Uit het Buitenland HAAS BOOG-AZIJN „Kaft VJi&etndLe. Jmetteft VMj>" GEHEEL GEBIT Thijs Ijs en het geheim van den hollen boom MAANDAG 29 JUNI 1936 HAARLEM'S DAGBLAD De negus beroept zich nogmaals op den Volkenbond. Steun gevraagd voor de „eenige legitieme regeering" in West-Abessynië. Drie sociale wetten door de Belgische Kamer aanvaard, n.l. de ontwerpen betrffende de 40-urige werkweek, minimumloon en betaald verlof. Gemève. Nicaragua uit den Volken bond. Nicaragua is uit den Volkenbond ge treden. meldt Reuter. Eenige verkla ring van dit besluit heeft de Nicara- guaansche regeering niet gegeven. Sinds 3 November 1925 is het land lid van den Volkenbond geweest. Nieuw beroep van den negus op den Volkenbond. In een brief aan de leden van den Volken- bondsraad deelt de negus mede, dat in het nog niet bezette gebied van Abessynië nog een wettige Abessynische regeering in het Westen bestaat, welke door den negus zelf is ingesteld en welke van hemzelf de noodige volmachten heeft ontvangen om het land te regeeren en zijn gezag te handhaven. De negus staat naar zijn zeggen in verbinding met deze regeering. Verder betoogt de negus, dat Abessynië recht heeft op een onafhankelijk bestaan en doet hij een beroep op de beginselen van den Vol kenbond. De negus verzoekt de uitsluitend legitieme regeering te helpen hetzij met cre- dieten hetzij met wapens. België. Kamer aanvaardt drie sociale wetten. De Kamer heeft de wetsontwerpen aange nomen betreffende de vrijheid vakvereeni- gingen te vormen, de betaalde vacanties, en de instelling van de 40-urige werkweek in de industrieën waar het werk plaats vindt on der ongezonde, gevaarlijke of moeilijke om standigheden. koninklijke besluiten zullen bepalen welke industrieën onder de wet op de 40-urige werkweek vallen. Duitsehland. Dr. Grauert gaat heen als staatssecretaris. Dr. Grauert, de staatssecretaris van het ministerie van binnenlandsche zaken, is af getreden. Hij was speciaal belast met de Pruisische kwesties en zijn aftreden ligt in het kader van de centralisatie van het rijk. In het vervolg is dr. Pfundtner de eenige staatssecretaris. In verband hiermede wordt nog opgemerkt, dat kort geleden het gerucht ging, dat dr. Grauert zou worden benoemd tot assistent van Goering in deviezenkwes- ties, Amerika. Gamier candidaat voor het vice-presidentschap. De conventie der Amerikaansche democra ten heeft naar Reuter meldt John. N. Garner aangewezen als candidaat- voor het vice-pre sidentschap der Ver. Staten. Evenals bij Roo sevelt het geval was. geschiedde ook de be noeming van Garner bij acclamatie. Garner is, naar men weet ook thans vice-president der Vereenigde Staten. Frankrijk. Kolonel De la Rocque in het politieke strijdperk. Na.ar aanleiding van de ontbinding van zijn organisatie „Croix de Feu" heeft kolonel de la Rocque in de „Flambeau" een artikel gepubli ceerd, waarin hij onder meer zegt: „Wij zullen een partij stichten, die boven en buiten alle andere partijen staat. De bewe ging der „Croix de Feu" verdwijnt niet. Zij heeft zich aangegord tot een beslissenden aanval voor de vernieuwing, de verzoening en het herstel van het Fransche volk. Socialis ten en communisten hebben ons de meest autoritaire formuleeringen en methoden lee- ren kennen. Wij zullen er ons aan inspiree- ren. Een parlementaire fractie zal thans in de wetgevende lichamen ons streven voortzet ten. Op die wijze zullen wij op elk terrein de toenadering bespoedigen tot hen, die van goeden wille zijn." •China. Japansche officieren te Charbin gedood. Het Japansche agentschap Domei meldt, dat twee Japansche officieren zijn gedood en twee gewond te Charbin tijdens