DE UNIE THIJS IJS EN DE BOOZE HEKS Simon rapporteert over de gehouden besprekingen, tl® ^€iu^fioujdnZ&couAS imn, WOENSDAG 10 APRIL 1935 HAARLEM'S DAGBLAD 4 BUITENLAND. Hitler's bezweren tegen Oost-Loearno, een niet-aanvals- pact en een Donaupact. Duitschiand verlangt pariteit van luchtbewapening roet Engeland en Frankrijk. Terugkeer tot Genève o.m. afhankelijk van teruggave der koloniën. MacDonald en Simon zonder bindende afspraken naar Stresa. HET BELANGRIJKSTE NIEUWS Het Lagerhuis toonde gisteren veel aan dacht voor de verklaring, die de minister van buitenlandsche zaken, Sir John Simon, aflegde op den vooravond van het vertrek der Engelsehe delegatie naar Stresa. Sir John Simon zeide, dat het op prijs ge steld zou worden, dat, evenals de bezoeken aan Berlijn. Moskou, Warschau en Praag, voortvloeiden uit de verklaring van Londen van 3 Februari, deze bezoeken die ten doel hadden materiaal te verschaffen betreffende de standpunten der andere regeeringen, zelve weer verbonden worden aan de bijeenkomst te Stresa van de Fransen? Engelsehe, en Italiaansche regeeringen welke Donderdag zal aanvangen. Onder deze omstandigheden kon spr. echter niet meer dan een samenvattende verkla ring afleggen met betrekking tot datgene, wat was vastgesteld inzake de opvattingen van andere staten en was het niet mogelijk van de gelegenheid gebruik te maken voor het uiteenzetten van de politiek der Britsehe regeering. Wat het z.g. Oostoact betreft, heeft Hitier uiteengezet, dat Duitschiand niet bereid was dit te* onderteekenen. daar Duitschiand er door verplicht zou worden tot wederzijdsche assistentie. In het bijzonder was Duitschiand niet bereid toe te treden tot een pact van wederzijdsche bijstand tusschen Duitschiand en Rusland. Aan den anderen kant was ver klaard, dat Duitschiand gunstig gestemd was t.o.v. een niet-aanvalspact tusschen de mo gendheden, die belang hebben bij Oost- Èuropeesche problemen, gepaard gaande met, voorzieningen voor raadpleging, wanneer een aanval dreigde. Hitler was onder de tesenvoordige omstandigheden niet bereid een opnemen van Littauen in eenigerlei pact van non-agressie te overwegen. Duitschiand stel de ook voor, dat, wanneer ondanks dit niet- aanvalspact en deze raadpleging vijandelijk heden mochten uitbreken tusschen twee der verdragsluitende mogendheden, de andere landen zich zouden verplichten den aan valler niet te helpen, op geen enkele wijze In verband met andere onderwerpen echter weidde Hitier uit over de moeilijkheid van het bepalen van den aanvaller. Gevraagd naar zijn meening betreffende de kwestie dat eenige der andere deelgenooien van een zoodanige niet-aanvalspact onderling een overeenkomst zouden aangaan inzake we- derzijdschen bijstand, zeide Hitier, dat hij deze 'gedachte gevaarlijk achtte en bezwaar lijk, aangezien. naar zijn opvatting, dit streef de, naar het scheppen van speciale, gegroe peerde, belangen binnen het wijdere systeem. In Moskou vernam lord-grootzegelbewaar- der Eden, dat de Sovjet-regeering van mee ning was, dat de huidige internationale situatie het meer dan ooit noodzakelijk maakte voort te gaan met streven naar be vordering van den opbouw van een veilig heidssysteem in Europa. De Sovjetregeering legde er den nadruk op, dat naar haar meening het voorgestelde Oostpact niet streefde naar isoleering of omsingeling van eenigen staat, In Warschau vernam Eden de opvattingen van de Poolsche regeering t.o.v. dit pro bleem. De minister van buitenlandsche zaken Beek. zette uiteen, dat Polen door zijn be staande overeenkomsten met Rusland en met Duitschiand rustige toestanden had ge. schapen op de beide grenzen en dat de vraag die Polen zichzelf moest stellen, was, of een