AK-HISSAR De toestand in Abessinië. ZIJ MUNT UIT CIGAR ETTEN AK-HISSAR TABAK Tandheelkundig Instituut SEHEEL GEBIT Hoe Thijs Ijs de verdwenen poes terugbracht VRIJDAG 22 'MEI 1936 HAARDE M'S D A G B E A D Badoglio naar Rome. Militair raadgever van Mussolini zoolang de Europeesche spanning voortduurt? Craziani neemt voorloopig de leiding in Abessynië op zich. Uit Asmara wordt gemeld, dat de onder koning van Abessynië maarschalk Badoglio. Zondagmorgen op liet vliegveld van Asmara is geland. Over enkele dagen zal hij zich naar Italië begeven. Graziani. Omtrent dit plotselinge vertrek van Badoglio seint de correspondent van Reuter-A.N.P. in Addis Abeba, dat daar gezegd wordt, dat hij slechts met kort verlof is gegaan, omdat hij in verband met zijn leeftijd hij is 65 jaar oud eenigen tijd rust tot herstel van ge zondheid behoeft na den vermoeienden veld tocht der laatste maanden in een klimaat, waaraan hij niet gewend is. Hoewel dit op zichzelf natuurlijk volkomen aannemelijk is, vraagt men zich hier toch af, in hoeverre de gezondheidstoestand van den maarschalk, dan wel de wensch van Mussolini om Badoglio, den chef van den Italiaanschen generalen staf, als raadgever bij de hand te hebben, zoo lang het gevaar voor een Europeeschen oorlog nog niet geweken is, den doorslag heeft gegeven tot dit onverwachte vertrek. Zoolang Badoglio afwezig is, zal maarschalk Graziani in zijn plaats optreden als regent van Abessynië. Graziani is Woensdag per vliegtuig in Addis Abeba op het vliegveld Akaki aangekomen, waar hij hartelijk door Badoglio werd verwelkomd. Nadat zij de eerewacht hadden geïspecteurd reden de beide legeraanvoerders naar het oude .keizerlijke paleis, waar nu het hoofdkwartier gevestigd is. Dat Graziani thans een tijdlang de leiding ln handen heeft, acht men algemeen voor de Italiaansche zaak zeer gunstig, aangezien men in dezen ervaren kolonialen officier den aan gewezen man ziet om den vrede in het land te herstellen. Hij heeft op dit gebied zijn spo ren verdiend als gouverneur van Lybië. waar 'hij eveneens te kampen heeft gehad met het verzet van oproerige stammen, die hij volko men heeft weten te bedwingen. Hoewel een gedeelte van de oorspronkelijk bij het naderen der Italiaansche troepen uit Addis Abeba gevluchte bewoners weer naar de hoofdstad teruggekeerd is en er langzamer hand eenig vertrouwen in de geordende om standigheden begint te ontstaan, leeft de be volking nog ten zeerste onder den indruk van de gebeurtenissen der afgeloopen week, zoo dat allerlei geruchten levendig besproken worden. Deze geruchten, die door de Italianen gedementeerd worden, maken melding van moeilijkheden, die de Italianen in het binnen land ondervinden van den kant van eenige vijandige stamhoofden. Ook wordt gesproken over sterke Abessynische troepenconcentraties in de westelijke provincies, welke op het ge schikte oogenblik naar de hoofdstad zouden opmarcheeren en welker voorposten zich mis schien reeds in de nabijheid van Addis Abeba zouden bevinden. De Italianen wijzen in ver band met deze geruchten op de noodzakelijk heid van scherp optreden daartegen, aange zien dergelijke geruchten niet alleen onder de inboorlingen onrust zouden kunnen stichten. Het schijnt op grond van deze overweging te zijn geweest dat Woensdag eenige Europeanen gearresteerd zijn. Overigens geven de Italianen ronduit toe, dat hun veroveringswerk met de bezetting van Addis Abeba nog niet voltooid is, ook al is de groote oorlog nu voorbij. Zij zijn er zich ter dege van bewust, dat nog moeilijk militair werk te verrichten zal zijn en dat bij de ver dere penetratie in het land met guerilla reke ning