Sftod ut'i Keres combineert doelbewust. ZATERDAG IS MEI 1937 HAARLEM'S DAGBLAD De match R. C. H.'t Gooi was een vurig pleidooi om tot afschaffing van de piromotie-degradatie-matches over te gaan. Opnieuw het scheidsrechtersvraagstuk. Allee 3ames gaat heen. Lord Tennyson's crickettour naar Britsch- Indië. „Brighter cricket" in Engelland. Veelbelovende spelers. Echec der Airnerikaansche boksers. De ongeveer twaalf duizend toeschouwers, die Zondag jl. getuige zijn geweest van de onverkwikkelijke tooneelen bij ,den degra datiewedstrijd R.C.H,'t Gooi zullen het thans wel met ons eens zijn, dat het hoog tijd wordt om de promotie-degradatie-wed- strijden af te schaffen en deze door de, ook in Engeland, Schotland, Frankrijk en België geldende, automatische regeling te vervan gen. Liesel Bach lijkt zich zeer wèl te bevinden bij haar stuntvliegmachine, waarmee zij aan het wereldkampioenschap kunstvliegen, dat in het najaar in. Canada zal worden gehouden, wit deelnemen. Bij eiken wedstrijd in lederen tak van sport kunnen ongelukken voorkomen en naar gelang van de belangrijkheid van de ontmoeting zullen de zenuwen een grootere rol spelen, waarbij in spannende oogenblik- ken de volkomen zelfbeheersching wel eens te wenschen overlaat, doch de wijze, waarop enkele spelers (vooral van 't Gooi) in boven- genoemden wedstrijd meenden te moeten op treden, ging alle perken te buiten en had vaak met sport niets meer gemeen. Er ge beurden overtredingen, die in Engelsch be roepsvoetbal met uit het veld zenden en schorsing worden gestraft en die daardoor slechts sporadisch voorkomen. In ieder geval zal daar de scheidsrechter niet gedoogen, dat dezelfde speler zich tweemaal in een match ■aan dezelfde overtreding schuldig maakt. De Engelsche referee is terdege op de hoog te van de verschillende trucjes, die ikunnen worden toegepast; hij kent niet alleen de theorie van het spelreglement, doch is te vens ervaren genoeg om heimelijke en opzet telijke overtredingen, ook al worden ze nog zoo handig gecamoufleerd, te constateeren. Er zijn blijkbaar in ons land slechts heel weinig scheidsrechters,, die behalve grondige kennis van de spelregels en het noodige over wicht over de spelers tevens genoegzaam er varen zijn om zelfs grovere vergrijpen te ikunnen constateeren; daarentegen zijn ze geneigd, een harden doch eerlijken schou- derduw te bestraffen. Met het geven van vrije schoppen en het „dood" fluiten van een wedstrijd ikomt imen er niet, evenmin als met een slappe waarschuwing. Tijdens den wedstrijd van Zondag jl. kreeg de Hilversum- sche linksbinnen twee waarschuwingen in- plaats van uit het veld te worden gezonden bij het tweede vergrijp, zooals het regle ment voorschrijft. Zoo ooit, dan was in de zen wedstrijd een collectieve waarschuwing op zijn plaats geweest. Toch zijn er nog steeds deskundigen, die de promotie-degradatiewedstrijden, ondanks de slechte ervaringen daarbij opgedaan, wenschen te handhaven. Die jsijn rvan mee ning, dat wanneer men dit soorj; matches afschaft, de laatste vijf of zes competitie wedstrijden der voor de laatste plaats Jfn aanmerking komende clubs door eenzelfde ruw spel zullen worden ontsierd. Wij zijn het daar niet mede eens. Immers ook thans is geen enkele vereeniging er op gebrand, op de onderste plaats terecht te komen; ze bijten tot de laatste competitie match zoo fel mogelijk van zich af om dit lot te ontgaan. Of daaraan al dan niet auto matische degradatie verbonden is, maakt derhalve weinig of geen verschil. De bekendste voetbalspeler van de laatste tien jaar, Alec James van Arsenal, heeft zijn actieve loopbaan