HEEREN COSTUMES AMSTERDAMSCHE BEURS GR.HOUTSTR^hoekGR MARKTHAARLEM Contingentsverruiming Duitsche goederen. DONDERDAG 10 J U NI 1937 HAARLEM'S DAGBLAD 11 A. N. B. neemt jeugdprobleem ter hand. Het congres te Groningen gesloten. In de voorgezette vergadering van den Alg, „jf Ned. Bouwarbeidersbond kwam het jeugd werk ter sprake. Het bondsbestuux stelde voor om in het huishoudelijk reglement op te ne men de bepalingen, dat wanneer in een af- deeling tien of meer adspirant en/of jeugdle- den zijn georganiseerd een jeugdgroep wordt inj gevormd, aan het hoofd waarvan een plaat- 4 selijk jeugdleider wordt aangesteld, aan te wijzen door het afdeelingsbestuur in overleg met het Fondsbestuur. Het Bondsbestuur had geen bezwaar tegen een amendement van Rotterdam om te bepalen, dat de jeugdlei der met adviseerende stem in het afdeelings bestuur wordt opgenomen. Dit voorstel werd met algemeene stemmen aangenomen. In verband met de kwestie van ordening en verkorting van arbeidstijd werd een motie aanvaard. In deze motie wordt geconstateerd, dat de werkloosheid in het bouwbedrijf nog steeds ontstellend groot is, eensdeels als gevolg van de economische crisis, anderdeels als gevolg van de in de laatste jaren in het bedrijf sterk toegepaste mechanisatie en rationalisatie. Voorts wordt vastgesteld, dat ook bij econo misch herstel een belangrijk deel der bouw arbeiders niet meer in het bedrijf zal kun nen worden geplaatst, zoodat het noodig is, dat krachtige maatregelen worden genomen, waarbij de 40-urige werkweek moet worden voorgeschreven en ook van toepassing wor den verklaard voor den zelfstandigen onder nemer. Voorts wordt in de motie betreurd dat blij kens een dezer dagen in de bladen opgenomen communiqué de regeering niet voornemens is de conventie inzake de veertigurige werk week aangenomen in de internationale con ferentie te Genève te ratificeeren, en wordt de wenschelijkheid uitgesproken, dat de nieuw te vormen regeering in dezen een ander ge luid zal laten hooren. Er waren vijf voorstellen ingediend om uit het Huish. Reglement te laten vervallen: Het resultaat der onderhandelingen wordt voor zoover het de Landelijke Overeenkomst be treft de Bondsraad ter beslissing voorge- Deze voorstellen vonden van de zijde van het Bondsbestuur felle bestrijding, daar, zoo als de voorzitter uitéénzette, de ervaring heeft geleerd, dat de tot nu toe gevolgde me thode de beste resultaten heeft opgeleverd. De afdeelingen Haarlem en Uitgeest trok ken haar voorstellen in. De andere werden ïea met groote meerderheid verworpen. Aange- nomen werd een voorstel van het Bondsbe stuur om in het huishoudelijk reglement het volgende op te nemen: Het resultaat der on derhandelingen wordt indien het een alge meene landelijke c.a.o. betreft ter ken nis van de afdeelingen gebracht. __j In de middagvergadering kwamen in be handeling voorstellen aangaande centralisa tie van bonden in het bouwbedrijf. Het Bonds bestuur kon zich met de in deze voorstellen belichaamde gedachte vereenigen en beval pg een voorstel aan van Leeuwarden, om het ie, Bondsbestuur op te dragen om onverwijld 4 stappen te doen om te komen tot centralisa tie van alle organisaties, die hiervoor in aan merking komen, om samen een groote Bond te vormen voor de bouwbedrijven. Dit voorstel werd met algemeene stemmen aangenomen. jA Bondsbestuurder J. W. van Achterbergh heeft nog een inleiding gehouden over het onderwerp: „Meer werk", waarop acht voor stellen, welke in verband met den tijd niet meer behandeld konden worden, naar den Bondsraad werden verwezen. De voorzitter heeft hierop het congres gesloten. Franco ontkent beloften aan Italië en Diiitsclilaiid te hebben gedaan. aUj Spanje zal eenmaal terugkeeren in den Volkenbond. M ;0jj Het dagblad „Le Journal" publiceert een in terview, dat zijn bijzondere correspondent, (Edouard Helsey, gehad heeft met generaal ^Franco. De generaal gaf uiting aan zijn vriend schap voor Frankrijk, dat hij had leeren ken- ™nen in de persoon van maarschalk Lyautey. 