2 HEENK Betalend (Loge)e Concours-hippique te Hoofddorp verregend. Tj. WIEBERDINK OUDE KRANTEN KELVINATOR ELECTR. KOELKAST Directeur gevraagd Bovenhuis DONDERDAG 16 JULI 1936 HAARLEM'S DAGBLAD 11 PAARDENSPORT Slechts 2500 bezoekers. Het Woensdag te Hoofddorp gehouden 26e concours-hippique van de vereeniging „Voor uit" ter bevordering van de paardenfokkerij in Haarlemmermeer is hoewel het in de mid daguren door het zoo nu en dan opklarende weder nog aardig van stapel liep helaas niet te beschouwen als een groot succes, zooals dit in vrijwel alle voorgaande jaren het geval is Twee consumptietenten in elkaar gewaaid. Teleurstellende dag voor „Vooruit". Kampioen: De Amstelruiters, Bovenkerk 2. Beyaert, Purmerend 85.46; 3. Beyaert, Al- blasserdam 84.20. M. C. Merriën: l. Siedelda, eig. J. Parlevliet, N. Vennep, 2. Jetta, eig. Gebr. Bruynis N. Vennep; 3. Thalia, eig. Joh. C. Gehrels, Gr. IJpolder. Estafette Springconcours: 1 Valleiruiters I, Woudenberg, 0 fouten; 2. De Amstelruiters, Bovenkerk 2 fouten; 3. Beyaert, Purmerend 4 fouten. Tweespannen landbouwtuigpaarden1 Rie- da en Siedelda, eig. J. Parlevliet, N. Vennep, 2. Ovia en Remora, eig. gebr. Bruynis en D. v. Wieringen; 3. Julia V en Phiet-a, eig. A. Buur man, Heemstede. Klavertje Drie: 1. Valleiruiters, Wouden berg; 2. De Amstelruiters I, Bovenkerk, 3. De Amstelruiters II. Eenspannen fokmerriën, type landbouw- tuigpaard: 1. Nysje, eig. M. Hak, Berkenwoude, 2. Jetta, eig. Gebr. Bruynis, Nieuw Vennep; Kwinta, eig. J. de Mooy, Den Haag. Eenspannen tuigpaarden in Nederland ge boren (hengsten en hackneys uitgesloten)1. Orrie, eig. H. W. Hoejenbos, Utrecht; 2. Kwinta eig. J. de Mooy, Den Haag; 3. Rolene, eig. R. K, Veltstra, Marssum. Eenspannen luxe tuigpaarden: 1. Gay Boy, eig. Gebr. v. d. Haar en Th. Gielen, Zeist; 2. Haddon Philippina, eig. dr. Groenhart, Dirks hoorn; 3. Bingley Victor, eig. H. F. Bultman, Heemstede. Tweespannen tuigpaarden in Nederland ge boren (hengsten en hackneys uitgesloten)1, Mizza en Viva, eig. G. Mulder, Zwolle; 2. Ma jesteit en Sultan, eig. Gebr. v. d. Haar, Zeist; 3. Rolene en Mylady eig. R. K. Veltstra, Mars sum. Springconcours gereden door amateurs en proffessionals: 1. D. H. Pasman, Schevenin- gen met Jagdheld (Dietrich) 38 sec.; 2. ritm. A. D. C. v. d. Voort v. Zijp, Den Haag met Hannes, 's-Gravenhaagsche Concours- en Handelsstal, Den Haag met Pesthy, luit. J. J. Greter, Amersfoort met Carina, luit. baron v. Heeckeren van Brandsenburg, Amersfoort met Tom III allen 39 sec. Door den zwaren regenval, gedurende eenige uren, was het terrein zoo drassig geworden, dat gevreesd werd dat het estafette-spring concours op een fiasco zou uitloopen. Dit viel echter mee, want er werden geen buitelingen gemaakt en de prestaties van de deelnemende landelijke rijvereenigingen wa ren inderdaad boven allen lof verheven. Ook het groote springconcours liep on danks veel tegenspoed nog vrij goed. van stapel, zoodat er bij alle ondervonden teleur stelling toch nog van succes gesproken kon worden. Het aantal bezoekers dat voor de pauze nog geen 1000 bedroeg, is daarna nog geleidelijk gestegen, tot het tenslotte naar schatting nog 2500 bedroeg. Toch een teleurstellende dag voor „Vooruit' omdat het