KORFBAL WIELRIJDEN MOTORWIELRIJDEN HOCKEY IJSHOCKEY. SCHAKEN TAFELTENNIS ZWEMMEN ZEILEN ROEIEN HANDBAL MAANDAG 28 SEPTEMBER 1936 HAARLE M'S DAGBL AD 9 NED. KORFBALBOND Overzicht. Het regenachtige weer werd gedeeltelijk spelbreker, zoowel bij den N.K.B. als bij den H.K.B. Enkele wedstrijden, waarbij Haarlenische twaaltallen betrokken woren, gaven de vol gende uitslagen. Oosterkwartier 2 verraste haar aanhangers door haar opdere stadgenoote met 32 te overwinnen. S.V. l nam het er van en versloeg de reserves der Haarlemmers met 133. Flora 1 ging op den goeden weg voort en won van D.V.D. 2 met 5—0. De Uitslagen. WESTELIJKE AFDEELENG. Eerste klasse. Swift—DVD 10—6 WesterkwartierLuto 11—2 SportiefKattenburg 3—4 Tweede klasse. AvantiSamos 5—2 DED—Hercules 4—6 RohdaVolharding 3—3 OosterparkWesterkwartier II 10—2 Derde klasse. Togo—Oosterpark II 6—1 De WesterDTV III 11—1 Oosterkwartier II—Haarlem 3—2 Amstelodamum—Blauw Wit IV 6—0 Haarlem* II—Sport Vereent 3—13 Flora—DVD n 5—0 Flora—D. V. D. 2 (5—0) Het begin is voor Flora; steeds wordt haar aanval van werk voorzien. Het duurt niet lang of haar meerderheid wordt in doelpun ten uitgedrukt, waarvan Heykoop de fabri kant is (20). De volgende aanval heeft ook niet lang werk; mej. Wesseling en Geels vergrooien den voorsprong tot 40. Na de rust blijft Flora steeds in de meer derheid maar het duurt lang, eer zij het laat ste doelpunt door H. Thuis weet te scoren. (5-0). Oosterkwartier 2Haarlem 1 (32) In dezen weinig interessanten wedstrijd is het Oosterkwartier 2 gelukt, beslag te leggen op beide punten. De eerste tien minuten is Oosterkwartier sterker. Even later is Haarlem ingespeeld en gaat ook in den aenval. Hét schieten van Haarlem is slecht. Na 20 minuten neemt Oosterkwartier de leiding door mej. G. Starink (10). Nog voor rust vergroot zij den voorsprong door B. Poelgeest (20) Na rust doelt Haarlem het eerst door B. Vinke. Tien minuten later maakt D. Buur er 31 van. Na de vakverwisseiing weet mej. L. de Graaff voor Haarlem den achterstand in te loopen (3—2'). Een komt Haarlem goed opzetten, maar het schot is zoek. Ook Oos terkwartier weet niet meer te doelen. Met 32 komt het einde. Blauw Wit 3Oos ter kwartier 1 (54) Na tien minuten doelt Blauw Wit het eerst (10). Mej. B. Zandstra weet al spoedig den gelijkmaker te scoren (11). Na de vakverwisseling herneemt Blauw Wit de leiding (21). Met een mooie doorbraak is het W. v. d. Linden, die gelijk maakt (2—2>. Even voor rust krijgt Oosterkwartier een straf worp te nemen; deze wordt echter door Th. Poelgeest gemist. Na rust weet Blauw Wit al spoedig den stand op 42 te brengen. In de beginopstelling verkleint H. Hommers den achterstand in (43). Blauw. Wit maakt er dan 53 van. Tien minuten voor einde weet W. v. d. Linden met een mooi afstand schot er 54 van te maken. Blauw Wit heeft ondanks het aanteeke- nen van het protest met 54 gewonnen. Zij verzuimde dit in te trekken, zoodat dit pro test door zal moeten gaan. Haarlem 2S. V. 1 (313) Dat S. V. zou winnen, was te verwachten, dat het verschil echter zoo groot werd, ligt wel aan het feit dat S. V. een veel betere partij Vrij spoedig na het begin heeft S. V. reeds een 02 voorsprong. Dit ontmoedigt de thuis club; haar spel is mat Regelmatig voert S. V. den stand op tot 06. Als na de hervatting de stand op 08 ge bracht is, komt het eerste tegenpunt. Ook nu blijkt S. V. veel sterker; als de scheidsrechter het einde van dezen eenzijdigen wedstrijd aan kondigt is destand 313. HAARL. KORFBALBOND Aurora. Secretaris J. H. F. Overweter, Timorstr. 