Twee „Hittogrammen. Nederlandsch ElftalHarrow Wanderers. POSTDUIVEN WATERPOLO. WIELRIJDEN. MAANDAG 12 AUGUSTUS 1' 9 3 S HAAREEM'S DAGBEAD 4 CRICKET. Op den eersten dag scoort het Ned. elftal in vlot tempo 350. Resultaat: een draw. Zaterdag. Op het Rood- en Wit-terrein aan de Span jaardslaan begon Zaterdagmorgen elf uur de 3de en laatste wedstrijd van de Harrow Wan derers, thans tegen ons nationale team. Van Manen won den toss en liet Glerum met De Beus de innings openen. Stogdon en Bond vormden den aanval. Glerum trad di rect agressief op, begon in den eersten over "met een vier naar leg op Stogdon en had in korten tijd een 20-tal runs achter zijn naam. Toch speelde hij minder zeker dan gewoonlijk. De Beus maakte het niet lang; hij ging op 33, doordat hij een bal van Hopton naar leg wilde omhalen en deze miste. Kramer's cricketlsven was nog korter; een return hield Stogdon prachtig laag bij den grond. De eerste stand van beteekenis kwam tusschen Glerum en W. v. d. Bosch, die, hoewel niet hun beste spel spelend, den eenzij digen Engelschen aanval meester bleven en de 100 opbrachten. Op 103 speelde Glerum een bal van Stogdon te hoog naar square leg, waar Pelham ons beste bat voor een goede 55 inpikte. Behalve Van den Bosch was het in het bijzonder Wittebol, die op den voorgrond trad, door stug verdedigend te spelen. Speciaal zijn goed voetwerk viel weer op. De Engelsche bowlers maakten het onze batsmen niet al te moeilijk. Variatie zat er vrijwel niet in den aanval der Harrow Wan derers die zeker verzwakt was door het gemis van W :ïch. Naar mate dat er runs kwamen, verslapte het bowlen en ook het fielden, waar- - in behalve Schnitger de na hem romende batsmen geducht profiteerden. Captain Van Manen speelde een goede innings, vooral zijn off-slagen waren fraai. De vang, waarmede Stewart Brown een einde aan zijn innings maakte, mocht er wezen. Terwiel sloeg er weer vrij op los; stijlvol is zijn spel niet, maar het is meermalen hoogst nuttig. Stogdon was niet gelukkig, toen hij Labouchère cleande; de eenige maal nog wel dat de Engelsche bowlers de palen raakten, want geen onzer batsmen werd gebowld. In 4 3/4 uur werd het fraaie totaal van 350 bijeen geslagen, waaronder 47 extra's (13 x no-ball). Na de theepauze begonnen de Harrow Wan derers aan de moeilijke taak om, toen een overwinning niet meer mogelijk was, tenmin ste een eervolle draw te forceeren. Stewart Brown en Pelham openden weer op Terwiel en Sodderland. De batsmen namen allen tijd voor hun runs. Het openingspaar kwam tot 24; op 33 waren beide spelers verdwenen. Tin- dall en Wilson hielden stand, ondanks het feit dat Van Manen uit zijn aanval trachtte te halen- wat er in zat. Te 6.30 uur waren Tindall met 25 en Wilson met 14 not out bij een stand van 65 voor 2 nog ongeslagen. Het fielden zoomede het keepen van J. v. d. Bosch was goed geweest. Zondag. Schitterend batten van Tindall. Onder zeer groote belangstelling vervolgden Tindall en Wilson