te voorzien is dat de belangrijke kosten uit de opbrengst der entreeprijzen niet bestreden zullen kunnen worden. Wel jammer, want het bestuur van deze altijd zoo ijverige en energieke vereeniginj had niets onbeproefd gelaten om dit paarden- sportfeest zoo goed mogelijk te doen slagen. Door het stormachtige weder woeien twee groote consumptietenten van den heer S., ir elkaar. Het liep zonder persoonlijke ongeluk ken af, doch voor den restaurateur, die zeer onder den indruk was van het gebeurde, was deze tegenslag een schadepost van meer dan 1000. Door de luidsprekers werd geroepen dat eenige jongedames met de hoeden van de bestuursleden van „Vooruit" een rondgang zouden maken voor het inzamelen van gelden om den heer - S. in de door hem geleden groote schade tegemoet te kunnen komen. Dit was een goede gedachte en die werd met een gunstig resultaat bekroond. Aan de uitslagen ontleenen we de volgende: Dressuurploef klasse N.: 1. Joh. Saarloosï Amstelruiters, Bovenkerk, met Sunny Boy .15; 2. F. de Jager, Heiloo en Omstreken met mona 8.10; 3. R. Verbeek, Valleiruiters, 'oudenberg met Frida 7.15. Dressuurproef kl. L. kampioenschap van loord-Holland: 1. Kampioen A. C. van Nieu- fenhuyzen, Kapt. v. d. Wal, met Abkar 16.09; 1. Meerburg, Kapt. v. d. Wal, met Nora 15.07; G. Griffioen, De Amstelruiters, Bovenkerk Tommy en R. Blaauwendraad, Valleiruiters iet Corrie IV, beiden 15.06. Dressuurproef voor afdeelingen (achttal- m). Kampioenschap van Noord-Hollnad: 1. c= HOCKEY. Nederland BAfghanistan (41) Het Nederlandsch B-elftal heeft Woensdag ii Den Haag met 41 van Afghanistan ge ronnen. De Nederlandsche ploeg was als volgt samen- [esteld: Doel: Fesevur (Deventer); achter: de Waal Amsterdam) en Westerkamp (H.D.M.); mid- ien; C. van der Hagen (Hilversum), van der laar (H.H.Y.C.) en Ankerman (H.D.M.); voor: van der Hagen (Hilversum), Schnitger (P. de Roos (B.M.H.C.), Heybroek (Amster- lam) en Sparenberg (Hilversum). De Hollandsche aanval sloot minder goed, lan die der Afghanen, waardoor de gasten, oen zij eenmaal ingespeeld waren, beslist, ge- aarlij ker waren. Goed werk van Fesevuer wist chter herhaaldelijk doelpunten te voorkomen, angzamerhand kreeg de Hollandsche ploeg lenig overwicht; na 20 minuten profiteerde iclmitger handig van een ingooi (10). Even later maakten de Afghanen uit een crimmage, ontstaan na een langen corner, Tij fortuinlijk gelijk (1—1). Het spel werd er niet fraaier op, toen het legon te stortregenen, hoewel dit toch den lollandschen aanval iets scheen te inspiree- en, want we zagen plotseling een paar scher- le aanvallen, welke echter onvoldoende afge perkt werden. Rust kwam met 1—1. Direct na de hervatting liet de Hollandsche oorhoed'e op den rechtervleugel mooi samen spel zien, waaruit Schnitger rakelings naast :ogelde. Even later miste. Heybroek een moei- )ke kans. De Hollanders waren nu overwe- end sterker, maar toch bleken de snelle uit- allen der Afghanen ook niet van gevaar ont- iloot. In deze periode verrichtte de Nederlandsche erdediging, met De Waal als uitblinker, goed Perk, maar de voorhoede, hoewel dikwijls aar- üg combineerend, was vrij ongevaarlijk door laar schotloosheid. Een mooi hard schot van ïeybroek op een strafcorner ging