een door on bekenden ontketend vuurgevecht op een af- Weer een trein in Palestina beschoten. Arabieren blijven staken tot hun eischen ingewilligd zijn. Het D. N. B. meldt uit Jeruzalem 27 Juni: De avondtrein op het traject Lydda-Jeru- zalem is gisteravond wederom door Arabieren beschoten. Nabij Azzoen, in Noord-Palestina vuurden troepen op een verdachte bende Ara bieren, waardoor een Arabier werd gedood en een tweede gewond. Verder werd bij Khan Lubban een gewapende Arabier door een mili taire patrouille doodgeschoten. Een invloedrijk lid van de Hooge Arabische commissie, verklaarde volgens Reuter, dat de algemeene toestand erger wordt. De Arabie ren houden als op den eersten dag vast aan hun eischen en de staking zal worden voort gezet indien de regeering niet overeenkomstig deze eischen handelt. Van andere zijde wordt medegedeeld, dat de toestand dezelfde blijft. De energieke maat regelen van de rëgeering schijnen wel de aan vallen van de Arabieren te doen verslappen, doch men verwacht nog geen einde hiervan. stand van 50 meter van de Japansche mili taire kampementen, gelegen bij de stad Pogranitsnaja aan de grens van Mandsjoerije. Griekenland. Geen devaluatie van de drachme. Het agentschap „Athene" deelt mede: De minister-president spreekt categorisch tegen, dat de regeering er over zou denken over te gaan tot devaluatie van de drachme of een wijziging aan te brengen in de gevolgde mone taire politiek. De premier voegt hieraan toe, dat strenge maatregelen genomen zijn om een vlucht uit de valuta te verhinderen. Polen. Tot opheffing der sancties besloten. De Poolsche ministerraad heeft besloten de sancties tegen Italië op te heffen. De uitvoe rende maatregelen zullen onverwijld worden De staking te St. Nazaire. Twee dooden tijdens een incident; Fransch stoomschip belet uit te varen. De „Intransigeant" bericht uit St. Nazaire, dat de eerste dag van de staking van de werk lieden van de scheepswerven twee dooden heeft geëischt. Een schilder van een van de werven werd plotseling door een vlaag van woede ge grepen en stak twee werklieden dood, die een vergadering van stakers verlieten. Ofschoon de havenarbeiders en matrozen te Bordeaux niet staken, hebben zij toch het vertrek van het Fransche stoomschip „Jamai ca" naar West-Afrika belet. Aan boord van -de „Jamaica" staken, zooals overal te Bordeaux, metaalbewerkers die aan het schip reparatie werkzaamheden moesten verrichten. Om deze staking te steunen, hebben de matrozen ervoor gezorgd dat de „Jamaica" de haven voorloopig niet kan verlaten. Het voorzitterschap van de Assemblee. Ook minister De Graeff candidaat. De speciale verslaggever van het agentschap Havas te Genève deelt mede, dat de kwestie van een benoeming van een voorzitter der As- semblée nog niet is geregeld. Behalve den naam van den Australischen gedelegeerde Bruce, die thans voorzitter der conferentie van Montreux is, worden hedenavond ook de namen genoemd van den Nederlandschen mi nister van Buitenlandsche Zaken jhr. De Graeff, den Griekschen gedelegeerde Politis en den Portugeeschen gedelegeerde Monteiro, OVERWEG EISCHT DRIE DOODEN IN BELGIë. Op een overweg bij Antwerpen is een auto door een trein gegrepen en verbrijzeld. De chauffeur en twee der inzittenden werden gedood; vier andere inzittenden liepen ern stige kwetsuren op. SIR AUSTEN CHAMBERLAIN NIET LANGER BESTUURSLID VAN DE ENGELSCHE VOLKENBONDSVEREENIGING. Reuter meldt uit Londen: Austen Chamber lain heeft thans definitief ontslag genomen als lid van het uitvoerend comité van de En- gelsche volkenbondsunie, in verband met de sanctiepolitiek dezer vereeniging. Dame door laagvliegend vliegtuig