AMSTERDAMSCHE BEURS IAAT/TE BERSCUUN Stmk dom De badplaats is gereed. ZATERDAG 17 APRIL 1937 HAARLEM'S DAGBLAD 6 Jongeman bij twist zwaar gewond. Dader weet te ontsnappen. Tientallen zien hem, maar niemand steekt een hand uit. Bij een vechtpartijin de Zwaans hals te Rotterdam is Vrijdagavond een 20-jarige jongeman door een mes steek in de borst zoo ernstig gewond, dat voor zijn leven wordt gevreesd. Hoewel de vechtpartij door enkele tien tallen personen werd gezien en één dér om standers dnn dader het mes nog heeft ont rukt, heeft deze laatste toch kans gezien te ontst-nappen. Men heeft de politie slechts een zeer vaag signalement van den man, die ver moedelijk ca. 45 jaar oud is, en van een meisje, dat in zijn gezelschap was, kunnen opgeven. Muiterij in volle zee. Een doode en vijf gewonden. Naar Havas uit Havanna verneemt is aan boord van het Britsche schip „Lackenby" mui terij uitgebroken. Het schip bevindt zich op volle zee voor Santiago. De kapitein heeft de muiterij onderdrukt. Een matroos werd ge dood, en vijf gewond, een aantal muiters werd in de boeien geslagen. De Britsche vice-consul te New York heeft telefonisch aan Reuter medegedeeld, dat hij een telegram heeft ontvangen van den gezag voerder van de „Lackenby", luidende: een lid mijner bemanning heeft in noodweer een ander lid der bemai.ning met een slag op het hoofd gedood". De vice-consul voegde hier aan toe: wanneer muiterij voorgevallen zou zijn. zou de gezagvoerder dit zeker vermeld hebben. Ik veronderstel derhalve, dat de berichten over muiterij onjuist moeten zijn. De nieuwe verkiezingen. Sluiting der Kamer op 5 Juni. 's-GRAVENHAGE. 17 April, Heden is uitgegeven een extra nummer van de Ne- derlandsche Staatscourant, bevattende het volgende Koninklijk besluit, gedateerd 17 April 1937 betreffende de sluiting van de tegenwoordige zitting der Staten-Generaal en de ontbinding van de beide Kamers. Artikel 1. Onze minister van Binnenlandsche Zaken wordt gemachtigd om van onzentwege de tegenwoordige zitting der Staten-Generaal te sluiten in eene vereenigde vergadering der beide Kamers op Zaterdag den 5den Juni 1937 des namiddags te drie uur. Artikel 2. De Eerste Kamer en de Tweede Kamer der Staten-Generaal worden ontbonden met Maandag den Tden Juni 1937. Artikel 3. De verkiezingen van de leden der Eerste Kamer zullen in iedere provincie plaats heb ben op Donderdag den 27sten Mei aanstaan de. Onze commissarissen in do onderschei dene provinciën worden gemachtigd de sta ten hunner provincie te dien einde in buiten gewone zitting bijeen te roepen. De candidaatstelling voor de verkiezing zal in iedere provincie plaats hebben op Maandag 3 Mei 1937. Artikel 4. De candidaatstelling voor de verkiezing van de leden der Tweede Kamer in eiken kieskring zal plaats hebben op Dinsdag den 20sten April aanstaande. Artikel 5. De eerste samenkomst van de nieuwe Ka mers zal plaats hebben in vereenigde verga dering op Dinsdag den 8sten Juni aan staande. Onze minister van Binnenlandsche Zaken is belast met de uitvoering van dit besluit, waarvan afschrift zal worden gezonden aan de beide Kamers der Staten-Generaal, aan den Raad van State, aan de ministerieele departementen en aan de algemeene reken kamer en hetwelk in het Staatsblad zal wor den geplaatst. 