MAGGI5 UIT HET BUITENLAND BOUILLON Berichten in enkele regels THIJS IJS EN DE GEDIENSTIGE GEEST. Radio-Programma VRIJDAG 8 FEBRUARI 1935 H AARLE M'S DAGBLAD 4 Proces tegen staalmaatschappijen in Amerika. Beschul diging wegens overtreding der anti-trustwetten. MacDo- nald over de Londensche resultaten. „Duitschland en Frankrijk hadden eischen gesteld, welke onvereenigbaar waren met het eergevoel van den ander." HET BELANGRIJKSTE NIEUWS AMERIKA. Het Departement van Justitie heeft in Cleve land twee anti-trustprocessen aanhangig ge maakt tegen zeventien in Cleveland gevestigde staatmaatschappijen, welker totale activa 1276 millioen p. st. beloopen. Het doel van het eerste proces is, volgens Keuter, een voorloopig vonnis te verkrijgen, waarbij de uitvoering van de voorgestelde fusie van de Republic Steel Corp. met de Cor- rigan Mc. Kinney Steel Co. wordt verboden. In het tweede proces wordt gesteld, dat zeven personen wederzijds zitting hebben in de besturen van tien maatschappijen, op grond waarvan aan het Federale Gerechtshof wordt verzocht te gelasten, dat deze relaties worden verbroken. Met betrekking tot de fusie van de Repu blic Steel wordt verklaard, dat in verband hiermede verschillende posten aandeelen zijn verworven in strijd met de Clay ton-Act. ter wijl het gevolg van deze aankoopen zal zijn dat de concurrentie tusschen de betrokken maatschappijen aanmerkelijk zal worden ver minderd. De maatschappijen, welke bij het tweede proces zijn betrokken, zijn de Youngstown Steel, de Inland Steel, de Republic Steel, de Otis Steel, de Corrigan Mc.Kinney en enkele andere ondernemingen. Het bericht, dat deze processen aanhangig zijn gemaakt, was voor de leiders van de be trokken staalfabrieken, volgens hun verkla ring, een volkomen verrassing, in het bijzonder het proces tegen de fusie van de Republic Steel, dat „een donderslag bij helderen hemel" genoemd werd. Zij verklaren niet te weten, wat de bedoe ling van dit alles is. ENGELAND. Öe Britsche premier MacDonald heeft gis teravond. te Luton, in het graafschap Bed fordshire, een rede gehouden, waarin hij verklaarde, dat het Britsch-Fransche accoord het meest afdoende voorbehoedmiddel tegen een aanval is, dat de internationale diploma tie ooit heeft tot stand gebracht. Wanneer er ergens in de wereld een staat is, die in stil te een oorlog zou voorbereiden, aldus de pre mier, dan weet die staat, dat, zoodra het zijn vliegtuigen op den vijand afzendt, hij een combinatie van machten tegenover zich zal vinden, die hem de overwinning ten eenen- male onmogelijk zal maken. Dit is een groote stap naar den vrede en naar het ondenkbaar en onmogelijk maken van een oorlog. Bovendien zouden wij, wan neer er- oorlogen zouden uitbreken, niet al leen staan. Duitschland en Frankrijk, zoo ging MacDonald voort, hadden beiden eischen gesteld, welker vervulling onvereenigbaar was met het eerge voel van den ander. In een dergelijk geval is het moeilijk, met welken staat men het eerst zal beraadslagen. Wij zijn met beiden tegelijk begonnen. Wij hebben Frankrijk een verklaring doen toekomen, welke thans door het Duitsche volk wordt onderzocht. Ik hoop, dat als gevolg hiervan, Duitsch land weer zijn intrede zal doen in den Vol kenbond, met alle eer welke het voor zich op- eischt. Frankrijk en Duitschland zouden dan in alle veiligheid met elkaar kunnen beraad slagen en ik hoop, dat het resultaat van deze beraadslaging zal zijn, dat de thans geblok keerd weg naar een b-reede internationale overeenkomst in zake de ontwapening op nieuw zal worden opengesteld en dat de vol ken een nieuwen grooten stap naar den vrede zullen kunnen doen. Met