gehouden zal moeten worden, vooral daar er nog voldoende stammen in het land leven, welker hoofden praktisch nooit een souverein boven zich erkend hebben.. Ondanks het feit echter, dat de Italianen ten stelligste de bovengenoemde geruchten tegen spreken, en ze als anti-Italiaansche manoeu vres voorstellen, ondernemen hun luchtstrijd krachten dagelijksch patrouillevluchten rond om Addis Abeba. De piloten verzekeren, dat zij van de zoogenaamde troepenconcentraties niets hebben kunnen waarnemen. De enkele Onrust in Palestina duurt voort. Voor nieuwe aanvallen op de Joodsche bevolking gevreesd. Uit JERUZALEM 21 Mei. Vandaag heeft zich onder de Arabische bevolking wederom een toenemende opwinding kenbaar gemaakt tegen de concurreerende haven Tel Aviv. Het kwam tot heftige binnenlandsche poli tieke gedachtenwisselingen. die misschien tot een splitsing in het Arabische stakingsfront zouden kunnen leiden, maar ook zouden kun nen uitloopen op nieuwe onlusten en aanval len op de Joodsche bevolking en betoogingen tegen de mandaatsregeering. (D.NB.) DE NEGUS EERE-LID VAN DE CAMBRIDGE UNION SOCIETY. De Keizer van Abessynië is volgens de Daily Telegraph benoemd tot eere-lid van de Cam bridge Union Society. Dit besluit werd met groote meerderheid van stemmen genomen. Haile Selassie is eere-doctor van de univer siteit van Cambridge. groepen krijgslieden die her en der in het terrein gevonden werden, zijn zoo wordt medegedeeld terstond uiteen gejaagd. Bo vendien zoo voegt men er hier aan toe, zijn de legerautoriteiten dank zij de voortreffelijk werkenden Italiaanschen inlichtingendienst zelfs in de verst verwijderde provincies, vol komen over de heerschende stemming inge licht, zoodat ongerustheid over eventueele ver rassingen ongerechtvaardigd en in ieder geval overdreven is. Het Fransche iblad „l'Intransi- geant" meent te weten, dat Musso lini bereid is, aan Engeland de ver zekering te geven, dat hij niet streeft naar uitbreiding van het Romeinsche keizerrijk in Noord-Afrika. en even tueel zou willen overwegen, de blanke troepen uit Lybië terug te trekken. Voorts zou hij bereid zijn officieel te herhalen, hetgeen hij in zijn laatste interview met Ward Price van de „Daily Mail" heeft verklaard, t.w., dat zijn regeering geenszins het oog- gericht heeft op Egypte, noch op Pa lestina. en dat hij bex-eid is, tegen erkenning van de overwinning en de rechten der Italianen, op elk gebied de goede betrekkingen tusschen Italië en Engeland weder aan te knoopen. Oostenrijk. Zestien nazi's veroordeeld. Het gerecht heeft uitspraak gedaan in een proces wegens hoogverraad tegen 16 Na- tionaal-Socialisten. Elf hunner werden ver oordeeld tot gevangenisstraffen tusschen een en twee jaar. twee tot kortere vrijheidsstraf fen. Drie beklaagden werden vrijgesproken. E ingeland. De Britsche industrie in dienst der defensie. De nieuwe minister voor de coördinatie van de Britsche defensie sir Thomas Inskip heeft Woensdag voor het eerst in het Lagerhuis mededeelingen gedaan over zijn' taak en over ziin werkzaamheden gedurende de ne gen weken, dat hij thans in functie is. De minister stelde het Huis op de hoogte van zijn onderzoekingen betreffende de kwetsbaarheid van slagschepen, de organi satie van de vloot, het leger en de luchtmacht en de levering van levensmiddelen in oor logstijd. Hij deelde mede. dat er voorberei dingen zijn getroffen, opdat de industrie op voldoende wijze kah voorzien in de behoeften van de defensiediensten en speciaal van de luchtmacht, welke nog uitgebreid moet wor den. Aandacht is verder gewijd aan de be scherming van de koopvaardijvloot, de lucht afweer en de bescherming van