Onze Eerste Klassers op het veld KON. NED. VOETBALBOND. R.K. VOETBAL MXANDXG 1' MAART 1937 HA AR L EM'S DAGBEAD 8 Feijenoord voor de tiende maal kampioen van haar af deeling geworden. Ook Hilversum (Afd. I) en S. V. V. (de oud-eerste klasser van Afd. II) behalen 't kampioenschap. R.C.H., Stormvogels en Haarlem eindigen het seizoen met een nederlaagV.S. Vmet een fraaie over winning. BloemendaalH.F.C. en E.D.O. De Kennemers hebben een gelijk spel tot resultaat. Nederland-Zwitserland. Groote vraag naar kaarten. Nu Nederland—België te Rotterdam zal wor den gespeeld en de ontmoeting Nederland- Zwitserland dus de laatste landenwedstrijd in dit seizoen is. die te Amsterdam zal worden gespeeld, blijkt de vraag naar kaarten voor de match tegen Zwitserland zeer groot te zijn. De staanplaatsen zijn reeds geruimen tijd ge leden geheel uitverkocht en thans is dit ook het geval met de zitplaatsen van 2— en 3.—, zoodat de mogelijkheid groot is, dat het Olympisch Stadion op 7 Maart a.s. geheel be zet zal zijn. In ieder geval zullen ook op de houten tribunes op de wielerbaan vóór de eere en marathontribune voo*- de kijklustigen nog plaatsen beschikbaar zijn. Het V .S. V.-tournooi. Zooals wij reeds meldden, was het bestuur van V S.V. voornemens ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der vereeniging op Tweeden Paaschdag een tournooi te orga- niseeren. waaraan behalve V.S.V. en Storm vogels ook Kinhemi en Kennemers zouden deelnemen. De loting heeft thans uitgewezen, dat voor de eerste ronde Kinheim en de Kennemers en V.S.V. - en Stormvogels tegenover elkaar komen te staan. Het tournooi wordt dienzelfden dag beslo ten met den eindstrijd tussohen de winnaars. Haarlemsche Scheidsrechters- vereeniging. Wij herin.ne.rer. onze leden er aan, dat de clubavond voor de maarud Maart gehouden zal worden op Dinsdagavond 2 Maart a.s. te 8 uur in Café-Rest. „Suisse", Rijksstraatweg 189/191 te Haarlem. Het bestuur brengt tevens in herinnering, diat de eerste indoorfradningsavond voor scheidsrechters van den H. V. B. gehouden zal worden op Woensdagavond 3 Maart a.s Bakhuys en Wilders geblesseerd. In den competitiewedstrijd H.B.S.D.W.S. is Bakhuys na een botsing met Van Stokken vrij ernstig aan den enkel gewond en ook Wilders heeft in de ontmoeting tusschen Blauw Wit en Stormvogels een leelijken trap tegen den enkel gekregen. Bakhuys heeft den wedstrijd niet kunnen uitspelen, hetgeen wél met Wilders het geval was, al kon men duide lijk waarnemen, dat hij zich na het ongeval niet meer geheel kon geven. In de meeste gevallen herstelt bij Bakhuys een wonde aan den enkel vrij snel, doch thans is in ieder geval voorloopig volledige rust ge boden, wil men nog de kans behouden, dal de nationale midvoor Zondag 7 Maart tegei Zwitserland zal kunnen spelen. Dr. Diehl verklaarde, dat hij deze blessure verre van gunstig inziet. Den tijd acht hij te kort. om van een volledig herstel verzekerd te zijn. Men zal nog enkele dagen wachten alvorens een definitief oordeel kan worden uitgesproken. De secretaris van Blauw Wit. de heer Tau. meent, dat de blessure van Wilders niet van ernstigen aard was. Hij was er zeker van, dat hij tegen Zwitserland kan meespelen. In ieder geval zou Wilders zich heden onder be