AMSTERDAMSCHE BEURS Het opruimingswerk te Woerden. VRIJDAG 9 OCTOBER 1936 HAARDE M'S DAGBLAD 13 lAAT/TEJBtKICUTIN (Speciale berichtgeving.) WOERDEN. 9 October. Na een dag en een nacht van koortsachtig zwoegen, waarbij vele male de tegenslagen niet ontbraken, is het personeel van ae Nederlandsche Spoorwegen er hedenmorgen ongeveer half drie in geslaagd één spoor vrij te maken, zoodat vanmorgen vroeg de eerste goederentrein weer van den Haag en Rotterdam naar Utrecht kon rijden. Van gistermorgen af tot hedenmorgen toe heeft men onafgebroken met de meest moge lijken spoed gewerkt om dit resultaat te be reiken en wie de geweldige chaos heeft gezien zal zich verbaasd afvragen hoe men kans heeft gezien in zoo'n korten tijd een spoor te ont ruimen. Het zal echter zeker nog eenige weken duren voordat de spoorbaan bij Woerden weer geheel in den ouden toestand zal zijn terug gebracht. Lagen de wagons gisteren torenhoog op. de baan, thans liggen zïi gedeeltelijk in een sloot en op een weiland. Men krijgt nog geenszins den indruk dat men met het opruimingswerk gevorderd is, doch dat komt omdat men zich in den afgeloopen nacht slechts bepaald heeft tot het verwijderen van de wagens van één spoorbaan. Het personeel dat met de opruimingswerk zaamheden is belast heeft een zeer moeilijke taak. Alle verongelukte wagens liggen op el kaar en vlak bij elkaar. Bijna niets kan wor den verwijderd omdat men niet over ruimte beschikt. Men kan niet heen of weer met het verongelukte materiaal, en alles ligt er zoo ingewikkeld, dat men eerst langen tijd heeft moeten beraadslagen waarmede men nu eigen lijk het eerst zou beginnen. Toen er eenige wagens naar den slootkant waren verhuisd, kreeg men meer gelegenheid om te werken, doch alle werkzaamheden gingen toch met vele moeilijkheden gepaard. Wij zijn dezen nacht bij het opruimings werk geweest en hebben toen pas goed gezien hoe geweldig de noodlottige botsing wel geweest moet zijn. Toen de wagens gis teren nog op en over elkaar lagen, begreep iedereen dat hier een ongeluk was gebeurd zooals wij in jaren in Nederland niet gekend hebben, doch men heeft niet kunnen zien dat onder de vernielde wagens ook nog wa gens lagen die volkomen opgevouwen waren Het was een somber tafereel dat wij in dezen kouden en donkeren nacht te zien kregen. Tusschen de ruïnes stonden groote carbid lampen waaruit lange walmende vlammen kwamen; spookachtig werd de plaats van de ramp verlicht en wij konden een gevoel van angst niet onderdrukken toen wij tusschen de vernielde wagens doorliepen. De grond lag be zaaid met volkomen verpletterde dwarsliggers glasscherven waarin het carbidlicht schitterde verwrongen ijzeren staven en yernielde resten van goederen. Hier en daar waarin gaten in den grond geslagen en op een volgende plaats was het grind zoo hoog opgestapeld alsof het juist was gelost. Minuten van angstige spanning zijn er in den afgeloopen nacht doorleefd als de kraan de kabels steeds strakker aantrok en het materiaal geen enkel teeken van beweging gaf. Zou de kraan het houden? Zou de kabel niet breken? Zouden de andere wagens op hun plaats blijven liggen? Wat zal er on der de wagens liggen? Dit waren de vragen die zich bij iedereen opdrongen, en met span ning zag iedereen toe of de resultaten in overeenstemming waren met de verwachtin gen. Platte goederenwagens zaten tot aan de bumpers in den grond geboord en zelfs de hijschkranen konden er geen beweging in krijgen. Maar wij zouden niet de Spoorwe gen van vandaag hebben, wanneer men zich door dergelijke