de burgerlijke bevolking. Als de twee voornaamste doelein den der regeering noemde Sir Tho mas Inskip: lo. Voorzien in de leemten in de defensie, welke ontstaan zijn door de nalatigheden van de afgeloopen vier of vijf jaar. 2o. Voorbereiding van het vormen van reserves en van den geregelden aanvoer. „Mocht het onweer boven onze hoofden losbarsten, dan zullen wij waarschijnlijk niet veel tijd hebben onze productie te organiseeren. Het is van overwegend belang, dat wij gereed zijn en dat de productiecapa citeit binnen 24 uur ïn elke richting gedirigeerd kan worden, of verdub beld en zelfs verdrievoudigd", aldus de minister. Er is een enquête ingesteld bij meer dan 900 ondernemingen, er is een handboek opgesteld voor de produc tie van munitie, dat van dag tot dag wordt bijgehouden, industrieele fir ma's zijn ingedeeld naar haar produc tie-capaciteit en de soorten, die zij vervaardigen, voorts zijn plannen en teekeningen voorbereid voor machi nes en werktuigen, welker vervaardi ging wordt bespoedigd". Voorts deelde de minister mede, dat den automobielfabri'kanteil is ge vraagd nieuwe gebouwen te stichten of tot uitbreidingen over te gaan, voor rekening van de regeering. Zij zullen een vergoeding ontvangen voor het beheer, want de gebouwen en terreinen, die eigendom der regee ring blijven, zullen voortdurend on derhouden en paraat gehouden moe ten worden. (Courant) Labourmotie verworpen. De Labourpartij had in het Lagerhuis een motie ingediend, waarin de ontwerp-begroo- ting werd afgekeurd met het motief, dat de door de bewapeningsuitbreiding noodig ge worden nieuwe belastingen juist de armste groepen der bevolking troffen en dat deze be lastingen een voor vredestijden ongekende hoogte hadden bereikt, De motie is met 291 tegen 136 stemmen ver worpen. De wet werd in tweede lezing aange nomen. Pleidooi voor zuivering van minister Thomas' naam. Morris, rechtskundig adviseur van minister Thomas, heeft aan het slot van zijn betoog voor de enquêtecommissie inzake het ,,be- grootingslek" den nadruk gelegd op de fei ten, dat de heeren Bates en Sir Alfred Butt onder eede hadden verklaard dat zij op eigen initiatief tot het sluiten hunner verzekerin gen zijn overgegaan en dat zij geen enkele inlichting, noch direct noch zijdelings van den minister verkregen hadden. Ook de minister zelf heeft vrijwillig ver klaringen onder eede gegeven van dezelfde zijn gemaakt van de beroemde /OOGST 1933, DE BESTE\ V DER LAATSTE JAREN J door hoogere kwaliteit en geringer' nicotinegehalte (Adv. Ingez. Med.) strekking en nu meende de heer Morris met het volste recht en vertrouwen te mogen vra gen dat in het rapport van de rechtbank deze feiten duidelijk zouden worden vastge legd en de minister van allen blaam zou wor den gezuiverd. Morris achtte Leslie Thomas, den zoon, eveneens onschuldig. De heer Monkton, de andere raadsman, sloot zich bij dit verzoek aan dat rechter Porter hoffelijk voor kennisgeving aanvaard de De rechtbank zal haar rapport zoo spoe dig mogelijk gereed maken, waarna het als witboek in het Lagerhuis zal worden ver spreid. Verstijfd door rheumatiek. Nu alle pijn voor goed verdwenen. Mej. D. L. te IJ. schrijft ons: .,Ik voel mij verplicht U te schrijven hoe zeer Kruschen Salts mij goed gedaan heeft. Sinds 18 jaren heb ik dezelfde werkkring en mijn gezondheid was altijd uitstekend. Dit jaar in Januari kreeg ik ernstige pijnen in mijn gewrichten, ik begreep terstond, dat dit rheumatische pijnen waren. Ik probeerde van alles, maar niets hielp. Ik had nimmer veel vertrouwen in geadverteerde middelen, maar tenslotte besloot ik toch een proef met Kruschen Salts te nemen. De