Italiaansche actie op twee fronten. Einde van de Grieksche republiek. THIJS IJS EN DE KONINGSKROON COSTUUMS WINTERJASSEN UITSLUITEND up- Ons Succes J. VAH ÖAM Radio-Procramma V1? TT D A G 11 O C T O B E R 035" HAASLE M'SD AGBLAD BUITENLAND. Belangrijk strategisch punt bezet. Bombardementen in het Zuid-Oosten. De speciale correspondenten van de al hier verschijnende dagbladen seinen van het front in Erythrea, dat de Italiaansche troe pen er thans in geslaagd zijn den berg Edaaa Hamus te bezetten. Deze berg is 3181 M. hoog en bevindt zich op 16 K M. van Adrigat. waar hij een belangrijke strategische plaats in neemt, aangezien hij de streek van Agama beheerscht. Generaal Santini, die het bevel voert over de troepen in de zone van Adigrat, had bevel gegeven tot het bezetten van den berg. aangezien hij vernomen had. dat de Abessynische troepen van Makalie op weg getogen waren naar Edaga Hamus. De ma noeuvre, zoo schrijven de correspondenten, slaagde schitterend, dank zij een in den nacht uitgevoerden opmarsch. Den volgenden morgen trokken de Abessyniërs terug in de richting van Makalie. In den loop van denzelfden dag heeft men de verbinding tot stand gebracht tusschen Adigrat en Edaga Hamus, ton einde te ver hinderen. dat vijandelijke afdeelingen tus schen de beide stellingen zouden insluipen en teneinde de levensmiddelen verzorging veilig te stellen. Op het front van Adoea hebben de Ita liaansche colonnes volgens verdere berichten der Italiaansche correspondenten hun op marsch naar Aksoem voortgezet. Omtrent de gevechten tijdens den strijd om Adoea weten de correspondenten nog te mei den;, dat daarbij verscheidenee Abessynische legerschefs gesneuveld zijn, o.a. Kagnasmak Abersa, een luitenant van Ras Seyoem en Dejak Ail, die bekend stond door zijn haat te&en de Italianen. ADDIS ABEBA, 10 October (Reuter-A.N.P>. Het Italiaansche leger in het Zuiden is vandaag in beweging gekomen, en heeft een aanvang gemaakt met den opmarsch naar het Noorden door de woestijn van Ogaden, waar bij het op eenigen afstand de grenslijn van Engelsch Somaliland volgt. Sedert verschei dene dagen hadden de Italiaansche vliegtui gen het terrein voorbereid en Abessynische troepenconcentraties gebombardeerd. Van morgen nog hebben de Italiaansche lucht strijdkrachten Abessynische stellingen op den linkerflank met bommen bezaaid, ten einde iedere verrassing van dien kant den kop in te drukken. Volgens een officieel Abessynisch commu nique hebben Italiaansche vliegtuigen bom men geworpen op Gorahi. Kaffari, Katama en Jialm. terwijl boven andere steden vliegtui gen pamfletten hebben uitgeworpen. De keizer heeft besloten voorloopig niet uit Addis Abeba te vertrekken, maar van uit de Abessynische hoofdstad met behulp van zijn Abessynische en buitenlandsche militaire raadgevers de operaties op de verschillende fronten te leiden. Nog steeds geen telegrafische en draad- looze verbindingen. Alle telegrafische en draadlooze verbin dingen tusschen Addis Abeba en het Noor delijk front zijn nog steeds verbroken, zoodat de tallooze geruchten over veldslagen, ver overing en herovering van steden en dorpen in Tigre met het grootste voorbehoud moeten worden opgenomen. Zeker is echter, dat de Italianen 15 K.M. opgerukt zijn in de rich ting van den spoorweg naar Dzjiboeti en in vallen doen( waarbij hun vrij groote troepen afdeelingen, gesteund worden door vliegtui gen in de zóne die hen scheidt van de Abes synische trpepen, waar zij voorposten-deta chementen opsteilen. Italianen willen geen risico loopen. Volgens een telegram van den Reuter- A.N.P -correspondent bij het Italiaansche