Osendarp's tweede bronzen medaille. HETPOLOTOURNOOI Het Voefbaltournooi. RESULTATEN VAN HEDENMORGEN. Moderne Vijfkamp Olympische notities Het F. I. S. A-congres te Berlijn. Cricket in Engeland. DONDERDAG 6 AUG. 1936 H A A R E E M'S DAGBCAD 7 Het wonder Jesse Owens. De negersprinter Jesse Owens wijd de zich in 1933 serieus aan de atlile- tiektraining. Reeds in het eerste jaar won hij drie universiteitstitels. In 1935 vestigde hij zijn beroem'! wereldrecord van 8.13 M. bij 't verspringen. Hij liep meermalen de 100 meter in 10,3 sec. en bereikte het vorige jaar een tijd van 20,3 sec. op de 200 meter, een tijd die nog niet als wereldrecord is geho mologeerd. Dit jaar won hij het Ame- rikaansch kampioenschap 100 meter met 10,4 sec. Hij is momenteel de snel ste sprinter der were'd. Jesse Owens is 1.77 meter lang, 22 jaar oud en stu dent aan de Universiteit te Ohio. Illllllllllllllllllllllllllll De winnaars van de 400 Meter horden. Links Hardin (V. S.) eerste, rechts Loaring (Canada) tweede. „Ik kan het nog niet gelooven zegt hij. Met een regenjas over zijn schouders vlucht Osendarp uit den stroomenden regen, waarin hij op het podium tegenover de eeretribune de pr.otocolaire huldiging heeft ondergaan, onder de Marathonpoort om zich naar zijn kleedka mer te begeven. Dan blijft hij evenwel stil- I staan om de bronzen medaille in zijn hand en den lauwerkrans te bekijken. „Dat is de tweede", zegt hij laconiek, maar dan breekt de vreugde over zijn prachtige overwinning op de 200 meter baan: „ik vind het geweldig en kan het nog niet gelooven. Ik heb van te voren geen moment aan de moge lijkheid gedacht, dat we het zoover zouden brengen. Maar het was al reusachtig, dat we met twee Hollanders in de finale kwamen. Van Beveren heeft ook schitterend geloopen en had het eigenlijk nog harder dan ik, omdat hij niet zoo sterk is. En ook ik voelde me niet heelemaal los, omdat ik het te koud had. Ik ben tamelijk zwaar en heb warmte noodig om j goed los te komen". In de kleedkamer van de Nederlandsche athleten heerschte vreugde. De hier reeds wachtende athleten en ook de verzorgers sloe gen Osendarp op de schouders en feliciteerden zoowel hem als Van Beveren, die zich uiterst gelukkig voelt, dat hij het tot de finale heeft gebracht. Dan komen Lotsy en Strengholt binnen en de coach Korver, die allen opgetogen zijn. „Laat nog eens kijken die dingetjes", vragen ze en de medaille gaat van hand tot hand. Osendarp vertelt, dat hij het wel fijn vond, dat hij de binnenste, baan kreeg, want nu kon hij de anderen in de gaten houden. Moe was hij niet, maar toch verheugde hij zich op de twee dagen rust, die hij nu voor den boeg had. „Het is prachtig", verklaarde de heer Lotsy. „Een tweede bronzen medaille, Juffrouw Ter j Braake geplaatst in de finale en Toscani als i tiende binnengekomen bij de 50 K.M. snel wandelen. Het is vandaag een fijne dag voor I Holland geweest". Nederlandsche wielrenpioeg samengesteld. Woensdag is de Nederlandsche wielren pioeg officieel door de leiders samengesteld. Zij ziet er als volgt uit: SpiintA. van Vliet, reserve B. Leene. Tijdrace over 1 K.M.: A. van Vliet, reserve N. Buchly. Tandem 2 K.M.: Ooms-Leene. Reserves Duyn-Meij'er. 4 K.M. achtervolging: Kropman, Van dier Voort, Van Wees. Zwartepoorte. Reserves: Heïlemons en Meijer. 