Geen fusie C N. A. B. en N. B. P. O. AKKERTJES CACHETS) STEEDS VOORRADIG ALLE MODELLEN F.Ufisbfun Li#ftiesnn ^WEERBERICHT De nieuwe Rijksweg Amsterdam 's Gravenhage. r K TT D A""G 5 1 UN I 1938 H A XRCE M'S D A" 'G S E A' D' 2 Driedaagsch congres in Concertgebouw. Geen fusie. In de eerste zitting van het congres van den Centralen Nederlandschen Ambtenaars- bond sprak de voorzitter, de heer W. Luberti, na zijn openingsrede een kort woord van welkom tot de vele vertegenwoordigers van andere organisaties in en buiten Nederland, het Ned. Verbond van Vakvereenigingen, de A.C.O.P., de SD.A.P., alsmede vertegenwoor digers van de Belgische en Tsjechische So ciaal-democraten. Nadat, deze afgevaardigden hun toespra ken hadden gehouden en door den heer Lu berti was geantwoord, was aan de orde de vaststelling van het Bondsverslag over 1934 en 1935. Hierbij kwam tevens het beleid van het hoofdbestuur ter sprake. Tal van sprekers, afgevaardigd door de verschillende afdeelingen voerden het woord en brachten, na het bestuur in het algemeen lof te hebben toegezwaaid, hun grieven naar voren. In het middelpunt van de belangstelling stond de kwestie van de fusie met de NJ3.P.O. Tal van afgevaardigden bespraken de hou ding van het hoofdbestuur in deze kwestie. De afdeeling Groningen had zelfs een motie ingediend, waarbij het hoofdbestuur werd uitgenoodigd maatregelen te nemen dat deze fusie nog in 1937 tot stand zou komen. In het bijzonder de afdeeling Amsterdam critiseerde sterk de houding van het hoofd bestuur in deze kwestie. ..Vijlbrief heeft toch zelf gezegd dat fusie rationalisatie is, te meer verkieslijk in tijden van depressie. Wat is er sinds 1932 dan wel gewijzigd? Meer dan ooit is het noodzakelijk dat alle macht geconcentreerd wordt! Wat verwacht men? Sinds geruimen tijd heeft men aller lei maatregelen uitgesteld om de fusie. Er is geen grensregeling". Ook het verbod voor hen, die bij de lands verdediging werken om lid te zijn van den C.N.A.B. was een onderwerp van-discussie. Hierna sprak de heer N. Vijlbrief, Bonds- secretaris, in antwoord op de geuite grieven, waarbij hij de beantwoording van de fusie kwestie aan den voorzitter overliet. Naar aanleiding van de defensie-kwestie deelde hij mee dat het hoofdbestuur voort durend bezig geweest is met het defensie verbod. Maar het is geen zaak van den C. N. A. B. alleen. Er zijn vele andere organi- saities bij betrokken. Besprekingen hebben plaats gehad. Bovendien is deze aangelegenheid ernstig in de Kamer behandeld. Het is niet mogelijk via hoogstaande per sonen. die buiten de organisatie staan deze zaak te regelen. Men heeft hier te doen met het crisisbeleid, dat tegen de arbeidersklasse is gericht. Hieraan kan alleen een eind ko men als de organisaties weeT sterk zijn. Reeds zijn er lichtpunten. Doch de verbete ring in den economischen toestand is te wijten aan de actieve welvaartspolitiek. die alom beoefend wordt. Nederland mag hier bij niet achter blijven. De voorzitter, de heer W. Luberti, besprak daarop de kwestie van de fusie met den Ne derlandschen Bond van Personeel in Over heidsbedrijven. „Het hoofdbestuur staat op het standpunt dat het besluit van het Alkmaarsche congres moet worden uitgevoerd. Fusie moet tot stand komen. De kwestie is echter: wanneer? Hier komen wij op het terrein van de Gro ninger motie. Het hoofdbestuur staat op het standpunt dat deze motie moet worden inge trokken. Groningen heeft gesproken over het „huwelijk". Ik wil dit beeld vasthouden en er aan toevoegen dat dit een verstandshuwelijk is, „waarbij wederzijdsche