Ontzettende aardbeving op Formosa. Onpolitieke indrukken uit Stresa. Geheel Gebit X Tandheelk. Instituut Radio-Procramma 1 THIJS IJS EN DE KWADE SLANG UlNSUAG 23 APRIL 1935 HAARLEM'S DAGBLAD 4 BUITENLAND. Circa, drieduizend dooden en 9500 gewonden. Branden verergerden de paniek stemming. Zware verwoestingen aangericht. TAIKOKU. 21 April. Zondagochtend vroeg is het Zuid-Westelijk gedeelte van het prachtige eiland Formosa door een hevige aardbeving geteis terd. Radio-telefonisch heeft gouver neur-generaal Nakagatsj van For mosa medegedeeld, dat het aantal dooden ten gevolge van de aardbe ving ongeveer 3000 bedraagt. Het aantal gewonden is gestegen tot 9500 7165 huizen werden volkomen ver nield, terwijl 17.257 huizen bescha digd werden. Er ontstond een onbeschrijfelijke paniek onder de bewoners van het eiland, die nog verergerd werd, door dat alom brand ontstond. In de hoofdstraat van de stad Tai- chu werden honderd personen ge dood. De straat is in 'n enorme ruine herschapen. De stad Taiko aan de Noord-West- kust van het eiland is bijna geheel verwoest. De spoorwegen in het ge- heele Noord-Westelijke deel van het eiland zijn verwrongen en gelijken op reusachtige slangen. Talrijke tun nels zijn ingestort, andere zijn ge heel versperd. De bewoners zoeken in massa tus- schen de ruines naar hun naaste verwanten. Personeel van het Roode Kruis en politie arbeiden zonder op houden. De Pescadores-eilandengroep werd aan de Westkust eveneens door een aai'dbeving geteisterd. De aardbeving op Formosa werd gevolgd door 'n reusachtigen brand. De telegraaf- en telefoonverbindin gen werden verbroken. Een eiland in vlammen. In den nacht van de castastrofe werd de zee rondom Formosa verlicht door vlam men, die opstegen uit de verwoeste steden en huizen. Sedert de ontzettende ramp van 1923 heeft Japan geen aardbeving gekend, die een zoo grooten omvang en zoo noodlottige gevolgen heeft gehad als de catastrofe, die thans het eiland Formosa heeft getroffen. Onder de ruïnes en puinhoopen liggen de duizenden dooden, mannen, vrouwen en kinderen, .terwijl de tallooze gewonden zijn ondergebracht, althans voorzoover er plaats is, in ziekenhuizen, gemeentelijke gebouwen, fabrieken, hotels. Maar het opnemen der gewonden, van wie velen doodelijk gekwetst zijn, vergt veel tijd en menige getroffene heeft langen tijd op hulp moeten wachten. Enkele minuten duisternis^ Het was Zondagmorgen zes uur op het eiland, toen de hemel zich verduisterde. Bin nen enkele minuten was de streek in het donker gehuld. Angst maakte zich toen meester van de bewoners. Pfet was doodstil in de natuur, geen briesje deed de bladeren der boomen bewegen. Plotseling bewoog zich de aarde, kwam weer tot rust, trilde daarna heviger. Eenige minuten gingen weer in stilte voorbij. Toen begon de grond heftig te schokken: de catastrofe was geschied. De stad Taitsjoe aan de Westkust leed het ergste, maar ook een aantal andere ste den en dorpen werden in ruïnes herscha pen. In Taitsjoe, waar vele Chineesche arbei ders wonen, waren de bewoners juist opge staan en maakten zij zich gereed voor het dagelijksch werk, toen de ramp plaats vond. In minder dan vijf minuten was de stad in één groote puinhoop veranderd. Het ge rommel van de aardbeving werd gevolgd door een helsch lawaai van vallende steenen, springende waterbuizen en explodeerende gasleidingen. Dit afschuwelijke concert overstemde het geschreeuw van tallooze ge wonden. Alle verbindingen waren verbroken. In de verwoeste straten speelden zich hartver. scheurende tooneelen af. Ouders zochten in waanzinnigen angst naar hun kinderen, die wellicht onder de puinhoopen waren geble ven; kleine kinderen doolden schreiend rond losgerukt van hun ouders Duizenden