leger in het Noorden schijnen de Italianen geen haast te hebben en voornemens te zijn geen enkel nutteloos risico te loopen. Zij ma ken zich geen enkele illusie over de moei lijkheden, waaraan zij het hoofd zullen moe ten bieden, wanneer zij hun volgende offen sief zullen ontketenen. Hun bedoeling is klaarblijkelijk uitsluitend geéchelonneerd op te rukken. Addis Abeba treft voorbereidingen. Voorts is bericht ontvangen, dat Addis Abe ba in staat, van verdediging wordt gebracht. Meer dan 100.000 man zullen in de hoofdstad worden geconcentreerd. Zij zullen uitstekend uitgerust worden. De Negus zou zijn geheele vermogen beschikbaar hebben gesteld om de hoofdstad tegen buitenlandsche Indringers te verdedigen. In Adoea. De genoemde correspondent was de eerste Engelschman. die de veroverde stad Adoea naast generaal Villasanta. den commandant van ae divisie die de stad veroverd had, bin nentrok. De generaal heeft er vandaag zijn officieele intocht gehouden, vergezeld van zijn generalen staf, teneinde de hulde in ont vangst te nemen van de 4.000 inwoners tot wie hij kalmeerende woorden richtte. Nadat Villasanta een tocht door de nauwe straatje der stad ondernomen had, begaf hij zich naar de kathedraal van, Adoea, een be scheiden gebouw met wit-gekalkte muren, waar hij door den bisschop ontvangen werd, die een koperen kruis droeg, dat de generaal, de officieren en ook de genoemde correspon dent moesten komen kussen. Dit optreden van Villasanta valt binnen het kader van zijn taak, die uit drie zeer dringende punten be staat: Ten eerste het aanleggen van wegen, ten tweede het verzekeren van de voorzieninL der troepen met levensmiddelen en water en ten derde het veroverde land tot rust bren gen. Abessyniërs dringen tusschen het Italiaansche front door. Met groot gevaar voor eigen leven heeft de correspondent van Reuter-A.N.P. kunnen con- stateeren, dat het inderdaad juist is, dat tel kens opnieuw Abessynische troepen tusschen het Italiaansche front doordringen. Toen hij n.l. een convooi begeleidde werd daarop plot seling het vuur geopend door Abessynische mitrailleuses van betrekkelijk geringen af stand. Later vernam hij, dat twee a drie honderd Abessyniërs er in geslaagd waren tusschen ce Italiaansche linie ten Oosten van Adoea door te glippen. (Copyright ReuterA.N.P.). Genèvo. Assemblee veroordeelt Italië. Nadat Aloisi gistermorgen zijn rede voor de Assemblée waarin hij de bekende bezwaren had geuit had beëindigd, deelde de voorzitter van de Volkenbondsvergadering dr. Benesj, mede. dat geen andere afgevaardigden het woord hadden gevraagd en daar om het rapport, waarbij de handel wijze van Italië werd veroordeeld, door de vergadering was aangenomen met Oostenrijk en Hongarije als eenige tegenstemmers. Aloisi protesteerde tegen de methode van stemming, doch dit protest werd eenstemmig afge wezen. Laval hield een rede, waarin hij zeide, dat Frankrijk zijn verplichtingen zou nakomen. Hij voegde daaraan toe: ..Het Handvest is onze internationale wet. Wij kunnen het niet op zij zetten en kunnen het niet laten ver zwakken. Op dit oogenblik, nu ieder zijn ver antwoordelijkheid moet dragen, moet gij weten, dat ik met ontroering mijn plicht aanvaard. Mijn land zal het Handvest na komen. Vriendschap echter dicteert; mij een andere plicht. Het beteekent geen ontkenning van ons geloof in het gezag van het hoogste internationale instituut, wanneer wij terzelf der tijd streven naar toepassing van deze wet en zoeken naar een oplossing door verzoening. De Fransche regeering zal zich zelf harts tochtelijk op dit vredeswerk toelegggen, waar bij ik ongetwijfeld