genegenheid niet is uitgesloten". Doch zelfs de financieele zaak geeft hier niet den doorslag. Maar voor een hu welijk zijn twee toestemmingen noodig. Wij kunnen niet eenzijdig tot dit huwelijk be sluiten." Wij kunnen de andere partij niet in de po sitie brengen, dat wij willen maar zij niet. De goede onderlinge verstandhouding moet ge handhaafd worden." In verband met het geopperde argument, dat de internationale fusie nu toch door een nationale moest worden volmaakt, antwoordde de heer Luberti, dat daar geen direct verband bestond. De internationale fusie is toch ook niet zoo vlot gegaan. Die fusie is zelfs nu nog maar ten deele bereikt. £r i& groot vwscfd£ tussehon tie werking van -AKKERTJES- en van waardelooze namaak. Let daarom goed op dat het merk AKKER op elk "AKKERTJ E-voorkomt. -AKKERTJES" zijn van een bijzondere samenstelling, welke snel en zeker helpt tegen hoofdpijn, kiespijn, onbehaaglijk- AKKEfy heïd. griep. kou. koorts of rheumatiek. Ze verdrijven -n "kater" verrassend snel! Nederlandsch Product- Recept van Apotheker Dumont Koker met 12 stuks 52 ct. Zakdoosje. 2 stuks 20 ct. (Adv. Ingez. Med.) ACENDA Heden: VRIJDAG 5 JUNI Cinema Palace: „Captain Blood". 2.30, 7 en Rembrandt Theater: „Katharina de Kleine". 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Geen vrouwen meer" 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Een vrouw in boeien" 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. Heemstede: Concert Jeugdfanfare- korps „Oosterkwartier" in Groenendaal, 8-10 uur. Bloemendaal: Concert Christ. Harmo nie vereeniging „Sursum" in het Bloemendaal- sche Bosch. 8 uur. ZATERDAG 6 JUNI H. F. C.-terrein: Lighal-uitvoering, 7 uur. Bioscoopvoorstellingen, 's middags en des avonds. „Neen, veeleer zou ik willen zeggen dat wij mogen hopen dat onze nationale fusie eerder tot stand komt dan de internationale!" Men moet niet vergeten, dat bij een inter nationale fusie geen enkele bond wordt opge heven. De internationale samenwerking is niet een van dagelijksch verkeer. Dan is er de kwestie van den achteruitgang in bondsinkomen. Dit is niet te vergeten. On der deze omstandigheden moet men het tempo van de fusie vertragen. De bond en de leden staan onder veel moeilijker omstandigheden. Wij moeten thans in geen geval verder achter uitgaan. Een dergelijke fusie kan heel wel voor sommigen een reden zijn om te bedanken. Wij mogen daarvan het risico niet nemen. Het zou toch een prachtig voorwendsel zijn, als men andere redenen heeft om uit te tre den. Wij moeten nu nog even geduld hebben. Hier hebben enkelen gesproken en ons om traagheid gecritiseerd. Maar tal van anderen hebben gezwegen en hebben gedacht dat wij, hoofdbestuur er wel mee zouden komen. (Goedkeuring hier en daar.) „De moeilijkheid is om de goede financieele basis te vinden". Interruptie: En u zei dat geld geen rol speelde. „Ik vraag u, congres, heeft dat er wat mee te maken? (neen-geroep). De vraag is, vinden wij de basis voor de exploitatie? Niet om wat er is, gaat het, maar om wat er zal blijven inkomen en uitgaan. Kunnen wij thans van den Nederlandschen Bond verwachten dat hij naar beneden gaat. En kan de C. N. A. B. tegen zijn leden zeggen dat zij nog meer moeten betalen? Neen, het gaat niet om die paar centen, maar om de kwestie, of men thans de menschen meer moet laten betalen zonder dat er iets tegenover staat? De conclusie waartoe wij komen is dat het hoofdbestuur staat op het standpunt van het Alkmaarsche con gres. Doch wij verwachten dat ieder een erkent dat onder deze omstandig heden tact noodig is. Dat