196. Gespeeld op 27 September: Aurora 2Aurora 3 afgelast Aurora 4Zwalufn 1, Zwal. niet opgek. Alw. Ready 3-Aurora 5 4—J) Vriendschappelij k Pal vu 1Aurora 1 22 Te spelen op 4 October: Aurora 1—Animo 1 12 uur Aurora 3Aurora 2 10 uur Aurora 4T. H. B. 3 2 uur Sport Vereent 4Aurora 5 10 uur Algemeene ledenvergadering op Maandag 28 September in café „Suisse" Rijkstraatweg. Aan vang 8 uur. T. H. B. Secretaris P. Uuljee, Amsterdamstraat 76, Haarlem. Zondag 27 Sept. gespeeld: DTV 2—THB afgelast. Haarlem 4THB afgelast. THB 3—Meerlebosch 3 4—2 Te spelen Zondag 4 Oct.: THB 1—Oosterkwartier 2 om 2 uur. Het H. K. B. programma is nog niet be kend. D. S. V. Secretariaat: Romolenstraat 11. Door terrein-afkeuring werd niet gespeeld. Te spelen op Zondag 4 October: Meerlebosch 1DS.V. 1 2 uur (Nachte gaalstraat). D.S.V. 2Zwaluwen 2 uur (D.S.V.-veld). Oefenen: Woens- en Zaterdag van 25 u. Op de laatste bestuursvergadering is het bestuur als volgt samengesteld: voorzitter: P. C. Deen. tevens wedstr.-secr.; Ie secreta resse mej. A. J. Deen; le penningmeeste- resse mevr. J. v. d. Putten; 2e seer W. v. Hamersveld; 2e penn. W. Piepenbrink; com missarissen J. de Boo en H. Hessels; adspi- rantencomm.: P. C. Deen en W. v. Hamers veld. Club-avond: Op Donderdag 1 October heb ben de adspiranten hun len clubavond van 7-9 uur; Hofdijkstraat 56. Voorgesteld als lid: de heer H. Jansen, Oosterkwartier. Secretaris A. Engberink, Busken Huet- straat 14 Gespeeld Zondag 27 Sept.: N. K. B.: Blauw Wit 3Ooster kwartier 1 54 Oosterkwartier 2—Haarlem 1 32 H K. B.: Animo 1Oosterkwartier 3 48 Oosterkwartier 4Alw. Ready 2 afgelast. Te Spelen Zondag 4 Oct.: Oosterkwartier 1Vesta 1, 2 uur N. K. B.: THB 1Ooster kwartier 2, 2 uur. H K. B.: Oosterkwartier 3—Watervliet 2, 10 uur. THB 2Oosterkwartier 4. 10 uur. Het bestuur heeft een wijziging gebracht in de donatie (gezien de tijdsomstandighe den) en deze gebracht per persoon van 25 op 20 ets. per maand. Dame en Heer 30 ets. per maand. Werkloozen 10 ets per persoon per maand. Dame en Heer (werkloos) 15 ets. per maand. Deze wijziging ingaande met de maand September, Schoolwedstrijden. Voor de eerste maal organiseerde de Haar- lemsche Korfbalbond schoolkorf bal wedstrijden op het terrein aan de Kleverlaan. Na de vele moeite, die de H. K. B. gedaan heeft inzake jeugdkorfbal, hebben nu reeds 14 ploegen in geschreven. Onder deze treffen we weer Haarlem aan met 2 ploegen, de nieuwe ver- eenigingen 7 waluwen uit Hillegom en Ooster kwartier el! met 2 en Meerlebosch zelfs met 3 ploegen. Deel werd genomen door de scholen 32, 33 en 38, waarvan school 38 wel het best voorbe reid in het veld kwam. Deze bleek dan ook de sterkste te zijn. Maar ook door de anderen is er hard gewerkt; allen hebben tot het laatste volgehouden. De uitslagen luiden: School 38 tegen 32 50 Schrool 33 tegen 32 01 School 33 tegen 38 0—6 Na afloop deelde de voorzitter van den H. K. B. onder eenige toepasselijke woorden aan het winnende twaalftal diploma's uit. De Zesdaagsche te Londen. Het Duitsche koppel KilianVopel heeft Zaterdag den Londenschen zesdaagschen wie lerwedstrijd gewonnen. De afgelegde afstand bedroeg 3286.605 K.M. De gebroeders Van Kempen eindigden met vijf ronden achter stand op de zevende plaats. H. S. V. „De Kampioen". Nadat in Alkmaar