SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD MAANDAG 18 MAART 1935 HAARDE M'S DAGBLAD SPORTl spel voetbal-nestor Muiier betreedt met zijn echtgenoote tusschen een haag van adspiranten het H. F. C.-terrein voor een huldiging ter gelegenheid van zijn 70sten verjaardag. Krachtproeven zooals de Italiaansche cavalerie-officieren in liun dagelijksche oefeningen moeten afleggen. Een heftige worsteling tusschen de verdediging van Hermes-D. V. S. en de voorhoede van Haarlem, waarbij de bal evenals bij alle andere aanvallen der roodbroeken werd weggewerkt. De vermaarde Ameri- kaansche neger-athleet Eddie Tolan, die eeni- gen tijd geleden tot het professionalisme is overgegaan, heeft thans te Melbourne ook den titel van wereldkampioen prof sprinter behaald. De H. F. C.-aanvoerder R. Jongeneel huldigt zijn eere-voorzitter Muiier met een krans. Rechts mevrouw Muiier. De eerste origineele foto van het moment waarop Sir Malcolm Campbell met een snelheid van 443 K.M. per uur zijn eigen wereldrecord met „Blue Bird" verbeterde De vermaardste der parachute-springers, de heer John Tranum, die den sprong meer dan 1600 maal waagde, is gedood, doordat zijn zuurstofapparaat op 8000 Meter hoogte wei gerde, nog vóór hij sprong. Op 6 April zullen Oxford en Cambridge weder op de Theems tegen elkaar roeien. Beide ploeg.: r;n reeds lang in volle training. Ziehier de ploeg der lichtblauwcn Cambridge). De Haarlem-keeper Voogd maakt een Schiedamschen aanval onschadelijk. In den wedstrijd AjaxR. C. H. heeft Mr. E. G. van Bisselick voor het laatst gefloten. Een der vele Ajax-aanvallen op het R C. H.-doel. Een hoogvliegster is de Frangaise Madeleine Charneaux, die van plan is met haar vlieg tuig in de stratosfeer te stijgen, om zoo doende haar eigen vrouwelijk wereldrecord afdoende te verbeteren. De fameuse Tsjechische schaker Salo Flohr, die in de laatste ronden van het tournooi te Moskou den leider Botwinnik nog wist in te halen en met dezen den eersten en tweeden prijs deelt.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 9