Geheel Ogaden in handen der Italianen. THIJS IJS EN DE KABOUTER PIRIMUS Radio-Programma MAANDAG 11 NOVEMBER 193S HAARLEM'S DAGBLAD De oorlog in Abessynië. Harar spoedig in Italiaansch bezit? Aan het Tigrefront eenige strategische punten bezet. Van het Somali-front 10 November. (Reuter). Generaal Grazïani heeft Sasse-Baneh bezet en trekt thans op naar Djijaga, dat 200 K.M. verder ligt. Djijiga is een belangrijk knoop punt tusschen Berbera en Addis Abeba. Geheel Ogaden is thans in handen van de Italianen. In ïtaliaansehe kringen verwacht men met het oog op dit resultaat bin nen afzienbaren tijd de bezetting van Harrar. De oorlogscorrespondent van het Duitsche Nieuwsbureau seint uit Asmara: in ïtaliaansehe kringen alhier vermoedt men, dat de Negus met het oog op het feit, dat geheel Noord-Abessynië en Ogaden voor her, belangrijkste deel in handen der Italia nen zijn gevallen, de militaire en politieke uitwerking der sancties wil afwachten en derhalve een open slag wil uitstellen. Men beschouwt zijn positie echter als zeer ge schokt en geeft ondubbelzinnig uiting aan de opvatting, dat de Abessynische berichten over de overwinning en de berichten over be langrijke strategische manoeuvres met de grootste voorzichtigheid moeten worden op gevat. Ook gelooft men verdere teekenen van ontbindingsverschijnselen in Abessynië te kunnen waarnemen. In het ïtaliaansehe hoofdkwartier verwacht men. dat het contact tusschen Erithrea en Sommaliland buiten twijfel staat, al kan dit ook nog niet binnen korten tijd worden verwacht, aangezien de nabijheid van de Engelsche en Fransche grenzen bijzondere politieke voorzorgsmaat regelen noodig maakt. De opmarsch der ïta liaansehe troepen in Somaliland in de rich ting van Harar hebben naar het schijnt de Abessynische plannen gedwarsboomd. De Abessyniërs zullen thans, wanneer zij nog bereid zijn om te vechten, gedwongen zijn op twee fronten op te treden. Eerst had het er den schijn van. dat de Abessyniers een groet leger in verdedgingsstellingen zouden leggen bij het zeer verstrekte Amba Aladji. Door vliegtuigverkenningen is echter vastge steld, dat daar geen Abessynische troepen geconcentreerd zijn. Men houdt het niet voor onmogelijk, dat de Negus thans zal pogen de streek van Harar vast te houden en de an dere troepen ten Zuiden van den Setit te con cent reeren om het corps Maravigna te ver hinderen de Tacazze over te trekken en de opmarsch der inboorlingenafdeelingen over den Setit in de richting van Nogarra te stui ten. De Reuter-correspondent meldt van het Tigrê-front: De linkervleugel der Italianen heeft de hoogten bezet welke Seelicot en ver scheidene strategische punten tusschen Ma- kall en Antalo beheerschen. De opmarsch naar Antalo is voorloopig ge staakt, om de aankomst van levensmiddelen af te wachten, en om een weg aan te leggen. Een uit Danakii-krijgers samengestelde co lonne, welke zich thans bevindt in de omge ving van Berchit en E=tagoula zal op den linkerflank van het Italiëansche leger blij ven, om een omsingeling door de Abessyniers te verhoeden. Het schijnt, dat de grootste activiteit thans ontwikkeld zal worden in den sector van de coionne van generaal Maravigna. In de omgeving van den Setlt-rivier beheer- schen eenige honderden Abessyniers nog de posities rondom den Setit en verwekken da gelijks schermutselingen met ïtaliaansehe posten, o Een Italiaansch vliegtuig heeft Zaterdag her. gebied van Maigarat ten Zuiden van Ma- ka7'.e onderzocht. Boven het dorp Eicalle werd het vliegtuig door Abessyniers beschoten. De verkennings vluchten hebben overigeens aan het licht gebracht, dat de gebieden van Szelicot en An talo absoluut rustig zijn en dat de arbeid op het veld normaal wordt voortgezet. Het ge mak waarmee het vliegtuig wist neer te ko men op een lukraak terrein bij Makalle. doet veronderstellen, dat men spoedig een goed vlieeveld in de omgeving der stad kan aan leggen Italiaansch vliegtuig boven Addis Abeba? Op zeer groote hoogte heeft een vliegtuig Addis Abeba gep?.