naast. On- ianks tegenslag bleef Holland toch overwe- end sterker, en de aanvallen volgden elkaar oei op, maar doelpunten bleken wel dezen rond zeer kostbaar. Zelfs werd nog een Hollandsch doelpunt fêgens buitenspel geannuleerd, hetgeen zich ven later om andere redenen nog eens her- laalde. Enkele Afghaansche uitvallen bleken niet ian gevaar ontbloot, maar toch wist onze ach- erhoede doelpunten te voorkomen. Na 25 minuten loste Heybroek een mooi chot, dat eindelijk het lang verwachte succes iracht (2—1). Kort daarop maakte De Roos er na een zeer pooi staaltje van samenspel 3—1 van, hetgeen Schnitger hem direct daarop na een voorzet 'an rechts nadeed (41). Hiermede kwam het inde. NederlandBelgië. •De Nederlandsche Olympische ploeg, die a.s. 'Ondag op Houtrust tegen de Belgische Olym- ische ploeg zal spelen, is als volgt samenge teld: Doel: J. de Looper: achter: R. de Waal en Westerkamp: midden; De Looper, R. van ■er Haar en A. Lierop; voor: P. Gunning, H. eknitger, E. van den Berg, A. de Roos en R. harenberg. De Tour de France. Be Fransche toerist Goasmat wint de 8e étappe. De tweede zware Alpenétappe is achter den rug. Woensdag stond de Col Bayard op het programma, vlak bij Gap gelegen. Van Gre noble op 240 meter hoogte stijgt de weg van Vezelle af zeer sterk tot op den Laffrey, nog geen 1000 M. hoogte. Dan gaat het steeds da lend en weer stijgend naar den Col Bayard op 1240 meter met een diepe inzinking naar Gap, dat weer op 750 meter hoogte is gelegen. En tenslotte gaat het weer in stijgende lijn naar Briancon, op 1200 meter hoogte. De afstand GrenobleBriancon is nog geen 200 K.M. Weer zijn er verrassingen te noteer en. De Fransche tourist Goasmat bereikte het eerst de finish met vele minuten voorsprong op den tweedentoerist, n.l. Cloarec. Eerst dan volgde met weer twee minuten achterstand een uit zeven man bestaande groep, aangevoerd door den Luxemburger Mersch. Overigens is het wel verwonderlijk, hoe goed de Luxemburgers, de beide broers Clemens en Mersch rijden. Archambaud heeft de gele trui, het teeken van het leiderschap, moeten afstaan aan zijn grooten rivaal, Sylveer Maes. Bij het beklimmen van den Col Bayard kreeg de Franschman bandbreuk. Dit bezorgde hem achterstand en wel zooveel, dat hij eigenlijk ontmoedigd wilde opgeven. Hij had, wat men noemde een kolos sale moreele inzinking. Maar Cogan, een der Fransche ploegmaten, bleef bij hem en het was aan hem te danken, dat Archambaud den rit voorzette en uitreed. Het kostte hem echter zijn leiderspositie. En thans onze landgenooten. Laten wij bij Middelkamp beginnen. Hij en Albert van Schendel waren ook Woensdag de beste Neder landers. Ook nu bewees Middelkamp, dat hij zich met Albert van Schendel geschaard heeft onder de beste wegrenners van de wereld. Middelkamp, die nog nimmer vair zijn leven zulke hooge bergen heeft gezien als de Galibier en de Bayard, heeft getoond, dat hij uitstekend kan klimmen. Zoo kwam hij thans als 18e dooi de finish in den uitstekenden tijd van 6 uur 25 min. 41 sec., d.w.z. ongeveer vier minuten later dan Mersch, Sylveer Maes, Antonin Magne; deze prestatie was oorzaak, dat hij niet minder dan zeven plaatsen in het alge meen klassement opschoof. Ook Albert van