Dé militaire opstand in tSriëkeriland. Het mysterie ,yan pólitie-mspecteur Mariani. THIJS IJS EN DE BOOZE HEKS MAANDAG 4 MAART 1935 HAARLEM'S DAGBLAD 4 BUITENLAND. Venizelos achter de revolutionairen. Kreta in hun bezit? De regeering gereorganiseerd Venizelos. Over de opstandige beweging, die aan het eind van de vorige week in Griekenland uit brak, meldt Reuter het volgende: De opstand werd door de z.g. „republikein- sche liga", bestaande uit aanhangers van Venizelos, Piastiras en Cikils, ontketend. De opstandelingen waren erin geslaagd onder leiding van admiraal Demesticha en vice- admiraal Kollialexis, zich van een deel van de vloot meester te maken. Te Athene stonden de kadetten der mili taire school Euelpides en de Euzonen, de na tionale garde aan de zijde der rebellen. Het gelukte hun na een verwoeden strijd het ar senaal te bezetten. Daar de meeste marine-officieren afwezig waren, konden de opstandelingen de vloot in hun macht krijgen en koers zetten naar Sa- loniki of Kreta. De kustbatterijen kregen het bevel de schepen onder vuur te nemen, als de opstande lingen zich niet zouden overgeven. Vliegtuigen uit Tatoi achtervolgden de vloot en bombardeerden de schepen, met het gevolg dat de kruiser Averoff aanzienlijke schade opliep. De opstandelingen seinden, dat zij zich tot het uiterste zouden blijven verzetten. De be schadigde kruiser is door een ander schip op sleeptouw genomen. Tigaldos schijnt het voorstel te hebbeii- ge daan als bemiddelaar op te treden tusschen de regeering en de muiters op de oorlogssche pen. De muiters zouden daarop hebben geant woord, dat zij het voorstel gedurende een half uur wilden overwegen. Later is bekend geworden, dat de schepen na een bombardement, dat zij hebben beant woord, bij het eiland Milos voor anker zijn gegaan. Er zijn toen onderhandelingen ge voerd. In Athene hoorde men Vrijdag tot laat in dén nacht geweer- en artillerievuur. De re- geeringstroepen konden de voornaamste pun ten der stad bezetten. De kadetten en de Euzo nen gaven zich in den loop van den nacht over. Er,zijn drie dooden gevallen en tien man zijn gewond. In de hoofdstad werd de staat van beleg afgekondigd, evenals in Macedonië en Thra- cië. De regeering heeft aangekondigd, dat zij dé muiters met groote gestrengheid zal straf fen. Leger en luchtmacht zijn de regeering trouw gebleven. De bladen melden dat de gearresteerde mui- ters voor den krijgsraad zullen worden ge bracht. De premier, Tsaldarïs, heeft de volgende proclamatie gericht tot het Grieksche volk: „Een aantal warhoofden in het arsenaal dei- marine, in twee compagnieën der republi- keinsche garde en in de cadettenschool is in opstand gekomen tegen de wettige regeering des lands. De regeering heeft den opstand met haar gewapende macht, die zich trouw en toege wijd in den strijd begaf, onderdrukt en is den toestand volkomen meester. Het Grieksche volk kan volkomen gerust zijn. De regeering die in de laatste twee dagen alles heeft ge daan om de reactie te onderdrukken heeft zich nu genoodzaakt gezien met gestrengheid op te treden tegen opruiers en de orde en rust der Grieksche burgerij voorgoed te verzekeren Wij zijn den dooden en gewonden in dezen strijd grooten dank verschuldigd, evenals aan de geheele gewapende macht van het land." Uit Saloniki wordt gemeld, dat aanhan gers van Venizelos uit militaire kringen op een sein uit Athene hebben gewacht; de be richten bleven echter uit, daar de boodschap pers gearresteerd werden. In tal van plaat sen werden aanhangers van Venizelos gear resteerd. De Venizelistische bladen te Saloniki zijn yerboden. Nader wordt uit Athene gemeld: In strijd met de geruststellende verklarin gen der regeering is de opstandige beweging in Griekenland verscherpt. De oude tegenstander der tegenwoordige Grieksche regeering, Venizelos, die zich op Kreta