'Wat de Engelsch-Italiaansche betrekkingen betreft, zeide hij: „Wij betreuren ten diepste .jöe soort moreele breuk, die zich tusschen En geland en Italië heeft voorgedaan. Wij hebben =-r]een goede verstandhouding tot Engeland steeds e beschouwd als het eerste punt van onze poli- ;nJtiekWanneer wij gereed zullen zijn met de ^bevrijding van Spanje dat rechtstreeks in 3%een enkel geschilpunt verwikkeld is zullen ■g«wij in het buitenland een taak hebben, die >ujuitgebreid genoeg is om heel onze bedrijvig- esdheid op te eischen. Wij wenschen trouwens in :k. de wereld, dank zij onze bijzondere ligging een ►el rol van voortdurende bemiddeling te spelen. ïitfDaaruit bestaat ons geheele imperalisme." lu Ten aanzien van den Volkenbond verklaarde i. Franco: „Wanneer wij meester zullen zijn van E>. het land, zullen wij alle tevoren door Spanje onderteekende verplichtingen aanvaarden. Spanje heeft te Genève meer dan eens de ge legenheid gevonden om den vrede te dienen. jjHet zal heel eenvoudig zijn post in den Volken- 3 jbond weer innemen in denzelfden geest van jg„Europeesche eendracht". m Wat de vriendschap van het rechtsche (c Spanje voor Italië.en Duitschland betreft, t|Zeide generaal Franco o.a.: De Duitschers en 0 jde Italianen, evenals de Portugeezen willen Jvan Spanje geen Sovjetkolonie zien worden. Voor de hulp aan onzen weerstand heeft men |ï%geenerlei belofte, welke ook, gevraagd. Wij ^■willen ons met geen enkele belofte belasten. ;^ij zijn Spaansche nationalisten, vastbesloten a 'onder alle omstandigheden de toekomst der 1 natie vrij te houden van hypotheken." Op de vraag van den journalist, of, wan- Gfoeer de regeering van Franco eens door geheel etjEuropa zou zijn erkend, Franco bereid zou loteijn met Frankrijk een onvoorwaardelijk niet- 0 (aanvalsverdrag te sluiten, antwoordde de ge- rt.neraal: „Volgaarne, mits Frankrijk dit wenscht en, daar ben ik zeker van, zonder een van onze nulvrienden te choqueeren. s Miaja over het jongste bombar- enj dement van Madrid. >on ew Generaal Miaja heeft gistermiddag de pers _;ontvangen. Hij besprak het bombardement van Madrid en veroordeelde met verontwaardiging de door de rechtschen gebruikte methode van 10Ijporlogvoeren. Het aantal slachtoffers van het bombarde- Wnt is betrekkelijk gering, verklaarde de ge- .praal verder, de bevolking heeft thans onder- I vinding genoeg om onmiddellijk uit eigen be- (Weging de noodige maatregelen te nemen. I Deli Batavia Rubber boekt weer winst. De Deli-Batavia Rubber Mij heeft in 1936 betere resultaten bereikt dan in 1935. In het jaarverslag wordt daaromtrent gezegd: De netto-opbrengst van rubberoogst 1936 bedroeg f 1.439.791 (841.544). De kosten van den oogst, incl. afschrijving op gebouwen, fa brieken en inventaris, doch zonder afschrij ving op aanplant, waren f707.614 533.428) en het overschot f732.177 (361.081). In mindering hiervan komen: onkosten in Nederland, interest, koersverschil en tantiè' mes personeel in Indië f 116.581 (92.733), zoo dat het voordeeling saldo beloopt f 615.596 (268.347). De volgens den Indischen fiscus toelaatbare afschrijving op concessies en