Verkade's In het zicht van den grooten dag 12 OPERATEURS LANGE BESCHUITJES ^WEERBERICHT DINSDAG 5 JANUARI 1937 HA ARC EM'S DAGBEAD 2 Een paar goede raadgevingen Zijn er nog tribune-plaatsen Den Haag is nu reeds vol. In het zicht van den grooten dag valt er uit Den Haag natuurlijk nog heel wat te vertel len. En zelfs gevoel ik mij genoopt mij den mantel des vaderlijken vriends om de schou deren te hangen: ik wilde u gaarne eenige raadgevingen doen toekomen, gij die dien grooten dag bij ons komt doorbrengen en zonder de beschikking te hebben over de gast vrije huizen en tafels van familieleden of vrienden, uw heil alléén in onze stad komt zoeken. De beste raad dien ik u, geloof ik, ge ven kan is deze: om u, zoodra ge den stoet gezien hebt, ijlings naar de buitenwijken der stad te begeven, want ge zijt dan uiteraard vermoeid geworden van het lange staan, de koude en het kijken en ge wilt dan wel eens tot u zelve komen. Om dat te doen moet ge zeker niet in het midden van de stad blijven ronddolen. Want daar zal het natuurlijk afgestampt vol zijn en op z'n hoogst en z'n gunstigst verovert ge er. na uren wachten en na veel dringen en wringen, een benauwd plaatsje tusschen benauwde menschen. Ik wil van de gerenommeerde eet- en drink- gelegenheden in de Haagsche binnenstad niets kwaads zeggen, maar die aan den omtrek zijn zeker óók goed. En daarom: haast u. na het groote moment, zoo snel mogelijk naar de stillere straten, gaat op de Laan van Meerder- voort, achter het Bezuidenhout of in andere buitenwijken, waar zich tal van uitstekende koffiehuizen bevinden, uw boterham eten en uw kopje koffie drinken en ga daarna, prettig uitgerust en verkwikt, u storten in het feest gewoel van de binnenstad. Dat is de beste raad dien ik u, geloof ik, geven kan. Want lk zou u wel verkeers-raad kunnen geven, maar daar zie ik niet veel heil in. Wanneer ik ga uitleggen de wijze waarop onze nijvere politie den toevloed van voertuigen en menschen Donderdag de baas hoopt te kunnen blijven, door de stad in cirkels te verdeelen. langs welker omtrekken éénrich tingsverkeer is toegestaan, dan moet ik u zulk een lange waschlijst van straten, pleinen en wegen opgeven, dat ge daardoor danig in de war gebracht zoudt worden. Beter is het, dunkt mij. wanneer ge dat maar op zijn be loop laat; dat wijst zich vanzelf wel. Er zijn parkeerterreinen in overvloed en ik vermoed bovendien dat het- grootste gedeelte der be zoekers wel den dag te voren zal komen om zich op zijn gemak te oriënteeren en zich te voet naar den bruidsweg te begeven. Eén ding zij met grooten nadruk gezegd: wie op goed geluk den dag te voren komt, in de hoop dan wel een plaatsje in een of ander hotel te kunnen vinden, zal dit geluk niet hebben. De hotels zijn al weken lang uitverkocht. Ik zou dan liever kalm een hotel in Leiden of Delft op zoeken. Tusschen die beide steden en den Haag bestaat een intens verkeer van trams, treinen en bussen en de afstand van daar tot óns centrum bedraagt niet meer dan een klein half uur. En de derde goede raad is. dat ge het gevaar der zakkenrollerij niet moet onderschatten en u hoeden moet voor opkoopers van tribune plaatsen. Hoe het met- die tribuneplaatsen staat? Ik weet het niet. Op het oogenblik dat ik dit schrijf Maandagmorgen zijn er nog plaatsen in grooten overvloed te krijgen en laat het zich aanzien dat die