verbetering trad bijna onmiddellijk in en het is mij een groot genoegen, U thans te kunnen meedeelen, dat de pijnen, nadat ik twee flacons Kruschen Salts had genomen, volkomen verdwenen waren en niet meer zijn teruggekeerd. Ik neem iederen morgen nog steeds de dagelijksche dosis, mijn gezondheid is uitstekend. Ik zal niet aarzelen Uw wonderbaarlijk Kruschen Salts aan al mijn vrienden aan te bevelen". Rheumatische pijnen ontstaan wanneer het bloed door in het lichaam opgehoopte afval stoffen met een overmaat van urinezuur ver ontreinigd is. Kruschen Salts spoort de af- voerorganen lever, nieren en ingewanden aan tot krachtiger werking, waardoor de afvalstoffen worden verwijderd, het bloed ge zuiverd en de pijnen verminderen. Zoo ver drijft Kruschen Salts niet alleen rheumati sche pijnen, maar Uw geheele gezondheids toestand zal door het regelmatig gebruik van Kruschen Salts enorm verbeteren. Kru schen Salt is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en erkende drogisten a f 0.90 en f 1,60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de flesch, zoo wel als op de buitenverpakking, de naam Rowntree Handels Maatschappij, Amsterdam, voorkomt (Adv. Ingez. Med.) RIJKSSTRAATWEG 16 HAARLEM-N. TELEF. 1 6 7 2 6 met garantie, pijn loos trekken inbegr BESLIST PIJNLOOZE BEHANDELING Spreekuren alle werkdagen van 912 en 14 uur. Zaterd. 912 uur. Avondspreekuren Dinsdag, Woensd. en Donderd. v. 7—9 u. Kedah heeft zijn volkslied. Binnen een half uur gecomponeerd. Kedah, een onafhankelijke staat op Malak- ka, welke onder Britsch protectoraat staat, eischt voor zich de eer op het volkslied te hebben, dat in den kortst mogelijken tijd is samengesteld, n.l. 25 minuten. Het werd ge componeerd, nadat men ontdekt had. dat Kedah geen eigen volkslied had. De Britsche regeeringsadviseur Jones werd geraadpleegd door den Sultan van Kedah. Hij zond een dringend schrijven uit Alor Star, de hoofdstad van Kedah, naar de federale regeering te Kwala Loempoer. Hier wendde men zich tot den directeur van een club-orkest, Boeyten- burg, die zich aan het werk zette en 25 minu ten later met een Maleisch volkslied gereed was. De sultan en de regeering van Kedah heb ben hun tevredenheid over de compositie uit gesproken FORD S DRIE IMILLIOENSTE VRACHTWAGEN. AMSTERDAM, 19 Mei. Einde deze maand zal de Ford Motor Company haar 3.000.000sten vrachtwagen afleveren. In dit verband zij opgemerkt., dat deze 3.000.000 vrachtwagens een derde vertegenwoordigen van de 9.000.000 soortgelijke voertuigen, welke sedert het ont staan van de automobiel geproduceerd wer den. TERREUR VAN ONTVLUCHTE MELAATSCHEN. Uit Manilla. Een zestal Melaatschen is uit het Leprozenhuis ontvlucht na zeven bewa kers te hebben gedood. De lepralijders ver moordden vervolgens vier visschers en scheep ten zich in aan boord van een motorboot, waarmede zij zich naar de naburige eilanden begaven. Hier joegen zij de bevolking grooten schrik aan en plunderden zij verschillende winkels, waarna zij weer zee kozen. De gouverneur heeft bevolen, dat jacht op hen wordt gemaakt. (Adv. Ingez. Med.) OORLOG EN VREDE BIJ DE PAPOEA'S. De organisatie van den vrede tusschen de papoeastammen is veel gemakkelijker dan die tusschen de Westersche landen. In zijn rapport aan de Australische regeering, die verantwoordelijk is voor het bestuur van deze streken, deelt luitenant gouverneur Sir Hu- bert Murray hoe inen er drie stammen in staat van oorlog vond. De casus belli was kennelijk ontrouw van een vrouw, die zich, door haar minnaar had laten ontvoeren Daarbij kwam nog een koeiendiefstal en een wanbetaler. De laatste wilde den prijs voor zijn vrouw, die hij