Zondagmorgen half twaalf hun innings. Terwiel en Sodderland begon nen met goeden moed. Nadat 3 mms aan het totaal toegevoegd worden, volgde een ware collapse. De laatkomers keken hun oogen uit. want te 12.15 uur noteerde het scoringbord 8170. Terwiel had in deze magere score geducht de hand gehad. Sodderland hield de score laag en Kramer veroverde het wicket van Hopton op een full-pitch, door Terwiel in de slips gevangen. Alleen Tindall hield stand en zij, die getwijfeld hebben of de Cam- bridge-speler, nu wel inderdaad zoo'n bui tengewoon goed batsman is als gezegd is, werden niet langer in het onzekere gelaten. Na de collapse viel op bright cricket niet meer te rekenen. In de gegeven omstandig heden moest op een draw gespeeld worden. Maar Tindall zorgde er voor. dat de cricket liefhebbers batten te aanschouwen kregen van een gehalte, dat tot het beste behoort wat wij in internationaal cricket op onze velden gezien hebben. Bond hield zijn wicket op. maakte geen run. maar stelde Tindall. in staat, het totaal op te voeren. Elke scorings kans werd benut, doordat, er geen slag was, die niet in TindalPs repertoire voorkwam, zijn voetwerk, het „timen" van de slagen, alles was even goed. Vóór de lunch viel het wicket van Bond. Na de pauze kwam op 136 een einde aan de fraaie innings van Tindall. Zijn 86 be vatte 12 X 4. Captain Anson met Duveen samen scoorden op den verslappenden aan val nog 41 voor het laatste wicket en gaven goed cricket te zien. Op 177 sloot de innings. Terwiel's bowlingcijfers spreken voor zich. Ook Sodderland bowlde zeer goed. De Neder - landsche aanval ging aan hetzelfde euvel mank als de Engelsche, nl. gebrek aan va riatie; van de 8 bowlers vermochten er slechts 2 indruk te maken. Te 3.10 uur begonnen de Harrow Wande rers met een achterstand van 173 runs aan hun tweede innings. Pelham verdween op 2. Weer was het Tindall. nu met Stewart Brown die alle hoop op een Nederlandsche over winning teniet deed. Dit team der Harrow Wanderers toonde, wat batten betreft, toch wel sterker te zijn. dan men na den te Am sterdam gespeelden wedstrijd zou vermoe den. De innings van Stewart-Brown die een bal van Sodderland in zijn wicket haalde, was goed. Het mooiste moment kwam direct na de thee-pauze, toen Tindall Terwiel even onderhanden nam en een serie slagen liet zien, die bepaald schitterend was. In een kwartier werden er 40 runs gescoord. In het gezicht van zijn 100 ging Tindall run out, doordat een door hem gespeelde bal van de mat af in handen van keeper Van den Bosch belandde, die voordat Tindall in zijn crease terug was, de bails afwierp. De wijze waarop Jan v. d. Bosch Stogdon achter het wicket ving. zou geen Oldfield of Cameron hem verbeterd hebben. Na een zeer goede 43 van Joynson kwam op 212 voor 5 het einde te 6.15 uur. De wedstrijd eindigde dus in een draw. De volledige scores luiden als volgt: Nederl. Elftal 1ste innings: H.W. Glerum c. Pelham b. Stogdon 55 A. M. J. de Beus l.b.w. b. Hopton 9 W. Kramer c. en b. Stogdon 4 W. v. d. Bosch c. Joynson b. Hopton 57 W. Wittebol c. Pelham b. Hopton 67 P. Labouchère st. McConnell b. Duveen 17 H. Schnitger Lb.w. b. Bond 5 H. v. Manen c. Stewart Brown to. Stogdon 36 A. Terwiel c. Anson b. Duveen 34 J. v. d. Bosch st. McConnell b. Duveen 13 L. J. Sodderland not out 6 Extra's 47 350 G. A. Stogdon O. 16, M 3. R. 66. W 2; R. N. Bond 19, 4, 71, 2; G. R. Wilson 3, 0. 