nog een clubontmoeting heeft plaats gehad met Alkmaria, moest een revancheontmoeting met Le Champion op de Vekabaan wegens het ongunstige weder in de ochtenduren worden afgelast. Hiermede is het Baanseizoen afgeloopen; het eindresultaat der Baanwedstrijden is, uitgezonderd de Baan- competitie .en de verschillende omniums, als volgt: A-klasse; De Best 37, Brey 21. Schelvis 21, Wester 18. v. Rooyen 17. Groot 17. ten Boom 16. Sëhaper 16. M. Peetoom 12, Th. Drost 9, Fabel 8. Moerkerk 7, P. v. d. Heyden 5, v. Dijk 5. Fruitema 4, Heyselaar 2, Rijneveld, Oudolf en Scheidier elk 1 punt. B-klasse: Esveld Opbroek en Burger elk 17, D. Drost 16, R. Hessels 13, Meyer 12, Dalfsen 12, H. Peetoom 10, Serdik 9, Valkman 8, de Vos 8. Jansen 7, Burggraaf 6, v. Halst 6, v. Noor den 6. J. Hensen 5, Buldman 4 en de Goede 2 punten. C-klasse: Bakker 17. de Lange en P. Peet oom 14, L. Sietsma 9, J. Sietsma 6," Keizer 3 en de Graaf 1 punt. In titaal werden 12 Baanwedstrijden gere den waaraan 55 renners deelnamen welke in totaal 62 wedstrijden reden. A.s. Zondag wordt het lange afstandkam pioenschap der club gehouden. Wedstrijden te Leeuwarden. Zaterdag werden op de wielerbaan te Leeuwarden wedstrijden gehouden, waaraan o.a. ook onze wereld- en Olympisch kampioen Arie van Vliet deelnam De sprintwedstrijd werd door hem gewonnen, terwijl de wereld kampioen eveneens de tijdrace won. De uitslagen luidden: 1. Arie van Vliet, 5 pnt.; 2. B. Leene 6 pnt.; 3. van der Voort, 8 pnt., 4. Verberck 8 pnt.; 5. Ooms 9 pnt.; 6. Kropman 9 pnt. Tijdrace over 500 meter met vliegende tart itweede deel omnium): 1. Arie van Vliet, 31.1 sec. 1 pnt.; 2. Verberk 32.7 sec. 2 pnt. 3. van der Voort 33.1 sec. 3 pnt. 4. Krop man 33.5 sec. 4 pnt.; 5. Leene 33.6 sec. 5 pnt.; 6. Ooms 35.8 sec. 6 pnt. Klassementsrace over 4 K.M. met vier klassementen (derde deel omnium): 1. van der Voort 9 pnt.; 2. Arie van Vliet 11 pnt.; 3. Leene 11 pnt.; 4. Ooms 17 pnt.; 5. Krop man 18 pnt.; 6. Verberk 18 pnt. Totaal uitslag omnium: 1. Arie van Vliet 17 pnt.; 2. van der Voort 20 pnt.; 3. Leene 22 pnt.; 4. Verberk 28 pnt.; 5. Kropman 31 pnt. 6. Ooms 32 pnt. Excelsior. Bovengenoemde vereeniging houdt haar wegkampioenschappen over den langen af stand in de Purmer. De baankampioenschappen over den langen afstand zijn uitgesteld wegens den regen. Nachtrit Motorclub Haarlem. FRANS VAN RUMPT JR. WINT DEN EERSTEN PRIJS. In den nacht van Zaterdag op Zondag jJ. werd door de Motorclub Haarlem een nachtrit gehouden, waaraan door een groot aantal le den werd deelgenomen. Ondanks den zwaren regen werd dapper volgehouden; allen ver schenen weder, hoewel doornat, aan de finish. De route, welke in totaal 290 K.M. lang was. voerde de rijders door Utrecht en Gelder land. In Putten werden de deelnemers ont haald op warme chocolade. Vooral het rijden van Frans van Rumpt Jr., viel op. Bij den einduitslag bleek, dat deze de beste prestaties geleverd had, door dezen rit uit te rijden met slechts 2 strafpunten; waarvoor hem een extra woord van hulde toekomt. De verdere uitslagen luiden: 2 H. Westerhoven 6 strafpunten. 3. H. v. d. Meer 8 strafp., 4. Kors. 5. Irreger, 6. Boersma. ieder met 30 strafp.. 7. Jelsma, 35 strafp.. 8. P. Gras. 40 strafp.. 9. Heemskerk 56 strafp., 10 Bakker 60 strafp., 11. Vimke 60 strafp. HOCKEYSTICKS. Alleenverkoop van wereldmerken als DUNLOP SPALDING vanaf 6.95. SPORTHUIS HAARLEM, Groote Houtstraat 123 - Telef. 