Eden antwoordt Von Ribbentropj Leipziger Messe trekt veel bezoekers. Geen overdracht van Koloniën. Ruwe schrale huid PUROL De wonderen van de technische hars. Thijs Ijs en de drie daden van Slechtbedeeld W 0 E N S D A 'G 3 M' AART T9'37 HAAREEM'S DAGBEAD' De Britsche minister van buitenlandsche 2aken. Eden. heeft gistermiddag ill het Lager huis het woord gevoerd na den Labour-afge- vaardigde Grenfell, die de debatten over de buitenlandsche politiek aanving. Eden herinnerde er met een toespeling op Spanje aan, dat Groot Brittannië van het be gin af weloverwogen de politiek van niet- inmenging heeft gesteund, welke politiek nood zakelijk is gebleken. Zoodra het controleplan van kracht zal wor den, zal men zich bezig moeten houden met de indirecte inmenging, met name het bewerken van den terugkeer van vreemdelingen, die thans in Spanje strijden. Indien dat tot stand zal kunnen worden gebracht, zullen wij een nieuwen stap hebben gedaan in de richting van de uiteindelijke regeling van den burger oorlog. Na vele maanden van ongerustheid begint onze houding nopens het Spaansche conflict resultaten op te leveren en wij zijn dan ook van plan er aan vast te houden. Sprekende over den Volkenbond zeide Eden. dat ondanks het échec in het Abessijnsche conflict de Volkenbond nog lang niet ten grave is. Het Fransch-Turksche geschil was een ge schil van de soort, waarmede alleen de Vol kenbond zich met succes kan bezig houden. Eden vervolgde: Tal van factoren, o.m. het Spaansche conflict, staan den voortgang dei- besprekingen over nieuwe overeenkomsten voor West-Europa in den weg, maar nu het conflict minder aan uitbreiding onderhevig schijnt, schijnt er ook kans op succes te bestaan. I Wij wanhopen nog niet aan de mogelijkheid de belanghebbende naties om de tafel te ver eenigen en dit resultaat te verwezenlijken. Overgaande tot de kwestie der kolo niën zeide Eden niets toe te voegen te hebben aan het jongste antwoord van Lord Cranborne, d.w.z. dat de re geering eenige overdracht van kolo niën niet onder de oogen zal zien. Dit antwoord blijft de politiek der regee ring. Ten aanzien van de algemeene buitenland sche politiek herhaalde Eden vervolgens, wat hij reeds te Leamington heeft gezegd, n.l. dat de bewapening van Groot Brittannië zou kunnen worden gebruikt en indien het ge val zich zou voordoen zou worden gebruikt voor de verdediging van Frankrijk en België tegen eenigen niet uitgelokten aanval, zulks in overeenstemming met de verdragen. Indien een nieuw verdrag zou kunnen worden tot stand gebracht zouden wij bereid en geneigc zijn een analoge overeenkomst met Duitsch- land aan te gaan. Het verdrag van Locamo. 1 nagaan, zullen zij zien, dat het program bijna overal welkom is geweest en de reden daar voor is zeer eenvoudig: Er is in het buiten land niemand, die er zich niet rekenschap van geeft, dat Groot Brittannië niet een ooor- Iog zal ingaan, diie strijdig is met zijn ver- plichtingen uit hoofde van het handvest van den Volkenbond. Wij moeten allen de nood- zakelijkhedi van deze herbewapening betreu ren. maar het is onze overtuiging en naar I ik meen de overtuiging van al degenen in dit Huis, die hopen den wereldvrede te zien ver wezenlijkt, dat Groot-Brittanndë moet be- I schikken over de grootste strijdmacht om de krachten van den vrede te helpen. Eden besloot met de opmerking dat de I tegenwoordige bewapeningspolitiek de groot ste bijdrage is, welke de regeering kan leveren tot de handhaving van den wereldvrede. (Adv. lngez. Med.) Toledo door de regeerings- troepen bedreigd? Strategische punten zouden door hen bezet zijn. Roememël Politieke aanslag te Jassy. De rector van de universiteit te