het weggaan van Van Meurs geen verband houdt met het uitstellen van de fusie, is iedereen toch wel duidelijk. Wij zijn bereid om te bespreken on derling en met den N. B. P. O. een nauwer contact en meer actieve sa menwerking. Wij concludeeren dan ook dat de motie van Groningen moet worden ingetrokken. Men moet vertrouwen in het hoofdbestuur hebben. Ik meen dat wij op dat vertrouwen aanspraak kunnen maken. Wij mogen uw vertrouwen vragen.dat wat gebeurd is, is gedaan in het belang van de fusie!" Hierop antwoordde de vertegenwoordiger van Groningen. Deze spreker zeide, dat de uiteenzetting van den voorzitter hard noodig was. De cijfers en overwegingen hadden ons eerder gezonden moeten worden. Doch nu dit zoo is, moeten wij erkennen dat veel argu menten geen hout sneden. Inderdaad, het is juist dat er voor een fusie twee partijen noo dig zijn. Doch moesten wij onze meening niet formuleeren. Wij erkennen dat een fusie nu niet mogelijk is. (Interruptie: Trek hem nou maar in!) Groningen trekt daarom zijn motie in. Het congres keurde daarop het beleid van het hoofdbestuur goed. Financieel beleid. De verslagen van de controle-commissie en de ondersteuningscommissie werden goed gekeurd. Over het financieel beleid werd nog door de afdeeling Den Haag een enkele opmer king gemaakt. De afgevaardigde wees er op, dat de goed keuring van het financieel beleid voor een groot deel te danken is aan gebrek aan be langstelling. Doch de vraag is hoe het apparaat van den Bond niet heeft geleden terwijl het in komen zoo aanmerkelijk is gedaald. Spreker stelt de vraag of inderdaad het beleid goed genoeg is geweest. ..Men moet bedenken dat er veel onkos ten automatisch zijn verminderd. Van de 60.000 vangen deze besparingen reeds 28.000 op. Doch de afdeelingen droegen daarvan 5 000 gulden, het Bondsapparaat slechts f 13.000. De 6.000 van het N.V.V. en de bedragen voor de weerstandskas waren toevallige voordeelen, die niet voor of tegen het be leid pleiten. Als men dan hoort van een be sparing van slechts 13.000 gulden, dan blijft de vraag, of het niet beter kon. Van de toezegging dat men het saldo ge heel of gedeeltelijk in de weerstandskas zou deponeeren, is weinig terecht gekomen, zoo dat wij alleen de verklaring hebben, dat „de schuld aan de weerstandskas blijft open staan". Toch deze schulderkennning is niet in de boeken verantwoord, Wij zijn 17.000 aan de weerstandskas schuldig. Waar moet men de 10.000 gulden, die de ophanden zijn de contributieverlaging zal meebrengen? Voorloopig wordt er onvoldoende op gelet, dat alles uit de inkomsten vanhet zelfde jaar wordt betaald. De uiterste zuinigheid is niet betracht. Dat valt niet te ontkennen. Tenslotte is ons ver mogen niet zoo groot als de boeken zeggen. Ons gebouw staat voorloopig veel te hoog geraamd". De afdeeling Amsterdam sprak, in tegen stelling met den vorigen spreker, haar lof voor -het financieele beleid uit. In welke functie de vorige spreker nu is opgetreden, in ieder geval heeft hij bij herhaling ge poogd het financieel beleid afgekeurd te krijgen! (Protesteerend rumoer!) De discussie verloopt hier in rumoerig heen en weer geroep, waarop de spreker weg gaat. De afdeeling Leiden neemt het debat over en wijst op de groote moeilijkheden van het hoofdbestuur. Leiden concludeert, dat er geen reden tot critiek is. Het kon niet anders dan dat men reserves aantastte. Of dat op den duur kan, is een andere vraag! (De vergadering duurt voort.) HERKEURING VOOR DEN DIENSTPLICHT. De burgemeester van Haarlem brengt ter kennis van belanghebbenden, dat de herkeu ring