moeilijkheden zou laten ont moedigen. Het duurde minstens een uur doch de wagens kwamen er uit. Met een takel wist men ze los te werken, doch het was noodza kelijk dat men eerst de geheele omgeving af zette daar de kabel steeds strakker en strak ker ging staan en de kans dat hij zou bre ken was zeer groot. Op verscheidene plaatsen moest men de wagens echter met snijbran ders van elkaar los maken, omdat men er met de hijschkraan vrijwel geen beweging in kon krijgen. Toen het één uur was werd het tempo nog hooger opgevoerd. De leiders bij het oprui mingswerk hadden gezegd dat hedenmorgen om zes uur een baan voor het treinverkeer geopend zou worden en wanneer er nog meer tegenslagen zouden komen dan was de kans groot dat deze mededeeling te voorbarig was geweest. Meter voor meter werd de spoor baan in orde gemaakt. Was er weer een wa gen naar de slootkant verhuisd d an ver scheen er onmiddellijk een ploeg wegwerkers met dwarsliggers, de grond werd gelijk ge maakt, nieuwe rails aangevoerd, vastgezet en zoo wist men langzaam maar zeker één spoor weer in zijn ouden toestand terug te brengen. Onder het wapperende licht van een car bidlamp hadden wij nog een kort onderhoud met den heer Kater die met den heer Heili gers de leiding heeft bij de ontruiming. ..Het zal nog wel eenige weken duren, aldus de heer Kater voordat wij zoover gevorderd zijn dat er niets meer is dat herinnert aan deze ramp. Alleen omdat wij zoo spoedig mo gelijk een spoor vrij willen hebben leggen wij de buitenste wagens aan den slootkant neer. Er zuilen echter nog heel wat Zondagen ver strijken voor wij deze wagens hebben wegge sleept. Wij kunnen dit werk n.l. alleen maar 's Zondagsnachts doen, omdat anders het goederentreinverkeer geheel in de war zou ioopen." Het loopt reeds tegen den ochtend wanneer wij de plaats van de catastrophe verlaten. Wij wandelen langs een groote verzameling pa- ketten waarvan er vele gedeeltelijk vernield zijn, een armzalig overschot van de goederen die, op weg naar een onbekende bestemming, hier terecht zijn gekomen, onbeschut doch niet onbewaakt. Een agent houdt een oogje in het zeil en in dat opzicht zijn de goederen dus veilig. De geheele plaats des onheils is ver licht en hierdoor steekt zij scherp af tegen de donkere omgeving van het landelijke Woer den. Alleen in de verte glinsteren eenige roode lichtenStation Woerden staat op onveilig. Weensche nazi's demonstree- ren voor Goering. Politie verricht arrestaties. WEENEN, 9 October (Stefani-A.N.P.) Goe ring is op doorreis naar Boedapest hier aan gekomen. Hij reist incognito, desondanks trachtten een aantal nationaal-socialisten bij het station en de Duitsche legatie te betoogen. De politie greep in en verrichtte verschei- deiip arrestates Goering zal geen bespre- king vceren met de leden der Oostenrijkse he regeering of andere politieke persoonlijkhe den. Zij lag iederen nacht wakker door hevige rheumatische pijn. Zij slaapt nu als een roos. Indien U hevig lijdt aan rheumatische pij nen. dan weet U hoe akelig slapelooze nach ten zijn. nachten, waarin U woelt en draait en maar niet tot rust kunt komen door de pijn. Hier is een vroeger slachtoffer aan het woord, dat het geheim van een weldadige rust ont dekte. ..Jarenlang leed ik erg aan rheuma tische pijnen. Ik kon er 's nachts bijna niet van slapen, zelfs al was mijn rheumatiek heel gering. Urenlang lag ik iederen nacht wakker. Van alles had ik geprobeerd, totdat ik eens een week lang Kruschen Salts had genomen. Toen sliep ik heerlijk en ik doe het nog steeds. Ik zou het