ophoudt, heeft zich openlijk aangeslo ten bij de opstandelingen en heeft tijdens een groote betooging een oproerige redevoering uitgesproken De onderhandelingen, die admiraal Typal- dos in opdracht der regeering met de bij het eiland Milos voor anker liggende opstandelin gen heeft opgenomen, zijn mislukt. De regeering heeft Zondag besloten de schepen der opstandelingen te bombardeeren met de zwaartste bommen, wanneer geen on voorwaardelijke overgave geschiedt. Een es kader bommenwerpers is naar Milos gestart. De regeering is vastbesloten den opstand met pende macht onbarmhartig te onder drukken. In Venizelos* woning te Athene heeft men een huiszoeking gedaan, waarbij volgens mede- deelingen der regeering verscheidene geweren 200 patronen en vele handgranaten gevonden werden. Bovendien vielen den autoriteiten vele belangrijke brieven en andere bezwaren de documenten in handen. Te Athene Piraeus en Saloniki zijn talrijke militairenen ook burgers gearresteerd, die ervan verdacht worden bij den opstand te zijn betrokken. Te Saloniki zijn bijna alle af vaardigden en senatoren der oppositie ge arresteerd, en te Athene zocht men tevergeefs den leider der oppositiepartij en den voorzitter van den Senaat ,die klaarblijkelijk gevlucht zijn. Teneinde den toestand meester te worden heeft de regeering twee lichtingen van de marine opgeroepen. Op de commandoposten in leger en vloot vinden tal van mutaties plaats Waarschijnlijk zullen ook twee lichtingen leger-reservisten in Oud-Griekenland worden opgeroepen om in die deelen van het leger, die men onbetrouwbaar acht, betrouwbare reservisten te plaatsen. Reorganisatie der regeering. Ter versterking van de positie van het ka binet zijn verschillende wijzigingen in het ministerie gebracht De ministerraad besloot, den leider der re- eeringspartij generaal Metazas als minister zonder portefeuille in het kabinet op te nemen De ministerbenoeming werd door Metazas aan aard. Men is van meening, dat zijn mede werking de positie der regeering aanzienlijk versterkt. Voorts heeft de ministerraad de reeds twee maanden geleden ingediende ontslagaanvrage van den minister van buitenlandsche zaken Maximos aanvaard. Omtrent de bezetting van deze vacature is nog niets bekend. Ook de minister van marine Hadjikyriakos is afge treden. Hij wordt opgevolgd door Admiraal Dusmanis. Tijdens den Balkanoorlog was hij chef van den generalen staf der Grieksche marine. Voor het ministerie voor de luchtvaart dat tot nog toe werd waargenomen door mi nister-president Tsaldaris, werd de tegen, woordige staatssecretaris van dit departement. Sjinas, tot minister benoemd. Staat van beleg afgekondigd. Voorts wordt gemeld, dat de Grieksche re geering den staat van beleg heeft afgekondigd en geproclameerd heeft, dat de muiters in het vervolg zullen worden beschouwd als terro risten en zoo ook zullen worden behandeld. Reeds meer dan zeventig dooden? Volgens een bericht van de „Matin" zou het antal dooden te Athene meer dan 62 bedra gen, doch ook in andere steden zouden doo den te betreuren zijn. Volgens de laatste editie van het „Journal" zouden de verbindingen met Kreta verbroken zijn en' uit het zwijgen' der regeering leidt men af, dat het eiland zich in handen van de opstandelingen bevindt. Generaal Plastiros verklaarde gisteren te Cannes aan den vertegenwoordiger van Reuter: „Ik weet niets van de gebeurtenissen in Griekenland". Hij zeide verder, dat hij alles wat hij wist uit de kranten had geput. Hij is niet voornemens Frankrijk te verlaten. Verder verklaarde hij, dat hij niet verwon derd is over den huidigen gang van zaken in Griekenland. De helft van de bevolking is tegen de tegen woordige regeering. Rusland. Belangrijke mutaties in de regeering. De Centrale Executieve heeft den secre taris van het Uitvoerend Comité Jenoekidse op diens verzoek van