11, 0; A. H. C. Duveen 17 1/3. 3. 74, 3; J. G. Hopton 26, 5, 80, 3. Harrow Wanderers 1ste innings R. D. Stewart Brown bowled Terwiel 12 E. F. Pelham c. J. v.d. Bosch b. Terwiel 12 M. Tindall c. W. v. d. Bosch b Labouchère 86 G. R. Wilson l.b.w. b. Terwiel 16 W. H. R. Joynson b. Terwiel 0 G. A. Stogdon l.b.w. Terwiel 0 J. G. Hopton c. Terwiel, b. Kramer 1 G. R. McConnell l.b.w. b. Sodderland 0 R. N. Bond l.b.w b Terwiel 0 A Duveen not out 25 C. R. Anson c. W. v. d. Bosch b. Sodderland 19 extra's 6 177 A. Terwiel O. 28. M. 13, R. 47, W. 6; L. J. Sod derland 20 1/3, 10, 18, 2; W. v. d. Bosch 11, 2, 29, 0; H. van Manen 5, 1, 7, 0; P. Labouchère 10, 2, 23, 1; H. W. Glerum 11, 2, 32, r W. Kra mer 7, 2, 11, 1; H. Schnitger 1, 0, 4, 0. Harrow Wanderers 2de innings: R. D. Stewart Brown b. Sodderland 60 E. F. Pelham l.b.w. b. Sodderland 0 M. Tindall run out 88 G. R. Wilson l.b.w. b. Sodderland 2 G. A. Stogdon c. J. v. d. Bosch b. Terwiel 6 W. H. R. Joynson not out 43 J. G. Hopton not out 4 extra's 9 212 voor 5 wickets L. J. Sodderland O. 18, M. 4, R. 69, W. 3; A. Terwiel 12, 4, 44, 1; P. Labouchère 8. 0, 33, 0; A. M. J. de Beus 5, 1, 15, 1; H. van Manen 2, 0, 7, 0; H. W. Glerum 5, 0, 20, 0; W. v. d. Bosch 4, 0, 5, 0; W. Kramer 1, 0, 1, 0. NEDERL. CRICKETBOND. Hermes-D.V.S.V.V.V. Gewonnen door V.V.V. met 12 runs op de eerste innings. (Nog -2 wickets in handen.) Hermes D.V.S. Ie innings 133 (H. Stolk 34; A. Nolet 10; J. Eng'ering 11; G. Visser 37). H. Jeuken 7—48; J. J. Alders 2—26; A. van Stuy- vanberg 133. V.V.V. Ie innings 145 voor 8 (J. J. Alders 42; Ch. Engel 10; C. A. Alandt 28; E. A. Kost 32). J. Offerman 3—52; P. v. d. Hammen 3—26: J. Engering 1—32; A. Bart 1—10. De Crt. Ranglijst eerste klasse. V. R. A. h. c. c. n Rood en Wit H. C. C. I Haarlem V. O. c. V. V. V. Hermes-D.V.S 12 10 11 10 12 12 0 11 0 10 0 8 1 3 Het H.C.B.-elftal gekozen. Het H.C.B.-elftal, dat op Zaterdag 31 Augus tus op het Kennemer Lyceum tegen het Am- sterdamsch Cricketbond elftal speelt, is als volgt samengesteld: J. Beijk (Bloemendaal, aanvoerder), C. Poederbach (Rood en Wit, wicketkeeper), H. Zonneveld (R.C.H.). A. van Roon (R.C.H.), G. v. Langelaar (C.V.H.), F. Seveke (C.V.H.), F. Vogelenzang (C.V.H.), J. Mulder (Haarlem), R. Kammeijer (Haarlem),- A. Heimig (Haarlem), H. Bloemendal (Zand- voort). Reserves: H. Beijk (Bloemendaal), T. Key- ser (C.V.H.), J. Nijhuis (Rood en With België-Nederland. Voor den wedstrijd tegen België is het vol gende Nederlandsch Elftal samengesteld: J. van den Bosch (aanvoerder), L. J. Sod