M0NA" Geldig tot 1 Juli a.s. KRUL N.V. OVERVEEN ^WEERBERICHT VERTELLING HAVEfóCflHI^1^ Wielrijders H.J.v.d. Meer MAANDAG 29 JUNI 1936 HAARDE M'S DAG BEAD 2 Bisschopwijding Mgr. Stam. Plechtigheid in de St. Bavo kathedraal. Hedenmorgen heeft de wijding plaatsgevonden van den nieuwen missiebisschop Mgr. N. Stam, in de St. Bavo kathedraal. Mgr. J. P. Huibers was hierbij con secrator, Mgr. p. Hopmans en Mgr. T. v. Valenberg waren assistenten. De Bisschop betreedt de Kathedraal. Een feestelijk versierde St. Bavo wachtte hedenmorgen den nieuwen missie-bisschop, toen deze omstreeks half tien van het bis schoppelijk paleis arriveerde. Een eerewacht van de Katholieke Jeugdorganisaties, de Ver kenners en de Graal, stond aan de hoofdingang opgesteld. Velen waren gekomen en vulden de kerk, waar het orgel feestelijk-plechtig speelde. Toen de bisschop, Mgr. Huibers, en met hem de wijdeling arriveerden, zong de scola canto rum van het Groot Seminarium te Warmond het „Sacerdos et Pontifex". De plechtigheid nam hierop een aanvang, waarbij de functies door de volgende gees telijken werden vervuld. Prebyster Assistent: Kanunnik L. Wester- woudt, Troondiakens: Pastoor Th. Winkelman, Father A. Poell. Diaken: Pastoor L. Willen- borg. Subdiaken: Pastoor H. v. Dijk. Caere- moniarius; Secretaris H. Agterhof. Sub-caere- moniarius: Kapelaan E. Deternieijer. Capel- lani Electi: Secretaris F. Bank, Father B. Heij- boer. Capellani I Assistentis: Secretaris L. Bec kers. Kapelaan P. Visser. Capellani II Assisten tis: Kapelaan J. v. Houten. Father Th. Lefe- ber. Ad librum Consecratoris: Kapelaan C. de Koster. Ad übrum Electi: Father J. Vos. Ad mitram: Kapelaan A. v. d. Hoeven. Ad bacu- lum: Kapelaan J. Stadegaard. Ad faldisto- rium: Kapelaan W. Nijssen. Ad gremiale; Rec tor J. v. Zon. Ad candelam: Father B. Renckens Ad aspersorium: Pater H. Hunsche. O. F. M. Ad ampullas: Kapelaan P. Poppen. Ad Lavabo: Kapelaan S. Mol. Ad thuribulum: Father D. Simons. Ad intortitia: Kapelaan G. Luken. Ka pelaan C. Verheijen. Onder de genoodigden waren: Mgr. Th. W. Pichot, vicaris generaal van Haarlem; Mgr. M. P. J. Möllmann, oud vicaris generaal; Mgr. Taskin, waarn. bisschop; Mgr. Niekel, kanun nik Wijtenburg, Father Wall, dir. van het Mill-Hill college, Father Schoemaker, plebaan Filbry, Mgr. Th. M. P. Bekkers, Mgr. P. Groe nen, de Hoogeerwaarde Heeren J. C. Aal- berse, P. J. Briigemann. L. A. A. M. Wester hout, N. L. A. Ammerlaan, deken H. C. J. Son- daal, deken E. P. Reugs, deken G. J. M. Maat en deken J. Horsboom. Ook pastoor J. M. Lu- cassen, vroeger deken van Beverwijk, was aan wezig, alsmede tal van hooge functionarissen van de congregatie, van den wijdeling. Onge veer negentig familieleden van Mgr. Stam woonden de plechtigheid bij. Aan het einde schreed de nieuwe bisschop door de kerk en gaf de geloovigen zijn zegen. (Adv. Ingez. Med.) AGENDA Heden: MAANDAG 29 JUNI Palace-Filmac: 11—5 uur: doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Frans Hals Theater: Paul Muni in „Het Le ven van Louis Pasteur", 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Het Spookkasteel" met B'ela Lugori en Stan Laurel en Oli ver Hardy in „Hollywood Party". 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „La Vie Parisienne", regie Robert Siodmak. 