-:eerd. meldt het A.N.PHet toestel werd opgemerkt. Men veronderstelt, dat het een Italiaansch vliegtuig was. In de Abessynische hoofdstad heeft deze gebeurte nis groote beroering gewekt. Abessynische versterkingen naar het Noorden. Honderdduizend man versterkingstroepen van Ras Kassa hebben naar het A.N.P. ver neemt. zich aangesloten bij het leger van Ras Sevoem. dat thans opgesteld lipt achter Kido- nemiret een bereketen ten Zuiden van Ma kalle. Fen neef van den Keizer. Makonnen Demisse, rukt aan bet hoofd van nog 50.000 man naar het Noordelijke front op. Lucbtb*crhermines- maatrege'en te Addis Abeba. ADDIS ABEB" He'. Duitsche gezantschap heeft een bomv: schuilplaats ingericht tegen eventueele luchtaanvallen op Addis Abeba. Zaterdag is een aan 250 personen ruimte biedende kelder onder het Fransche gezant schapsgebouw gereed gekomen. Ook d« Engelschen hebben voorzorgsmaatregelen ge nomen. De Abessynische regeering is voornemens in de kwestie van de bescherming der vreemde lingen nauw samen te werken met de buiten- landsche gezantschappen. Dezer dagen zullen de noodige stappen worden gedaan. Behalve de eigen bewakingsmanschappen der gezantschappen zijn 3000 man politie be schikbaar voor de bescherming der vreem delingen. In het geheel zijn te Addis Abeba reeds ongeveer 80 onderkomens gereed gemaakt ter bescherming van de bevolking tegen even tueele luchtaanvallen De Abessyniers melden niets nieuws van de fronten in het noorden en zuiden. Een bondgenootschap tusschen Abessynië en Jemen? ADDIS ABEBA. 9 November (A.N.P.) - Men verneemt officieus dat een belangrijke overeenkomst is gesloten tusschen den Negus en den Iman van Jemen. Men gelooft, dat de overeenkomst voorzie in een militair bondgenootschap De Abes syniers hopen dat Ibn Saoed van Saoedi Arabië er eveneens toe zal toetreden. „Italië de bakermat van de hoogste wereldbeschaving", zegt Ras Koeksa. Ni den intocht in Makalle stelde Ras Koek- sa aan de ïtaliaansehe autoriteiten de in- heemsche notabelen voor. Daarna hield hij de volgende toespraak. „Italië is de bakermat van de hoogste we reldbeschaving. Het beste lot, -dat de Tigrea- nen zich zouden kunnen wenschen, is in de schaduw der ïtaliaansehe vlag te leven, het juk waaronder wij gebukt gingen, voor altijd van ons afschuddend. Laten wij God dan ken, die onzen wensch heeft willen vervul len cn mij terug heeft willen leiden naar het paleis dat ik met mijn trouwe soldaten ver laten heb om mij aan de zijde der bevrijders te stellen en gezamenlijk met hen te vech ten. Het mandaat dat ik van den machtigen en ïechl,vaardigen koning van Italië ontving, zal ik nauwgezet uitoefenen. Ik zal alles doen ten behoeve van de bevolking van Tigre en om de bevolking, die nog aan de tyrannie van Addis Abeba onderworpen is, een heil zaam voorbeeld te geven." Honderden inboorlingen, die vóór het bin nenrukken der troepen in Makalle waren ge vlucht, zijn volgens Reuter tex-uggekeerd en hebben zich ondex-worpen. China. Japan eischt een onafhanke lijke regeering in Noord-China. Japan heeft door bemiddeling van Generaal Kenji Diohara, den leider van den Japanschen geheimen dienst in China, geëischt, dat in Noord-China direct een onfhankelijke regeering zal worden gevormd. Te Sjanghai heeft zich tegelijkertijd een incident voorgedaan, dat een Japanner het leven heeft gekost. Een afdeeling Japanners heeft op dracht