in deze Vergadering geen bijstand zal missen". Anthony Eden voerde daarna het woord en herhaalde, dat de politiek van zijn regeering vast gegrondvest bleef op het lidmaatschap van den Volkenbond. De oorlog is een ver schrikkelijk anachronisme en de menschheid zal nooit blijvend geluk smaken, tot zij voor goed van den oorlog heeft afstand gedaan. Als de beschaving wilt voortleven, moeten wij inde praktijk vernietigen, wat wij hebben veroor deeld in beginsel. De Volkenbond heeft twee voorname plichten. De eerste is den oorlog af te wenden door 'een rechtvaardige en vreed zame oplossing van alle geschillen. De tweede is. wanneer wij in het eerste hebben gefaald, den oorlog tegen te houden. Het is de tweede van deze twee plichten, waarmee wij als leden van den Volkenbond thans hebben te doen". Bondsraad Motta verklaarde, dat Zwitser land de verplichtingen van het pact zou na komen, doch dat de eeuwige neutraliteit van het land aan de Zwitsersche regeering zekere reserve bij het uitvoeren van deze plichten oplegt. Sanctiecommissie uit alle leden van den Volkenbond gevormd. In het begin van de middagzn.nig van Donderdag van de Assemblée, diende presi dent dr. Benesj een door het presidium uit gewerkt ontiwerp-resoiutie in betreffende de ontworpen coördinatiecommissie. In dit ontwerp wordt den Volkenbonds- leden verzocht met het oog op het besluit van den Volkenbondsraad van 7 October en op grond van hun verplichtingen volgens artikel 16 van het Handvest een coördinatie van de door hen onder oogen geziene maat regelen aldus tot stand te brengen, dat zij zich in een daartoe in het leven te roepen commissie doen vertegenwoordigen, elk door één gedelegeerde en door deskundigen. De taak van deze commssie is, zorg te dragen voor het bestudeeren en eensgezinde uitvoe ren van de maatregelen en den Raad opmerk- eaam te maken op iedere omstandigheid, die zijn bestudeering zou kunnen eischen. Benesj legde er den nadruk op, dat de coördinatiecommissie geen orgaan zal zijn van de Assemblée of van den Raad, maar een soort conferentie van de leden van den Vol kenbond. die daarin bijeen zouden komen met het doel artikel 16 toe te passen. Voordat echter werd overgegaan tot stem ming over dit voorstel, werden de algemeene debatten voortgezet. O.a. werd het woord gevoerd door den eer sten gedelegeerde van Abessyniè, Tekle Hawariate. Hij keerde zich tegen de beleedi- ging van zijn land door Italië en in het bij zonder tegen de bewering, dat de keizer van Abessynië opruiende redevoering-en zou heb ben gehouden. Sedert 10 maanden wacht Abessynië geduldig en vol vertrouwen er op, dat het rechtvaardigheid wedervaren zal. Spr. verzocht met het oog op den aanval, dien Abessynië ondergaat, snel en effectief te handelen. Iedere vertraging zou den interna tionalen misdaad steunen, waaraan de Ita liaansche regeering schuldig bevonden is. Abessynië staat den Volkenbond ter be schikking Voor iedere poging om de vijande lijkheden tot een einde te brengen en is be reid een eervollen vrede te sluiten. Het zal eohter zijn onafhankelijkheid en integriteit tot het uiterste verdedigen. De voorzitter stelde vervolgens het ontwerp, resolutie betreffende de coördinatiecommissie aan de orde. Baron Aloisi verklaarde, dat hij tegen de resolutie stemmen zou, ofschoon de president geconstateerd had, dat het lner geen resolutie in den eigenlijken zin van het woord betreft Voorts maakte Aloisi reserves ten opzichte van het feit, dat geen constateering van een inbreuk op het handvest geschied was door een bevoegd Volkenbondsorgaan. Uit het pro tocol van de raadszitting van 7 