Thijs IJs krijgt een huisgenoot Roosevelt's herkiezing staat vast. WOENSDAG 4 NOVEMBER 1936 HAARLEM'S DAGBLAD 4 Meerderheid grooter dan in 1932 verwacht. Ook in Kamer en Senaat zegevieren de Democraten. In ongewoon groote getale zijn de Amerikaansche kiezers gisteren naar de stembureaux gegaan om hun stem voor den door hen uitverkoren candi- daat voor het presidentschap uit te brengen. Franklin D. Roosevelt. New York was reeds vroeg in den morgen één en al drukte en rumoe righeid. Men zag honderdduizenden menschen met ratels, zwepen en trompetten, die een helsch lawaai maakten. Zij verdrongen zich vooral op het Times Square en in de zij straten van de New Yorksche theater- wijk. Boven in den toren op het Times Square flitste roode, blauwe of groene lichten aan, naar gelang deze of gene partij een voorsprong had. Reus achtige lichtkranten aan de gevels der groote dagbladbureaux gaven de laatste uitslagen. Hedenochtend 5 uur Greenwichtijd scheen het, dat Roosevelt herkozen zou worden met een meerderheid, grooter dan die, welke hij behaalde bij de verkiezingen in 1932. Roosevelt leidt in 44 staten met in totaal 516 kiesmannen. Terwijl Lan- don in slechts 4 staten met 15 stem men de meerderheid heeft. Te half vijf had Roosevelt 5.493.124 stemmen behaald en Landon 3.078.112. Alf. Landon, Roosevelt's verslagen tegencandidaat. Behalve de verkiezing van den president, de vice-presidenten en de gouverneurs, is het geheele Huis van Afgevaardigden en een derde van de leden van den senaat opnieuw gekozen. De leden van het Huis van Afgevaardigden worden om de twee jaar, terwijl de senatoren telkens voor 6 jaar worden gekozen. Hedenochtend half vijf Greenwich tijd schenen de democraten een sterke meerderheid in het Huis van Afge vaardigden en Senaat te behalen. Van de 36 zetels in den Senaat behaalden de democraten 10 en de republikeinen 1. Van de 332 zetels van het Huis van Afgevaardigden behaalden, de demo craten tot nu toe 80 en de rupubli- keinen 2. Om zeven uur gisterenavond hadden de democraten reeds 202 stemmen in het kies college veroverd door hun meerderheid in achttien staten. De democraten hebben o.m. de meerderheid behaald in de staten Illinois, Zuid Dakota en West Virginia, waar men geen voorspellingen had kunnen doen aaixgaaxxdexx den afloop. In den staat Connecticut, dat als republi- keinsch bolwerk werd beschouwd, is, volgens de laatste berichten meer dan de helft van het aantal uitgebrachte stemmen geteld. Hiervan heeft Roosevelt een groote meerder heid verworven. Ook in den staaat Kansas, waar Landon gouverneur is, heeft Roosevelt de leiding. In een honderdtal districten, van dezen staat heeft Roosevelt meer stemmen verworven dan zijn rivaal. De republikeinen hebben o.m. de meerder heid verworven in de staten Michigan en Nebraska, die eveneens „dubieus" waren. Er hebben zich hleaas ook incidenten voorgedaan. Te Bonnville in Indiana is een neger ge dood en een andere gewond, terwijl te Whites- bury in Kentucky een lid van een stembureau door een schot werd gewond. Op sommige plaatsen werd de organisatie der verkiezingen bemoeilijkt door slecht weer. In eenige streken heerschte een opwinding, die speciale maatregelen noodzakelijk maakte, zoo werden te San Miguel in Nieuw-Mexico de stembureaux door troepen bewaakt. In New-Yersey zijn 65 personen, die van be drog bij de verkiezingen beschuldigd worden, gearresteerd. Roosevelt heeft gisteren te Hyde Park het woord gevoerd tot eenige duizenden personen. Hij zeide o.a.: „Voor zoover de uitslag van de verkiezingen op het oogenblik bekend is. Schijn lk een van de grootste overwinningen te beha len welke de Vereenigde