overvloed wel zeer verminderen zal door de drastische prijs verlaging doch niet tot een tekort zal wor den. Het is ondoenlijk hieraangaande voor spellingen te doen, omdat nooit te zeggen is, hoe de massa reageert en omdat de tribune- exploitanten niets uitlaten. Er zijn er, die op nóg een prijsverlaging hopen en er zijn er óók die zeggen dat zij „het wel in de bioscoop zullen zien". Zeker is het, dat het nü lijkt alsof die plaatsen-exploitatie een strop zal worden, al zijn ook daarover geen bepaalde cijfers te verkrijgen. Zeker is het dat het blij kens een mededeeiing van den hoofdcommis saris van politie, van heden af niet meer mo gelijk is een plaats op een der particuliere OEN HAAG op de beste standplaatsen, ZIEN 12 x MEER DAN U ooit zelf kunt waarnemen j Doorloopende voortelling van 10 lot 2 uur Entrée 20 cent (allë rangen) FRANS HALS THEATER (Adv Inqez Med.) AGENDA. Heden: DINSDAG 5 JANUARI Stadsschouwburg, Wilsonsplein: Gala voorstelling van „Uit het leven der Oranjes". 8.15 uur. Gebouw De Protestantenbond: Bijeenkomst „Hulp aan Spanje", 8 uur. Palace Filmac: 11—5 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Frans Hals Theater: Renate Müller in „Es capade", 2.30. 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Intermezzo", 7 en 9.15 u. Rembrandt Theater: „Oranje Hein", 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „De Zigeunerprinses" geprolongeerd, 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. toegang va-ij. WOENSDAG 6 JANUARI Statenzaal Prinsenhof: vergadering van den gemeenteraad, 1.30 uur Palace Filmac 11 5 uur Donrloonend 50 minuien wereldnieuws Bioscoopvoorstellingen, 's middags en des avonds. tribunes te koopen. De plaatsen op de offi- cieele tribunes zullen, zoo die nog beschik baar zijn, zelfs Donderdag nog verkrijgbaar zijn. Of die er dan nog zullen zijn is niet te zeggen. Er heerscht over dit „meten met twee ma ten" uiteraard groote intevredenheid bij de particuliere tribune-exploitanten. De oorzaak ervan is: dat- voor iedere particuliere tribune plaats tevens een bewilliging van de politie noodig is en dat deze niet in staat is. dien stroom nu nog te vei-werken. De officieele tribune-plaatsbewijzexa gelden evenwel tevens als politie-bewilliging en daarvoor zijn dus geen aparte administratieve maatregelen noodig. Waaróm dit alles zoo is en of dit goed is, kunnen wij buiten beschouwing laten. Hoofdzaak is dat men weet. dat er nu alléén nog maar officieele tribuneplaatsen verkrijg baar zijn, zoolang de voorraad strekt. Hoe lang die strekt is niet te zeggen. De offi cieele tribuneplaatsen bevinden zich langs de Laan Copes, het Alexanderveld en een gedeel te van de Vondelstraat. Bij deze droge, hoewel mijns inziens niet on nuttige mededeelingen moge ik het voor he den laten. Morgen vertel ik u nog een en ander van het aspect der stad, nu de groote dag weldra gaat aanbreken. Ik kan u wel dit zeggen: In geen jaren is het hier zóó druk, zoo vroolijk en zóó fleurig geweest. De straten, de café's en de winkels zijn voller dan ooit. En de menschen zijn vol van de dingen die gaan komen. Mr. E. ELLAS. De verkeersregeling op 7 Januari. In verband met het besluit van den Mi nister van Waterstaat, dat op den Rijksweg SassenheimWassenaar op "7 Januari a.s. van des morgens 4 uur tot des middags 12 uur alleen gereden mag worden in de rich ting 