Nadenken en oplossen. SITTERS^ ZATERDAG 23 FEBRUARI 1935 HSSREE M'S D A G B E A D 5 Onze wekelijksche puzzle-rubriek. M-t prijzen van 7\, 2i en vijf van 1 gulden. De oplossing van puzzle no. 14. De derde streng: maakt den kabel. De derde streng maakt den kabel, dat is de oplossing van onze Lettergreep-puzzle van jl. Zaterdag, welke gezien het vrij groote aan tal oplossingen niet zoo bizonder moeilijk ls gevonden. Alleen, en dit wil ik gaarne ver klaren: er kwam een woord in voor, dat men niet alle dagen tegenkomt: nierhout. Waar kan men dit vinden?, vroeg iemand. Koenen's Woordenboek der Nederlandsche taal geeft het niet, maar wel zal men het vinden in Van Dale's Groot Woordenboek der Nederlandsche Taal; er achter staat daar vermeld: graveel- hout. Intusschen. men kon het woord gemak kelijk vinden, als men de andere woorden had gevonden; deze lettergrepen bleven dan van zelf over. „Hoe graag ik ook Uw puzzles altijd oplos, er gaat toch maar niets boven Uw kruiswoord- puzzles", schrijft iemand uit Heemstede. Accoord! Er staat er voor dezen Zaterdag juist een op stapel. Hier volgen de verschillende woorden, welke bij de puzzle gevormd moesten worden: 1. demon; 2. elan; 3. daarginds; 4. elkeen: 5. rotten; 6. dadel; 7. egel; 8. sandaal; 9. takel; 10. raamhoofd; 11. Elbe; 12. nierhout; 13. gallon. De uitdrukking is ontleend aan Pred. 4:12, waar staat: „Een drievoudig snoer wordt niet haast gebroken". De uitdrukking wil hetzelfde zeggen als: „alle goede dingen bestaan in drieën", zooals een kabel gevormd wordt door drie ineengedraaide touwen. PRIJSWINNAARS. Onze hoofdprijs zeven gulden vijf tig wordt gewonnen door: B. Hulst. Ber kenrodestraat 22, Haarlem. De tweede prijs een bedrag van twee gulden vijftig: L. J. van het Kaar, Stations weg 88, Velsen. De vijf troostprijzen elk een bedrag ?an één gulden: C. Boslooper, Kleverparkweg 171, Haarlem; W. Pijlman, Abr. Kuyperstraat 16, Heem stede; Mevr. J. Körber, Rozenhagenplein 10, Haar lem; G. C. de Bruin, Spaanschevaartstraat 113, Haarlem; Mevr. J. H. Propervan Lessen, Julianalaan 138, Overveen. Onze nieuwe puzzle no. 15. KRUISWOORDPUZZLE. Voor de vele liefhebbers van onze Kruis woord puzzles een „beste" deze week. Men ga zijn gang! Niet eerder eindigen, danbij 't. eind. De verschillende omschrijvingen luiden als volgt HORIZONTAAL. 1. Egyptische zonnegod. 6. Badplaats in HessenNassau. 9. Godvruchtig. 13. Van haar houden alle kinderen. 14. Rivier in Frankrijk. 16. Ned. Omroepvereeniging (afk.) 17. Een geologische formatie. 19. Hiervan kenden onze heidensche - voorouders er meer dan een. 20. Meisjesnaam. 21. Knaagdieren. 23. Speel term 24. Bijwoord 25. Electrisch geladen deeltje. 27. Vrouwennaam 28. Huisdier. 30. Vermeerderd met eerste letter van hor. 65: negende uur der kerkelijke dagver- deeling. 31. Telwoord 32. Wees gegroet 34. Kinbaard 36. Kruipend dier 37. Bloei wij ze 38. Jongensnaam 39. Altoos 41. Larf der langpootmug 42. Onnatuurlijk klein mensch 43. Hijschtoestel 47. Centrum op Sumatra 50. Dun stuk hout 51. Als op de keerzijde 53. Buiging 54. Achting 55. Vlaktemaat 56. Meisjesnaam 59. Teenen mand 60. Kleef- of lijmmiddel 61. Onbepaald voornaamwoord 63. Rond voorwerp 65. Steppenbewoners (laatste letter vervalt). 38. Hoeveelheid 69. Neerslag 70. Tijdsbepaling 71. Rivier in Duitschland. 72. Niet vermengd (inz. van metalen). 73. Bijwoord 74. Zetfouten 75. Loot 76. Vaderland (Fr.) VERTICAAL. 1. De grenslijn 2. Meisjesnaam 3. Namaak 4. Vindt men in een bijenkorf 5. Betrekkelijke zwaarte van stoffen (afk.) 6. Amor of Cupido 7. Term in de muziek 8. Kerfbijl 9. Lidwoord 10. Ned. Omroepvereeniging (afk.) 11. Buitensporigheid (fig.) 12. Algeheele 15. Nomen nescio (afk.) 18. Teeken 20. Zich voortbewegen 22. Bewoner van een Europeesch land 24. Gedeelte van iets 26. Laten zakken 27. Zangvogel, die al stijgende zingt. 