geëindigd. Dit bericht komt niet geheel onverwacht, want reeds het vo rig jaar had de beroemde Schot bezwaren, zijn contract met de Londensche club te verlengen. Ditmaal heeft hij daar definitief van afgezien; derhalve verdwijnt een speler van het veld, wiens capaciteiten over de geheele wereld bekend waren. Als jongen was James zóó klein van pos tuur,, dat men hem ongeschikt achtte voor de voetbalsport. Toch klom hij in één jaar tijds van de adspiranten- tot de seniorklasse op. Arsenal betaalde in 1929 aan Preston North End 9000 pond sterling voor zijn transfer, doch de Highbury-club heeft dit geld ruimschoots aan James terug verdiend. Hij werd acht maal in het Schotsche elftal gekozen en won twee beker- en League- kampioenschaps-medailles met Arsenal. Lord Tennyson, de vroegere aanvoerder van Hamsphire en van het Engelsche cricket elftal, gaat in den volgenden winter met een door hem gekozen team een tour door Britsch-Indië maken, die van October tot Februari zal duren. Er zullen vijf matches tegen All India worden gespeeld en twee in het nieuwe stadion te Bombay. Voorts staan wedstrijden te Calcutta, Madras, Ka rachi. Lahore, Patiala, Jamnagar, Indore en Secunderabad op het programma. Als ma nager en umpires zullen Britsch-Indiërs wor den aangesteld. Lord Tennyson, van wien bekend is, dat (hij gaarne het nuttige met het Aangename i vereenigt, heeft verklaard, dat alle spelers, die aan den tour deelnemen, na de matches te Bombay veertien dagen vacantie zullen krijgen om op de jacht te gaan of zich op andere wijze te vermaken. Uitnoodigingen zijn gericht tot Hammond, Barnett, Verity, Leyland, Hendren, Voce, Gover, Creese, R. H. Moore en McCorkell, terwijl nog vier ama teurs het gezelschap voltallig zullen maken. Het is echter de vraag, of al deze sterren de invitatie zullen accepteeren, want wegens de komende testmatches tegen Australië in den zomer van 1938 zullen enkelen van hen er ongetwijfeld de voorkeur aan geven, ge durende de wintermaanden rust te nemen, aangezien zij in den afgeloopen winter ook reeds een zwaar programma hebben afge werkt. De krachtige actie, die in den laatsten tijd door een gedeelte der Engelsche sportpers voor het verkrijgen van „brighter cricket" is gevoerd, schijnt tot de spelers te zijn door gedrongen en in enkele gevallen tot het ge- wenschte resultaat te hebben geleid. Zoo heeft Dyson van Glamorgan de unieke pres tatie geleverd, om in de openingsmatch van het seizoen, tegen Kent, op den eersten speeldag reeds vóór de lunch een century te scoren. Even zeldzaam waren de verrichtingen van Leslie Ames (Kent) en Barnett (Gloucester). Eerstgenoemde maakte in zeer korten tijd een dubbele honderd tegen Worcester, waar van de laatste honderd runs in 65 minuten, en Barnett behaalde tegen Worcester zijn century in precies één uur tijds. Voorts doet de Arsenal-voetballer Compton, die cricket speelt voor Middlesex, evenals vorig seizoen weer van zich spreken. Met de M.C.C. tegen Yorkshire spelend, scoorde hij in één over 14 runs op Verity en volbracht een fraaie innings van ruim 60 punten. Men 2iet in hem een toekomstig speler voor En geland, waarbij ook zijn bowlen niet wordt weggecijferd. Een andere bowler met toe komst is de 24-jarige Closs Jones, die,, na eerst als amateur voor Glamorgan te hébben gespeeld, thans tot de beroepsklasse is over gegaan. Deze county beschikt tevensover een veelbelovenden allrounder in den per soon van den 19-jarigen Clift, dien deskun digen thans reeds als een beter batsman be schouwen dan iC. F. Walters. En dat wil wat zeggen. Nieuw-Zeeland heeft in den wedstrijd te gen