100 K.M. wegwedstrijd: Van Gageldonk, Van Hove. Schulte, Vethaak. Reserves: Reu ter en Saarloos. De mogelijkheid blijft bestaan, dat één uur voor het begin van een bepaalden wedstrijd nog een renner kan worden vervangen. Nederland tegen de Vereenigde Staten in de achtervolging. In het restaurant van de DuitschlandHial Is Woensdag het congres van de Union Cy- cliste Int. gehouden. Nederland was verte genwoordigd door de heeren Jhr. I. L. van den Berch van Heemstede, Jhr. A. P. A. Elias van Stabrouck en B. Swaab de Beer. De loting der startvolgorde werd verricht, waarbij de Nederlandsche wegrenploeg als 28ste zal vertrekken. In totaal nemen -29 landen deel. Eerst vlak voor den start zullen de series voor de spiint worden bekend gemaakt. Van elk land start slechts één renner. In de achtervolging zullen 13 équipes uit komen. Hiervoor werd geloot en deze loting had tot resultaat, dat eerst Canada tegen Italië rijdt, vervolgens BelgiëHongarije, DenemarkenZwitserland, Bulgarije alleen, NederlandVereenigde Staten, Oostenrijk- Duitschland, Engeland—Frankrijk. Het Programma voor heden 9.00 uur: Vijf kamp Cross Country. 9.00 uur: Schieten. 9.00 uur: Schermen, Floret, Personeel. 9.30 uur: Zeilen (Kiel). 10.30 uur: 400 M. hardloopen, Series Hink- Stap-Sprong, Series. Speerwer pen, Series. 11.00 uur: Worstelen, Grieksch-Romeinsch. 14.00 uur: Polo. 15.00 uur: 110 M. hordenloop, kwart en halve finales. 15.15 uur: 400 M. hardloopen, Series. Speerwerpen, Finale. 16.15 uur: 1500 M. hardloopen. halve finales. 16,30 uur: Hink-Stap-Sprong, Finale. 17.30 uur: 80 M. hordenloop, Dames, Finale. 17.45 uur: 110 M. hordenloop. Finale. 18.30 uur: Gymnastiek, Finland. 15.00 uur: Schieten. 15.00 uur: Schermen, Floret Personeel, Fi nale. 16.00 uur: Handbal. 16.3(1 uur: Hockey. 16.30 uur: Voetbal. 16.30 uur: Handbal. 18.00 uur: Wielrijden, Sprint, Series. 4000 Meter achtervolging, Sei-ies. 19.00 uur: Worstelen, Grieksch-Romeinsch. Het programma voor Vrijdag. 9.00 uur: Schieten. 9.00 uur: Schermen, Degen, Equipe. 9.30 uur: Zeilen (Kiel). 10.00 uur: Tienkamp. 100 M. hardloopen. 11.30 uur: Tienkamp. Vèrspringen. 10.00 uur: Worstelen, Grieksch-Romeinsch. 14.00 uur: Polo. 15.00 uur: 400 M. hardloopen, kwart en halve finales. Tienkamp, Kogelstooten 15.15 uur: 5000 M. hardloopen, Finale. 16.00 uur: Tienkamp, Hoogspringen. 17.30 uur: 400 M. hardloopen, Finale. 17,45 uur:1 Tienkamp 400 M. hardloopen. 18.00 uur: Gymnastiek. Tsjecho-Slowakije. 15.00 uur: Schermen, Degen, Equipe. 15.00 uur: Schieten. 15.00 uur: Handbal. 16.00 uur: Hockey. 16.00 uur: Kanosport. 17.30 uur: Voetbal. 2e ronde. 17.30 uur: Handbal. 18.00 uur: Wielrijden: 1000 M. Sprint, kwart en halve finales. 4000 Meter Achtervolging 2000 M. Tandem. Series. '0 uur: Worstelen, Grieksch-Romeinsch. Argentinië wint van Mexico. Op den derden dag van het toumooi polo te paard hebben de Argentijnen een groote overwinning op Mexico behaald. Er waren heel wat toeschouwers, die genoten vaar het uitstekende Argentijnsche spel. Het paarden- materiaal der Zuid-Amerikanen was trou wens voortreffelijk. De wedstrijd eindigde in een 155 overwinning voor Argentinië. Oosten rijkEgypte 31 In het Mommsen-stadion is Woensdag de voetbalwedstrijd OostenrijkEgypte ge speeld, die door Oostenrijk met 31 is ge wonnen. Er werd in zeer snel tempo ge speeld; in dien beginne waren de Egypbe- naren in den aanval. Reeds in de vierde mi nuut echter kopte de Oostenrijksche midden voor Steinmetz een van de doellait terug- springenden bal in. Twee minuten later brac-ht de rechtsbinnen Laudon met een kop bal den stand op 20. Daarmee was de veldmeerderheid der Egyp tenaren wel zeer slecht beloond. Tevergeefs probeerden zij de Oostenrijksche achterhoe de te verschalken, doch zij hadden geen succes, ook al doordat zij bij kort spel bleven volharden. De rust kwam met 