Gelijk spel. De Buitenrustbrug en het Snelverkeer. DINSDAG 5 MEI 1936 HAASEE M'S D A G B E A D 2 De oorlog in Abessynië. Addis Abeba was Maandag nog niet bezet. Waar zijn de legers van het Zuiden I De vice-president geïnstalleerd Rechtbank huldigt Jhr. Mr. E. J. Strick van Linschoten. DJIBOETI, 4 Mei (Reuter-A.N.P.) Het was vandaag al bijzonder moeilijk een duidelijk overzicht te krijgen van den toestand in de hoofdstad van het ineengestorte Abessynische keizerrijk. De berichten volgens welke de inboorlingen voorhoede van de uit het noorden naderende Italiaansche colonne reeds in Addis Abeba was aangekomen, bleken later voorbarig te zijn geweest. Dat deze voorhoede echter de nabijheid van de stad bereikt moet hebben en thans op Badoglio wacht lijdt echter wel geen twijfel. Het is onbekend welke de oorzaken zijn van de vertraging in den Italiaanschen op- marsch en uiteraard doen daarover in Dji- |9oeti verschillende geruchten de ronde. Zoo uit men de veronderstelling, dat deze ver traging haar verklaring vinden kan in het voeren van onderhandelingen over vreedzame overgave der stad, hetgeen echter onder de gegeven omstandigheden al hoogst onwaar schijnlijk is. Natuurlijk zouden de Italiaansche autoriteiten liever na een overeenstemming vreedzaam Addis Abeba binnen trekken, maar het is volkomen onduidelijk welke plaatselijke Abessynische autoriteiten aan dusdanige on derhandelingen zouden kunnen deelnemen, ook al verluidde een paar dagen geleden dat de burgemeester der stad, het hoofd der po litie en nog een derde plaatselijke autoriteit wellicht de oprukkende Italianen tegemoet zou den gaan om de sleutels der stad te overhan digen. Toen echter heerschte nog geen chaos in Addis Abeba. De speciale correspondent van Reuter-A.N.P. bij het Italiaansche'leger in het noorden seint uit Debra Sina omtrent den opmarsch dat Maarschalk Badoglio persoonlijk het com mando voert over de colonne, die op marsch is naar Addis Abeba. Hij bevindt zich met zijn geheelen staf en zijn zoon Mario in het midden van de oprukkende troepen en was Zondag nog op ongeveer 90 mijl hemelsbreed van Addis Abeba. Toen moest echter weer een pauze ingelegd worden in ver band met de moeilijkheden van het terrein en de buitengewoon lange en steile hellingen. Hoeveel het transportmateriaal van het ter rein ter plaatse te lijden heeft, blijkt wel uit het feit, dat ruim duizend vrachtauto's ern stige panne hebben gehad, welke langdurige r'eparaties noodig maakten-. Het meest voor komende malheur is het breken der veeren. In Dzjiboeti verneemt men nog. dat geen bevestiging is verkregen van het bericht, vol gens hetwelk de diplomatieke vertegenwoordi gers in Addis Abeba maarschalk Badoglio het verzoek zouden hebben toen toekomen de be zetting der stad te bespoedigen. De Abessynische oorlog is thans eigenlijk, wel ten einde. Men vraagt zich hier ter stede dan ook af/hoe het toch staat-met de Abes synische troepen, die in het zuiden onder aan voering van Ras Nassiboe en den Turkschen generaal Wehib Pasja zoo voortreffelijk weer stand hebben geboden aan de Italiaanscne overmacht. Waar zijn die troepen gebleven en waar bevindt zich de leger-leiding? Dat ook zij den strijd na het vertrek van den negus hebben opgegeven acht men vanzelfsprekend en men ver-wondert er zich niet over dat het eenige bericht uit deze streken,, dat hier ont vangen is, er melding van maakt dat de Ita liaansche opmarsch van het leger van Gra- ziani snel voortgezet wordt ondanks den he- vigen regenval en dat vooruitgeschoven af- deelingen reeds een punt bereikt hebben op ongeveer 