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: Anny On dra in „Anny en Max". 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. DINSDAG 30 JUNI Groot-e Kerk: Orgelbespeling door den heer George Robert. 8.159.15 uur. Palace-Filmac: 11—5 uur: doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds. H DE BELGISCHE K W A L I T E I T S - A N TH R AC I ET Ook N. l AAR WOK B ^5 OOIT ANDERE NU NOG TEGEN DE LAAGSTE VOORJAARSPRIJZEN Afmeting 30/50 a 1.85 per H.L. 20 30 a 2. Franco bergplaats, inclusief omzetbelasting. TELEF. 23517 22557 (Adv. Ingez. Med.) De Bilt voorspelt t Zwakken tot matigen Zuidoostelijken tot Zuidwestelijken wind. Aanvankelijk zwaar bewolkt tot betrokken, later op klarend. Kans op regen of onweersbuien vooral in het Westen. Aanvankelijk warm. Later koeler. BAROMETERSTAND Hoogste 767.1 m.M. te Libau. Laagste 755.3 m.M. te Parijs. Zomerweer na onweersbuien venvacht. Het Noordelijk.deel van het gebied van hoogen luchtdruk dat in de laatste dagen der vorige week over het Westen van het waarne mingsgebied lag, ?ld stand op de Noorsche zee. Het Zuidelijk deel trok naar het Noord- Oosten, passeerde gisteren ons land en ligt thans over het Oostelijk deel der Oostzee. De depressie op den Oceaan kwam naderbij. Een secundaire ligt over het Kanaal en ver oorzaakt zwaar onweer in Noord-Frankrijk. In Spanje steeg de luchtdruk. De depressies in de Poolzee zijn practisch verdwenen en ein delijk begint de temperatuur aldaar te stijgen (Jan Mayen 8 graden Celsius). De temperatuur steeg op het vasteland en in onze omgeving weer tot zeer hooge waarden. In West-Frankrijk temperen de koelere zee winden de groote hitte. Het is echter zeer waarschijnlijk, dat de groote temperatuur-tegenstellingen tusschen de continentale winden op het vasteland en de koelere Westelijke strooming ten Zuiden van het Kanaal ook in de omgeving van ons land onweersbuien zal veroorzaken met spoedig daarna weer herstel v^tn het aangename zo merweer. BAROMETERSTAND Vorige stand 768 m.M. Stand van heden 761 .m.M.. Neiging achteruit. Opgave van; Fa. KUIPERS EN ZN.. Opticiens Zijlstraat 97 Telefoon 12726 THERMOMETERSTAND: Laagste tusschen laatste opgave en heden 12 uur 55 gr. F. Hoogste tusschen laatste opgave en heden 12 uur 76 gr. F. CA MEE MET DU MEE. IEDEEEN MAANDAG.3.VOLLE DAGEN naar Valkenburg .mrdenne'n.f12i,-& A.S. MAANDAG 6 volle dagen RIJN 40. 6 VALKENBURG, ARDENNEN en EIFEL 32.50 3 RIJN f 24.— ZONDAG a.s. naar ANTWERPEN, met be zoek aan Scheldetunnels en havens 4.p. p. Geheel verzorgd f 6.75 p. p. Verder lederen WOENSDAG en ZONDAG. Vraagt uitgebreid programma gratis. DU MEE, KRUISWEG 27, Telefoon 1é1« GARAGE ROZENSTRAAT 13, Telefoon 12566 (Adv. Ingez. Med.) CONCERT OP ,3REDERODEDUDÏ" Zondagavond gaf het dubbelmannen- kwartet „Haerlem", dirigent W. H. Biele, op „Brederodeduin" een concert. Het was een pret-tigen avond met een mooi programma, want de heeren zongen uitstekend. Vooral de liederen „Die Kafer und die Blume" van W. H. Veit, en de bassolo met koor uit „Die Zauberflöte" van Mozart, vielen bijzonder in den smaak. Een vroolijk drinklied gaf een gezellig slot aan dezen avond. LIJK VAN DRENKELING IN DE LIEDE GEVONDEN. Hedenmorgen is het