handeling van dr. H. Tetzner stellen en deze zal wel verder beslissen wat Wilders te doen staat. VOETBAL IN ENGELAND De uitslagen van de Zaterdag gespeelde wedstrijden voor de eerste divisie waren: Birmingham—Everton 2—0 Charlton Athletic—Preston North End 3—1 Chelsea—Manchester United 42 Grimsby Town—Arsenal 1—3 Leeds UnitedBolton Wanderers 22 Liverpool—Brentford 2—2 Manchester City—Wolverhampton Wand. 4—1 Middlesbrough—Huddersfield Town 5—0 Portsmouth—Derby County 1—2 Stoke City—Sheffield Wednesday uitgesteld West Bromwich Albion—Sunderland 6—4 Het. tweede elftal van De Kennemers, dat reeds in het eerste seizoen van zijn verblijf in de reserve tweede klasse B het kampioenschap behaalde. Van links naar rechts le rij: Hoen, Versluis, Grapendaal, Brethouwer, Blom. 2e rij: Ten Wolde, Rekveld, Vessies, M. Brethouwer, Pauw, Dekker. De Uitslagen: AFDEELING I. Eerste klasse: AjaxC.V.V. 4—0 D. F. C.—A. D. O. 0—0 D. H. C.—Xerxes 4—3 R. C. H.Excelsior 23 Blauw WitStormvogels 20 Tweede klasse A: Velox—Z. V. V. 1—0 HilversumWest Frisia 30 HerculesZeeburgia 44 Tweede klasse B: H. R. C.—A. F. C. 4—1 E. D. O.De Kennemers 33 Spartaan't Gooi 21 Bloemendaal—H. F. C. 4—4 Alcm. VictrixB. F. C. 03 Derde klasse A: PurmersteynAlkmaar 21 HollandiaAlkm. Boys 15 BeverwijkAssendelft 72 KinheimSucces 32 ZaandijkHelder 32 Derde klasse B: T.O.G.—D.W.V. 0—3 ZeemeeuwenHalfweg 34 De MeteoorJan Hanzenkw. 3—3 W. M. S.—D. E. C. 1—0 Derde klasse C: Allen Weerbaar—T. I. W. 10 RapiditasZandvoort 21 VolewijckersW atergraafsm. 32 Ahr end's V.C.—V.VA. 2—1 Vierde klasse D: Swift—D: I. O. 3—0 E.H.S.Spaarnevogels 31 Reserve eerste klasse. Stormvogels 2Z. F. C. 2 33 Blauw Wit 2Spartaan 2 21 Haarlem 2-E. D. O. 2 01 Hilversum 2Ajax 2 22 Reserve tweede klasse A: H. F. C. 2—W. F. C. 2 2—4 A. F. C. 2—Blauw Wit 3 1—1 Reserve tweede klasse B: Spartaan 3—W. M. S. 2 2—1 De Kennemers2-Volewijckers2 2—0 D. W. S. 2—Zeeburgia 3 7—0 Z. V. V. 2—V. S. V. 2 3-4 AFDEELING II. Eerste klasse: V.S.V.—K.F.C. 5—0 SpartaanHaarlem 63 H. B. S.—D. W. S. 1—3 Feijenoord-Hermes-D.V.S. 2-1 Z. F. C.—V. U. C. 4—0 Tweede klasse A: S. V. V.—Quick 4—0 V. D. L.Neptunus 20 H. V. V.—O. D. S. 2—5 Tweede klasse B: Alphen—D. O. S. 6—2 U. V. S.—R. F. C. 0—3 D.C.L.The Rising Hope 51 Sliedrecht—U. V. V. 1—1 Derde klasse A: HillegomScheveningen 15 SchotenHillinen 03 AFDEELING III. Eerste klasse: Z.A.C.—N.E.C. (uitgesteld) Tweede klasse A: Robur et VelocitasZwolsche Boys 22 Borne—K. H. C. 1—1 Tweede klasse B: TheoleDoetinehem 03 RhedenQuick 22 S. C. H.Zu-tphania 60 AFDEELING IV. Eerste klasse: Roermond-Noad 21 BleijerheideEindhoven 29 AFDEELING V. Eerste klasse: G.V.A.V.—Achilles 3—0 H. S. C.—Veendam 0—2 Be QuickHoogezand 41 R. C. H.-Excelsior (2-3) Ook de laatste competitiewedstrijd is voor de Racing op een nederlaag uitgeloopen. Het elftal moest uitkomen met invallers voor de gebroeders Prevost, Hoogendoorn en Metten, waardoor enkele proefnemingen werden genomen, o.a. met Ruis als center- half en Krom als back. Of het elftal zich in deze formatie zou kunnen handhaven, valt wel te betwijfelen. Weliswaar leek het aan- valsspel beter dan in voorgaande wedstrij den, doch of dit spel tegen een feller spelend elftal tot zijn recht zal komen, is zeer de vraag. Hetzelfde