Jassy, Tra- 7 t jan Bratou, is bij het verlaten van (het uni- Hay as meldt uit Madrid, d'ait in den sector versiteitsgebouw door drie studenten neer- yan Jarama, in de omgeving van de dorpen gestoken. In ernstigen toestand is hij naar Morata en Pei-ales de Taj una de regeerings- het ziekenhuis vervoerd. troepen zich gistermiddag meester gemaakt Bratou, die voorzitter was van den senaat hebben van verscheidene loopgraven der recht- tijdens het bewind van de nationale boeren- sohen, die zij wisten te behouden, ondanks een partij, waarvan hij een der invloedrijkste le- tenen fcegenaaraml. den is, heeft naar Havas meldt, dikwijls de In 5*en nacht op Dinsdag heeft de artillerie aandacht op zich gevestigd door zijn vast- de regeenng concentraties van de opstan- beraden optreden ten aanzien van de on- Qop u ?n,TrWefS naa,1 k f u? £n geregeldheden in de universiteit, uitgelokt Mon(clo,f en. het Westerpark hevig bestookt. De door uiterst-rechtsche elementen. opstandelingen in de Men veronderstelt dan ook. dat hier sprake die adee^ onder dekkl"g is van een aanslag met een politiek karak- I^,d?, nac fc an geschieden, word/t steeds ter. De politie heeft een vijftigtal arrestaties verricht. moeilijker. Sedert enkele dagen rukken de re gee rings- troepen op langs de Taag. Verscheidene stra- Onder de arrestanten bevindt zich ook de I P°sities zijn in hun handen gevallen Het wederzijdsche karakter van het verdrag van Locarno is het Britsche volk steeds welkom geweest. Onze houding is zoo duidelijk geweest als woorden kunnen zijn. Met een toespeling op de critiek, dat de regeering niet steeds zoo vastberaden zou zijn geweest ten aanzien van haar algemeene verplichtingen krachtens het Volkenbondspact zegt Eden, dat de reden, waarom hij in zijn rede te. Leamington een verschil heeft gemaakt tusschen de verplich tingen tegenover Frankrijk en België en mis schien tegenover Duitschland en de algemeene verplichtingen uit hoofde van het pact van den Volkenbond niet-is, dat de regeering zich wenscht te ontdoen van deze algemeene ver plichtingen op grond van het pact, maai-, om dat de militaire verplichtingen van Groot Brittannië krachtens het pact van geringer üiaagwijdte zijn en minder omlijnd zijn dan de verplichtingen voortvloeiende uit het pact van Locarno. Niets is onlogischer dan een dergelijke politiek te willen voeren en er niet de noodige bewapening voor te verzorgen. Daarom zullen wij, indien wij deze politiek niet kunnen steunen en niet de politiek van universeele militaire verplichtingen steunen niettemin door het Volkenbondshandvest verbonden blijven en wij zullen onze buiten landsche politiek vortzetten op de basis van dat instrument. De Volkenbondshervorming. Ten aanzien van het uitgesproken verlan gen den Volkenbond te hervormen, zeide Eden: Laat mij in volkomen openhartigheid spreken. De verschillende gezichtspunten varieeren tusschen de gezichtspunten van hen, die niet kwaad zouden zijn. indien men uit het hand vest alle sanctiebépalingen lichtte en de op vattingen van hen, die militaire canctiemaat- regelen automatisch zouden willen maken. Indien wij nu probeerden ons individueele gezichtspunten op te leggen, zouden wij het zeer groote risico loopen den Volkenbond on herstelbaar te verbrijzelen. De Volkenbond is thans aan de beterende hand en het is niet het oogenblik om den zieke de keuze te bieden tusschen twee gevaarlijke operaties. Het is verkieselijk hem den tijd te geven weer op krachten te komen. en Toledo wordt door een concentratie van re- geeringstroepen bedreigd. De strijd duurt in dezen sector nog voort. Nationalisten slaan aanval op Oviedo af. Het- communiqué, dat door het rechtsche