October blijkt, dat het rapport van de commissie van zes niet door den Raad, maar door de 14 daarin vertegenwoordigde staten, met inbe grip van Abessynië aangenomen is. Ook de Assemblée als zoodanig heeft het rapport niet aanvaard. Wat de coördinatiecommissie betreft, kan deze, zooals de voorzitter reeds had opgemerkt niet beschouwd worden als een orgaan van den Volkenbond, Benesj antwoordde hierop, dat het niet de taak is van een Volkenbondsorgaan een be slissing te nemen over een inbreuk op het Handvest. De plichten van de Volkenbonds leden blijken veeleer onmiddellijk uit het Handvest. Wat de overige opmerkingen van baron Aloisi betreft, stelde dr. Benesj voor alle moeilijkheden uit den weg te ruimen door niet te spreken over een resolutie, maar over een „wensch" van de Assemblee. De Hongaarsche gedelegeerde Velitsj en de Oostenrijiksche vertegenwoordiger, baron Pfluegl verklaarden, refereerende aan hun voorafgaande verklaringen, dat zij zich het bepalen van een standpunt inzake het voor stel voorbehielden. Vervolgens werd de gewijzigde tekst voor gelezen en daar geen verdere bezwaren wer den ingediend, werd vastgesteld, dat de „wensch" met alle stemmen tegen één en twee stemmen blanco was aangenomen. De nieuwe commissie waarin dus alle leden van den Volkenbond zitting kunnen nemen, zal vandaag bijeenkomen. Weer brand op de Brusselsche tentoonstelling. Tien stands in de asch gelegd. In den nacht van Woensdag op Donderdag is op 't terrein van 't Lunapark der wereldten toonstelling te Brussel een brand ontstaan, die ondanks het spoedige ingrijpen van de brandweer met groote kracht om zich heen greep en binnen betrekkelijk korten tijd. een tiental stands in de asch legde. Vermoedelijk is het vuur ontstaan door het springen van een flesch zuurstof. Karl Barth over de Duitsche grens gezet. Arrestatie te Barmen. De Berli.jnsche correspondent van de „Times" meldt, dat orof. dr. Karl Barth, de bekende Protestantsche theoloog, in Duitschland is gearres teerd en over de grens gezet. Karl Barth, die indertijd uit Duitschland is vertrokken toen hij was ontslagen als hoog leeraar aan de Universiteit te Bonn. was thans naar Barmen gekomen om daar het woord te voeren op een Evangelische theologische week. Hij werd door de politie gearresteerd en als ongewenschte vreemdeling over de Zwitser sche grens gezet. (A.N.P.). ZENDERMAST DOOR STORM GEVELD. Het A.N.P. meldt uit Keulen: Donderdag middag is de zendermast van den zender van Langenberg tengevolge van den zwaren storm omgevallen. Persoonlijke ongelukken kwamen hierbij niet voor. Ook werden geen verdere gebouwen of installaties beschadigd. Een onderzoek wordt ingesteld. Kondylis neemt voorloopig de leiding in handen. Referendum op 3 November. Generaal Kondylis. In het grootste deel van onze vorige oplaag hebben wij reeds medegedeeld, dat de Griek sche regeering afgetreden is. De binnenlandsch-politieke gebeurtenissen hebben zich naar het A.N.P. meldt gisteren als volgt afgespeeld; Toen minister-president Tsaldaris zich naar het ministerie van buitenlandsche zaken be gaf, kwamen hem de officieren Papagos, Rep pas en Oeconomoe tegemoet, die hem een on derhoud vroegen. Zij keerden terug naar de woning van Tsaldaris, waar de officieren hem mededeelden, dat het leger in opstand was gekomen en het herstel der mo narchie had uitgeroepen. Tsaldaris was gedwongen dit feit te erkennen, dan wel af te treden. Onmiddellijk daarop riep Tsaldaris den ministerraad bijeen, waar hij be kend maakte, dat hij aftrad, aangezien hij geen afstand kon doen van zijn principe, dat de monarchie alleen her steld kon