betrekking tot de Britsch-Fransche luchtovereenkomst herinnerde Mac-Donalder aan, dat de Labourparty in 1924 het Geneef- sche protocol had aanvaard, dat op precies dezelfde denkbeelden berustte. Engeland. Churchill Jr. niet ontmoedigd. De Londensche pers bespreekt uitvoerig den uitslag van de verkiezing te Wavertree, waar voor het eerst een Labour-candidaat, nl. Cleary, is gekozen, als gevolg van de ver deeldheid onder de conservatieven. De offi- cieele regeeringscandidaat Platt en de ver tegenwoordiger der conservatieve oppositie. Churchill, hebben' nl. te zamen 8735 stemmen meer gekregen dan de Labourman. Randolph Churchill heeft medegedeeld, dat hij een conservatieve vereeniging te Wa vertree zal stichten en zal trachten in den gemeenteraad te komen Hij hoopt bij de volgende Lagerhuisverkiezingen den zetel w-eèr aan de Labourpartij te ontnemen. Zijn vader. Winston Churchill, noemt het resul taat een waarschuwing aan de regeering in verband met haar Indië-politiek. De „Daily Herald" (soc.) ziet in den uitslag een ma nifestatie van de ontevredenheid der werk- loozen met de regeeringspolitiek in het al gemeen. De conservatieve bladen verwijten Chur chill en zijn aanhangers hun houding, welke ten gevolge zal kunnen hebben, dat door de splitsing in de conservatieve partij bij de volgende verkiezing Labour de meerderheid behaalt. i Reuter) China. Tatan. Volgens deze overeenkomst wordt de opmarsch der Japansche troepen en het te rugtrekken der Chineesche troepen tot na der order gestaakt. Om incidenten en bot singen te voorkomen wordt een bijzondere commissie, bestaande uit Japansche en Chi neesche vertegenwoordigers, ingesteld. GREW5VAU MAUDSJOEkWO JapauscHE Operaties -nji- CHIWEESCUC Muur PROviuciEKl Nederlandsch Saarcontingent 16 Februari naar huis. Instructie van de Commissie van Drie. Uit Saarbrücken, 7- Februari. <-*- De Com missie van Drie heeft thans het hoofdkwar tier der internationale- troepen in het Saar- gebied de definitieve instructie gegeven in zake het vertrek der troepencontingenten. Bevestigd wordt, dat de Nederlanders 16 Februari en de Zweden op 18 Februari zullen vertrekken. De Engelsche en Ita- liaansche troepen zullen met gelijk sterke afdeelingen en op gelijke tus- schenpoozen van 19 tot 28 Februari, tel kens een Italiaansch en een Engelsch bataillon uit het Saargebied vertrekken. De Engelsche tanks vertrekken 25 Februari Op 26 Februari wordt het hoofdkwartier der Engelsche en der Italiaansche troepen in Saarbrücken ontbonden. Als laatsten zullen de Italiaansche en Engelsche auto's en een na-trein van beide contingenten vertrekken. Op den dag van overdracht van het Saar gebied aan Duitschland zullen dus geen in ternationale troepen meer aanwezig zijn. (V. D.) DE TRAWLER MAIN ALS VERLOREN BESCHOUWD. De Duitsche trawler „Main" die reeds sedert 22 Januari vermist wordt, moet definitief als verloren worden beschouwd. Uit Stavanger wordt gemeld, dat nabij de Noorsche kust een reddingboot van de „Main" is gezien, terwijl nabij Jaederen deelen aan land zijn gespoeld, die waarschijnlijk van den verloren trawler afkomstig zijn. Het schip mat 255 bruto re gister ton en de 13 leden der bemanning, waarvan de meesten reeds jaren in dienst van de reederij zijn, komen bijna allen uit Oost- Pruisen. Nieuwe stroom van lawines. Vorst zal er nu wel een eind aan maken. Japansch-Chineesche overeen komst over Tsjahar. Tusschen den chef van de Japansche militaire missie en den opperbevelhebber van de Chineesche troepen in Tsjahar heeft in Kalgan een gedachtenwisseling plaats ge vonden over den politieken toestand in de provincie Tsjahar. Volgens