29. Figuur uit ..Peer Gynt". 33. Ongedwongen 35. Gil 37. Wieren 38. Zwart agaatsteen 39. Lichaamsdeel.. 40. Rivier in Zuid-Rusland 44. Soort van bier 45. Aard 46. Uitstellen 48. Onbeperkt gezaghebber 49. Groote bijl 51. Deel van een etmaal (meenO 52. Oppergod in de Germ, mythologie 54. Klaaglied 55. Jongensnaam 57. Ringvormig koraaleiland 58. Gemeente in Noord-Brabant, vermeerderd met „e". 62. Tijdperk (anagram). 63. Dringend verzoek 64. Doet een kip 66. Deel van een schip 67. Lichte overjas in 't voor- en najaar (afk.) 69. Tweede toon van de toonladder 72. Bevel tot heengaan. Iedere abonné kan slechts één oplossing inzenden. Het hierbij afgedrukte „identiteits- plaatje" P 15 Puzzle no 15) moet aan de oplossing worden ge hecht of er op geplakt worden. Niet op de en velop van inzending, maar op de oplossing zelf. Als hoofdprijs stellen wij wederom beschik baar een bedrag van ze ven gulden vijftig als tweeden prijs twee gul den vijftig, benevens vijf troostprijzen van één gulden, welke bij loting onder de goede op lossingen toegewezen worden en zoo snel mo gelijk aan de prijswinnaars worden toegezon den. De oplossing van deze opgave moet in ons bezit zijn uiterlijk aanstaanden Woensdag middag om vijf uur, aan ons Bureau te Haar lem. Men zende deze oplossing aan: Mr. Na- denker van Haarlem's Dagblad te Haarlem. In verband met de vele andere correspon dentie voor ons blad bestemd, gebruike men géén andere adresaanduiding. Oplossing en uitslag dezer puzzle worden geplaatst in ons blad van a.s. Zaterdag. Zendt men deze oplossingen per post, dan kan dit niet als drukwerk geschieden. Briefwisseling over de puzzle-rubriek kan alleen gevoerd worden als postzegel voor antwoord ingesloten is. MR. NADENKER. OAGELIJKSCH WEERBIKICMT Nederlandsche Reis- vereeniging. De generales in woord en beeld. Voor de afdeeling Haarlem van de Neder landsche Reisvereeniging werd gisteravond in de tuinzaal van het gemeentelijk con certgebouw een filmavond gegeven, waar voor de belangstelling bijzonder groot bleek. De afdeelingsvoorzitter. de heer J. G. Kraan, sprak een kort inleidend woord, waar na de heer J. Panman, algemeen voorzitter, een karakteriseering gaf van de beteekenis der generales, welke het onderwerp van de films vormden. Spreker zette uiteen, dat het deelnemen aan een generale verscheidene voordeel en biedt boven de gewone reizen der N.R.V. Het reizen gaat vlotter en gemakke lijker, omdat men vrijwel niets te maken heeft met overstappen e.d. Het is het goed koopst en de daeverdeeling zit uiterst prac- tisch in elkaar. Bovendien ontmoet de deel nemer bij een zoo groot gezelschap altijd menschen. waar hij goed mee kan opschie ten en bij wie hij zicih aan kan sluiten. Aan de generales wordt dikwijls nog een bijzon der cachet verleend door de min of meer officieele ontvangsten, welke den N.R.V. menschen zoo hier en daar ten deel valt. Wat de gewone reizen voor hebben op de generales is, dat bij de eersten de leiders contact met iederen deelnemer persoonlijk hebben, hetgeen bij de laatsten natuurlijk zoo goed als uitgesloten is. Het aantal deelnemers, waaruit dit jaar elke generale bestaat, zal tusschen driehon derd en vierhonderd varieeren. De heer Pan man zeide. dat het resultaat in 1934 uitste kend was en dat hij ook ten aanzien van de komende generales de beste verwachtingen heeft. Het filmprogramma voor de pauze bestond uit een paar fraaie Multifilmproducten be treffende de generale naar het Vierwoude- stedenmeer, de reis met een z.g. „radio