Schendel, die een halve minuut eerder dan Middelkamp door de finish kwam, steeg nu op de ranglijst van de 14e naar de 12e plaats. Het resultaat van Woensdag was: Achtste étappe Grenoble-Brianon,T94 K.M.: 1. Goasmat (Frankrijk), toerist, 6 uur 15 min. 52 sec.; 2. Cloarec (Frankrijk), toerist, uur 19 min. 38 sec.; 3. Mersch (Luxemburg), 6 uur 21 min. 53 sec.; 4. Antonin Magne (Frankrijk), 5. Y. van Marie (Frankrijk), toe rist, 6. Marcaillou (Frankrijk), toerist, 7. Sylveer Maes (België), 8. Clemens (Luxemburg), 9. M. Clemens (Luxemburg) en 10. Canardo (Span je), allen in denzelfden tijd als Mersch; 15. Albert v. Schendel, 6 uur 25 min. 2 sec.; 18. Middelkamp, 6 uur 25 min. 41 sec.; 27. Anton v. Schendel 6 uur 33 min. 11 sec., 60. Gijzen 6 uur 56 min. 30 sec. Algemeen klassement: 1. Sylver Maes (België), 54 uur 49 min. 37 sec.; 2. P. Clemens (Luxemburg), 54 uur 50 min. 47 sec.; 3. Antonin Magne (Frankrijk), 54 uur 51 min. 12 sec.; 4. Vervaecke (België) 54 uur 52 min. 38 sec.; 5. Archambaud (Frankrijk) 54 uur 53 min. 11 sec.; 12. Albert van Schen del 55 uur 15 min. 36 sec.; 24. Middelkamp, 55 uur 34 min. 23 sec. 33. Anton van Schendel, 55. uur 48 min. 35 sec.; 52 Gijzen, 57 uur 21 min. 1 sec. gende beurten was de oogst schraal. Mulder had nogal eens succes met drie slag en het veldwerk der Haarlemsche H.B.S.-ers was goed. Het werpen van den Velsenschen bowler van Dijk was veel zwakker. Hij heeft verscheidene keeren vier wijd gegeven. Ook de Velsensche achtervanger was zwak. Hij heeft verscheide ne ballen laten doorschieten waarop het thuis- honk kon worden gestolen. En ook zijn aan gooien naar het tweede en derde honk was gebrekkig. Dat won zijn Haarlemsche collega verre van hem. Die had meermalen succes met zijn gooien naar de honken. Ook het veld werk der overige Velsenaren stond niet hoog. De keeren vier wijd van Van Dijk en de door geschoten ballen van den achter vanger zijn de voornaamste redenen van den achterstand der Velsenaren. Geslagen werd door de Haar lemmers erg weinig. Zij leverden in totaal slechts vier honkslagen, terwijl de Velsenaren het tot negen brachten. Toen de H.B.S, B. nog aan haar zesde beurt bezig was, was de tijd verstreken en werd ge stopt. Toen was er van de Haarlemmers één uit en waren drie honken bezet. De stand was 12—8 De cijfers der innings zijn: H.B.S. Velsen- 0—1—3—1—1—2 H.B.S. B: 4—1—1—1—4—1 Na afloop bracht de heer D. Beets, vice-voor- zitter van den N.H.B., dank aan het gemeente bestuur van Haarlem en aan alle anderen, die medegewerkt hadden aan het slagen dezer wedstrijden. Hierna reikte hij de medaille over aan den aanvoerder van het H.B.S.-negental. De Olympische Zwem wedstrijden te Berlijn. De Nederlandsche ploeg definitief samengesteld. Naar wij vernemen is de Nederlandsche zwemploeg, welke deel zal nemen aan de Olympische wedstrijden te Berlijn, officieel als volgt samengesteld: DAMES: 100 M. vrije slag: W. den Ouden (RT.Z.), R. Mastenbroek (O.D.Z.) en T. Wagner (Het IJ). 100 M. rugslag: R. Mastenbroek (O.D.Z.), N. Senff (A.D.Z.) en W. Kerkmeester (O.D.Z.) 200 M. Schoolslag: J. Kastein (H.D.Z.), J. Waalberg (A.D.Z.) en J. Stroomberg (Het IJ). 