's-Gravenhage en na 12 uur alleen in de richting Sassenheim wordt vóór 12 uur des middags het terugkomende verkeer ge leid over Noordwijk, de Zdlk naar Haarlem. Van 12 uur des middags tot 4 uur in den nacht van 7 op 8 Januari mag dus naar Sassenheim alleen gereden worden in de richting den HaagHaarlem. In verband hiermede zijn door de politie te Haarlem. Heemstede, Bloemendaal en Bennebroek in overleg met den hoofd-ingenieur-directeur van den Rijkswaterstaat te Haarlem de na volgende maatregelen genomen: Alle verkeer op 7 Januari 1937 naar Den Haag van 4 uur des nachts tot 12 urn- des middags wordt geleid over den Rijksweg. Van 12 uur des middags tot 4 uur in den nacht van 7 op 8 Januari wordt het verkeer naar Den Haag geleid over Vogelenzang, de Zilk enz. Er zal voor worden gezorgd dat op be langrijke kruispunten borden zijn geplaatst, die de richtingen aangeven. De geheele regeling komt dus hier op neer: lo. Voor 12 uur des middags zich begeven langs den Rijksweg naar Den Haag. 2o. Na 12 uur des middags zich naar Den Haag begeven niet langs den Rijksweg, maar over Vogelenzang, de Zilk, Noordwijk, enz. In Haarlem worden verder geen bijzon dere verkeersregelingen vastgesteld. De treinenloop. Het Haarlemsche pufolie kheeft de vrees geuit, dat op den dag van het huwelijk van Prinses Juliana de treinen, die naar Den Haag gaan. reeds in Amsterdam zoo vol zul len loopen. dat de Haarlemmers geen plaats meer zullen kunnen bemachtigen. Deze vrees blijkt ongegrond te zijn. In Amsterdam wordt er voor gezorgd, dat er voldoende ruimte in de treinen overblijft voor de passagiers, die in Haarlem instappen. Wel zal de drukte aan het Haarlemsche station natuurlijk zeer groot zijn. Daarom verdient het aanbeveling, dat men zich van te voren van plaatsbewijzen voorziet. Men behoeft dan niet aan de loketten te wachten en kan-zich direct naar het perron begeven. Deze plaatsbewijzen kunnen heden en morgen reeds aan het Station en bij het Reisbureau Lindeman Bartel jorisstraat, ge nomen worden, Od de drukste uren 'kan de frequentie der treinen naar Den Haag tot zes per uur wor den opgevoerd, zoodat men dan elke 10 mi nuten kan vertrekken. Zooals men wet vertrekt de eerste trein Donderdag reeds om 5.17 uur uit Haarlem. De laatste trein passeert om 2 urn: het Haar lemsche station. Weer een zang- «mi muziekhulde in het Julianapark. Het muziekkorps en de zangbrigade van het Leger des Heils hebben Maandagavond weer op initiatief van de Vereenlging Ko ninginnedag fafdeellng Haarlem Noord) een concert in de verlichte muziektent op het Julianapark gegeven, dat niettegenstaande het minder gunstige weer door velen met groote belangstelling werd aangehoord. Het concert duurde van half negen tot half tien. Deze musici en zangers hebben weer velen aan zich verplicht. De Harmonie „St. Caecilia" hield een mu- zikalen ommegang langs de volgende rout# Frans Halsplein, Schotersingel, Verspronck'- weg, het Kleverparkkwartier naar het Julia napark, waar het korps zich wegens het con cert van het Leger des Heils stil hield. Van het Julianapark marcheerde men naar de Transvaalbuurt in Haarlem-Noord, waar de stoet op den Vergierdeweg ontbonden werd. De feestelijkheden in Haarlem-Noord. Het programma van de feestelijkheden, ge organiseerd door de afdeeling Haarlem-Noord van de Vereeniging „Koninginnedag", ter ge legenheid