van de voor de lichting 1937 dezer ge meente ingeschreven personen, door of om trent wie een nieuw geneeskundig onderzoek is aangevraagd, zal plaats hebben op Maandag 8 Juni 1936. des voormiddags 9V2 uur en des namiddags 2 uur te Haarlem in het gebouw „De Doelen" gelegen aan de Gasthuisstraat no. 32, (Adv. Ingez. Med.) NIEUWE LEDEN PROVINCIAL UTR. GE NOOTSCHAP VOOR KUNSTEN EN WETENSCHAPPEN. In de te Utrecht gehouden 163ste jaarlijk- sche algemeene vergadering van het Provin ciaal Utrechtsch Genootschap van Kunsten en Wetenschappen zijn thans als nieuwe le den benoemd: I. in de sectie letterkunde, wijsbegeerte en geschiedenis: mej. dr. G. H. Kurtz, archica- ris der gemeente Haarlem; II. in de sectie van rechtsgeleerdheid en staatswetenschappen: mej. dr. E. C. Lekker- kerker, maatschappijk werkster te Haarlem; III. in de sectie natuur- en geneeskundige wetenschappen: mevr. dr. G, B. Walch-Sorg- drager, arts, te Haarlem. VERDUISTERING VAN EEN BAKFIETS. AMSTERDAM, 4 Juni. De entrale recherche heeft in een hotel te dezer stede een huis knecht aangehouden, die er van verdacht wordt zich te Haarlem te hebben schuldig ge maakt aan verduistering van een bakfiets. De man is naar Haarlem op transport gesteld. De Bilt voorspeltt Matigen, aanvankelijk afnemenden, later waarschijnlijk weer toenemenden, krimpenden wind. Half tot zwaar be wolkt. Waarschijnlijk nog regenbuien. Iets kouder. BAROMETERSTAND Hoogste 768.3 m.M. te Valentia. Laagste 740.7 m.M. te Isafjord. Het buitenlandsch weerbericht meldt: Kans op buien blijft aanhouden. De depressietoestand over Duitschland bleef gehandhaafd en vooral aan den rand van het lage drukgebied vielen zeer zware regens. München tapte 21, Maastricht 25, Brussel 19. De Bilt 17, Aken 42, Keulen 32 en Essen 23 m.m. regen af. Ook thans is het weer in Zuid- Duitschland en Noordoost-Frankrijk nog regenachtig en koud. Over Noord-Duitschland is het minder slecht. Daar heerschen ook vrij hooge temperaturen, welke bij de Noordooste lijke luchtbeweging ook in het Noorden van ons land eenige verwarming brachten. De IJslandsche depressie heeft zich sterk uitge diept en is ook in omvang toegenomen. Heden morgen daalden ook op Schotland de baro meters flink. Ook deze depressie bracht zware regens (Vestmanoer had 32, Reykjavik 30 m.M.) Over de Britsche eilanden strekt zich een rug van hooge drukking uit, terwijl ook over midden- en Zuid-Scandinavie de luchtdruk vrij hoog is. De aftrekkende depressie over Lapland bracht in Ingö nog 16 m.M. regen. De weerstoestand is moeilijk te beoor- deelen. Waarschijnlijk zal onder invloed van de barometerdalingen in het Noord westen de wind ten onzent wel krimpen. Dat heeft dan weer toevoer van wat koudere luchtmassa's tengevolge. Bij verdringing van de thans aanwezige warme lucht blijft de kans op buien nog aanhouden. BAROMETERSTAND Vorige stand 758 m.M. 758 m.M. Stand van heden Neiging vooruit. Opgave van: Fa. KUIPERS EN ZN.. Opticiens Zijlstraat 97 Telefoon 12726 THERMOMETERSTAND Laagste hedennacht 51 gr. F. Hoogste heden tot 12 uur 66 gr. F. HOOG WATER TE ZANDVOORT: Zaterdag v.m. 3.18 uur; n.m. 15.45 uur. Strand berijdbaar van 8.1513.45 uur. In 1938 geheel gereed. In November 1935 werd het wegvak van Am sterdam (Sloterweg) naar den Schipholweg van den toekoinstigen snelverkeersweg Am- sterdam-Sassenheim-'s Gravenhage voor het verkeer opengesteld Aangezien het wegli- chaam nog niet voldoende was ingeklonken verkreeg het weggedeelte tusschen de Noor delijke ringvaart en den Spaarnwouderdwars- weg (weg naar Schiphol) een voorloopige ver