wel aan iedereen willen schrijven, zoo dankbaar ben ik." Mevr. E. G. te W. Rheumatische pijnen worden veroorzaakt door to groote ophooping in Uw lichaam van afvalstoffen, waardoor Uw organisme sterk wordt verontreinigd met schadelijke stoffen, o.a. met het gevaarlijke urinezuur, dat in zeer vele gevallen de oorzaak is van pijnlijke rheu matische verschijnselen, omdat het zich vast zet in spieren en gewrichten. In Kruschen Salts bevinden zich zes minerale zouten, die lever, nieren en ingewanden tot geregelde en krachtiger werking aansporen, de afvalstof fen worden hierdoor sneller verwijderd en zuiver bloed zal weer uw lichaam doorstroo men. De rheumatische pijnen zullen vermin deren totdat zij geheel hebben opgehouden. Daardoor wordt ook uw geheele lichaamge steldheid beter, U geniet wederom van een ge zonde nachtrust, en bent in staat om bergen te verzetten. Koopt vandaag nog een flacon. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en erkende drogisten a f 0.40. f 0.70 en f 1,60 per flacon, omzetbelas ting inbegrepen. Let op. dat op het etiket op de flesch zoowel als op de buitenverpakking de naam Rowntree Handels Maatschappij. Amsterdam, voorkomt. (Adv. Ingez. Med.) Lido's Cosy Corner. Op de tweede étage van restaurant Lido is thans een kleine en gezellige dansgelegenheid iederen avond en bovendien Zondagmiddag geopend, de Cosy Corner. Donderdagavond is deze danszaal feestelijk geopend, nadat den avond te voren genoo- digden van de directie het gladde parket had den ingewijd. Er heerschte in het intieme zaaltje een ge zellige stemming, die door de muziek van Hans Feith en zijn band nog vermeerderd werd. De Cosy Corner in het Lido is een smaakvol ingericht zaaltje. Betimmering, meubels en verlichting zijn in prettige kleuren en geven een aangenamen sfeer en zijn een milieu, dat voor veel danslustigen een welkome uitbrei ding van het Haarlemsche amusementsleven is. Ook zij, die tot nu toe een verre reis naar het Gooi of naar Zuidhollandsche steden moesten maken, zullen nu in Haarlem een gelegenheid van hun gading vinden. Wood onvindbaar. BATAVIA, 9 Oct. (Aneta>. Alle naspo ringen om den vlieger Wood op te sporen, waaraan deelgenomen werd door twee marine vliegtuigen den gouvernementsstoomer „Me rel", een motorschoener, militairen en politie, zijn tot dusverre vruchteloos gebleven, Een vliegtuig van de Qantas vloog 2»/2 uur lang te vergeefs over de Timor-eilanden. Te Koepang gaat het gerucht dat Wood nabij de Noelmina rivier, circa 50 K.M. van Koepang, is neerge stort, doch bevestiging van deze geruchten is niet te verkrijgen. De resident van Timor strekt zijn nasporingen uit tot Kolbano, waar een noodlandingsterrein zou aangelegd zijn, waarop Wood wellicht peiling heeft genomen. De meeste streken zijn echter zeer moeilijk te doortrekken. Promoties in legerkringen. De Staatscourant van Donderdag bevatte een groot aantal promoties in de hoogere en lagere militaire rangen. Wij laten hieronder enkele van de voornaamste volgen: Bij Kon. besluit van 5 October zijn be noemd en aangesteld: met ingang van 1 November 1936: tot generaal-majoor. commandant van de le divisie, kolonel jhr. J T. Alting von Geusau van den generalen staf, directeur van de Hoogere Krijgsschool; met ingang van 1 November 1936: bij den grooten staf. tot majoor, kapitein H. J. Phaff, adjudant van de Koningin. Bij den generalen staf: a. met ingang van 1 November 1936: 1. tot luitenant-kolonel, de majoors W. F. K. Bischoff van Heemskerck. K. H. Thoden van Velzen en J. Dwars, allen van den gene