JL TENNISPARK ïmevett De kampioensploeg van R.C.H tegen elf Oud-internationals. VOETBAL. baan 1-2-6 en 7 Udeuea êaan 5-4^5 Wimbledon OVERVEEN ZATERDAG 29 FEBRUARI 1936 HAAKEE M'S D MG B E A D' Het is nu eens geen gewone competitie wedstrijd, die mogen de voetballiefhebbers in dichte drommen naar het Heemsteedsche Sportpark zal trekken. Nu geldt het een waar voetbalfeest ter eere van het zilveren jubileum van R.C.H. Wie zou niet nog eens Ben Verwey. de elf kranige spelers willen zien, die in 1923 het kampioenschap van Nederland ver overden met zelfs drie punten voorsprong op No. 2 (Be Quickï De cijfers, die door R.C.H. in deze korte, maar toch zoo belang rijke competitie werden behaald, waren als volgt: gesp. gew. gel. verl. pnt. vóór-tegen 6 4 0 2 8 16—11 En haar resultaat voor de gewone compe titie is nog beteekenisvoller, als men bedenkt, dat de eerste klas toen uit twaalf clubs be- Btond, die dus 22 wedstrijden moesten spelen. t r* M. Houtkooper. shaar. Sigmond. Van Daalen. Niet minder dan 28 Zondagen moest de Racing derhalve binnen de krijtlijnen ver schijnen, maar de belooning was dan ook schitterend: de hoogste titel in de Neder- landsche voetbalwereld! Het was dan ook een sterke homogene ploeg, die de elftalcommissie toen eiken Zon dag in het veld zond; de spelers kenden el kander en eikaars speelmethode op een prik. Het waren steeds dezelfde namen, die we toen in de programmabespreking in het Za terdagnummer konden publiceeren. Het zet sel kon eigenlijk wel bewaard worden! Het driemanschap van de achterhoede: Radsma, Kuyt en Haze voet, had in het geheele land een uitstekenden naam. De voorhoede was al even beroemd. Die bestond uit Koning, Van Dam, Roelfsema, Nachtegeller en Boe- kelaar. En daartusschen in stond de hechte middenlinie, bestaande uit Geutskens, Nieu- wenhuis en Krom. die de ware opvatting van hun taak als middenspelers hadden, namelijk op het juiste oogenblik vlak achter de voor hoede spelend en bliksemsnel retireerend, wanneer de verdediging het al te benauwd kreeg. Zoo ooit, dan werd toen wel ge demonstreerd, wat samenwerking vermag. Morgen zien we ze dus weer! Er zijn ver scheidene spelers bij, die in het huidige vete ranen-elftal nog steeds een goed figuur slaan. En wat te denken van „Muis" Geutskens, die zelfs nu nog een steunpilaar van het eerste elftal is! Zeker, er zijn er bij, die in den loop der jaren aan corpulentie hebben gewonnen, wat zij wellicht aan snelheid moesten verlie zen. Maar dit is juist het aardige van de ont moeting van a.s. Zondag in het Heemsteed sche Sportpark, want dit is immers ook het geval met de elf oud-internationals, die als tegenstanders fungeeren, hoewel ook in deze ploeg nog velen zijn, die het actieve voetbal spel er nog steeds niet aan willen geven, zoo als Van Daalen, Breeuwer en Bieshaar. Het zal werkelijk geen kinderachtig wed strijdje worden, want de teams zijn heel sterk en ook geroutineerd. Velen zullen nieuwsgierig zijn, of „Nekkie" Koning nog net zoo vlug is als in de roemrijke jaren van R.C.H.: of Frans Nieuwenhuis nog zoo goed koppen kan; of Wim Hazevoet de ballen nog tot ver over het middenveld kan wegknallen en of Douwe Radsma nog zulk een betrouwbaar doelman is. Ook zullen we nog herinnerd worden aan het vroeger zoo productieve spel van den rechtervleugel van Haarlem: BieshaarM. Houtkooper. De elftallen zullen als volgt tegenover elkaar staan: R.C.H.: D. Radsma, J. Kuyt, W. Hazevoet, J. Geutskens, F. Nieuwenhuis, G. J. Krom, N. Koning, N. van Dam, R. Roelfsema. P. Nachtegeller, K. Boekelaar. Outl-internationals: Sigmond, De Natris, Breeuwer, Bieshaar, M. Houtkooper, Van Daalen, Van Gelder. De Kruyff, Van der Kluft, Ben Verweij, De Boer, Het is te hopen, dat het weer wil meewerken dan kan het een voetbalfeest worden, dat lang in de herinnering kan voortleven, omdat ook het veld schitterend versierd is. Het zal een lust zijn, er eenige uren te ver toeven Onze medewerker Criticus zal den wedstrijd bijwonen en er in ons nummer van Maandag een beschouwing over geven. En nu de competitie. Die is voor morgen maar héél klein, want het is weer een inhaal- en een bekerdag. Toch komen een paar van onze eerste klassers in het veld, namelijk H.F.C. en V.S.V. De vorige week was het ons onmogelijk, een overwinning voor H.F.C. in den uitwedstrijd tegen Blauw Wit te voorspellen. Dat het ten slotte nog maar een 2—0 nederlaag is gewor den, is ons erg meegevallen. Er blijkt tenmin ste uit, dat de achterhoede zich taai verdedigd heeft. Dit wekt vertrouwen voor den wedstrijd, dien H.F.C. morgen aan de Spanjaardslaan tegen Excelsior moet spelen. Men moet zich niet blind staren op de 30 overwinning, die de Rotterdammers Zondag tegen Stormvogels hebben behaald, want dat ging tegen een club. die er onbegrijpelijk hopeloos uit is. H.F.C. moet dezen wedstrijd absoluut winnen, om nog een kans te krijgen, van het spelen van degra datiewedstrijden gevrijwaard te worden, want de andere nog resteerende wedstrijden zul len zwaarder blijken te wezen. De eerste ont moeting die op 27 October aan het Toepad te Rotterdam gespeeld is, eindigde met 44 ge lijk spel, H.F.C. speelt in de volgende eenigszins ge wijzigde opstelling: Van der Togt, Dorsman, C. ten Have, Van Olphen, Kruyer, Lamp, Twiss, Drijver, Koper, Chapon, Hagenaar. Een paar weken geleden leek het er op, dat V.S.V. voor het kampioenschap uitgeschakeld was, maar nu zij j.l. Zondag zoo kranig van Sparta gewonnen heeft, kreeg zij zoowaar zelfs weer een heel mooie kans. Die kan morgen nog veel grooter worden, als ze den uitwed strijd tegen de hekkesluiters Xerxes wint, want dan komt ze, wat het aantal gespeelde wedstrijden betreft, met Ajax en Sparta gelijk V.S.V. zou dan nog slechts één punt achter stand hebben, die gemakkelijk ingehaald kan worden. Tjonge, wat zal er morgen op het terrein aan den Wilgenpias gestreden moeten worden! Want Xerxes zal er niets voor voelen, op de tiende plaats te blijven staan. De eerste ontmoeting die op 6 October te IJmui- den gespeeld werd, eindigde met een 41 over winning voor V.S.V. Het is een heel zwaar programma, dat zij nog moet afwerken (thuis tegen R.C.H. en uit tegen Xerxes, A.D.O. en Hermes-D.V.S.) maar als morgen in Schiedam gewonnen wordt, doet V.S.V. een flinken stap in de goede richting. E.D.O. zal morgen op eigen terrein probeè- ren, ook voor de tweede maal in dit seizoen van 't Gooi te winnen (op 15 September won zij te Hilversum met 42). We hopen, dat dit lukt, want dan komen onze stadgenooten weer op de eerste plaats met nog vier wedstrijden voor den boeg, namelijk thuis tegen Kinheim en Zeeburgia en uit tegen A.F.C. en U.V.V. Uit al die wedstrijden kan E.D.O. wel zóóveel pun ten veroveren, dat zij aan het eind van het seizoen de kampioensvlag kan ontplooien. Met deze wetenschap voor oogen zal E.D.O. wel spelen, alsof het om haar leven ging. 't Gooi zal wel met een nederlaag naar huis terug gestuurd worden. „Peer" Krom vertelt van zijn voetbal-ervaringen. R. C. H. en „Peer" Irom zijn twee na- aen, die bij elkaar ooren en nu de lacing haar 25-ja- ig feest viert, zijn ,ve eens met den man gaan praten, lie 21 jaar de .lauw-zwarte kleu- en verdedigd heeft :n wiens ervarin- ■■■-: -en gedurende die jeriode het vertel en wel waard zijn. Doch het was niet ever voetbal, dat ms gesprek begon, want Krom is sinds enkele weken de rotsche vader van ■en flinke dochter ..