AMSTERDAMSCHE BEURS JEKKFRS Vicks prijsverlaging 1000 gld. uitgeloofd! VICKS VRITDAG 13 NOVEMBER 1936 HAARtEM'S D A G B E A D 10 IAAT/TCJBIKICUHN Prins Bernhard te Parijs aangekomen. Hij reist streng incognito (Speciale correspondentie). Toen wij gisterochtend vernamen, dat prins Bernhard dien dag in Parijs zou komen, heb ben wij dadelijk onzen gezant opgebeld, die dit bericht bevestigde. Onze vraag was na- turulijk „Excellentie komt u naar het Gare du Nord om den Prins af te halen?" „Geen kwestie van", luidde het antwoord, ,.de Prins wenscht dat dit geheel onopgemerkt zal geschieden". „En met welken trein zal hij arriveeren?' „Het eenige dat ik weet is, dat Prins Bern hard des avonds zal komen". Het was daarom, dat wij reeds om half acht aan het station waren om den Pullman af te wachten. De groote D-trein arriveerde., geen Prins Bernhard. Wij hebben Belgische douanebeambten den chef van den trein on dervraagd, niemand had een paspoort gezien ten name van den Prins von Lippe. Een beetje troostelooze ervaring. Er zat niets an ders op dan terug te keeren tegen half twaalf. Toen was het lot ons gunstiger, want wij troffen dar een Nederlander aan, ritmeester Labouchère. van het gezantschap. De heer Labouchère heeft niet verzwegen, dat hij werkelijk als vertegenwoordiger van het gezantschap was gekomen, om Prins Bernhard te verwelkomen. Maar laten wij dan ook dadelijk zeggen dat de heer Labou chère en wij zelf de eenige Nederlanders waren en dat er verder slechts zeer discreet beambten van de Parijsche rechersche aan wezig waren. De wensch van Prins Bernhard om 'onopgemerkt te blijven was dan ook ge heel geëerbiedigd. Met zeven minuten vertra ging stoomde een kwartier voor middernacht de trein binnen. Uit de tweede wagon sprong lenig, een jonge man, die wij herkenden als Prins Bernhard. Een rose anjelier in het knoopsgat, een bruin vilten hoed op het hoofd en ec-n actetasch onder den arm. De heer Labouchère, die reeds eerder het voorrecht had gehad met prins Bernhard te dejeuneeren, was de eerste om den hoogen bezoeker te begroeten. Zijne Hoogheid stelde hem toen voor aan Prins Aschwin en zijn ad judant, die mede waren gekomen. Daarna viel ons de eer te beurt om aan den Prins te wor den voorgesteld. Met uitgestoken hand, hoffe lijk groetend en in vloeiend Nederlandsch zei Prins Bernhard: „Het is heel vriendelijk van u mij te komen verwelkomen. Ik ken u van naam, men heeft mij over u gesproken en ik ben blij u te ontmoeten. Natuurlijk weet ik nog niet precies wat mijn dagindeeling zal zijn voor de volgende dagen. Maar ik zal een afspraak maken met mijn vriend Passarge en die weet zeker uw telefoonnummer". „Ja. Hoogheid". „Uitstekend, dan zal hij u waarschuwen en dan kunnen wij een uurtje rustig babbelen". Wilt u?" Het is alles zoo doodeenvoudig ge zegd, dat men werkelijk vergeet hier tegen over den aanstaanden Prins-gemaal te staan. Wat een charme. Waarlijk, het verwondert mij niet, dat hij stormenderhand de harten van allen veroverde. „Goeden avond en wel te rusten", zoo klinkt het vriendelijk, terwijl hij ons krachtig de hand drukt. En dan baant hij zich een weg door de menigte en een Parijsche taxi wordt aangeroepen. Daar op worden de enkele valiezen geladen. Prins Bernhard en prins Aschwin, nemen hun in trek bij hun tante, zooals gisteren reeds is gemeld, Prinses van Refss. In Fransche kringen waardeert men ten zeerste dit bezoek, hoewel het strikt incognito plaats heeft. Ook het op het diner van heden avond zullen niet alleen de voornaamste leden van de legatie aanzitten, maar ook de Belgische gezant in Parijs en enkele ver tegenwoordigers van de Fransche aristocratie, bij