geldt voor de middenlinie, die ons toch niet volkomen kon bevredigen, ter wijl het spel der beide backs ook in tac tisch opzicht niet geheel aan de verwachtin gen beantwoordde. In de eerste helft, met den wind in den rug. had R.C.H. meer doelpunten moeten maken, waartoe zeker gelegenheid is ge weest. Daarentegen scheen Excelsior van het windnaaeel weinig of geen last te onder vinden en zag zelfs kans om na een kwartier door Maaskant het eerst te scoren. (01). Hier had Bergsma door sneller uit te loo- pen het gevaar kunnen keeren. Wel kregen de R C.H.-voorwaartsen door goede voorzetten van Paape en Lenselink enkele malen gelegenheid, tegen te scoren, doch de kansen bleven onbenut. De Rotterdammers hadden meer succes, zij het door de hulp van Ruis en den wind, door na vijf-en-twintig minuten een corner in een doelpunt om te zetten. '02) Toen echter nam R.C.H. het initiatief; na goed werk van Paape kreeg Van der Horst een schietkans, die hij gebruikte. (12) Daarna volgden nog verschillende goede aanvallen van R.C.H." waarbij Slot o.a. een paar zeer goede schoten loste en eenmaal een vrijen bal over het doel kopte. Rust kwam met 12. Na de hervatting had R.C.H. direct succes toen door goed samenspel tusschen Van der. Horst. Kedde en Lenselink de laatste een scherpe pass doorspeelde, waaruit Kedde mooi den gelijkmaker scoorde. 122). Toen volgde er een periode van R.C.H.- overwicht, doch de voorhoede zag geen kans. de score te verhoogen, waarbij pech en goed verdedigen van den keeper succes in den weg stonden. Van der Horst beging toen de fout, de weinige ballen, die naar rechts gespeeld wer den. te lang bij zich te houden, waardoor ook Paape vrijwel werkeloos moest toezien, hoewel deze laatste vooral in de eerste helft zere goed werk had gedaan R.C.H. deed niet verstandig om met het na deel van den sterken wind te ver op te drin gen; dat de Rotterdammers daarvan niet wisten te profiteeren, pleit ook niet voor hun spel-inzicht. Hoewel nog verschillende gevaarlijke situa ties voor het Rotterdamsche doel ontstonden het verdiende doelpunt voor de R.C H.'ers bleef uit. Na een snelle doorbraak konden de Rot terdammers kort voor het einde zelfs een derde doelpunt maken na een van grooten afstand voor het doel geplaatsten bal, die door een der. verdedigers werd aangeraakt en daarna voor Bergsma onhoudbaar in zijn doel verdween. (23). De elftallen waren: Excelsior: Jongste, Achterberg, Hoogesteeger. Burgmans, Van Male. Andernach, Wigmans, Engelsman., Maaskant. Niehoff. Verburg. R.C.H.: Lenselink, Slot, Kedde. Van der Horst, Paape, Van Eek, Ruis. v. d. Bel Krom, Van Thiel, Bergsma. V. S. V.-K. F. C. (5-0) De belangstelling voor dezen wedstrijd was slechts matig. V.S.V. speelde een klasse beter dan K.F.C. al viel er ook op het spel van /iet V.S.V.-elftal nog wel wat aan te merken.'' Vooral de linkshalfplaats blijft een zwakke plek in het elftal en De Koning in de voor hoede kan al evenmin bekoren. K.F.C. viel wel erg tegen. Zelfs De Boer wist zich ditmaal niet boven het middelmatige te verheffen. Onder leiding van scheidsrechter v. Welsenes stellen de elftallen zich als volgt op; V. s. v.