's-Gravenhage. den 17den April 1937. WILHELMINA. De minister van Binnenlandsche Zaken, J. A. DE WHJDE. Voorts bevat het extra nummer der Staats courant een beschikking van den minister van Binnenlandsche Zaken van den volgen den inhoud: De minister van Binnenlandsche Zaken, Gezien het Koninklijk besluit van 17 April 1937 'Staatsblad no. 384), houdende bepa ling. dat de candidaatstelling voor de ver kiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal in eiken kieskring zal plaats hebben op Dinsdag den 20sten April 1937, gelet op de artikelen 52 en 127 der kies wet, heeft goed gevonden: te bepalen: dat de stemming over de lijsten van de can- didaten en de daarop voorkomende candi- daten zal plaats hebben op Woensdag den 26sten Mei 1937. 's-Gravenhage, 17 April 1937 de minister voornoemd. J. A. DE WELDE. COLPORTAGE-RELLETJES IN DE HOOFDSTAD. AMSTERDAM, 17 April. Bij het colportee- ren door een dertien-tal leden van een poli tieke partij, op het. Blauwe Zand aan de over zijde van het IJ, is het vanmorgen tot onge regeldheden gekomen. Een joelende menigte, van naar schatting tweehonderd personen, volgde de colporteurs, hetgeen er toe leidde dat het in de Walcherenstraat tot een ernstige botsing kwam, waarbij de politie de gummi stok moest gebruiken. Later werd enkele ma len in de lucht geschoten. Naar aenleiding van deze wanordelijkheden heeft de politie het colporteeren in dit stadsdeel verboden. DE KONINGIN NAAR SOESTDIJK VERTROKKEN. 's GRAVENHAGE. 17 April. H. M. de Ko ningin is hedenmorgen half elf, vergezeld van de hofdame freule Van Asbeck en den adju dant de Jonge van der Halen, per auto van het Huis ten Bosch naar Soes td ijk vertrokken om zich vandaar in den namiddag naar het Loo te begeven. Bij haar vertrek werd Hare Majesteit door de aanwezgien bij het Huis ten Bosch hartelijk toegejuicht. Duitsche vliegtuigen in den nacht naar Burgos? 36 toestellen zouden in de laatste dagen geleverd zijn. VALENCIA. 17 April (Havas). Het mini sterie van luchtvaart en marine deelt mede, dat de laatste dagen van Hannover 36 vlieg tuigen naar de opstandelingen zijn verzon den. Deze toestellen zijn van de Duitsche vlieg- tuigenfabriek rechtstreeks naar Burgos over gevlogen door verkeersvliegers van de Luft hansa. De vliegtuigen vliegen des nachts op een hoogte van 3000 tot 4000 meter over Fransch grondgebied met gedoofde boordlichten. DE A.S. VERKIEZINGEN VOOR DE TWEEDE KAMER. Verkiezingsactie R.-K. Staatspartij. De R.K. Staatspartij houdt hare eerste verkiezingsvergadering op 23 April a.s. in het gebouw „St.-Bavo", Smedestraat. Als sprekers zullen optreden de lijstaanvoerder, pater dr. L. J. Beaufort, O.F.M., en de heer A. J. Loerak ker. VERGADERING COMITé VROUWEN VREDESGANG. De vergadering van het Plaats. Comité voor Vrouwen-Vredesgang, dezer dagen gehouden in het Wijkgeb. der Ned. Herv. Gem. Ged. Oude Gracht, stond in een geheel ander licht dan gewoonlijk, daar mevr. T. KerkhoffPet als declamatrioe optrad. Een bespreking over de te voeren propa ganda was het hoofddoel dezer bijeenkomst. Verschillende dames van de meest uiteenloo- pende gezindheid waren aanwezig. Een ieder die voor den Vrede is uit welk oogpunt ook, kan zich aansluiten, de Vrouwen-Vredesgang is een neutralen betooging die slechts vraagt vrouwen en moeders. Medegedeeld werd dat de autoriteiten ten volle medewerken evenals de spoorwegen, die een specialen trein ter be schikking zullen stellen, waardoor men Amsterdam niet behoeft over te stappen, doch rustig tot Utrecht kan blijven zitten. Na deze geanimeerde zakelijke bespreking kreeg mevr. Kerkhoff het woord. Zij droeg voor .,De Prunis" en „De Merels". Onder groote aandacht ging mevr. Kerkhoff df rna over tot „De Zeppelin" van Charivarius