80 kilometer voorbij Daggaboer. Toch is het de eenige Abessynische sector geweest, waar tot op het laatste moment geen desor ganisatie is geweest. (Inmiddels is bekend geworden dat Ras Nassiboe ook naar Dzjiboeti is gevlucht. Red.) Van Erythreesche zijde wordt gemeld, dat de Italiaansche regeering reeds maatregelen heeft genomen om de in Addis Abeba in be narden toestand verkeerende Europeanen zoo snel mogelijk te hulp te komen. Het eerste probleem, dat Italië zich zal stellen, wanneer Addis Abeba bereikt is zal zijn het herstellen van orde en rust. In dit verband wijst men er op, dat alleen het verschijnen van Ita liaansche vliegtuigen boven de stad reeds kal meerend heeft gewerkt op de oproerlingen en plunderaars. Woensdag de intocht der Italianen verwacht. Men verwacht voorts, aldus dit Erythree sche bericht, dat de Italiaansche troepen welke volgens de laatste berichten van Maan dagavond nog 30 tot 40 kilometer van Addis Abeba verwijderd waren, Woensdag de stad zullen binnenrukken. Na de bezetting der Abessynische hoofdstad zal de algemeene belangstelling voor het Abessynische conflict zich vermoedelijk meer richten naar wat zich in verband daarmede in de Europeesche kanselarijen zal afspelen, dan naar het gebied, dat zal hebben opgehou den het zelfstandige keizerrijk Abessynië te zijn om te wor.den tot een Italiaansche kolonie. LAGER ONDERWIJS. De Commissie van toezicht op het lager onderwijs te Haarlem, houdt op Dinsdag 12 Mei 1936. des avonds 8.30 uur ten 'Stadhuize een vergadering. De agenda luidt: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Bestuursverkiezing. 4. Advies aan B. en W. inzake wenschelijk- heid invoering Esperanto als leervak aan Centrale- en ULO-scholen. 5Rondvraag. AGENDA Heden: DINSDAG 5 MEI Gem. Concertgebouw: Concert R.K. Orato- rlumvereeniging, 8 uur. Schouwburg Jansweg: Opvoering van „De Nar", door Alberdingk Thym, voor de werk- loozen, 8 uur. Baan 29, Jaarl. Ledenvergadering Kinder bewaarplaats Asterstraat, 4 uur. Groote Kerk: Orgelbespeling door den heer George Robert, 20.1521.15 uur. Frans Hals Theater: „Michael Strogoff, de koerier vap den tsaar". 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Squibs", het bloemenmeisje van Piccadilly. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: Shirley Temple in „Krullekopje", 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Het meisje uit de onderwereld". 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. WOENSDAG 6 MEI Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds. VOOR VERKOOP van uw bedrijf of zaak wendt U zich tot het Makelaarskantoor GEBRS. SNOECK, Stationsplein IS Telef. 17145. (Adv. Ingez. Med.) De geïnstalleerde vice-president Jhr. Mr. E. J. Strick van Linschoten. Hedenmorgen vond de installatie plaats van Jhr. Mr. E. J. Strick van Linschoten als vice- president van de rechtbank te Haarlem. Omstreeks elf uur verzamelden zich vele leden van de balie in de zittingzaal, om deze plechtigheid bij te wonen. Aan de groene tafel zaten Mr. G. Sluis, president, Mr .S. J. Pit en de installandus Jhr. Mr. E. J. Strick van Linschoten, terwijl het Openbaar Ministerie vertegenwoordigd was door den substituut-griffier Mr. A. R. An- dringa. Mr. A. W. Baron Sloet had de grif fierszetel ingenomen. Nadat de griffier de benoeming van Mr. Strick van Linschoten had voorgelezen, nam de president het woord. „Met zeer veel genoegen, hebben wij van Uw benoeming kennis genomen. Het spreekt wel vanzelf dat wij U hiermede van harte ge- lukwenschen. Gij ziet hiermee een wensch van U in vervulling gegaan door de