- N. Michel Broek, v. Osch v. Os De Vries De Haas Heins, De Koning, G. Michel, Sterk. Teeling K. F. C.: Wensveen, Boutshorn, De Boer, Kaaijk, Kruiver Hille, Nieuwenhuis, Bleij W. Mol. Hille Jr. Veen V.S.V. pakt direct goed aan en de K.F.C.- verdediging heeft al dadelijk de grootste moeite om een doelpunt te voorkomen. Na tien minuten slaagt Sterk er in, met een goed gericht schot via den paal Veen te passeeren (1—0i. Fraai wordt de V.S.V.-voorhoede gesteund door de middenlinie waarin De Vries ook nu weer een zeer goede partij voetbal op de spil- plaats te zien geeft, al dient gezegd, dat zijn tegenstanders het hem ditmaal niet erg moei lijk maakten. De aanvallen van K.F.C. hebben slechts weinig te beduiden; vaak hebben Broek en Van Osch het gevaar al bezworen voor dat keeper Michel er aan te pas behoeft te komen. V.S.V. oefent steeds een groot overwicht op K.F.C. uit en als haar voorhoede wat beter op schot was geweest, had Veen voor de rust zeker al eenige malen moeten visschen. Voort durend wordt dan ook op de K.F.C.-helft ge speeld. De Boer in de K.F.C.-voorhoede kon slechts weinig uitrichten, doordat zoowel Breek als Van Osch hem geen enkel oogenblik vrij lieten. De ruststand kwam met 10 Dadelijk na de hervatting krijgt G. Michel een kans om den voorsprong te vergrooten, doch hij was niet snel genoeg met schieten, waardoor een der backs van K.F.C. hem nog juist den bal afhandig weet te maken.. Aan den anderen kant krijgt De Boer een kans. Door treuzelen van Van Osch weet hij dezen speler den bal afhandig te maken. Hij lost een zeer hard schot doch fraai wist Michel dit te keeren. Bij een botsing tusschen Michel en keeper Veen blijkt laatstgenoemde geblesseerd ge raakt te zijn en hij ziet van verder meespelen af. Blokland valt voor hem in, terwijl Bleij zijn plaats onder de lat inneemt. Al direct moet Bleij zijn kunnen toonen. Hij stopt heel goed eenige schoten van Heins en De Koning. Wan neer Heins echter weer voorzet en Michel even doorgeeft naar Teeling moet Bleij echter vis schen '20). Direct hierna doelpunt De Boer voor K.F.C. doch het doelpunt wordt geannuleerd wegens buitenspel. De doelpunten blijken dan goedkooper dan voor de rust. want als Sterk een ver schot lost werkt de invaller-doelman den bal in eigen doel (30). Ook nu weer volgt op dit doelpunt spoedig een buitenspel-doelpunt van Boutshorn, dat ook nu weer terecht door den scheidsrechter wordt geannuleerd. Tegen het. einde weet V.S.V. nog twee maal te döplpunten door G. Michel en Van Os en zoodoende eindigt deze laatste competitie wedstrijd van V.S.V. in een 50 overwinning. Sparta-Haarlem (6-3) Na een wedstrijd, die in het begin niet veel beloofde, doch die van steeds beter gehalte werd, is Sparta er in geslaagd, twee malen een achterstand in te loopen en daarna, dank zij joed en productief voorhoede-spel. een flinke overwinning te behalen. De roodbroeken hebben het er in hun laatsten competitiewedstrijd leelijk bij laten liggen. Ze hebben met 20 de leiding' gehad en toch moesten ze tenslotte een 63 nederlaag incas- seeren. Een verontschuldiging is het, dat zij wederom niet met het aangekondigde elftal in het veld konden komen. Nu ontbraken, be halve Smit, ook Huysmans en Van Polanen. Vooral de afwezigheid van Huysmans werd zeer ;evoeld, want nu boette de verdediging een heeleboel van