ralen staf. respectievelijk chef van den staf der 2e divisie, toegevoegd aan den chef van den generalen staf, en chef van den staf der 4e divisie; 2. tot luitenantlkolonel, directeur der Hoo gere Krijgsschool, majoor W. L. van Alphen. van den staf der brigade grenadiers en ja gers (le infanteriebrigade!; 3. tot majoor: de kapiteins A. Q, H. Dijx- hoorn, M. R. A. Bischoff van Heemskerck. W. Thomson en A. H Nijhoff. allen van den ge neralen staf, respectievelijk toegevoegd aan den chef van den generalen staf, chef van den staf der lichte brigade, toegevoegd aan den chef van den generalen staf en leeraar bij de Hoogere Krijgsschool: 4. tot kapitein: eerste-Tuitenant B. R. P. F. Hasselman, van het 2e regiement huizaren werkzaam bij het departement van defensie; b. met ingang van 2 November 1936: tot majoor: kapitein J. J. C. P. Wilson, van den generalen staf, leeraar bij de Hoogere Krijgs school. Koninklijke trein passeert Haarlem. Vanavond om kwart voor zes komen de vorstelijke personen weer langs Haarlem's Station. De koninklijke trein is Haarlem ge passeerd. Voor onze stadgenoeten on verwacht is de tocht van het Loo naar Rotterdam door onze stad geleid. Het spoorwegongeluk bij Woerden en de stagnatie, die daaruit voor het trein verkeer voortvloeit, hebben deze wijzi ging noodzakelijk gemaakt en zoo is de koninklijke trein over Amers foort en Amsterdam, langs Haarlem naar Rotterdam gegaan. Om 11.17 uur naderde de trein, terwijl op het sta tion eenige politie-agenten onder lei ding van den commissaris E. H. Tenckinck en Hoofdinspecteur G. A. Drayer wachtten. Zonder snelheid te vertragen vloog de Koninklijke trein langs en verdween uit het gezicht, slechts enkele stoom- vlokken achterlatend. Hedenavond om kwart voor zes zal de trein Haarlem in de richting Am sterdam passeeren. Ook dan zal de trein niet stoppen. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet verantwoordelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst oj niet geplaatst, wordt de kopij den inzender niet teruggegeven. Het duizendjarig Vredesrijk. Naar aanleiding van een artikel in uw blad van Donderdag 24 Sept. over Het mysterie der Groote Pyramiden verzoek ik U opname van 't volgende. Wat zijn d menschen toch slecht ingelicht wat de toekomst aangaat en voornamelijk over het 1000-jarig rijk. Wanneer er sprake van is, dat er een 1000-jarig Rijk zal komen, dan kunnen we hisromtrent alleen inlichtin gen vinden in den Bijbel. Het is jammer dat de menschen, die den Bijbel lezen, hier zoo weinig van weten. De Bijbel doet pertinente, uitspraken over het 1000-jarig Rijk, zoodat niemand hieraan behoeft te twijfelen. Er is geen datum vastgesteld, maar dat het komt, is zeker. Het zal echter nog minstens 7 jaren duren. Er moet eerst nog iets anders gebeu ren. Wij leven nu in een tijdperk, dat haar einde vindt in 1 Th ess. 4:13-18 en Openbaring 20 5. Wanneer dit gebeurt, (en dat kan van daag of morgen) dan begint „de demoncra- tie" (duivelregeering) welke 7 jaar zal duren en dan komt daarna „de Christocratie" (Christusregeering) of het tijdperk van het duizendjarige Vrederijk. Hierna begint „de Theocratie", de Godsregeering of de Hemel-, sche toestand, waaraan vooraf gaat het einde der wereld. Dit alles is zeer nauwkeurig in den Bijbel beschreven. Ook de toestand van het 1000-jarig Rijk wordt in den ganschen Bijbel haarfijn uitgelegd b.v.rï Jésaja 2:4: er zal geen oorlog meer zijn. Jesaja 2:20: Er zal geen geld meer zijn. Jes. 11 69 en Hosea 2 17Er zal volkomen vrede heerschen onder de wilde