lijk van den heer Van Thiel, die de vorige week Zondag bij het zwemmen in de Liede is verdronken, in dit water gevonden. TWEE AUTOTOCHTEN VAN T.O.N.E.V.O. Zondag 12 Juli a.s. organiseert T.O.N.E.V.O. haar jaarlijkschen autotocht. Ditmaal gaat de reis naar Valkenburg. Om vijf uur des morgens vertrekken de touringcars van het Stationsplein over Utrecht naar Nijmegen, waar zoowel op de heenreis als de terugreis één uur gestopt zal worden om de stad te bezichtigen en de deelnemers die wegens het vroege uur van vertrek hun kerkelijke plich ten niet kunnen waarnemen, daartoe in de gelegenheid te stellen. Op verzoek van verschillende leden zal Zondag 16 Augustus nog een tweede autotocht plats hebben en wel naar Ouwehands Dieren park te Rhenen, gecombineerd met een be zoek aan de eeuwen oude kasteelen (ruïnes) van Cothen en Wijk bij Duurstede. Beide reizen staan onder leiding van T.O.N.E.V.O's voorzitter, den heer G. H. Pollé te Santpoort en worden gemaakt met touringcars met radio-installatie. V akgeheimen. door ELSA KAISER. „U mag heel even binnenkomen", zei het mooie jonge vrouwtje en sloot de deur van de groote, midden in een lommerrijken tuin staande villa, open. „We zullen een poosje in mijn kamer bab belen, mijnheer Randorf." Zij liepen op hun teenen door de verschil lende kamers en kwamen toen in mevrouw Eleane's kamer. Zij knipte haar kostbare sche merlamp aan en bleef staan. Leo Randorf keek rond„Heerlijk, prach tig ingericht. U hebt smaakt", bewonderde hij. Eleane glimlachte. „Mijn man heeft bij het kiezen van de meubels geholpen", zei ze en ging in een lagen stoel zitten. „Neemt u een oogenblik plaats", noodigde zij haar gast. „Het is zulk onzinnig praten als u blijft staan." Leo ging tegenover haar zitten. Zij schoof hem een zwaar zilveren bakje vol sigaretten toe. „Toe rookt u, ik kan u helaas niets anders aanbieden, iedereen slaapt en bovendienneen, het gaat werkelijk niet." Zij bleef hem een poosje glimlachend aan kijken en zei toen plotseling. „Is het heusch niet toevallig dat wij elkander zoo dikwijls tegenkomen?" „Neen, het is geen toeval, ik woon heel dicht bij u, een straat verder en ik leg het erop toe om u te zien." Bij deze woorden keek hij haar vol aanbidding in de oogen. „Woont u alleen in deze villa mevrouw?" Hoe teeder was zijn stem met deze medelij dende klank. „Dat is te zeggen, met mijn man en enkele bedienden", antwoordde zij en sloeg blozend onder zijn blik haar oogen neer. Wij hebben niet veel personeel. Een keukenmeid, een ka mermeisje, een werkmeisje" eh êën chauffeur „Dan is onze kennismaking wel heel grap pig", glimlachte hij. „Dat schijnt maar zoo", legde Eleane uit, „ik loop ook wel eens graag, het was louter toeval dat ik op die Wandeling mijn taschje verloor en dat ik het geluk had zulk een eerlijk vin der te ontmoeten als u." „Ja, en nu zien wij elkander bijna iederen dag", zeide hij teeder. De jonge vrouw legde een gouden sigaretten étui voor zich op het tafeltje en nam er een sigaret uit. Blijkbaar wilde zij op zijn teeder- heid niet ingaan. „Wel wel", zeide Leo en wees naar een kost baren armband bezet met briljanten die ach teloos tusschen de andere snuisterijen op het tafeltje lag. „U springt lichtvaardig met uw kostbaarheden