wie prins Bernhard veel vertoefde in zijn Parijschen tijd. In totaal zijn er 18 couverts, zoodat het diner toch een intiem karakter zal hebben. Vanochtend om half tien is Prins Bernhard afgehaald door twee vertegenwoor digers van Fokker om hem en prins Aschwin naar de luchtvaartsalon te brengen welke of ficieel door president Lebrun wordt geopend. Zijne Excellentie Jhr. Loudon zal de hooge bezoekers ontvangen in de Nederlandsche stand. VEEL JACHTEN VERBRAND. Donderdagmiddag om twee uur brak door onbekende oorzaak brand uit in de booten bergplaats van den bootenverhuurder D. Vlug, gelegen aan de Bloklaan te Loosdrecht. De bergplaats was geheel gevuld met booten en luxe jachten. De brandweer, die kort na het uitbreken van den brand aanwezig was, be streed het vuur doch kon niet voorkomen, dat alles een prooi der vlammen werd. Zij wist echter te verhinderen, dat ook de belendende perceelen door het vuur werden aangetast. De loods was tegen brandschade verzekerd. Of de booten verzekerd waren, is niet bekend. In totaal zijn vijf groote kajuitbooten en een aantal kleine booten verloren gegaan. WOLLEN EN LEEREN Voor iets goeds naar SPECIAALZAAK VA K r L E DtNGMAOAZV-N Ïft Huwelijk Prinses Juliana goedgekeurd En de naturalisatie van Prins Bernhard. De Tweede Kamer nam zonder hoofdelijke stemming en zonder debat de wetsontwerpen aan tot goedkeuring van het huwelijk van Prinses Juliana en tot naturalisatie van Prins Bernhard. Communisten en de revolutionnair-socialist bleven weg. Teraardebestelling A. de Roo. Hedenmiddag twaalf uur werd op de Alge- meene Begraafplaats aan de Kleverlaan ter- aardebesteld het stoffelijk overschot van den heer A. de Roo, bedrijfsleider bij de N.V. Gra fische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen. De belangstelling was heel groot. Van de Direc tie waren aanwezig de heeren Mr. Joh. Ensche dé, A. D. Huysman en Jhr. Mr. B. F. W. van Riemsdijk; verder Mr. A. J. Enschedé, direc teur van den Machinehandel Mahez te Am sterdam. Ook vele leden van het personeel der N.V. Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen waren aanwezig. Tal van bloemstukken dekten de baar, o.a. van de directie en van het personeel. Namens de directie werd een afscheidswoord gesproken door Mr. Joh. Enschedé en namens het personeel door ir. De Weerd. Een neef van den overledene dankte voor de belangstelling. Prins Bernhard bezoekt de beurs te Amsterdam. Donderdagmiddag heeft Prins Bernhard een bezoek gebracht aan de Amsterdamsche Ef fectenbeurs. Op verzoek van den prins hadden Donder dagmorgen de voorzitter van de Vereeniging voor den effectenhandel de heer J. Stroeve J. Ezn., de vice-voorzitter de heer F. J. M. van Ogtrop, alsmede de secretaris mr. W. Cnoop Koopmans A. Jzn. den prins reeds inlichtin gen gegeven omtrent de werking van het beursapparaat. Hierna werd de lunch ge bruikt ten kantore van de Nederlandsche Handel Maatschappij. Om kwart voor twee kwam de Prins in ge zelschap van genoemde heeren alsmede van den heer mr. D. Crena de Jongh president van de Nederlandsche Handel Maatschappij bij het beursgebouw aan waar hij werd ontvangen door verschillende bestuursleden en den ad junct-secretaris van de vereeniging voor den effectenhandel. Nadat de tocht door het beursgebouw was volbracht, werd thee geserveerd in de be stuurskamer van het beursgebouw. DéMARCHE TER BEVRIJDING VAN DEN SPAANSCHEN VICE-CONSUL TE HAMBURG? PARIJS, 13 November (Reuter-A.N.P.) Madame Tabouis schrijft in „l'Oeuvre" dat de Spaansche ambassadeur te Londen lieden op verzoek van Delbos aan Eden zal vragen stap pen te doen bij de Duitsche regeering ter be vrijding van den Spaanschen