worden door een plebisciet. Verder wordt thans bekend, dat niet de ministerraad, maar minister-presi dent, generaal Kondylis tot aan den terugkeer van Koning George het re gentschap op zich zal nemen. In Athene is alles rustig. De monarchisten toonen groote vreugde over het herstel van het Koningschap. Generaal Papagos, generaal Oeconomoe en generaal Reppas hebben verklaard, dat hun taak geëindigd zal zijn zoodra het nieuwe ka binet den eed zal hebben afgelegd. Bij den aanvang van de zitting der Natio nale Vergadering heeft de nieuwe regeering Donderdagmiddag den eed afgelegd. Vervol gens werd het woord verleend aan Tsaldaris. die verklaarde den ingeslagen weg niet goed te keuren. Door zijn vrienden gevolgd verliet de afgetreden minister-president de Kamer. De leider der „party van de vrije meening" Metaxas, verklaarde zijn steun té zullen geven aan de nieuwe regeering. Generaal Kondylis. gaf in zijn regeerings- verklaring de verzekering, dat de buitenland sche politiek van Griekenland niet zal worden gewijzigd. Onder algemeene bijval werd ver volgens de voigende resolutie aangenomen: „De Vijfde Nationale Vergadering heeft na de regceringsverklaring te hebben aangehoord en goedgekeurd, besloten: 1. Den Republikeinschen staatsvorm af te schaffen; 2. Op 3 November een referendum te laten houden; 3. Tot dan zal de minister-president het regentschap uitoefenen en 4. De Grondwet van 1911 zal voor loopig weer van kracht worden". De nieuwe regeering heeft den staat van beleg afgekondigd. (Adv. Ingez. Med.) BENZINETANKWAGEN UIT ELKAAR GESPRONGEN. ROTTERDAM, 10 Oct. Hedenmorgen is in de Baan in een garage een bezinetankwagen gerepareerd met een snelbrander. De tank is uit elkaar gesprongen. De bodem van de tank vloog 20 meter verder door een ruit. Drie per sonen, die in de garage werkzaam waren, wer den gewond en opgenomen in het ziekenhuis Coolsingel. Ook een jongeman, die zich op de I verdieping boven de garage bevond liep lichte I verwondingen op. Van verschillende huizen in I de omgeving zijn tengevolge van de explosie I de ruiten gesprongen. ONZE DACELIJKSCHE KADERVERTELLING De soldaat brengt Thijs in een groote zaal en houdt zelf bij de deur de wacht. Thijs kijkt nieuwsgierig om zich heen en ziet heele- maal achter in de zaal de koning op zijn troon zitten en naast hem een raadsheer. Het beertje neemt een kordaat besluit en stapt recht op den koning toe. In zichzelf overlegt hij, hoe hij het beste den vorst het geval kan vertellen, want misschien vertrouwt deze de zaak niet heelemaal en zal hjj voor zijn eigen troon vreezen, als hij het heele verhaal hoort. Maar veel tijd om te overleggen is er niet, zoodat JThüs besluit den koning maar precies mede te deelen, wat hij weet, De Rembrandt-tentoonstelling verlengd. Het is het Comité van de Rembrandt-ten toonstelling mogen gelukken van de eigenaars de toestemmnig te verkrijgen de door hen af gestane schilderijen en teekeningen nog drie weken in het Rijksmuseum ten toon te stel len. Zoodoende is het mogelijk geworden de sluiting tot 3 November uit te stellen .Hiermede is tegemoet gekomen aan een reeds vaak ge- uiten wensch van het- publiek, dat de laatste dagen in steeds grooter getale deze tentoon stelling bezoekt. In vier dagen tijds werden ruim 8500 bezoekers geteld. N. MAAT MET 2 PANTALONS vanaf f 40.00 N. MAAT vanaf f 32.SO Onze Stoffen, Coupe en Afwerking staan onder VOLLE GARANTIE!! KLEERMAKERSWERK danken wij uitsluitend aan recommandatie JKJ?* Ziet onze Etalages Ged. Oude Gracht 78, Tel. 12236 (Adv. Ingez. Med.) ZATERDAG 12 OCTOBER 1935. HILVERSUM I, 1875 M. KRO-uitzending. 