•n hij is vast over- uigd. dat zijn pruit het later in !e sportwereld nog erder zal brengen dan hij. Daarbij heeft hij speciaal het oog op het re- coia van Willy den ouden op de 100 Meter vrije slag, dat dus ongetwijfeld ter zijner tijd verbeterd zal worden. „Peer" begon in 1915 te voetballen, toen R. C. I-I. nog op Velsen speelde en aangezien het zakgeld in die dagen al even snel was uit gegeven als thans, werd de afstand van Haarlem naar het terrein meestal te voet af gelegd. Het duurde niet lang, of hij kreeg een plaats in het eerste elftal en de matches tegen Stormvogels en V. S. V. waren toen de gebeurtenissen van het seizoen. Aanvankelijk speelde Krom linksbuiten met den lateren spil Frans Nieuwenhuis, die toen vele goals maakte op de linksbinnenplaats. doch beide spelers kwamen daarna in de middenlinie en als halfbacks zijn zij dan ook algemeen bekend. Op het terrein aan den Middenweg werd voor de eerste maal in de Overgangsklasse gespeeld, en Krom vond die wedstrijden span nender dan in het beroemde kampioensjaar. Zijn prettigste matches in de competitie wa ren die tegen H. F. C., H. B. S. en Feijenoord. „Wat waren, zoo vroegen wij Krom. de. spannendste competitiematches in uw loop baan?" „De kampioenswedstrijd tegen Willem n in Tilburg in 1923. We stonden met 43 voor. toen de tegenpartij een strafschop te nemen kreeg, die gelukkig werd naastgeschcten. Dat i gaf ons zooveel moed, dat we nog twee goals maakten en met 63 wonnen. morgen Zondagf80.- Woensdag f 15 - en 20- Zaterdag f 15.- en 20.- And8re dagen f 15 - en 20.- middag f 100 - f 50.- f 70 - f 25.- avond f 5.- verhooging. Deze banen zijn thans ieder geheel door hoog hekwerk APART afgescheiden. i. W. FRISOLAAN 15 Eindpunt Julianalaan TELEFOON 16824 (Adv. Ingcz. Med.) „Een wedstrijd om nooit te vergeten speel den wij in de Meer tegen Ajax en hoewel de Amsterdammers met 2—1 zegevierden, waren we voortdurend in de meerderheid geweest. „Maar de match, die mij persoonlijk de meeste voldoening heeft geschonken, was die tegen Feijenoord te Rotterdam in 1925. Feijen- 001 d was sterk favoriet, doch we wonnen met 2—0'. „Waart ge nooit zenuwachtig in belangrijke wedstrijden, hetzij voor R. C. H„ hetzij voor het Nederlandsch elftal?'' „Bepaald nerveus ben ik nooit geweest; na tuurlijk was mijn eerste match voor het na tionale team tegen Zwitserland in 1923 te Amsterdam een nieuwe ervaring en aanvan kelijk voelde ik mij wat onwennig, maar dat ging in de hitte van den strijd gauw over en toen ik met een kopbal een goal gescoord had, voelde ik me zoo lekker als kip. „In totaal heb ik 14 officieele landenwed- slrijden gespeeld, o.a. te Parijs ter gelegen heid van de Olympische Spelen tegen Ierland. Roemenië en Zweden. De buitenlandsche rei zen waren steeds bijzonder gezellig, want- men deed nieuwe indrukken op en kwam met andere menschen in aanraking. „Maar ook de tours, die ik met R. C. H. in den vreemde heb gemaakt, zal ik niet lioht vergeten In Duitschland werden we in 1925 met muziek ontvangen en te onzer eere speel de de muziekde „Rotterdamsche Vlag". Het clubgebouw van" de Mühlheimclub was versierd en we hebben daar een f eestelij ken avond doorgebracht. Toen de Duitschers hoorden, dat ik „internationaal" was, kwam aan de eenigszins lastige he 1 denvereering" bijna geen einde. „In Engeland