haar kracht in. Van Duin nam zijn plaats in en de voorhoede werd geheel omgewerkt. Nu was Hartog rechtsbuiten en De Winter speelde op de linksbinnenplaats. Het Haarlem-elftal was als volgt; Vijgeboom, Verhappen, Van Duin, De la Mar. Van Gooi, Vreeken. Hartog, Van der Hulst, Effern, De Winter, Kammeijer. Sparta was zonder doelman Cohen en spil De Korver. Het gemis van laatstgenoemde, die door Meyer werd vervangen, is vooral vóór de rust ter dege gevoeld. Keeper De Hollander verving Cohen echter vrij goed. I11 de eerste helft speelde Haarlem beter; de bal werd goed laag gehouden en telkens zag men snelle open aanvallen. Na zeventien minu ten nam Haarlem de leiding, toen Kammeijer eenige malen hard op doel had geschoten en Effern een terug stuitenden bal hoog in het net werkte (01). Vijf minuten later brak Effern goed door; zijn welgeplaatst schot ging langs De Hollan der ni het Sparta-doel (02). Sparta's voorhoede werd toen wat gevaar lijker; de uitvallen van de snelle vleugelspelers boden kansen. Seton maakte al spoedig na een schot van Den Boer. dat Vijgeboom niet meer dan stoppen kon, het eerste doelpunt en vlak daarop was het door Den Boer uit een voorzet van Seton gelijk (22). Even vóór de rust nam Kammeijer een hoek schop zóó scherp, dat de bal via de vingertop pen van den keeper in het net belandde (23). De Haarlemmers schijnen hiermee hun kruit verschoten te hebben, want in de tweede helft zagen zij geen kans, een doelpunt te maken. Na de rust speelde Sparta, nog wel tegen den wind in, veel beter. Wel beginnen de roodbroeken met een serie aanvallen en blijven, gesteund door den wind. eenigen tijd aanvallend, maar succes blijft uit. De achterhoede van Sparta blijkt nu goed in gespeeld te zijn. In de Haarlem-achterhoede blijft het echter mis. Vooral Seton ondervindt weinig tegen stand; als hij eenmaal doorgebroken is. maakt hij gelijk (33). Direct hierop gaat hij op de zelfde wijze op Vijgeboom af, maar nu wordt hij tegen den grond gewerkt, wat natuurlijk een strafschop tengevolge heeft, dien Voormolen benut (43). De achterhoede van Haarlem brengt er hier na niet veel meer van terecht; Sparta voert door Seton en Den Boer den stand op tot 63. Keeper Vijgeboom stopt dan nog een kogel van Meijer uitstekend. Wel kregen we tegen het einde nog een serie aanvallen van de Haarlem-voorhoede, maar de Sparta-verdediging had er geen moeite mee. De Rotterdammers wonnen verdiend met 6—3. Niettegenstaande deze nederlaag is Haarlem echter toch door haar beter doelgemiddelde op de derde plaats in den eindstand blijven staan. Nog zoo'n slechte prestatie niet, wan neer men bedenkt, dat zi.i drie kwart gedeelte van het seizoen met spelerspech gesukkeld heeft. Blauw Wit-Stormvogels (2-0) Blauw Wiit nam al 9poedig die leiding, doch na dit doelpunt waren liet de Vogels, die het meest den toon aangaven. Hun voorhoede was voor hot doel echter weinig gevaarlijk, hoewel het binnientrio kansen genoeg kreeg. Ooik na de rust is het meest op de Amster- dlamsche helft gespeeld. Hot schieten der IJmuider voorhoede liet echten- in alle opzich ten te wenschen over; óf men had te veel tijd noodig om tot een sc-hot te komen, öf de rich ting liet te wenscheai over. De elftallen waren: Blauw