of ander nieuw voorstel de goede sfeer, die daardoor geschapen was, zou verbeteren of niet. Wat de gedachten betreft inzake een een traal-Europeesch pact, dat meer in het bij zonder het onderwerp van gesprek was van de Fransch-Italiaansche gedachtewisseling te Rome. vernamen de Britsehe ministers te Berlijn, dat de Duitsche regeering de ge dachte aan een zoodanige regeling niet ver wierp op principieele motieven, doch dat zij de noodzakelijkheid ervan niet inzag groote moeilijkheid zag in het definieeren van de ,.niet-inmenging" met betrekking tot Oostenrijk. Hitier gaf echter te .kennen, dat wanneer de andere regeeringen, die een Midden- Europeesch pact zouden willen sluiten, het eens zouden kunnen worden over een tekst, de Duitsche regeering deze tekst in overwe ging zou nemen. Te Warschau zette minister Beek tegenover Eden uiteen, dat Polen bereid was een vriend schappelijke houding aan te nemen jegens een Midden-EuropeesciTpact en van meening was. dat de voorgestelde regeling zou kunnen leiden tot pacificeering en tot het grooter worden van het vertrouwen in die streken. Te Praag gaf minister Benesj uiting aan de hoop, dat verdere vooruitgang gemaakt zou worden te Stresa in dit opzicht. Betreffende de bewapeningen te land, ver klaarde Hitier dat Duitschiand 36 divisies eischte met een maximum van 550.000 solda ten van alle wapenen met inbegrip van een divisie bestaande uit S.S. en de gemilitari seerde politietroepen. De verzekering werd ge geven, dat er geen para-militaire formaties in Duitschiand bestonden. Duitschiand eischte. naar Hitier uiteenzette alle types van wape nen voor zich, welk in het bezit waren van andere landen en was niet bereid af te zien van den bouw van zekere types voordat andere landen ze niet meer in bezit hadden. Wanneer andere landen zekere types zouden afschaf fen, zou Duitschiand hetzelfde doen. Betreffende de vlootbewapenlng eischte Duitschiand met zekere reserves, voor zich 35?; van de Britsehe tonnage, terwijl Duitsch iand in de lucht pariteit eischte met Groot- Brittan nië en Frankrijk, mits de ontwikkeling van de Russische luchtstrijdkrachten niet van dien aard was, dat een herziening van deze getallen noodzakelijk zou worden. Wanneer een algemeene overeenkomst betreffende be wapeningsbeperking bereikt zou kunnen wor den zou Duitschiand bereid zijn tot aanvaar ding daarvan en van een systeem van perma- nente en automatische controle. In den loop van zijn verklaringen in het erhuis deelde Sir John Simon o.m. nog mede, dat tijdens de besprekingen te Berlijn gebleken was, dat Hitier de toewijzing van koloniën aan Duitschiand beschouwde als een voorwaarde voor den terugkeer naar Genève en dat overigens onder de huidige omstan digheden een terugkeer naar den Volkenbond nogal twijfelachtig leek. Voorts is de Duitsche regeering gunstig ge stemd ten opzichte van het Voorgestelde lucht-' pact tusschen de" Locarno-mogendheden. Duitschiand is echter niet bereid terug te keeren tot dén Volkenbond, wanneer het daar; in een mindergèrechtigde positie zou moéten blijven. Deze mindere rechten blijken'o.m., uit, het ontzeggen van koloniën. Gegeven het feit. dat de commentaren van de groote Engelsehe dagbladen soms op het vasteland van Europa beschouwd worden als meenïngsuiting van de regeering achtte Simon het wenschelijk te verklaren, dat de Britsehe regeering. getrouw aan haar verzekering, dat zij deel zal nemen aan de conferentie van Stresa zonder tevoren tot definitieve conclu sies té zijn gekomen, nog niet haar houding' heeft vastgelegd met betrekking tot deze be- .prekingen. Op in den loop van de Lagerhuiszitting ge stelde vragen betreffende de sterkte der luchtstrijdkrachten werd