van het huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard luidt als volgt: 6 Januari: Van 4 tot 6 uur: Groote kinder- lichtstoet. Hieraan kunnen deelnemen de kin deren van de leden en ook andere kinderen, mits voorzien van vlag of lampion. Om 4 uur wordt met muziek voorop vertrokken (met ge doofde lampions) van den Vergierdeweg. Om half 5 arriveert de stoet aan de Kleverlaan, waar de lampions ontstoken worden. (Het eenvoudigste is dus, dat de kinderen die het meest Noordelijk wonen, zich verzamelen aan den Vergierdeweg, terwijl zij die Zuidelijker wonen verzamelen aan de Kleverlaan. Van de Kleverlaan wordt een rondgang gemaakt met begeleiding van één of meer muziekcorpsen, met als eindpunt het Julianapark, waar, op het afgesloten veld, nog eenige liederen gezon gen worden en aan elk deelnemend kind een versnapering wordt uitgereikt). Den leden' wordt verzocht hun medewerking te willen I verleenen door zooveel mogelijk hun kinderen van lampions of vlag te voorzien. Van 810 uur n.m.: Concert in het Juliana park door de Harmonie St. Caecilia. Bij minder 0r' Tracteer de kinde ren, als zij thuis komen, op een heer lijke kop chocolade of anijsmelk, met Verkade's Lange Beschuitjes! 12 ct. per pakje. Met een platen-bon voor het album „Waar wij wonen". (Adv. lngez. Med.) De Bilt voorspelt: Meest matigen Noordwestelijken tot Zuidwestelijken wind. Gedeeltelijk be wolkt, weinig of geen neerslag. Kouder des nachts. Overdag weinig verandering in temperatuur. BAROMETERSTAND Hoogste 770.7 m.M. te Toulouse. Laagste 732.3 m.M. te Stensele. Het hooge drukgebied ln het Zuidoosten trok zich, onder invloed van de zich Oostwaarts verplaatsende depressie terug, in het Zuid westen herstelde zich de hoogedruk. Als gevolg van deze gewijzigde luchtdrukverdeeling werd de warme Zuidwestelijke luchtstrooming over West-Europa vervangen door een koudere strooming uit richtingen gelegen tusschen West en Noordwest. Als gevolg hiervan daalde de temperatuur, terwijl-de lucht opklaarde. In midden- en Oost-Europa is de wind nog Zuid west met betrokken lucht en plaatselijk regen- De Alpenstations boven 2000 meter melden mooi helder weer. de lager gelegen bergstations liggen in de wolken. Scandinavië is nog geheel onder den invloed van de depressie, die tem peratuur is in midden Zweden belangrijk ge stegen, plaatselijk valt regen of sneeuw. In Groenland en in het Westen op den Oceaan kondigen sterke luchtdrukdalingen nieuwe depressies aan. Voorloopig is echter opklarend weer te wachten. BAROMETERSTAND Vorige stand 765 m.M. Stand van heden 762 m.M. Neiging: Achteruit. Opgave van: Fa. A. FEDERMANN. Opticien Gr. Houtstraat 37 Tel. 11059 HOOG WATER TE ZANDVOORT Woensdag v.m. 9.36 uur; n.m. 22.09 uur. Strand berijdbaar van 14.3020.00 uur. ANTHRACIET-EIERKOLEN DE ALLERBESTE ƒ1.40 per H.L. „DE SPAARNESTAD" FR. VARKENSMARKT 6—10 - TELEF. 14164 (Adv inqez. Med.) gunstig weder wordt dit concert veranderd in een muzikalen ommegang. 7 Januari: Des morgens van 89 uur: Re veille. Van V/z4 uur Kinder-specialiteiten en muziekuitvoering in het tot feestgebouw in te richten gebouw der voormalige veiling, gelegen aan den Kleinen Houtweg. De kinderen komen tezamen te half een Schotersingel, hoek Frans Halsplein en gaan dan met de leiders naar het feestgebouw. Toegangsbewijzen mede brengen. Van 811 uur: Groot Oranjefeest in dat gebouw, waarboe de leden op vertoon van het bewijs van lidmaatschap toegang hebben voor 2 personen. 