vice-consul te Hamburg, die een week geleden door de Ge stapo werd gearresteerd. Gisteren vroeg de Spaansche ambassa deur te Parijs aan Delbos zijn invloed in deze richting aan te wenden, doch Delbos ver klaarde het beter te achten, wanneer de Britsche regeering aan deze stappen deel nam Herdenking wapenstilstand. Opvoering Chanson Triste. Het bestuur van den Vredesraad Haarlem deelt ons mede, dat de herdenking van den wapenstilstand, welke a.s. Zondagavond plaats vindt in het Gem. Concertgebouw, al hier, om precies 8 uur aanvangt. Zooals reeds eerder vermeld, zullen mevr. H. van Geuns-Godfried en dr. Garmt Stuive ling spreken, waarna de Utrechtsche Vredes spel ers onder leiding van Karei Pekelharing het spel „Chanson Triste" zullen opvoeren. Voor de in dit spel benoodigde kinder groepen heeft de afd. Haarlem van den Ned. Kinderbond de welwillende medewerking toegezegd. Ook de muziek het ..Chanson Triste" van Tsjaikowski zal door een groep Haarlemmers gespeeld worden. Alles wijst er op, dat een mooie herden king verwacht kan worden. Van des avonds 7 uur af zullen toegangsbewijzen aan de zaal verkrijgbaar zijn. Teneinde misverstand te voorkomen, ves tigt het bestuur er de aandacht op. dat col portage of verspreiding van geschriften door derden niet zal worden toegestaan. Een bro chure-tafel zal in de hal werden opgesteld. Ook wijst het er op. dat' mogelijke aanbie ding van lectuur of bloempjes buiten het gebouw niet uitgaat van den Vredesraad Haarlem. In de hal en in de zaal zullen Vre- desbloempjes ten bate van het Centraal Vre- deshuis te Den Haag verkrijgbaar worden gesteld. LEGER DES HEILS. Woensdag 18 November a.s. zal een groot aantal Heils-Officieren naar Haarlem komen, voor een besloten Officiersbijeenkomst. Des avonds om 8 uur. zal een groote openbare samenkomst gehouden worden, onder leiding van Brigadier van Loo. waarin verschillende officieren het woord zullen voeren Deze bijeen komst is toegankelijk voor iedereen. «PAARLA^RSTESCI.TCC: (1849 (Adv. Ingez. Medj BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 13 November. Ondertrouwd 13 November; A. H. F. Saeijs en J. J. Molenaar. Bevallen 10 November: M. C. Bos—Ludeker, z.; 11 November:: C. Erbrink—v. Bruggen, d.; M. P. Dirks—Karhof, d.; J. v. d. HeideSpan jaard, d.: 12 November: A. P. H. Schoutenv. Schie, d.; G. van EistMeenhorst. z.; A. E. ZeilmakerOverdijk, z.; 13 November: H. HoogeveenDuinkerken, d. Overleden 11 November: S. Grillisvan Gae- len. 89 jaar. Barrevoetestraat; A. J„ 7 Jaar, z. v G. W. Bok, Oranjestraat; 12 November: J. B. Man, 88 j„ Ged. Oude Gracht; J. M. Ha \u v. Veggelen. 83 j., Reitzstraat; F. de Giojt, 76 j., Kamperlaan. HAARLEMSCHE BACHVEFEENTGING. Het tweede concert heeft plaats op Dinsdag 7 November in de Gemeentelijke Concertzaal. Het Residentieorkest" speelt onder leiding van Issay Dobrowen. Soliste is: Oda Slobods- kaja, zang. FILMNJEUWS Dierenleven schoonheid actie. De artisfilm, die vervaardigd is door de hee ren Portielje en Verkruysen, heeft de bedoe ling, Artis te laten zien zooals men het niet kent. dat wil zeggen, zooals met vergeet 't te be zien. Er is in het leven van de dieren veel. waarover foutieve denkbeelden bestaan. Het is in de eerste plaats de bedoeling van deze film een andere kijk te geven op de ..dieren- psychologie" op de oorzaak van bepaalde handelingen, zooals bijvoorbeeld die, welke bij het voedselzoeken voorkomen. Met de toelichting welke de heer Portielje er Zondagmorgen bij zal geven, zal deze film zeer bijdragen tot een betere kennis van en een grootere waardeering voor het dierenle ven. VICKS VA POR UB de vermaarde verkoudheidszalf is tijdelijk