hebben we veel pret gehad, vooral toen we ter gelegenheid van de match tegen Wycombe Wanderers door den burge meester van dat plaatsje ontvangen werden. We hadden een pracht van een strijdkreet in gestudeerd. die grooten indruk maakte, even als de redevoeringen, die eenigen van ons in het Hollandsch tot den burgervader richtten. De goede man verstond daar natuurlijk geen woord van. doch toonde zich zeer verheugd. Op dezen tour speelden we ook tegen een team van West Ham United op een zoo mod derig veld, dat de bal uit de lucht op de plaats bleef liggen en op de zacht-kabbelende golfjes van de plassen verder dreef. Dat was voor on zen spil Nieuwenhuis aanleiding om den En- gelschen middenvoor Victor Watson een tikje vrij te laten, zoodat deze Brit het leder uit de plassen kon halen, zonder dat de Haarlem mer al te natte voeten kreeg. Maar toen de R. C. H.'er door een bijzonder forsche „char ge'' eenige meters door de modder was ge gleden, nam hij andere maatregelen. „Overigens is het mij volkomen duidelijk, waarom in Engeland de velden niet zoo snel worden afgekeurd als in ons land. want de groote clubs beschikken over fraaie kleedka mers. douches, massagetafels en stoombaden zoodat men, na in de ergste modderpoel te hebben gespeeld, tien minuten na afloop niets meer van vermoeienis of koude voelt. „Van de gelegenheid, dat we in Engeland waren, maakten we gebruik om de League wedstrijden Chelsea-Arsenal en Tottenham- Derby County bij te wonen waarvan we wel het een en ander opstaken. „Later ben ik, tezamen met Elfring als ver sterking, nog eens met „den Helder'' in En geland geweest en bij die gelegenheid speel den we tegen Oxford City en wederom tegen West Ham. ditmaal het reserve-elftal. Ook met de Zwaluwen heb ik vele tochten ge maakt en in een ruim tienjarige periode wer den Frankrijk, Duitschland, België en Dene marken bezocht" „Bent u van meening, aldus vroegen we Krom, dat het spelpeil tegenwoordig beter is dan een tiental jaren geleden?" „Neen, integendeel, vroeger zat er veel meer samenhang en begrip in de elftallen, de rechts buiten wist blindelings wat zijn binnenspeld van plan was. De passes waren zuiverder, het uithoudingsvermogen grooter en de ploeg dreef niet op een pa-ar spelers, zooals thans meermalen het geval is, doch het geheele elftal vormde een geheel, waartoe de onder linge verstandhouding en vriendschap niet weinig bijdroeg. De R. C. H. middenvoor Roelf sema en de spil Nieuwenhuis verdeelden het spel naar behooren en al speelde men mis schien niet volgens een tevoren bepaald sys teem, men bereikte als ploeg even goede re sultaten. De W-formatie en de stopper-spil waren in dien tijd niét populair, maar als onze verdediging het te kwaad kreeg, ging men vanzelf terug om hen te steunen en den bal op te halen. Doordat het elftal op den duur één geheel vormde, was de balcontrole meer dan voldoende, al wordt er tegenwoor dig meer aandacht aan de finesses besteed." „Wie waren in uw opinie de beste spelers van uw tijd in het Nederlandsch elftal?" „De Natris was een bijzonder handig spe ler. Sigmond mocht er ook wezen en de Feijen- oord-middenvoor Pijl heeft bij de Olympische Spelen te Parijs wel zeer nuttig en succes vol gespeeld. „Tenslotte heb ik in mijn geheele voetbal loopbaan veel plezier gehad en prettig ge speeld, zoowel in R. C H. als in het Neder landsch Elftal, de Zwaluwen en het N. V. B.