12215. (Adv. Ingez. Med.) De Hockeydag uitgesteld. Het was Zondagmorgen weinig aangenaam te vertoeven op de hockeyvelden van Amster dam, noch voor spelers, noch voor publiek. De overigens goede terreinen hadden nu toch wel te veel water te verwerken gekregen, zoo dat ze zwaar te bespelen waren. Aangezien hockey nog steeds uitsluitend voor genoegen gespeeld wordt en dit Zondag morgen zeker geen genoegen was, werd beslo ten de reeds begonnen wedstrijdenreeks af te breken en van verder spelen af te zien. Jaarvergadering Ned. Hockeybond. Zaterdag werd te Amsterdam onder leiding van den heer R. baron Van Pallandt de jaarlijksche algemeene vergadering van den Ned. Hockeybond gehouden. Na een uitvoerige discussie werd bepaald, dat in het vervolg een halve kampioenscom petitie zal worden gespeeld tusschen Oost, Zuid en West; elke kampioensclub zal een thuiswedstrijd hebben. De bestuursleden de heeren R. Baron van Pallandt, J. Wagener Jr., Tj. van Holkema Jhr. Mr. W. C. Hooft Graafland, Mr. C. Ch. Geyl, L. J. Hoffman en Jhr. L. J. Quarles van Ufford werden voorts bij acclamatie herko- kozen. Ook de elftalcommissie, bestaande uit de heeren J. Wagner Jr.. Mr. C. Ch. Geyl. F. Drijver, A. J. van Rhede van der Kloot en Jfir. L. J. Quarles van Ufford, werd hei-be noemd. De competitie voor de hoogste klassen be gint 4 October; de vierde klasse een week later. De heer v. Pallandt sloot de bijeenkomst nadat hij nog gelegenheid had gevonden het Nederlandsch elftal en den spelers van he B-elftal dank te zeggen voor hetgeen zij in 't afgeloopen seizoen hadden gepresteerd. In het bijzonder bracht hij dank aan hen, die hadden medegewerkt om den derden prijs van het Olympisch hockeytournooi voor Hol land te veroveren. Jaarvergadering Ned. IJshockeybond. Zaterdag is in Den Haag door den Ned. IJshockeybond de algemeene vergadering onder voorzitterschap van jhr. P. J. Boogaert gehouden. Spr. hoopte, dat nu er geen ploeg naar Garmisch was geweest er wel een team naai de weredkampioenschappen te Londen, welke van 17 tot 27 Februari zullen worden gehou den. zal kunnen worden afgevaardigd. Als volgende programmapunt was de be spreking van het jaarverslag van den scre- taris-penningmeester aan de orde. Daarin wordt hulde gebracht aan Hans Bruck, die zooveel voor den N.Y.H.B. heeft gedaan. Gewezen werd op het feit. dat ónze spelers momenteel op den goeden weg zijn. Voorts wordt den spelers hulde gebracht voor hun keurige prestaties. De samenwerkini met den K.N.S B. is heel goed te noemen. Het bestuur werd als volgt samengesteld: jhr. P. J. Boogaert, voorzitter, H. C. van Zalinge, secretaris-penningmeester; A. P. Kampen mr. C. Hennyt F. de Jong, A. van Olst en mr. W. E. baron van Till. Plannen werden beraamd om een competitie in het leven te roepen. Een commissie, be staande uit de heeren van Olst, De Jong, Globes en Brlck als technisch adviseur, zal nadere plannen uitwerken. Daarna sloot de voorzitter de vergadering. Schaakclub „De Rochade". De laatste vier hangpartijen van de Zomer wedstrijden zijn thans uitgespeeld. De resul taten waren: Hoogd klasse A. D. de GrootH. Schmitz 01 J. A. B. Zoontjes—H. Schmitz V2y2 Eerste klasse: Groep A: J. Roelfs Jr.Ph. Bakker 01 Tweede klasse: Groep B: J. J. Teekamp Jr.,C. J. Beekman 0—1 Hiermede zijn de Zomerwedstrden geëin digd. Wij laten de volledige uitslagen hieron der volgen. Hooflklasse: 1. Dr. J. H. Pannekoek 3'2 p.; 