zijn functie ontheven. Jenoekidse zal binnenkort worden benoemd tot voorzitter van het Executieve Comité voor Kaukasië. Tot zijn opvolger is benoemd de procu reur-generaal der Sovjet Unie, Akoelow. Tot plaatsvervanger van den nieuwen se cretaris de plaatsvervangende voorzitter van het College der Gepeoe, Oensohlicht. Tot procureur-generaal der Sovjet Unie is benoemd de openbare aanklager Wisjinski. Deze mutaties in de regeering der Sovjet Unie hebben algemeen sterke aandacht ge trokken, niet alleen omdat Jenoekidse meer dan tien jaar zijn functie heeft bekleed, doch ook omdat nu drie personen op den voor grond treden, die in de laatste twee jaren reeds een belangrijke rol spelen in de Sovjet Unie en aan het hoofd stonden van de Gepeoe en het Volkscommissariaat voor Binnenland- sche Zaken. Men verwacht nog meer mutaties op be langrijke posten. Engeland. Lloyd George in contact met MacDonald. in het antwoord van Lloyd George aan MacDonald, die, zooals bekend inzage heeft gevraagd van de „new deal"-plannen om deze ter bestudeering aan het kabinet voor te leg gen, zegt Lloyd George dat hij met zeer veel genoegen gehoor zal geven aan de uitnoodi- ging. Australië. BuitscMamdl. Sir John Simon 7 Maart naar Berlijn. Reuter meldt uit Berlijn, dat de Britsche minister van buitenlandsche zaken, sir John Simon, op 7 Maart aldaar zal aankomen. Hij zal blijven tot 10 dezer. O os tem rij lï. Zeventien doodvonnissen te Salzburg. Vrijdag en Zaterdag vond voor de juryrecht bank te Salzburg het proces plaats tegen 20 beklaagden uit Pinzgau, die beschuldigd wer den van overtreding van de springstoffenwet. Op grond van paragraaf 6 van deze wet wer den 17 beklaagden ter dood veroordeeld, ter wijl één tot tien en één tot 1 jaar zware ker kerstraf veroordeeld werd en de laatste werd vrijgesproken. Siam's koning doet afstand van den troon. Na een bewind van negen jaar. Koning Prajadhipok. Naar de Siameesche regeering officieel mee deelt, heeft koning Prajadhipok definitief af stand van zijn troon gedaan. In Siameesche klingen te Londen bewaart men over 's koning troonsafstand het groot ste stilzwijgen. Koning Prajadhipok, die in 1893 geboren werd, heeft negen jaar over Siam geregeerd. Eenige jaren geleden vaardigde hij de consti- tutioneele monarchie uit. Deze daad veront- wekte bij zijn "tegenstanders groote veront waardiging. Verleden jaar kwam het tot een poging tot revolutie, waarbij familieleden van het vorstelijke echtpaar betrokken waren. De opstand mislukte. Niet lang daarna vertrok de koning naar Engeland, waar hij een landhuis betrok. Hier formuleerde hij een aantal eischen, welke hij hett; Siameesche kabinet deed toekomen. De Siameesche regeering ging echter met zijn verlangens niet accoord. De koning heeft daarop nog een delegatie afgewacht, die den terugkeer van den vorst hoopte te bewerken. Deze onderhandelingen heben niet het gewenschte resultaat gehad. Prajadhipok heeft daarop definitief tot abdi catie van den troon besloten. Kabinetscrisis in Hongarije. Regeering Goemboes afgetreden. BOEDAPEST, 4 Maart. De Hongaarsche re geering heeft hedenmorgen na een korte be spreking besloten af te treden. Minister-pre sident Goemboes is tegen elf uur door den rijksregent Hoa-thy in audiëntie ontvangen. Ontploffing in een chemische fabriek. Tot nog toe 16 lijken geborgen. Reorganisatie en versterking der verdediging. Op het oogenblik wordt naar Reuter meldt, de defensieve bewapening van Australië gron dig gereorganiseerd en versterkt. Zoo* wordt het garnizoen te Darwin, „de luchtpoort naar het Noorden" aanzienlijk uit gebreid. In andere kustplaatsen en centra, waar het gevaar van een luchtaanval groot is, worden luchtafweerbatterijen vermeerderd. Dit jaar zal een bedrag van 140.000 pond wor den besteed voor de versterking der defen sieve bewapening, o.a. van de