Staten ooit hebben gekend" Landon complimenteert Roosevelt. In den loop van den dag sprak Landon te Topeka in Kansas. Hij ver klaarde, dat hij de overwinning van Roosevelt zeker achtte. Hij heeft zijn tegenstander een telegram gezonden, waarin hij zegt: „Het volk heeft ge sproken. Alle Amerikanen zullen de uitspraak aanvaarden en zullen sa menwerken voor een gemeenschappe lijke zaak en het welzijn van het land. Dit is overeenkomstig den democra- tischen geest. Ontvang mijn hartelijke gelukwenschen". De herkiezing van Roosevelt wordt in Ca nada beschouwd als een verzekering van de uitbreiding van de handelsovereenkomst tus- schen Canada en de Vereenigde Staten. De uitslagen van de verkiezingen werden ook hier zooals begrijpelijk met groote aan dacht gevolgd Het kabinet gewijzigd. De reeds eenige dagen geleden aangekon digde mogelijkheid eener kabinetshervorming nog voor de aanstaande onderhandelingen op buitenlandsch politiek gebied is in de loop van den Dinsdagavond in een beslissend stadium gekomen. Te half een des naohts werd naar het D.N.B. meldt het volgende officieele com muniqué uitgegeven: Bondskanselier dr. Schuschnigg heeft Dinsdag den bondspresident het ont slag van het geheele ministerie en der staatssecretarissen aangeboden, hetgeen deze heeft aanvaard. Tegelijkertijd heeft de bondspresident dr. Schuschnigg tot bondskanselier benoemd en op diens voorstel be noemd tot: vice-kanselier luit. veld maarschalk Ludwig Huelgerth, op perbevelhebber der front-militie, (dus niet Glaise-Horstenau zooals verwachtt werd. Red). Minister van justitie: dr. Adolf Pilz, raadsheer in het opperste gerechts hof. Minister van onderwijs: den afdee- lingschef dr. Penter. Minister voor sociale zaken: Hofrat dr. Josef Resch. Minister van financiën: dr. Rudolf Neumayer. Minister voor land- en boschbouw: Oek. Rat Peter Mandorfer. Minister voor handel en verkeer: dr. Wilhelm Taucher, buitengewoon hoog leeraar. De bondspresident heeft verder de leiding van het ministerie voor lands verdediging toevertrouwd aan bondskan selier dr. Schusschxxigig,, terwijl ook de gezant te Boedapest, Odo Neustaedter Stuermer en de algemeene-staatsarchivaris. dr. hon. causa Edmund Glaise-Horstenau werden benoemd tot ministers. Het ligt in de bedoeling Neustaedter- Stuermer te belasten met de zaken van open bare veiligheid en Glaise-Horstenau met de overige zaken van het ministerie van binxxen- landsche zaken. De bondskanselier zal worden terzijde ge staan door de volgende staatsseci'etarissen Voor buitenlandsche zaken, dr. Guido Schmidt voor het Vaderlandsche Front, Kulturrat Guido Zernatto, voor Landsverdediging, ge neraal Wilhelm Zehner en voor Sociale Zaken Wirtschaftsrat Hans Rott. Ecigel.andl Koning Edward's troonrede. Uit Londen, 3 November: Niettegenstaan de den regen stonden talloozen langs den weg. welke de koninklijke stoet met het ge bruikelijke ceremonieel naar Westminster volgde, waar de Koning de zitting van het Parlement opende met een rede, welke langer is dan gewoonlijk in verband met het uitge breide programma. Trouw aan Genève. Hij zeide om.: „De politiek van mijn regeering blijft ge grondvest op de aanhankelijkheid aan den Volkenbond. De regeering wenscht den bond versterkt te zien, opdat deze zijn werk in de vreedzame regeling van geschillen op inter nationaal gebied zal kunnen vervullen en reeds heeft de regeering te Genève haar voor stellen kenbaar gemaakt betreffende verbe tering van het functioneeren en grooter macht van den bond. Mijn regeering zal met andere regeeringen samenwerken bij de werk zaamheden van de Volkenbondscommissie, welke is ingesteld om deze en andere