20 voor Oostenrijk. Geauiimen tijd na die hervatting scoorde Steinmetz opnieuw op een eenigszins geluk kige wijze. Zijn schot was nl. als voorzet be doeld, maar de Egyptische doelverdediger sloeg den bal in eigen doel. De strijd was daarmede practisch beslist. De Oostenrijkers bleven verder in de meer derheid. Vijf minuten voor het einde scoorden de Egyptenarep hun eenig doelpunt door Sakr, waarmede de eindstand op 31 werd ge bracht Oostenrijk komt Zaterdag a.s. tegen den winnaar van den wedstrijd PeruFinland uit. PolenHonga rije 3O In het Poststadion werd de wedstrijd Po lenHongarije gespeeld. Hongarije speelde voor de rust met wind mee en de zon in het gezicht. Na 13 minuten gaf de Poolsche links binnen God zijn land de leiding. Een minuut of twaalf later maakte dezelfde speler van een fouit van den Homgaarschen rechtsback gebruik om den stand op 2—0 te brengen, waarmede de rust kwam! In het verdere gedeelte van den wedstrijd deden de Hongaren heftige pogingen om hun achterstand in te halen, zoodat de Pool sche verdediging alle zeilen moest bijzetten om doelpunten te voorkomen. Dit gelukte hun. Na 17 minuten werd de Hongaarsche linksbinnen Berczes bij een botsing aan de knie gewond, zoodat hij van het veld moest worden gedragen. Na dit voorval weid het spel steeds feller, waarbij het niet altijd even zachtzinnig toeging. Ben minuut voor het einde scoorde de Poolsche linksbuiten Wodarz opnieuw, zoodat het einde kwam met een 30 overwinning voor Polen. je, Klasema plaatst zich bij den hink-stap-sprong. Hedenmorgen is een begin gemaakt met de eerste ronde van den hink-stap-sprong. Naar den halven eindstrijd gaan zij over. die den vereischten sprong van 14 meter heb ben volbracht. Dit was o.a. Klasema (Ne derland). De series der 400 meter. De resultaten der series 400 meter, die heden morgen zijn geloopen, luiden als volgt: le serie: 1. Roberts (Engeland) 48.1 sec.; 2. Danielsson (Zweden) 48.6 sec.; 3. Loaring (Canada) 49.1 sec. 2e serie: 1. Henry (Frankrijk) 49.2 sec.; 2. Knenicky (Tsjecho-Slowakije) 49.6 sec.; 3. Shore (Zuid-Afrika) 49.9 sec. 3e serie: 1. Browns (Engeland) 48.8 sec.: 2. Lanzi (Italië) 49.3 sec.; 3. Metzner (Duitsch- land) 50.2 sec. 4e serie: 1. Smallwood (Ver. Staten) 49 sec.; 2. Limon (Canada) 49.2 sec.; 3. Vadas (Hongarije) 49.3 sec. 5e serie: 1. Valle (Ver. Staten) 49.1 sec.; 2. Anderson (Argentinië 49.5 sec.; 3. Zsitvai (Hongarije) 49.8 sec, 6e serie: 1. Blazejezak (Duitschland) 47,9 sec.; 2. Rampling (Engeland) 48.6 sec.; 3. Strandvall (Finland) 49.3 sec. 7e serie: 1. Williams (Ver. Staten) 47.8 sec 2. Fritz iCanada) 49 sec.; 3. Christensen (Denemarken) 49.3 sec. 8e serie: 1. Skawinski (Frankrijk) 48.9 sec. 2. Von Wachenfeldt (Zweden) 49 sec.; 3. Klupsch (Duitschland) 49.1 sec. Van der Poll plaatst zich bij het speerwerpen. Bij de eerste ronde van het speerwerpen voor heeren hebben zich zeventien deelnemers in den halven eindstrijd geplaatst door de speer minstens 60 meter ver te werpen. Hierbij was Van der Poll (Nederland). Hand riek Olympisch kampioen BERLIJN. 