en het mooie gedicht „Vrouwen Vredesgang" van Jo Kal- mij nSpierenburg. Twee kleine meisjes boden mevr. Kerkhoff een bouquet witte bloemen aan, namens de kinderen. Tot slot nog de opwekking: alle vrouwen indien mogelijk op 18 Mei naar Utrecht, èèn van gedachte voor het behoud van den vrede. -j] g I Vraagt brochure aan. Prijs Fl. 2.75 per kuur van 10 boden. (Ji1 Import-Maatschappij „Varia" - Oegstgeest (bij leiden) (Adv. lngez. Med.) ZANDVOORT Het wachten is op de gasten. De meeningen zijn verdeeld. Er wordt flink verhuurd. Met het ontwaken van de natuur komt er ook in Zandvoort weer overal leven en be drijvigheid. Ook in andere plaatsen is dit natuurlijk het geval doch daar valt het minder op, omdat men daar minder aan een bepaalden tijd gebonden is. In de badplaats echter stelt men zich tot taak om tenminste voor 1 Mei alles in orde te hebben voor de eerste gasten. Overal wordt geschilderd, ge saust, geschrobd en geboend tot alles blinkt alsof het nieuw is. Ook binnenshuis wordt de wit- en verf kwast naarstig gehanteerd. De meubels en matrassen worden extra nagezien en de huisvrouw zorgt, dat de huis- en slaapka mers steeds „gedaan" zijn, wanter kun nen ieder oogenblik van den dag huurders komen. Een verblijdend teeken is het, dat de huur ders, die vorige jaren wel eens op zich lie ten wachten, thans wel komen. Er wordt de laatste weken vrij veel verhuurd tegen nor male prijzen. Daar ook de aanvragen voor pension geregeld binnen komen, krijgt men onwillekeurig het gevoel, dat het komende seizoen wel beter zal worden, dan de voor afgaande. De meeningen hierover loopen echter nog al uiteen. De heer Gunters, directeur van Groot-Badhuis, die we hierover spraken, moest eerlijk bekennen, dat hij van eenige opleving in het hotelbedrijf nog niets be merkte. De laatste maanden, zoo zeide hij is hier hard gewerkt, om de sporen, die het seizoen en de daaropvolgende winter, ach ter lieten weer weg te werken. We zijn thans zoo goed als gereed om de gasten te ont vangen, doch ze laten nog niets van zich hooren. Waarschijnlijk zal de devaluatie van den gulden wel eenigen invloed op het bezoek uitoefenen, doch wij merken er hier nog niets van. Het eenige dat wij van de deva luatie bemerken is de prijsstijging van al lerlei artikelen, die we voor het a.s. seizoen noodzakelijk moeten hebben. Natuurlijk is het zeer goed mogelijk dat er door de deva luatie dit jaar meer buitenlanders komen, al komt dit op 't oogenblik nog niet tot uiting. Met des te meer spanning zien we daarom uit of de reisregeling met Duitseh- land in orde komt. Als de onderhandelingen hierover gunstig veiioopen kunnen we wel zeker zijn, dat er een vrij groot aantal Duit- schers naar Zandvoort zal komen. Voor de rest zal het bezoek voor het grootste deel afhangen van het weer. Dat bemerken we thans reeds met het, bezoek aan de dancing die iederen Zondag geopend is. Bij goed weer hebben we niet over 't bezoek te klagen. Bij slecht weer daarentegen komt er niemand. Zooals ik reeds zeide, we zijn zoo goed als klaar en voor de rest zullen we maar af wachten en hopen, zoo eindigde de heer Gun ters. De directeur van het Noorderbad liet daar entegen een heel ander geluid hooren Ik ben er van overtuigd, dat het volgende sei- zoen beter zal worden dan de voorgaande. I In tegenstelling met vorige jaren zijn thans op een enkele uitzondering na, reeds alle luxe paviljoentjes verhuurd en bovendien reeds verschillende van de nieuw ingerichte familie-cabines. Of er gewerkt is dit