om, mevrouw." „Ach, zeide Eleane driftig, „dat heeft het kamermeisje gedaan, „zij denkt dat alles vei lig is als het maar hier in mijn kamer ligt. Ik zal hem daar laten liggen en haar er mor gen op wijzen." „Ja, dat is dè methode", gaf hij toe. „Vertelt u eens, begon Eleane opnieuw „waarom wilde u zoo beslist binnenkomen?" „Wel, natuurlijk omdat ik eens met u alleen wilde zijn, een oogenblik rustig bij u wilde zijn om u in uw eigen omgeving te zeggen „O, neen, stil, zegt u verder maar niets, u hebt- beloofd om daar niet over te praten", fluisterde Eleane verschrikt. „Als u toch eens wist hoeveel ik van u hield", fluisterde hij ernstig en greep Eleane's hand die hij heftig kuste. „Stil, gebood de jonge vrouw, „ik ben geen groote tragedienne en ik heb een hekel aan liefdesscènes zonder mijn man. Ik ben een trouwe en fatsoenlijke vrouw en ik heb geen talent tot huichelen. En nu moet u weg, mijn man komt dadelijk." Op heizelfde oogenblik hoorden beiden een auto stilhouden. „Mijn man", fluisterde Eleane met bleeke lippen. „Wat moet ik nu beginnen, hij is vree- selijk jaloersch. Hoe kon ik ook zoo dom zijn en u ontvangen." Het jonge vrouwtje snikte bijna. „Geen angst, mevrouwtje, kalmte is op het oogenblik het eenig noodige. Ik spring hier uit het raam, het is laag „Neen, dan ontmoet hij u in den tuin. Ach, wat zullen we beginnen?" „Stil, ik heb een idéé", rieip Leo uit. „Vlug ga naar uw slaapkamer en doe alsof u slaapt, ik speel hier dan intusschen voor inbreker." Onder het praten stak hij den gouden arm band, het sigarebtenétui en nog enkele klei ne kostbaarheden in zijn zakken. „Morgen zend ik u alles terug en doe er een briefje bij waarin ik vertel dat ik dit deed om 'n wedden schap te winnen". Er was geen tijd meer voor verdere uitleggingen, schreden werden ge hoord. Eleane vluchtte haar slaapkamer bin nen en legde zich te bed, veinzend te slapen. Leo draaide de schemerlam op den nacht brander en trok de laden van een antiek schrijf bureautje open, legde nog een stoel onderste boven en wierp de kussen van een sofa verward over den vloer. Toen klom hij op de vensterbank. Op hetzelfde oogenblik ging de deur open en de echtgenoot stond op den drempel. „Wat is het hier donker", mompelde hij draaide de porceleinen knop bij de deur om. De groote middenkroon vlamde op. „Pas op", riep plotseling Leo, vanaf de ven sterbank en richtte een revolver op den ar men verschrikten echtgenoot. Hands op of ik schiet." En eer de hevig ontstelde eigenaar tot be zinning kwam. sprong Leo naar buiten en verdween in de duisternis. Mijnheer snelde naar de aangrenzende slaap kamer en zag daar zijn vrouw, diep verscholen onder de zijden deken liggen. „Leane, kindje, wat 's er? riep hij. „Er kwam een inbreker hiernaast. Heb je niets gehoord?" De jonge vrouw beefde van zenuwachtig heid. „Ja, lieveling, ik hoorde iets, maar durfde niet te gaan kijken, ik was zoo alleen en allen sliepen. Ik durfde niet eens te bellen." Nu drukte mijnheer heftig op de electrische schel. Het kamermeisje kwam aanloopen. „Hoe kunnen jullie mevrouw zoo alleen la ten", verweet mijnheer boos. „Ik vond hier een inbreker bezig, mevrouw sliep, hebben jullie dan niemand binnen hooren komen?" Zonder antwoord te geven liep