gedood. Aan het Belgische strand nabij Wenduyne. Nederlandsch vlieger onder verdenking. Aan het stx-and nabij Wenduyne is vermoe delijk als gevolg van roekeloosheid, een merk waardig ongeluk gebeurd, dat aan een 34- jarige dame het leven gekost heeft. Zij was met een heer op het strand aan het wandelen, toen de man eensklaps achter zich een vliegtuig hooi-de, dat blijkbaar zeer laag vloog zoo lezen wij in de Courant. Hij keerde zich om en liet zich onmiddellijk voor over vallen, terwijl hij zijn metgezellin toe riep: „Laat je vallen!" Op hetzelfde oogenblik ï'aakte reeds een der wielen van het lan dingsgestel hem, evenwel zonder hem te ver wonden. De vrou* achter had zich niet snel genoeg meer op den grond kunnen werpen. Zij weid door het vliegtuig gegrepen en tien meter ver weggeslingerd. Zij is niet lang daarna bezweken. Bij het onmiddellijk ingestelde onderzoek kwam vast te staan, dat van het vliegveld te Oostende twee vliegtuigen, een Engelsch sportvliegtuig en een Nedex-landsche machine, met bestemming naar Knocke waren vertrok ken. Slechts het Britsche toestel is te Knocke geland; het werd door de autoriteiten in be slag genomen, doch kort daaxxxp weer vrijge geven, daar gebleken is, dat de piloot van dit vliegtuig het ongeluk niet veroorzaakt kon hebben. Verder kwam vast te staan, dat het andere toestel, na eei-st langs de Belgische kust gevlo gen te hebben, naar Nederland koers gezet heeft. Ook de drie andere jongelieden ver klaarden, dat zij zich op den grond hadden moeten werpen, ten einde te vei-hinderen, dat zij door het vliegtuig gegrepen werden. Bij informatie op Schiphol werd medege deeld, dat politie en justitie in verband met dit ongeval een Nederlandschen reclamevlie ger. die Zaterdag uit België tenxgkeerde aan een verhoor hebben onderworpen. Bij aan komst op Schiphol zakte zijn toestel door het landingsgestel, dat zwaar beschadigd bleek te zyn. (Adv. Ingez. Med.) Elevator verbrand. Zuurstofapparaat leverde groot gevaar op. Zaterdagavond omstreeks 7 uur ontstond brand in den nabij den Venneperweg in de Ringvaart in de omgeving van Burgerveen te Haarlemmermeer liggende elevator van de Ballastmaatschappij. Door den grooten ben zine- en olievooiraad, die zich in de machine bevond, greep hét vuur zoo snel om zich heen, dat er aaxi- redden niet meer te denken viel. De brandweer van Hoofddorp werd ge alarmeerd, kon met de autospuit met water uit de Ringvaart het blusschingswerk direct ter hand nemen en slaagde na ongeveer 2 uur krachtig gewelkt te hebben er in de geweldige vuurzee meester te worden. De brandweer en verder alle om standers zijn. tijdens den bx-and aan een groot gevaar ontsnapt, wijl in de machinekamer een zuurstofapparaat stond, dat gelukkig nog intact is gebleven. Toen een vertegenwoordiger van de maatschappij ter plaatse verscheen, zei hij direct, dat de uitwerking ver- schikkelijk en het onheil niet te over zien zou geweest zijn, waxineer dit apparaat gesprongen was. Het gevaarte met de aangsloten stellingen werd nagenoeg geheel vernield. Omtrent de oorzaak werd medegedeeld, dat er op de een of andere wijze vermoedelijk vonken van brandende tabak bij het benzine-reservoir zijn terecht gekomen. Verzekering dekt de schade. Ernstig ongeluk in Haarlemmermeer. Een roeibootje omgeslagen, één der inzittenden verdronken. Zondagixxiddag omstreeks 5 uur is in de Ringvaart van den Haaxdemmermeerpolder nabij den Bennebroekerweg in de omgeving van Burgerveen een ernstig ongeluk gebeurd, dat aan den 20-jarigen Jacobus van Rumpt uit 's-Gravenhage het leven heeft gekost. Deze jongeman was met een kameraad met een roeibootje van den verhuurder Colijn, wonende aan den Leimuiderdijk, aan het vis- schen geweest. Te ongeveer half vijf ging de heer C. met een motoi-bootje de nog ach tergebleven roeibootjes ophalen. Nadat het bootje van v. R. en zijn vriend op sleeptouw was genomen, begon deze roeiboot water te scheppen, met het gevolg dat ze zonk. v. R., die niet zwemmen kon, verdween dadelijk in de diepte. Zij kameraad wist zwemmende den. kant te bereiken. Hoewel men er spoedig in slaagde v. R. 