gekregen stellingen te betrek kingen bij de internationale nederzet ting. TOKIO: Uit Sjanghai is bericht ontvangen, dat Hideo Nakayama, een Japansche marinier, Zaterdagavond juist na negen uur door een Chinees is doodgeschoten. Een bataljon Japansche landingstroepen heeft eenige belangrijke punten der stad be zet. De Japansche autoriteiten beschouwen het incident als een Chineesche uitdaging tegen over Japan en zij hebben er bij de plaatselijke Chineesche autoriteiten op aangedrongen direct stappen te. doen voor de arrestatie van den schuldige. Indien het resultaat onbevredigend mocht zijn, dan zal het Japansche detachement op eigen gelegenheid op treden. In het Noordelijk deel van Sjanghai is een beperkte staat van beleg afgekondigd. De revolver van den moordenaar is aange troffen bij de plaats, waar de aanslag werd ge pleegd. Bij de autoriteiten zijn verschillende stappen gedaan, waarbij werd aangedrongen op een snel exx nauwkeurig onderzoek. De kanonneerboot Siaka is uit Nanking ontboden, texx einde de Japansche onderdanen te Sjanghai en hun bezittingen te bescher men. Maarschalk Tsjang Kai Sjek heeft zijn deelneming met het gebexxrde laten betuigen. Italië. Protest tegen Egypte's deel neming aan de sancties. Graaf Pagliano de ïtaliaansehe gezant In Egypte heeft eexx nota aan het ministerie van buitenlarxdsclxe zaken overhandigd, waar bij de ïtaliaansehe regeexing protesteert legen de beslissing- van de Egyptische re geering om aan de sancties tegen Italië deel .e nemen. De gezaxxt maakte, naar Reuter meldt, ook een voorbehoud met betrekking .ot de toekomstige houding van Italië tegen over Egypte. ïtaliaansehe divisie uit Libye terug. Van bevoegde ïtaliaansehe zijde wordt nxede- ?deeld, dat de uit Libye teruggeroepen divisie bans bijna geheel in Italië is teruggekeerd. In welingelichte kringen worden de in het uitenland verspreide geruchten, dat Zaterdag 'pnieuw een bespreking zou hebben plaats -evonden tusschen Mussolini en Sir Eric Drummond tegengesproken. De situatie in de Middellandsche Zee, aldus wordt voorts verklaard, is onveranderd. Fascistische Raad voor de inwerkingtreding der sancties bijeen. De groote fascistische raad, het opperste college van den staat, die op 16 November, twee dagen voordat de sancties in werking zullen treden, bijeen zal komen, zal blijkens een Reuterbericht uit Rome de maatregelen nemen, welke met het oog op Italië's verzet tegen de sancties noodzakelijk zijn. Tot dusver zijn er op verschillende gebie den van het ïtaliaansehe economische leven slechts partieele maatx-egelen genomen tot beperking van het gebruik of tot organisatie ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC. Niemand is er hier in de buurt, die onzen Thijs wegwijs kan maken en dat stemt hem wat bevreesd. Maar den moed opgeven, neexx, dat komt niet in zijn berenbrein op. Wie weet, hoe gauw er immers hulp komt opdagen? Terwijl Thijs daar zoo zit, komt het hem plotseling voor, alsof de doodsche stilte om hem heen door een zwak geluid verbroken wordt. Thijs spitst zijn ooren, kijkt naar alle kanten, maar heeft niet het minste vermoeden, waar dat geluid wel vandaan kan komen. Heel scherp luistert Thijs toe en dan kan hij opeens de klanken beter hooren. Het is een zwak menschelijk stemmetje en het roept onophoudelijk: „Help! help!" Nu bedenkt Thijs zich geen oogenblik meer, hij springt overeind exx rent in de richting van het geluid in technisch opzicht. De actie tegen het koopen vaxx buitenlandsche producten heeft zich tot dusver nog beperkt tot een propa ganda, welke ten doel had het land te over tuigen van de noodzakelijkheid eener natio nale discipline. Met betrekking tot de lan den, welke aan