6 Augustus (Bijz. dienst A.NP.) De einduitslag van den modernen vijf kamp luidt: 1. (en Olympisch kampioen) le-luite- nant Handrick (Duitschland)2. luit. Leonard (Ver. Staten); 3. le-luit. Abba (Italië): 4. le- luit. Thofelt (Zweden). WIELRIJDEN. DE LOTING VOOR DE SPRINT. Woensdag heeft te Berlijn de loting voor de sprint plaats gehad. Onze landgenoot Van "vliet lootte in de vierde serie tegen Paace (Canada). Deze sprint wordt hedenavond zes uur verreden. Sportvreugde. Hoe groot de belangstelling voor de ver richtingen van onze sprinters te Berlijn in het algemeen, en van Osendarp in het bij zonder. is geweest, blijkt o.a. uit de huldigen- ontboezemingen, die wij ontvangen. Bij den overvloed van sportberichten, dien wij in deze dagen reeds te verwerken hebben, kunnen wij dezen inzendingen geen plaatsruimte meer afstaan, maar wij constateeren met vreugde, hoe gezonde sportbeoefening in de belangstel ling leeft. LAWNTENNIS. VON CRAMM ERNSTIG ZIEK. Uit Berlijn wordt aan het Alg. Hbld. gemeld, dat de Duitsche tennisspeler Von Cramm ern stig ziek is geworden. Hij zal niet deelnemen aan de Amerikaansche kampioenschappen te Forest Hills. De Amerikaan Carpenter werd winnaar van het discuswerpen en vestigde ook alweer een nieuw Olympisch record. De Engclschman Whitlock (no. 279) veroverde de eerste gouden medaille voor Engeland, door de 50 K.M. snelwandelen te winnen. Louis Hostin, die eerste werd in de halfzwaar- gewichtklasse gewichtheffen. (Van onzen specialen medewerker.) BERLIJN, Woensdag. Op overtuigende wijze heeft Tinus Osendarp aan de internationale athletiekwereld gede monstreerd, dat hij momenteel inderdaad de beste blanke sprinter ter wereld is en dat zijn bronzen medaille op de 100 meter niet zoo maar aan een of ander gelukje te danken was. Wederom bracht hij de Nederlandsche driekleur aan den Olympischen eeremast, door ook op de 200 meter den derden prijs te beha len, achter de ongenaakbare Amerikaansche negers en wederom juichte de heele Holland- sche kolonie haar blonden landgenoot dave rend toe, terwijl ook het sportieve Duitsche publiek met hartelijk applaus toegaf, dat Ne derland de zoo lang door Duitschland ingeno men eereplaats als het vaderland van Europa's beste sprinters heeft veroverd. De Duitschers houden er van om na een athletiekwedstrijd een totaal-klassement van de beide sprintnummers over 100 en 200 meter op te maken voor den eeretitel van den bes ten sprinter. Welnu, wanneer we dat ook hier doen volgens de gebruikelijke puntentelling van 6, 5, 4. 3, 2 en 1 punt voor resp. eerste tot en met zesde plaats op elk van de beide num mers. dan komen we tot 12 punten voor Jesse Owens, 8 voor Tinus Osendarp, 5 voor Ralph Metcalfe en Robinson, 3 voor Wykoff en Haenni, 2 voor Borchmeyer en Orr benevens 1 punt voor Strandberg en Van Beveren. Op die sprinter-eerelijst prijkt Osendarp dus als tweede, direct na Jesse Owens, maar de eerlijkheid gebiedt ons te erkennen, dat we alle drie negers Owens, Metcalfe en Robinson hooger aanslaan dan den snelsten blanke, die Osendarp is. De athletiekleiders van Amerika hebben echter Robinson niet op de 100 meter en Met calfe niet op de 200 meter laten loopen. om dat men daar te lande ernstige bezwaren had tegen het uitkomen van drie negers zonder een enkelen blanke; men meende, daar eerste en tweede prijs toch vrij safe waren, op elk sprintnummer wel als derden deelnemer een blanken athleet te kunnen inschrijven. Overigens, wat beheerschen de Amerikaan sche negers deze Olympische Spelen op sprint en springnummers: een dubbele negerzege op de 100 meter, 200 meter en hoogspringen, be nevens nog een zege op vèrspringen en 800 meter tot dusverre! De blanke Amerikanen komen pas in het tweede gelid! Behalve Osendarp had Nederland nog een tweeden vertegenwoordiger in de finale 200 meter: de jonge Wil van Beveren liet in zijn demifinale den derden Amerikaan. (Packard), benevens den Zuid-Afrikaan Grimbeck en den Duitscher Neckermann achter zich, waardoor ook hij finalist werd. Twee Amerikanen, twee Nederlanders, een Zwitser en een Canadees bereikten