AMSTERDAMSCHE BEURS WoSlen Donzen dekens Wolvulling^ O. WED. OOSTEN ZOON's p 0 N D E RDAG 19 NOVEMBER 1936 HAARLEM'S DAGBLAD I lAAI/TtJtBIICtfTCN Spaansche regeering zal te Genève protesteeren. LONDEN, 19 November (D.N.B.-A.N.P.) De radiozender van Valencia deelde hedenochtend mede, dat de Spaansche regeering voornemens is een scherp protest in te dieneh bij den Volken bond tegen het erkennen van de re geering-Franco door de regeeringen van Duitschland en Italië. MOSKOU, 19 Nov. (A.N.P.) De „Prawda" schrijft over de officieele erkenning van de regeering-Franco door Duitschland en Italië: De nieuwe, daad van inmenging, die de Duit- sche en Italia'ansche fascisten cynisch en on beschaamd verrichten, formuleert slechts de sedert het begin van den opstand en reeds daarvoor bestaande nauwe samenwerking tusschen de opstandelingen en de fascistische regeeringen, en is slechts een nieuwe schakel in het uitgebreide plan van daden van in menging, die door de Italiaansche en Duit- sche fascisten in verband met den versterkten tegenstand van het republikeinsche Spanje zijn uitgewerkt. De erkenning van Franco be teeken t tegelijkertijd de erkenning van het feit der inmenging in Spanje door de fascis ten zelf. Deze nieuwe „onbeschaamde streek" van de fascistische usurpatoren is het directe gevolg van de atmosfeer van straffeloosheid, waarin zij optreden, de atmosfeer die door de politiek van begunstiging en het niet beletten van agressie is geschapen. De nieuwe phase in de fascistische interventie in Spanje toont, dat Italië_ en Duitschland vastbesloten zijn, voor geen' middelen terug te deinzen om hun doel te bereiken. Dit moet een dreigende waar schuwing zijn voor hen, die de schuld dragen voor het scheppen van de atmosfeer van sti'affeloosheid, die de fascistische regeeringen in staat gesteld heeft, hun plannen voor het ontketenen van een nieuwen oorlog openlijk tot uitvoering te brengen. Diefstal te Velsen voor de Haarlemsche Rechtbank. Verdachte wist niets van de onder neming af, voor hij er was. Prins Bernhard op Schiphol. (Vervolg van pag 1). Na de bezichtiging der Koolhoven-fabrie ken is Prins Bernhard met de „Kwak" van Waalhaven naar Schiphol vertrokken, waar het toestel, begeleid door de escadrilles, om 1 uur aankwam. Na een vlotte landing reed het toestel tot voor het stationsgebouw, waar vijf vlaggen waren geheschen. De heer Crena de Jongh stelde de ter ont vangst aanwezigen aan den Prins voor. Ondanks het feit, dat aan het bezoek geen algemeene bekendheid was gegeven, was er vrij veel publiek. In de bovenzaal van het nieuwe restaurant werd de lunch gebruikt. Hieraan zaten mede de he eren Jhr. Röell, Crena de Jongh en Plesman. De Prins was aan deze lunch de gast van de Nederlandsche Handelsmaatschappij. TWEE JONGE VTSSCHERS IN MOEILIJKHEDEN. Twee jeugdige visschersjongens uit Zout kamp, broers waren Woensdag uit visschen gegaan, doch met. hun schuitje op het Wad in moeilijkheden geraakt. Nabij den Band lie pen zij vast en toen kort daarop de storm be gon op te steken, werd hun toestand er niet aangenamer op, temeer niet omdat door het overslaande water de motor onklaar geraak te. Een van de broers is toen over boord ge sprongen en heeft kans gezien de kust te be reiken, vanwaar hij naar Oostmahorn is ge gaan om hulp te halen. De „Insulinde" is uit gevaren doch kon door het lage water niet bij het scheepje komen. Dat is tenslotte dooi den wind. nog dichter naar de kust gedreven, waarop ook de andere broer maar naar den dijk is gewaad. Een luchtvaartlaboratorium? Binnenkort zou volgens de Tel. de indie ning te verwachten zijn van