voorjaar? Ieder jaar is er hier veel te doen, om alles weer netjes in orde te maken, doch dit jaar was er extra veel werk. Gelukkig zijn we bijna klaar met bet herstellen van de verwoestingen, die de storm heeft aangericht. De beide bassins het motorbootbassin en het groote zwembassin zijn thans afdoend tegen de, aanvallen van de zee beschermd. Verbouwd is dezen winter heel weinig, Nieuw zijn alleen de familiecabines. Het houtwerk zit weer frisch in de verf en al het materiaal, stoelen, tafels enz. is weer in orde om de gasten te ontvangen. Het parkeerterrein, dat belangrijk wordt vergroot is nog niet geheel gereed. Dan komt er dezen zomer een groot vlot in zee met glijbaan, observatietoren en springplank. Van het programma voor dezen zomer kun nen we noemen: 2 Mei Strandloop; 16 Mei opening van het seizoen; 1 Juni: groote zwemdag voor Zandvoortsche vereenigingen, 26 en 27 Juni: Nationale schermwedstrïjden; 29 Juni galabal ter gelegenheid van den ver jaardag van Z.K.H. Prins Bernhard. Op 9 Juni komen een aantal congressisten van de A. N. Vereen, voor Vreemdelingenverkeer op bezoek. In verband hiermede wordt een groote modeshow gehouden. 5 Juli: Zwem feest van „De Delft". In den loop van het seizoen komt daar nog wel het een en ander bijAls 't weer maar wat meewerkt, zoo besloot de heer Van Deursen, ben ik niet bang voor 't a.s. seizoen. Ook het Zuiderbad is bijna gereed om de baders te ontvangen. Het schilderwerk ziet er reeds keurig uit en er wordt hare? gewerkt om den damwand, die gedeeltelijk door den storm werd vernield weer in orde te breneen. Aan den Strandweg is het op het oogenblik nog een chaos, doch het grootste leed is ge leden en het werk vordert, nu zeer snel. Op het strand staan reeds verschillende tenten, alle keurig in de verf. Dagelijks is men bezig er nog meer bij te bouwen en het zal niet lang meer duren of de lange rij, van het Zuiderbad tot het Grand-Hotel zal weer compleet zijn. Hier en daar komen ook de stoelen reeds voor den dag. Ze rieken nog naar nieuwe verf en de frissche, kleurige voering toont, dat ook de stoelenmenschen, de laatste weken niet stil hebben gezeten. Als straks ook de badkoetsjes verschijnen is 't strand geheel gereed voor de ontvangst van de gasten. Niet alleen de verschillende particulieren, doch ook het gemeentebestuur doet alles om Zandvoort voor het a.s. seizoen „klaar" te maken. Enkele straten werden reeds van een nieuw wegdek voorzien en thans is men be zig met den Noordboulevard. Meer dan vroeger wordt aandacht ge schonken aan de beplanting. We noemen slechts: Zandvoortschelaan, Dr. Gerke- straat, Brederodestraat, Oranjestraat, Zee straat en Van Lennepstraat. Als al de nieuw geplante boomen dezen zomer volop in het blad staan, zullen de badgasten deze straten nauwelijks herkennen. Nog een paar weken hard werken en Zand voort zal geheel gereed zijn om zijn gasten te ontvangen. Lateh we hopen, dat de stroom dit jaar groot zal zijn. LISSE Tien jaar „Ho-Ba-Ho". Het vakblad voor de bloembollenstreek. De „HO-BA-HO", het orgaan van Holland's Bloembollenhuis te Lisse bestaat tien jaar en is voor deze gelegenheid in een kleurigen feestdos gestoken. Het fraai en kunstig ge- illustreerde nummer bevat een groot aantal artikelen over verleden en toekomst der bloembollencultuur en daarmee verband houdende onderwerpen, geschreven door des kundigen op dit terrein. In een inleidend artikel van de directie, waarin wordt gewezen op de moeilijkheden waarmede het blad in de beginperiode te kampen