voor stellen te onderzoeken. „Mijn regeering zal verder alles doen tot het behoud van den vrede in Europa en tot dit doel zal zij haar pogingen voortzetten om een vergadering bijeen te doen komen van de vijf mogendheden, welke het Locarno- pact onderteekenen. „Mijn ministers zullen verder voortgaan van alle gelegenheden gebruik te maken om het lijden in het ongelukkige Spanje te verlich ten, evenwel onder handhaving van ons be sluit, de internationale overeenkomst tot xxiet- inmenging in de Spaansche aangelegenheden te steunen. Intcrimperiale conferentie. ,,In Mei van het komende jaar zal te Lon den de Rijksconferentie bijeenkomen en ik vertrouw, dat bij deze gelegenheid de interim- periale besprekingen weer eens hun waarde zul len bewijzen door 'n nauwere samenwerking tus schen mijn volkeren aan te moedigen. Ik ben verheugd, dat deze bijeenkomst samenvalt met mijn kroning, ik hoop na deze plechtig heid wederom een bezoek te brengen aan de Indische gebieden om hun mijn opvolging op den keizerlijken troon bekend te maken. Versterking der verdediging. „De arbeid tot versterking van onze verde diging wordt met de grootste energie voortge zet en mijn regeering is overtuigd, dat deze maatregelen noodig zijn tot verdediging van mijn rijk en om het land in staat te stellen te /oldoen aan zijn internationale verplichtin gen. Toch laten mijn ministers geen gelegen- heid voorbijgaan om ten gunste van den in- I ternationale vrede en beperking van bewa peningsuitgaven op te treden, welke beper- DIOPHA EEN RECHTE RUG en een ferme houding, zijn de ken merken van het gezonde kind. Is Uw kind wat moe, wat slap, U ziet het aan de houding. Geef het dan DIOPHA, het krachtige D-vitanxixxe versterkings middel. (Adv. Ingez, Med.) king een natuurlijk gevolg zou zijn van een verbetering van internationale betrekkingen. „Ik ben verheugd te kunnen wijzen op het feit, dat de algemeene vooruitzichten voor handel en industrie gunstig blijven en dat er gegronde redenen bestaan een verdere ver betering te verwachten. Mijn ministers zullen voortgaan de vrije uitwisseling van goederen over de wereld aan te moedigen." Voorts besprak de Koning px-oblemen van binnenlandsch- politieken aard. Maatregelen tegen verstoring dei- der binnenlandscke rust. De ministex-s zijn tot de slotsom gekomen, dat de bestaande wet gewijzigd moet worden, teneinde krachtiger op te kunnen treden te gen personen of organisaties, welke de bin- nenlandsche rust vex-storen. Een wetsontwerp zal worden ingediend tot verstex-king van de wet, zonder in te grijpen in het recht, van het vrije woord of het recht van vergadering. Britsch protest tegen rede voeringen van Goering en Goebbels. Naar te Berlijn vernomen wordt heeft de Britsche ambassadeur te Berlijn bij het Duitsche ministerie van buitenlandsche zaken geprotes teerd tegen de „weinig vleiende op merkingen ten aanzien van Groot- Brittannië in de jongste redevoerin gen van Goering en Goebbels over de koloniën". Naar Havas meldt, is de door den Engel sehen ambassadeur gedane démarche bege leid gegaan door opmerkingen van gelijke strekking tegenover den Duitschen ambassa deur te Londen, von Ribbentrop. De minister van buitenlandsche zaken heeft te dien einde Von Ribbentrop bij zich ontboden en hem op de hoogte gesteld van de te Bex*lijn gedane démarches. Men meent te weten, dat de minister tij dens het onderhoudden nadx-uk heeft ge legd op de critiek, die, genoemde redevoe ringen te Londen hebbexi gewekt exx op het betreurenswaardige karakter van dergelijke 'Interventies. Men had te Berlijn den indruk, dat de dé marche zeer krachtig is geweest. Zwitserland sluit zich