derland. A. van Baasbank. A. v. d. Togt, A. Terwiel. W. Wittebol, H. Schnitger. P. Labou chère. H. de la Mar. F. Wunder en H. Burki. Deze wedstrijd zal Donderdagmorgen half twaalf te Brussel beginnen. De Belgische Cricketbond stelde het vol gende elftal samen: L. W. Bridges (aanvoer der), G. R. Alpen, M. Beckbeck, N. Pierce, J. Nutton, O. C. Papineau, J. Mac Gregor, S. Shepherd, G. Perkins, F. J. Ubbelohde, A. H. Dauneay. Reserver: A. Morisson, R. Fuller en W. Skimmer. Utrechtsch elftalZuoz Boys. De Zuoz-Boys uit Zwitserland hebben Za terdag op het Kampongterrein te Utrecht den eersten wedstrijd van hun tournée gespeeld tegen het Utrechtsch elftal, welke door dit laatste met 13 runs is gewonnen. De Zwitsers maakten eerste 113 runs, waar-, op Utrecht 12'6 (Van Raalten 45 not out) maakte. CRICKET IN ENGELAND. Het Engelsche team voor de 5de testmatch gekozen. A.s. Zaterdag begint op den Oval te Londen de 5de en laatste testmatch EngelandZuid- Afrika, Uit de volgende 12 spelers zal captain E. R. S. Wyatt Zaterdagmorgen een keuze voor definitieve samenstelling van het Engelsche team doen: C. F. Walters (Worcester). H. D. Read en Nichols (Essex). J. C. Clay (Glamor gan). R. W. V. Robins (Middlesex) Leyland, Mitchell (A.). Barber en Bowes (Yorkshire), Hammond (Gloucester), Bakewell (Northants) en Ames (Kent). If In aansluiting op het verslag van den cricketwedstrijd NederlandHarrow Wan derers, Zaterdag en Zondag op het Rood en Wit-terrein aan de Spanjaardslaan gehouden vindt de cricketminnende lezer hierboven een tweetal afbeeldingen, die hem op het eerste gezicht misschien een beetje vreemd zullen aandoen. Doch hier volgt een nadere verklaring: De bovenste illustratie brengt in beeld met welke slagen de Nederlandsche captain Mr. van Manen Zaterdagmiddag zijn stijlvolle 36 scoorde. De richting van alle scoringslagen is aangegeven met inbegrip van de „hit" waarop hij niet scoorde, doch waarop hij uitgevangen werd. Het tweede schema illustreert op dezelfde wijze de zeer fraaie innings van - 86 door Findall, het beste bat der Harrow Wanderers inde eerste innings der Engelschen. Findall werd tenslotte door wicketkeeper J. van den Bosch gevangen, hetgeen niet op deze wijze in beeld kan worden gebracht en trouwens geen assistentie voor het voorstellingsvermo gen van noode heeft. Wij twijfelen er niet aan of de echte cricket-enthousiast zal deze „hittogrammen" met belangstelling bezien. Er vallen voor hem interessante conclusies uit te trekken. De naam, dit moeten wij ter aanvulling zeg gen, is niet officieel. Hij komt uit onzen koker en wij willen niet pretendeeren dat hij bijzonder fraai is. Wij hebben gedacht aan runnogram, maar dit leek minder juist, slagogram is afgrijselijk, scorogram is niet veel mooier, hit to gram leek ons nog het minst bezwaarlijke, maar, zooals reeds ge zegd, erg verrukt zijn wij ook daar niet mee. Zijn er onder onze lezers, die ons een betere aanduiding kunnen geven, dan zullen wij die gaarne van hen vernemen. Tenslotte vestigen wij er nog de aandacht op, dat de beide batsmen deze scoring- schema's van hun handteekening hebben voorzien. P.W.