9 Januari: Van 24 uur: Bioscoopvoorstel ling voor de kinderen der leden in het Frans Halstheater. BLOEMENDAAL FAILLISSEMENT AUTOMOBIELBEDRIJF „BLOEMENDAAL" N.V. Wij maakten melding van het faillissement van het Automobielbedrijf „Bloemendaal", N.V., Dr. Dirk Bakkerlaan, alhier. De gebrs. Wiersma, de houders der garage, verzoeken ons, mede te deelen, dat niet zij failliet zijn. maar de vroegere houders van het Automobielbedrijf „Bloemendaal". BLOEMENDAAL IN FEESTDOS. Bloemendaal heeft zich in feestdos gesto ken en in de beide wijken Bloemendaal en Overveen trekt de versiering veler aandacht. In Bloemendaal is de nadruk gelegd op de versiering, in Overveen speelt de verlichting- de hoofdrol en toovert het schijnsel de natio nale klem-en op het asfalt. De Oranjemaaltijd ln Overveen belooft veel. i Dinsdag om 8 uur vangen de feestelijkheden I aan in Domi en in het Jeugdhuis. Wij hebben eens geïnformeerd naar het I aantal afgehaalde kaarten voor dezen avond, waar Jo Vincent en Prof. Casimir hun mede werking verleenen. Voor het Oranje-comité is de belangstelling eigenlijk teleurstellend, waar het zooveel moeite doet om een mooi feest te organisee- ren. Wij gelooven evenwel, dat dit toe te schrij ven is aan de bekende oud-Hollandsche laks heid en dat per slot de belangstelling groot genoeg zal zijn. De étalages, vooral in de wijk Bloemen daal, zijn keurig verzorgd. Maandagavond is de jury met haar ai'beid begonnen. In Bloe mendaal waren 62 deelnemers in Overveen 15. Respectievelijk worden 7 en 3 prijzen be schikbaar gesteld, terwijl alle deelnemers een diploma ontvangen. DE ZWEMWEDSTRIJDEN IN STOOP S BAD. Donderdagmiddag om half 4 zullen de zwem wedstrijden in Stoop's Bad, welke gehouden worden als onderdeel van 't feestprogramma, aanvangen. Het volgende programma zal wor den uitgevoerd: 1. 25 Meter voor jongens tot 12 jaar. 2. 25 Meter voor meisjes tot 13 jaar. 3. 50 Meter voor meisjes van 14 jaar en ouder 4-. Demonstratie van de BI. Redd. Brigade. 5. 50 Meter voor jongens van 13 en 14 jaar 6. 50 Meter voor heereri boven 15 jaar. 7. Finale voor No. 1. 8. Finale voor No. 2. 9. Hinderniswedstrijd. 10. Pantomime. Hierna prijsuitreiking. De directie van Stoop's Bad heeft voor no. 6 een fraaien prijs beschikbaar gesteld HAARLEMMERMEER DE ORANJEFEESTEN IN HAARLEMMERMEER. Maandag werden te Hoofddorp de feeste lijkheden ter eere van het Vorstelijk Bruids paar ingezet met een boomplanting in de Julianalaan, in tegenwoordigheid van het da gelij ksch bestuur der gemeente Haarlemmer meer, het bestuur van de Oranjevereeniging „Hoofddorp", hoofden van scholen, onderwij zers en onderwijzeressen met hun leerlingen enz De 800 schoolkinderen van de drie in Hoofddorp bestaande scholen kwamen met muziek van het fanfarekorps „Excelsior" en tromgeroffel van de padvinders in de Juliana laan samen, alwaar verschillende liederen werden gezongen en de burgemeester in het kort uiteenzette met welke bedoeling deze her inneringsboom zou worden geplant. De boom, een Japansehe sier kers werd aan de goede zorgen van de schooljeugd aanbe volen. De boom werd door den burgemeester ge plant. Ter afwisseling werden onder leiding van den heer Terwee nog eenige toepasselijke feestliederen gezongen, waarna de heer Heil- ker allen bedankte voor de verleende mede werking. Het dorp ziet er feestelijk versierd uit: langs een gedeelte van den Hoofdweg en den Kruis weg zijn palen met slingers aangebracht en gekleurde electrische lichtbollen, hetgeen een mooi effect geeft. Op de brug in het centrum van Hoofddorp werd een vijftal liöhtzuilen aangebracht, di,e een fantastisch schouwspel opleveren. 