aan bij het valuta-accoord De bondsraad heeft het departement van financiën en de Nationale Bank gemachtigd de verklaring af te leggen, dat Zwitsex-laixd zich practisch aansluit bij het Amex-ikaansch- Engelsch-Fransche valuta-accoord. EEN NIEUW WOORDENBOEK IN CHINA. Na meer dan 20 jaren onafgebroken arbeid, zijn Ohineesche geleerden erin geslaagd om een nieuw woox-denboek samen te stellen, dat zij „Woorden-zee" hebben genaamd. Dit lijvig boekwerk bevat meer dan 100.000 woorden en uitdrukkingen, die gekozen zijn uit een lijst van 500.000 wooi'den. Het woordenboek, dat uit twee deelen bestaat van ieder 3000 pagina's, bevat verder meer dan 7 millioen letterteekens. Iedere pagina bevat vier horizontale kolommen. De oude en nieuwe uitdrukkingexx, eigennamen en plaats aanduidingen zijn evexxeens in dit woorden boek opgeixomen. Het le deel zal ixx Decem ber van de pers komen, het tweede deel in Juni van het volgende jaar. De strijd om Madrid. Aanval van Franco's troepen in beslissend stadium? Volgens berichten uit Salamanca rukt het leger der opstandelingen, dat ten noorden van Madx-id staat, naar het zuiden op. Men beschouwt dit als een aanwijzing voor het begin van dexx beslissenden aanval op de hoofdstad. Gisteravond deelde radio Coruna mede, dat pamfletten boven Madrid zijn uitgeworpen, waarin de bevolking er van op de hoogte werd gesteld dat niets te vreezen was bij het bin nenrukken der troepexi te Madrid. Slechts de leiders van het verzet zullen ern stig worden gestraft. In een officieel communiqué, dat het hoofd kwartier der opstandelingen hedenochtend heeft gepubliceerd wordt o.a. gezegd, dat na de bezetting van de dorpen Villa Viciosa Deo- don en Mostoles, de opstaxxdelingen oprukken ixx de richting van Alcoroxx. Bij den aanval der i-egeeringstroeperx in Astux-ië eergisteren vex-loren zij 170 dooden ten zuiden van Escampledo. Twee Russische vliegtuigen werden omlaag geschoten en de piloten wex-den gevangen genomen. Radic-Cunuxa deelde voorts nog mede, dat de regeringstroepen bij het verlaten vaxx Mostoles en Villa Viciosa talrijke dooden ach terlieten, terwijl vele krijgsgevangen werden gemaakt. Ook vielen vier tanks in handexx der opstandeliixgexx. Ixx dezen sector zouden 1600 Russen aan de zijde der regeeringstroepen hebben gestreden. Wat Madrid meldt. Ixx eeix officieel communiqué vaxx de regee ring wox-dt medegedeeld, dat in het gebied vaxx Gredos de artillerie vaxx de regeering de opstandelingen terug heeft gedreven. Aan het fx-ont in Aragon is in het Zuera-gebergte een convooi der opstandelingen overvallen. 15 man werden gedood. Aan het Siex-rafroxxt vie len drie colonnes opstaxxdelingen de stellin gen vaxx de regeex-ingstx-oepen ten Zuid-Wes ten van Madrid aan. De regeeringstroepen herstelden zonder gx-oote verliezen eenigszins hun posities. De correspondent vaix Havas deelt nxede. dat de opmarsch der regeeringstroepen bij Madrid energiek wordt voortgezet. De wijzi ging in de x-egeering versterkt de eenheid en is eexx belofte voor de toekomst. De cor respondent heeft een bezoek gebracht aan het front. De i-egeerixxgstroepexx hebbexx een tegenaanval gedaan op Paria Labrada en Pixxto. Zij ruktexx aan twee zijden op en de op- standeliixgen moesten Valdemoro vei'laten. Het dorp Pixxto schijnt geheel geïsoleerd. In het midden van dit front hebben de regee ringstroepen stellixxgexx bezet, welke het dorp Paria beheerschexx. De operaties zullen hedexx worden voortgezet. Verder wordt medegedeeld, dat alle bouw vakarbeiders werken aan loopgx-aven en stel lixxgexx in de omgeving vaxx de hoofdstad. EEN BEROEMD ENGELSCH RECHTS GELEERDE OVERLEDEN. Te Londen is op 