'uit liet water op té halen, bleken de levensgeesten reeds geweken te zijn. De ontboden geneesheer, Dr. S. uit Nieuwvennep, kon ook slechts den dood con- stateeren. De politie stelde omtrent het ge beurde eexx onderzoek in en liet het lijk met de ziekenauto van den gemeentelijken genees kundigen diexist overbrengen naar de alge meene begraafplaats te Hoofddorp. TANDHEELKUNDIGE INRICHTING VOOR DEN MIDDENSTAND Rijksstraatweg 25, Haarlem-N. Tegenover het oude Raadhuis Minimum tarief met inbegrip van trekken F? met garantie. T «a?a Spreekuren alle werkdagen van 94 uur. Avondspreekuren Maandags, Dinsdags, Donderdags van 79 uur. R.K. Werkliedenverbond vraagt arbeid. Kaderdag in de Markthallen te Amsterdam. Tienduizend arbeiders bijeen gekomen. A. C. DE Bruyn. (Adv. Ingez. Med.) De groote maikthallen te Amsterdam waren Zondagmiddag geheel gevuld door een menigte van ongeveer tienduizend arbeiders. Van alle provincies waren zij bijeengekomen om den kaderdag bij te wonen, die het R. K. Werklie- denverbond bijeengeroepen had. Onder de aanwezigen wax-exi o.a. Mgr. Dr. van Noort, deken van Amsterdam, vertegenwoor digers van het bestuur der R.K. Staatspartij en verschillende Katholieke Kamerleden, on der wie de partij- en fractie-voorzitter mr. C. Goseling. De voorzitter van het verbond, de heer A. C. de Bruyn, opende de bijeenkomst met gebed, en sprak een openingsrede uit, waaraaxx wij het volgende ontleenen: Er wordt in breede kringen, aldus spr. ont zaglijk geleden, gees telijk en materieel. Aan dat leed wil deze kaderdag ondubbelzin nig uiting geven, opdat het duidelijk hoor baar doordringe in de kabinetten van hen, die allereerst en aller meest en doortastend te zorgen hebben, dat alles worde gedaan om het leed te beperken en zooveel mogelijk op te heffen. Wij vorderen van de regeering en de gemeentebesturen eei'bied, achting, recht Christelijke liefde voor onze werkloozen. Het is ons, wij verklaren het na drukkelijk, niet allereerst te doen om steun. Arbeid is de eisch, arbeid, solidariteit bij den arbeid, de positie van de nog werkenden. De wereld, ook Nederland, roept om orde en ordening. Dat deze ordening kome onder het eerst volgend kabinet, ondanks den tegenstand van die betrekkelijk weinigen, waarop ook Leo XIII het niet begrepen had. Met een beroep op het zelfvertrouwen der Katholieke arbeiders besloot de heer de Bruyn zijn rede, waarna hij de aanwezige prominen ten begroette. Een luid applaus brak los, toen spr., mr. C. Goseling begroetend, zeide, dat de hoop van een groot deel van het Nederlandsche volk ge vestigd is op den jongen partijleider. De geestelijk adviseur van het R.K. Werklie denverbond Mgr. J. G. van Schaik, hield hier op een rede over: „Onze godsdienstig-zedelijke taak in dezen tijd". D,eze wees er op, dat de kracht en de toe komst van den georganiseerden arheidsstand ligt in het Katholiek gehalte van de R.K. en de leden van het R.K. Werkliedenverbond. Het Werklieden verbon d mag er in dit opzicht zijn. Niemand van de leden behoeft ook maar een oogenblik te denken, dat er eenige vorxn van corruptie, om een berucht woord te gebruiken, aanwezig is of geduld zou worden. Maar in troebele tijden als. wij beleven, moet men meer dan ooit op zijn hoede zijxx om niet door per soonlijke misdragingen de beweging afbreuk te doen. Zet in onderlinge eenheid uw plan van actie in,, zoo zeide spr., om het werk van uw aposto laat georganiseerd uit te oefenen onder de massa van uw leden en niet-leedn. De dure plicht van eenheid in en tusschen alle organen, moet allen leiders en adviseurs voor oogen staan. De heer Henri Hermans, lid van het dage-; lijksch bestuur van het R.K. 