geantwoord door Sassoon, die o.m. zeide, dat, wanneer men rekening houdt met alle desbetreffende facto ren, gezegd kan worden, dat de militaire luchtstrijdkracht van Engeland nog een marge van meerderheid bezit boven die van Duitsch iand. Desondanks is de gang der Duitsche lucht- ontwikkeling van dien aard, d?t daardoor ernstige' ongerustheid bij de Bncsche regee- ring wordt gewekt en dat de toestand zorg vuldige en voortdurende waakzaamheid ver- eischt. opdat iedere noodzakelijke wijziging, wanneer de omstandigheden dit noodig maken in ons eigen programma kan worden aange bracht. Lansbury zeide te hopen dat te Stresa de regeering zich zal houden aan een politiek van collectieve veiligheid door tusschenkomst van den Volkenbond en gebaseerd niet op een op stapeling van bajonetten, gifgassen en bewa peningen, maar op ontwapening. Herbert Samuel vroeg of de verzekering kon worden gegeven dat te Stresa geen enkele de-; finitieeve verplichting zou worden aange gaan, zonder voorafgaande bespreking in het parlement. Sir John Simon antwoordde daarop, dat deze verzekering zonder eenigen twijfel gegeven kon worden en dat de vrijheid van Engeland niet zal. worden belemmerd, op welke wij ze dit ook zij. door wat zich te Stresa zal afspelen. Spr. merkte op, dat er na Stresa nog een zit ting te Genève.zou zijn. België. Huiszoekingen bij banken en financiëele instellingen. Uit Brussel, 9 April: Zooals reeds gemeld werd is gisteren een justitieel onderzoek naai de devaluatie van de Belga en de achter gronden daarvan begonnen, dat. verscheidene weken zal duren. Reeds gisterenmiddag wer den bij verschillende banken te Brussel huis zoekingen verricht, waarbij verscheidene do cumenten in beslag zijn genomen. De boek houding der betrokken bankinstellingen zal aan een nauwkeurig onderzoek worden onder worpen', dat vooral betrekking zal hebben op de goudaankoopen dezer banken. Voorts heeft de justitie huiszoekingen ver richt bij drie financieele bladen, die voor het aftreden van het Kabinet Theunis stemming hebben gemaakt voor de devaluatie van de Belga. Men wil vooral nagaan of. deze bladen invloed op de devaluatie hebben uitgeoefend en voorts zal onderzocht worden of er verband heeft bestaan tusschen de goud- en deviezen operaties tijdens het Kabinet Theunis en deze perscampagne. Zwitserland TijJelylte aanlieJing VAN 8 TOT EN MET 20 APRIL Jonge Leidsche Kaas i van-H'voor 13 ct. Doperwten Zeer Fijn van-42" voor 38 ct. Doperwten Prima van-^ffvoor 34 ct. Doperwten Huishoudvan voor 25 ct. Zalm, groot blik van -23- voor 19 ct. Zalm, halve blikken van J-frvoor 12$ ct. Echte Hawaïan-Ananas van-êfrvoor 44 ct. Singapore-Ananas, prima kwaliteit van-30" voor 27$ ct. Perzikenvan -3Tvoor 37 ct; EN TOCH 15% KORTING TIJDELIJK DUBBELE CASSABONS OP: Unie-Zelfwerkend Wasehxniddel p. pak 221ct. Unie-Strooibus Schuurpoeder p. bus 15 ct. Unie-Parkjes Schuurpoeder p. pak 6 ct. Üme-Huisboudzccp p. pak 16 ct. Unie-Zeeppoederp. pak 6 ct. eens tot een boete van-600 mark veroordeeld, wegens het met haar auto omverrijden van een fietser. Op 27 Augustus 1934 veroorzaakte zij opnieuw- een aanrijding; ditmaal werd ëen vrouw er het slachtoffer van. FABRIEKSDIRECTEUR BRACHT NOODGELD IN OMLOOP MOSKOU, 9 April (Reuter) De directeur van een groote fabriek te Pensa is gearresteerd aangezien hij, om tegemoet te komen aan financieele moeilijkheden, voor eigen verant woording noodgeld liet drukken en in circu latie bracht. Filialen; HAARLEM, Anegang 22, Rijksstraatweg 4, Teylerplein 45 en vorder filialen door het gehele land (Adv. Ingez. Med.) Het Jubileum van Engeland's Koning. Londen maakt toilet. Soc.