400 M. vrije slag: T. Wagner (Het IJ), R. Mastenbroek (O.D.Z.) en A. Timmermans (R.D.Z.) Estafette 4 X 100 m. vrije slag: W. den Ouden (R.D.Z.) R. Mastenbroek (O.D.Z.), Tine Wagner (Het IJ) en J. Selbach (A.D.Z.). Reserves: A. Timmermans (R.D.Z.) en S. Sieberg (H.Z. en P.C.) HEEREN: 100 M. vrije slag: P. Stam (Neptunus Bandoeng) en S. L. Mooi (HP.C.). 100 M. rugslag: P. Metman (Het IJ) en J. C. Scheffer (D.J.K.). 400" M. vrije slag: P. Stam. Schoonspringen H. Haasman (Triton Bandoeng). Waterpoloploeg: A. H. Veenstra (Het IJ), J. van Woerkom (Zian), G. Regter (R. Z. C.) J. van Oostrom Soede (Het IJ), J. van Heteren (K.N.Z.B.i, H. Maier (Het IJ), C. G. van Aelst (K.N.Z.B.), A. Franken (Zwemlust), R. den Hamer (H.Z. en P.O.), S. L. Mooi (H.P.C.) en H. Stam (H.Z. en P.C.). Leider is de heer J. de Vries; verzorgsters de dames M. BraunVoorwinde en P. van WuyckhuiseGroen; masseuse: S. W. de DoodKoenen; verzorger F. Kuyper; mas seur L. de Jong. De vertrekdatum der zwemploeg is bepaald op 4 Augustus a.s. S. L. Mooi. SCHAKEN. Het int. schaaktournooi te Zandvoort. Van de zijde van het Comité Internationaal Meestertournooi Zandvoort 1936 wordt ons het volgende medegedeeld: De voorbereidingen voor het tot stand bren gen van het te Zandvoort in het Grand Hotel te spelen internationaal meestertournooi zijn zoo goed als voltooid. Alle buitenlandsche meesters, die aan dit evenement deelnemen, zullen reeds heden Donderdag te Zandvoort aankomen. Des avonds 8 uur na de eerste samenkomst, welke te 4 uur in den na middag zal worden ge houden zal een gong wedstrijd worden georga niseerd voor alle deelne mers aan het tournooi, benevens voor officials en voor eventueel aanwe zige sterke schakers, voor zoover plaatsing mo gelijk zal blijken. Deze gongwedstrijd zal onder persoonlijke leiding staan van den wereld- campioen Schaken Dr. Max Euwe. De heer H. van Alphen, burgemeester van Zandvoort, heeft erin toegestemd, bij het be gin van de eerste ronde in den wedstrijd den eersten zet te doen aan het bord van den we reldkampioen Euwe. H. van Alphen. HONKBAL le H.B.S. B (Haarlem)—R.H.B.S. (Velsen Op het sportterrein aan de Kleverlaan werd Woensdagmiddag de laatste wedstrijd van de serie der schoolnegentallen gespeeld. Partijen waren le H.B.S. B Haarlem en R.H.B.S. Velsen. De H.B.S. Velsen begon al heel slecht. Er kwamen drie spelers aan slag, maar geen van drieën bereikten, op het werpen van Mulder w van Leens Dijkstra, ook maar het eerste honk. leen dames- als heerenelftal te Utrecht, tegen Wel was dit de eenige beurt der Velsenaren, „Sport Vereent" uit Zuilen als propaganda voor die nul runs opleverde, maar ook in de vol- I de handbalsport. HANDBAL. BUITENGEWONE VERGADERING „RAPIDITAS". Herinnerd wordt aan de buitengewone ver gadering van de handbalclub „Rapiditas" op .s. Zaterdagavond 18 Juli in het gebouw „De Nijverheid" aan de Jansstraat. Het voornaamste punt op de agenda is de bestuursverkiezing, terwijl nog diverse belang rijke punten behandeld zullen worden. Het bestuur van Rapiditas heeft op verzoek van de handbalcommissie van het K. N. G. V besloten, met een heeren- en damesteam dee te nemen aan de competitie van de nieuw in te stellen Westelijke le klasse, waaraan o.a Lijnden. Concordia. Zaandam en enkele club: uit de le klasse v. d. A. T. B." te