een wetsontwerp tot reorganisatie van den Rijksdienst voor de luchtvaart door de stichting van een natio naal luchtvaartlaboratorium. Daarin zou het rijk als grootste deelnemer participeeren en voorts verschillende maat schappijen als K, L. M. enz. Het zou in de bedoeling liggen ir. J. Blackstone tot voor zitter der stichting te benoemen. De reorganisatie zou beoogen de controle op de vliegtuigen onder den luchtvaartdienst van het ministerie van Waterstaat te brengen, terwijl de eigenlijk studie onder denRijksstudie dienst blijft. De dood van minister Salengro De Fransche minister-president Blum heeft gisteren in gezelschap van Verlomme, den chef van het kabinet van wijlen minister Sa lengro, een bezoek gebracht aan het huis van den overledene te Rijssel. Hij werd daar ont vangen door den plaatsvervangenden kabi netschef en Henri Salengro, een broer van den overledene. Blum heeft den journalisten inzage gege ven van een brief, hem door Salengro nagela ten. Deze brief is gedateerd op den 16den No vember en duidt wel zeer sterk aan, hoe Sa lengro onder den druk der omstandigheden gebukt ging. De inhoud is de volgende: „Waarde Blum. Het zal weldra 18 maanden geleden zijn, dat mijn vrouw is overleden ten gevolge van den laster, dien men haar niet bespaard heeft en waaronder zij zoo zeer ge leden heeft. Mijn moeder herstelt niet van de gevolgen harer operatie, terwijl de laster haar tot in het merg verteert. Wat mij betreft ik heb moedig gestreden, maar mijn kracht is ten einde. Als zij er niet in geslaagd zijn mij te onteeren, dragen zij in ieder geval de ver antwoordelijkheid voor mijn dood, want ik ben noch deserteur noch een verrader. Mijn partij is mijn vreugde en mijn leven geweest". De loopbaan van Salengro. Wijlen minister Salengro werd in 1890 te Rijssel geboren. Hij was lid van de socialis tische partij, af deeling Rijssel- In den oorlog werd hij ingedeeld bij de infanterie. Hij werd krijgsgevangen genomen en door den Duit- schen krijgsraad veroordeeld tot twee jaar gevangenisstraf wegens weigering in een me- taalfabriek te werken. Na den oorlog werd hij secretaris van de so cialistische partij in het departement Du Nord. Vervolgens werd hij gemeenteraadslid van Rijssel en in 1925 burgemeester van deze stad. In 1928 werd hij tot Kamerlid gekozen en werd hfj lid van het bestuur van de socia listische partij. Als lid van den huidigen ministerraad was hij belast met het handhaven van de orde onder de moeilijke omstandigheden van de af-eloopen maanden. Vrijdag j.l. trad hij voor het laatst op in de Kamer tijdens de behandeling van de inter pellatie over zijn „militaire geval". In den nacht van 30 op 31 Mei werd inge- „diefstal met inklimming". Subsidiair was waar een koffertje met. 6000 gestolen werd. Hedenmorgen stond een 22-jarige los werk man uit IJmuiden terecht, verdacht van deze „diefstal met inklimming". Subsidair was tegen den man ten laste gelegd dat hij een bedrag van ongeveer 1200, afkomstig van misdrijf had aangenomen als geschenk. Als getuigen werden gehoord de bestolene en twee gedetineerden. De eerste getuige was één van de deelnemers aan dezen nachtelijken rooftocht.