aanplantingen, te brengen in het credit der afschrijvingsreke ning, bedraagt f353.487 (329.060), te reservee ren op „reserve diverse belangen", in hoofd zaak Indische vennootschapsbelasting f 40.000 zoo.dat het saldo winst f 222.108 bedraagt (v. j. nadeelig saldo f60.712). Dit winstsaldo ad f222.108 met het saldo van uit. 1935 f 113.663 in totaal f335.772 (113.663) zal naar nieuwe rekening worden overgebracht. Het reservefonds bleef onveranderd en be droeg per 31 December 1936 f 282.255. Teneinde de kaspositie niet te verzwakken, meenen wij over dit boekjaar nog geen divi dend te moeten uitkeeren. In verband met het resultaat door de vóórverkoopen 1937 verkre gen, hetwelk een dividenduitkeering over boekjaar 1937 zal toelaten, ligt het in ons voornemen in de maand Augustus of Septem ber a.s. een interim-dividend uit te keex-en. Vlucht van de „Specht" had uitstekend verloop. Groote belangstelling op Tjililitan. BATAVIA, 10 Juni (Aneta/A.N.P.) Te 10 uur hedenochtend, dus precies op tijd, kwam de nieuwe D.C.-3, de „Specht", op het vlieg veld Tjililitan aan onder groote belangstelling van de zijde van het publiek. De gouverneur van West-Java alsmede het hoofd van den P.T.T.-dienst, de heer Hillen, waren bij de aankomst aanwezig, Gezagvoerder Scholte plaatste de „Specht" voor de hangar, waarna het publiek door de afsluiting heenbrak om de nieuwe Douglas te bewonderen. Piloot Scholte verklaarde dat de vlucht geheel zonder incidenten was verloo- pen, slechts bij Rangoon vielen enkele regen buien. De „Specht" bracht niet minder dan 800 kilogram post aan, in de toekomst verwacht men nog grooter aanvoer. De korte-golf-instal- latie had uitstekend voldaan, zoodat men nog vlak voor Medan gemeenschap had met Sche- veningen. Tot Jodphur was het toestel afgehuurd door het gezelschap van den Maharadja van Jod phur, waarna weer nieuwe passagiers de vrij gekomen plaatsen innamen. Gezagvoerder Scholte gaat Zaterdag en Zondag met het vliegtuig naar Singapore en weer terug naar Batavia. ARROND. RECHTBANK De kostganger. In April van dit jaar verscheen een man bij verschillende inwoners van Zaaiidam, waar hij vertelde, beambte bij de Nederlandèche Spoorwegen te zijn. Hij zou overgeplaatst zijn van Feijenoord naar Zaandam en zocht nu een kosthuis. Voor die overplaatsing had hij nog f 50 vergoeding van de Spoorwegen te goed. Dit verhaal schijnt nogal geloofwaardig te hebben geklonken, want de verschillende menschen „vlogen erin" en gaven hem voed sel en huisvesting, doch zagen hun kost ganger den volgenden dag niet terugkomen. Bij een der kosthuizen had verd. zelfs nog een fiets en een regenjas meegenomen. Verd. bekende zijn misstappen en meende, dat dit de eenige wijze was, waarop hij aan de kost kon komen. De officier van Justitie meende dat de ten laste gelegde diefstal en verduistering be wezen waren. Verd. is reeds acht maal ver oordeeld, en een flinke straf is hier nood zakelijk. Spr. eischt een gevangenisstraf van een jaar, met aftrek van de preventieve hechtenis. De verdediger, mr. van Ech, noemde verd. een slachtoffer van de tijdsomstandigheden en verzocht de rechtbank de mogelijkheid van een voorwaardelijke veroordeeling onder oogen te willen zien. Uitspraak op 24 Juni. UITSPRAKEN. De oneerlijke spoorwegbeambte uit Wor- merveer, die zich verschillende pakjes heeft toegeëigend, werd conform den eisch tot 8 maanden gevangenisstraf veroordeeld, waar van 4 mnd. voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaar. Verder werd een electrotechnicus, eveneens uit Wormerveer, aan wiens onvoorzichtigheid het te