hoofdkwartier gisteravond gepubliceerd is. meldt- o.m.: De rechtschen hebben aanvallen "Otti m -f-c oTl-n Tl .ndl 1 aan tiot front van Oviedo afgeslagen. Aan het u |front van Madrid bevestigen overloopers de catastrofe dea- „Rooden" tijdens hun aanvallen bij de Jarama en aan het front van Madrid. Het aantal in ziekenhuizen opgenomen ge wonden bedraagt 11.000 en het aantal dooden is gestegen tot ruim 2000. Aan liet front van Granada is in den afgeloopen nacht een vijan delijke aanval afgeslagen in den sector van Qrgiva. Bij de overhandiging zijner geloofsbrieven heeft de Italiaansche ambassadeur bij de rechtsche regeering een rede gehouden, waar voorzitter van de nationalistische studenten- vereeniging. De partij „Alles voor het land", de vroegere „IJzeren Garde" heeft een communiqué ge publiceerd. waarin wordt verklaard, 'dat de partij niet in verbinding staat met de aan vallers van Jassy en de daad ten zeerste wordt betreurd. De a.s. verkiezingen voor de Generale Synode. Het D.N.B verneemt, dat de groep der „Duitsche Christenen" besloten heeft bij de aanstaande verkiezingen voor een generale synode der Protestantsche Kerk niet samen te werken met den „Bond voor Duitsch Christendom". In dezen bond hebben zich :n onder meer zeide, dat het nieuwe Span- alle groepen der vroegere Geloofsbewegïng le ^e diepe sympathie heeft van hetItalië, der Duitsche Christenen" aaneengesloten, ^at Mussolini en alle Italianen willen maken die wegens de godsdienstige en kerkelijke tot een groote en edelmoedige nationale demo- houding harer leiders waren uitgetreden.. omti>e, waar de--vrijheid van ieder is gewaar-. Vooral de landskerken van Mecklenburg, borgd door de beginselen der hiërarchie. Bremen, Anhallt', Thueringen en Luebeck en beseft, welk een groote taak Spanje belangrijke groepen in Westfalen, Rijnland thans vervult, door het Land, den binnenland en Zuid-Duitschland maken deel van den «Jf» vrede en zijn wettige plaats in de we bond uit reld te verschaffen Terwijl de pogingen tot het tot stand bren- "£k behoef wel niet te zeggen aldus de gen van een samengaan tusschen „Duitsche dat de thans reeds zoo voor- Christenen" en „Bond voor Duitsch Chris- treffelijke betrekkingen tusschen onze beide tendom" dus mislukt zijn. hebben, zooals laaidien due bovendien gegrond zijn op de ge reeds eerder gemeld, de Belijdende kerk en P^^appelijke Latijnsche afstamming, ge- de bij den Lutherschen Raad aangesloten bandhaafd zullen woiden. Luthersche landskerken een overeenkomst tot wederkeerige steunverleening gesloten. Wijzigingen in het diplomatieke corps. De Duitsche minister van buiten landsche zaken bereidt een wijziging voor in het Duitsche corps diploma tique. Hans Dieckhoff, die sedert den dood van Von Buelow onderstaats secretaris is, zal worden benoemd tot ambassadeur te Washington, terwijl hij in zijn post van onderstaatsscre- taris zal worden opgevolgd door Hans Viktor von Mackensen, een zoon van den maarschalk, op het oogenbilk gezant te Boedapest. Dieckhoff is geparenteerd aan Von Ribbentrop. Dr. Luther, die op het oogenblik ambassadeur te Washing ton is zal op zijn verzoek met pen sioen gaan. Amerika Fransch journalist door Franco vrijgelaten. De „Journal" bericht, dat zijn bijzondere correspondent in Portugal, Jean Vertex, die 20 Februari j.l. te Burgos werd gearresteerd, dank zij de interventie van den Franschen gezant te Lissabon, is vrijgelaten. Vertex is inaniddells te Marseille aange komen. van handen en gelaat, schrale lippen, gesprongen handen genezen snel met Doos30-60ct.Bi| Apoth.en Drogisten uikt bi) gelaatsverzorging Purol<^*fr (Adv. lngez. Med.) (Van onzen correspondent). LEIPZIG, 1 Maart 1937. Als