2. H. Schmitz 2y. p.: 3. en 4. A. D. de Groot en J. A. B. Zoontjes, ieder 2 p.; 5. F. Minnema 0 p. Eerste klasse: Groep A. 1. en 2. J. F. Mantz en Ph. Bakker, ieder 4 p.; 3. A. de Jong 3'! p.; 4. W. Worsteling 2 p.; 5. J. Roelfs Jr. V/2 p.; 6. J. E. Strengers 0 p. Groep B: 1. J. P. Koop 2y2 p.; 2, 3. en 4. J. P. A. van Dorp, H. Gogoll en Barry Blokker, ieder 2 p.; 5. J. J. van Toren iy2 P- Tweede klasse: Groep A. 1. J. Blokker 4 p.; 2. J. M. Nidelstein Walter 3 p.; 3. en 4. J. J. Teekamp Sr. en Joh. van Polen, ieder 2 p.; 5. F. J. van Steyn 0 p. Groep B. 1. J. W. Schipper 2J/2 P-; 2., 3. en 4. C. J. Beekman, J. Spruit en J. J. Teekamp Jr., ieder 2 p.; 5. P. van Rossem V/2 p. Derde klasse: Groep A: 1. J. Phlippo 5 p.; 2. W. J. Hofkes 4 p.; 3. en 4. P. E. Kolderie en W. A. J. de Mol, ieder 3 p.; 5. A. Frijn 1 p.; 6. C. J. H. Rademaker 0 p. Groep B: 1. W. de Wit 5 p.; 2. J. Wever 3y3 p.; 3. en 4. A. Strengers en P. M. Dorleijn, ieder 2y p.; 5. W. Kuyper iy2 p.; 6. Ch. Kop pen 0 p. Schaakclub „Het Oosten". De uitslagen van de gespeelde wedstrijden luiden: Voor de bekers: Groep I v. BeemHoreman WijtkampHuizing Groep II: Bijster-Lubeek J. BaartseBijster MulderLubeek Groep IIIA: KwaakLind Zwaanswijk—Traksel Sr VeermanKoning Groep IIIB: VolkBlok HoofdKoster De la CourtBergman Bijl—Tork Tevens kunnen wij meedeelen. dat dr ^haakclub ,.Het Oosten" met 4 tientallen aan de competitie van den N. H. Schaakbond zal deelnemen 1—0 1—0 0—1 0—1 0—1 0—1 1—0 0—1 0—1 1—0 1—0 Haarl. Tafeltennisbond. Het tournooi van den heer H. Goldberg in „Monopole" te Zandvoort wordt inplaats van 30 September gehouden op 14 October as., 's middags 2 uur. De Tafeltennis Club „Hollandia" zal na de oprichting den volgenden naam dragen: Ta feltennis Club „Zandvoort". Het voorloopig se cretariaat is gevestigd bij den heer H. Gold berg, Wilhelminaweg 20, Zandvoort. In de propagandacommissie van den H. T. T. B. hebben de volgende heeren zitting: P. C. Telhuys, E. J. F. van Abbevé en H. W. Fris. De materiaalkeuringscommissie zal binnen kort haar werkzaamheden beginnen. Jaarvergadering Ned. Tafeltennisbond De Nederlandsche Tafeltennis Bond hield zijn eerste jaarvergadering te Utrecht. Bij de opening deelde "de voorzitter, de heer Kappelhoff, mede dat de N.T.T.B een felicitatie heeft gericht tot H.K.H. Prinses Juliana en Prins Bernhard. welke mededee- ling met applaus werd ontvangen. De voorzitter schetste vervolgens den gang van zaken in de afgeloopen periode, welke zeer bevredigend is geweest. De jaarverslagen werden goedgekeurd, evenals de statuten, huishoudelijke regle menten, competitie- en wedstrijdreglement. In gevolge het besluit, op de oprichtings vergadering genomen, trad het geheele be stuur af De heeren G. H H. Kappelhoff en E P. L. Baars, resp. voorzitter en penning meester. stelden zich niet herkiesbaar In het bijzonder werd het heengaan van den heer Kappelhoff betreurd. De voorzitter van den Gooischen Tafelten nis Bond. de heer F. Stumpf, stelde voor. om als weerdeering voor het baanbrekend werk door den heer Kappelhoff verricht, hem tot eere-lid te benoemen, welk voorstel bij ac clamatie werd aangenomen. Het bestuur werd vervolgens als volgt sa mengesteld: A. G. Glas. voorzitter: leden: A. Danner. N. Dusseldorp. H. Freddy Koen Jr.. W. J. Nieuwenhuyse, J, J. van Raalte. D A. J. Sloof. Afzwemfeest Sportfondsenbad. Evenals zijn voorgangers heeft ook het ze vende afzwemfeest in