's Avonds ooi half acht was er bazuinge schal yan het raadhuis, gegeven door het fan farekorps, 'ónder leiding van den heer Thuis, gevolgd door een muzikale rondwandeling door het dorp met als eindpunt het concoursterrein, alwaar te 8 uur een groot vreugdevuur door de padvinders en vier kant jongens werd ont stoken, onder het zingen van kampliederen. Te Nieuw-Vennep is Maandagavond onder groote belangstelling het feest geopend met een fakkeloptocht met muziek, waarvoor een groote deelneming aan den dag werd gelegd. De honderden langs de wegen geschaarde be langstellenden hebben genoten van de aardige voorstellingen, die in den stoet werden opge merkt. De brug over de Hoofdvaart was keurig ver sierd en verlicht. Ook de versiering en ver lichting van verschillende gebouwen kwam prachtig tot haar recht. HEEMSTEDE PROGRAMMA DER ORANJEFEESTEN. Zooals reeds eerder is gemeld,, zullen mor gen (Woensdag) in Heemstede feesten geor ganiseerd worden ter viering van het huwe lijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard, De morgen zal staan in het teeken der kin derfeesten. In verband met het jaargetijde zullen deze feestjes georganiseerd worden in de scholen, welke hoofdzakelijk bestaan uit film vertooningen, spelletjes en traktaties, waarna aan elk kind als een blijvende herin nering van het rijk een rijmprent en van het gemeentebestuur een herinneringsbordje zal ontvangen. Planting Julianaboom. Des middags om 3 uur zal op het Juliana- plein een Julianaboom geplant worden. Dit zal geschieden door 2 kinderen van elke school. De Burgemeester, Jhr. J. P. W. v. Doom zal hierbij een toespraak houden. Behalve de boomplantertjes zullen ook de anderd schoolkinderen aanwezig zijn, die on der leiding van den heer D. J. v. d. Stam. hoofd der school aan de Adr. Pauwlaan en begeleid door enkele leden van het fanfare corps "„Excelsior" achtervolgens het Wilhel mus, Een lied van Nederland, Gelukkig is het land zullen zingen. Door een combinatie der 3 plaatselijke muziekverenigingen zullen en kele muzieknummers ten gehoore worden ge bracht. De lichtstoefc. Volgens de opgave van deelname belooft deze zeer goed te worden, 't Bestuur van den R.K. Volksbond verzoekt zijn leden zich ach ter de transparant der R.K. Arbeidersbewe ging aan te sluiten. Om zeven uur zal de stoet vertrekken van Molenlaan en Herfstlaan en de volgende rou te nemen: Molenlaan, Herfstlaan, door Meer en Bosch, langs Meerweg, Javalaan. Borneostraat, Laan v. Insulinde, Achterweg. Wilhelminaplein, Nic. Beetslaan, Nic. Beètsplein, Bosboom-Tous- saintlaan, Camplaan, Heemsteedsche Dreef, Julianalaan. Binnenweg. Bronsteeweg. Adr. Pauwlaan, Laan v. Rozenburg, Zandvoorter Allee. Jacques Perklaan, Frederik v. Eden- plein, Willem Klooslaan, Zandvoortsche laan Heerenweg, Koediefslaan, Bleekersvaartweg, Kerklaan, Raadhuisstraat en Raadhuisplein, waar de stoet wordt ontbonden. Deze optocht zal circa 2 uuir duren. De 3 plaatselijke muziekverenigingen zullen aan dezen tocht hun muzikale medewerking ver leenen. Zanguitvoering. Voor hen die den geheelen tocht niet mee I kunnen maken, is er voor het Raadhuis, dat weer verlicht zal worden, gelegenheid naar j den zang te luisteren van het Heemsteedsch Gemengd Koor, dat van half negen tot half tien een zanguitvoering zal geven in de mu ziektent. Uitgevoerd zullen worden: 1. Wilhelmus (P. M. Zijderlaan) 2. Wien Neerlandsch bloed (J. W. Wilms 3. Wilt heden nu treden (Valerius). 