dieren; Jes. 30 26: Het licht van de maan zal zijn als het licht van de zon en de zon zal dan zevenvoudig wezen, enz. Pslam 72 geeft den geheelen toestand weer van het 1000-jarig Rijk, waarin zelfs bergen vrede; dragen, 't Zal alles door den vrede boeien. Ja elk der vorsten zal zich buigen voor dezen grooten Vredekoning. Het geheele heidendom zal zijn lof getuigen enz. De geheele Bijbel door is er sprake van het duizendjarig Vre derijk. En dat heeft niets te maken met Mysterie's of Pyramiden. Onderzoekt de Schriften, dan zijt ge goed georiënteerd in deze tijden. Als 16 Sept. 1936 het Vrederijk was begon nen, zouden de burgeroorlogen in Spanje di rect moeten ophouden en zouden alle landen ontwapenen. Dan zou alles lachende blijd schap zijn, omdat dan twist en wrok verdwijnt, dat was de Goddelijke Heilstaat begonnen, waar ieder mensch naar verlangt doch helaas J. GROEN, Rijksweg 525, Santpoort. BEVERWIJK Felle brand aan den Patersweg Een felle brand heeft Donderdagmiddag gewoed in een rij oude woningen aan den Patersweg. Drie van deze oude woonhuizen zijn uitgebrand ir. beide andere werd belang rijke waterschade aangericht. Te ongeveer kwart voor twee ontstond de brand in het perceel Patersweg no. 21, be woond door den behanger C. Velthuis en deel uitmakend van een rij van vijf woningen on der één dak. Het vuur verspreidde zich met groote snelheid en weldra was het huisje een prooi der vlammen. Toen de brandweer met de motorspuit ter plaatse kwam had het vuur zich ook reeds genesteld in de perceelen nos. 19 en 23, die onder den wind lagen. Met behulp van de omwonenden slaagden de be woners er in hun inboedel in veiligheid te b.vngen. want zij waren niet verzekerd. Aan den anderen kant zag men hetzelfde ge beuren. Ook van no. 25 stond de inboedel in een minimum van tijd op straat. De bi ndweer trad zeer energiek op en nam de blussching met drie krachtige stralen op de motorspuit ter hand. Het pleit was toen spoedig beslecht, HILLEGOM Auto botst tegen tram. Hoe de auto na de botsing in de knel zat. Donderdagmiddag te ongeveer 2 uur kwam een zwaar met gedistilleerd beladen vracht auto van de firma Visser Co uit Schiedam uit de richting Leiden en wilde het parkeer terrein oprijden bij café „Op de Hoogte" bij de Oosteinderbrug juist toen de electrische tram uit Haarlem naderde. Of de chauffeur de tram niet gezien heeft of meende nog voor de tram het terrein te kunnen oprijden, is onbe kend. doch met een zwaren slag botsten tram en auto tegen elkander. De laadbak van de Jicovitol levertraan wetentchappeliik d« beste voor en Uw by apothekers (Adv Ingez Med.) auto werd tusschen een trammast en de tram totaal vernield, terwijl het voorste tramrijtuig ontspoorde. De schok was zoo hevig dat de zware betonnen paal en de bovenleiding ont zet werden. De chauffeur bekwam ernstige snijwonden in het gelaat door glasscherven en een lichte hersenschudding hij werd na voorloopig be handeld to zijn door E.HB.O en Dr. Versluijs, per auto naar zijn woning in Schiedam ver voerd. Het tramverkeer werd tot zes uur door overstappen onderhouden, van de tram werd alleen het onderstel ontzet. De lading van de auto. bestaande uit fles- schen sterken drank. enz. kreeg door breuk groote schade. De politie regelde het verkeer. De inzittenden liepen geen letsel op. BURGERLIJKE STAND HAARLEM. 