trein" naar Blankenberge. de reünie in Utrecht alle evenementen uit '34 een skiles binnenskamers en een Polygoonfilm van openluchtskilessen bij Kraantjelek. Eerst genoemde film werd mondeling toegelicht door den heer Dijkman, algemeen penning meester en leider dezer reis. Na de pauze volgde een indrukwekkende rolprent van de generale naar de Dolomieten en Venetië, welke eveneens in het afsreloopen jaar plaats gehad heeft. De heer Mol heeft er een inderdaad belangwekkende reportage van gemaakt. Het programma werd besloten met een •film over het oude en het nieuwe Rome. die evenals de andere films, waar noodig, door den heer Panman nader werd verklaard. De heer Kraan heeft na afloop de spre kers met een hartelijk woord dank gezegd. DE STADSSCHOUWBURG IN HET LICHT. Hedenavond zal de Stadsschouwburg door eenige schijnwerpers, die op het grasperk op het Wilsonsplein opgesteld worden, verlicht worden. GETUIGENISSAMENKOMST. De Nederlandsche Vereeniging van Joden- Christenen zal Donderdagavond 28 Febr. een openbare getuigenissamenkomst houden in de Kerk der Broedergemeente aan de Parklaan Verschillende sprekers zullen daarbij het woord voeren, als de heeren: Blum, van Eind hoven. Kuyper van Bilthoven, Trotzianetsky van Antwerpen en de voorzitter van de ver eeniging Dr. Zalmann te Soest. FRANS HALS THEATER Cleopatra geprolongeerd. Henri Wilcoxon als Marcus Anthonius. Een eigenaardige gewaarwording is het, als men, nog geheel gevangen in de sfeer van Cleopatra en haar tijd, een vijftig jaar voor Christus, na afloop van de voorstelling plots buiten staat, op een plein van een kleine twintig eeuwen later met zijn electrische licht en trams, auto's enz. Deze hoogst interessante film, welke de vorige week reeds zeer waardeerend in Haarl. Dagblad besproken is, moet ieder, die van ro mantiek en fantastische praal en pracht houdt en belang stelt in de Oude Geschiede nis gaan zien. Een leuke teekenfilm van Max Fleischer ge titeld „Betty Boop's Prize Show, completeert met 't Wereldnieuws en Polygoon Holl. Nieuws het programma. Zondagmorgen half twaalf wordt door den heer J. de Meza den directeur van Bijenstand „Mellona" te Santpoort de cultuur weten schappelijke film „De bij „Maja" en haar avonturen' ingeleid en waar noodig met een enkel woord toegelicht. De Bij Maja en haar avonturen. We zien de kleine Maja uit de zeshoekige cel kruipen en de wijde wereld intrekken. Op de zwerftocht beleeft de honingbij allerlei avonturen, die door de filmcamera prachtig zijn weergegeven. Heel mooi zijn de close-ups van de insecten, kevers, sprinkhanen, libellen en vlinders die als reusachtige monsters op het doek verschijnen. Tenslotte belandt zij in de roofburcht der horzels. Daar verneemt zij tot haar ontzetting hoe de horzels den volgenden dag het Bijenkasteel, waar Maja geboren werd, zullen overvallen en de koningin ge vangen zullen nemen. Zij weet te vluchten en nog tijdig het bijen volk te waarschuwen tegen het dreigende ge vaar. Dan komen de horzels en e ver woede strijd ontbrandt. Doch gelukkig weten de bijen meester te blijven en worden de hor zels verslagen. Tallooze tooneeltjes zijn meesterwerkjes, van filmkunst, terwijl de belichting door de geheele film heen schitterend is. Middelbare Technische School De toestand in 1934. Aan het verslag van den toestand der Mid delbare Technische School over 1934 is het volgende ontleend. Met ingang van 1 Januari 1934 werden de salarissen van het personeel verlaagd met 10 pet. en de bijdrage voor het eigen pensioen is, sedert 1 Juli 1934, 4 1/2 pet. Het aantal leerlingen was op 1 Januari 1934: 484. evenveel als het vorig jaar op dien datum. Voor het eindexamen slaagden 