-comb.Oehoe's. Evenals verleden jaar hebben ook nu de Oehoe's Zaterdag van een P. W.-combinatie verloren. De Oehoe's beginnen te batten en openen met A. v. d. Bergh en J. Mulder. Reeds op 13 valt het eerste wicket, nl. dat van A. v. d. Bergh voor 11. R. de Vries, die hierna in komt, maakt het niet lang; op 19 moet hij voor 4 runs vertrekken. Met Abendanon op de mat gaat het hierna iets beter, doch op 31 gaat Mulder hit wicket voor 12 runs. Niet lang daarna vallen de wickets van Abendanon en A. Hartog voor respectievelijk 10 en 1. P. v. d. Bergh en H. van Vreeden houden dan weer stand. Op 60 wordt P. v. d. Bergh voor 8 gevangen. De laatste wickets vallen kort achter elkaar, nl. H. v. Vreeden voor 14, H. Meyer voor 6 en P. de Lugt en J. Nijsten voor respectievelijk 0 en 2. J. Uter- mark bleef met 1 not out- Met inbegrip van 4 extra's is het totaal slechts 73. Voor P. W. bowlden: Chr. Jansen 119, B. Stroink 323, I. Pekema 013, A. Ver beek 512 en A. Ledeboer 02. P. W. doet het hierna beter. Chr. Jansen en H. van der Horst openen de innings. Bei den staan uitstekend te batten; eerst op 26 valt pas de scheiding, als Chr. Jansen voor 17 door R. de Vries gebowled wordt. A. Ledeboer, die hierna inkomt, staat uit sluitend te verdedigen, terwijl Van der Horst er flink het hout op legt. Eerst op 58 valt het wicket van Van der Horst voor een har de 38. Kort hierna valt ook het wicket van Ledeboer. Hierna zijn het alleen nog A. Stroink en A. v. Rossum, die de score doen stijgen. Voor al Van Rossum staat geducht te klappen. Zonder extra's is het totaal 126. zoodat de Oehoe's met 53 runs verloren. A. Stroink 10 en A. van Rossum 41. Voor de „Oehoe's" bowlden: A. v. d. Bergh 026, R. de Vries 322, O. Abendanon 342, J. Mulder 218 en A. Hartog 218. De Snelpost. Bovengenoemde vereeniging hield Zondag een wedvlucht van Quevrain, afstand 228 K.M. Duiven los 8 uur. De prijzen werden behaald als volgt: R. Brakel 1. 2. P. Martens 3. T. Luikel Jr., 4. 7, 8, 10, 11. 13. E. Cassee 5, 9, J. J. v. a. Linden 6, J. Kuperus 12, 17, P. J. R. Vergers 14. G. Zaagsma, 15, 16. Eerstgetoonde duif 11 uur, 0 min. 4 sec. Zandvoortsche Postduiven- vereeniging. De Zandvoortsche Postduiven vereeniging .Pleines" hield Zondagmorgen een wedvlucht van Quiévraing (België). Afstand 228 K.M. Aankomst eerste duif 11,3,11. Losgelaten 8 uur. M. Kuiper 1; P. Stokman. 2, 3, 7; A. Dorsman 4;J. Hagen 5, 8, 11, 12; A. Schuiten 6; J. Dorsman 9, 10 x H. Lansdorp 13. De Hoogvlieger. Zondag hield de Haarlemsche Hoogvlieger Vereeniging wedvluchten voor oude en jonge vogèls. Wedvlucht voor oude vogels van Oegstgeest: 1. G. Sprokkreeff met 77 punten, 2. J. de Vent met 39 punten, 3. F. v. Gelder met 38 punten. Vlucht met aangewezen jonge vogels van Vogelenzang: 1. H. Kiekens met 21 punten. 