-democratische meerder heid te Bazel. Zondag zijn in de kantons Bazel-Stad en Zürich verkiezingen gehouden voor de kan tonnale regeering. Te Zürich wisten de bur gerlijke partijen zich te handhaven en be hielden zij vijf van de zeven zetels. Te Bazel daarentegen veroverden de sociaal-democraten vier van de zeven zetels, zoodat Bazel-Stad na Genève het tweede kanton met een roode meerderheid is. In tegenstelling tot Genève waar de regeering onder leiding staat van Nicole, die tot den uitersten linkervleugel der Zwitsersche socialistische partij behoort, be- hooren de sociaal-democratische regeerders te Bazel tot den gematigden vleugel. Duitschiand. Handelsaccoord met Rusland. Er is een Duitsch-Russische handelsovereen komst gesloten, waarbij de algemeene handels betrekkingen met de Sovjets worden geregeld. Rusland zal orders plaatsen tot een bedrag van 200 millioen marken, voor welk bedrag een crediet van vijf jaren wordt erstrekt. Dit jaar zullen de Sovjet meer dan 150 millioen mark naar Duitschiand uitvoeren. Een wandeling door Midden-Londen in deze dagen is lichtelijk verstorend. Men krijgt vagelijk het gevoel ongelegen te komen als wanneer men bij vergissing een toiletkamer betreedt. Londen is bezig toilet 'te maken voor „het jubilei^nij^t: vuil 'gesfehrapt' vamdeij Jmvéndigerï koepel van 'St. Pajïl's eriv. Westni^sier Abbey wordt van binnen verschoond', door een legei-tje nijvere mannen in witte jassen. Het aangezicht van de stad ondergaat? een schoonheidsbehande ling even grondig, even minutieus, even inge wikkeld als die van de moderne, modieus? dame in een van de beauty shops in Bond Street. Overal ziet men steigers en ladders met mannen die verfkwasten hanteeren. De Mali, breede laan tusschen het koninklijk paleis en de Admiraliteitspobrt, is niet. meer de rustige promenadeplaats voor hen. wier uren met ge mak kunnen worden gevuld. Men hijscht er, men klopt en .hamert er. De tribunes voor hen, die den koninklijken jubilaris in giorie 'en pracht, .willen zien uitrijden, worden er op gericht. Het jubileum verschaft een sctioone gele genheid om den Londenaar permanent kleiir- bewust en kleurgevoelig te maken. Alle krachten worden ingespannen om althans gedurende de jubilee-maand de monotonie van de traditie om te zetten in bonte kleuren pracht. En zal de Londenaar na die ervaring, welke hem het opwekkend effect van kleuren zal doen beseffen,terug willen keeren naar de triestigheid van weleer? Een niet gering aandeel in het' kleurenspel zal worden ver schaft dwoor bloemen. Kweekersbonden heb ben in circulaires vol bloemrijke taal het pu bliek aangespoord van Londen in de jubi- leumdagen een bloemenstad te maken. Buurt- commissies zijn ingesteld die o.a. op zich ne men gratis kozijnbakken te verschaffen, om er bloemen in te zetten, opdat de aanblik der huizen frisch en fleurig zal zijn. De burgerij krijgt de aansporing haar voortuinen extra aantrekkelijk te maken, stoepen te versieren met bakken vol bloemen, manden niet bloemen te hangen onder het afdak boven den huis deur en bloemen in potten voor de ramen te zetten. De aansporingen missen haar doel. niet, en overal ziet men toebereidselen maken voor het verschaffen van geur en kleur aan de gedenkwaardige dagen, die op komst zijn. VERSCHERPT ANTI SEMITISME IN DUITSCHLAND Vrouwen „aan den schandpaal' BERLIJN, 9 April (V.D.) Uit berichten uit verschillende deelen van het Duitsche rijk .blijkt dat het antisemitisme in versterkte ma te opleeft. De te Neurenberg verschijnende „Stürmer" van Julius Schleicher is feller dan het blad in maanden geweest is en heeft bo vendien te Berlijn een concurrent gekregen in een nieuw antisemitisch orgaan „Der Juden- kenner". De „Westdeutsche Beobachter", het officiee- le partijorgaan voor het Rijnland en Westfa- len gaf dezer dagen een uitvoerig anti-semi- tisch bijvoegsel onder den titel: „De Jood in den staat, in het economische en in het poli tieke leven". De „Schlesische Tageszeitung" publiceert onder den kop „Aan de schandpaal" regelma tig de namen van niet-Joodsche vrouwen, die. gehuwd of verloofd zijn of zelfs maar omgang hebben met Joodsche mannen en tijdens het afgeloopen week-end hébben voor de huizen van een aantal dezer vrouwen demonstraties plaats gehad, waaraan o.a. ook S.A.