vlootbases. Ex- worden voorts nieuwe militaire commandan ten benoemd. Uit de Japansche provincie Jamagoetsji wordt officieel gemeld, dat tengevolge van een ketelontploffing in een chemische fa briek 21 arbeiders bedolven werden. Zestien lijken zijn tot nog toe geborgen. De overigen zijn ernstig gewond naar het ziekenhuis overgebracht. Mariani als dreigbrievenschrijver. Het relaas van een ex-bokskampioen. De enquête te Lille heeft bewezen, dat Mariani zich niet alleen met gestolen belas tingzegels, handel in verdoovende middelen, frauduleuze invoer etc. bezig gehouden heeft, doch dat hij en zijn bende zich ook op het terrein van het z.g. „Kidnapping" (kinder ontvoering) bewogen hebben. Madame Mahieu, die op de Place Philippe le Bon een bloemenzaak drijft, heeft een schattig kleindochtertje: Frangoise Desru- meau. 25 April ontving Mme Mahieu een brief van een onbekende. Het schrijven was onderteekend met den naam „Degrève". In den brief werd haar bevolen een enveloppe, inhoudende 10.000 frs. aan de cassa van eeii restaurant op de Grande Place af te geven. De enveloppe moest geadresseerd zijn aan Monsieur Degrève. Indien zulks niet binnen 24 uur zou geschieden, zou haar kleindoch tertje ontvoerd worden en voor altijd ver dwijnen. De onthutste bloemenverkoopster deelde onmiddellijk den inhoud van den brief mede aan Madame Ucciani, de echtgenoote van den hoofdcommissaris van politie. Zij gaf den brief aan haar man, die direct opdracht gaf. dat drie rechercheurs de zaak moesten onderzoeken. De rechercheurs stonden oixder bevel van Mariani! Tusschen 25 April en 30 Juli werden nog vier brieven gestuurd, terwijl Madame Ma hieu driemaal getelefoneerd werd. Men be sloot den dreigbriefschrijver in den val te lokken. De verlangde enveloppe zou (gevuld met krantenpapier) in het afgesproken res taurant afgegeven worden. Doch niemand kwam om den brief te halen. Den volgenden dag rinkelde de telefoon weer in de bloe menzaak. Voor het laatst eischte de gangster zijn geld. Een rechercheur, die den winkel bewaakte nam de hoorn aan zijn oor. En toen geschiedde iets zeldzaams. Bij het hoo- ren van de stem aan het andere einde ver bleekte de rechercheur en begon te sidderen als een espenblad. „Wij geven slechts 8.000 francs" was het eenige, dat hij uit kon brengen. Zijn stem sloeg van angst over. Toen hing hij den hoorn op de haak en ging zonder een woord te zeggen de deur uit „Hls Masters Voice". Een tweede geval van poging tot kinder ontvoering betreft de familie Faes-Delannoy. Monsieur Faes is de eigenaar van een groote slagerij in de rue de Béthune. Ook deze ontving een drèlgbrief, die dit maal niet met Degrève" doch met „Derri- que" onderteekend was. De schrijver van den brief had verzuimd te vex-melden. welke van de drie kinderen van Monsieur Faes ontvoerd zou worden. De slager, die geheel onkundig was van de zaak Mahieu, stuurde den dreig brief, met een begeleidend schrijven naar de politie. De opdracht, deze zaak te onderzoe ken, verkregen drie rechercheurs onder lei ding van Mariani! De drie meisjes Faes gingen school op een katholieke inrichting voor onderwijs. Toen de nonnen van het plan tot ontvoering ken nis namen werden zij bevreesd en verzoch ten de ouders de kinderen liever thuis te houden. Ook ditmaal zou de enveloppe met het af koopgeld in een café afgegeven moeten wor den. De drie rechercheurs, die geheel onop vallend het. lokaal bewaakten, beleefden het volgende: op een gegeven oogéhblik hield een fietser voor het café stil. Deze stapte af, vroeg of er een brief voor Monsieur Derrique was, holde weg zoodra hij dezeix in zijn bezit had en zat weer op zijn fiets, vóór de ont hutste rechercheurs zich van hun stoelen hadden kunnen verheffen. Pas toen de fiet ser bijna aan het einde van de stx-aat was, liep Mariani, die zich eveneens in het café bevond, naar