Amsterdam zullen deelnemen. Zondag a.s. speelt „Rapiditas" zoowel met Ondertrouwd: H. L. SCHAAKB en CHRISTINA B. GOS EN Enschedé, Zwiksplein 1 16 Juli 1936 Overveen Julianalaan 6S Huwelijksvoltrekking 6 Aug. te Bloemendaal Geen ontvangdag Bij vonnis der Arrondissements- Rechttiank te Haarlem d.d. 14 Juli 19 36 is de nalatenschap van wijlen I. D. SMITS in leven wonende te HOOFD DORP, Kruisweg 975/977 in staat van faillissement verklaard met benoeming van den E.A. Heer Mr, A. L. M. van Berekel tot Rechter commissaris en ondergeteekende tot curator. Mr. JULIUS HOOG Zijlstraat 47 rood Haarlem MEJ. MOSER, Groote Houtstraat 159 rood, Telef. 11684, vraagt en biedt aan, voor terstond en Augustus, als noodhulp en voor vast: Hollandsche. Duitsche en Oostenr. Keukenm., Dienstb. als meid-alleen. 2e meisjes, werkm.. werkvrouwen en dagm. voor heele en halve dagen. N.V. ALGEMEENE HOLLANDSCHE HYPOTHEEK- en CREDIETBANK. koopt HYPOTHECAIRE VORDERINGEN, gedekt door eerste hypotheek. Heeft geld beschikbaar voor BOUWCREDIETEN Aanb. en aanvr. aan GED. OUDE GRACHT 82 kantoor van de Bank, TELEFOON 12874 Heden werd door mij de eenige uitdeelingslijst in het faillisse ment van de N.V. Terwoort Jonkheer's handels Mij. te Hille- gom, ter griffie van de arr. recht bank te Haarlem gedeponeerd teneinde gedurende tien da kosteloos voor schuldeischers ter inzage te liggen. Haarlem. 16 Juli 1936 Ged. Oude Gracht 11b De curator: Mr. B. 'W. STOMPS Dr. OTTO KLIPP's TALENSCHOOL Opl. alle Kleverparkw „praktijk-exam e ns" 142 Tel. 13269 GAZELLE MOTOR Carrier, J.L.O. motor, gesloten bak, als nieuw, billijke prijs. Ra leigh H. en D. rijwiel. Fongers en Humber H.rijwielen. Prima car rier voor melkhandel. Een dames rijwiel a 7, een meisjesrijwiel 13.50. A. KOELEME1.JER. Breestraat 3, Telefoon 12647. J. FEILZER Arts AFWEZIG tot 15 Augustus Waarnemers de Artsen: Brat. Tjebbo Franken, Heering, R. van nep (vanaf 20 Juli). Twaalf hoven (vanaf IS Juli), Lütge, de Voogd, (vanaf 26 Juli). Voor Schoten: Jonkhoff en Syne de Jongh. Dr. ROORDA is tot nadere aankondiging AFWEZIG Waarnemende doktoren: Faber (vanaf 30 Juli), Heering. Hu- bert, Kuipers, Sorgdrager, Terp stra (vanaf 19 Juli) en de Vries (vanaf 19 Juli). Chirurg AFWEZIG tot 10 Augustus Kunstsfoppen onzichtbaar American Pressing Cy Smedestr. 29, Haarlem Telefoon 13702. Onovertrefbaar Door t-e leveren wat het beloofde, heeft „FLUKS" het vertrouwen der clientèle in ruime mate gewonnen. „FLUKS" geeft dan ook in ruime mate hetgeen het belooft, Altijd meer dan een nieuwe cliënt durft te ver wachten, en altijd van een kwaliteit die niet teleurstelt, doch aan hooge eischen voldoet. Elk artikel laag in prijs, maar toch nooit goedkoop van uiterlijk of goedkoop van smaak. RESTAURANT „F L U K S", GROOTE HOUTSTRAAT 21, HAARLEM. HEEREN gevr., welbespr., met relaties, voor het pi. v. orders voor gewild art. op termijnbet. Hooge prov. Aanrn. Parklaan 97, 1012, ing. tuin Ripp.park. De heer J. GODSCHALK. Wes terhoutstraat 36, zoekt wegens sterfgeval voor zijn uitstekende DIENSTBODE p 1 of 15 Aug. een betrekking oor dag en nacht. GEVRAAGD Werkloos Heer, om met Recon •alescent (35 jr.) te gaan fietsen, :wemmen e. d. Opgewekt, tactvol •n intelligent. Alleen voor de morgenuren. Brieven met cond 5132 bur. van dit blad Conn. U.S.A. Saxophons allernieuwste model Alt. Termgold in étui ISO Tenor idem, in étui 220.