(De tenlaste legging spreekt van „te samen met anderen", de anderen waren de gedetineerden). Deze getuige zeide, dat verdachte pas later was gekomen bij het huis, waar zij ingebroken hadden. Verdachte had niet geweten, waar het om ging. „Hij zou duizend gulden ver dienen, maar wist niet waarmee". Verdachte was wel in het huis geweest, maar er was niet afgesproken dat hij iets zou-doen. Verdachte geeft toe, dat hij het doel van den tocht niet wist. Toen zij bij het huis aan kwamen, hoorde hij pas, dat zij daar binnen moesten zijn. Daarop werd de bewoonster gehoord, die vertelde, hoe ze geschrokken was, toen ze dien bewusten morgen het was juist Pinksteren de linnenkast open en overhoop gehaald vond. De derde getuige was eveneens een deel nemer aan de inbraak. Zijn maat was „hulp" gaan halen. Dat was verdachte geweest. Die had geen vinger uitgestoken. „Ja, het was eigenlijk bangigheid van ons, dat we niet alleen wilden gaan. Hij heeft er niets voor gedaan". Eenmaal buitengekomen, verdeelden de drie jongelui de buit, waarvan verdachte een deel had gekregen. De President: „Ja, je doet nu wel erg je best voor hem". „Absoluut niet, edelachtbare, ik hou d!r niemand uit, maar ik sta hier om de waarheid te zeggen". Daarop ging het over het aandeel van ieder in de buit. De getuige had zijn aandeel niet geteld, evenmin als dat van verdachte. „Als ik schat, wat ik uitgegeven heb, moet ik zoowat veertien honderd gulden gehad hebben". De bestolene zelf wist niet, hoeveel er inge zeten had. ....In het requisitoir wees de officier van Justitie, Mr. Paardekooper Over man erop, dat beide get,uigen ondanks de suggestieve vragen van den ver dediger blijven verklaren, dat verdachte geen vinger heeft uitgestoken. Doch er is hier te spreken van één zaak. Daarom meende spr., dat hier dezelfde straf moet worden opgelegd, als beide getuigen thans ondergaan. Het subsidiair tenlaste gelegde is bewegen, spr. vraagt een gevangenisstraf van twee jaar. Mr. L. G. van Da.m weigert te gelooven, dat deze verdachte het geld cadeau heeft ge kregen. Verdachte moet medenlichtig geweest zijn. Doch deze medeplichtigheid is niet. ten laste gelegd. Zoo is het eerste ten laste gelesde niet wettig bewezen, doch het tweede niet overtuigend bewezen. Daarom concludeert pl. tot vrijspraak Complete Woninginrichting BARTELJORISSTR. 13-17, HAARLEM (Adv. Ingez. Med.) Signalen en sporen bij Woerden vernieuwd. Schade wordt op 1 millioen geschat. LEIDEN. 17 November. De vernieuwing van de hoofdsporen, signalen en wissels, die na het spoorwegongeluk bij Woerden geheel vernield werden, is gisteren gereed gekomen. Behalve nieuwe hoofdsignalen zijn ook alle andere signalen weer geplaatst en in dienst gesteld. De afstand tusschen de herplaatste signalen is echter korter geworden terwijl de wissel, waarop het ongeluk plaats vond, door een zwaarderen z.g. Engelschen wissel is ver vangen. Ook de telegraafpalen, die sneuvelden, zijn door nieuwe vervangen. Het telegraafver- keer over de lijn is thans geheel hersteld. De seinbrug, die bij het ongeluk werd mee gevoerd, zal niet meer terugkeeren. Hierwoor zijn nieuwe signalen geplaatst. De schade van het ongeluk wordt door deskundigen op 1 millioen gul den geschat. WISSELKOERSEN (Niet officieel) 2 uur Heden Gisteren Berlijn 74.40—50 74.45—55 Londen 9.04 1/4Va .04 1/2—05 Parijs 8.60Va 8.60—1/2 Brussel 31.25—28 31.27—30 New-York 1.84 7/8—85 1.85—1/4 Bazel 42.50—54 52.55—58 Kopenhagen 40.30—40 40.30—40 Stockholm 46 50—65 46.55—65 Oslo - 45.30—45 45.35—50 Praag-" 6.521/2—57 1/2 6.55—60 Duitsch Bankp. 