het meisje naar de aangrenzende kamer en gaf een gil van schrik bij het zien van de wanorde. „Hij heeft alles meegenomen, de armband, de siga rettenkoker, het sigarettenbakje, al de kleine gouden dingetjes die hier op het tafeltje ston-._ den en ook het miniatuurtje met den paarl- rand", riep zij verschrikt. Mijnheer kwam toeloopen, overzag de schade en ging naar het telefoontoestel. Juist wilde hij de hoorn opnemen toen hij zag dat de snoer was doorgeknipt. „Nu, nu, mijnheer de inbreker wist wat hij deed, hij is een vakman", mompelde hij ver bluft. „Vlug Marie, loop gauw naar het politie bureau en vraag of er iemand komen wil." Mevrouw Eleane stond erbij, een beetje bleek, maar heel kalm. „Morgen stuurt hij immers alles terugdacht zij blij. De politie kwam, bekeek alles, zocht naar vingerafdrukken, noteerde het één en ander en vertrok met een belofte. Eleane wachte, één dag, twee dagen, drie, een week, maar er kwam niets, geen teeken van leven, niets. Ook op haar avondwande lingen zag zij hem niet meer. En toen schreide zij heete tranen, niet om de verloren kost baarheden, maar om de vurige liefde die hij haar had voorgehuicheld en die niets dan een leugen was geweest. De uitvoering van „Concordia". Groote belangstelling aan de Kleverlaan. Het jubileerende Concordia heeft een be kroning van zijn propagandistisch streven ge vonden in de buitengewone belangstelling, die zijn uitvoering van Zondagmiddag genoot. Duizenden waren naar de Kleverlaan getrok ken, om daar démonstraties bij te wonen, die soms zelfs op internationaal peil stonden. Voor al was dit laatste 't geval met de verrichtin gen van het dames-keurkorps K. N. G. V. Maar ook Concordia onder leiding van den heer J. M. Berrevoets, bijgestaan door mej. A. Tijm, is keurig voor den dag gekomen. De heer Berrevoets leidde op vlotte en rustige wijze bovendien de uitvoering als geheel. Aanwezig waren o.a. burgemeester Maar schalk, wethouder Boes, de heer v. Ekeren (secretaris K. N. G. V.) en de heer Hop (eere voorzitter Concordia), die na een algemeenen opmarsch en een vaandelgroet welkom werden geheeten door den voorzitter van Concordia, den heer F. G. J. van den Berg. Concordia had zich de medewerking verze kerd van de beide K. N. G. V. keurkorpsen, het veteranenkorps K. N. G. V. en twee le klasse handbal-elftallen. De door hen geleverde nummers met die van Concordia vormden een wel wat overladen programma. De muziekver- eeniging Kunstgenot verleende medewerking. Gramofoonplaten leverden de begeleidende muziek voor een groot aantal nummers. Trou wens, de muziek verleende aan deze uitvoe ring een aantrekkelijkheid, zooals men die van Concordia gewoon is. Zooals gezegd, leverde het dames-keurkorps onder leiding van den heer G. Kleerekoper 't beste van dezen middag. Deze dames lieten, ondanks de groote moeilijkheid van de oefe ningen, een stijlvolle én beheerschte afwer king zien, die zelfs 't heeren keurkorps niet wist te bereiken. De oud-kampioene Wiesje Wolzak bleek na een jaar afwezigheid weer van de partij te zijn en zij logenstrafte de vermoedens van achteruitgang ten volle. Het heeren-keurkorps onder leiding van den heer A. Metz was lang niet op zijn sterkst, wat tuinkunst werden getoond. Het optreden met