vluchten met hun gezinnen. Geleidelijk konden politie en Roode Kruis eenigszins ordenend optreden en in de stra ten verschenen ambulances; dokters en ver pleegsters verrichtten hun werk. Menige ge wonde werd op de plaats zelf, waar hij ge vonden werd, geopereerd. Ondertusschen bewogen zich op de wegen rondom Taitsjoe duizenden boeren en boeren arbeiders met hun gezinnen, die het ver woeste binnenland ontvluchtten en een on derdak meenden te kunnen vinden in de stad Sommigen vielen uitgeput door den langen tocht, langs den weg neer. Naar schatting zijn alleen in Taitsjoe duizend menschen om het leven gekomen. De vernielende elementen hebben hun werk ook grondig gedaan in Sjintsjikoe, Sjo- Keeloeng en Tainan aan de Westkust en te Karenko aan de Oostkust. Ook Taihokoe in het Noorden heeft zeer geleden. Hier zouden de slachtoffers uitsluitend Chineesche boeren zijn. Een geheel legercorps is naar de ver woeste gebieden gedirigeerd. In het geheele Noord-Westen zijn de spoor lijnen verwoest; de rails vertoonen bizarre 1 kronkelingen. Tunnels en bruggen zijn in gestort. Ook de electrlsche lichtleidingen zijn vrijwel overal vernield; men behelpt zich met lantarens en olielampen. Van Taihokoe uit zijn vliegtuigen naar het verwoeste gebied gezonden. Op den eersten dag meldden zij bij hun terugkeer, dat in boerderijen en dorpen het vuur zich snel verbreidde en dat de bewoners in alle rich tingen vluchtten. Ook in Oost-Japan zijn schokken gevoeld Verschillende kerkdiensten werden onder broken, doch daarna weer vervolgd. Nader wordt gemeld: Op sommige spoorlijnen is het verkeer her steld. De schade aan huizen en gebouwen wordt geschat op zes millioen yen, die aan spoor wegen, bruggen en wegen op viermillioen. Het ministerie van binnenlandsche zaken heeft allen provinciale besturen opdracht gegeven, een steunactie te openen. Het ministerie heeft een bedrag van 7 mil lioen yen beschikbaar gesteld Bovendien is een openbare inschrijving ten bate der slachtoffers geopend. De ambtenaren van het ministerie van overzeesche zaken hebben daarbij het voorbeeld gegeven door 1 pet. van hun maand salaris af te staan ten behoeve van de red- dings- en hulpactie. Ook de dagbladen hebben inschrijvingen geopend. Door het garnizoen te Tatsjoe zijn 50 red dingsbrigades uitgezonden, die onder de ge teisterde bevolking levensmiddelen en dekens hebben uitgedeeld. De gouverneur van Formosa heeft het mi nisterie van overzeesche zaken medegedeeld, dat het reddingswerk vlotten voortgang heeft en bevorderd wordt door uitstekend weer. De petroleumvelden zijn niet door de aardbeving getroffen. De gezanten van Siam en Zweden hebben tegenover minister Hirota uiting gegeven van hun oprechte deelneming, terwijl keizer Kang-te van Mandsjoekwo, die te Kobe ver blijf houdt, den Japanschen keizer een tele gram van medeleven heeft doen toekomen. Engeland. Toch verkiezingen dit jaar? Hoewel men in mhiisterieele kringen de meening staande houdt, dat pas het volgend jaar algemeene verkiezingen zullen worden gehouden, meldt Daily Telegraph, dat de con servatieven plannen maken voor 61 kieskrin gen. 36 conservatieve candidaten zullen wor den gesteld in districten, waar de oppositie den zetel houdt, terwijl 25 candidaten in 41 districten, waar conservatieven aan de beurt van aftreden zijn, zullen trachten de zetels te behouden. Italië. Rome en Warschau zijn het eens. Reuter meldt uit Venetië: Te Venetië heeft Suvich, de Italiaansche onder-staatssecretaris van Buitenlandsche Zaken, een bezoek gebracht aan kolonel Beek, den Poolschen minister van buitenlandsche zaken, die van Genève daarheen was gereisd. In een langdurig onderhoud hebben zij de voornaamste problemen van het oogenblik be