-afdee- lingen deelnamen. BRIGITTE HELM TOT TWEE MAANDEN VEROORDEELD. De filmster Brigitte Helm zal binnenkort de twee maanden gevangenisstraf moeten uit zitten, waartoe de Berlijnsche rechtbank haar op 26 November jl. wegens het door nalatig heid veroorzaken van zwaar lichamelijk letsel heeft veroordeeld. De artiste had van dit vonnis revisie aange vraagd bij het rijksgerechtshof, dat haar ver zoek echter gisteren niet-ontvankelijk heeft verklaard. Daarmede is het vonnis der Ber lijnsche rechtbank rechtsgeldig geworden. Brigitte Helm, wier werkelijke naam Brigitte Weisbach-Schlittenhelm is, is reeds vroeger OVERSTROOMING IN CALIFORNIë EISCHT TAL VAN SLACHTOFFERS. SACRAMENTO (Californië) 9 April (Reu ter). Ten gevolge van de hevige regenbuien is de rivier Fenther buiten zijn oevers getre den en heeft uitgestrekte landerijen over stroomd. SACRAMENTO (Californië) 9 April (Reuter). Bij het herstellen van een spoorlijn, welke door de overstrooming was vernield, zijn ne gen lijnwerkers verdronken, waardoor het aar. tal dooden tengevolge van de overstroomir gen is gestegen tot 19. Omtrent het ongeluk van de spoorwegar beiders wordt nader gemeld, dat de manne door een trein werden gedood, die zij bij h' herstellen van'den weg niet tijdig meer kc .u ontwijken» ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING Het duurde niet lang of Mehkeh zwaaide met haar stok en riep: „Habila Boela Het kieken wordt weer Elewijn." Het zou haast ongeloofelijk klinken als het niet écht gebeurd was Thijs was geweldig in zijn schik; want daar verrees het prinsje weer, en van het vogeltje was niets meer te zien. „Jij kan nu gaan," sprak Thijs tot Gogos, „jouw werk is afgeloopen. En jij, heks, pas op nog één zoo'n streek en het kost je je leven." Gogos, de geest, verdween; en na het volbrengen van haar toovenarij ging ook de heks haars weegs. FINANCIEELE BERICHTEN Rubber Cultuur Mij. Amsterdam. De winst op producten bedraagt, na af trek van f 1.223.556 (f 1.278.359), zijnde de gebruikelijke afschrijving op landconcessies, gebouwen, fabrieken, smalspoor, automobie len, inventaris en gereedshappen f 981.112 (f 920.763), verjaard dividend f 750 (f 900), totaal f 981.862 (f926.724), welk bedrag wordt verminderd met: nadeelig saldo rente-reke ning f 63.336 (200.600), onkosten Amsterdam f 118.698 (108.023) landrente en afschrijving on niet-veëxploiteerde gronden f 6.744 (6.569) Nadeelig koersverschil tel. remises naar Indië f 22.647 voordeelig saldo f 770.434 (f 611.530). De afschrijvingen op aanplan tingen bedragen in 1934 f 1.829.316 (f 1.765.915 derhalve bedraagt het gedeelte der afschrij vingen op aanpiantingen, dat niet uit de winst bestreden kan worden f 1.058.881 (f 1.154.375). Wij hebben aan commissa rissen voorgesteld dit bedrag aan de reserve voor afschrijving op ondernemingen, land- concessies en erfpachtsperceelen te onttrek ken. De winst- en verliesrekening sluit dan zonder saldo. Zuid-Hollandsche Bierbrouwerij. Het nadeelige saldo bedraagt f 173.612 (v.j. f 314.139), hetwelk afgeschreven wordt op de extra reserve. Nederlandsche Middenstandsbank N.V. Maandag is ond-er voorzitterschap van Ir. M. C. E. Bongaerts de jaarlijksche