sterk in prijs verlaagd. Groote pot nu slechts 90 ct. (bevattend de dubbele hoeveelheid van het vroe gere 85 ets. potje). VICKS HOESTBONBONS nu 25 ct. (inplaats van 35 ct.) om te weten te komen, waarom de meeste menschen Vicks VapoRub voor verkoudheid gebruiken. om hen die Vicks nog niet kennen aan te moedigen dit middel bij verkoudheid, keel pijn, hoest, etc. te benutten. De beste antwoorden w 30 woorden worden gehonoreerd met totaal duizend gulden. Inzendingen moeten geschieden op formulieren, die gratis bij Apothe kers en Drogisten voor eiken Hooper van Yicks verkrijgbaar zijn. V VapoRub Groote Pot (dubb. hoeveelheid) tijdelijk 90 ets. (inplaats 1.25) (Adv. ingez. Med.) De Haagsche zedenzaak. Vervolging tegen vier personen. 's-GRAVENHAGE, 13 November. Naar wij vernemen heeft de officier van justitie be sloten tegen vier personen, die indertijd ge arresteerd zijn als verdacht van betrokken te zijn bij de zedenzaak, een vervolging in te stellen wegens overtreding van art. 248 bis wetboek van strafrecht. De personen, die wel vervolgd zullen wor den zijn: v. d. Z.. G„ P., en D. Naar wij voorts vernamen heeft de officier van justitie in de zaak tegen mr. F. nog geen beslissing genomen. Een nieuw gevechtsvliegtuig. AMSTERDAM. 13 November. Op de 15e internationale luchtvaarttentoonstelling, wel ke van 13 tot en met 29 November a.s. te Pa rijs plaats vindt, wordt door de N.V. Neder landsche Vliegtuigenfabriek een militair toe stel van geheel nieuw type geëxposeerd. Dit gevechtsvliegtuig, de Fokker „G 1", werd in een afgesloten ruimte van de fabriek in den recordtijd van 5 maanden gebouwd. Het toestel is een twee-persoons, tweemoto- rige middendekker, met intrekbaar landings gestel. De beide in den houten vleugel inge bouwde gondels van de luchtgekoelde Hispa- no-Suiza motoren gaan over in een staartstuk. Het vliegtuig heeft dus twee staarten, welke onderling verbonden zijn door het horizontaal stabilovlak. Door deze constructie krijgt de schutter, die achter in den zeer korten romp is gezeten, een uitzonderlijk groot schoots veld naar achteren, boven, onder en opzij voor het machinegeweer, dat in een draaibaren glazen koepel is gemonteerd. De bestuurder heeft een voor een jacht- vlieger ongekend goed zicht, doordat hij niet achter een motor is gezeten. In den rompneus heeft hij tot zijn beschikking: 2 kanonnen van 23 m.M. en 2 mitrailleurs van 7,9 m.M. Verder bevindt zich in den romp een door kleppen afgesloten ruimte voor bommen. De horizontale snelheid van het toestel be draagt meer dan 450 K.M. per uur, terwijl de vlieger in den verticalen duik uit sterkte-over wegingen niet aan snelheidsbegrenzing is ge bonden. De bediening der bewapening is geheel pneumatisch-hydraulisch, terwijl naar ver kiezing met de kanonnen, met de machinege weren of met alle vier tegelijk kan worden geschoten. Het toestel leent zich ook als bes'chermings- vliegtuig en om ingezet te worden tegen gronddoelen. Unilever interim-dividend. 3^3 procent. De directies van Unilever N.V. en Unilever Ltd. hebben heden het interim-dividend op de gewone aandeelen dier maatschappijen ge declareerd. hetwelk op 1 December a.s. betaal baar zal zijn. Het dividend der Hollandsche vennootschap is vastgesteld op f 25 per aan deel van f 1000. Bij ontstentenis van een vaste verhouding tusschen het pond sterling en den geulden is ook thans wederom de practijk gevolgd, waar mede een begin werd gemaakt toen het pond sterling den gouden standaard verliet, zoodat het overeenkomstige dividend ifer aandeel van een pond sterling der Engelsche maatschappij het equivalent in sterling van f 0.30 Neder landsch courant vertegenwoordigt. Dit