397 leerlingen, (v. j. 380), afgewezen werden 71 (v. j. 92) leerlingen. Drie leerlingen (v. j. 1) trokken zich terug. Door de heerschende malaise was het ook dit jaar zeer moeilijk voor alle leerlingen van het practische leerjaar een passende plaats te verkrijgen. Door de medewerking van vele werkgevers gelukte het echter grootendeels. De resultaten kunnen over het algemeen gunstig genoemd worden, hoewel door gebrek aan werk in de meeste fabrieken en werk plaatsen, afbreuk werd gedaan aan de waarde van het practische leerjaar. In het geheel zijn er sinds de uitreiking van de eerste diploma's in 1923 afgegeven 816 di ploma's; 4 hiervan zijn verworven door vrou welijke bouwkundigen, van wie er één ge huwd is. Van de gediplomeerden waren er 351 werk zaam bij de vroegere particuliere industrie in Europa. Hierbij zijn er 29, die eigen zaken drijven. In Europa buiten Nederland zijn 9 gediplomeerden werkzaam; in Ned. O. en W. Indië, Argentinië en Britsch-Indië 67, terwijl 157 gediplomeerden in dienst waren van Rijk. Provincies en gemeenten. Vijftig studeerden verder, van wie één in Engeland en drie in Duitschland. In militairen dienst waren 30 af gestudeerden. Het aantal werkzoekenden is 129. Het toelatingsexamen werd gehouden van 1720 Juli. Ingeschreven waren 212 (v. j. 218) candidaten. In totaal werden toegelaten 138 (131) leerlingen. Gedurende den cursus 1934/35 verlieten 5 (v. j. 19) leerlingen de M. T. S. wegens veran dering van studierichting, ziekte of verande ring van woonplaats. In het afgeloopen jaar werd als proef een herfstvacantie ingevoerd van één dag, zoodat de vele jongelieden, afkomstig van ver afge legen plaatsen, een week-einde thuis konden doorbrengen, wat zeer in den smaak van ouders en leerlingen is gevallen. Verschillende aanwinsten zijn te boeken: het machine-laboratorium werd verrijkt met een centrifugaalpomp (voor zeer geringen prijs afgestaan door de Amsterdamsche Water leiding); het „Steunfonds tot bevordering van het Onderwijs aan de M. T. S." schonk een volledige zend-installatie. Hierdoor kan het onderwijs in de radio-techniek op een hoog peil worden gebracht. Plaatsing van oud-leerlingen Over de plaatsing van oud-leerlingen wordt in het verslag het volgende gezegd: Ook dit jaar was de plaatsing van oud leerlingen een onderwerp van veel zorg voor den directeur en de administratie. Wel waren wij bij de plaatsing van verscheidene oud leerlingen niet ongelukkig, doch het voort durende bijkomen van nieuwe werkloozen uit betrekkingen en van de nieuwe lichting, maakte, dat velen moesten worden teleurge steld. Hoewel den jongelui altijd wordt voorge houden, dat geen arbeid minderwaardig is en dat elke adbeid moet worden aangevat, welke wordt aangeboden, beter dan ledig rondloo- pen, kunnen wij toch niet de opmerking weer houden, dat helaas enkele werkgevers van den toestand misbruik maken. Meermalen worden betrekkingen aangeboden zonder betaling voor een proeftijd van 3 maanden, waarop ontslag volgt en onder dezelfde voorwaarden wederom een andere oud-leerling wordt aan genomen. Aan den anderen kant is het moei lijk jonge afgestudeerden geplaatst te krij gen als volontairs bij bedrijven, waarin zij in hun richting veel practijk zouden kunnen op doen. Telkens wordt door ons een beroep ge daan op de werkgevers, op grond van het na deel voor de maatschappij van het ledie rond- loopen van jonge technici, doch zooals begrij pelijk is. kunnen wij wel op sympathie reke nen, doch niet op plaatsing, wegens bezwaren van allerlei aard. Bij de ondervonden teleurstellingen kunnen wij toch tot ons genoegen constateeren, dat ondanks het accrès door het brengen van 114 nieuwe