vrije oefeningen van de veteranen (op de Bondsfeesten in Amsterdam ging dit nummer zoo goed) bleek van weinig propagandistische waarde, 't Was daarom goed gezien, een groep veteranen een extra num mer te geven, n.l. brugturnen, waarin de „oudjes" heel wat presteerden. Het vetera nen-korps bood nog bij monde van zijn voor zitter, den heer J. J. Th. Bakker, het dames keurkorps een fraaie vlag aan. Met een spanning, die een voetbalwedstrijd kan opwekken, volgde het publiek den hand balwedstrijd onder leiding van den heer C. Blazer tusschen de Lijnden en een A. T. B.- elftal Met de rust was de stand 23. De tweede speelhelft bracht een gelijk spel van 55. Na verlenging won de Lijnden met 57. Verschil lende Amsterdamsche voorwaartsen gaven een verrassend spel, maar 't ploegverband bleek een voordeel voor de 'winnaars. Het optreden van Concordia besloeg een zevental nummers vrije oefeningen, evenwel in steeds zoo verschillenden vorm, dat de aan dacht gespannen bleef. Een dankbaar gebruik was gemaaakt van de K. N. G. V.-seriën 1936. De stof lag dus klaar; 't wachten was „slechts" op de afwerking. Welnu, Concordia heeft zich daarin zelfs overtroffen, en dat zegt genoeg. Een uitzondering moet evenwel gemaakt wor den voor de heeren-oefeningen. Deze konden veel beter! Een prachtig slot werd gevormd door de vrije oefeningen van de dames. Dit nummer was een dans gelijk. HEEMSTEDE De werkloozensteun. Een adres tegen de Rijksregeling. De Nederl. Roomsch Katholieke Volksbond heeft zich met een adres tot den gemeente raad gewend, waarin o.m. wordt gezegd, dat de invoering der voorgestelde rijksregeling ten gevolge zal hebben een beduidende lagere uit- keering aan steun voor zeer vele werkloozen die hun toch reeds schamel inkomen daar door belangrijk zien verminderd. Verder wordt betoogd dat een lagere steunuitkeering bo vendien een verslechtering beteekent voor andere maatschappelijke groepen, omdat de koopkracht van zoovelen wordt verminderd. Adressant verzoekt den raad dringend maatregelen te treffn op dat de thans gel dende gemeentelijke steunregeling gehand haafd zal blijven. DE WIELERBAANMOTOREN. Toch overlast voor de omwonenden? Een achttiental onwonenden van de Wie lerbaan beklagen zich in een adres aan den raad over het bezigen van niet-geruischlooze motoren, terwijl zij bovendien verzoeken „maatregelen te willen nemen opdat de stem van den omroeper bij wedstrijden en voor oefeningen binnen de grenzen der noodza kelijkheid blijve". Zij vragen de verleende toestemming voor de motorgangmaking we der in te trekken. B. en W. adviseeren den raad, aan dit verzoek niet te voldoen. VERKEERSEXAMENS VOOR DE SCHOOLJEUGD. Heden, (Maandag) morgen is een begin ge maakt met het afnemen der verkeersexamens voor de Heemsteedsche schooljeugd, welke examens stonden onder leiding van de inspec teur van politie, den heer C. Kemper. Allereerst moesten de jeugdige examinandi hem proeven van bekwaamheid afleggen per rijwiel. De startplaats was Koediefslaan nabij de Bleekersvaart, vanwaar gereden moest worden langs de Craijenestersingel, Lanck- horstlaan en Van SI ingelandlaan weer naar de Koediefslaan. Bij de eerste groep van 42 deelneemsters en deelnemers maakten zeer velen de fout, den linkerarm