8.00—9.15 en 10.00 Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gram.pl. en Schlagermu- ziek. 2.00 Voor de jetigd. 2.30 Sport. 3.D0^;00 Kinderuur. 4.15 Schlagermuziek en Gram.pl. 6.20 Lezingen en Gram.pl. 8.00 Berichten. 8.05 Orkestconcert en Gram.pl. 10.00 Gram.pl. 10.30 Berichten. 10.3512.00 Gram.pl. HILVERSUM II, 301 M. VARA-uitzending. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voor arb. i. d. continubedr. Gram.pl., VARA-tooneel o.l.v. W. v. Cappellen en fragm. uit de revue „Da's wat anders". 1.00 Trio Fa voriet. 12.45 Gram.pl. 1.00—1.45 Vervolg trio concert. 2.00 „Hoe de toonkunst groeide". 2.20 K. Vorrink: Bij de herdenking van het 40- jarig bestaan van de cinematografie. 2.35 „De Krekeltjes" o.l.v. L. Hulscher. 3.10 Lezing. 3.30 R'damsch Philh. Orkest o.l.v. E. Flipse, m. m. v.J. Odé (piano). 4,25 Mr. J. H. v. Peursem: Dia de Ja rasa. 4.45 Vervolg' orkestconcert. 5.30 Gram.pl. 5.40 Literaire causerie A. v. Nierop. 6.00 „De Wielewaal", o.l.v. P. Tiggers, en toe spraak. 6.30 Esperanto-uitzending. 6.50 Grampl. 7.00 Friesch uurtje. 8.00 Herh. SOS-ber., nieuwsberichten en VARA-Varia. 8.15 Uit het Geb. v. K. W., R'dam: Bonte Avond m. m. v. orkest, Ellen Schwarz (sopraan), Willy Derby (liedjes), en. B. v. Dongen (zang). 9.00 Gra- mofoonpl. 9.25 Vervolg bonte avond. 10.05 Toespraak M. Sluyser. 10.15 De avonturen van Rudolf Ribbeling (II). 10.35 Vervolg bonte av-ond. 11.4512.00 Gram.pl. DROITWICH, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.05 Lezing, 11.20 BBC-Northern Orkest o.l.v. Morrison, m. m.v. E. Igglesworth (sopraan). 12.35 Commo dore Grand Orkest o.l.v. Davidson. 1.35 Gra- mofoonpl. 2.20 Het Coventry Hippodrcrue Orkest o.l.v. Ch. Shadewell. 3'.20 Orgelspel H. Ramsay. 3.50 Het C. Sharpe-Kwintet m. m. v. E. Scott (zang). 4.35 Gram.pl. 5.05 Orkestcon- cert o.l.v. W. Dawosn 5.50 Relais uit Amerika. 6.20 Berichten. 6.50 Sportpraatje. 7.Ö5 Welsch Intermezzo. 7.20 Week-End programma. 8 05 BBC-Orkest o.l.v. L. Heward. 8.50 Gevar. pro gramma. 9.50 Berichten. 10.20 Het Parkington Kwintet m.m.v. D. Buchan (piano). 11.20 12.20 BBC-Dansorkest o.l.v. H. Hall. RADIO PARIS, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 12.35 Orkestconcert o.l.v. Doyen. 8.20 Pianoduetten. 9.05 I. „Gala- thée", operette van Massé. II. „Philémon et Baucis", operette van Gounod. M.m.v. solis ten, koor en orkest o.l.v. Bigot. 1.1012.35 Dansmuziek. KALUNDBORG, 1261 M. 11.201.20 Concert uit Rest. ..Wivex". 2.50 •3.50 Concert uit rest. „Ritz". 7.40 Dialoog. 7.5511.20 Gevar. programma m.m.v. orkest o.l.v. Gröndahl en solisten. KEULEN. 456 M. 5.50 Orkestconcert. 11.20 Omroeporkest en solisten. 1.35 Gram.pl. 4.20 Vroolijk program ma. 6.20 Kwartetconcert. 7.30 Omroeporkest, -koor en solisten. 10.2011.20 Dansmuziek. ROME. 421 M. 8.00 I. „Stabat mater", oratorium van Per- golesi. II. „II giudizio universale", oratorium van Perosl. Orkestl.: Ghione. Koor.: R. Be- naglio. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Salonorkest o.l.v. De- jonker. 1.50—2.20, 4.20, 4.50 en 5.20 Gram.pl. 6.35 Salonorkest o.l.v. Dejoncker. 7.35 Gram.pl. 8.20 Symphonieconcert. 10.30—12.20 Gram.pl. BRUSSEL, 484 M. 12.20, 1.302.20 en 4.35 Gram.pl. 5.20 Salon- orkest o.l.v. Dejoncker. 6.20 Gram.pl. 6.50 Pia norecital. 7.15 Gram.pl. 8.20 Omroeporkest o.l.v. Gason. 10.30 Populair concert. 11.20 12.20 Gram.pl. DEÜTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.35 Vroolijke avond uit Frankfort. 9.20 Be richten. 9.50 Pianorecital. 10.05 Weerbericht. 10.20—11.20 Dansmuziek door Wilfried Krü- ger's orkest.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6