studeerd en vastgesteld, dat de standpunten dei- beide landen volkomen met elkaar in overeen stemming zijn. Bulgarije. Tosjev stelt een kabinet samen Tosjev is er in geslaagd een nieuw kabinet te vormen. De belangrijkste portefeuilles van het nieuwe ministerie zijn: Minister-president Tosjev; Binnenlandsche Zaken: generaal Atanasoff; Oorlog: general Tzaneff; Finan cien: Dimiter Riazkoff; Buitenlandsche Za ken: Cheorghi Kiossievanoff. Oostenrijk. Wat voor de conscriptie uit getrokken zal worden. Bondskanselier Schuschnigg heeft een ra- dia toespraak gehouden tot het Oostenrijksche volk, waarin hij aangekondigd heeft dat in de naaste toekomst een bedrag van 34 millioen Schilling uitgegeven zal worden voor de voor bereiding van de invoering van den algemee- nen dienstplicht in Oostenrijk. Amerika. O AAN GROOT en KLEIN EQ.60. VOLD. VQQB MAAMP N60ERL. FABRIKAAT ®Q@OK]^ HET IDEALE VERSTE RKW<k5WIDÜ€l! (Adv. Ingez. Med.) genomen wordt als epn nieuwe discriminatie- poging opgevat welke op besliste wijze van de hand wordt gewezen. In diplomatieke kringen te Berlijin consta teert men volgens Reuter, dat de nota, welke de rijksregeering heden tot de landen heeft gericht, die aan de resolutie van Genève hun stem hebben gegeven, voor Duitschland de mogelijkheid van latere onderhandelingen openlaat, waarbij het er zich van kan ont houden, zijn standpunt te bepalen ten aan zien van de vraagstukken, welke te Genève te berde zijn gebracht. De nota is gelijktijdig te Rome aan baron Aloisi, te Parijs aan den Quai d'Orsay en te Londen aan het Foreign Office overhandigd. AMELIA EARHART VOLBRENGT EEN GEVAARLIJKE VLUCHT. Amelia Earhart, de bekende Amerikaansche vliegster, heeft Zaterdag met succes een vlucht volbracht van Los Angeles naar Mexico-City. Zij legde het gevaarlijke, 1700 mijl lange tra ject af in 13 uur 32 minuten. Tijdens den tocht was de koene aviatrice eenmaal gedwongen te dalen, n.l. nabij Napola in den staat Hidalgo. Zij kon zich toen niet verder orienteeren, doordat een insect in een harer oogen was gevlogen. Zij voerde een ge slaagde landing uit op een terrein met steke lige gewassen en koeien. Na de juiste route weer te hebben gevonden, steeg zij weer op om den tocht naar Mexico-City voort te zetten. Daar werd zij geestdriftig ontvangen door een menigte van 20.000 personen. Amelia Earhart verklaarde van plan te zijn binnen ongeveer een week een solo-vlucht naar New-York te maken. TWEE DOODEN EN TWEE GEWONDEN TE SANTA CRUZ. Chileensche bandieten hebben een overval gepleegd op het filiaal van de Anglo-South- American Bank te Santa Cruz (Patagonie). Twee Schotten werden gedood en twee En- gelschen gewond. De bandieten ontkwamen met 200.000 pesos. Nieuwe wet op de Ouderdoms pensioenen Het Huis van Afgevaardigden te Wash ington heeft het regeeringsontwerp op de verbetering van de sociale toestanden (Go vernment Social Security Bill» aangenomen. Dit wetsontwerp voorziet in verzekering tegen werkloosheid en in ouderdomspensioenen. Het ontwerp is thans naar den Senaat door gezonden. Het ontwerp be teekent, dat ieder jaar on- ;eveer 220.000 dollar zal moeten worden ge vonden voor de financiering der beoogde maatregelen. De kosten zullen echter worden gedeeld door de federale regeering en de staten. Men rekent, dat 916.000 menschen van over de 65 jaar pensioengerechtigd zullen zijn indien alle staten zich bij den maatregel aansluiten. De gemiddelde pensioenen zullen 20 dollar per maand bedragen. Duatsclhland. Berlijn protesteert tegen het Geneefsche besluit. De Duitsche regeering heeft bij alle landen, die te Genève vóór de driemogendhedenreso- lutie hebben gestemd, geprotesteerd tegen de behandeling van Duitschland. In de betreffende nota's