het Sportfondsenbad een prettig verloop gehad. Zondagmiddag hebben 82 candidaten en candidaatjes met succes hun zwemproef afgelegd. In totaal hebben nu reeds 580 personen in het Sport fondsenbad hun diploma behaald. Het num mer 25 Meter gekleed zwemmen van de leer lingen, waarmede dit programma na een kort woord van de bedrijfsleidster, Mevrouw C. E. SchmidtMüsler. geopend werd, was bijzonder aardig, daar de zwemmers gekleed te water gingen. En hoe gekleed! Alleraardigste en origineele costuums werden aan het publiek getoond, alvorens men met het nat ging kennis maken. Van sommige pakjes was het bijna jammer, dat ze een onderdompeling moesten ondergaan! Het figuurzwemmen van de dames van den Nederlandsehen Arbeiders Sportbond oogstte veel bijval. Het moet heel wat oefening heb ben gekost, alvorens de vele figuren op een dergelijke wijze uitgebeeld konden worden Het was een goede gedachte van het bestuur der Sportfondsen om den leerlingen eens te laten zien in wel een snel tempo.er wel ge zwommen kan worden. Ploegen van D.W.R., H.V.G.B.. H.P.C. en Haarlem gingen te water voor een wedstrijd over 10 x 33 1 3 Meter vrije slag. De snelheid der zwemmers op deze korte baan was bijzonder groot. De ploegen gaven elkaar niets toe. H.V.G.B. wist tenslotte iets uit te loopen en tikte als eerste aan in 3 min 11 2 5 sec.: deze ploeg zwom echter buiten mededinging mede. H.PC. arriveerde 1 en 2 5 sec. later, terwijl de ploeg van Haarlem een tijd maakte van 3 min. 13 en die van D.W.R. 3 min. 19 sec. Niet minder interessant was de 10 x 33 1/3 Meter sleepen met pop door de Haarlemsche en Heemsteedsche reddingsbrigade. Haarlem kwam met twee ploegen uit. welke resp. als nummer een en twee eindigden, terwijl de Heemsteedsche brigade de rij sloot. Het was jammer, dat Denneboom bij de schoonspringdemonstratie verstek liet gaan, Hij werd echter verdienstelijk vervangen door J van Hemsbergen (Haarlem). Deze liet even als W. Schatens van A.Z. 1870 fraaie sprongen zien. Het jollenkampioenschap van Nederland. De Zaankanter Van de Stadt won Zaterdag op de Kagerplassen het jollenkampioenschap van Nederland. No. 2 werd Landsman, 3. De Jong, 4. Evers, 5. Brazilay. 6. Kröger, 7. Broer. Van Vliet opgegeven. Van Lijnen Noomen volgeloopen. Het kampioenschap van Nederland in de twaalfvoetsjollenklasse werd tot dusver ge wonnen door: 1923 C. N. Hin, 19241928 W. de Vries Lentsch; 1929 en 1930 Bob Maas; 1931 en 1932 P. J. J. Huybers; 1933 Bob Maas 1934 en 1935 P. H. R. Borgerhoff Mulder; 1936 E. G. van de Stadt. De jaarlijksche wherry-wedstrijd AbcoudeAmsterdam. SUCCESSN VOOR „DE HOOP". De Zondag gehouden jaarlijksche lange afstand roeiwedstrijd AbcoudeAmsterdam (ongeveer 14 K.M.) had het volgend resul taat: Vierriems outrigged wherries: 1. „Ju bilee" (Hoop) met J. Wijsman Jr. (boegi. A. P. Gaarlandt (slag) en P. C. van Niftrik (stuurman), 1 uur, 5 min. 57 3/5 sec. Vierriems inrigged wherries: 1 ..Kras" (Hoop) met J Oomkens (boeg), E. Zeegers (slag) en mej. E. Klein (stuurvrouw)1 uur, 14 min. 18 3 5 sec. Tweeriems outrigged wherries: 1 ..Zwaan" (Hoop) met J. Zeegers Jr. en mej. M. Zee gers (stuurvrouw) in 1 uur 4 min. 25 sec. De competitie van het K. N. G. V. Naar ons wordt medegedeeld, begint de K. N. G. V.