mededeelingen van den Japanschen militairen attaché te Peking, kolonel Takahasji, is het gelukt een overeenstemming tot stand te brengen, die opgevat wordt als aanvullende overeenkomst, betreffende de resultaten van de Japansch- Chineesche conferentie van 2 Februari jl. in Uit Weenen: Over de tallooze neergekomen lawines zijn nog de volgende berichten ont vangen: Op de Germkogel-top in het land Salzburg heeft een lawine het bosch over een opper vlakte van 80.000 M2. vernield. Een op de Etsberg in Stiermarken op een hoogte van 1800 meter gelegen huis, is door een lawine bedolven. Het is een reddings expeditie gelukt, de inwonenden te bergen. Voorts is het na buitengewoon inspannend en met levensgevaar verbonden werk. gelukt, het westelijk gedeelte van de Arlbergstrasse vrij te maken. Nadat in den loop van den nacht op Donderdag, reeds eenige goederen treinen konden vertrekken, is thans ook het personenverkeer weer in vollen omvang her vat. Overal in Oostenrijk is strenge vorst in gevallen, zoodat men een verminderen van de lawines kan verwachten. Uit Innsbrück: Nadat het Pazlaun-dal sedert Zondag reeds geheel van de buitenwereld was afgesneden zijn thans de eerste berichten daarvandaan alhier ontvangen. De bevolking en de wintersportgasten hebben door de tal rijke lawines een angstigen tijd doorgebracht, vooral daar een zware sneeuwstorm heerschte. Een boerenhuis was tengevolge van een lawine voor een deel weggesleurd, waarbij 23 stuks vee omgekomen zijn. De weg door het dal is door 15 lawines versperd. In het Arlberggebied heeft een lawine 15 stallen weggesleurd. De leidingen van 10.000 volt van de electriciteitsfabriek van Schruns in Montafon zijn over een lengte van 300- M. door een lawine vernield. Moeder eischt het beste voor baargeld..... daarom vraagt ze altijd NEDERLANDSCH PRODUCT IN KWALITEIT AAN DE SPITS (Adv. Ingez. Med.) Dr. Bredow op vrije voeten. Verdediging zet Bredow's verdiensten uiteen, De gewezen leider van den Duitschen radio- omroep, dr. Bredow, die onder verdenking van corruptie op 25 October 1933 werd gearres teerd en wiens proces nu al maanden duurt, is gisteren door de rechtbank uit de voor- loopige hechtenis ontslagen. De verdediger van verdachte had naar het D. N. B. mededeelt uiteengezet, dat in het verloop van de zittingen tot nu toe uit niets is gebleken, dat beschuldigingen tegen Bre dow gegrond zijn. Men moet aannemen, dat Bredow bij al zijn handelingen subjectief gestreefd heeft naar nuttig werk voor de ra dio en dat in geen enkel geval egoïstische motieven bewezen konden worden. Bredow is ook geenszins van plan zich aan de ver antwoordelijkheid te onttrekken. Dat heeft hij reeds in 1933 bewezen, toen hij vrijwillig van een reis in het buitenland naar Duitsch land is teruggekeerd, zoodra hij had gehoord, dat men hem beschuldigde. De officier van justitie zeide, zich met de opvatting van den verdediger niet te kunnen vereenigen. In de meeste gevallen is volgens hem het overtuigend bewijs geleverd. Wan neer ik mij desondanks niet tegen de invrij heidstelling verzet, aldus de officier, en mij zelfs daarmede vereenig, dan geschiedt dat, omdat dr. Bredow zich sedert. 