benoeming tot een ambt, dat Uw volle belangstelling heeft. Reeds spoedig hebt gij dit ambt bereikt, waarvan de werkzaamheden U niet vreemd 'zijn. Immers reeds eenige jaren hebt gij -een gedeelte van de strafzittingen geleid. Steeds bleek hierbij de uitstekende verhouding waar in gij stondt tot de leden van de rechtbank. Ik hoop dat het U gegeven moge zijn dat U nog vele jaren in deze functie het werk mag ver richten, dat U zoo dierbaar is." Mr. Andringa en als woordvoerder van de balie Mr. J. H. J. Simons, sloten zich hierbij aan. „De balie herinnert zich gaarne de laatste jaren, dat gij de strafzittingen leiddet. Zij herinnert zich daarbij niét alleen Uw be kwaamheid, doch ook de sfeer van waardig heid, die gij wist te handhaven. Moge ten slotte nog gewezen worden op de groote bereidwillig heid, waarmede gij de verdedigers in de gele genheid steldet alles te zeggen wat in het be lang van hun cliënten kon worden aan- gevoerd'.' De nieuwe vice-president antwoordde op deze toespraken als volgt: „In de afgeloopen jaren heb ik met veel genoegen hier gewerkt. De verhouding onderling en met de leden van de balie was steeds goed, wat naar ik meen een voorwaarde voor een goede rechtsbedee- ling is. Slechts een onaangenaamheid moet ik hier releveeren. Dat is het groote aantal vaca tures dat er aan deze rechtbank is geweest. Maar ten slotte mag ik daarop niet te veel de aandacht vestigen, gezien het feit dat ik zelf daar in zekeren zin van heb geprofiteerd. Nu ik dit ambt, waartegen ik bij den aanvang van mijn carrière zoo hoog opzag, heb bereikt, voel ik mij dankbaar gestemd. Ik voel in mij de plicht om met inspanning van alle krachten de taak, die mij thans is ODgedragen, te ver vullen." De zitting werd hierop geschorst. GOUDEN ECHTPAAR. Den 12en Mei hopen de heer en mevrouw N. SchipperPohlmann te Haarlem den dag te herdenken, waarop zij vóór 50 jaar in het huwelijk traden. De Varkens Centrale wordt gedagvaard. Bij den Nederlandschen Bond van Groot handelaren in Varkensvleesch en Groothan delaren tevens producenten van spek en reuzel, bestonden reeds geruimen tijd grieven tegen de Varkens Centrale. Speciaal verweet men haar, dat zij in strijd met haar opdracht en haar bevoegdheden had ingegrepen op de binnenlandsche markt, be vriende bedrijven gesteund, ten aanzien van de prijzen een dumping-politiek toegepast en voor de bonafide-grossiers de winstkansen had weggenomen althans verminderd. Alle pogingen om van regeeringszijde hulp tegenover de Varkens-Centrale te verkrijgen, bleven zonder succes, meldt de bond. Nu alle pogingen om buiten een procedure door een onpartijdige commissie een oplossing te verkrijgen, afstuiten, heeft de rechtskun dige adviseur der vereeniging geadviseerd, terzake van de handelingen der Varkens- Centrale een beslissing van den rechter uit te lokken, waartoe besloten is. Dezer dagen zal tot dagvaarding van de Varkens Centrale in liquidatie worden over gegaan. De Bilt voorspelt: Zwakkën tot matigen Oostelijken wind. Helder tot half bewolkt. Droog weer. Iets warmer overdag. BAROMETERSTAND Hoogste 780.9 m.M. te Haparanda. Laagste 753.2 m.M. te Vestmanoer. Het buitenlandsch weerbericht meldt: Zonnig en zacht weer. De hooge drukking is in het Noordoosten nog toegenomen en herstelt zich bij de Azoren. De depressie in het Westen, die zich gisteren vrij sterk over Frankrijk en de Britsche eilan den uitbreidde, schijnt zich nu Noordwest- waarts terug te trekken, al is vorming van nieuwe uitloopers in de Golf van Biscaje waar schijnlijk. Tot op groote hoogte waaien in de bovenlucht in Duitschland