'Werkliedenver bond, sprülk tenslotte over: „De katholieke ar beidersbeweging en de sociaal-economische positie van ons land in dezen tijd". Rede van den heer Hermans. Het gaat, aldus de heer Hermans, in den geweldigen strijd onzer dagexx niet in de eerste plaats om een of anderen vorm van sociale of staatkundige vernieuwing, maar om de be ginselen van het leven zelf. Wij willen het uitroepen over ons volk: leert uit de verschijnselen van dezerx tijd, dat niet te ontkomen valt aan de slavernij der dicta- tuui', indien men niet trouw blijft aan de de mocratie van het evangelie. In de tweede plaats zijn wij hier samengekomen, om allerx, ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC Den heelen nacht blijven Thijs en de kabouter in hun schuil plaats. Bij het eerste morgenkrieken hebben ze een prachtig gezicht over de omgeving, want de holle boom staat daar boven op een heuveltop. Eiixdelijk besluit het tweetal naar huis terug te keeren en den hond mee te nemen. „Ik denk, dat die heks iederen avond naar den heuveltop komt om de mannetjes toe te spreken," zegt Thijs. „Dat geloof ik ook," antwoordt Paddekwist, „misschien weet ik wel een middel om die slechte vrouw onschadelijk te maken. Ik heb thuis een voorwerp, dat me daar uitstekend geschikt voor lijkt." En dan ontvouwt hij eexi plannetje, waar je de volgende maal alles yan zal hooren. die voor het volkswelzijn verantwoordelijk heid dragen, opnieuw te wijzen op den zorg- vollen toestand des lands, vooral op de nooden van den arbeid, en met al de kracht van de beweging aan te dringen op grondige verbe tering. Het R.K. Werkliedenverbond kiest den weg der hervorming. Het doet uit dit beginsel en uit de vaste overtuiging, dat hier op de beste wijze het belang der gemeenschap wordt gediend. Het beschouwt de maatschappelijke orde als voorwaarde van vrede en welvaart, van vrij heid en democratie. Het vraagt in de eerste plaats: arbeid, ar beid voor ieder, die werken wil en werken kan. Men moet aaxxvoelen, wat door het kwaad der werkloosheid nu en voor de toekomst in mensch en maatschappij wordt kapot gesla gen. Dan eerst kan men er diep genoeg van overtuigd zijn, dat een politiek die thans niet allereerst en allermeest is gericht op bestrij ding van dit kwaad moet worden veroordeeld als een onverantwoordelijke, verkeerde poli tiek. Er kan en moet meer gedaan worden tegen de werkloosheid, die de volksgemeen schap en economisch en moreel met onder gang bedreigt. Mogelijk is een betere samenwerking met Indië, dat in het verleden te veel aan kapitaal, te weinig aan den arbeid werd dienstbaar ge maakt, Dit alles kan meer werkgelegenheid verschaffen. Maar de werkgelegenheid moet ook beter over de beschikbax-e arbeidskrach ten worden verdeeld. Dit is vooral noodzake lijk geworden door de snelle vooruitgang der techniek. Rationalisatie, zooals men dat. noemt, moet niet alleen privaat-ecoxiomisch, maar ook maatschappelijk rationee.l zijn. Het is onverantwoordelijk, wanneer door zoogenaamde rationalisatie duizenden men- schen van hun bestaansmiddel worden be roofd en andere duizenden in 48 uren per week, dikwijls nog voor den 48-jarigen leeftijd tot wrakken worden