25 October 1933, dus bijna een j^r en,.vier maanden in voor- loöpige hechtenis' 'bevindt en omdat''er ""iü verband met de eventueel op te leggen straf geen vrees voor vlucht meer bestaat. Van het doen verdwijnen van :be wij zen kan natuurlijk in het geheel geen sprake zijn. Na langdurig overleg deelde de president mede, dat de rechtbank had besloten het op 25 October 1933 uitgevaardigde bevel tot in hechtenisneming in te trekken. LADDER UIT HET HAUPTMANN-PROCES VERVALSCHT? FDEMINGTON ('New Jersey) 7 Februari (Reuter). De leider van de verdediging van Hauptmann heeft verklaard dat de ladder waarvan door den aanklager werd gezegd, dat deze is gebruikt bij het ontvoeren van het kind van Lindbergh, is vervalscht om te dienen als bewijsstuk tegen Hauptmann. De jury zal Dinsdag over dit geval beslissen. Belooning aan de goudvinders uitgekeerd. PARIJS, 7 Februari (Reuter). De geluk kige vinders van het goud, dat uit het post vliegtuig verloren werd. hebben gisteren van de Britsche verzekeringsmaatschappij hun be looning ontvangen, ten bedrage van 110.000 francs, terwijl bovendien allen, die geholpen hebben bij het graven ieder 2000 francs ont vingen. Aan de gemeente, waar het goud werd ge vonden is 2000 franc gegeven voor liefdadige doeleinden. Rijksregeering contra rijks bisschop. Scherp commentaar op ds. Müller's plannen. Eerst thans wordt de inhoud bekend van een brief, dien de staatssecretaris van het Duitsche ministerie van Binnenlandsche zaken, Pfiindtner, op 30 Januari aan rijks bisschop Muller heeft geschreven, aldus meldt United Press aan de Tel. Deze brief heeft, wegens den scherpen toon, waarin hij gesteld is. in de rijkskerkregeering groote ont steltenis teweeg gebracht. De rijksbisschip had aan het ministerie vah Binnenlandsche Zaken medegedeeld, dat een nieuw kerkelijk ministerie zou worden ge vormd en dat dienovereenkomstig het bestuur van de Pruisische landskerk zou worden bij eengeroepen. In het antwoord van het rijksministerie wordt gezegd, dat de minister, weigert van beide mededeelingen kennis te nemen, daar in de eerste plaats de positie van de leiders der lan'dskerken nog niet duidelijk is, en in de tweede plaats de positie van het bestuur der Pruisische landskerk een rijkelijk proble matisch karakter draagt. zTenslotte wordt in dit ministerieeïe schrij ven nog categorisch verklaard, dat de rijks bisschop bij al zijn maatregelen „op eigen, verantwocreling" handelt. Door dezen brief is het, naar men in kerkelijke kringen aanneemt, te verklaren, dat rijksbisschop Muller verleden Zondag niet voor de radio gesproken heeft en dat boven dien de voorgenomen ontvangst van rijks bisschop Müller door Adolf Hitler op Dins dag j.l. niet is doorgegaan. NATIONAAL- SOCIALISTISCHE PROPA GANDA VOOR DIERENBESCHERMING. Uit Berlijn: De Rijkspersdienst van de N.S.D.A.P. deelt mede: De nationaal-socialistische staat is in zijn wetgeving absoluut tegen lederen vorm van dierenmishandeling en voor vérgaande die renbescherming opgekomen. Het is de plicht van de pers ook op dit gebied opvoedend te werken en door haar eigen houdingen voor beeld te geven. In den laatsten tijd hebben eenige bladen niet in voldoende mate rekening gehouden met deze principes en mededeelingen gepu bliceerd welke niet in overeenstemming zijn met de nationaal socialistische opvatting en de opvoedende taak van de pers. Er is voor gezorgd, dat in de toekomst de voor de ver spreiding van deze artikelen, waarin de die renmishandeling en de verruwing wordt be vorderd, verantwoordelijke redacteuren ter verantwoording zullen worden geroepen. DE EERSTE NIEUWE HOLLANDSCHEI AARDAPPELEN. Bij een firma te Amsterdam zijn van een tuinder uit de omstreken van de hoofdstad de eerste nieuwe Hollandsche aardappelen ontvangen. De Rotterdamsche rechtbank heeft, een echtpaar wegens chantage tot een jaar ge vangenisstraf veroordeeld. Ds. J. N. Drost, Ned. Herv. predikant te Assendelft, heeft bij het prov. kerkbestuur van N.