37.00—25 36.75—37.00 Het d iamanten huwelijksfeest van Ds. C. Veen. Druk bezochte receptie. De receptie, die Ds. en Mevrouw C, Veen Woensdagmiddag in hun woning aan het Wil- helminapark hielden ter gelegenheid van hun 60-jarig huwelijksfeest, werd buitengewoon druk bezocht, o.a. door den Kerkeraad. Kerk voogden en predikanten van de Ned. Herv. Gemeente; het Nederlandsch Jongelingsver bond bij monde van den heer Gordeau; de Haarlemsche Jongemannen Vereeniging; de Provinciale Commissie van het Ned. Jonge lingsverbond, vertegenwoordigd door Ds. Wild schut. Verder vele vrienden en vriendinnen uit de vroegere wijk van Ds. Veen. Zij allen gaven in warme bewoordingen uiting aan de groote waardeering, die zij jegens het diamanten paar koesteren. Den ganschen dag door werden bloemstuk ken bezorgd, ten getale van ongeveer honderd. Ook het aantal schriftelijke bewijzen van belangstelling was buitengewoon groot. Er waren zelfs gelukstelegrammen op rijm bij uit Amerika en uit Utrecht. En zelfs 's avonds laat nog werd een telegram uit Batavia be zorgd. HET BRITSCH-EGYPTISCH VERDRAG GOEDGEKEURD. KAïRO, 19 November (D.N.B./A.N.P.Na een debat van drie dagen heeft de senaat van Egypte het Britsch-Egyptisch verdrag met 109 tegen 7 stemmen-goedgekeurd. Hiermede is het in Augustus te Londen on- derteekende verdrag door Egypte geratificeerd. GROENTEMARKT HAARLEM. Lof f 0,06f 0,12 per K.G. Tomaten f 0,30f 0,35 per K.G. Knakpeen f 0,04f 0.06 per K.G. Andijvie f 0,15f 0.20 per kist Spinazie f 0,30—f 0,35 per kist Postelein f 0,40f 0,60 per kist Boerekool f 0,14f 0,30 per kist Gelekool f 0,25f 0,40 per kist Groenekool f 0,15f 0,25 per kist Sla f 0,15—f 0,35 per kist Spruiten f 1,30f 1.60 per zak Bloemkool f 0,04f 0,08 per stuk Roodekool f 0,02f 0,06 per stuk Knolselderie f 0,03f 0,05 per stuk Wortelen f 0,04f 0,06 per bos Prei f 0,03f 0,10 per bos Selderie f 0,02f 0,05 per bos Peterselie f 0,02f 0,10 per bos Vrachtauto door trein gegrepen. Op den onbewaakten overweg te Heiloo, nabij de kapel, is Woensdagmorgen de vracht auto van den heer B. Loos uit Heiloo, door een uit de richting Amsterdam komenden trein gegrepen. De auto werd totaal vernield. De chauffeur kon bijtijds uit de cabine springen en liep slechts lichte verwondingen op. De trein had tien minuten vertraging. HEEMSTEDE CURSUS VOOR HOUT- EN KOPER BEWERKING. Voor deze cursussen bestaat veel animo, want, niet minder dan 108 personen meldden zich daarvoor aan. Voegt men daarbij de cur sus in motortechniek, dan zien we dat circa 30% van het totaal aantal werkloozen in de gelegenheid is drie dagen per week nuttig bezig te zijn. Zeker een bewijs dat de door de gemeente toegestane subsidie alleszins doel matig was. Gistermorgen waren bij de ope- nig ruim 80 cursisten aanwezig. Verder waren bij de opening aanwezig de voorzitter van het Algemeen Comité, de heer C. A. M. Jonck- bloedt, de secretaris de heer Ed. Steger, de algemeen leider, de heer W. Bulten en de leeraren G. Kennis, L. Attema en J. Rooijers. De heer Jonckbloed betreurde het dat een cursus noodig is, maar het is een verheugend feit, dat zoovelen zich hebben aangemeld. Spr. verwacht weer van de cursisten dezelfde kameraadschappelijken geest, die het vorige jaar heerschte. Anderen helpend waar noodig is, ook bij het vervaardigen van artikelen voor anderen, als die ander meer behoeftig is. Op de vakmenschen doet spr. een beroep, om hen. die over minder vakkennis beschik ken, steeds de behulpzame hand te bieden. Vervolgens gaf de heer Attema verschillen de richtlijnen aan voor een goed verloop van den cursus. -Tenslotte sprak de heer W. Bulten, die als nieuw bestuurslid der commissie en algemeen leider van den cursus werd voorgesteld, den wensch uit dat deze cursus weer een prettig en nuttig verloop zou hebben. Zijnerzijds deed hij de toezegging dat het Algemeen Comité zooveel mogelijk aan de wensohen en verlam gens der cursisten zal tegemoetkomen. Hierna verklaarde de voorzitter de cursus voor geopend, en was de groote zaal van het R.K. Vereenigingsgebouw spoedig in een groote timmermanswerkplaats herschapen. Vergadering leden