niet horizontaal te strekken, bij de volgende bochten was dit wel iets beter. Verder moesten groote bochten naar links en kleine bochten naar rechts gemaakt wor den, er moest gelet worden op stopteeken, ver keersagent en vooral op het verkeer van rechts, daar uit een der zijstraten van de Lankhorst- laan telkens een agent per rijwiel kwam, die voorrang had. Na deze proeven volgde die voor voetgangers, dit geschiedde op de zeer ingewikkelde ver- keersplaats KoediefslaanBleekersvaart, Bin nenweg, Bronsteeweg en Craijenestersingel. Hier was het in hoofdzaak uitkijken en snel recht oversteken. Op de verschillende posten waren recher cheurs en agenten geplaatst ter controle. Van daag zou in totaal een 165-tal examen worden afgenomen van 5 scholen. Later zullen de an dere scholen een beurt krijgen. GEEN SUBSIDIE. B. en W. adviseeren den raad afwijzend te beschikken op een verzoek van de afdeeling Heemskerk van „Bloembollencultuur" om subsidie voor de in 1937 aldaar te houden bloembollen tentoonstelling „Marquette". RUILING VAN GROND BIJ DEN BLEEKERSVAARTWEG. B. en W. stellen den Raad voor, hen te mach tigen: te aanvaarden van de firma Gebr. Van den Putten te Heemstede, een strook grond plm. 20 M2„ gelegen aan de westzijde van den Bleekersvaartweg, over te dragen aan de firma Gebr. Van den Putten te Heemstede, een strook grond groot pl.m. 56 M2., eveneens aan de westzijde van den Bleekersvaartweg, en van de firma Gebrs. Van d enPutten te Heem stede in ontvangst te nemen een bedrag van 100.— voor toebetaling op de genoemde rui ling, alsmede een bedrag voor het maken door de gemeente Heemstede van een trottoir op de eerst bedoelde strook. BLOEMEN DAAL SPREEKUUR. De Wethouder van Onderwijs der gemeente Bloemendaal. de heer H. Hogenbirk, houdt op 1 en 8 Juli geen spreekuur. Voor Uwe deelneming, ons be toond bij het overlijden van on zen geliefden Echtgenoot, Vader, Behuwd-, Grootvader en Oom, den Heer ABRAHAM BENDER betuigen wij onzen oprechten dank. Uit aller naam: Mevr. de Wed. M. H. BENDER- ANTONISSE Haarlem, Zijlweg 29 Chemisch Reinigen Tarief A heerencostuums $2.50 japonnen «1-90 damesmantels #2.75 ONS WERK IS BETER BEDIENT U HET BEST Die iets te vorderen heeft van- verschuldigd is aan- of onder zij ne berusting heeft betreffende de nalatenschap van wijlen Mejuf frouw Margaretha Sophia Beune man, laatst gewoond hebbende te Aerdenhout gemeente Bloemen daal aan den Zandvoorterweg nummer 155 en overleden te Aer denhout gemeente Bloemendaal 22 Maart 1936, wordt verzocht daarvan vóór 15 Juli 1936 opgave te doen ten kantore van de no tarissen W. H. Voskuil en H. A. Warmelink te Amsterdam aan de Keizersgracht 634. MOTORCARRIER Gazelle m.carr. m. J.L.O. motor gesloten bak, als nieuw, lage pr. Tevens een melk tr. carrier (pri ma). Ook nog 2e handsch H. en D. rijwielen w.o. Raleigh, Bur gers. Simplex enz. Zie de étala ge. A. KOELEMEIJER, Breestr. 3. Tel. 12647. Gev. sed. 1912. So lide reparatie-inrichting. (Verrui len, verhuren). K AMPEERTA SSC1IEN DUBBELE TASSCHEN STUURTASSCHEN compleet vanaf 25 ct. Keuze uit 80 soorten van de goedkoopste tot de beste kwaliteiten 7 SCHAGOHELSTRAAT 7 en filiaal CRONJéSTRAAT hk. Schoterweg

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 2