Surrey geen slechten indruk gemaakt, want het Londensche team werd voor slechts 149 aan den kant gezet. Speciaal de linksehe slow-spinbowler Gallichan trok de aandacht, daar ihij achtereenvolgens de wickets van er varen batsmen als Sandham, Gregory, Squi res en Barling wist te veroveren. In totaal bowlde hij 4 voor 44 in 19 overs. Uit het groote aantal gevechten, geduren de de laatste maanden door Amerikaansche boksers van klasse in Londen geleverd, is thans wel gebleken, dat de capaciteiten van deze Yankees niet zoo formidabel zijn, als men uit de beschouwingen in de New-York- sche sportbladen had meenen te moeten op maken. Na Tommy Loughran, Bob Olin, Max Baer, allen ex-wereldkampioenen, werd thans de huidige wereldtitelhouder iPetey 'Sarron door den Engelschman Dave Crowley in negen ronden kansloos verslagen. Slechts Buddy Baer, een jongere, doch zwaardere broeder van Max, wist Jim Wilde tot overgave te dwingen, doch laatstgenoemde kan nauwe lijks als een bokser van het eerste plan wor den beschouwd, omdat hij te weinig erva ring in belangrijke matches bezit. Intusschen gaat Max Baer het nog eens probeeren na zijn aanvankelijke verklaring, om na de nederlaag tegen Tommy Farr den ring vaarwel te zeggen. Op 27 Mei bokst hij in het Harringay-Stadion" tegen Ben Foord; als Max Baer die partij niet kan winnen, kan ook hij zijn matten wel oprol len. Farr's volgende tegenstander is hoogst waarschijnlijk de Duitscher Neusel, die drie beslissende overwinningen op Jack Petersen heeft behaald. Lettende op het gebrek aan stootkracht van Farr en de uitzonderlijke aanvalscapaciteiten van Neusel, lijken Tom my's kansen om een verdere schrede op den weg naar den wereldtitel te zetten, wel heel erg klein VOETBAL. HAARL. VOETBALBOND. Haarlemscli |,B|l-eIftal—-E. D. O. Het Haarlemsch „B" Elftal, dat Maandag op het terrein in het Noorder Sportpark tegen E. D. O. uitkomt, is als volgt samengesteld: Doel: C. Druijven (Kinheim). Achter: P. v. d. Loo (Hillegom), Stals (Kin heim) Midden: Van Roon (Schoten), E. Scholten (Hillinen), De Muijnek (Zandvoort). Vóór: Van Bragt (Bloemendaal), A. Weber (Zandvoort, C. Schut (Zandvoort), Maenhout (Beverwijk), Ellen (Kinheim). Reserves: Boeser (Schoten), Schildwacht (Stormvogels), G. Keur (Zandvoort). E. D. O. heeft het volgende elftal: Verhagen, Van den Born, Zandstra, J. v. d. Schalie, v. d. Putten, Oomen, S. Spek, Schijvenaar, C. v. d. Schalie, Timmerman, P. Spek. SERIE-WEDSTRIJDEN T. H. B. Op de beide (Pinksterdagen worden de Se riewedstrijden voortgezet met het volgende programma Zondag 16 Mei, 10 uur wordt begonnen met Hillinen 2Spaarnestad 2 en N. Vennep 1 T. H. B. 3 voor de eerste ronde van de 3de af- deeling. Daarna komen S. V. '34 2Hillinen 4 en D. O. A. 1D, I. O. 5 in het veld voor de 2e ronde van afd. 4. De winnaars van deze twee wedstrijden behooren dan reeds tot de prijswinnaars; zij moeten met de winnaars van de nog te spelen wedstrijden D. W. O. 2 V. O. G. 2 en Vijfhuizen 1D. I. O. 4 uit ma ken wie de sterkste zijn van deze afdeeling. Te 1 uur begint groep 3 van afd. 1 om een plaats in de finale om den v. d. Hams-wissel- beker, met de wedstrijden E. H. S. 1D. I. O. I en Rivalen 1Schoten 1. De winnaars van deze twee wedstrijden komen dan te 3.30 uur tegen elkander uit. De winnaar van den 2en wedstrijd plaatst zich in de finale, waarin reeds Haarlem 2 van groep 1 en Zeemeeuwen van groep 2 een plaats hebben. Hierbij komt dan nog de winnaar van de herkansings- ronde, welke op 23 Mei wordt gespeeld. Na de wedstrijden van 1 uur spelen Scho ten 2 en Zeemeeuwen 2, waarvan de winnaar later uitkomt