— Pan Fabrikaat Conn. Alt Termgold in étui.130. Tenor idem in étui 150. Bueseher verz. en verg. beker 130. Clarinet Boehm syst. 32.50 Den Boer's Muziekhandel Damstr. 4 - Rollandstr. 6 TEL. 14663 Rieten en onderdeelen recht streeks van de fabriek. Concur rentie onmogelijk. Het adres oor 'repnratiën. bolsteren enz: BH ct. per K.G ^ulHAALI) DRUKKERI HAARLEMS DAGBLAC 'uider Buiten Spaarne A houdt Uw groenten, fruit, vleesch, melk, boter enz. dagen lang frisch Uw dranken blijven heerlijk koel. U kunt er zelf blokjes ijs, roomijs enz. :*i bereiden. VRIJDAG 17 JULI dags 3 uur in onze toonzaal I le verdieping KELVINATOR DEMONSTRATIE GELEID DOOR MEVROUW VOS. Telkens slechts voor 'n BEPERKT aantal belangstellenden. WIJ VERZOEKEN DAAROM TIJDIG OPGAAF TOT RESERVEERING VAN ZITPLAATSEN. TELEF. 13926 HOOFDDEALERS VOOR HAARLEM EN OMSTREKEN HUISHOUDAFDEELING GROOTE HOUTSTRAAT 99 Net flink DAGMEISJE gevraagd, leeftijd ongeveer 16 jaar, van half negen tot vijf uur. Aanmelden na S uur Mevr. v. d. Valk, Jos. Cuypersstr, 2. h. Wes tergracht. Haarlem Nette Meisjes gevr. voor den mangel. Stoom- wasscherij „Anna." Bleekersvaart- weg 4. Heemstede Juffr.. 49 jaar, zag z. gaarne geplaatst voor HUISHOUDSTER bij eenigen heer of dame. Intern. Salaris 15 p. maand. Br. no. 5131 bur. van dit hlad Terstond gevraagd een NETTE LOOPJONGEN goed kunn. fietsen. H. Jl.BLAS, Terrasweg 20, Santpoort. Muziekkapel „Zandvoort". Brie ven met condities G. WEBER, Jan Steenstraat S, Zandvoort. Te huur pracht op goeden stand, bev. 5 kamers, keuken, veranda, zolder, etc. 30 p. m. Inl. Won.Bur. J. J. HAYE Jr.. Rijksstraatweg 67, tel. 122S5 Bij fam. te BENTVELD bestaat gelegenh. tot opname van één of meer bet. logé(es) per 15 Aug. of 1 Sept. Eén tot drie kamers be- schikb. met gebr. badk. etc. Post bus 3 Aerdenhout. TE HUUR GEVRAAGD per 1 SEPT. HUIS centr. verw., min. 5 kamers en badk., liefst buiten Haarlem. Max. 660. Br. no. 5133 bur. van dit blad Vrij bovenhuis te huur onmiddellijk b. d. Schotersingel, 4 kamers, keuken, zolder, 4.75 p. w. Inl, makelaar HAYE. Rijks straatweg 67. Plaatsgebrek, mooi DAMESRIJWIEL (velgremmen) 12. Voor as van auto m wiel en banden. Zijl straat 54 rood. Te koop gevraagd: LEDEREN KOFFER i bij 40. Br. met prijsopg. no. 5134 bur. van dit blad Witte pakken koop gevr. v. sm. 1. pers. Aanb. Bloemveldl. 20, Overveen. ALGEMEEN VERKOOPLOKAAL Makelaar P. Hoogeveen Lz. NIEUWE GRACHT 74 Doorloopend Toezending van de Nieuwste AMEUBLEMENTEN door eerste klas fabrikanten ter onmiddellijke verkoop. Bezichti ging dagelijks: 10-1 en 2-6. Voor de INBOEDELVEILING kunnen ten allen tijde goederen worden ingebracht of afgehaald. TELEFOON 13S45 VERKOOPHUIS De Ridder taxeert dagelijks gra tis Uw goederen. Taxatieprijzen worden zoo noodig direct uit betaald. H. W. DAMES. Ridder- traat 24. Telefoon 16910. HOUTVAART 6 Vrij bovenhuis te huur Haarlem Nrd., bev. suite, zijka mer, keuken, 3 slaapk. (vaste waseht). en bergkamer. Huurpr. slechts 6.50 p. w. Inl. b. d. ma kelaar HAYE, Rijksstraatweg .6.7

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 3