-Holland tegen 15 April a.s. eervol emeri taat gevraagd. Blijkens testamentaire beschikking heeft mej. A. M. E. v. Adrichem te Schuddebeurs (Z.) f 16.000 gelegateerd aan verschillende inrich tingen. De rijksbemiddelaar de heer Bloemers heeft a.s. Zaterdag op het stadhuis te Gro ningen een conferentie met partijen betrok ken bij een dreigend conflict aan drie tabaks fabrieken aldaar. Te Soest is een 16-jarige jongen G. door een auto aangereden en op slag gedood. Twee in de auto zittende personen werden gewond. De Haastrechtsche sigarenfabriek de Ooievaar is wegens gebrek aan orders gesloten. Te Elburg is een motorijder door het hek van een brug gereden en te water geraakt. De man werd gered, doch moest naar een zieken huis worden overgebracht. Aan de firma Schemmel en de Joode uit Landsmeer is voor f 953.000 de bouw van drie woningblokken aan den Haarlemmermeerweg te Amsterdam gegund. Te Vlaardingen is een arbeider in het ruim van een schip gevallen en aan de ge volgen daarvan overleden. Bij een autobotsing te Amersfoort is een kweekelinge van de Stichting O.L. Vrouw ter Eem levensgevaarlijk gewond. Een achtjarig jongetje is te Bladel ver moedelijk door de tram aangereden en ernstig gewond. De Pelikaan is voor zijn Indië-reis geheel vol geboekt. In het geheel zijn 58.735 passa gierskilometers verkocht. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELL1NC. Thijs staat nu voor de voordeur van Sim's woning, maar zoo te zien is niemand thuis. Het is er stil en hij kan geen levensteeken ont dekken. „Misschien is Simmie uit om iets te kopoen," denkt hij, „maar zie; wat vreemd, de deur staat aan! Dat is toch vreemd. Ik zal maar eens binnen kijken." Contingenten versche haring overschreden. Na 8 Februari geen vereffening via clearing- Naar van officieele zijde wordt bericht zijn tengevolge van uitvoeren van versche haring naar Duitschland gedurende October, No vember, December de voor die maanden be schikbare betalingscontingenten verre over schreden. Aan de Duitsche Regeering is mitsdien verzocht tot nader bericht geen De- viezenbescheinigungen voor naar Duitsch land uitgevoerde versche haring meer te verstrekken, indien de levering heeft plaats gehad na 8 Februari. Vorderingen wegens leveringen, welke na genoemden datum heb ben plaats gehad, komen derhalve niet voor vereffening via clearing in aanmerking. LEVERING RUNDVEE AAN DE VEE HOUDERIJCENTRALE. De Nederlandsche Veehouderijcentrale maakt bekend, dat alle vóór 1 Januari 1935 ter levering opgegeven runderen thans door haar zijn overgenomen. Indien er dus nog vee houders zijn, die hun runderen vóór genoem den datum ter levering hebben opgegeven, doch tot dusver noch een oproep tot levering, noch bericht ontvingen, dat de door hen op gegeven runderen niet voor levering in aan merking kwamen, moet aangenomen worden, dat de opgave-kaarten van genoemde veehou ders de goede bestemming niet bereikt hebben. Deze veehouders worden uitgenoodigd ten spoedigste een nieuwe opgave-kaart aan de Landbouw-Crisis-Organisatie van hun ge west in te zénden, vergezeld van een schrij ven, waarin vermeld staat, dat het hier een nieuwe opgave van bereids vroeger opgegeven runderen betreft. De aandacht wordt er nog op gevestigd, dat niet-afgewisselde runderen niet meer voor le vering in aanmerking komen. Na ontvangst van de nieuwe kaarten zal de Nederlandsche Veehouderij centrale de runde ren der desbetreffende veehouders ten spoe digste overnemen. 'ij weer en w/na 20-30-60c£ (Adv. Ingez. Med.) ZATERDAG 9 FEBRUARI 1935. HILVERSUM, 1875 M. VARA-uitzending. 10.00 v.m. VPRO. 8.00, Gram.pl,, 10.00 Morgenwijding;. 10.15 Vóór Arb. i.' d. 'cb'ntinubedr.: Orvitropia o'.l.v. J. 'v..d. Horst; De Zonnekloppers o.l.v. C. Steyn, De Flierefluiters o.l.v. Walis, B. Bl.ez (hobo), F. v. d. Heide (klarinet) en R. Schoute (piano). 