tegen Spaarnestad 1 om den eersten en 2en prijs; de verliezer moet met D. W. O. 1 uitmaken wie beslag legt op den derden prijs. Maandag 17 Mei, 10 uur spelen D. I. O. E. H. S. 2 en T. H. B. 2—V. O. G. 1 voor afd. 3 voor de eerste ronde, waarna te half twaalf de hierboven besproken wedstrijd D. W. O. 2 —V. O. G. 2 volgt. Het programma voor beide dagen is: Zondag: 10 uur: Hillinen 2Spaarnestad 2 N. Vennep 1—T. H. B. 3 II uur: S. V. 34 2—Hillinen 4 11.30 uur: D. O. A. 1—D. I. O. 5 1 uur: E. H S. 1^-D. I. O. 1 1 uur: Rivalen 1Schoten 1 2.15 uur: Zeemeeuwen 2Schoten 2 3 uur: Winnaars van 1 uur. Maandag 10 UU1-: D.fl. G. 2—E. H. S. 2 T. H. B. 2—V. O. G. 1 D. W. O. 2—V. O. G. 2 HAARL VOETBALBOND WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR MAANDAG 17 MEI 1937 (2e Pinksterdag). 2B Kennemers 5—Swastika (terrein Kemp haan) 10 uur, A. van Dam. (Grensrech ters: W. Goulooze en J. West). 3F Kennemers 6—E.H.S. 4, 10 uur, T. Post. 4A Heemstede 4—Beverwijk 5,10 u. N. de Haan Kennemers 9—V.V.B. 4, 10 u. J. Steffens. M'N WASCH MAAR DOEN Heemstede Telefoon 28201 (Adv. Ingez. Med.) CRICKET. Het programma voor Tweeden Pinksterdag. Zondag-: Eprste klasse: H. C. C. 1—H. C. C. n, V.O.C.- V-R.A. en V.V.V.Haarlem. Overgang: Sparta—C. VU., S.C.H.C.H. C. C. 3 en A. C. C.—H. B. S. Tv/eede klasse A: U. V. V.—Heracles, Haar lem 2Rood en Wit 2 a, Laren—A. C. C. 2. Tweede klasse B: A. S. V.—V. U. C. Maandag: Eerste Masse: H.C.C. I—H.C.C. II en Rood en WitHermes-D.V.S. OvergangExcelsiorA .C.C Tweede klasse A: Haarlem 2—V.R.A. 2, V.V.V. 2—R.I.O., A.C.C. 2—U.V.V. en S.C.H.C. 2- Kampong. Tweede klasse B: V.O.C. 2—H.C.C. 4, H.B.S. 2Quick (PI.), en Hermes-D.V.S. 2—Excel sior 2, Dr. M. Eu we De dolste complicaties kan hij doorrekenen. Riskante wijze van schaken. Maar hij heeft succes Een van de meest interessante spelers van den tegenwoordigen tijd is de Est Paul Keres. Deze is pas 20 jaar oud en geniet reeds de reputatie van internationaal grootmeester. Keres baarde het eerst opzien toen hij in het vorig jaar te Nauheim den eersten en twee den prijs met Aljechin deelde. Kort daarop faalde hij echter in het tournooi te Dresden en tot op zekere hoogte ook in den wedstrijd te Zandvoort waar hij samen met Tartakower den derden prijs deelde. Maar reeds een goed half jaar later liet Keres zien, welke verba zingwekkende vorderingen hij intusschen ge maakt had. In den Paaschwedstrijd te Mar gate 1937, deelde Keres den eersten en twee den prijs met Fine, door o.m. Aljechin te verslaan. Onmiddellijk daarop werd hij samen met Grob en Fine eerste te Oostende, terwijl hij in het daarop volgende tournooi te Praag- met grooten vorosprong den eersten prijs won. Wat bij Keres bijzonder opvalt is de aan trekkelijke wijze, waarop hij zijn successen behaalt. De jonge grootmeester (hij werd in 1916 geboren) is in de eerste plaats een uit stekend combinatiespeler, die zijn partijen zoodanig aanlegt, dat zijn combinatoir talent zich het best kan doen gelden. Zijn voor treffelijke kennis der openingen komt hem daarbij zeer ten goede. Keres wacht niet tot dat zich de gelegenheid tot combineeren voordoet, maar hij stuurt reeds van te voren regelrecht op combinaties aan. Dit laatste doen weliswaar ook de meestere andere combi natiespelers, maar in den regel met minder succes, waardoor teleurstellingen niet uit blijven. Het verschil zetelt in de begrippen „roekeloos combineeren" en „doelbewust combineeren". Keres combineert doelbewust. Hij weet zijn kansen uitstekend te taxeeren en is in staat ook de dolste complicaties door te rekenen. Deze stijl is bij uitnemendheid geschikt om