wijten was geweest, dat den arbeider W. een doodelijk ongeval was overkomen, tot f 150 boete, subs 30 dagen veroordeeld. Prins Bernliard bij de Amster- damsche Brandweer. AMSTERDAM, 10 Juni. Z.K.H. Prins Bernhard heeft vanmorgen een bezoek ge bracht aan de gebouwen van de Amsterdam- sche brandweer aan de Nieuwe Achter gracht, waar hij alle kunstwerken der tech niek, waarmede dit moderne korps is ge outilleerd. voor zich heeft laten demonstree- ren. De Prins toonde zich zeer belangstel lend en heeft bij zijn afscheid den comman dant den heer C. Gordijn Jr.. verzekerd, dat hij het „prachtig" had gevonden. BURGERLIJKE STAND. HAARLEM, 10 Juni. Ondertrouwd 10 Juni: J. M. Vester en H. J. Jonker; J. P. A. Luijnenburg en F. A. Betze- ma; F. van de Wetering en A. de Bruijn; W. Kruijer en A. C. Heck; J. F. Wolterson en A. Timmer: N. van Donselaar en M. C. J. Wij- dom. Getrouwd 10 Juni: H. Scherpenhuyzen en D. 1. Claus; J. H. B. van der Groen en F. J. ten Brink. Bevallen 1 Juni: H. G. Wijkhuizenv. Kor- delaar, z.; 9 Juni: K. v. d. BergBeen. d.; C. A. M. Steffensv. d. Meer, z.; J. M. Sweek- horstMathot, z.; 10 Juni: V. SmitLack- ner, d. Overleden 8 Juni: C. Veerman 54 j., Ba- rendsestraat; 9 Juni: T. ReinaldaKreeft, 73 Heerensingel; G. de Vries, 79 j„ Zijlweg; W. J. v. d. Velden, 54 j., Timorstraat; G. M. C., 9 mnd., d. v. J. J. v. Haaster, Kamperlaan; P. Romijn, 76 j., Kamperlaan. IJMUIDEN Superieur tnge/sch Kleermakers handwerk UIT VOORRAAD LEVERBAAR. (Adv. Ingez. Med.) voor Met ingang van 1 Juli. Voorloopige maatregel onzer regeering. BERLIJN, 9 Juni. (A.N.P.) De Nederlandsche regeering heeft de Duitsche regeering medegedeeld, dat zij de contingentsverruimingen, die zij in de overeenkomst van 28 Mei den anderen onderteekenaras van de overeenkomst van Oslo heeft toe gezegd, met ingang van 1 Juli voor- loopig ook op Duitsche goederen zal toepassen. VOORBEURS TE AMSTERDAM Bij gebrek aan bijzonder nieuws, dat op de wisselmarkt van invloed kon zijn, was het va- lutaverkeer van hedenmorgen uitermate kalm gestemd en waren de koersschommelingen zeer beperkt. Het pondsterling bewoog zich vrijwel ongewijzigd op 8.98 en de dollar bleef op 1.87 7/8 gehandhaafd, zonder dat het re- guleeringsfonds behoefde in te grijpen. Aan gezien in de goudkwestie op het oogenblik na de jongste officieele verklaringen eenige rust is ingetreden, vielen van deze zijde geen nieuwe verwikkelingen te vermelden. Anders was het gesteld met den Franschen franc, welke in toenemende mate aanleiding tot be zorgdheid geeft, zooals gisteren op de Pa- rijsche effectenmarkt in den koers der Fran- sche staatsfondsen tot uiting is gekomen. Ter wijl de contante noteering op peil gehouden wordt de franc noteerde hier 8.09 1/4 a 3/4 viel een stijgend disagio voor de termijn- noteei'ingen te bespeuren, dat op een maaixd 8 en op drie maanden 23 cents bedroeg. In de overige noteeringen kwam nauwelijks eenige wijziging. Marken golden 72.80 a 85, Belga's 30.68 a 69 en Zwitsersche francs 41.54 a 55. De handel bleef van zeer beperkten omvang. Wat hét vooi'beurseffectexxverkeer betreft, beperkte de belangstelling zich tot enkele vooraanstaande looale fondsen in hoofdzaak Koninklijke, Philips, H.V.A en Amsterdam Rubber, waarin enkele stukjes werden omge zet. De koersen waren eerder een kleinigheid gedrukt, o.a. voor H. V. A., die het slotpeil van gisteren niet geheel konden bereiken. Op de Amerikaansche markt was de uitwerking merkbaar van het onregelmatige verloop van Wallstreet. Anaconda ondervond eenige be langstelling op lager koerspeil. Staalwaarden