wordt verklaard, dat de regeeringen van de landen tot wie zij gericht zijn niet het recht hebben zich tot rechtens over Duitschland op te werpen. De resolutie welke door den Volkenbondsraad is TWEEHONDERD GEWONDEN BIJ PAKHUIS- BRAND. Te New York heeft Zaterdag een enorme brand gewoed in een pakhuis. De brandweer, die met 400 man werkte, had na een strijd van zeven uur. het vuur onder de knie. Door den brand ontstonden dichte wolken prikkelende rook, waardoor een groot aantal personen werd -bevangen. De rook golfde over het lagere gedeelte van Manhattan en drong door in de ondergrondsche tunnels, waar zes tig passagiers werden bevangen, zoodat de dienst moest worden onderbroken. Ongeveer 200 personen, grootendeels brand- wachts, moesten zich onder behandeling stel len wegens opgeloopen bekomen wonden. De schade bedraagt meer dan 500.000 dollar. VULKANISCHE UITBARSTING IN JAPAN. Uit Tokio wordt gemeld, dat Zaterdag in den laten middag een hevige uitbarsting heeft plaats gehad van den vulkaan Asama. Door de gloeiende lava'zijn de wouden nabij Karuizawa in brand geraakt. Dit is de hevigste eruptie van dezen vulkaan sinds die van 19 September 1929. EMMY SONNEMANS AFSCHEID VAN HET TOONEEL. De echtgenoote van Goering, Frau Emmy GoeringSonnemann heeft Zaterdagavond met een feestvoorstelling van Lessing's „Min na van Barnhelm" afscheid genomen van het tooneel. De teleurstelling van Pallanza. In de pers-villa Azalea. GENèVE, April. (Van onzen correspondent.) Blijkbaar hebben de Italiaansche autoritei ten de Conferentie van Stresa niet veel anders opgevat dan als een der talrijke vorige na- oorlogsche, in een idyllische omgeving gehou den conferenties, die ten doel hadden de menschheid een stap verder te brengen. Stresa, dat door de afwezigheid van Duitsch land op deze nieuwe conferentie der Euro- peesche groote mogendheden juist zoo droevig duidelijk de mislukking van al deze pogingen symboliseerde, was even kleurig met vlaggen versierd als het heerlijk gelegen stadje aan hetzelfde prachtige „Lago Maggiore", Locarno, toen daar tien jaar geleden de zooveeLbelo- vende en zelf ook voortreffelijk geslaagde conferentie begon, die Duitschland voor het eerst na den wereldoorlog weder tot vriend schappelijke samenwerking met de andere Europeesche staten zou brengen! En des avonds stonden de wandelkaden langs het meer ook te Stresa te stralen in het feeste lijk licht der illuminatie v-an alle openbare gebouwen, hotels en particuliere villa's! Er heerschte den ganschen dag dan ook een opgewekte steenming, die pijnlijx aandeed bij de gedachte aan den hoog ei ernst van den internationalen toestand, ook al bestaat dan ook nog geen reden aan een na'oijzijnden oor log te gelooven. Niet minder fleurig en feestelijk als Stresa zag het aan de overzijde van het meer ge legen stadje Pallanza eruit. Daar bevindt zich een statig en indrukwekkend mausoleum, waar de eerste veldmaarschalk van Italië uit den wereld oorlog, Cadornabegraven ligt. De Britsche, Fransche en Italiaansche delegaties brachten op den openingsdag der Conferentie van Stresa een gemeenschappelijk bezoek aan dit graf, waarbij Flandin en MacDonald door het neerleggen van reuzenkransen de nage dachtenis van den (tusschen twee haakjes weinig succesvol geweest zijnden!) aanvoer der der Italiaansche bondgenooten huldigden. Geweldig was de belangstelling voor dit be zoek Het was alsof alle stadjes en dorpen van deze zijde van het meer waren leeggeloopen, om te Pallanza de deelnemers aan de Confe rentie van Stresa te begroeten Vooral was er natuurlijk een groot uniform vertoon. Het was, alsof Mussolini hier zijn gasten een staalkaart van de Italiaansche militaire organisatie wilde laten zien Men zag