den eindstrijd, waarin Owens zijn derde Olympisch record verbeterde door een tüd van 20.7 sec. te maken. Drie gouden medailles, drie Olympische re cords en twee wereldrecords (waarvan één niet als zoodanig erkend) vormden den oogst van Jesse Owens te Berlijn. Zoo langzamerhand beginnen we ons als Hollander-s verwaand te gevoelen als he<t sprintwedstrijden betreft. We betrapten ons er zelf op dat we „natuurlijk, dat spreekt tooh vanzelf" antwoordden, toen men ons vroeg of Osendarp de finale zou bereiken. Wie had zoo iets vier dagen geleden kun nen bedenken? Wil van Beveren is eenigszins weggezonken in de schaduw van zijn nog grooteren land genoot, maar laten we niet vergeten, dat hij als er geen Osendarp bestond in heel Nederland gevierd zou zijn als de eerste landgenoot, die een Olympische sprintfinale bereikte! Nog twee andere landgenooten zorgden voor een nationaal athletieksucces: Toscani werd negende op de 50 K.M. snelwandelen, waarbij hij met een achterstand van ruim twaalf minuten op den winnaar Whitlock nog verre binnen heit vroegere Olympische record van Green (4 uur 50 min. 10 sec. te Los Angeles) bleef en mej. Ter Braake kwam als winnares van de demi-finale op royale wijze in de finale van de 80 meter horden loop. Ook hier dus minstens een zesde plaats. We verwachten van deze Amsberdamsche de derde of vierde plaats in den eindstrijd, een kans dus op de bronzen medaille. Mej. Ter Braake gold aanvankelijk als onze tweede beste op de horden, maar toen haar doorgaans iets snellere stadgenoot e mej. Doorgeest reeds in de serie werd uitgescha keld (hoofdzakelijk door een slechten start) nam zij de verdediging der Nederlandsche kleuren op schittei-ende wijze over Tegen de Italiaansch signorina Valla. die met 11.6 sec. het wereldrecord evenaarde, is ze kansloos, maar de vier andere finalisten zijn ongeveer haar gelijke. Niet vergeten dient te worden dat num mer dtrie in de eerste demi-finale nog een 0.1 sec. beteren tijd maakte dan de Holland- sche, wier naam in het programma binnenste buiten was gedraaid tot „Braaketer". Spoedig krijgt mejuffrouw Ter Braake haar kans op een Olympische medaille. Onze sprinters rusten uit tot Zaterdag (de 4 maal 100 meter), zoodat verder in de eerste da gen geen Nederlandsche successen op athle- tiekgebied meer te verwachten zijn. De Duitschers. wien het in de eerste dagen zoo mee zat. kregen dezen dag eindelijk ook eens een teleurstelling, doordat hun wereld recordhouder discuswerpen Schroder ruim vijf meter beneden zijn record bleef en slechts vijfde werd op dit nummer, waarop hij als favoriet gold. Zelfs het spreekkoor: ..Schroder, neem den discus in de hand en denk aan het vader land!" dat op de tribunes wea-d aangeheven kon hem niet helpen om de dubbele Ameri kaansche zege te voorkomen. De eerste Yankee. Carpenter, passeerde de 50 meter grens (Olympisch record) de tweede Yankee. Dur.n, wekte verbazing door met een simpelen éénhandschen worp 49,63 me ter te bereiken. Aardig was het dat in de antieke oud- Grïeksche sport van discuswerpen nog een bewoner van het huidige Griekenland. Syl- las. de finale bereikte. Met het zeer langdurige polsstokhoogsprin gen werd deze vierde dag van het Olympisch athletiekprogramma afgesloten! vijftien nummers er van zijn thans afgewerkt. Ame rika en Duitschland blijven royaal aan het hoofd. Alweer een gouden medaille voor Amerika. Hoe Woodruff de S00 Meter won. De indeeling der heats. Op het Woensdag gehouden F.I.S.A.