4 Bede voor het Vaderland (Valerius) 5 Gelukkig Vaderland (Valerius) 6 Maskerdans (H Altink) 7 Patriottenlied (P M Zijderlaan) Prijsuitreiking Des avonds om pl.m. 9.30 uur zal op het Raadhuis de prijsuitreiking plaats hebben voor de mooiste groepen enz. in den lichtstoet en voor de fraaiste winkeletalages. Met medewerking der Commissie van Heemsteedsche inkeliers zal deze week een etalagewedstrijd gehouden worden, waaraan vrijwel alle winkeliers deelnemen. Voor zoover wij reeds konden nagaan (de winkelweek vangt hedenmiddag om 4 uur aan) belooft de wedstrijd wel een succes te worden. Enkele winkeliers hebben zelf of in combinatie met aangebouwde zaken, ook aardige gevelversieringen aangebracht. Een attractie voor het publiek is de gelegenheid om aan een puzzlewedstrijd deel te nemen. Kermis te Heemstede. Op een onbebouwd terrein aan het Valken burgerplein zullen eenige kermisvermakelijk heden geplaatst worden. Zoo zullen er een zweefmolen, een draaimolen, een luchtschom- mel, een kinderfietsenmolen komen en ver schillende andere kramen voor oliebollen, suikerwerken en wat er meer noodig Is om het geheel een kermisidee te geven. Behalve Woensdag zal de kenmis ook Don derdag geopend zijn, zoodat zij, die niet naar den Haag gaan, ook op den huwelijksdag niet van feesten verstoken zijn. Kerkdiensten. Zoowel in de R.K. kerk aan den Heeren weg als in die aan het Valkenburgerplein zal Woensdagmorgen om 8 uur een gezongen H. Mis worden opgedragen om den zegen af te smeeken voor het vorstelijk bruidspaar. Om 9.30 uur vm, zal er in de Ned. Herv. Kerk aan het Wilhelminaplein, met als voor ganger Ds. Barger een wijdingsdienst plaats hebben, waaraan medewerken Mej. Guus Max, alt en Eduard Biele, cello, en om 8.15 uur n.m. in de Gereformeerde Kerk aan de Koediefslaan, met als voorganger Ds. Don- dorp. 473e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4de klasse, 2de l(|st Trekking van Dinsdag 5 Januari 198T Hooge Prezen 25 000.— 20372 5000.— 8740 2000.— 15212 1000.— 1366 8888 16073 400.— 1767 10982 12188 12412 1293T 200.— 1136 1370 2455 4834 100.— 2565 3874 4330 8994 11146 114W Prijzen van 65. 14 31 38 93 98 110 172 178 178 194 206 228 242 289 299 300 302 307 319 436 438 470 471 477 518 521 522 547 593 604 623 627 685 696 697 719 767 865 888 893 904 909 916 927 932 943 984 1017 1027 1081 1109 1123 1135 1233 1238 1264 1271 1285 1318 1328 1364 1374 1402 1489 1443 1464 1467 1472 1491 1492 1529 1532 1544 1568 1602 1628 1638 1652 1672 1701 1720 1747 1748 1753 1757 1792 1850 1876 1882 1923 1944 1955 1964 2015 2069 2074 2086 2087 2092 2191 2219 2263 2282 2306 2358 2431 2445 2446 2459 2476 2484 2545 2549 2569 2615 2634 2648 2671 2721 2741 2765 2870 2872 2909 2944 2946 2993 3005 3046 3058 3085 3116 3142 3152 3203 3230 3260 3266 3272 3273 3291 3389 3397 3450 3470 3499 3517 3683 3694 3715 3724 3788 3793 3829 3838 3839 3896 3897 3907 3917 3930 