Zuidoostenwinden, die weinig vocht bevatten. Zuid-Duitschland en Oost-Frankrijk hebben onbewolkte lucht, in Noord-Duitschland en Zuid-Zweden is de bewolking vrij zwaar onder invloed van de Oostzee, in Noord-Scandinavië is de lucht ook onbewolkt en de temperatuur ver boven nor maal, evenals in Polen. In West-Frankrijk en op de Britsche eilanden is de lucht zwaar be wolkt of betrokken en valt hier en daar een weinig regen. Hier te lande kan voorloopig nog zonnig weer met iets hoogere temperatuur over dag verwacht worden. BAROMETERSTAND Vorige stand 766 m.M. Stand van heden 760 m.M. Neiging achteruit. Opgave van: Fa. KUIPERS EN ZN.. Opticiens Zijlstraat 97 Telefoon 12726 THERMOMETERSTAND Laagste hedennacht Hoogste heden tot 12 uur HOOG WATER TE Z ANDVOORT: 51 gr. F. 69 gr. F. Woensdag v.m. 2.42 uur; n.m. 15.02 uur. Strand berijdbaar van 7.4513.00 uur. Donderdag v.m. 3.12 uur; n.m. 15.33 uur. Strand berijdbaar van 8.1513.30 uur. - Dat heeft hij totnutoe met lederen ther mometer gedaandokter. Hij 'is glasblazer van z'n 'vak. De Zomerpostzegels. Het Comité voor de Zomerpostzegels (voor cultureele en sociale doeleinden) heeft een door den heer H. Th. Wijdeveld ontworpen reclameplaat voor de Zomerpostzegels uitge geven. Deze zegels zijn nu aan alle postkantoren en hulppostkantoren verkrijgbaar. In het Landelijk comité van aanbeveling hebben zitting genomen: Mr. M.' Slingenberg, Prof. Dr. J. R. Slotema- ker de Bruine, Mr. J. A. de Wilde, Dr. J. P. Fockema Andreae, Mr. S. Baron van Heem stra, Jhr. Mr. J. W. Quarles van Ufford, Jhr. Mr. Dr. A. Röell, Jhr. Mr. Dr. L. H. N. Bosch Ridder van Rosenthal, Mr. Dr. A. B. G. M. van Rijckevorsel, Mr. Dr. W. G. A. van Sonsbeeck, Mr. A. E. Baron van Voorst tot Voorst, Mr. Dr. R. H. Baron de Vos van Steenwijk, Mr. P. W. A. Cort van der Linden, Mr. P. Droogleever Fortuyn, C. Maarschalk van Egmond en Rin- negom, Mr. S. J. R. de Monchy, Mr. Dr. G. A. W. ter Pelkwijk, A. Verdijk, Dr. W. de Vlugt, Ir. M. H. Damme, J. H. Gosschalk, Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, Dr. .N. M. Josephus Jitta, Dr. L. C. Kersbergen, Arts A. A. M. P. Kooien, Prof. H. Luns, Prof. Dr. P. H. van Moerkerken, Mr. J. F. van Royén en mevr. A. E. J. de Vries -Bruins, Arts. TENTOONSTELLING HAARLEMSCHE SPEELTUINFEDERATIE. Zaterdag 9 en Zondag 10 Mei a.s. zal in gebouw St. Bavo, Smedestraat, door de ge zamenlijke Speeltuinvereenigingen aangeslo ten bij de Haarlemsche Speeltuinfederatie, een tentoonstelling worden gehouden van het Onschoolsche Werk, dat dezen winter door de kinderen op de diverse clubs werd vervaar digd. Het Nederlandsche voetbalteam Behaalde ditmaal niet de zege, En 't eindoordeel was unaniem: Dit was verdiend, al viel het tegen. Ja, het viel tegen inderdaad, En velen, toen zij 't moesten hooren Voelden het eiglijk als een smaad, Al is er dan ook niet verloren. Het geldt ook op het sportterrein Bij-onverwachte tegenslagen, Het moeten sterke beenen zijn. Die overwinnaarsweelde dragen. Genoeg over het voetbalspel, Wij hebben heden zwaarder zorgen, De voetbalroem herstelt zich wel, Maar wat brengt verder ons de morgen. En menigeen denkt bij zichzelf Bij 't lezen van de treurverslagen; Wat hebben onze voetbalelf En zijn supporters toch te klagen. Ik denk al.lang niet meer aan winst Dan als aan verre luchtkasteelen, Wat zou ik juichen, op z'n minst, Wanneer ik slechtsgelijk kon spelen. P. GASUS. Het Witte Kruis. De afdeeling Haarlem 60 jaar. Maandag bestond de afdeeling Haarlem van de Noord-Holl. Vereeniging „Het Witte Kruis" zestig jaar. In de bestuursvergadering, die