2. A. Hommerse met 20 punten; 3. G. Sprok kreeff met 19 punten; 4. J. de Vent met 18 punten. Stellen vlucht jonge vogels 7. J. de Vent met 40 punten; 2. H. Kiekens met 39 punten, 3. G. Sprokkreeff met 38 punten. 4. F. v. Gel der met 34 punten, 5.1-I. F. N. Sprokkreeff met 16 punten, 6. A. Hommerse met 15 punten. Beslissingswedstrijd H.P.C.Het IJ. De beslissingswedstrijd tusschen H. P. C. en Het IJ om het kampioenschap der eerste klasse wordt a.s. Woensdagavond te Zaandam gespeeld. Pijnenburg en Wals winnen te Heemstede. De namen Pijnenburg en Wals hadden Zon dagmiddag heel wat bezoekers naar de Heem- steedsche Wielerbaan gelokt, om daar getuige te zijn van spannende wedstrijden, die een vlot verloop hadden. Eex-st vroegen de nieuwelingen de aandacht. Na een fraaien eindspurt zegevierde de Am sterdammer J. van Breda in den 5 K.M. wed strijd met een miniemen voorsprong op C. de Best (H.S.V. De Kampioen). Lr de klassementswedstrijd voor profs en onafhankelijken onderscheid de Haarlemmer Reineveld zich door een klassement te winnen, zich eenmaal derde te plaatsen en in het eind klassement de tweede plaats te bezetten, ach ter Bouquet. Een mooie overwinning bracht de landen- koppelachtervolgingswedstrijd voor Pijnenburg en Wals. Aanvankelijk verloren zij terrein aan LonckeBuysse (België), die steeds meer op SchönHürtgen (Duitschland) inliepen. Gaan deweg voerden de Hollanders hun tempo op en nu bleek het, dat ze meer uithoudingsvermogen bezaten dan de Belgen, want toen .er bijna drie minuten gereden waren, passeerden de Hol landers hen. Aan den internationalen koppelwedstrijd namen negen koppels deel, die elkaar al dade lijk de leiding betriwsten. Het eerst wisten MetzAdan een ronde te veroveren, maar ze hadden slechts kort pleizier van hun voor sprong, want andere koppels volgden hun voor beeld en liepen een ronde uit. Vaak was het bewonderenswaardig te zien, hoe wieleracrobaten als bijv. Wals en Pijnen burg onverwachts konden uitloopen, waardoor ze reeds tientallen meters weg waren vóór de anderen de achtervolging inzetten. Toen het laatste klassement verreden moest worden, stonden PijnenburgWals en SchönHürtgen aan den kop. De sprint moest de beslissing brengen. Het tempo was zóó snel, dat het Duit- sche koppel afviel en Wals met een formida- belen spurt over de eindstreep ging. Hierdoor wonnen de Hollanders. We mogen echter een woord van lof niet onthouden aan de Haar lemsche koppels MetzAdan en Reineveld— Bouquet voor hun mooie rijden. Wedstrijd voor nieuwelingen: le serie over 3 K.M. 1. J. Hensen 4 min. 36 sec.; 2. J. van Kersen, 3. W. Kniep. 4. H. Leen. 5. C. Visser. 2e serie: 1. J. van Breda 4 min. 14.2 sec. 2. C. de Best. 3. J. Burger. 4. A. de Vries. 5. J. Jansen. Finale over 5 K.M.: 1. J. van Breda 8 min. 16.2 sec. 2. C. de Best, 3. W. Kniep. 4. H. Leene. Klassementswedstrijd voor profs en on- afh. met 3 klassementen. Ie klassement: 1. W. Vroomen. 2. J. Vroomen. 3. P. Osmella. 4. D. van Dijk. 2e klassement: 1. J. Reineveld. 