buiten. De „wilde vervolging", die toen plaats vond, had eveneens een allermerkwaardigst verloop. Men reed naar het oude gedeelte van de stad. Opeens bevond men zich voor een bruggetje. Mariani liet de auto stoppen en verklaarde, dat de brug niet breed ge noeg was om er over te rijdenDe fietser was in veiligheid! Kan men de burgers van Lille kwalijk ne men, dat zij voor Mariani angst hadden, wanneer deze zelfs den kampioen bokser zwaar gewicht van Frankrijk „knock-out" wist te slaan? Boksers hebben nu eenmaal een eigen aardig noodlot. Léon Drenoy, de beroemde bokser, die in 1920 in geheel Frankrijk triom fen vierde, is taxi-chauffeur geworden. lede ren dag rijdt hij door de straten van Lille en op dagen, dat hij weinig te doen heeft, ver telt hij van de lauweren, die hii indertijd in den „ring" geoogst heeft. Nu is hij blij als hij een vrachtje heeft. „Mariani was een goede klant van mij", vertelt hij, „d.w.z., hij maak te dikwijls van mijn auto gebruik, doch de meeste keerer- gaf hij geen fooi.Daai'bij kwam dat hij dikwijls „op de lat reed". Hij had een slecht geheugen, want hij vergat de meeste keeren te betalen. Ik had echter niet den moed hem er aan te herinneren. Ten eerste, omdat hij van de politie was en ten tweede „hij kon zoo raar uit zijn oogen kijken". ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC Thijs treedt de hut weer binnen ,waar hij des konings boodschap snel aan Sim vertelt; dan vervolgt hij: ,,'t Is niet om al dat geld, maar ik ben toch van plaxr eens te zoeken naar dien armen prins. Ik denk dat ik mijn hut sluit en dan ga ik op zoek." „O," roept Sim, „wil je mij nu al weer verlaten?" Thijs' besluit is echter genomen en spoedig gaat de kleine avonturier al weer op pad. De rechtei van instructie is eenigszins verwonderd, dat iemand met een herculische gestalte als Léon Drenou zich laat intimi deer en. „Ik behoef slechts een buisje cocaine in je auto te leggen en je bent er bij" heeft Ma- i*iani hem eens gezegd. ..Ik had daarom steeds de gewoonte om mijn „slee" steeds goed na te kijken, als de inspecteur mij „be voordeeld" had, want ik had geen rustig oogenblik meer. dat begrijpt u wel". Toen de chauffeur op zekeren dag vernam dat Mariani in een opiumsmokkelzaak be trokken was. had hij de onhandigheid rond uit te vertellen, dat hij blij was. dat Mariani „er bij was". Zijn openhartigheid zou hem echter duur te staan komen. Toen de bokser op een avond in een cafétje zat te kaarten, zag hij plotseling Mariani binnen komen. De inspecteur verzocht hem met hem mede te gaan naar café Victoria, daar hij hem iets te vertellen had. ..Ik kon natuurlijk niet wei geren", aldus Léon Drenoy, „en ging met hem mee. In café Victoria aangekomen, zag ik. dat aldaar twee rechercheurs en een in specteur zaten te wachten. Nauwelijks was ik bij het tafeltje gekomen, waar de heeren zaten, of Mariani gaf mij met een ploerten- dooder een hevigen tik op het hoofd. Tege lijkertijd gaf een der rechercheurs, die op gestaan was, mij een serie „rechtsche hoe ken" en „uppercuts" zooals ik in mijn geheele boksersloopbaan nimmer te incasseeren heb gekregen. De overigen bleven i-ustig toekij ken, zonder een vin te vervoeren. Toen de man even pauzeerde om op adem te komen, maakte ik van de gelegenheid gebruik en vloog door de draaideur naar buiten". De rechter kan ïxiet nalaten nogmaals de athletische gestalte van Léon Drenoy op te nemen. „Ja, mijnheer de rechter, als het Ma riani niet geweest was. had ik hem allicht voor een maandje het ziekenhuis in ge bokst!" Een andere taxi-chauffeur, een collega van Drenoy had minder angst. Op het lawaai van de kloppartij was hij het café binnen komen loopen, teneinde poolshoogte te nemen. „Op mijn vraag, wat er aan de hand was, gooide Mariani mij een glas bier naar het hoofd. Ik wist gelukkig het bierglas van richting te doen veranderen en betaalde hem terug in den vorm van een glas roode wijn, dat door een tabouretje gevolgd werd. Om het argument nog meer 'kracht bij te zetten, slingerde ik hem ook nog een stoel naar zijn hoofd. Toen de „heeren" er eindelijk in ge slaagd waren mij buiten de deur te zetten, was van de café-inventaris niet veel meer heel gebleven1'. Léon Drenoy kijkt zijn collega een beetje scheef aan, doch zwijgt verder. DINSDAG 5 MAART 1935. HILVERSUM 1875 M. Avro-uitzending. 