het aantal bezoekers van deze Leipzi ger Messe een graadmeter is voor haar suc ces, dan moeten er vooral dit jaar goede za ken gemaakt worden. Terwijl het aantal be zoekers in 1914, vijf maanden voor het uit breken van den oorlog, nauwelijks 20 000 be droeg 15774 Duitschers en 4.200 buitenlan ders bedraagt het aantal bezoekers van deze Messe thans 30.000 buitenlanders naaf schatting 250.000 Duitschers. Vooral het bezoek uit Zuid-Oost-Europa is sterk toege nomen. Het Messe-bestuur schrijft dit toe aan de gunstige uitwerking der Duitsche handelspolitiek, wier doel een direct ruilver keer tusschen de staten is. Het ziet echter ook in de verbetering der economische toe standen in de landen, die goede-afnemers van Duitschland zijn, een factor, die daar toe bijdraagt. De voornaamste afnemers van Duitsche waren: Engeland, Nederland, Zwit serland, Italië, Frankrijk hadden bijna 50 procent meer bezoekers aangekondigd dan verleden jaar. En Amerika toont dit jaar voor het eerst belangstelling van eenige beteeke- nis. Het aantal inzenders steeg van 6417 in 1933 tot 8893. waarvan 914 uit 22 vreemde staten, die hoofdzakelijk met ♦oedings- en genot middelen en de allernoodzakelijkste grond stoffen kwamen, al hetgeen Duitschland, lie ver niet koopt en door synthetische „won derdingen" tracht te vervangen. Het feit, dat deze Messe door buiten- en binnenland sche deelnamen en belangstelling verreweg de grootste is, die Leipzig ooit zag, moge dan inderdaad een gevolg zijn van een langzame en zekere opleving der internationale wel vaart. het zwaarwichtige vierjarenplan met zijn donkeren achtergrond leidde ongetwij feld tot een uiterste krachtsinspanning, die veel tot den groei dezer Messe bijdroeg. Een ..Haus der Nationen" werd geopend, dat in zich vereenigt de vroeger verspreid liggende ..nationale trefpunten" in Leipzig waar de buitenlandsche bezoekers elkaar konden ont moeten en ieder in zijn eigen taal werd in gelicht over de juiste wegen, om de tentoon stellingszalen te bezoeken. Dat is niet zoo eenvoudig. Deze zalen be vinden zich in drie en twintig jaarbeursge bouwen, die in verschillende straten zijn ge legen en in de 18 groote „hallen" voor tech niek op een terrein buiten de stad. Ofschoon het officieele Derde Rijk vol is van geweldige bouwplannen, schijnt de ver eeniging van al die verspreid liggende „Mes- se-Palasten" een te geweldige onderneming te zijn, om er in ernst aan te gelooven. Er is in de verschillende redevoeringen van Messe-bestuurders met geen woord van ge rept. Over de verschillende inzendingen kunnen we natuurlijk niet in bijzonderheden treden. Het geheel is grootsch en bewonderingswaar- dig en dwingt steeds weer eerbied af voor het genie, dat -dit alles heeft gewrocht. Van een enkele kunststof willen we echter graag melding maken. Men wil het niet laten gel den als „Ersatz". dit woord hoort men niet meer! het is een chemisch preparaat, een kunstige grondstof, die eenvoudig heet 't bepaalde natuurlijke grondstoffen over bodig maakt, verdringt, omdat het betere eigenschappen voor bewerking zou bezetten. Het „VIuditor-Haus" uit Troisdorf bij Keulen laat als grondstof technische hars zien, een kunststof, die tot poeder wordt ge malen en in verbinding met linnen, hout en andere stoffen wordt geperst tot een mate riaal, dat alle en betere eigenschappen moet hebben dan staal. Wij zagen er tandraderen van buizen, kolenemmers, klokken, radio- en telefoonapparaten, maar ook knoopen, arm- I banden en gespen. Het laat zich in alle kleuren mat en doorzichtig bewerken tot platen, vazen en lampenkappen, die van het fraaiste marmer schijnen gemaakt te zijn en tot velerlei kunstig edelgesteente. Het