de sancties deelnemexx werd nog geen enikele officieele represaille geno men. De van kracht zijnde handelsverdragen worden nog altijd geëerbiedigd. Thans zullen door den grooten raad op dit gebied beslui ten worden genomen. Griekenland. Koning vertrekt vermoedelijk Donderdag uit Londen. Volgens een Reuterbericht uit Londen, zal koning George waarschijnlijk a.s. Donderdag uit Londen vertrekken. Men gelooft, dat hij twee dagen in Parijs zal vertoeven, een dag te Rome. waar hij waarschijnlijk zal worden ontvangen door den koning en door Musso lini, en een dag te Florence, om een bezoek te brengen aan het graf van zijn ouders. DOOD DER EERSTE NATIONAAL-SOCIALIS- TEN TE MÜNCHEN HERDACHT. Zaterdag heeft te München iix de Feldherrn- halle de bijzetting plaats gehad van de zestien kisten der nation aal-socialisten, die bij de mislukte revolutie van 9 November 1923 werden neergeschoten. Hitier heeft bij de plechtigheid een rede ge houden over hetgeen er is voorafgegaan aan deze putschpoging en over de eerste ontwikke ling der partij. Hij bracht hulde aan generaal Ludendorff, die, hoewel hij hem den raad had gegeven zich afzijdig te houden, toch in de voox-ste rijen stond bij den putsch. Hitier eindigde zijn rede met een driewerf Sieg Heil. Vervolgens hield de Beiersche minister Wagner het dooden-appèl. Bij het voorlezen van eiken naam weerklonk uit de menigte: Hier. Heeft Abessynië een vastomlijnd defensief plan? De moeilijkheden der feodale decentralisatie. (Van onzen specialen correspondent W. F. Deedes). Addis Abeba, Zondagavond 10 Nov. De activiteit aan de gevechtsfronten is thans grooter dan in de dagen van Adoea het geval is geweest. De laatste berichten, die in de hoofdstad zijn ontvangen, melden, dat 4000 ïtaliaansehe bommen op Makalle zijn neergeworpen, blijkbaar zonder slachtoffers te maken. Volgens andere berichten kunnen er ieder oogenblik, zoowel in het noorden als in het zuiden gevechten uitbreken, zoo zij al niet reeds uitgebroken zijn. Voor dezen eenen keer stemmen de berich ten, die te Rome en die in Addis Abeba over een. Men schijnt er hier niet aan te twijfe len, dat de Abessyniërs er in de jongste he vige gevechten slecht zijn afgekomen, en dat zij zich thans op den terugtocht bevinden. Ik verneem, dat Ras Seyoem thans zijn troe pen verzamelt texx zuiden van Makalle. ter voorbereidixxg van een zwaar gevecht. Eexx verantwoordelijk, officieel persoon in Abes- synischen dienst zeide vanmorgen tegen mij: „De Italianen schijnen daar eexx gevecht te verwachten, evenals wij", Ik verneem verder uit betrouwbare broxx, dat de stad pas na zwax-e guerrilla-gevech ten is veroverd, waarbij de ïtaliaansehe troe pen uit Adigrat onder bevel van .generaal de Bono er het slechtst afkwamen. De regeering hier blijft uit het westen berichten ontvan gen over pogingen van de Italianen om in de richting van Gondar door te dringen. Men maakt zich hierover niet oixgerust, daar een dergelijke opmarsch niet kaïx plaats vixxden zonder de diepe ravijn, waardoor de Tacazze stroomt over te steken. Dedjasnxatsj Ayeloe heeft zijn troepen teruggetrokken in afwach ting van de komende gebeurtenissen. Abes- syxxische deskundigen verklaren in vertrou wen, dat indien de Italianen hun opmarsch blijven voortzetten een beslissende Abessy nische overwinning niet kan uitblijven. Ik verneem voort, dat thans verbinding tot stand is gebracht met een radiostatioxx, dat de signalen vaxx Gorrahei gebx-uikt. Sinds de regeering bericht heeft ontvangen, dat daar een onvoorspoedig gevecht heeft plaats gevoxxdexx. heeft zij alles in het wex-k gesteld om met de stad in verbinding te komen. Mededeelixxgen, die thans in Addis Abeba de roxxde doen beiichtexx