- team. Ik heb veel prijzen gewonnen en veel ervaring opgedaan. Doch het moet mij van het hart, dat vroeger een speler meer het be wijs van capaciteiten en volkomen toewij ding moest leveren, alvorens hij naar een hooger elftal gepromoveerd werd. Tegenwoor dig wordt er niet zoo intens getraind ;en de jongeren zijn veelal van meening. dat zij, na een bepaalden ti.id in een lager elftal te heb ben gespeeld, automatisch recht op promotie hebben. „Het spel is misschien tegenwoordig theore tisch wetenschappelijker, maar vroeger volg de men gezamenlijk die tactiek, die in een be paalden wedstrijd vereischt werd, zonder er verder bij te denken. ..Met voetballen ophoudendaar denk ik voorloopig nog niet aan. Ik speel nu in het vierde elftal, maar als ze me in het tweede of eerste nog eens noodig hebben, dan ben ik present." HET VERGIERDE R. C. H.-TERREIN. (Inzet van boven tusschen de twee tribunes.) de versiering HAARL. VOETBALBOND. SPAARNEVOGELS KAMPIOEN VAN IB. [1 De wedstrijden van Zondag jl. hebben verJ schillende belangrijke resultaten opgeleverd. In IA had Haarlem III een vrijen Zondag, waarvan E.D.O. V. door een overwinning op Spaarnestad, profiteerde om met de leiders in aantal punten gelijk te komen. De 10 overwinning op Spaarnestad was op zichzelf een narrow escape, doch het re sultaat is, dat de spanning in den strijd om het kampioenschap nog grooter is geworden. Ook de strijd om aan de degradatie te ont snappen, is in deze afdeeling zeer interes sant. Kennemers III slaagde er zoowaar in, aan Haarlem III A door een 1—1 draw een puntje te ontfutselen, hetgeen voor de Beverwijkers des te meer waarde heeft omdat Kinheim III op eigen veld met 42 voor Vliegende Vo gels de vlag moest strijken. R.C.H. Ill won met dezefde cijfers van Stormvogels IV. waardoor de IJmuidenaren nog tot de candidatcn voor de onderste plaats blijven behooren. In I B is de beslissing voor het kampioen schap gevallen. Spaarnevogels is met 28 punten uit 15 wed strijden .voor haar concurrenten onbereik baar gewonden. Een keurige prestatie, waar mede wij haar van harte gelukwenschen Schoten II heeft zich tegen de kampioenen verdienstelijk geweerd; de 21 nederlaag is dan ook zeer eervol te noemen. Intusschen is dit voor de Schotenaren een schrale troost, want de beide andere degra- datiecandidaten. R.C.H, IV en Kinheim II deelden met 3—3 de punten, hetgeen de po sitie van Schoten II weer meer précair maakte. Zeemeeuwen II bracht zich vrijwel defini tief in veiligheid door een fraaie 40 zege op E.D.O. IV. De overige wedstrijden waren voor kam pioenschap of degradatie van weinig belang. In IJmuiden boekte Stormvogels III een gedecideerde 61 overwinning op R.C.H. V, terwijl tenslotte E.D.O. III de kleinst moge lijke "zege op Haarlem IV behaalde. Het programma voor Zondag. Het eerste klasse programma voor Zon dag a.s. is klein, doch niet onbelangrijk. In I A gaat Haarlem III bij Spaarnestad op bezoek. De roodbroeken zullen het hier niet cadeau krijgen; zij zullen goed doen, zich de moeite te herinneren die E.DO. V Zondag jl. had om een zege te bevechten. Bij een gewonen gang van zaken mogen wij wel een Haarlem-zege voorspellen. E.D.O. V heeft het oogenschijnlijk gemak kelijker. Deze ploeg gaat Kinheim III be zoeken; het krachtverschil is volgens de ranglijst zoo groot, dat de punten vrijwel zeker naar Haarlem zullen verhuizen. De degradatie-angst heeft echter wel eens meer wonderen gedaan, zoodat E.D.O. haar tegenstandster niet moet onderschatten. Vliegende VogelsStormvogels IV kan door de thuisclub worden gewonnen; ook bij D.W.O.Kennemers III geven wij den gast- heeren de beste kansen. In I B spelen aileen de beide E.D.O.