Maandagavond plaats had, heeft de voor zitter, de heer L. J. van Vloodorp, in zijn openingsrede daaraan herinnerd. Als feest geschenk was van de Groot Noord-Holland- sche Vereeniging van Levensverzekering en Lijfrente van 1845 te Amsterdam een gift van f 100 binnen gekomen, bestemd voor het aan schaffen van nieuw materiaal. Hoe het in de toekomst zal worden. Uitbreiding in Haarlem-Oost. Bij de opening van de Buitenrustbrug is er reeds op gewezen, dat deze brugbouw slechts de inleiding is van belangrijke werken voor Haar lem-Oost. De „Magerebrug" is gebouwd om de binnen stad van het doorgaand verkeer te ontlasten. De route Amsterdam(Leiden)Den Haag en ook AmsterdamZandvoort gaat nu door onze buitenwijken. Voorloopig is de Buiten rustbrug 9% M. breed, maar als door den tijd het verkeer, naar verwacht wordt, zeer sterk zal toenemen, is het mogelijk er een tweede brug van dezelfde afmeting bij te bouwen. Dan krijgt men dus bruggen voor één richting- verkeer. De aansluitende wegen zijn evenwel nog niet in orde. De komende situatie is het best be naderd aan den Westkant van dè brug. Alleen in de Rustenburgerlaan staat bij de kruising- van de Esschilderstraat nog een huis dat ont eigend moet worden voor de slooper kan komen. Voorloopig komt men van de Amsterdam- sche Vaart naar de Rustenburgerlaan door straten in het Amstërdamsch- en Slachthuis kwartier. Openbare werken heeft in samen werking met de politie van dien weg gemaakt wat er van te maken was. De meest-breede straten zijn voor dit doorgaande verkeer aan gegeven. Ideaal is deze oplossing natuurlijk niet. Maar voor de toekomst heeft de gemeente verder gaande plannen. Het is de bedoeling dat in de toe komst een nieuwe weg wordt aange legd van de Buitenrustbrug naar de Amsterdamsche Vaart. Deze hoofdverbindingsweg krijgt een breedte van ongeveer 40 Meter. Deze nieuwe weg is op onderstaande kaart aangegeven. Met den aanleg kan evenwel pas begonnen worden als de gemeente de beschikking over de terreinen heeft. Er is reeds met de eigenaars onderhandeld, maar men is nog niet tot over eenstemming kunnen komen. De burgemeester sprak bij de opening van de brug de volgende woorden: „Ik hoop van ganscher harte, dat de ont wikkeling van Haarlem zóó zal zijn, dat de Buitenrustbrug, ten onrechte de magere brug inderdaad te mager wordt en dat dan de zus- terbrug tot stand komt. „Moge de nieuwe brug spoedig het cen trum worden van een harmonisch ontwikkeld Zuid-Oosten der stad". Ongetwijfeld zal in de naaste toekomst aan den Oostkant van het mooie Zuider Buiten Spaarne opnieuw een belangrijke uitbreiding der stad komen. Het wonen in dat kwartier is aantrekkelijker geworden doordat de nieu we brug den bewoners den toegang tot den Hout ontsloten heeft. Zooals men ziet is op het uitbreidingsplan onmiddellijk ten Zuiden van de nieuwe brug een terrein gereserveerd voor park en sport terreinen. Wat op die sportterreinen zal ko men (voetbal, hockey of korfbal) is nog niet vastgesteld. O SLACHTHUIS n GRAA*SCHAPSTB* HTQOUWStR. ET MOORMANI-IÊMSTft. V" DUNKLER.5TR REEDSbE&OUWO czzzza NOQ te. BE&OUWfclf HEEMSTEDE ACTIE TEGEN DE FAMILIE- EN ZONNEBADEN. Er heeft zich hier ter plaatse een comité gevormd uit verschillende godsdienstige ge zindten en gedachtenstroomingen, naar aan leiding van een besluit in de laatstgehouden gemeenteraadsvergadering, over te gaan tot het instellen van familie- en zonnebaden in de gemeentelijke zwemvijvers, met het doel om zich met het hieronder volgende adres te richten aan clen gemeenteraad. Dit adres zal als volgt luiden: „Aan den Raad der gemeente