algemeene vergadering der Nederlandsche Middenstands bank gehouden. Een bedrag ad f 1.57.400 aan arideelen was ter vergadering vertegenwoor digd. Het verslag over het zevende boekjaar en de balans en winstl en verliesrekening over 1934 werden behandeld en goedgekeurd. Besloten werd over het Preferente kapi taal een dividend 'van 5 pet. uit te keeren. Als commissarissen werden herbenoemd de heer Ir. M. C. E. Boneaerts. Prof. Mi'. G. S. Gerbrandy en G. A. Zeeman. Hypotheekbank voor Nederland N.V. In de algemeene vergadering van aan deelhouders van bovengenoemde maatscbap- pii zijn de balans en de winst- en verlies rekening over het afgeloopen boekjaar goed gekeurd. Het dividend over 1934 is bepaald op f 18 per aandeel. De gezamenlijke reserves bedragen-thans f 1.406.493,02. Goud naar Amerika. De „Veendam" vervoert f 46 millioen goud van Nederland naar Amerika, de „Blommers- diik" een veel geringer bedrag, terwijl de ..Dinteldijk" Woensdag voor een speciale goudreis zal vertrekken. Rotterdamsche Droogdok Mij. De resultaten over 1934 staan iets ten achter bii 1933. Toen was de winst f 455.498, nu f 403.289. De Mij neemt voor één kwart deel in de N.V. Ned. Ver. Scheepsbouw- bureaux, Heemaf. Heemaf N.V. te Hengelo (O.) heeft in 1934 betere resultaten geboekt. Het verlies- saldo incl. statutaire afschrijving bedroeg f 72.950 tegen f 380.000 in het vorige jaar. Desniettemin moet het nog als zeer ongun stig worden beschouwd, daar men het slechts ten koste van alle mogelijke dingen zoover weten te brengen. De loonsverlaging van December komt de omzetkansen van 1935 ten goede. DONDERDAG 11 APRIL. HILVERSUM 301 M. Avro-uitzending. 8.00 Gram. pl. 9.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gram. pl. 10.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11.00 Knip cursus Kinderkleeding .11.30 Solo-mannen- kwartet „Votum Nostrum" olv. Frits Uytten- boogaard. 11.50 John van Brück en zijn or kest. 12.30 Gram. pl. 1.15 Vervolg John van Brück. 2.00 Beethovenconcert door het Om roeporkest olv. N. Gerharz. mmv. B. Verhey (piano). 3.003.45 Naailes. 4 00 Voor zieken en ouden-van-dagen. 4.30 Gram. pl. 4.45 Hoor spel voor de kinderen. 5,30 Omroeporkest olv, N. Gerharz. 6.25 Sportpraatje H. Hollander. 6.55 Het Elly-Ney-trio. 7.30 Engelsehe les Fred Frey. 8.00 Vaz Dias. 8,05 Die Winterreise, cy clus van Schubert. 8.15 Bach-Herdenking 1935. Het Concertgebouw-orkest olv. Prof. Dr. W. Mengelberg, mmv. Jo Vincent (sopraan) en Harold Samuel (piano). In de pauze: Cause rie door Louis Schmidt. 10.30 Gram. pl. 11.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Jack de Vries en zijn Internationals. HUIZEN 1875 M. 8.00—9.15 Kro. 10.00 Ncrv. 11.00 Kro. 2.00—11.30 Ncrv. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonpl. 10.15 Mor gendienst olv. Ds. W. Heerma, 10.45 Gram. pl. 11.00—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Orkest concert en gram. pl. 2.00 Handwerkcursus. 3.00 3.45 Gram. pl. 4.00 Bijbellezing door Dr. H. J. Honders mmv. bariton en orgel. 5.00 Han denarbeid v. d Jeugd. 5.30 Chr. Liederenuur- tje Joh. de Heer. mmv. W. Verwer (viool). 6.30 Gram. pl. 6.45 Causerie G. W. Bergman. 7.15 Gram. pl. 7.30 Journ. weekoverzicht C. A. Crayé. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Orgelconcert J. Zwart. 9.00 Ouderuurtje. 9.30 Gein. Zangver- eeniging „Spangens Koor" olv. J. Vranken Jr. In de pauze: Gram. pl. en om 10.15 Vaz Dias. 10.30—11.30 Gramofoonmuziek. RADIO PARIS 1648 M. 6.20 en 7.20 Gram. pl. 11.35 Orkestconcert olv. Doyen. 3.20 Radiotooneel. 8.05 Roméo et Juliette, Berlioz. Mmv. solisten, koor en or kest olv. Inghelbrecht. 9.50 Dansmuziek.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6