-Handbalcompetitie voor alle klas sen in verband met de Bonds wande ld ag op Zondag 4 Oct. a.s. nog niet, maar op 11 October a.s. Toch zullen er a.s. Zondag aan de Klever laan zoo goed als zeker reeds eenige interes sante wedstrijden plaats hebben; zoo zullen de Raplditas (Heeren) „de Lijnden" uit Half weg ontvangen. Rapiditas (Dames) speelt te gen Concordia I: in de morgenuren spelen de Conc. en Rap-reserves een oefenwedstrijd, verder speelt S. S. S. thuis tegen Rapiditas II (Dames), i Nieuwe bridge-telling. Invoering op 1 October a.s. Zooals bekend heeft het congres van den Internationalen BZridgebond (I.B.L de re gels. die tot nu toe voor de Portland Club gol den. ovzrgenomn. zoodat de regeling voor de aowntrekken een wijziging heeft ondergaan. De Nederlandsche Brilge Bond heeft thans ook de nieuwe regeling overgenomen en zal de nieuwe downtrekken-regeiing met 1 October as. invoeren. Zij komt op het volgende neer: Niet kwetsb. Kwetsbaar Niet gedoubleerd per dwontrek 50 pt. 100 pt. Wel gedoubleerd le down trek 100 pt. 200 pt. Elke volgende down- trek 200 pt. 300 pt. ANTI-REV. VERKIEZINGSVERGADERINGEN In samenwerking met de AR. kiesvcreenigingen uit Heemstede. Bloemendaal enAerdenhout wor den door de A.R. Kiesvereeniging In Haarlem eenige groote verkiezingsvergaderingen geor ganiseerd. Op Vrijdag 16 October as. zal in het ge bouw van den Ned. Protestantenbond a.d. Ja- cobstraat optreden Ds. B E. J. Bik. Evang. Luthersch predikant te Enkhuizen, en op Donderdag 10 December, in hetzelfde ge bouw mr. H. Bijleveld uit Amsterdam. 472ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse. 5de lüst Trekking van Maandag 28 September 1! Hooge Prijzen 1000 5307 5809 7223 13439 15612 17933 400 587 10281 16170 18294 200 570 19374 19551 loo— 7171 11534 11550 15069 15376 18215 Prezen van "0. 51 575 1561 2089 2925 3513 4109 5134 128 129 178 353 373 4ll 1597 2370 6533 7230 7329 7369 1564 2280 3061 3084 3620 3645 4336 4522 5160 5423 6129 6276 6690 6744 600 752 853 961 1731 2404 3180 3678 4616 5535 6330 1313 1948 2725 3205 3711 4795 5968 6763 0824 6835 7120 1436 2018 2893 3386 3881' 5092 6002 6497 7152 8032 8456 8804 9838 10269 10792 11512 12300 13200 13648 14200 14790 15227 15983 16554 17440 17873 18640 19162 19990 7401 7524 7884 7965 7967 8201 8283 8300 8406 8420 8427 8451 8586 8604 8719 8724 8742 8755 8763 8846 8962 8975 9021 9592 9627 9770 9953 9974 10041 10048 10034 10097 10145 10326 10368 10643 10715 10777 10790 10791 10820 11006 11012 11094 11101 11299 11481 11640 l1 12035 12118 12139 12227 12229 12535 12 573 12610 12716 12815 13146 13157 13331 13338 13347 13376 13385 13466 13503 13668 13796 13851 13918 14030 14036 14181 14207 14272 14414 14718 1*735 14745 14788 14995 15011 15025 15106 15124 15145 15157 15259 1526C 15316 15480 15501 15569 15828 15990 16025 16048 16085 16282 16316 1CIÖ9 16639 16794 16874 16936 17054 17091 17309 17457 17462 17499 17648 17671 17724 17736 17901 17903 17963 18114 18102 18402 18547 38657 18727 18841 18857 18827 18938 19117 19418 1C540 19J83 19870 19718 15J01 19918 20192 C0266 20314 20585 20671 20874 Nieten 27 53 71 107 109 122 333 185 192 201 245 250 319 320 334 360 384 406 408 430 451 509 640 665 677 693 812 865 892 956 968 978 981 1018 1027 1079 1094 1119 1122 1172 1217 1223 1806 1319 1366 1408 1451 1451 1499 1558 1592 1612 1749 1758 1759 1773 1814 .816 1830 1862 1876 1877 1878 1851 1892 1966 1984 2055 2056 2059 2111 2158 2160 2170 2191 2193 2208 2210 2219 2237 2278 2311 2331 2355 2374 2384 2431 2434 2563 2671 2687 2879 3060 3089 3163 3167 3206 3217 3227 3271 3288 3299 3322 3323 3349 