Heemstede". Geven met verschuldigde eerbied te ken nen, ondergeteekenden, allen inwoners der gemeente Heemstede, en behoorende tot ver schillende godsdienstige gezindten en ge dachtenstroomingen, welke ondergeteekenden zich gesteund weten door de instemming van breede klingen der volksgemeenschap Heem stede, zooals blijkt uit de hierbij gevoegde ad- haesie- betuigingen: dat zij het door uw raad genomen besluit om in de gemeentelijke zwemvijvers gelegen heid te geven tot het nemen van familie- en zonnebaden, betreuren; dat de sfeer, die meestal in deze soort gele genheden fcesrscht is gebleken veelal doode- lijk te zijn voor de zuiverheid van zeden en de zielenreinheid van vele jongeren, niet in het minst van diegenen, die, zooals men zulks pleegt uit te drukken „er niets in zagen" of „er wel tegen konden"; dat het zeker niet tot de taak van een plaatselijk overheidsorgaan kan worden ge acht te behooren de in het bijzonder van paedagogisch standpunt af te keuren ge mengde baden te bevorderen; dat het ook en vooral in strijd moet wor den geacht met de waardigheid der gemeen te Heemstede, dat geldelijke voordeelen een nietonbelangrijken invloed op de beslissingen van B. en W. en den raad hebben uitge oefend; redenen, waarom ondergeteekenden zich met vertrouwen tot uw college wenden met het beleefd verzoek het nemen van familie- en zonnebaden in de gemeentelijke zwemvij vers van deze gemeente niet toe te laten; of bij aldien zulks niet voor inwilliging vat baar is, zoodanige bepalingen in het leven te roepen en uren vast te stellen voor de fa milie- en zonnebaden, dat alle ingezetenen van Heemstede zonder uitzondering op on belemmerde wijze een ruim gebruik van de gemeentelijke zwemvijvers kunnen maken zonder op eenigerlei wijze in hun opvattin gen omtrent zedelijkheid te worden gekrenkt. Hetwelk doende, W.g. Ds. A. DONDORP H. A. MEEUWENOORD. L. ATTEMA. Prof. Dr. ALPHONiS STEGER J. V. d. HEY1DEN. Chr. W. v. MIERLO, pastoor. B. Th. SANTEN. C. PREIJDE. Namens Pastoor A. F. C. v. NOORT, Ant. Oeverhaus Pr. Heden overleed tengevolge van een noodlottig ongeval, na voorzien te zijn van het H. Oliesel, onze beste Man, Vader, Broeder, Behuwd- broed'er en Oom, de Heer Bertus Petrus Lodewikus Kastercum in 'den ouderdioim van 33 jaar. Wed. C. H. KASTERCUM- PRINS CORNELIA BERTA Haarlem, 2 Mei 1936 Korte Margarethastr, 11b r. De begrafenis za/I plaats hebben op Woensdag 6 Mei a.s., te 12.30 uiuir, op de R.K, Begraafplaats „St. Barba ra'? te Haarlem. Vertrek van Korte Mar- garethastraat 11 ,-b rood, te 12 uur. Heden ontsliep in vollen vrede, na een geduld'ig ge dragen lijden, onze innig geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster en Behuwdzuster Grietje Faber-Vander in den ouderdom van 70 jaar. Uit aller naam R. FABER Jr. Haarlem, 4 Mei 1936 Coornhertstraat 32 Geen bezoek. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaats hebben op Donder dag 7 Mei a.s. te 12 uur op de Algemeene Begraafplaats ingang Kleverlaan. Heden overleed in Huize „Westerlicht" onze lieve Moeder, Behuwd- en Groot- in oei der, Mevrouw Anna Blom-van Petten Wed. van den Heer P. W. Blom in den oud ei-dom van 79 jaar. Beverwijk: A. BLOM J. BLOMKOSTER en kinderen Alkmaar: G. ODENBLOM R. M. ODEN Moult Clemens (Michigan) U. S. A.: M. DE GROOT BLOM TH. DE GROOT en kinderen Alkmaar, 4 Mei 19 36 Huize „Westerlicht" De teraardebestelling za' plaats vinden Donderdag 7 Mei a.s. op de Begraafplaats .Westerveld" na aankomst /an trein 14.14 uur. Ver trek van Huize, „Wester- lieht" n.m. 1 uur.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 2