uit een naburige stam had gekocht, niet betalen. Eenvoudig was het ge schil niet. daar de vrouw in kwestie blijk baar op afbetaling was gekocht, waarbij weinig bewijs was te vinden, hoeveel termij nen nu eigenlijk betaald waren. De magistraat besloot vrede te stichten. De drie oorlogvoerende partijen werden uit- genoodigd om drie varkens en drie lansen te brengen. De drie varkens werden zij aan zij gezet, de drie stamhoofden zetten er zich schrijlings op en braken plechtig de drie lansen, waarbij zij verklaarden dat zij afza gen van den oorlog als middel om geschillen onderling te beslissen en dat zij hun pro bleem aan het gouvernement voor zouden leggen. „Merkwaardig is bij dergelijke besluiten", zoo voegt Sir Hubert er aan toe, „dat de stammen er zich langen tijd aan houden". ONZE DAGELIJKSCHE KINDERVERTELLINC. Nu begrijp je zeker wel wat Thijs gaat doen. Hij volgt de sporen net zooals je dat wel uit Indianenboeken hebt gelezen. Ondertusschen be peinst Thijs, wat de dieven eigenlijk met de ontvoering van Rose- Marie kunnen hebben voorgehad. Is het misschien om haar huidje te doen? Dan is het zaak zoo mogelijk de dieven te achterhalen, voor dat het te laat isNauwlettend blijft Thijs het spoor volgen, dat nog steeds heel duidelijk is. Na een langen tijd loopen voert het hem naar den zoom van een groot bosch. Kardinaal Lepicier overleden. Begaafd kerkvorst. Uit Vaticaanstad wordt gemeld dat kardinaal Lepicier aan de gevolgen van longontsteking is overleden. Alexius Henricus Lepicier werd te Vaucou- leurs in Frankrijk geboren op 28 Februari 1863, Op vijftienjarigen leeftijd trad hij in de Orde der dienaren van Maria (Servieten) waar hij zijn studies deed en in 1885 tot pries ter werd gewijd. In zijn orde bekleedde hij een vooraanstaande plaats, getuige het feit, dat hij van 1913 tot 1920 generaal-overste der Servieten was Op 22 Mei 1924 werd pater Lepicier be noemd tot titulair-aartsbisschop van Tar sus. In de volgende jaren bezocht Mgr Le picier als apostolisch-visitator Engeland, Schotland, Britsch-Indië en Abessynië. In het consistorie van 19 December 1927 werd Mgr. Lepicier door Paus Pius XI tot het kardinalaat verheven met St. Susanna als ti telkerk. In 1928 werd de kerkvorst prefect van de H. Congregatie der religieuzen. Kardinaal Lepicier maakte deel uit van de H. Congregaties van het H. Officie van het Consistorie, voor de Oostersche Kerk, van de riten, en van de seminariën en studiën. Voorts was hij lid van de pauselijke com missie voor de bijbelstudie en van de pause lijke commissie voor de authentieke inter pretatie van de canonieke wetboeken. Van vele orden en congregaties was de zeer be gaafde overleden kerkvorst protector, zoo o.m. van de St. Josephs Congregatie van Mill Hill en van de missionnarissen der H Familie. AVONTUUR VAN EEN LID DER BRITSCHE AMBULANCE IN ABESSYNIë. Een te Londen ontvangen officieel bericht, meldde dat het lid van de Engelsche Roode Kruisafdeeling in Abessynië Boner, spoorloos was verdwenen. Bonner was van Italiaansche zijde beschuldigd den Abessynischen strijd krachten hulpdiensten te hebben verleend. Op 13 Mei wilde Bonner zich van Addis Abeba naar Aden begeven, teneinde zich aldaar te doen behandelen omdat hij door een dolle hond was gebeten. Hij kwam tot Diredaoea, waar hij een on derhoud had met den Britschen consul. Korten tijd daarna ontving de Britsche consul in Harrar het bericht, dat Bonner door de Italiaansche autoriteiten was gearresteerd. Daarna was Bonner ondanks het ijverig on derzoek onvindbaar. Naar nader uit Djiboeti wordt gemeld, wordt Bonner hedenavond aldaar verwacht. TEKORT AAN GOEDE COUPEURS IN ENGELAND