harding met klinkers. Later zal dit wegdek worden vervangen door asfaltbeton, welke verharding voor het geheele wegvak in de Haarlemmermeer van Amsterdam tot de Zui delijke ringvaart toepassing zal vinden. Thans kunnen aan de hand van door de K. N. A. C. van de betrokken Rijkswaterstaats diensten ontvangen gegevens eenige bijzon derheden worden vermeld over de vermoe delijke tijdstippen van het gereedkomen der overige weggedeelten. Uit den aard der zaak is bij het noemen van de verschillende data uitgegaan van de veron derstelling, dat op de begrooting voor 1937 en 1938 de noodige gelden zullen worden be schikbaar gesteld en dat zich geen onvoor ziene omstandigheden voordoen, welke in beteekenende mate remmend op de uitvoe ring zouden werken. Het grondwerk van den Spaarnwouder- dwarsweg tot de Zuidelijke ringvaart is deels gereed of in uitvoering, deels aanbesteed. Verwacht wordt, dat al het grondwerk in het Noordhollandsche gedeelte van dezen nieu wen weg ter lengte van rond 25 K.M. begin 1937 gereed zal zijn. De kunstwerken zijn in den Haarlemmer meerpolder alle gereed tot den Lisserdwars- weg. Van daar tot de Zuidelijke ringvaart moet de brug over de Hoofdvaart nog worden aan besteed; dit is ook het geval met de hooge be weegbare brug over de Zuidelijke ringvaart. Het viaduct over de Dr. J. P. Heyelaan is in uitvoering. Wat betreft de verhardingen wordt ver wacht, dat begin 1937 de weg van Amsterdam tot den Vijfhuizerweg gereed zal zijn. In den loop van 1937 zullen de verder gelegen weg- vakken waarschijnlijk gereed komen; zoo doende zou begin 1938 kunnen worden gere den tot den Lisserdwarsweg. Hier kan dan di- recht aansluiting worden verkregen via Lisse op den Rijksweg 's GravenhageHaarlem. In verband met de beslissing over de al dan niet opheffing van den spooi-weg Hoofd dorp—Aalsmeer, welke den nieuwen weg kruist tusschen den Vijfhuizerdwarsweg en den Kruisweg is in den voortgang van den aanleg van dit laatste weggedeelte eenig op onthoud ontstaan, zoodat dit naar het zich laat aanzien, niet vroeger gereed zal komen dan het verdere gedeelte tot den Lisserdwars weg. Ten slotte wordt voorzien, dat in den loop van 1938 het zuidelijkste deel van den weg door den polder geheel zal zijn voltooid tot de brug over de Zuidelijke ringvaart. Het gedeelte van dezen weg in Noord-Hol land gelegen is 25 K.M, lang en zal ongeveer 51/2 millioen gulden kosten. Het verlengde van dezen weg in Zuid-Hol land tot de aansluiting bij de Postbrug aan den nieuwen weg om Oegstgeest is ongeveer 5 KM. lang en bevat tal van kunstwerken, welke alle onderhanden zijn. Hoewel hier de grondslag veel minder goed is dan het Noord hollandsche deel van den weg hoopt men hiermede ook in den loop van 1938 gereed te zijn. Met den aanleg van het in Zuid-Holland gelegen gedeelte tusschen voornoemde Zui delijke Ringvaart en de Postbrug, alwaar aangesloten wordt op het ten deele in 1934, en ten deele in 1935 voor het verkeer openge stelde wegvak bewesten Oegstgeest, is onlangs begonnen In dit ongeveer 5 K.M. lange weggedeelte zijn, behalve de beide bruggen aan de uitein den (de Postbrug en de brug over de Ring vaart) 9 bruggen of viaducten noodig. Hier van is één viaduct (gelegen even benoorden de Postbrug) gereed, terwijl eenige andere in uitvoering zijn. De aanbesteding van de ove rige kunstwerken benevens die van de aarde- baan is binnenkort te verwachten. De kosten van het wegvak bewesten Oegstgeest heb ben in totaal rond f 925.000 bedragen, terwijl die voor het gedeelte Postbrug-Ringvaart globaal op f 2.000.000 kunnen worden