van minder sterke tegenstanders vlug en zeker te winnen. Keres deinst echter niet voor terug, om ook de vooraan staande meesters op dezelfde, eenigszins ris kante wijze, aan te pakken en zijn successen stellen hem in het gelijk. Onderstaande partij uit den Paaschwed strijd te Margate levert het bewijs, dat Keres het in het combinatiespel ook tegen de grootste meesters kan oppemen. Aljechin, wiens buitengewone bekwaamheden als com binatiespeler zeker geen betoog behoeven, moet hier het onderspit delven, doordat zijn jeugdige tegenstander in een ingewikkel de stelling een aardige tactische wending het verst vooruit zag. Hier volgt de kritieke stelling: Zwart: Dr.- A. Aljechin. Wit: P. Keres. Stelling na 12e5Xf4. Deze stelling ziet er voor zwart lang niet ongunstig uit. Pion b2 is immers aangevallen en als wit dezen dekt, volgt 13Df6 be nevens 000. Keres zorgt echter voor een verrassing. 13. e4e5! Dit pionoffer plaatst zwart voor een zeer lastig probleem: mag pion e5 genomen wor den? 13g6g5 Het is duidelijk, dat 13Le5: niet ging wegens 13Lc6: en stukwinst. Maar ook 13Pe lijkt zeer gevaarlijk, om dat zwart nog niet voor de rochade gereed staat. Desondanks was 13Pe5 de eenig juiste voortzetting Na 14. Pe 5: Le 5 15. De2, f6! 16. 0—9—0, o6 17. Ld'6, Daö, 18. Le5:, De5! (niet 18fe5:? wegens 19. Tdö!) had wit zich tevreden moeten stellen met 19. De5:, fe5: 20. Thel en herovering van den geofferden pion. De OlyjJipische Spelen in 1940 liggen nog ver van ons af, maar in Tokio is men reeds druk met de voorbereidingen bezig. In dit baseball Stadion zal de openingsplechtigheid der Spélen plaats hébben. PAARDENSPORT. BUSSUM'S CONCOURS HIPPIQUE OP 10, 11 EN 12 JUNI A.S. De organisatoren van eht Concours-Hippique te Bussum, dat op 10, 11 en 12 Juni a.s. te Bussum op het terrein van het Sportpark „Zuid" zal worden gehouden, zijn er ook dit maal weder in geslaagd een interessant pro gramma voor het driedaagsche Concours samen te stellen. Voor het eerst in Nederland komen thans op Bussum's Concours Hippique programma dressuurnummers voor, en wel een dressuur - proef L (licht) en een dressurproef Zw (zwaar) voor rijpaarden. Behalve open klassen staan voor de leden van de Burger Ruitersport Ver eeniging afzonderlijke afdeelingen op het pro gramma vermeld. Op elk van de 3 Concours-Hippique dagen wordt een springconcours verreden. Den eer sten dag een licht springconcours L; den twee den dag een springconcours M (middenzwaar) en den derden dag een springconcours Zw. (zwaar). Voorts komen op het programma voor de vermaarde Cross-Country (snelheidsparcours) om den beker van Bussum; uitgebreide tuig- paarden-nummers, als eenspannen, tweespan nen, tandem-nummers en vierspannen. Een Tally-Ho voor jachtpaarden; concour ses voor rij- en jachtpaarden, een jachtrit achter een jagermeester; een Arabieren-num mer voor volbloeds en paarden rechtstreeks af stammende van een Arabischen hengst of Arabische merrie. Op Vrijdag 12 en Zaterdag 13 Juni zal het Circus Kavaljos medewerking verleenen. Het secretariaat van het groote driedaag sche concours-hippique wordt waargenomen door den heer J. H. Maas, Sarphatipark 135 te Amsterdam (Z.) Met den tekstzet dreigt zeer sterk 14 g4, gevolgd door slaan op e5. Maar juist daar op heeft Keres de geheele zaak aangelegd 14. Ddldö! De geniale pointe van 13. e5. Als zwart nu n.l. 14g4 speelt, volgt 15. ed6ü en wit wint onmiddellijk. Er dreigt dan zoowel 16 e7; mat als ook 16. ed7:t, terwijl 15fe6: op 16, Dh5 mat faalt. Zwart heeft dus geen andere voortzetting dan 15Le6: en deze leidt als volgt tot verlies: 16. Lc6:T, bc6: 17. Dc8:f Ld7 18. De4i, Le6 19. Tdl, Dc 3 20, Dc6f Ld7 21. Td7:enz. Op te merken valt, dat na den tekstzet o.m. ook 15. h4 dreigt, want pion g5 mag met oog op de hierboven uiteengezette combinatie niet spelen. 