12.00—1.30 Gram.pl. 1.45 De Notenkrakers o.l.v. D. .Wins. 2.15 E. Walis en zijn orkest. 2.40 Re portage uit klankfilm-studio's. 3.00 Gram.pl. 3.10 C. Steyn (orgel) en A. de Booy (zang). 3.30 J. Huy (saxofoon) en R. Schoute (piano). 3.40 Dr. A. Abas: Astrologie. 4.00 Handel-con- cert m.m.v. „De Stem des Volks" (Haarlem) o.l.v. A. Krelage, de Holl. Kamermuziekvereen. 0.1.v. P. Tiggers en solisten. 5.40 Litteraire cau serie A. M. de Jong. 6.00 De Wielewaal o.l.v. W. Gaffel en lezing. 6.30 Gram.pl. 7.00 Friesch uurtje. 8.00 Herh. SOS-ber. 8.03 Gram.pl. 8.30 Dubbelmannenkwartet „Inter Nos" o.l.v. A. Landstra. 8.45 Film-prijsvraag. 9.00 Vervolg kwartetconcert. 9.10 Orgelspel J. Jong. 9.30 Concert uit Boedapest (op gr.pl.)9.50 VARA- orkest o.l.v. H. de Groot. 10.20 Vaz Dias en VARA-Varia. 10.35 E. Walis en zijn orkest. 11.0012.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 301 M. KRO-uitzending. 8.00—9.15 en 10.00 Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gram.pl. 2.00 Voor de jeugd. 2.30 Sportnieuws. 3.00 Kinderuur. 4.15 Orkestconcert, Gram.pl. en lezingen. 7.15 Cau serie. 7.35 Gram.pl. 8.00. Vaz Dias. 8.05 Schla- germuziek. 8.35 Lezing. 9.05 Vervolg Schla- germuziek. 9.30 Gram.pl. 10.30 Vaz Dias. 10.35 Schlagermuziek. 11.1512.00 Gram.pl. DROITWICH, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.20 Gram.pl. 12.05 BBC-Northern-orkest o.l.v. Morrison. 1,20 Commodore Grand-orkest o.l.v. David son. 2,20 Het Belfaster Omroeporkest o.l.v. E. G. Brown. 2,55 Rugbywedstrijd. 4.35 BBC- Theater-orkest o.l.v. M. H. Lubbock. 5.35 M. Winnick en zijn orkest. 6.20 Berichten. 6.50 Sportpraatje. 7.05 Welsch Intermezzo. 7.20 Lezing. 7.50 Ketelbey-concert, m. m. v. koor, orkest en Megan Thomas (sopraan). 8.50 Mu- sic-hallprogramma m. m. v. Geraldo en zijn Gaucho Tango-orkest, het BBC-Variété- orkest o.l.v. Kneale Kelley en solisten. 9.50 Be richten. 10.20 Macabre" radiotooneel o.l.v. F. Felton. 11.0512.20 Ambrose en zijn Embassy Club Orkest. RADIO PARIS 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 12.00 Orkestconcert o. 1. v. Letombe. 5.20 Orkest v. d. Assoc. des Con certs Pasdeloup. 8.20 Gevar. programma. 10.50 Dansmuziek. KALUNDBORG, 1261 M. 11.201.20 Concert uit rest. „Ritz". 2.50 4.50 Omroeporkest o.l.v. Gröndahl. 7.20 Kamer muziek door strijkkwartet. 7.50 Zang en de clinatie. 8.40 Omroeporkest o.l.v. Reesen. 9.50 Pianorecital en zang. 10.2011.35 Dansmuziek KEULEN, 456 M. 5.20 Gram.pl. 6.35 Orkestconcert o.l.v. Pau- lig. 11.20 Uit Leipzig: Leipziger Instr. Kwar tet. 12.35 Omroepkwintet, orgel en viool. 1.35 Gram.pl. 3.20 Vroolijk programma o.l.v. G. Kneip. 5.30 „Dortmunder Bilderbogen", lite- rair-muzikaal programma. 6.20 Mozart-con- cert. 7.35 Vroolijk programma m. m. v. Leo Hysoldt en zijn orkest, en vele solisten. Lei ding: C. Baumgarten. 9.5012.20 Dansmuziek. ROME, 421 M. 8.05 Operavoorstelling uit een theater. BRUSSEL, 322 M 12.20 Gram.pl. 12.50 Russische muziek. 1.50 2.20 Gram.pl. 6.35 Symphonieconcert. 7.35 Gram.pl. 8.20 Salonorkest o.l.v. P. Douliez 9.20 dito. 10.30 Gram.pl. 10.501220 Max Aiexys' BRUSSEL 484 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Salonorkest o.l.v. Douliez. 1.502.20 Gram.pl. 5.20 Pianorecital 620, 650 en 7.35 Gram.pl. 8.20 dito. 8.35 Hoorspel. 10.30 Grampl. 10.5012.20 Max Aiexys' orkest. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.30 „Grüss Euch Gott alle miteinander", gevar. concert. Lezing: K. Knauer. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.20.11.20 Dansmuziek, door XIja Livschakoff's orkest.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6