be draagt, herleid tegen den wisselkoers van den dag der dividenddeclaratie 8 pence per aan deel van een pond sterling, overeenkomend met 3 1/3%. OPMERKINGEN VAN LEZERS ONGEMAK DOOR DE OPGEBROKEN KLEVERLAAN. Een lezer klaagt zijn nood, dat de Klever laan, een zeer drukke verkeersweg, voor alle rijverkeer is afgesloten. Geen auto, bus of fiets kan passeeren: alles moet omrijden. Is dat absoluut noodzakelijk?, zoo vraagt hij. Zou er van den rijweg niet een klein pad open gelaten kunn enworden om althans de rijwie len te laten passeeren? Het publiek moppert den heelen dag over die maatregelen en moet steeds maar een twintig meter afstappen en loopen. In hoofd zaak zijn de fietsers de dupe hiervan. Bij zeer breede wegen als de Kleverlaan is dit soort methode verkeerd, aldus onze lezer, en zulke groote technische bezwaren kunnen er niet zijn. HILLECOM AANBESTEDING. Door B. en W. is aanbesteed het verbeteren en verbreeden der Hippelaarsbrug in den Loos- terweg II naar 2 plannen. A. en B. Ingeschreven was als volgt: E. Schuit, Hil- legom A f 6674, B f 7500, P. van Dijk, Hillegom A f 4959, B f 6000; A. Graper. Hillegom, A f 4530, B f 4935; C. J. Jansen, Hillegom. A f 4193, B f 4838; G. v. d. Schalk. Leiden A f 3760. B f 4195. Het werk is aan den laagsten inschrijver volgens plan A. gegund. ZANDVOORT Raadsvergadering. In de Zandvoortsche raadsvergadering van Donderdagavond kwam o.a. aan de. orde het voorstel van B. en W. tot verlaging van het parkeertarief tot 10 cent per dag op alle par keerterreinen. Langdurig werd hierover ge debatteerd. Tenslotte werd een voorstel van den heer Van Rijnberk (S. D. A. P.) aange nomen om deze aangelegenheid eerst nog eens in de financieele commissie te brengen. Aangenomen werd een voorstel van B. en W. tot vaststelling van een capitulantenver- ordening, nadat de heeren Molenaar en Paap (partijloos) daartegen bezwaren hadden ge uit. Zij waren er op tegen dat het gemeente- personeel gemilitariseerd werd. Gevolg werd gegeven aan de aanschrijving van Ged. Staten, dat de gemeente Zandvoort voor de. heffing der personeele belasting in 1937 in de vierde klas zal blijven en dat zij in 1938 in de 5e klas zal worden geplaatst. Op voorstel van den heer Molenaar werd be sloten, aan de regeering te verzoeken, Zand voort voor 1938 nog in de vijfde klas te plaatsen. Voorgesteld werd, vier kweekelingen bij het o. 1. onderwijs, die een vergoeding van f 1000 genoten, te ontslaan en drie kweeke lingen op f 400 aan te stellen. Ook hierover werd lang gesproken. De heer Molenaar trachtte nog het aantal op vier te krijgen, maar dit denkbeeld werd niet voldoende ge steund. Het voorstel van B. en W. werd aan genomen. BLOEMENDAAL Crematie B. ten Cate. Onder zeer veel belangstelling heeft gister middag in het crematorium op Westerveld te Velsen de crematie plaats gehad van het stoffelijk overschot van den heer B. ten Cate, oud-agent der Ned. Bank te Leeuwar den, overleden alhier. Aanwezig waren Mr. G. Vissering alhier, oud-president der Ned. Bank. de heer W. C. Roest van Limburg namens de directie der Ned. Bank te Amsterdam; de heeren v. d. Veen en Grimm namens het personeel der Ned. Bank te Leeuwarden, de heer Joustra, oud-procuratiehouder aldaar, mr. J. D. v. d. Plaats. Ds. J. G. Frerichs, predikant bij de Doopsgez. gemeente Haarlem; Ds. F. S. Knipscheer, em.