fry; 8.00 Vaz Dias; 8.05 Cause rie door Z.Exc. Prof. Dr J. R. Slotemaker de Bruine; 8.20 Onbekend; 10.00 1ste deel van Dumas' „De drie musketiers", bew. Riddell- Guthrie; 11.00 Vaz Dias; 11.10 Kovacs Lajos en zijn orkest. HUIZEN 301 M. KRO-programma. 8.00 en 10.00 Gramofoonplaten; 11.30 Gods dienstig halfuur; 12.15 Gramofoonplaten; 12.30 Schlagermuziek. Gramofoonplaten; 2.00 Voor de vrouw; 3.00 Cursus; 4.15 Orkestcon cert en pianorecital; 6.15 Gramofoonplaten; 6.40 Cursus; 7.15 Lezing. Gramofoonplaten; 8.00 Vaz Dias: 8.05 Lezing; 8.20 Orkestconcert m.m.v. tenor; 8.50 Zang; 9.00 Causerie; 9.15 Orkestconcert en Gram.platen; 10.30 Vaz Dias. Orkestconcert m.m.v. solist; 11.15 Gra mofoonplaten. DROITWICH 1500 M. 10.35 Morgenwijding; 11.20 Orgelconcert S. Torch; 11.50 Voor de scholen; 12.10 Gramo foonplaten; 12.35 Leon Wayne-Sextet; 1.20 J. Muscant en het Troxy Grand Orkest: 2.25 Voor de scholen: 4.20 Lezing; 4.40 Het Hirsch Strijkkwartet; 5.35 BBC-Dansorkest o.l.v. H. Hall; 6.20 Berichten; 6.50 Handel-concert; 7.10 Lezing: 7.40 Gramofoonplaten; 7.50 Le zing: 8.20 Radio-toon eel: 9.20 Vioolduetten W. Small en J. Piugnet: 9.50 Berichten: 10 20 Lezing; 10.40 London Symphony Orchestra o.l.v. Bridge; 11.35 Lew Stone en zijn Band. RADIO PARTS 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten: 12.20 Sym- ohonieconcert o.l.v. Labis; 9.05 Omroepkwin- tet. zang en declamatie; 10.50 Dansmuziek. KALUNDBORG 1261 M. 11.20 Concert uit res. ..Wivex": 2.20 Om roeporkest o.l.v. L. Gröndahl; 7.20 Zang en oiano; 7.35 Actueel halfuur; 805 Gramo- fooiYolaten: 8.15 Strijkorkest o.l.v. Reesen; 9.35 Fransche muziek o.l.v. E. Reesen. KEULEN 456 M. 5.20 Gramofoonplaten; 6.35 Omroepkwin- tet en vocaal sextet; 11.20 Omroep kleinor- kest o.l.v. Eysoldt: 1.35 Gramofoonplaten; 3.05 Kamermuziek; 3.20 Omroeporkest, o.l.v. Maass, omroepdansorkest o.l.v. Gebhardt en solisten; 5.10 Gramofoonplaten; 6,50 dito; 7,35 Zie Deutschiandsender; 8.20 Dansmuziek 0.1.v. Eysoldt; 9.20 Berichten. ROME 431 M. 8.05 Vioolrecital A. Sera to; 9 20 Radïotoo- neel en eramofoonplaten; 9.50 Dansmuziek. BRUSSEL 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Salonorkest o.l.v. Walpot en eramofoonplaten1.307.35 Gramofoonpla ten: 8.20 Omroenorkest o.l.v. André en accor- déonmuziek: 9.20 Fragm. uit ..Peer Gynt" v. Grieg: 10.30 Gramofoonplaten: 484 M.: 12.20 Omroeporkest o.l.v. André; 1.30, Gramofoonplaten; 5,20 Omroeporkest o. 1. v. André; 6.35 Gramofoonplaten; 6 50 Or gelconcert: 7.30 Zang; 8.20 Salonorkest o.l.v. Walpot: 9.35 Omroeporkes o.l.v. André; 10.30 Gra mofoonplaten DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 7.35 „Ernst Moritz Arndt Das deutsche Gewissen", hoorspel van M. Burghardt: 8.20 Cabaretprogramma; 9.20 Berichten; 10.20 Gevar. programma.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6