opnieuw de merk waardige politiek, die hier door officieele regeeringapersonen wordt gevolgd. Men houdt nog steeds vol, dat de Abessyniërs van plan zijn verder terug te trekken en op die manier gevechten van welken aard ook te vermijden. Desondanks wordt hier officieel toegegeven, dat er een hevig gevecht in het zuiden heeft plaats gevonden en dat een tweede gevecht in de buurt van Makalle op komst is. Toen het xxieuws. dat Makalle was gevallen. Addis Abeba bereikte, kon men een gevoel van vaag ongemak bespeuren, achter alle zelfvoldane verklaringen verborgen. De vraag, die de pers een maand geleden stelde, komt thans ook ixx andere kringen op: men vx-aagt zich af. in hoeveiTe het officieele nieuws met de waarheid in overeenstemming is. De plotselinge val van Makalle, die naar regeeringspersonen volhouden, vroeg of laat toch als onvermijdelijk moest worden be schouwd, is slechts één der veixmtrustende feiten. Ik hoor de laatste dagen geruchten, dat in het Abessynische kamp de zaken alles be halve gemakkelijk schijnen te loepen Over het algemeen kan men alle geruchten in Addis Abeba van de hand wijzen, omdat ze nog meer misleidend zijxx. dan de officieele communiqués, die zelden over iets anders dan eroote Abessynische successen" spre ken. Thans zijn zelfs de communiques min der optimistisch. Zij vermelden, dat de Abes- svnische legers goed zijn uitgerust exx bewa pend. dat zii sterke posities innemen en dat zij in staat zijn tot sterkeren tegenstand. Maar hun mogeliike voorsprong wordt te niet gedaan door een schijnbaar gemis aan coördinatie in de leiding, waartegenover de uiterste eenvoud der Italianen in dit opzicht een tegenaanval steeds moeilijker maakt. De vraag wordt geoopex-d. of er inderdaad van eenige overeenstemming en eensgezixxdheid ten opzichte van de verdediging van Abes- svpië bij de x*egeering sprake is. De plotse linge en strer.ze toepassing der censixur. ïxa- dat men deze instelling een maand lang als een grap had beschouwd, heeft voedsel ge geven aan verdere gissingen. Het is onver- mtv-Wïik. dat de r-fi«rpprin°'c-r"',Htiek1 nu der- gelnke vx'azen wen'Hik p,e«P<*1d worden tot ernstige bedenkingen zal huden, zoodx-a zij tegenover een moeilijk probleem komt te staan. (Autersrecht Morningpost A.N.P.) Een duel in de lucht? Dr. Martin's zoons zouden de zoons van Mussolini uitgedaagd hebben. Volgens een Reuterbericht uit Aden gaat het gerucht, dat de beide zoons vaxx dr. Martin, dexx gezaxxt van Ethiopië te Londen, die 14 da gen geleden te Addis Abeba zijn aaxxgekomexx om te wordexx ingedeeld Dij de luchtmacht, de beide zoons van Mussolini, die bij de lucht macht aaxx het Tigrefont dienexx, lxebbexx uit gedaagd tot eeix luchtgevecht. VLIEGBOOT TIJDENS HET TANKEN IN BRAND GEVLOGEN De Britsche postvliegboot „Sylvanus" is Za terdag bij het tanken in de haven van Brindi- si in brand gevlogen en dientengevolge volko men vernield, zoodat het als verloren moet worden beschouwd. De leden der bemanning, die zich tijdens het tankexx als eenigen in het toestel bevon den, konden nog net op tijd buiten de vuur zee springen. (Reuter). Etalagepoppen met Joodsch uiterlijk. De laatste nonsens van Streicher. In de laatste editie van Der Stürmer kan men het volgende fraais lezen: Tot ons leedwezen moeten wij constateeren, dat het den Joodschen coixfectiezaken thans nog steeds is toegestaan, de étalagepoppen met niet-Joodsche gezichten te sieren. Ik stel daarom voor, dat de N.S.