gediplomeerden op de arbeidsmarkt, het totale aantal werkloozen slechts gestegen is van 127 tot 129, procentueel een daling van 18,1 pet. op 15,8 pet. Filmavond Natuur-Historische Vereeniging. Vertooning van de Mount Everest-film. Vrijdagavond gaf de afdeeling Haarlem van de Nederlandsche Natuur-Historische Ver eeniging in het gebouw van den Protestan tenbond een voorstelling van de vermaarde Mount Everest-film (de laatste beklimmings expeditie in 1933). Onder de aanwezigen merkten we op den heer C. Maarschalk, bur gemeester van Haarlem en den heer A. G. Boes, wethouder van onderwijs. Na het openingswoord van den voorzitter, den heer C. van Schaik, hield de heer J. Si- blnga Muller uit Bussum. bestuurslid van het Kon. Ned. Aardrijkskundig Genootschap een inleiding tot de film. Terwijl vrijwel alle andere gebergten op de wereld, zooals de hoogste toppen van den Kaukasus. de Alpen, de Andes en de Afrikaan sche gebergten beklommen zijn. zoo zeide spr.. heeft de Mount Everest in den 1500 mi.il langen Himaiayaketen. „het sneeuwverblijf" zooals de inboorlingen het noemen, tot nu toe alle aanvallen van beklimmers afgeslagen. Langen tijd nam men aan dat van de drie waargenomen hoogste toppen de Gaurisankar de hoogste was. Bij de nadere berekeningen van gegevens, door een tragonometrische ex peditie verzameld, bleek dat de berg voorko mende onder no. 15 de hoogste was (29,141 voet). Deze berg werd naar den leider dei- expeditie Everest genoemd. In 1921 werd de eerste, werkelijk goed ge organiseerde expeditie uitgezonden. Deze die was uitgestuurd door de Royal Geographical Society en de Engelsche Alpenclub, had geen succes, evenmin als de tweede, die het in 1922 met hulp van de ervaringen betreffende kleeding en zuurstofapparaten, opgedaan door de eerste, tot 27.000 voet wist te bren gen. In 1924 werd weer een tocht onderno men. Ook deze lukte niet, er vielen zelfs slachtoffers bij. In het jaar 1933 echter volbrachten vliegers den tocht over „het dak der wereld", bij wel ke gelegenheid zij fotografische opnamen van het geheele gebied maakten. Deze tocht gemaakt op 3 April en herhaald op 19 April,' had speciale voorbereidingen geëischt. Deel nemers zoowel als fototoestellen moesten electrisch verwarmd worden. Na een vlucht van zes uur waarbij zij een hoogte van 34000 voet bereikten (ruim 10 K.M.!keerden de dappere Engelschen behouden terug met ge-» gevens. die beklimmers buitengewoon goed konden helpen. De thermometers wezen een vorst van 92 graden Fahrenheit aan. In hetzelfde jaar werd nog een beklim mingspoging gedaan. Een vast kamp werd op 27.400 voet hoogte opgeslagen en enkele leden der expeditie bereikte een hoogte van ruim 28.000 voet. Daar er te veel tijd verloren was gegaan met het eerste deel van den tocht, viel de ongunstige moesson ontijdig In en de be klimmers werden, met den top in zicht, ver dreven door de vlijmende winden, die soms een kracht van 120 mijl per uur hadden en door alles heendrongen. De zware zuurstofap paraten belemmerden de bewegingen. Men moest terug. Doch met de thans verkregen gegevens en ervaringen zal men den top weten te berei ken. Na de inleiding van den heer Sibinga werd de film vertoond, die door Wyn-Harris werd opgenomen. Deze opnamen schetsten het verloop van den tocht in steeds hooger wor dend gebergte de kampementen bij die steeds schaarser voorkomende dorpen en Thibe- taansche kloosters en ten slotte de eindelooze verlatenheid te midden van de gletschers en de sneeuw bestoven rotsen, waarlangs en waarover de expeditie dikwijls met levensge vaar zich bewoog naar het groote doel den top van den Everest. Men ziet de verschillende kampen, waar gedeelten der