57-jarigexx leeftijd over leden de vermaarde Engelsche rechtsgeleer de en raadsman van de Krooxx Sir Hexxry Curtis Benxxett. Gedurende eenige jarexx had hij voor de Conservatieve Partij zitting in het Lagerhuis. Juist dezer dagen was Sir Henry bexxoemd tot voorzitter vaxx de Loixdoxx Quarter Ses sions, eexx der hoogste rechterlijke oxxder- scheidiixgen. Als advocaat is hij betrokken geweest bij vele van de bekendste moordprocessen, die in Engelaxxd zijn gevoerd. Sir Henry beaxxtwoordde juist de toast vaxx de gasten aan het jaaxdijksche banket van de National Greyhouxxd Racing Society, zoo lezen wij in de N.R.C. Als inxmer warexx de kwixxkslagen niet uit zijn mond. Als verkla ring van het feit, dat hij (die vanwege zijn volumineuze gestalte bekexxd stond als de Falstaff van de balie) gekomen was om de toast te beaixtwoordeix, zeide hij. dat op eexx windhondendiner de sprekers op snelheid gekozen moesten worden vanwege hun luchtweerstaxxd en gesti-ooixxlijnde figuur. „Hierover, zoo vervolgde hij. moet ik u eexx ware pex-sooixlijke oixdervixxding vertellen. Een poosje geleden kwam ik ixx een slaap- coupé van dexx nachttreixx uit Schotland te rug. Tegen den tijd, dat wij de grexxs bereik ten. ontwikkelde de treixx de gewooxxte om herhaaldelijk te stoppen en tenslotte kwa men we eexx station binnen, dat we twee en een half uur eerder hadden moeten berei ken. Ik stak mijn hoofd uit het raam en toen ik iemand in uniform op het perron zag, vroeg ik: ..Wat is er aaxx de hand?" „Wel. zei de man. ik weet het niet precies, maar de locomotief schijnt xxiet voldoende stoom te kunnen krijgexx. We hebben nog een locomo tief laten komen. Waaraaxx het ligt. wetexx we niet. maar de trein schijnt zwaarder dan gewoonlijk!" Toen. te midden van het gelach, dat op deze zelfspot volgde, stortte Sir Hexxry plot seling ineen. Er was onmiddellijk medische hulp bij de hand. maar zij kon niet meer baten Naar geregeld luchtverkeer over den Oceaan. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING. Engelsche plannen. MONTREAL, 3 November (D.N.B-A.N.P.)' De verkeersminister van Canada, Howe, ver klaarde te Moixtreal, dat Eixgeland defini tieve plannen heeft opgesteld voor een ge- geregeld vliegtuigverkeer voor post en pas sagiers over den noordelijken Atlantischen Oceaan. De route zal gaaix via Ierland en New Foundland. In aansluiting op deze verbinding, wil Ca nada daix zorgen voor de vliegtuigverbindixxg tusschen den Atlantischen Oceaan en den Stillen Oceaan. DE VERDEDIGER VAN BADAJOZ TERECHTGESTELD? TALAVERA DELA REINA, 3 Nov. (Havas). Volgens eeix nxededeeling vaxx eexx krijgs- gevaixgene is kolonel Puig-Dengola de ver dediger van Badajoz te Madrid terechtge steld. Na den val van Badajoz is hij xxaar Pox-tugal gevlucht en vaxxdaar keerde hij naar Madrid terug onx aan het front voor Madrid te strijden. Hij leed bij Naval Car- nero een nederlaag. DE SPORTVLIEGERS HEYMANS EN SLUYTER TE CALCUTTA. CALCUTTA, 2 November. De Nedex'laxxd- sche Sportvliegers Heynxaxxs en Sluyter zijn vandaag om 16.55 uur pl.t. te Calcutta aange komen. Zij wai'en om 6.37 te Jodipur opgestegen. Er werdén twee tusschenlandingen gemaakt. De vliegex-s blijven een dag te Calcutta en zullen d'aarna de tocht vervolgen. AARDBEVING TE TOKIO. TOKIO. 