14Lg7—f8 Zwart heeft geen beteren zet. Hij krijgt nu een zeer slechte stelling. 15. Lc5Xf8 Th8Xf8 16. 0—0—0 Dd8e7 17. La4Xc6 Om zwart's lange rochade nog even te be* letten. 17Ld7Xc6 18. Dd5d3 Lc6d7 Wat er ook gebeurt, zwart moet rocheeren, Op 18h6 zou 19. e6l, fe6: 20. Pe5 of 20. Dg6t volgen, waarna wit een beslissenden aanval verkrijgt. 19. Pf3Xg5 Dit paard mag zwart niet slaan wegens 20, Dd7: mat. 190—O-O 20. Pg5—f3 f7—f6 21. e5Xf6 Tf8Xf6 22. Thl—el De7b4? Verliest onmiddellijk. De zwarte partij was echter in geen geval meer te houden, want wit heeftniet alleen een pion meer, ook een overwegende stelling. 23. Dd3Xd7! Zwart geeft op, omdat na 23Td7: .mat in twee zetten volgt. KORFBAL. NED. KORFBALBOND PROMOTIE-DEGRADATIE WEDSTRIJDEN. Drie ontmoetingen zijn voor den tweeden 'Pinksterdag vastgesteld wat betreft de Haaxiemsche twaalftallen. Sport Vereent gaat naar de Zwaluwen. Haarlem 2 ont vangt Oriento 2 en Watervliet Amsterdam- Zuid 2. HAARL. KORFBALBOND Het programma voor de competitie meldt maar één wedstrijd, Aurora 3Haarlem 4, van twee tot vier uur op den eersten Pinksterdag. Voor de adspiranten zijn vastgesteld: Haarlem bS. V. b, Haarlem cS.V. a en Meerlebosch cAurora, alle voor afdeeling G. PINKSTERWED STRIJDEN VAN „WATERVLIET". „Watervliet" de bekende korfbalorganisa tie van VelsenHoogovens, houdt op de beide Pinksterdagen een provinciaal korfbaltour- nooi, waarvoor veel animo bestaat. Tusschen de twintig en dertig twaalftallen schreven in; verschillende plaatsen uit Noord- Holland zijn flink vertegenwoordigd. Uit Haarlem, Amsterdam, Den Helder, Wormer- veer, Bussum, Den Haag,, Leiden, Hilversum e.a. komen de spelers naar de mooi gelegen velden van Watervliet om daar mee te din gen naar de mooie prijzen. Er wordt op ze ven velden gespeeld. Op den lsten Pinksterdag wordt in drie af deelingen gespeeld: twintig wedstrijden heb ben dan plaats. Voor den tweeden dag staan zestig ontmoetingen op het programma. Elke wedstrijd duurt twee maal twintig mi nuten zonder rust. Indien het weer wat medewerkt, zal er op de velden van „Watervliet" en flinke drukte heerschen. DAMMEN. DAMCLUB „HET NOORDEN". In het clubgebouw aan de Berkenstraat 10 werden de volgende partijen gespeeld: Wintercompetitie 1936.1937. 2e klasse: Th. KanP. Ottolini 02; A, BronJ. Herben 02. J. HerbenJ. Harmsen 1—1. Zomercompetitie 1937. le klasse: M. v. d. MeeW. Reinhardt 02, H. BoekeiA. Blom 2—0. e klasse: L. PootsC. Reiber 02, G. v. d. MeulenR. Dekker 0—2. R. Dekkei-—G. V. d. Meulen 02. Wedstrijd voor thuis-dammers. J. Merks—W. v. Raaij 20, A. J. v. d. Laag— E. Steenbakker 02, F. MeijJ. J. N. Steke lenburg 20, J. SchotmanL. v. Leuffen 2—0 J. WesselingN. D. Vermeer 2—0, Th. Wei land—A. Korreman 02, J. Mastenbroeg—J. Stoof 20, W. v. LeuffenJ. Schotman 2—0, B. VrugtJ. Wesseling 02, L. v. Leuffen— N. D. Vermeer 0—2, N. D. Vermeer-^T. J. Ste kelenburg 20, L. v. LeuffenA. J. v. d. Laag 0—2, C. Steenbakker—F. Mey 2—0, W. van RaaijJ. Schotman 11, W. v. Leuffen—J. Merks 11, J. MastenbroekC. Steenbakker 2—O, J. Stoof—F. Meij 0—2, J. Wesseling—L. v. Leuffen 20, B. VrugtA. Korreman 0—2, J. J. StekelenburgTh. Weiland 20, F. Meij- N. D. Vermeer 0—2, W v. RaaijL. v. Leuffen 0—2. WANDELSPORT. „DE WANDELTÖERIST". Op 2en Pinksterdag houdt bovengenoemde vereeniging een 30 (K.M. trainingsmarscli. Vertrek om 9 uur v.m.

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 10