Engelschen en dragers achter bleven en het drietal mannen, dat het hoogst kwam. De drie beste klimmers. Het ging er immers niet om wie den top zou bereiken, doch dat hij zou worden bereikt. De top werd niet bereikt door deze expedi tie; een volgende haalt het wellicht wel. voort bouwende op wat voorgangers onder ontbe ringen hebben geleerd. MEISJE DOOR DEN TREIN GEDOOD. Bij aankomst van den trein, die Donder dagavond om negen uur uit 's-Hertogenbosch te Nijmegen aankwam, ontdekte men bloed sporen op de locomotief. Terstond stelde men een onderzoek in. Dit had eerst Vrijdagmor gen resultaat, toen men honderd meter voor bij den overweg aan den Muntweg het lijk van een 17-jarig meisje vond. Het meisje moet zoo goed als zeker door den trein op den overweg gegrepen zijn, omdat daar Donderdagavond een taschje werd ge vonden. dat thans blijkt aan het ongelukkige meisje te hebben toebehoord. Uit het feit, dat het stoffelijk overschot een honderdtal meters van den overweg verwijderd is gevonden, valt af te leiden, dat het slachtoffer over dien af stand door den trein moet zijn meegesleurd. Voorloopig is het nog een raadsel hoe het ongeluk heeft kunnen geschieden. De overweg bij den Muntweg is n.l. bewaakt. ZONDER VOORUITBETALING KRUISWEG 60Tel.16659 (Adv. Ingez. Med.) AGENDA Heden: ZATERDAG 23 FEBRUARI Stadsschouwburg, Wilsonsplein: „Mei-cadet'* door het Ned.-Indisch Tooneel. 8.15 uur- Frans Hals Theater: Speciale kindermati- née: „De Zonneprins". 2.30 uur. Frans Halsmuseum: „Kunst zij ons Doel". Tentoonstelling 104 uur. Frans Hals Theater: „Cleopatragepro longeerd. 2.30. 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „De eeuwige droom". Op het tooneel: Akimoto's, Japansche Melange Act. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Onder Moeder s Vleu gels". Op het tooneel: The Vocal Kings in hun repertoire. 2 30. 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Viva Villa", de ge schiedenis van een Mexicaanschen vrijbuiter. 2.30 en doorloopende voorstelling van 7 uur af tot 11.30 Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. ZONDAG 24 FEBRUARI Stadsschouwburg, Wilsonsplein: Volksvoor stelling van „Mevrouw Warren's Bedrijf". 8.15 uur. Schouwburg Jansweg: „Liefde Manoeuvre" door het „Hollandsch Tooneel". 8.15 uur. Gemeentelijke Concertzaal: Concert H.O.V. 8.15 uur. Rembrandt Theater: Populair wetenschap pelijke voorstelling „Bring 'em Back Alive". 11.30 uur. Frans Hals Theater: Cultuur wetenschap pelijke film „De bij Maja en haar avonturen" 10.30 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds. Frans Halsmuseum: „Kunst zij ons Doel". Tentoonstelling 104 uur. Sluiting. Bakenessergracht 13: Bijeenkomst Roze- kruisers Genootschap. 10.30 uur. MAANDAG 25 FEBRUARI Stadsschouwburg, Wilsonsplein: Ballet Trudi Schoop, 8 uur. Gemeentelijke Concertzaal: Groot Galacon cert Haarlemsche Motet- en Madrigaal-Ver- eeniging. 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen. ROOSTER VAN APOTHEKEN (Samengesteld door den Inspecteur der Volksgezondheid) Voor de apotheken, die toestemming ge vraagd hebben om 's avonds, 's nachts en Zondags te sluiten, is door den Inspecteur der Volksgezondheid een sluitingsrooster op gemaakt. Van Zaterdag 23 Febr. des avonds 8 uur tot en met Vrijdag 1 Maart zijn de volgende apo theken op Zondag 's avonds na acht uur en des nachts geopend. J. Dienske, Firma Duijm en Keur, Keizer straat 6. Tel. 10378. B. K. Blommendaal, Nolf's goedkoope apo- teek, Kruisstraat 26. Tel. 11174. L. Schoorl, Frans Hals Apotheek. Frans Halsplrin 1. Tel. 11180. W. P. Woutersen, Apotheker, Koninginne weg 3, Tel. 12038. 15

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 9