2. W. Vroomen. 3. J. van Rossum. 4. H. Aadan. 3e klassement: 1. W. Bouquet. 2. J. van Rossum. 3. J. Reineveld. 4. D. van Dijk. Totaaluitslag 1. W. Bouquet 7 min. 0.6. sec. 10 pnt. 2. J. Reineveld 9 pnt. 3. J. van Ros sum 8 pnt. Koppelachtervolgingswedstrijd tusschen een Hollandsch, een Belgisch en een Duitsch - koppel. 1. J. Pijnenburg en C. Wals (Holland) halen in 2 min. 57.2 sec. (11 ronden) G. Loncke en A. Buysse (België) in, die na 9 ronden A. Schön en G. Hürtgen (Duitsch land) passeerden. Koppelwedstrijd voor profs en onafh. over 50 K.M. met 3 klassementen: le klassement 1. P. Osmella; 2. J. Reine veld, 3. W. Vroomen, 4. A. Schön. 2e klassement: 1. P. Osmella. 2. W< Bouquet. 3. J. Vroomen. 4. H. Cuvelier. 3e klassement. 1. C. Wals. 2. J. Vroomen. 3. A. Buysse. 4. D. van Dijk. Totaaluitslag. 1. J. Pijnenburg—C. Wals 10 pnt.. Tijd 1 uur 6 min 3 sec. 2. A. Schön G. Hürtgen 1 pnt. Op 1 ronde: 3 J. en W. Vroomen 10 pnt. 4. W. BouquetJ. Reineveld 6 pnt. 5. G. 'LonckeA. Buysse 4 pnt. 6. W. MetzH. Adan 0 pnt. Op 2 ronden: 7. D. van DijkJ. van Ros sum 2 pnt. Op 3 ronden 8. P. Osmella— J. Spijker 8 pnt. In 1 uur afgelegd 44.620 M. De Jonge Kampioen. Bovengenoemde vereeniging hield een wed strijd voor juniores over 30 K.M. Voor de C- klassers over 48 K.M. en A en B klasse 72 K.M. De juniores hadden er zin in; er werd flink gedemarreerd. Het was het nieuwe lid Siege- rist, die No. 1 werd; tijd 58 min. 32 sec.. 6 pnt.; 2. D. Veen 5 pnt.; 3. W. Vonk 4 pnt.; 4. Hoog land, 3 pnt.; 5. J. Post 2 pnt.; 6. H. van Es- Homnens, J. Smit, J. van Breukelen allen 1 pnt. De C-klassers reden 48 K.M. Hier werden steeds uitlooppogingen ondernamen door de rennei-s Drogdrop, Koelemij, Schell Jr., Vaxi Haarlem. De uitslag luidt: 1. B. Schell Jr., tijd 1 uur 10 min. 15 sec.; 6 pnt.; 2. Herman Koe lemij 5 pnt.; 3. Pieteren 4 pnt.; W. Drogdrop 3 pnt.; 5. Jan Bouwman 2 pnt.; 6. Van Haarlem, J. van Berg. H. Scheffer, G. Jansen, Kornelis- sen, G. van Beek. W. Philppo, Leen Kuil, allen 1 pnt. De A en B-klasse reden een mooien wed strijd. Er werd flink gejaagd en gedemarreerd door de renners Verboom, N. N.. J. Westbroek en Roorda. De uitslag luidt 1. Siebeling. tijd 1 uur 51 min. 27 sec., 6 pnt.; 2. Ted Handgraaf 5 pnt.: 3. Verboom 4 pnt.; 4. Roorda 3 pnt.: 5. J. Westbx-oek 2 pnt. Bij de B. klasse was het Tonny Jansen die zich no. 1 plaatste 6 pnt.; 2. Arie van Beek 5 pnt., 3. N. N. 4 pnt. Achilles. Zondag hield „Achilles" haar tweeden han dicap-rit over 1 K-M. om den Joco-beker. De uitslagen waren als volgt: le Serie: 1. J. Runnan 0 M. 2. D. Groenen dijk 60 M., 3. Rozekrans 50 M. 4. Oostexiaan 40 Meter. 2e Serie: 1. Kemp 35 M., 2. P. Gruijters 20 M.. 3. C. de Veer 30 M„ 4. Schoorl 70 M. Finale: 1. Kemp. 30 M.. 2. J. Rusman, 0 M., 3. D. Groendijk 50 M., 4. P. Gruijters 10 M.. 5 Rozekrans 40 M., 6. C. de Veer 30 M. Dinsdagavond wekelijksche wedstrijd op de Heemsteedsche baan.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6