ge steld. Hoewel, althans over eenige KM. lengte, de grondslag zeer slap is, waardoor belangrijke hoeveelheden zand zullen moeten worden ver werkt, woi*dt verwacht, dat behoudens on voorziene omstandigheden, ook het gedeelte tusschen de Postbrug en de Zuidelijke Ring vaart van den Haarlemmermeerpolder in den loop van 1938 gereed komt, zoodat dan de nieuwe verbinding tusschen 's Gravenhage en Amsterdam geheel gereed zal zijn. Firma Wesseling. Bestaat 125 jaar. Dezer dagen viei-de bovengenoemde firma in het paxxd Groote Houtstraat 147a, haar 125-jarig bestaan, hetgeen zeker in haar bx-anciie als 'n unicum beschouwd mag wor den. Met 'xx zoo goede reputatie:, was het te voorzien dat de firma vele gelukwenschen in ontvangst zou moeten nemen. En inderdaad bewezen het groot aantal bloemstukken, opgesteld in de intieme gezel lige zaal en de bijzondere drukte de groote sympathie die talloos velen voor mevr. Wesse ling en haar aloude firma gevoelen. Het is feitelijk ovei'bodig deze firma nog bij Haarlemmers te introduceeren, want bij vele families is het traditie geworden, tenmin ste eenmaal per jaar te smullen van de pof fertjes en wafels van Wesseling, welnu er is zeker thans aanleiding deze traditie te hand haven, daar bovendien de firma voor deze ge legenheid elke dame een fleurige corsage aanbiedt en de kinderexi een prettige verras sing wacht. Ook wij bieden de firma Wesseling onze gelukwenschen aan, met den wensch dat wij haar nog vele malen, telkenjare in onze veste terug mogen zien. 547 1137 1199 1761 2557 2666 3593 3764 4350 4412 4971 4991 5386 5538 5866 5927 6350 7024 7782 8577 6340 6895 7701 7758 8406 8530 564 1232 1768 5100 5581 7187 8006 9211 9714 9761 10550 11014 11706 12501 13357 13914 14360 14988 15796 16662 17112 17917 18727 19373 20231 20799 471e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 12de lijst Trekking van Vrijdag 5 Juni 1936 Hooge Prijzen 15000.— 6468 1000.— 1646 3196 3766 4699 9745 18771 18823 19557 20821 400.— 4281 12370 20515 200— 5594 7333 9060 100.— 453 2517 5343 5407 7049 7784 15770 Prijzen van 70. 145 178 348 371 485 509 576 698 907 915 1122 1374 1418 1499 1682 1730 1740 1770 2131 2313 2328 2404 2994 3053 3067 3232 3285 3838 4022 4033 4205 4324 4586 4631 4665 4710 4723 5252 5297 5308 5337 5350 5589 5624 5694 5700 5746 6077 0094 6164 6220 6329 6534 6619 6790 6878 7218 7261 7383 7542 8019 8026 8094 8120 8703 8789 8970 9088 9111 9417 9472 9488 9575 9640 9959 10156 10197 10228 10233 10321 10505 10553 10683 10785 10791 10870 10873 10953 11269 11326 11366 11383 11510 11526 11547 11712 11740 11823 11832 12028 12434 12479 12724 12801 12854 13165 13233 13271 13289 13361 13455 13736 13785 13822 13870 13910 13942 13955 13962 14040 14185 14299 14312 14421 14430 14645 14800 14903 14930 14987 15197 15206 15456 15506 15524 15591 15723 15915 15950 16019 16130 16145 16237 16600 16672 16766 16788 16844 17014 17050 17092 17234 17461 17622 17629 17646 17675 17769 17991 18056 18182 18382 18427 18443 18532 18747 18782 18833 18966 19211 19295 193-31 19476 19547 19578 19783 19815 19928 20017 20074 20245 20270 20371 20424 20520 20576 20683 20830 20901 20971 Nieten 28 39 57 133 250 255 286 296" 315 318 335 379 415 423 450 466 582 595 622 664 707 719 734 741' 750 783 797 833 838 843 866 88ai 910 921 949 966 1031 1036 1119 1145 1186 1212 1243 1266 1316 1335 1368 1332 1389 1404 1419 1434 1524 1546 1554 1615 1618 1708 1710 1786 182.5 1857 1927 2014 2030 2064 2060 2074 2099 2100 2130 2157 2163 2175 2196 2205 2229 2236 2307 2321' 2362 2397 2408 2435 2555 2556 2565 2595 2687 2698 2722 2727 2753 2810 2837 2849 2944 3054 3074 3075 3121 3149 3178 3184 3214 3223 3239 3240 3281 3286 3310 3361 3333 3396 3414 3494 3559 3580 3603 3685! 