9 October. Ondertrouwd 9 October: B. A. M. Giebels en A. Blankevoort. Bevallen 6 October: T. C. G. Hummeling Kerkhof f, d.; 7 October: T. AlferinkJans sen, z.; J. NoordewierIskes, z.; 8 October: L. G. RuysenaarsKohier, z.: G. W. v. d. Haak—de Korte, z.: J. H. BongersPeters, z.; 9 October: A. PeetoomMarquardt, d.; M. C. Brands—Zuidinga. d. Overleden 7 October: A. M. de Groof Tresstorff, 75 j., Javastraat: 8 October: W. H. Jongejanv. d. Veen. 71 j.. H. v. Alphen- straat. WISSELKOERSEN. (Niet officieel). Berlijn 75.00 Londen 9.2425 Parijs 9.7882 Brussel 31 67 V275 New-York 1.80 3'8—1.80 5/8 Bazel 43.35—40 Kopenhagen 41.1025 Stockholm 47.50—75 Oslo 46.30—50 Duitsch Bankpapier 36.5037.00 KAASMARKT ALKMAAR. Aangevoerd 55 stapels zijnde 120.000 K.G Fabriekskaas kleine f 21 per 50 K.G Boerenkaas kleine f 20 per 50 K.G. Boerenkaas commissie f 22.50 per 50 K.G Handel goed. IJMUIDEN MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G f 0.64—f 0 40. Griet per 50 K.G f 26—f 16. Tongen per K.G f 1 15—f 0.93. Middelschol Der 50 KG. f 24. Zetschol per 50 K.G f 22.50. Kleine schol per 50 K.G. f 17—f 5.50. Schar per 50 K.G. f 4.20—f 3-20. Wijting per 50 K.G. f 8.50—f 1.10. Versche haring per kist f 5.65f 4.60. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Zaterdagmarkt: Gloria IJM. 37. Vangst: 5 manden schel- visch 30 manden braaigchelvisch, 25 man den gul en kabeljauw. 35 m. wijting. 700 m. makree1 70 manden haring. 15 m. varia. To taal 88' manden, benevens 380 stuks ijskabei- jauw, 150 stuk stijve kabeljauw en 30 stijve lengen. VOR1G4 KOER' KOERS VAN HEDEN pl.m 1.30 pl.m 1.45 pl.m 2.00 pl.m 2.15 STAATSLENINGEN BIN NENLAND 4 pCt ld 1933 H icov» 100% 100* 4 pCt Nederl Indië 995,7 100 997/f - STAATSLEENINGEN BUI TENLAND 5V2 pet. Duitschlandl93<: 23 (Youngleenlng) 21 Youngleenlng (met ver 24* 241-4 klaring» 24* BANK - INSTELLINGEN 142 Amsterd Bank - Handel Mpij Cert van 170* f250 - 173 - 174 Koloniale Bank 68* r.y,-i3 72* 4j 71* 71* - 72 Nèd Ind Handelsbank 128 - Rot.terd Bank 132 INDUSTR. OND BINNENL Alg Kunstzijde Unie 40* 3954 39% 39* 36'/» v Berkels Patent 50 Calvé Delft Cert 73V, 75 74* 75 Ned Ford ex 40 afst 37 37 Philips Gloell Gem.Bezi' 209 2C4 203V, 203 04L 202* 02 203 155 160 159% 159%-ItO 160 TABAKKEN. Dell Batavia 240 24) 242 241 Dell Maatschappij 2894-4 295 294 9! 292 Senembah 264 265 U 64* 265 SCHFEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot 4V, - «"hc-nvaart Unie 79 78*4 78* 78'.', 78* 79 Konlnkl Paketvaart 136 - 136 Rotterdamsche Lloyd 69 - 1 67* Maatschappij Nederlanc 64 60* 64* Holland—Amerika lijn *8* PETROLEUM. 377«i 378* - 77* »76 378 377 377 Per lak Petr 92* 94 94* - Shell Union 18* 18*a ifc* 18* 183/, Continental OU 6% 267/» 26l/y - Tidewater 15»/» 15% 15»/» 15% 15% CULTUl'R MAATSCH. H. V A 394* 05 303-366 02 304 0'- 303 Java Cultuur 145 150- 14/ 148 47 Nea lnd Suiker Unie I2L* 124 123 - 123* 22* Vorstenlanden 30* 32* 32 1* 31* INDUSTR ONI) BUITENL Intern Tel and Tel. 10!* 10 10 V. 10»/» Anaconda 31 314-4 31% lJ4-% m Bethleh steel 56 Cities Service 3-Jf» 3'\. - 4» 3V* 4, 3%-3,, 35,7 Gew Steel 57 U. S. Steel 57}/, 58* 39 39* 39* 39* .9* S 8* 8'/t RUBBERS. Amsterd Rubber 215 16* 17 V 216 217* <417 >6* 217 Dell Bat Rubber 117 122 »2. 1*3 124- Indische Rubber 147 149* 149* 150 169* Kendeng Lemboe 193* 192 193 92 Serbadjadl 108 109* Rotterdam Tapanoell 57* - Bandar Rubber 167 170* 170* - Preanger Rubber 67* 70 Java Caoutch 125 1<0* Sumatra Rubber 199 r 02 AMER SPOORWEGEN. Southern Pacific 3c* 22* Wabash Railroad 2»/» - 2* 2% 2% Union Pacific 105 103 Chic Wllwaukee - - 6»/, Missouri Kansas Texas 63,. - 6% -s/« MIJNBOUW. Alg Explor MIJ 170 - - Redjang Lebong 265 265 430 - PROLONGATDL 2* - 3-3* - 2H

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 7