-congres werd o.m. Dr. Marres (Nederland) in de jury van aankomst gekozen. Dr. Mieremet, de voor zitter van den Ned. Roeibond werd benoemd tot scheidsrechter. Op 11 Augustus beginnen de roeiwedstrijden. In het nummer vier met stuurman start in de eerste heat Nederland met Tsjecho-Slowakije, Denemarken, Japan, Brazilië en Zweden. Aan vang 3 uur. Te 4 uur wordt de eerste heat van het num mer 2 zonder stuurman verroeid en wederom start Nederland het eerst met Brazilië, Zwit serland, België en Polen. Te 5 uur wordt een begin gemaakt met het skiffnummer. Ten Houten start in de eerste heat tegen Brazilië, Polen, Joego-Slavië, Est land. Woensdag 12 Augustus worden de voorwed strijden geroeid van de nummers twee met stuurman, vier zonder stuurman, double scull en achtrïemsgieken. Definitief werd besloten de Europeesche kampioenschappen in 1937 in Amsterdam te houden en wel op de nieuwe roeibaan bij Am stelveen. Dr. Mieremet werd als vice-voorzitter van de F.I.S.A. gekozen. De heat-indeeling werd als volgt samen gesteld: Dinsdag 11 Augustus: 15.00 uur: vier met stuurman, 16.00 uur: twee zonder stuurman, 17.00 uur: skiff. Woensdag 12 Augustus: 15.00 uur; twee met stuurman, 15,45 uur: vier zonder stuurman, 16.30 uur: double scull, 17.15 uur: achtriems gieken. 18.00 uur: skiff herkansing. Tot scheidsrechters werden benoemd de heeren Bouttemy (Frankrijk), Walter (Zwit serland), Mieremet (Nederland) en Wilker (Duitschland). De loting had het volgende resultaat: Dinsdag 11 Augustus: 15.00 uur: vier met stuurman: Eerste" heat: Tsjecho Slowakije, Denemarken, Japan, Nederland, Brazilië. Zwe den. Tweede heat: Frankrijk, Vereenigde Sta ten, Zuid Slavië, Duitschland, Polen. Derde heat: België, Uruguay, Italië, Hongarije, Zwit serland. 16.00 uur: Twee zonder stuurman: Eerste heat: Brazilië, Zwitserland, België, Nederland, Polen. Tweede heat: Hongarije, Uruguay, Ver eenigde Staten. Australië, Denemarken. Derde heat: Argentinië, Engeland, Duitschland, Oos tenrijk. Dr. A. A. J. II. Marres. 17.00 uur skiff: eerste heat: Brazilië, Neder land. Polen, Zuid-Slavië. Estland, Uruguay, Italië, Tsjecho-Slowakije, Engeland, Argen tinië. Tweede heat: Vereenigde Staten, Duitsch iand. Australië. Oostenrijk, Canada. Derde heat: Hongarije, Zwitserland, Noorwegen, Zuid-Afrika, Frankrijk. 12 Augustus: Twee met stuurman. Eerste heat: Italië, Ver. Staten, Hongarije, Polen, Duitschland, Brazilië. Tweede heat: Zuid Sla vië, Denemarken, Frankrijk, Japan, Zwitser land. Nederland. Vier zonder stuurman: eerste heat: Ver. Staten, Duitschland. Hongarije. Oostenrijk, Denemarken. Tweede heat: Zwitserland, Ita lië. Nederland. Engeland. Double scull: eerste heat: Australië, Polen, Vereenigde Staten. Frankrijk, Tsjecho Slowa kije. Hongarije. Tweede heat: Duitschland, Engeland. Oostenrijk, Brazilië, Zuïd-Slavië, Zwitserland. 8-riems gieken: eerste heat: Ver. Staten, Engeland. Frankrijk, Japan. Tsjecho Slowa kije. Tweede heat: Australië, Italië, Hongarije, Brazilië, Canada. Derde heat: Denemarken, Duitschland, Zuid-Slavië. Vrijwel alle county-wedstrijden, welke Woensdag begonnen, werden eindelijk door goed weer begunstigd. Alleen te Canterbury moest de wedstrijd Kent 275 tegen Lancs 42—3 wegens slecht licht gestaakt worden. York shire 384, waarvan Legland 113 (zijn zesde century) tegen Northants. Notts 309—9 (Hard- staff 112) tegen Leicester. Warwick 181 tegen Britsch-Indië 1043. Surrev 204 tegen Derby 151—2. Sussex 323 <H. Parks'107x) tegen Hants 36—3. Glamorgan 207 tegen Somerset 92—5. Middlesex 410 (Hendren 127) tegen Gloucester 23—3. The Army 256 tegen Public Schools 172—7.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 11