had, lezen we: „De eerste tijd was dubbel moeilijk, omdat door de bestaande vakbladen, „de Hobaho" als een indringster werd beschouwd en het regende critiek over het hoofd der pasge borene Als een koppig kind hield „de Hobaho" trots deze aanvallen, steeds stand, heel vaak kwam ze als overwinnaar bij een bepaalden aanval uit den strijd, doch ook heeft ze rondborstig bij misvatting, haar fout erkend. Dat deze strijd echter tot de gemoedelijke behoorde en zich steeds zeer fair afspeelde, blijkt wel hieruit dat na 't eerste jaar onder redactie van oud-directeur Homan gestaan te hebben, het redactioneele gedeelte werd overgenomen door een der scherpste bestrij ders der pen, wijlen den heer v. d. Laan. Zooals uit het vorenstaande dus blijkt, is het eerste en moeilijkste gedeelte verzorgd geweest door een leek op journalistiek ge bied, de heer Homan, die door het buiten gewone vele werk, hetwelk dit in het begin vereischte, de grondslagen heeft gelegd voor een vakblad voor de geheele bloembollen streek. Een vakblad, hetwelk na 10 jaar be staan, nog een voorname plaats onder de vakbladen inneemt". Aan het slot van dit artikel lezen wij nog: „Met deze schare van medewerkers treden wij rustig het tweede 10-jarig tijdperk tege moet overtuigd als wij zijn, dat wij met de schare getrouwen rond om ons, in staat zijn „de Hobaho" op het peil te houden waarop ze thans staat, trachtend haar nog steeds op te voeren, overtuigd als wij zijn hiermede niet alleen onze eigen veilinginstelling, doch daarnaast ook het algemeen belang te die nen" BEVERWIJK Vermindering der werkloosheid. Daling van 1106 tot 1049. Het aantal werkzoekenden dat bij den Ge meentelijken Dienst der Werkloosheidsverze kering en Arbeidsbemiddeling stond ingeschre ven daalde deze week van 1106 tot 1049. In Beverwijk waren 950 werkzoekenden tegen 999 in de vorige week en in Heemskerk 99 tegen 107 in de vorige week. BURGERLIJKE STAND. Ondertrouwd: J. W. Stet en J. M. Heiloo; J. H. Nijman en A. van den Berg. Getrouwd: H. E. M. Zurlohe en C. M. M. Schaaper; H. von Hertzberg en W. Vollemans; J. E. Zwanenburg en M. A. Bisschop; A. K. H. Steen en K. W. M. Oosterman; F. H. J. Ber- see en C L. Vessies. Bevallen: L. G. Goedhartvan der Velden, z.; G. G. de JongHoogeland, z.; Tr. v. d. Berg v. d. Wal, d.; Overleden: A. de Smit, 59 j„ ongeh.; Gh. Bram, 68 j., wedr. van J. J. Schafraad, alhier; L. Schoenmaker, 80 j., geh. met C. Cl. Voogt, alhier IJMUIDEN IVLARKTPRIJZEN. Tarbot per kilo f 1.22f 1. Griet per 50 kilo f 32f 8 Tongen per kilo f 1.40f 0.80 Kleine schol per 50 kilo f 16f 4.60. Schar per 50 kilo f 3.20f 1.70. Wijting per 50 kilo f 3.80. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Maandagmarkt: Gloria IJM. 37. Vangst: 40 m. schelvisch, 150 m. braadschelvisch, 25 m. gul en kabeljauw, 125 m. wijting, 130 m. radio, 420 m. koolvisch, 180 m. makreel, 10 m. platvisch, 60 m. rog en poon. Totaal 1140 manden benevens 90 stuks ijskabeljauw en 1000 stuks leng. Alma IJM. 44. Vangst: 60 m. gul en kabel jauw, 35 m. braadschelvisch, 15 m. wijting en schar, 65 m. tarbot en schol, 30 m. wolf en poon. Totaal 205 manden benevens 430 stuks stijve kabeljauw en 30 stuks leng. BESOMMIN GEN. Trawler: Zeeleeuw IJm. 29 f 1150. Loggers: KW 78 f 840, KW. 74 f 880, K3W. 42 f 610, KW. 18 f 330. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 17 April 1937 Bevallen: 15 April: E. J. KlinkhamerDek ker, d., G. LupsVlugt, z„ J. J. KroezeBree d., 16 April, M. WesselinkPerl, z„ A. M. A. OotemanHubert, z„ C. H. TerolTegeler, d., G. M. MeijerStrack, d., 17 April, M. Vlug Schönenbach, z. Overleden; 16 April, J. P. Knape, 62 j., L. Veerstraat. VELSEN. Bevallen: A. A. Raspoortv. d. Wal, z„ Tusschenbeeksweg 5, IJmuidén; G. C. J. M. Verhagen—v. d. Borg z., Br. Klauwersstraat 11, Santpoort. E. MookhoekSint z., Pels straat 79, Velsen-N., R. A. PrinsNieuwenweg d.. Kompasstraat 55, IJmuidén; C. C. van Gaaiende Groot z„ Cremerlaan 59, Sant poort. M. Zwartde Graaf d.. Annastraat 11, IJmuidén. G. TjoelkerPel z., Noorderdorp straat 5, Velsen. E. van DillewijnOostrom d., Hoofdstraat 190. Santpoort. Overleden: Ch. J. Snijder 75 j„ echtgenoot van E. Smit, Torricellistraat 48 IJmuidén. Ondertrouwd: P. J. Warmerdam en G. Post, Haarlem; C. Nol en J. Dortmundt, Hoofd straat 172, Santpoort. Kerkwfeg 15, Sant poort; C. C. Ra spoort en M. Wamsteeker, Groeneweg 1, IJmuidén; A. J. Blaas en C. de Bruijn, v. d. Helststraat 7, IJmuidén, Ger. Doustraat 77, IJmuidén; W. A. v. Houwelin- gen en J. de Wit, Haringkade 10, IJmuidén. Willemsbeekweg 53 IJmuidén. J. Nol en E. Dol, Hoofdstraat 172, Sant poort. Gehuwd: W. Kruiswijk en J. G. Hendricks, Hobbemastraat 16 rood, IJmuidén; J. E. Sluiters en J. H. H. Outmaijjer. Hoofdstraat 147, Santpoort; A. Dunnebier en G. de Greef, Kanaalstraat 192, IJmuidén. KOERS VAN HEDEN VORIGE KOERS pl.m. plmx. pl-m. pijn. 10 35 10.45 11.— 11,15 STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 4 pCt. id. 1933 II 102 4 pCt. Nederl. Indië 1017/. 3 pCt. Nederland 96% STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 6V2 pet. Duitschl. 1930 221/s (Youngleening) Youngleening (met ver 305A 30% klaring i 303/, BANKINSTELLINGEN. Amsterd Bank i6i 34 Handel Mpij. Cert, van 194V, f 250 Koloniale Bank 16634 Ned. Ind. Handelsbank Rotterd Bank 1393, INDUSTR. OND. BINNENL. 72% 71% Alg. Kunstzijde Unie. 71 753/8 v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. 843./, Ned. Ford ex 40 afst. 252 Philips Gloeil.Gem.Bezit 41%, 34014 340y, 340 340%, 1623/, 160 160% 160%, 16034 TABAKKEN. Deli Batavia 768 269%, Deli Maatschappij 333J4 329% 329J4 32,3% Senembah - 346 - 347 SCHEEPVAARTEN. Kon Ned Stoomboot 139% 13534 135 13534 135 K Scheepvaart Unie 137 134 133J4 13434 133%, Koninkl Paketvaart 192 i jj§j— Rotterdamsche Lloyd - i-J 126 Maatschappij Nederland 1271' 126 1 -=• Holland—Amerika lijn '42M 139 138 137% 137%? PETROLEUM. Kon. Petr 421 418 4183/ 417 416 Perlak Petr - 1/6 Shell Union 233/, 257/4 25% 22% 22% Continental Oil 333/, 337/. - 34 34% Tidewater 14V+ '4% 14% 14% 14% CULTUUR MAATSCH. H. V. A 504 501 SOU/, 50134 502 Java Cultuur 236 Ned Ind. Suiker Unie 173 169 168 169 Vorstenlanden 371/. .«,-44 - INDUSTR. OND. BUITENL. Intern Tel. and Tel. 9% 9y, 9% 93/8 Anaconda 023/, 41% 41s/t 41IV. 41% Bethleh Steel 67% 66% 67 67 67%f Cities Service 31/4 Gew Steel 8,3/f - U. S. Steel 83% 82 c23/, 82%. 82%, Kennec Copper - 427,a 42% 42% 43 Radio Corp 33/4 RUBBERS Amsterd Rubber 103J4 299 301 301 300% Dell Bat. Rubber 4 241 2403/, 241%, Indische Rubber 246 - 34334 Ken den g Lemboe - - 2573/, Serbadjadi - '7934 181 I8134 Rotterdam Tapanoell - Bandar Rubber - 92 89 Preanger Rubber 1 814 - 128% 1 8%, Java Caoutch - 186 190 Sumatra Rubber - 307 AMER. SPOORWEGEN Southern Pacific 4<3/8 42 4' - Wabash Railroad Ws 5?/fl 57/e 5% 5 Union Pacific - - Chic Milwaukee '7% 73,6 - Missouri Kansas Texas 53/, 5% 57/8 57/s MLINBOUW. Alg Explor Mij 1 7 - Redjane Lebong 197 - Billiton H t KOLONGATIE. - - -

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 10