3742 3850 3883 3932 3956 3965 4014 4046' 4171 4177 4198 4242 4263 4268 4371 4416 4487 4507 4510 4530 4581 4630 4633 4636 4637 4658 4698 4762 4779 4835 4863 4879 4911 4936 5005 5030 5044 5050 5067 5102 5106 5206 5216 5260 5294 5296 5301 5326 5355 5357 5365 5430 5439 5566 5576 5623 5642 5672 5675 5677 5688 5689 5750 5751 5776 5814 5834 5841 5855 5867 5879 5933 5999 6010 6021 6051 6096 6167 6300 6354 6383 6457 6479 6523 6539 6575 6576 6661 6679 6690 6705 6717 6740 6749 6806 6807 6853 6912 6944 6951 6954 6968 6988 7091 7100 7107 7118 7159 7160 7192 7240 7257 7289 7307 7322 7342 7361 7375 7447 7461 7464 7500 7503 7511 7529 7554 7555 7590 7600 7604 7647 7737 7836 7845 7872 7896 7914 7921 7940 7955 7960 7990 8056 8061 8122 8154 8157 8251 8307 8323 8339 8470 8506 8536 8574 8634 8671 8694 8710 8719 8741 8751 8778 8790 8815 8831 8847 8861 8883 8909 8942 8946 8950 8990 9001 9019 9020 9021 9051 9064 9079 9193 9236 9351 9438 9457 9469 9473 9476 9431 9542 9553 9581 9597 9629 9689 9740 9892 9901 10019 10031 10050 10076 10151 10179 10183 10188 10226 10231 10245 10250 10323 10328 10338 10346 10375 10379 10447 10503 10626 10655 10657 10658 10661 10664 10673 10703 10704 10760 10802 10862 10944 10948 10990 11024 11058 11067 11096 11114 11125 11228 11236 11242 11312 11314 11334 11382 11390 11393 11436 11455 11479 11493 11506 11537 11569 11649 11698 11733 11755 11759 11782 11789 11351 11856 11911 11917 12009 12017 12018 12044 12061 12062 12063 12099 12109 12255 12277 12282 12326 12340 12387 12390 12393 12412 12450 12477 12521 12545 12612 12617 12655 12664 12675 12698 12762 12805 12830 12843 12956 12982 13020 13034 13057 13084 13089 13169 13283 13291 13327 13341 13367 13395 13431 13469 13479 13488 13512 13539 13555 13560 13588 13589 13593 13642 13658 13671 13672 13725 13759 13809 13831 13334 13846 13901 13905 14003 14008 14047 14101 14122 14135 14173 14175 14254 14286 14322 14323 14350 14367 14386 14404 14420 14450 14459 14514 14522 14524 14582 14727 14751 14867 14913 14929 14936 14945 14959 14965 14976 14999 15040 15043 15108 15232 15261 15280 15313 15345 15368 15374 15425 15479 15482 15491 15541 15553 15563 15578 15592 15619 15629 15663 15676 15722 15768 15787 15788 15790 15830 15840 15849 15868 15876 15884 15900 15910 16160 16185 16222 16270 16273 16297 16312 16326 16331 16352 16393 16476 16553 16610 16646 16686 16703 16708 16721 16725 16807 16826 16849 16874 16908 16910 16954 16977 16992 17017 17022 17044 17078 17081 17087 17114 17118 17126 17159 17196 17208 17223 17238 17252 17256 17278 17280 17305 17308 17324 17384 17492 17562 17585 17597 17605 17761 17777 17778 17781 17787 17845 17867 17879 17888 17902 17911 18028 18031 18032 18065 18120 18136 18142 18146 18227 18270 18286 18388 18394 18396 18400 18434 18475 18489 18495 18546 18625 18685 18711 18796 18804 18809 18819 18822 18856 18865 18873 18876 18916 18950 18968 19006 19026 19058 19077 19094 19147 19171 19228 19230 19237 19252 19279 19292 19308 19362 19376 10421 19426 19429 19447 19450 19492 19507 19574 19594 19613 19618 19627 19694 19733 19734 19921 19973 19998 20000 20055 20064 20073 20089 20096 20140 20161 20180 20187 20291 20304 20305 20315 20391 20413 20434 20437 20486' 20496 20567 20578 20594 20650 20680 20796 20803 20814 20817 20840 20878 20917 20943 20964 20984 Verbet. 5de klas, 11de lijst: 4304 70.— nu. z. 5304 70.—; 11157 70m. z. 11151 70.—

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 2