Wit* Ferwerda, Wilders, Weerman, Stroker, Bosoher, Pasman, Oudendijk, Van Deene, Slot,Westphal, Bergman Stormvogels: Prins, Feijen, Van Pel. Wey, Van der Steen. Tol, Schooai, Bravenboer, Haak Jr., Haak Sr., Hollehberg. Het begin was voor Blauw Wi't. De Storm vogels liepen nog wat naar hun vorm te zoe ken en zoo kwam het, dat reeds in de eerste minuten het Stormvogels-doel eenige gevaar lijke oogenblikken beleefde. Na vijf minuten gaf van Deene 'n afgemten pass naar slot. Haak c.s. trachtte dezen nog af te houden, wat mis lukte en met een ferm schot van Slot had Blauw Wit de leiding (10). Stormvogels gooide er nu een schepje op; er werd wat meer op de Amsterdamsche helft gespeeld. Zoowel Van der Steen als Prins kre gen enkele corners te nemen, doch de Blauw Wit-defensie met Wilders aan het hoofd wist wat opruimen was. Bovendien toonde het IJmuider binnentrio zich voor het doel niet doortastend genoeg, zoo- dat Ferwerda het niet al te lastig kreeg. Alleen een hard schot van Prins bezorgde hem eenige moeite en toen Van Pel onverwacht een voor zet van Van der Steen inschoot, had de Am sterdammer zelfs al zijn capaciteiten noodig. Na 25 minuten dachten wij Stormvogels ge lijk te zien maken. Toen schoot Tol een vrijen trap zeer hard in. De bal was Ferwerda reeds gepasseerd, toen Weerman nog juist bijtijds opdook. De Blauw Wit-aanval, zoo goed begonnen, bracht er nu weinig meer van terecht. Alleen Bergman was, als hij den bal sporadisch kreeg toegespeeld, gevaarlijk, doch hij had het tegen Haak Sr. niet gemakkelijk. Rust 10. Na de rust liep Stormvogels hard van stapel. Een paar door Van der Steen uitstekend ge nomen corners leverden even zooveel gevaar lijke oogenblikken op. Nadat Ferwerda een schot had weggestom.pt, schoot Sohoorl onmid dellijk in. Weer stond Weerman echter een doelpunt in den weg. Stormvogels bleef in den aanval, dooh haar binnentrio toonde zich al heel weinig schot vaardig. Wey en Fijen kregen een paar mooie kansen, doch zij waren steeds iets te lang zaam. Een der snelle uitvallen van de Amsterdam sche linker wing werd Stormvogels noodlottig. Westphal werd wat hardhandig door Van Pel aangevallen, waarna Bergman den strafschop onberispelijk inschoot (2—0). Stormvogels gaf den moed ook hierna niet op. In het veld werd soms niet onaardig ge speeld, doch voor het doel was het- onophoude lijk mis; Wilders en Weerman bleven gemak kelijk de baas Bovendien stond, indien al eens noodig, Ferwerda steeds op de juiste plaats. Het liep al aardig naar het einde, toen Blauw Wi't het spel meer naar de andere helft wist te verplaatsen. Hollenberg moest er nu zelfs enkele malen aan te pas komen; hij deed zijn werk goed. Alleen een schot van Oudendijk liet hij leelijk glippen, doch de scheidsrechter -had buitenspel geconstateerd Hilversum 18 15 1 2 31 51—19 1.72 Velox 17 12 4 1 28 35—16 1.65 Zeeburgia 18 9 6 3 24 46—24 1.33 Hercules 17 7 5 5 19 44—43 1.12 W. F. C. 16 6 3 7 15 28—29 0.94 Vriendensch. 15 5 4 6 14 30—33 0.93 O. S. V. 15 6 1 8 13 35—39 0.87 West Frisia 17 4 3 10 11 26—50 0.65 Z. V. V. 17 3 4 10 10 24—43 0.59 O. V. V. O. 17 1 1 15 3 17—59 0.18 RANGLIJSTJES. AFDEELING I. Eerste klasse: (Eindstand) gesp.gewgel.verl.pnt. v.