de. meest verschil lende kleuren en hoofdtooisels en daarbij personen van iederem leeftijd, van de jonge ..ballila's" met hun kindergeweertjes af tot de veteranen der oudgedienden toe En ook aan meisjes in uniform ontbrak het evenmin! Reeds een uur voordat het bezoek zou plaats vinden, stonden dezen in de buurt van het mausoleum opgesteld, onophoudelijk natio nale liederen zingend! Natuurlijk verwachtte iedereen, dat de „Duce" persoonlijk zijn gasten begeleiden zou. Toen de kleine motorbooten, die de Confe rentie-deelnemers van het „Isola Bella" naar Pallanza brachten, in het zicht kwamen, weeirschalden dan ook de geheele omgeving van een geestdriftig „Duce! Duce!'' Dooh Mus solini was niet medegekomen Groot was de teleurstelling, toen dit' bij de landing bleek. De geestdrift was gauw verflauwd; de be tooging ter eere 'van maarschalk Cadorna ging als een nachtkaars uit. Wat was de reden, waarom Mussolini niet naar Pallanza gekomen was? Het was onmo gelijk hieromtrent met zekerheid iets te ver nemen Sommigen beweerden, dat Mussolini ontstemd was, omdat de Engelschen op dezen eersten conferentiedag een te weifelende hou ding hadden aangenomen; anderen meenden, dat de Duce ditmaal eens extra-bescheiden ge weest was en aan MacDonald en Flandin de toejuichingen gegund had die anders uitsluitend hem persoonlijk zouden zijn ten deel ge vallen Als dit de bedoeling van Mussolini wer kelijk geweest zou zijn, dan kent hij zijn volk nog slecht! Want toen het bleek, dat hijzelf niet aanwezig was. was de geheele vertooning een doodsche boel geworden Eindelijk waren er anderen, die geloofden, dat Mussolini geen voldoende vertrouwen had in de te Pallanza getroffen veiligheidsmaatregelen en daarom de voorkeur eraan gaf op het conferentie eiland te blijven. Interessant was in dit verband, met hoe veel vertrouwen Mussolini zich wel naar Stresa waagde, waar hij bijna lederen dag kwam, zonder dat de bewegingsvrijheid in Stresa zelf daardoor ook maar eenigszins werd belem merd. Op een middag bijv. stond de groote maai in den hall van het hotel, waar Mac Donald hem een maaltijd aanbood, langen tijd heel rustig met zijn gastheer te praten, terwijl een paar honderd journalisten en touristen in zijn onmiddellijke nabijheid stonden, om hem eens goed te kunnen bekijken. Niemand hin derde ons, aan dit verlangen te voldoen. Nie mand stond ook aan den ingang van het hotel, om perskaarten of andere identiteitsbewij zen te controleeren! Des te strenger was de controle, voordat men Stresa kon binnenkomen. Hierin schijnt het geheim te liggen, waarom men eenmaal daar toegelaten zijnde, zoo geheel vrij kon rondloopen, zelfs op de plaatsen waar Musso lini was! De veiligheidspolitie was blijkbaar zoo goed op de hoogte omtrent de ongevaar- lijkheid der te Stresa aanwezigen en had zulk een vertrouwen in de afsperringsmaatregelen, die alle booswilligen van Stresa verwijderd hiel den, dat in de plaats zelf geen bijzonder streng veiligheidstoezicht meer noodig was! Een enkel woord ten slotte nog over de voor de pers ingerichte Villa Azalea, waar wij des avonds de officieele mededeel in gen over het verloop der Conferentie ontvingen en waar ons iederen dag nieuwe foto's van Mussolini en de andere grootheden ter vrije beschikking werden gesteld. Daar ook moesten wij bij den aanvang onze pers-kaart halen, waarbij wij een geduMiproef van vele uren moesten ondergaan! Want hier troonde „minister" Grassi, die een heel hooge mijnheer scheen te zijn, die zich van het ongeduld der journa listen niets had aan te trekken. Telkens on derbrak hij zijn harden arbeid van het on derteekenen der perskaarten door een wan deling naar het nabijzijnde hotel, waar hij weder wat krachten moest gaan