-predikant der Ned. Herv. gemeente te Zaltbommel. K. J. J. Lotsy, L. N. van Hoorn, P. A. Kok. W. de Bruyn, F. W. Koopman, A. R. v. d. Sluis e.a. De zoon van den overledene, Mr. P. ten Cate te Hillegersberg, heeft een kort woord gesproken en gezegd, dat het niet in den geest van den overledene zou zijn, wanneer zijn verdiensten uitvoerig werden geschetst. Niet dat hij ongevoelig was, wanneer zijn werk werd gewaardeerd, maar hij had groo- ten afkeer van uiterlijken schijn. Hij heeft zijn taak met groote nauwgezet heid vervuld en nam daarnaast veel maat schappelijk werk op zich. Misschien wel te veel, doch hij achtte het een plicht de ge meenschap te dienen. Velen waren hier ge komen. om uiting te kunnen geven aan hun hoogachting, spr. hoopte dat zij deze woor den in hun hart zouden bewaren. Spr. herdacht wat de overledene voor de zijnen was geweest, hoe opgewekt hij soms ook in zijn lange lijden en hoe dankbaar hij was voor God's liefde in zijn leven. Spr. dankte voor de belangstelling, ook tijdens de ziekte van zijn vader betoond. Daarna daalde de kist. waarbij de schoondochter, mevrouw J. A. ten Cate-Stheeman. Psalm 68 10 zong, begeleid door den organist. IJMUIDEN MARKTPRIJZEN Tarbot per K G. f 1—f 0.90 Tongen per K.G. f 1.20f 0.91 Kleine schol per 50 K.G. f 26—f 9 Wijting per 50 K.G. f 3.80—f 2 Versche haring per kist f 3.65f 2.95 BESOMMINGEN. Trawler: Zeehond IJM 70 85 manden f 1950 Logger: KW 114 f 600 Gorredijk IJM 490 f 630; SCH 50 f 200; 236 f 920; 305 f 530; KW 65 f 640; KW 44 f 580; KW 101 f 150; 58 f 290; VL 70 f 29. VORIGE KOERS KOERS VAN HEDEN pl.m. 1.30 pl.m 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.15 STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 4 pCt. id. 1933 II ïoov. 1004 4 pCt. Nederl. Indië 1005^ 100»/* i°056 - - 100%-% STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 5% pet. Duitschlandl930 224 224 (Youngleening) 224 Youngleening (met ver- 24'A 2456 24% B ANK-INSTELLINGEN. Amsterd Bank 1554 Handel Mpij. Cert van 170 f 250. Koloniale Bank 874 834 Ned. Ind. Handelsbank 1424 140 Rotterd. Bank INDÜSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie. 507* 484 47% 47//* - 48 v. Berkels Patent 584 Calvé Delft Cert 88 Ned. Ford ex 40 afst. 250 248 Philips Gloeil.Gem.Bezit 2764 272 272' 272 2724 2724 - 4 2724 4 1674 1624 162 1624-1634 163 4 TABAKKEN. Deli Batavia 242 238 - 240 Deli Maatschappij 3054 301H 3024 302 302 4 3034 Senembah 265 262 261 262 264 SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie 934 904 914 904- 914 914 914-924 Koninkl. Paketvaart 141 Rotterdamsche Lloyd.. 904 - - 90 894 90 Maatschappij Nederland 8414 84 83 84 - HollandAmerika lijn 1294 130 129 1204 122 22 224 123 - 124 PETROLEUM. 405 403 403 4 4044 3974 3964 397 395 4 - 3964 Perlak Petr. 90 V, 904 - Shell Union 20 20 19-a 19 19 V 19 19% Continental Oil 29 V - 28 Li 284 Tidewater 1656 157* 15-15% 157* 15% CULTUUR MAATSCH. H. V. A 4334 425-426 26-4 426—4 Java Cultuur 1744-5 170-171 170 171 172 Ned. Ind. Suiker Unie 1444 40 139—141 - 41-4 Vorstenlanden 44— 414-42 14 414-% INDUSTR. OND. BUITENL. Intern. Tel and Tel 10°/* 10'/. 107, Anaconda 40 V> 38 38 —7, 38%— 384 Bethleh Steel 54 53 53—'. 53— V 53 V* Cities Service 3V 2 —-3 2 —3 2"',. 2% Gew. Steel 574 U. S. Steel 584 574 57* V* 57 Kennec Copper 46 444 444—Ji, 444— 44 V—4 Radio Corp 8% 84 - RUBBERS. Amsterd. Rubber 2724 261 "59 4 262 262 624 4 Deli Bat. Rubber 1654 159 159 160 179 1594 160 Indische Rubber 182' Vól84 - Kendeng Lemboe 217^4 2074 208 Serbadjadi 127 - - Rotterdam Tapanoeli 724 - - Bandar Rubber 1954 1894 1894 1884 18L Preanger Rubber 864 Java Caoutch 1394 138 Sumatra Rubber 239 2254 4 2254 4 - AMER. SPOORWEGEN. Southern Pacific 327* Wabash Railroad 24 - 2V, 24 Union Pacific 1044 1044 Chic Milwaukee Missouri Kansas Texas 55,. - 54 5%, MIJNBOUW. Alg. Explor Mij. 182 181 Redjang Lebong 226 225 Billiton II 521 - -• PROLONGATIE. - - - 1*

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 10