-Hago er zorg voor zal dragen, dat in de Joodsche confectiezaken de étalagepoppeix ook Joodsche gezichten moe ten hebben NOODLOTTIGE BRAND IN ZENUWINRICHTING. In een inrichting voor zenuwzieken te St. Jean de Dieu (V.S.) brak brand uit waarbij twee verpleegden om het leven zijn gekomen. VIJF MENSCHEN BIJ BRAND OMGEKOMEN. Uit Londen. Tijdens zijn afwezigheid is het huis afgebrand van den bekeixden Exxgel- schen arts dr. Philip Frankliix. Niet minder daxx vijf bewoners vonden daarbij den dood in de vlamnxexx. onder wie eeix vrouw, n.l. de nicht van dr. Franklin. (Reuter). Geen spoor van Kingsford Smith. Het zoeken duurt voort. Uit Singapore, 11 November: De vliegers die op zoek zijn ïxaar Kingsford Smith zijn in Victoria Point teruggekeerd en hebben geen spoor van hem ontdekt. Hedenmorgen zijn de pogingen hervat. Terwijl zij den Indischen Oceaan afzoeken, vliegen de uit Penang gekomen bombarde mentsvliegtuigen over de eilanden langs het traject, dat Smith had moeten ixenxen. Mel rose zet zijn nasporingen voort in de richting van Raixgoon. (Reuter). DINSDAG 12 NOVEMBER 1935. HILVERSUM I 1875 M. KRO-Uitzending. 8 00 en 10..00 Gram. platen; 11.30 Godsd. halfuur; 12.15 Gram.platen en Schlagermu- ziek; 2.00 Vrouwenuur; 3.00 Modecursus; 4.00 Gram.platen; 4.30 Schlager-muziek exx Gram platen; 5.50 Orkestconcert; 6.40 Lezingen; 7.35 Gram.platen; (Om 8.00 berichten); 8.30 Orkestconcert nxjnx.v. tenor, in de pauze: Lezing; 10.0-0 Gram.platen; 10.30 Berichten; Populair concert; 11.15 Gram.,platen. HILVERSUM II 301 M. AVRO-Uitzending; 5.30 VPRO. 6.30 RVU. 8.00 Gram.platen: 9.00 J. Kroon's Ensemble 10.00 Morgenwijding; 10.15 Gewijde muziek; 10.30 Vervolg van 9.00: 11.00 Kookpraatje; 11.30 Orgelconcert Fr. Hasselaar m.m.v. zang solisten; 12.30 Kovacs Lajos' orkest; 1.45 Gram.platen; 2.00 Omroeporkest m.m.v. zang soliste; 3.00 Knipcursus: 4..00 Gram.platen; 4.30 Kinderkoorzaxx'g; 5.00 Voor de kinderen 5.30 VPRO. Bijbelvertellingen: 6.00 Granx.pla- texx; 6.30 RVU. Psychologische causerie: 7.00 eix nu naar bed! 7.05 Radio-Volks zang; 7.30 Engelsche les; 8.00 Berichten; 8 10 Rud. Nelsoxx's Ensemble: 8.40 „De roode Pim pernel", sipel naar Ox-czy door C. Hermus; 9.50 Het Omroeporkest m.m.v. pianosoliste; 10.20 Causerie; 10.30 Omroeporkest, (Om 10.45 Verslag'schaakmatch)11.00 Berichten, Hierna tot 12.00 Gram.platen. DROITWICH 1500 M. 10.30 Morgenwijding; 11.20 Orgelspel S. Torch; 12.10 Gram.platen; 12.35 Trioconcert; 1.20 Schotsche Studio-oi-kest m.m.v. sopraan; 2.25 Voor de scholen; 3.15 Gram.platen; 3.55 Fransche les; 4,20 Causerie; 4.40 Trioconcert m.m.v. baritoix; 5.35 BBC-Dansorikest; 6.20 Belichten; 6 50 Piano-recital; 7.15 Fransche les; 7.50 Causerie: 8.20 Piano-recital; 8.50 Gevarieei-d px-ogramnxa; 9.50 Berichten; 10.20 Lezing; 10.40 Het Parkington-kwintet m.m.v. texxor; 11.35 Dansmuziek. RADIO-PARIS 1648 M. 7.20 exx 8.20 Gram.pl. 12.35 Orkestconcert; 2 50 Gram.platen; 4.20 Het Krettly-orkest; 6 50 Kamermuziek; 9.05 Zang; 11.05 Dans muziek. KALUNDBORG 1261 M. 11.20 Concert door strijkox-kest: 2.20 Om roeporkest; 7.20 Joodsche Koorzang; 8.05 Hoox-apel; 8.35 Hobo- en cembalo-recital; 9.40 Omroeporkest; 10.25 Dansmuziek. KEULEN, 456 M. 5.50 Orkestconcert; 11,20 Omroepkleinor- kest en solisten; 1.35 Gram.platen; 3.30 Kwar tetconcert; 4.20 Orkestc-moert; 7.30 Omroep- kleinorkest; 9.20 „Le Toréador", opera van Adam. BRUSSEL 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.platen; 12.50 Salon-or kest; 1.507.35 Gram.platen; 8.20 Salon-or kest en Mannen kwartet: 10.30 GranxDlaten. 484 M.: 12.20 Gram.platen: 12.50 Salon-or kest: 1.50 Gram.platen; 5.20 Omroeporkest; 5.50 Gram.platen: 6 50 Kwartetconcert; 8.20 Gewijde muziek: 9.35 Omroeporkest; 10.30 Grammaten. DFA'^CHI ANDSENDER 1571 M. 7 Darmnmzlik m.nx.v. orkest en solisten 0.20 Berichten; 9.50 Piano-recital; 10.05 Weer bericht; 10.20 Kamermuziek.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6