zou eenvoudiger geweest zijn. te laten zien wat eigenlijk niet van deze stof kan worden gemaakt. De driehonderdduizend bezoekers onderscheiden in „Messe-onkels" en „Messe- gasten" genieten allen van deze en derge lijke schoonheden, want de „Messe-onkel" de kooper. is geen koopman in alles en komt ook graag in verrukking door het moois buiten zijn branche. De stad leeft uitbundig met de Messe mee en zelfs in de laten nachtelijke uren bij heftige sneeuwstormen krioelde het op de pleinen en in de straten, van menschen „die voor zaken" naar Leipzig zijn gekomen. Alle Leipzigers die hun stad en vaderland lief hebben, hebben hun vrije kamers voor de 300.000 gasten ter beschikking gesteld. Dat hebben bij de Olympiade evenzooveel Ber- lijners ook gedaan. De Leipzigers houden er van een gast in huis te hebben en gaan het liefst met hem om als met een prettigen huisgenoot. Meer dan twee derde hunner wachtte echter ver geefs op den logé. H. L. Was van IJsel tot staan gekomen. DEVENTER Zooals verwacht werd, is in den loop van Dinsdagmiddag de was van den IJsel te Zut- phen tot- staan gekomen. Nu hoopt men, dat de val eindelijk zal intreden en dat de groote oppervlakten land, welke onder water zijn geloopen men zie het kaartje spoedig weer droog zullen komen. PROERAMMA DONDERDAG 4 MAART. Engeland's herbewapening. Sprekende over de ontwapening zeide Eden: Indien de afgevaardigden de reactie op ons herbewapeningsprogram in het buitenland TIJDSCHRIFTEN. In weer en wind. Van de firma W. L, en J. Brusse N.V., te Rotterdam ontvingen wij de tweede afleve ring van het tijdschrift „In weer en wind onder redactie van Rinke Tolman en ds. J. I. van Schaick. Dit opent met een gezellig artikel van Kees Hana, waarin hij ons meeneemt langs het winterstrand. Dr. W. M. Kruseman schrijft over de bewegingsverschijnselen bij planten, waarna ir. P. Telder in een enthousiast arti kel de geneugten van de skisport beschrijft. A. J. de Boer vertelt iets over verschillende afwijkingen bij planten, terwijl C. van Andel getroffen werd door de schoonheid van het winterlandschap. Ook de heer G. A. van Schaik neemt ons mee langs het strand en vertelt ons over de gevederde slachtoffers van den storm. C. van Duijn Jr. geeft een interessante beschrij ving van de merkwaardige broedgewoonten van de stekelbaars. Tenslotte houdt drs. H. J. Jordan een warm pleidooi voor het kampee ren in den winter, waarbij echter een per fecte uitrusting een eerste vereischte is. De verschillende artikelen zijn geïllustreerd met een groot aantal fraaie foto's en teeke- ningen, zoodat ook deze aflevering bij de na tuurvrienden wel in den smaak zal vallen. Credieten voor vlootuitbrei- ding toegestaan. De commissie voor de credieten van het Huis van Afgevaardigden heeft de begrooting van 526.555.428 dollar voor de marine voor het komende belastingjaar goedgekeurd. Deze begrooting is 35.870.000 minder dan de eerste raming. De marine zal worden uitgebreid met 397 vliegtuigen, twee luchtschepen van het niet- stijve type, acht torpedojagers en vier onder zeeërs. Verder is voorzien in het voortgaan met den bouw van twee pantserschepen, drie vliegtuig-moederschepen, elf kruisers. 48 tor pedojagers en zestien onderzeeërs. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC Ontploffing in Poolsche kruitfabriek. Vier dooden en vele gewonden. Uit Warschau 2 Maart: In de kruitfabriek Pionki, bij Radom, is tijdens de sorteering brand ontstaan. Deze brand deed een hoeveel heid kruit ontploffen. Er zijn 23 gewonden, van wie 20 ernstig. Vier personen zijn aan hun wonden bezweken. Het vuur is gebluscht. MUSSOLINI DORTOR HONORIS CAUSA. De universiteit van Lausanne heeft Musso lini als oud-student van deze hoogeschool be noemd tot doctor honoris causa in de sociale wetenschappen. Nog steeds zaten Waggelmant en Wiebelaar over het weer en de oogst van nu en van morgen, van verleden en van dit jaar te praten, terwijl geen van beiden vermoedde, dat er iets niet in den haak was met den vogel. Het touwtje van Ozonstralen lag immers nog steeds naast Waggelmant op den boomstam. En hoe ging het met Ihijs? Deze maakte zoo vlug als hij kon met den vogel, dat hij uit de buurt van de dwergen kwam. Daarna kroop hij uit den bomstam en ging met Ozonstralen naar Slechtbedeeld toe. Deze had hen al zien aankomen en stond te dansen van pret. HILVERSUM I 1875 M. AVRO-uitzcnding. 8.00 Gram. pl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gewijde muziek. 10.30 Het Omroeporkest en soliste (In de pauze: Pianospel). 12.30 Kovacs Lajos' orkest. 2.15 Het Lyra-Trio. 3.00 Naai cursus. 3.45 Gram. pl. 4.00 Voor zieken en thuiszittenden. 4.30 Orgelconcert. 4.50 Voor de kinderen. 5.35 Het Aeolian-orkest. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 Pia no-voordracht. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berich ten ANP. Hierna „Euryanthe", opera in con- certvorm. In de pauze: „Werloosheid en Wel vaart", causerie. 11.00 Berichten ANP. Hierna tot 12.00 AVRO- Dansorkest en Gram. pl. HILVERSUM II 301 M. 8.00—9.15 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO 2.00—11.30 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gram. muziek. 10.30 Mor gendienst. 10.45 Gram. pl. 11.30 Godsd. half uur. 12.00 Berichten. 12.15 KRO-orkest en Gram. pl. 2.00 Handwerkcursus. 3.00 Gram. pl. 3.454.45 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Trio-concer. 6.45 C.N.V.-kwartier tje. 7.00 Berichten. 7.15 „Naar zonnig Italië", causerie. 7.35 Berichten ANP. 7.45 Matthaus- passion. (Om 9.05 Religieuze causerie). 10.45 Berichten ANP. 10.5011.30 Gram. pl. Hierna Schriftlezing. DROITWICH 1500 M. 11.05 „At home today", causerie. 11.2511.50 Gram. pl. 12.10 BBC-Welschorkest mmv. so list. 1.05 Alt en tenor. 1.352.20 Falkman's Apachenorkest mmv. soliste. 3.103.30 „Men talking", causerie. 3.35 Sted. orkest van Bour nemouth mmv. solist. 5.05 Gram. pl. 5.35 Ord. Hamilton en zijn band. 6.20 Berichten. 6.40 Boekbespreking. 7.00 Radiotooneel. 7.50 Het BBC-Harmonie orkest. 8.20 Esta Stein's Chauve Souris Ensemble. 8.45 Zang. 9.00 Dia loog over Shakespeare. 9.20 Berichten. 9.40 Orgelconcert. 10.20 Kerkdienst. 10.40 Het Bridgewater kwintet mmv. soliste. 11.35 BBC- Dansorkest. 11.5012.20 Dansmuziek (gr. pl.) RADIO PARIS 1648 M. 7.20, 8.20 en 8.40 Gram. pl. 9.50 Orgelconcert. 12.20 Omroeporkest en zang. 2.50 Zang. 3.05 Gram. pl. 8.20 Zang. 9.05 Nat. Orkest, Raugel- koor en solisten. KEULEN 456 M. 5.50 H. Putsche's orkest. 7.50 Gram. pl. 9.20 IVolksliederenconcert. 11.20 Militair concert. 12.35 Omroeporkest. 3.20 Omroep-Amuse- mentsorkest. 4.20 Strijkkwartet, kinderkoor en solisten. 5.20. 5.20 SA-orkest. 6.20 Omroepklein orkest en instrumentaal kwartet. 7.30 Om- roepkleinorkest en solisten. 8.35 Radiotooneel. 9.5011.20 Balalaika-orkest, boerenkapel en solisten. BRUSSEL 322 M. 12.20 Gram. pl. 12.50 Cabaret. 1.00 Salon orkest. 1.30 Kleinorkest. 1.50 Cabaret 2.00 2.20 Gram. pl. 5.20 Omroeporkest. 6.50 en 7.20 Gram. pl. 8.20 St. Romboutskoor mmv. solist. 9.20 Omroepsymphonieorkest. 10.30—11.20 Om roepda nsorkest. BRUSSEL 484 M. 12.20 Gram. pl. 12.50 Kleinorkest. 1.30 Salon orkest. 1.502.20 Gram. pl. 5.30 Salonorkest. 6.50 Zang en Gram. pl. 7.35 Gram. pl. 8.20 Om roeporkest. 8.50 Cabaret. 9.35 Omroeporkest 10.3011.20 Radiotooneel met muziek.

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 6