gemaakt. In elk geval wordt een voor de volkshuishou ding vex-antwoordelijke leiding gemist, die in dezen tijd zal moeten leiden tot verdere ver korting van arbeidsduur, vooral in de groot industrie. En is er dan nog onvoldoende werkgelegen heid, dan zullen geleidelijk en volgens rede lijkheid, vrouwen, meisjes, en ouden van dagen in fabrieken, werkplaatsen en kantoren moe ten plaats maken voor huisvaders en jonge mannen. Het R.K. Werkliedenverbond wil een duur zaam economisch herstel. Geen oplossing van deze crisis, om, volgens het oude systeem, weer voort te jagen naar een nieuwe crisis, maar zekerheid en ordening. De heer de Bruyn sloot de vergadering met een kort woord, naax-na de aanwezigen onder het zingen van het strijdlied „De nieuwe dag" uiteen gingen. Snel mooi bruin door AMILDA-zonnebruincrême, óók bij weinig of geen zon. Flacon 90 ct. Tube 60 ct. Doos 50 en 25 ct. (Adv. Ingez. Med.) RALIC if—ll PROGRAMMA DINSDAG 30 JUNI 1936. HILVERSUM I, 1875 M. KRO-uitzending. 8.00—9.15 en 10.00 Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15. Grampl en KRO-orkest 2,00 Vrouwenuur. 3,00 Gram.pl. 5,10 KRO- orkest. (Om 5.45 felicitatiebezoek en om 6.15 Zwemcursus). 7,00 Berichten. 7.15 Causerie over „Blindenzorg". 7.35 Sporthalfuur. 8. Berichten A.N.P. Mededeelingen. 8.10 KRO- Melodisten en de 4 Goossensens. 9.20 Voor onze Marinemannen een nieuw tehuis. 9.25 KRO-Melodisten. 9.45 Sted. orkest Maastricht 10.30 Berichten ANP. 10.35 Gram.pl. 10.40 Sted. orkest Maastricht. 11.0012.00 John Kristel's orkest. HILVERSUM II, 301 M. AVRO-uitzending 6.30—7.00 R.V.U. 8.Gram.pl. 10.Morgenwijding. Gram- platen; 10.30 Piano-recital; 11.Huish. wen ken. 11.30 Ensemble „Romania" en soliste. 1.— Omroeporkest. 1.30 Gram.pl. 1.45 Omroep orkest. 2.30 Declamatie. 3.Knipcursus 4.— Zang en piano; 4.30 Kinderkoorzang. 5. Kinderhalfuur. 5.30 De Octophonikers; 6.30. „Wat gebeurt er te Genève met de sancties". 7.Omroeporkest. 7.30 De Staalmeesters. 8. Berichten A.N.P. 8.15 AVRO's bonte Dinsdag- avondtrein, gevar. programma. 11.Berich ten A.N.P. 11.10 Dansmuziek. 11.4512.00 Laatste uitzending uit de oude studio. DROITWICH, 1500 M. 11.20 Orgelspel. 11.50 Gram.pl. 12.20 Sport- verslag. 12.35 HET BBC-Schotsche orkest en solist. 1.45 Sportverslag. 1.55 Frank Biffo's kwintet en soliste. 2.35 Gram.pl. 3.20 Sport verslag. 3.35 Jack Wilson's kwintet; 4.05 Gram.pl. 4.20 Causerie „This and That"; 4.45 Sportverslag. 4.55 BBC Variété-orkest. 5.35 Gram.pl. 5.50 Overzeesche radio-toespraken; 6.20 Berichten; 6.50 BBC-Militair orkest en solist; 7.35 Declamatie; 7.50 Het Parkington- kwintet. 8.20 Revue-programma; 9.20 Berich ten; 9.50 Opera-uitzending. 11.4012.20 Dans muziek. RADIO-PARIS, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 11.20 Orkestconcert; 2.50 Gram.pl. 4.20 dito; 5.50 Orkestconcert; 905 Radio-tooneel 11.35—12.35 Populair con cert. KEULEN, 456 M. 6.50 en 12.20 Oikestconcert. 1.35 Orkest en solist; 2.35 Graxn.pl. 5.20 Omroeporkest; 9.20- 10.20 Radio-tooneel. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Salon-oxkest 1.50—2.20 Gram.pl. 5.20 Klein-Orkest en Gram.pl. 6.50 en 7.20 Gram.pl. 8.20 Symphomeconcen;, Radio-tooneel; 9.20 en 10.3011.20 Gram.- platen. BRUSSEL. 484 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Klein-orkest 1.50—2.20 Gram.pl. 5.20 Salon-orkest. 6.35 Gram.pl. 8.20 Omroeporkest m.m.v solisten 10,3011,20 Gram.pl. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 8.30 Dansmuziek. 10.— R. Strausz-concerü 10.20 Berichten. 10.50 Cello en piano. 11.05 Weerbericht. 11.2012.20 Koor- en oxkestcon- cert. K

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 6