-t. gem. Ajax 18 14 2 2 30 47—18 1.67 Xerxes 18 9 3 6 21 59—35 1.17 Blauw Wit 18 8 5 5 21 30—22 1.17 Stormvogels 18 8 2 8 18 32—26 1.— D. F. C. 18 7 4 7 18 38-43 1.— D. H. C. 18 7 3 8 17 39—48 0.94 Excelsior. 18 7 2 9 16 41—42 0.89 C. V. V. 18 6 4 8 16 25—40 0.89 A. D. O. 18 5 4 9 14 20—30 0.77 R. C. H. 18 2 5 11 9 18—45 0.50 Tweede klasse A: Tweede klasse B: (Eindstand) 't Gooi 18 10 3 25 49—26 1.3! E. D. O. 18 10 3 5 23 39—30 1.28 H. R. C. 18 8 4 6 20 59—58 1.11 De Kennem. 18 8 3 7 19 44—45 1.06 B. F. C. 18 8 2 8 18 57-45 1.— Spartaan 18 5 7 6 17 40—37 0.94 H. F. C. 18 7 3 8 17 54—55 0.94 A. F. C. 18 5 7 6 17 51—54 0.94 Alcm. Victrix 13 5 5 8 15 36—43 0.83 Bloemendaal 18 3 12 9 32—68 0.50 AFDEELING II. Eerste klasse; (Eindstand) Feijenoord 18 15 1 2 31 66—23 1.72 D. W. S. 18 14 1 3 29 41—22 1.61 Haarlem 18 7 4 7 18 48—47 1.— V. S. V. 18 8 2 8 18 37—41 1.— Sparta 18 7 2 9 16 38—37 0.89 K. F. C. 18 5 6 7 16 38—44 0.89 H. B. S. 18 5 5 8 15 34—46 0.83 Hermes-DVS 18 5 4 9 14 27—41 0.77 V. U. C. 18 5 3 10 13 26—43 0.72 Z. F. C. 18 3 4 11 10 19—30 0.56 Tweede klasse A: S. V. V. 18 12 1 5 25 55—27 1.39 Neptunus 18 11 2 5 24 42—25 1.33 O. D. S. 17 10 2 5 22 51—27 1.29 H. V. V. 17 8 3 6 19 44-41 1.12 V. D. L. 18 7 5 6 19 40—41 1.06 B. E. C. 17 7 3 7 17 41—40 1.— Overmaas 17 8 1 8 17 45—44 1.— Quick 16 8 0 8 16 32—35 1.— Hoek v. Holl. 17 3 5 9 11 18—35 0.65 St. Ilooger 18 0 2 16 2 20—74 0.11 Tweede klasse B: R. F. C. 18 17 1 0 35 75—28 1.94 D. O. S. 18 10 2 6 22 56—47 1.22 Unitas 16 7 4 5 18 39—41 1.13 Alphen 16 7 3 6 17 33—29 1.06 U. V. S. 17 7 3 7 17 25—24 1.— Emma 17 6 3 8 15 46—49 0,88 Sliedrecht 18 4 7 7 15 36—37 0.83 U. V. V. 18 6 3 9 15 36—44 0.83 D. C. L. 16 4 2 10 10 33—42 0.63 The Ris.Hope 17 2 4 11 8 27i54 0.47 AFDEELING III. Eerste klasse: Go ahead 18 14 2 2 30 44—21 1.67 Heracles 18 11 4 3 26 47—21 1.44 A.G.O.V.V. 18 10 3 5 23 36—22 1.28 Enschedé 18 7 3 8 17 39—38 0.94 Tubantia 13 7 3 8 17 36—42 0.94 Wageningen 18 .6 4 8 16 34—25 0.89 P. E. C. 18 7 1 10 15 3941 0.83 N. E. C. 17 5 4 8 14 27—36 0.82 Z. A. C. 17 6 1 10 13 43—56 0.76 Ensch. Boys 18 3 1 14 7 25—59 0.39 AFDEELING IV. Eerste klasse: P. S. V. 18 10 5 3 25 47—29 1.39 B. V. V. 17 9 2 6 20 52—40 1.18 Noad 18 8 4 6 20 5438 1.11 N. A. C. 18 9 2 7 20 44—34 1.11 Bleijerheide 17 5 6 6 16 31—49 0.94 Roermond 18 6 4 8 16 3649 0.89 Juliana 17 5 5 T 15 35—43 0.88 M. V. V. 18 6 3 9 15 38—45 0.83 Eindhoven 18 6 3 9 15 38—51 0.83 Longa 17 6 2 9 14 40—38 0.82 AFDEELING V. Eerste klasse: Be Quick 18 16 2 0 34 75—24 1.89 G. V. A. V. 17 10 3 4 23 40—20 1.35 Veendam 17 10 2 5 22 47—25 1.29 Velocitas 18 8 3 7 19 35—31 1.06 H. S. C. 17 7 1 9 15 33—38 0.88 Achilles 17 5 3 9 13 47—48 0.76 Leeuwarden 16 4 4 8 12 20—39 0.75 Hoogezand 18 5 3 10 13 34—44 0.72 Sneek 17 5 2 10 12 22—36 0.70 Friesland 17 4 1 12 9 2661 0.53 ZATERDAG-MIDDAG COMPETITIE De Uitslagen. Afd. B: Kennemerland 2—Z.S.V. 2—1 gestaakt. Kenemerland 3Johez 33 gestaakt. Afd. C: Kennemerland 5V.E.W. 2 24 Adspiranten competBie. Afd. B: Haarlem bKennemerland a 11 gestaakt. Afd. F: Schoten dKennemerland c afgekeurd De Uitslagen, VolendamS.D.O. 5—1 V.V.A.E.M.M. 3—0 LeonidasS.J.C. S—3 Santpoort II—Teylingen 0—4 VitesseGeel Wit- 7—2 A.D.O.—G.V.O. 0—1 LisseD.E.M. 1—5

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 14