5.306 VPRO. 8.Gram.pl. 9.Voordracht Ben Royaards. 9.15 Gram.pl. 10.- Morgenwijding. 10;15 Gram.pl. 10.30 Het Cantabile-orkest o. 1. v. Beeckman. 11.Causerie mevr. R. Lotgering- Hillebrand. 11.30 Vervolg orkestconcert. 12.30 Ensemble Francis Keth. 2.Orgelconcert P. v. Egmond Jr. m.m.v. Mevr. WeeninkWage naar (zang). 3.Knipcursus. 4.15 Gram.pl. 4.30 Radio-kinderkoorzang o.l.v. J. Hamel. 5. Voor kleine kinderen. 5.30 Jeugdhalfuur :v. d. VPRO. o.l.v, Ds. B. J. Aris. 6— Gram.pl. 6.50 Kamermuziek door het Bemer Strijk kwartet. 7.30 Engelsche les Fred Fry. 8.— Vaz Dias. 8.05 Selectie uit „Das Dreimaderl- haus" van SchubertBerthé, door solisten, koor o.l.v. H. v. Wielink en het Omroeporkest Leiding: Dr. F. Weissmann. 9.— „Een jeugd vriend", spel van E. Sée. Vertaling: S. J. G. PremselaDen Boer. Leiding: K. Kleyn. 9.40 Carnavalprogramma. 11.Vaz Dias. 11.10 Lily Gyenes en haar orkest uit „Central", Den Haag. HUIZEN 301 M. K.R.O.-uitzending. 8.—, 9.15 en 10.— Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Orkestconcert en Gram. platen. 2.Vrouwenuur; 3.— Cursus. 4.15 Or kestconcert en Gram.pl. 6.40 Cursus. 7.15 Causerie. 7.45 Gram.pl. 8.Vaz Dias. 8.05 Vas tenavond-programma. 10.25 Vaz Dias. 10.30 Revue-uitzending. 11.1512 Gram.pl. DROITWICH 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.20 Orgelspel. S. Torch. 11.50 Voor de scholen. 12.10 Gram. pl. 12.35 Het Ernesco kwintet. 1.20 Het Troxy Grand orkest o.l.v. Muscant. 2.25 Voor de scholen. 4.20 Voor werkloozen. 4.40 Het Bronk- hurst Trio m.m.v. F. Bernard (sopraan). 5.35 B.B.C.-Dansorkest o.l.v. Hall. 6.20 Berichten 6.50 Handel-concert. 7.10 Fi-ansche les. 7.40 Gram.pl. 7.50 Lezing. 8.20 „Selling the world" van L. Du Garde Peach. Muziek G. Barker. 9.20 Causerie. 9.40 Piano-recital C. Dixon. 9.50 Berichten. 10.10 Causerie. 10.20 Relais uit Amerika. 10.35 Het Parkington kwintet, m.m.v. L.Seymour (alt). 11.3512.20 Lew Stone en zijn Band. RADIO PARIS 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 12.35 Gevai\ concert o.l.v. Krettly. 9.05 ies Espagnols en Dane- marck", spel van Merimée. Hierna „Le mort du due d*Enghien" van Hennïque. 10.50 Dans muziek. KALUNDBORG 1261 M. 11.201.20 Concert uit Rest. „Wivex". 2.50 *50 Omroeporkest o.l.v. Gröndahl. 7.20 Ballet muziek o.l.v. E. Reesen. 8.40 Liederen van Grieg. 9.— Reportage. 9.40 Kamermuziek 'mano en blaaskwintet). 10.2011.50 Dans muziek. KEULEN 456 M. 5.20 Gram.pl. 6.35 Orkestconcert 11.20 Om. "oeDkleinorkest o.l.v. Rischka. 12.35 Gram.pl. 1 35 Concert. 4.20 Gram.pl. 5.05 Kamermuziek m.m.v. koor en solisten 6.20 Carnavalspro- mamma. 7.30 Carnavals-uitzending. 9.40 "^«muziek o.l.v. Haarestedt. -rttssfL 322 en 484 M. 322 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Salon-orkest 1 ^0 2.20 en 5.20 Gram.pl. 6.50 en 7.35 Salon- ""•Vest. 8.20 Gram.Dl. 9.20 Symphonieconcert. 10.30. 11.20 Gram.pl. 434 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Omroeporkest. I 20 Grampl. 5.20 Dansmuziek. 8.20 Om- onorkpet. 9.20 Gram.nl. 9.35 Omroeporkest II an11 go Gr a m nfooxi muziek. ^FTTTSOÏILANDSENDER 1571 M. 7.35 „Maskentanz und Mummenschanz" ge varieerd programma m.m.v. Hans Bund -en zijn orkest. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.20 11.50 Dansmuziek, door Hans Bund en dé „Goldene Sieben".

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6