3 November. De bewoners der stad werden hedenochtend op onzachte wijze uit huxx slaap opgeschrikt door een aantal hef tige aardschokken. De aardbeving duurde ogeveer tien minu ten. doch de schade is betrekkelijk klein. Uit de stad Foekoesjima verneemt men, dat eexx aantal huizen ernstig werd bescha digd. Telegraaf- en telefoonlijnen werden vernield. Men weet nog niet of nxenschen- levens te betreuren zijn. Jtwitefiuid Thans naast goudgele ook witte Purol. Dit wrijft onzicht* baar weg en daarom is PUROL (wm voor Dames en Meisjes zoa aangenaam bij de verzorging van gelaat en handeok Doos 30, Tube 45 ct. Bij Apoth. en Drogisterij (Adv. Ingez. Med.) RABH PROGRAMMA Daar zijn ze bij de kamer van dexx kabouter aangekomen. „Kom binnen," zegt het mannetje. „Kijk, daar zit mijn jeugdige gast. Ik weet wai'enxpel niet, wat ik met het diertje moet aaxxvangen." Thijs krijgt dadelijk medelijden met het poesje, dat daar zoo onschuldig in het rond zit te starexx. De vriexxdjes zijn van oordeel, dat het dier ixx geen geval aan zijn lot mag worden overgelaten. „Hoe heet je eigenlijk," vraagt Sim. „Ik ben Dicky Dons," zegt de poes. DONDERDAG 5 NOVEMBER, HILVERSUM I, 1875 M. 8.00.9.15 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO 2.00 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gram. pl. 10.15 Morgen dienst. 10.45 Gram. pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur 12.15 KRO-orkest en Gram. p.l 2.00 Haxxdwerkcursus. 3.00 Gram. pl. 3.153.45 Vrouwenhalfuur. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Voor de jeugd. 5.30 Amsterd. Salon-Ox-kest. 6.45 En- krateia-kwartiertje. 7.00 Berichten. 7.15 Journ. weekoverzicht. 7.45 Reportage. 8.00 Berichten ANP. 8.15 Gem. Zangvereen. „Spangen's Koor" en orgelspel. 9.45 Berichtexx ANP. 9.5011.30 Gram. pl.. Hierna: Schriftlezing. HILVERSUM n, 301 M. AVRO-uitzending. 8.00 Orgelspel. 8.15 Gram. pl. 10.00 Morgen wijding, Gram. pl. 10.00 Morgexxwijding. Gram. pl. 10.30 Orgel- en vioolrecital. 11.15 Voor dracht. 11.45 Omroeporkest. 12.30 Gx'am. pl. 12.45 Omroeporkest. 2.00 Voor de vrouw. 2.30 Gram. pl. 3.05 Naaicursus. 3.45 Gram. pl. 4.00 Voor zieken de ouden-van-dagen. 4.30 Gram. pl. 4.50 Voor de kixxderen. 5.30 Orgel, viool en zang. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 Kamermuziek. 7.30 Engelsche les. 8.00 Be richtexx ANP. Mededeelixxgeix. 8.10 Cabaret. 8.45 Omroeporkest en solist. 9.10 Reportage. 9.30 Gram. pl. 9.35 Concertgebouw-orkest. 10.15 Gx-am. pl. 10.30 Dansmuziek. 11.00 Berichten ANP. 11.10 Daxxsmuziek. 11.3012.00 Gram. pl. DROITWICH, 1500 M. 11.25—11.50 Gram. pl. 12.10 BBC-Welsch orkest en solist. 1.05 De BBC-Zaxxgers. 1.35 2.20 Daxxsmuziek. 3.35 Sted. Orkest Bourne mouth. 5.05 Dansuziek. 6.20 Berichtexx. 6.40 This way out, causerie. 7.00 Daxxsmuziek. 7.35 Hoorspel. 8.50 Juridische causerie. 9.20 Be richten. 9.40 Het Orchestre Raymonde. 10.20 Korte Kex-kdieixs.t. 10.40 Zangvoordracht. 11.10 Het Ox-pheus-Trio. 11.35—12.20 Dansmuziek. RADIO PARIS, 1648 M. 7.20 en 8.20 Granx. pl.. 9.50 Orgelconcert. 11.20 Omroeporkest. 2.50 en 4.20 Graixx. pl. 5.20 Radio-tooneel. 7.20 Granx. pl. 8.20 Zang exx piaxxo. 9.05 Nat. orkest en Raugelkoor. 11.05 12.35 Dansmuziek en populair coxxcert. KEULEN. 456 M. 5.50 en 11.20 Gram. pl. 12.35 Amusemexxts- orkest. 1.35 Gram. pl. 3.20 Omroeporkest. 4.50 Lezingen, Gram. pl. 5.50 Gram. pl. 7.30 Oixx- kleinorkest en solisten. Hierna Daxxsmuziek. 9.40 Opera-uitzending. 10.4011.20 Dansnxu- ziek. BRUSSEL 322 M. 12.20 Gram. pl. 12.50 Dansmuziek. 1.05 Caba ret. 1.30 Kleinorkest. 1.50 Cabaret. 2.00—2.20; 5.20 en 6.50 Gx-anx. pl. 8.20 Omroeporkest en zang. 10.3011.20 Gram. pl. BRUSSEL. 484 M. 12.20 Gram. pl. 12.50 Klein-orkest. 1.302.20; 5.20; 6.50 en 7.35 Gram. pl. 8.20 Boxxte Avond. 10.30—11.20 Gram. pl. DFPTS«'Ml ANDSENDER. 1571 M. 7.35 Solistenconcert. 8.05 Omroeporkest en solisten. 9.20 Berichten. 9.50 Fluit- en piaxxo- reciatl. 10.05 Weerbericht. 10.20—11.20 Dans muziek (Gr. pl.).

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 6