3956 3965 3996 4071 4098 4148 4172 4175 4210 4226 4247 4282 4331 4353 4357 4493 4505 4513 4514 4515 4592 4598 4626 4680 4683 4695 4707 4718 4868 4951 4959 4969 4974 5004 5070 5124 5125 5136 5140 5162 5181 5223 5346 5353 5382 5392 5407 5409 5451 5458 5481 5486 5497 5531 5537 5543 5577 5620 5634 5648 5655 5696 5758 5810 5812 5820 5930 5980 6012 6019 6052 6087 6133 6185 6194 6198 6273 6350 6368 6385 6395 6397 6425 6560 6637 6703 6766 6769 6771 6813 6862 6992 7008 7036 7047 7090 7106 7110 7116 7154 7191 7200 7204 7221 7223 7227 7263 7311 7340 7382 7424 7498 7511 7521 7549 7570 7574 7617 7692 7724 7737 7790 7865 7866 7928 7964 8004 8007 8030 8045 8062 8187 8196 8206 8214 8217 8218 8233 8271 8281 8286 8365 8383 8399 8425 8481 8502 8589 8667 8682 8688 8727 8739 8779 8793 8802 8844 8870 8878 8893 8909 8937 3944 8962 8970 8974 8985 8992 9038 9080 9090 9111 9133 9158 9163 9172 9174 9186 9225 9266 9294 9331 9390 9406 9438 9471 9478 9522 9536 9560 9563 9590 9610 9630 9696 9723 9760 9789 9799 9804 9809 9818 9832 9895 9978 10081 10103 10136 10150 10206 10254 10302 10309 10322 10340 10381 10420 10488 10502 10541 10559 10562 10596 10597 -0625 10636 10697 10706 10722 10749 10755 10758 10793 10830 10852 10855 10934 10950 11021 11025 11043 11046 11070 11112 11116 11174 11195 11203 11217 11219 11260 11271 11280 11293 11309 11330 11345 11348 11417 11426 11443 11511 11549 11558 UG54 11666 11683 11684 11701 11710 11717 11748 11802 11805 11819 11836 11891 11903 11917 11933 '2037 12055 12125 12183 12190 12235 12238 12290 12306 12384 12385 12427 12456 12480 12539 12554 12595 12610 12618 12623 12676 12804 12835 12839 '•2857 12900 12907 12918 12930 12934 12996 13132 13163 13198 13205 13217 13218 13420 13438 13456 13497 13504 13554 13572 13618 13625 13626 13660 13664 13699 13763 13822 13895 13903 13912 13936 i4004 14034 14068 14152 14157 14165 14179 14220 14314 14319 14359 14387 14473 14488 14489 14590 14591 '4637 14644 14714 14735 14772 14785 14792 14798 14844 14850 14944 14975 15098 15104 15118 15136 lol46 15178 15224 15340 15365 15379 15415 15437 15455 15510 15552 15556 15571 15587 15606 15617 1o659 15680 15702 15704 15748 15757 15867 15876 10887 15890 15943 15986 15997 16024 16029 16059 h069 16106 1614G 16147 16200 16287 16289 16292 6293 16297 16303 16374 16387 16393 16413 16430 6431 16441 16470 1C521 16529 16674 16690 16768 6773 16791 16802 16804 16331 16851 16855 16865 6937 16970 16998 17001 17032 17062 17064 17082 17107 17154 17162 17204 17235 17239 17241 1727'' 7311 17326 17350 17360 17404 17510 17511 17570 '■7639 17729 17736 17762 17765 17819 17856 17866 7919 17950 17956 17967 18061 18067 18104 18148 8162 18175 18190 18271 18280 18380 18402 18426 3493 18507 18584 18(526 18634 18646 18652 18686 8759 18773 18790 18835 18843 18885 18922 18972 '9016 19055 19071 19127 19138 19139 19155 19170 9176 19226 19243 19298 19299 19323 19339 19361 '•9366 19377 19423 19439 19532 19597 19635 19658 '-9677 19723 19735 19769 19776 19779 19827 19836 19333 19893 19925 19967 19971 19998 20032 20106 20L9 20126 20175 20185 20208 20209 20210 •'0241 20248 20330 20380 20404 20461 20513 20529 20533 20591 20606 20616 20636 20C69 20701 20723 ->0776 20784 20320 20861 20862 20890 20903 2092' '336 Verbet. 4e klasse, le lijst: 1688 ma." 1681, 5393 m.z. 5394; 9650 m.z. 9615.

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 2