Boaz-bank te IJmuiden. IJMUIDEN, Donderdag. In hotel Willem Barendsz had gisteravond een vergadering plaats van leden van de Boaz-Bank, zulks in verband met het feit, dat de leden zijn aangeschreven voor het betalen van een bedrag van 25, voor welke som zij overeenkomstig de statuten aansprakelijk zijn in het verlies. De vergadering, die door een 25-tal leden was bezocht, stond onder leiding van den heer P. Verwoerd, die opmerkte, dat de laat ste jaren geen ledenvergadering was gehou den en de leden dus ook geen kennis hadden kunnen nemen van den gang van zaken. De meeste leden zijn 8 a 10 jaar geleden bij het verkrijgen van een voorschot automatisch lid geworden. De leden wenschen in verzet te gaan tegen de betaling van de schadevergoe ding, aangezien zij zich niet aansprakelijk ge voelen. Er werd ook in deze vergadering felle critiek uitgeoefend op het bestuur en herhaaldelijk gesproken over wanbeheer. Ook werd nog ge wezen op de woorden van mej. mr. Molenberg, gebezigd op de laatste vergadering der spaar ders: „De ergste dingen zijn nog verzwegen". Men hoopt dat de curator erin zal slagen deze „verzwegen dingen" aan het licht te brengen. Tenslotte werd een commissie benoemd, be staande uit de heeren P. Verwoerd, F, P. Ver meulen en R. de Boer, welke commissie zich nog heden in verbinding zou stellen met een rechtskundige, ten einde te trachten uitstel van betaling van de 25 te verkrijgen, een proces tegen de bestuursleden aanhangig te maken, teneinde hen voor de verliezen van de bank en voor de verplichtingen der leden aan te spreken. Een bedrag van ongeveer 60 werd ter vergadering bijeengebracht voor de eerste kosten. Aan de leden, die niet ter vergadering aan wezig waren, zal alsnog gelegenheid worden gegeven aan de actie tegen het bestuur mee te doen. BLOEMENDAAL POLITIE. De heeren J. Louisse, hoofdagent bij de afd. administratie en J. de Jong politie-agent met standplaats Aerdenhout, zullen op 1 Januari a.s. wegens het bereiken van den 55 jarigen leeftijd, den dienst gaan verlaten. Ook de heer K. Togtema, hoofdagent bij de recherche, zou reeds in de termen vallen. Of hij echter ook reeds heen zal gaan, is nog niet zeker. LEDENVERGADERING TUINBOUW. De afdeeling Bloemendaal en Omstreken van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw- en Plantkunde houdt een ledenvergadering op Dinsdag 24 Nov. in Rusthoek. De avond is bedoeld als propaganda voor het fonds voor buitenlandsche excursies. De heer W. Beunder zal een verslag uit brengen opgeluisterd door lichtbeelden, van de studiereis door het Rijngebied. Na afloop hiervan is er een plantenverloting van door de leden van het fonds geschonken planten. IJMUIDEN BESOMMINGEN. Trawlers Poolzee IJM. 77, 335 manden f 2150. Bloemendaal IJM. 71. 220 manden f 2450. Neptunus IJM. 87, 95 manden f 1800. Emma IJM. 177 55 manden f 1720. Loggers: KW 28 f 480, KW 154 f 780, KW 105 f 800", KW 177 f 460. Versche haring: SCH 342 f 1570. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 1—f 0.92. Tongen per K.G. f 1.08—f 0 88. Zetschol per 50 K.G. f 32—f 28. Schar per 50 K.G. f 18f 3.10. Kleien poon per 50 K.G. f 8.50f 7. Groote schelvisch per 50 K.G. f 30.50f 28,50. Middelschelvisch per 50 K.G. f 28—f 23. Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 22.50— f 20.50. WAT MAAKT U VAN UW LEVEN? door Dr. TH. v. SCHELVEN. Voorhanden bij BOEKH. VAN CITTERT ZN., SPEKSTRAAT 14 TELEFOON 10839. Geb. ƒ2.90. (Adv. Ingez. Med.) BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 19 November. Getrouwd 19 November: A. L. Krielen en J. M. W. van der Helm; R. Buurman en M. E. Lonzeck. Bevallen 18 November: C. Winnubstv. d. Gulik, d; E M SchmitzKapitz, d; L. Serné Goor, z.; 19 November: F. VroomSchweier, z.; B. PiersRiedstra, d. Overleden 17 November: T. W. Box, 63 j., Velserstraat; 18 November: L. Roetman, 88 J. Centaurusstraat; T. T J. Vos, 55 j., Borneo- straat; S. W. Hoekstra, 62 j.. Oosterhoutlaan; W. Bauer, 41 j„ Oudeweg; W. G. Bogaerts, 37 j„ Hazepaterslaan. Kleine schelvisch per 50 K.G. f 19f 7.30. Kabeljauw per 125 K.G. f 92—f 56. Groote gullen per 50 K.G. f 28f 25. Kleine gullen per 50 K.G. f 20f 8. Wijting per 50 K.G. f 6.30f 3.60. Versche haring per kist f 9.60f 7.15. AERDENHOUT WEINIG SUCCES! Den laatsten tijd wordt de omgeving alhier onveilig gemaakt door 2 personen die er op uit zijn om damestaschjes te rooven. Zoo is bijv. mevr. W. uit Aerdenhout toen zij op een avond met haar man op de Westerlaan wandelde, van haar taschje beroofd, door een van 2 haar voorbijrijdende fietsers. Mevr. W. hield het echter nog even vast, waardoor de sluiting lossprong en een portemonnaie met geld er uit viel. De wielrijder had dus weinig succes. VORIGE KOERS KOERS VAN HEDEN pl.m. 1.30 pl.m 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.15 STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 4 pCt. id. 1933 II 100H 100 V. 4 pCt. Nederl. Indië ïoo'/f. 100 V, 3 pCt. Nederland STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 5 te pet. Duitschlandl930 22te (Youngleening) - 22te te Youngleening (met ver- 24 V. 24 te 24-/. BANK-INSTELLINGEN. Amsterd Bank 153 te Handel Mpij. Cert van 173 f 250 - Koloniale Bank 864-4 S4te 84 te 85-% 84% Ned. Ind. Handelsbank 143% Rotterd. Bank ,-A.i INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie.. 49 47 te 47 - 3/g 47% 47 v Berkels Patent 52«a - - Calvé Delft Cert 86 Ned. Ford ex 40 afst 249 247 Philips Gloeil.Gem.Bezit 275 te 267 268 67 71 270 170 -te Unilever 1651-j 62 161 te I62te 162% 162te-te TABAKKEN. Deli Batavia 245 245 245 248 Deli Maatschappij 310 306 306%-307 v 310 te 305 307te Senembah 268% 267% 267% - 267te SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot 1 Scheepvaart Unie 93 te 92 91 92 91 te 92 9ite-te Koninkl. Paketvaart 142% - - 40% 40% Rotterdamsche Lloyd.. 89 te - 88 te 88 te 89 89% Maatschappij Nederland 83 - - Site Site HollandAmerika lijn 124 te 22 121 - 22 122 te 122 212% PETROLEUM. Kon. Petr 401 te 397 399 397% 397 te 397-98 Perlak Petr 85% 88 - 19 -% Shell Union 20te 19% 20 20 28 20 Continental Oil 28'/. 28te 27% Vg Tidewater l6Vr 15 te 7/. 15 te 15% 157/e CULTUUR MAATSCH. H. V. A 431—433 425 421—425 424 423 Java Cultuur 174—175 172 70 171—172 171 Ned. Ind. Suiker Unie 142—145 142 140—141 - Vorstenlanden 4284—43 417.—te 4iv6-te 41% 41 VB INDUSTR. OND. BUITENL. Intern. Tel and Tel ïote 9 10 Anaconda 394.4 38*, 38%-% 38% 38 Bethleh Steel 53% 52 v, 52% 52'/. Cities Service 31/. 3 Gew. Steel ■^7 U. S. Steel 57'/. 56% 56 te 56te-% Kennec Copper 44 46 te—8/. 46",,—% 46% 46%-i/B Radio Corp n n RUBBERS. Amsterd. Rubber 276 t4 273te-te 273 274 273% te 273% te Deli Bat. Rubber 166 165% - 164% 165% Indische Rubber 178 171 - Kendeng Lemboe 209 210 Serbadjadi I21te - 127 Rotterdam Tapanoeli 74'/. - 73 Bandar Rubber 197 te Hit 195% 195% 196 Preanger Rubber 86 83% Java Caoutch 142te 142 Sumatra Rubber 248 - - - AMER. SPOORWEGEN. Southern Pacific 32 V 31% 31%-te Wabash Railroad 21/. 2te - 2 1/B Union Pacific 102 - - Chic Milwaukee - Missouri Kansas Texas 5*1 - - - MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. 182 181 Redjang Lebong 225 Billiton n - - - - PROLONGATIE. - - - 1*

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 11