opdoen! Als een koning schreed hij dan door de perszaal, in diepen eerbied door zijn Italiaansche on dergeschikten met den fascistengroet gehul digd Dan stond de geheele zaak weder een half uur stil en konden degenen, wier pers kaart nog niet onderteekend was, slechts in stilte hopen, dat hun kaart den volgenden keer aan de beurt zou komen, voordat „Minister" Grassi wederom zijn dorst of honger zou gaan lesschen! Toen de Conferentie echter eenmaal aan den gang was, ging onze eerbied voor de grootheid van hem, die in de Villa Azalea troonde, snel achteruit. Het was reeds een raar gezicht, toen Minister Grassi zich te onzer eere zoo zeer „vernederde" door op een tafel te klauteren, om ons duidelijker het of ficieele communiqué te kunnen voorlezen. Doch de eerbied ging op den laatsten avond gansch verloren, toen hij na de voorlezing van het communiqué nog een mondelinge toelich ting gaf en daarbij brutaalweg door een jon gen Italiaanschen secretaris onderbroken werd, die een tekstwijziging aankondigde, waardoor de geheele journalistenschaar zich naar dien jongen man wendde en „Minister" Grassi voor leege stoelen en banken liet pra ten en de dictator der Villa Azalea in deze afwending der belangstelling van zijn per soonlijkheid goedmoedig berustte! B. DE JONG VAN BEEK EN DONK. IS Rijksstraatweg 16 Haarlem-Noord Telefoon 16726 vanaf met garantie, Pijnloos trekken inbegrepen Beslist Pijnlooze behandeling SPREEKUREN ALLE WERKD. van 9—12 en van 1—4 uur. ZATERDAGS van 9—12 uur. AVONDSPREEKUREN Dinsdag, Woensdag, Donderdag v. 7-9 u. (Adv. Ingez. Med.) i ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC. Heel lang schoof vriend Thijs nog langs den rotswand heen. Eindelijk stond hij op den grond en keek toen heel verwonderd om zich heen. Wat was het hier leeg en kaal. Thijs dacht: „Waar of die hoed wel mag zijn? Ik zal eens zien of ik hem kan bereiken." WOENSDAG 24 APRIL 1934. HILVERSUM 301 M. VARA-uitzending. 8.Orvitropia o.l.v. J. v. d. Horst. 8,25 Gram. platen. 8.35 Vervolg concert. 9.Gram. pla ten. 9.30 P. J. Kers: Onze keuken. 10.Morgenwijding V. P. R. O. 10.15 Voor de arbeiders in de continubedrij ven: Stijkorkest o.l.v. Walis, Dubbel X-ensem- ble o.l.v. Steyn, Schalmei o.l.v. Renes, VARA- tooneel o.l.v. Cappellen en J. van Oogen (de clamatie). 12.Gram. platen. 12,15 Viola-re cital G. Smit. 1,30 Ovitropia o.l.v. J. v. d. Horst. 2.— Voor de Vrouw. 2.15 Kniples. 3. Voor de kinderen. 5.30 Gramplaten. 7.Sport uitzending. 7.20 Orgelspel J. Jong. 7.40 Voor het Platteland; 8.— S.O.S.-berichten. 8.03 Vaz Dias en VARA-Varia. 8.10 Optreden van Johan Kaart. 8.30 J. Schmidt (tenor) en E. Walis en zijn orkest m.m.v. J. Huy (saxafoon). 9.30 Re sidentie-orkest o.l.v. H. de Groot m.m.v. T. de Lorme (alt). 10.30, Gram. platen. 10.35 „An- tje Kolensnut speelt de groote dame", spel van M. S. Santcroos. Leiding: W. van Cap pellen. 10.50 Vervolg ovkestconcert. 11,25 De Notenkrakers o.l.v. D. Wins. 11,2512.Gram. platen. HUIZEN 1875 M. N.C.R.V.-uitzending. 8Schriftlezing en meditatie. 8,159.30 Gram.platen. 10.30 Morgendienst o.l.v. Ds. W. C. v. d. Brink. 11.—12.— Orgelspel R. Parker. 12.15 Kwintetconcert o.l.v. P. v. d. Hurk en kinderkoor ..De kleine harp" o.l.v. D. J. Brienne, 2,30 Postzegelpraatje. 3.-3.45 Zang door C. v. StaaBeversluis (sopraan), a.d. vleugel: W. Meuwisse. 4.— Het Haagsche Trio. 5.— Kinderuur. 6.— Landbouwpraatje. 6.30 Afgestaan. 7.— Ned. Chr. Persbureau. 7.15 Gram. pl. 7.30 Technische causerie. R. Caze- mier. 8.Vaz Dias. 8.05 Mannenzangver. ..Concordia" o.l.v. Tobé mm.v. solisten. 9.15 Causerie dr. K. H. Miskotte. 9.45 Vervolg con cert. 10.45 Vaz Dias, 10.5011,30 Gramofoon- muziek.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6