-ploe- gen resp. E.D.O. III tegen Schoten n en E.D.O. TV tegen Haarlem IV. In beide wedstrijden moeten wij aan de roodzwarte teams de beste kansen op de zege geven, zoowel door het terreinvoordeel als door de positie op de ranglijst. Dat Schoten II zich echter met kracht zal verdedigen, kan intusschen wel als vaststaand worden aan genomen. - Het programma luidt als volgt la VI, VogelsStormv. 4, 10 u„ J. D. Rigbers Jr. DWO—Kennemers 3. 10 uur, H. Hurkmans. Kinheim 3—EDO 5, 10 uur, G. Y. Mulder. SpaarnestadHaarlem 3, 10 uur, C. J. Roodt. lb EDO 3—Schoten 2, 10 uur, J. A. v. Gemerden EDO 4Haarlem 4, 10 uur, J Joosten. 2a Schoten 3HFC 3, 10 uur, A. v. Dam. IVO—VSV 3, 12 uur, J, Fortgens. Kenn. 4—Damiaten, 12 uur. A. H. F. Saeijs. DSKSwastika. 10 uur, J. Weber. 2b DeCeOHillinen 2, 10 uur, G. F Born. Bl'daal 2Kenau. 10 uur, J. G. C. Scheffer. VI. Vogels 2ETO, 2 uur. (terr. Kleverlaan), E. Kerkman. Halfweg 2VOG. 2 uur, H. Sondorp Jr. Zeem. 3—Ripperda 2, 10 uur, T. C. Besse. 2c Kinheim 5Beverwijk 2, 10 uur, H. Scholts. Bloemendaal 3Droste, 12 uur, H, D. Kist de Ruyter Jr. VVH-THB 2, 10 uur, H. Schol ts Hzn. Brederode—Kenau 2, 2 uur, W. F. Ie Fèbre. 2d Haarlem 5Sp'vogels 2, 10 uur, G. de Lugt. Zandvoort 2—Hillegom 2, 12 uur, (terr. Vondelstr.), W. Th. Maas. H'stedeVijfhuizen, 10 uur, L. v. d. Ven. EDO 6Spaarndam, 12 uur, J. N. Spierdijk. 3a Bl'daal Vet—HFC 7. 10 uur. E. W. Boswinkel. Kennemers 8VI. Vogels 4. 10 u., W. Kelder. Kenau 3EDO 9, 10 uur, W. Goulooze. Hillinen 3WH 3, 10 uur, C. v. d. Pol. 3b HSVVSV 4. 10 uur, Joh. Hendriks. VVB 2HFC 4. 10 uur, J. Sondorp. Stormvogels 5Ripperda 3, 12 uur, O. J. M. v. Waveren. Kennemers 5—EHS 2. 12 uur. J. Keur. 3c HFC 5Zandvoort 3, 10 u., H. C van 't Land ETO 2Bl'daal 4, 2 uur, G. de Raadt. DKTIVO 2. 10 uur, K. Bergmann. Haarlem 6Hillegom 3, 10 uur. J. H. Martens Jr. 3d Sp.vogels 3DWO 2, 10 uur, W. Kaestner. Haarlem 7—DIO 3, 2 uur, M. J. van Toorenburg. DeCeO 2—Beverwijk 3, 12 uur, J. C. v. ToL 3e DOA—Droste 2. 12 uur. J. H. v. Mechelen. Zandvoort 4Zeemeeuwen 4. 10 u J. v. Aalst DSK 2—Schoten 4. 12 uur, J Hafkenscheidt. 3 f Spaarnestad 2—VSV 5, 2 u„ G. A. Hekelaar. Sp'dajn 2—HSV 2. 10 uur, A. C. Crombeen. Kinheim 6—H'stede 2, 12 uur, J. W. J. Nijsen. THB 3—Brederode 2, 10 u., F J. Wempe Jr. 3g DIO 4Droste 3. 11,30 uur.. E. van Milligen. Zandvoort 6— EITS 3, 12 uur, A. J. Deen. Hillegom 4Halfweg 4, 10 uur. J. C. Luiten. Hillinen 4EDO 8, 10 uur, A. G. Peperkoorn. Kenau 4—THB 4, 12 uur, Chr. Okx. 3h WH 2Ripperda 5, 10 uur, P. Pronk. VSV 6VVB 3, 12 uur, Th. Verhoef. HFC 6EHS 4, 10 uur, J. C. de Graaf. Kennemers 7—DeCeO 3, 10 u., I Notenboom. 3 j DWO 3—Haarlem 8. 12 uur, H. H. Kraneveld. Zeemeeuwen 5—HFC 8. 10 uur. W. Bouwens, Vijfhuizen 2—Bl'daal 6. 2 uur. A. Sierveld. 3k Schoten 5Stormvogels 6. 10 u„ S Koning. 3 1 IVO 3—Schoten 6, 10 uur, P Rol. EDO 10DeCeO 4. 10 uur, N Panne vis. DOA 2—Beverwijk 4. 10 uur T. Kranenburg. Kennemers 10—DWO 4. 10 u„ N. de Haan. JUNIOREN-COMPETITIE A. Stormv. a—Bl'daal a, 12 uur. L. Bonkerk. HFC a—VSV a, 12 uur, J M. P. Giebels. Haarlem a—Kinheim a, 10 u.. F. Keerwolf Jr. B. EHSDeCeO, 10 uur, J. P. Bierman. Haarlem bSchoten a, 12 uur, j. Nieman. C. VSV b—Haarlem c, 2 uur, G. C. Th. Heering, Beverwijk a—VVH a. 12 uur, J. c. Butter. D. EDO c—Kennemers b, 12 uur, H. J, Jore. VSV c—Schoten b. 2 uur, G. van Slootén. Haarlem d—Ripperda, 12 uur, H. Bakker E. Hillegom—Zeem. 2 uur. A. P. Wassenaar. HFC eSp'vogels. 12 uur. H. W. G. Snijders. Haarlem e—Zandvoort b. 12 uur. A v d. Wiel. F. Kennemers c—VVH b. 2 uur, A. Kuyper Haarlem f—DIO, 2 uur, A. Bras.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 10