3380 3414 3436 3506 3536 3606 3619 3698 3701 3707 3801 3864 3874 3883 3911 3953 3977 4024 4048 4070 4073 4130 4174 4176 4239 4249 4275 4357 4372 4405 4417 4458 4468 4577 4599 4650 4717 4731 4736 4764 4873 4882 4915 4966 5001 5031 5996 5163 5208 5279 5303 5348 5349 5361 5367 5444 5445 5475 5521 5591 5632 5675 5754 5900 5915 5969 5978 6004 6042 6062 6072 6095 6140 6216 6248 6289 6308 6327 6331 6355 6410 6428 6467 6491 6532 6535 6630 6701 6706 6736 6745 6761 6776 6784 6795 6820 6842 6855 6857 6891 6892 6999 7013 7037 7046 7087 7138 7144 7219 7234 7236 7254 7259 7321 7347 7415 7425 7512 7651 7667 7675 7750 7788 7850 7855 7878 7882 7893 7896 7907 7936 7959 7976 8035 8058 8074 8125 8130 8144 8209 8298 8408 8445 8462 8502 8525 8568 8655 8670 8675 8681 8694 8795 8803 8809 8825 8828 8836 8851 8876 8900 8911 8924 8939 9048 9116 9121 9125 9151 9154 9194 9202 9218 9229 9239 9276 9332 9370 9418 9430 9480 9488 9500 9519 9587 9G09 9683 9693 9695 9701 9779 9858 9S07 S330 10034 10047 10051 10071 10208 10214 10289 10291 10352 10355 10392 10416 10418 10451 10471 10490 10561 10586 10J90 10624 10637 10701 10742 10760 10768 10775 10806 10827 10834 10870 10942 10945 10950 10963 10984 10998 11021 11023 11175 11217 11219 11284 11334 11399 11434 11461 11471 11530 115S4 11620 11624 11642 11687 11692 11702 11718 11758 11876 11884 11928 11966 12004 12007 12042 12044 12060 12133 12206 12200 12221 12225 12233 12259 12347 12431 12456 12182 12491 12548 12601 12630 1263„ 12708 12734 12802 12827 12848 12850 12867 12877 12886 12900 12914 12924 12934 12948 12951 12966 13030 13033 13074 13133 13212 13229 13254 13255 13264 13278 13301 13308 13343 13344 13405 13424 13438 13484 13486 13513 13520 13546 13548 13603 13614 13633 13658 13751 13855 13876 13906 13909 13931 14002 14009 14022 14037 14038 14094 14155 14157 14213 14252 14253 14268 14301 14306 14358 14400 14528 14529 14563 14569 14580 14591 14500 14600 14608 14663 14720 14733 14890 14938 14951 15026 15045 15097 15098 15152 15163 15170 15228 15229 15230 15236 15254 15294 15299 15300 15315 15320 15334 15354 15402 15474 15515 15535 15605 15638 15639 15640 15638 15733 15786 15792 15843 15855 15901 15917 15913 15924 15930 15963 15993 16020 16057 16059 16073 16107 16151 16165 16202 16222 16237 16247 16261 16287 16295 16330 16372 16386 16387 16467 16521 16541 165S7 16575 16581 16588 16611 16663 16702 16730 16746 16860 16890 16903 16948 17014 17031 17088 17190 17276 17289 17294 J7303 17379 17422 17432 17461 17490 17546 17602 17626 17G80 17762 17765 17782 17868 17883 17896 17964 18031 18060 18123 18150 18203 18234 18295 18373 18444 18457 18491 18507 18540 18541 18543 18617 18709 18740 18748 18759 18768 18801 18808 18839 18871 18883 18892 18957 18975 18980 18984 18999 19007 19033 19034 19046 19088 19090 19113 19134 19164 19199 19207 19219 19224 19229 19253 19261 19301 19338 19353 19355 19375 19462 19463 19467 19473 1S492 19522 19531 19562 19593 19598 19610 19612 19632 1Ê642 19650 19658 19671 19696 19704 19707 19733 19735 19760 19773 19794 19807 19815 19849 19856 19871 19890 19950 19998 20019 20051 20091 20094 20148 20158 20168 20189 20190 20222 20245 20239 20302 20316 20318 20413 20419 20425 20458 20467 20475 20484 20523 20540 20574 20613 20644 20683 0696 20708 20728 20758 20785 20802 20901 20902 20969 20978 Verbeteringen 5e klas, 4e lijst: 8074 m a. 8072; 12867 m. z. 1287. 1

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 13