Volgens de Daly Telegraph klagen de groote tailleurs van Londen's West End, dat er een tekort is aan geschoolde arbeidskrachten. Zij verklaren orders te verliezen, omdat zij niet kunnen instaan voor een levering binnen een redelijken tijd De voornaamste reden van dit tekort is het uitblijven van nieuwe leerlingen. De meeste groote zaken hadden personeel, dat hun heele leven bij dezelfde firma in dienst was. Hieraan is een einde gekomen. Eenige „selecte" firma's kunnen geen keus doen uit de 9.000 werklooze kleermakers, die er nu zijn. Hoe word ik snel bruin Door AMILDA-zonnebruincrème krijgt Uw gelaat, armen en hals, direct een gezond, sportief bruine teint, die tevens volkomen beschermt tegen zonnebrand. Flacon 90 ct. Tube 60 ct. Doos 50 en 25 ct. (Adv. Ingez. Med.) RADIO, _lr—1J PPOEPAMMA ZATERDAG 23 MEI 1936. HILVERSUM I, 1875 M. KRO-Uitzending. 8.00—9.15 en 10.00 Gram.pl. 11.30—12.00 Gods. halfuur. 12.15 Gram.pl. en KRO-orkest. 2.00 Voor de jeugd. 2.30 Gram.pl. 3.00 Kinder uur. 4.00 Gram.pl. 5.00 KRO-Melodisten en Gram.pl. 6.20 Journ. weekoverzicht. 6.45 Gra- mof.pl. 7.00 Berichten. 7.15 Causerie „Kinder rechten". 7.35 Voordracht, Gram.pl. 8.00 Be richten. 8.10 Reportage. 8.25 Gram.pl. 8.30 KRO-orkest. 9.00 Hoorspel. 9.30 KRO-orkest. 9.45 Filmpraatje. 10.00 KRO-Boys. 10.30 Be richten. 10.35 Gram.pl. 10.45 KRO-Boys. 11.15 12.00 Gram.pl. HILVERSUM II, 301 M. VARA-Uitzending. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Orgelspel, voordracht, radio-tooneel en toespraak. 12.001.45 Gram.pl. 2.00 Lezing over de menschwordingstheorie. 2.20 Varia tieconcert. 2.50 Schaakpraatje. 3.10 Variatie concert. 3.40 Gram.pl. 4.00 The Lucky Stars. 4.50 Esperanto-uitzending. 5.10 De Wielewaal. 5.40 Literaire causerie. 6.00 Orgelspel. 6.30 Le zing over de ReisbelasMng. 6.50 Gram.pl. 7.58 Berichten. 8.05 VARA- kest, De Stem des Volks en solist. 9.15 Gram.pl. 9.35 The Blue Rhythm Singers. 10.00 Berichten. 10.05 VARA- orkest. 11.00 Gram.pl. 11.20 Zang, accordeon en piano. 11.4012.00 Gram.pl. DROITWICH, 1500 M. 11.20 BBC-Northern-orkest en soliste. 12.35 Gram.pl. 1.20 Commodore Grand-orkest. 2.20 Het BBC-Schotsche orkest en soliste. 3.20 Or gelspel. 3.50 Londensch Zigeuner-orkest en soliste. 4.35 Het Olof-Sextet. 5.15 Sportrepor- tage. 5.35 Dansmuziek. 6.20 Berichten. 6.50 Sportpraatje. 7.05 Welsch intermezzo. 7.20 Weekend-programma. 8.05 BBC-orkest. 8.50 Variété-programma. 9.50 Berichten. 10.20 Voor dracht. 10.40 BBC-Theater-orkest. 11.50 Be richten. 12.0012.20 Dansmuziek. RADIO-PARIS, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 11.20 Orkestconcert. 2.50 Gram.pl. 4.20 Pascalorkest. 5.50 Gram.pl. 8.20 Zang en cembalo. 9.05 Operette-uitzending. 11.0512.35 Dansmuziek en Populair concert. KEULEN, 456 M. 6.50 Orkestconcert. 12.20 Populair concert. 2.35 Gram.pl. 4.20 Vroolijk programma. 6.20 Stettiner Concert-orkest. 8.30 Dansmuziek. 10.5012.20 Populair concert. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gram.pl. 1.30 Omroeporkest. 2.20 Gra- mof.pl. 3.20 Salonorkest. 4.05 Gram.pl. 5.20 Muzik. causerie (Met (gr.pl.). 6.20 Kamermu ziek. 7.05 Gram.pl. 8.20 Symphonieconcert. 10.30 Gram.pl. 11.2012.20 Dansmuziek. BRUSSEL, 484 M. 12.20 Omroeporkest. 1.30 Gram.pl. 2.20 Salon orkest. 2.50 Symphonieconcert. 4.35 Dansmu ziek. 5.35 Constan tin-orkest. 6.35 Gram.pl. 7.05 Salon-orkest. 8.20 Gram.pl. 8.50 Reportage. 9.20 Operette-uitzending. 11.20—12.20 Gram.pl. DEUTSCHLANDSENDER. 1571 M. 8.30 Gevarieerd programma. 10.20 Berichten. 10.50 Viola d'amore en luit. 11.05 Weerbericht, 1.20 Dansmuziek. 12.20—-12.,50 Gram.pl.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 6