lagen verdeeld. OUDERAVOND SCHOOL 43 WELTEVREDENPLEIN. In school 43 (Weltevredenplein) zal a.s. Dinsdagavond 15 Juni een ouderavond worden gehouden. Mevr. M. G. v. d. GootMauritz zal een lezing houden over het onderwerp „Nood zakelijkheid van huishoudelijke vorming dei- vrouwelijke jeugd". DE BURGEMEESTER NEEMT AFSCHEID VAN DE BRANDWEER. Vrijdagavond 11 Juni te acht uur zal in den Doelen de burgemeester van Haarlem, de heer C. Maarschalk, afscheid nemen van de Haarlemsche Brandweer. Rupsenpïaag in de hoofdstad. De hoofdstad wordt op het oogenblik door een rupsenpïaag gekweld. De rupsen van de bastaardsatijnvlinder vreten de boomen langs de grachten kaal, dringen binnen in de huizen van de bewoners dier schilderach tige grachten en laten zich omlaag tuimelen, waar zij tusschen de kragen der argelooze wandelaars platgedrukt worden en hen kou de i-illingen van afgrijzen bezorgen. De afdeelingen Beplantingen van Pu blieke Werken te Amsterdam heeft den strijd aangebonden tegen de kille, vraat- zuchige kwelgeesten, en bestuift de. boomen met derrispoeder, opdat de boomen niet reeds midden in den zomer een wanhopig her fst-ui ter lijk zullen krijgen. We hebben ons licht eens opgestoken bij den directeur van den dienst van Hout- en Plantsoenen te Haarlem, den heer J. Bouwer, die ons de geruststellende mededeeling deed, dat Haarlem nog geen last heeft van deze kleine vraatzuchtige monsters, wier kracht schuilt in hun aantal. Het is dan ook te hopen, dat onze stad, die juist door het vele geboomte zoo bekoorlijk is, gespaard blijft voor een dergelijke plaag. HALFWEC BRAND IN DE KISTENFABRIEK PHOENIX. Gisteravond omstreeks kwart over zeven werd brond ontdekt in het zaagselhok van de kistenfabriek Phoenix, onder Halfweg, waar een groote hoeveelheid zaagsel was gaan smeulen. De Halfwegsche brandweer was spoe dig ter plaatse en nam het blusschingswerk met kracht ter hand. Doordat in de onmiddellijke nabijheid van het zaagselhok groote hoeveelheden hout zijn opgesloten, bestond ernstig gevaar voor uit breiding, doch de braixdweer wist erger te vaoorkomen. Een groote hoeveelheid zaagsel werd in de Ringvaart geworpen, waarna de rest met enkele stralen op de waterleiding kon worden gebluscht Om tien uur was de brandweer de situatie geheel meester. Aangezien alleen zaagsel verloren ging, is de schade gering. Ook het binnenstrand lieeft zijn gevaren. Utrechtenaar, die goed kon zwemmen bijna verdronken. Dat ook het zwemmen aan het binnenstrand niet van gevaar ontbloot is, ondervond gister middag een Utrechtenaar, die alhoewel hij goed kon zwemmen, bijna het slachtoffer werd van toevallige omstandigheden, waar mede nu eenmaal bij het zwemmen in buiten water rekening gehouden moet worden. Bedoelde Utrechtenaar had zich op het bin nenstrand te water begeven en voordat hij er erg in had, was hij een eind van het strand verwijderd en bevond hij zich midden in de buitenhaven. Toen hij weer naar het strand terug wilde zwemmen bleek hij te vermoeid te zijn om te gen den stroom, die er liep doordat gespuid werd te zwemmen. Hij dreigde te verdrinken, maar toevallig zag men hem aan boord van een voorbij varenden hopper met den dood worstelen. De opvarenden van den hopper waai-schuwde de in de buitenhaven liggende sleepboot Werkendam, die onmiddelliik naar de plaats des onheils toestoomde. Een oogen blik zag men den zwemmer niet meer, maar plotseling kwam hij, niet ver van de sleepboot weer boven water. Dit was zijn geluk. De sleepboot voer naar den drenkeling toe en spoedig had de beman ning den man, die geheel uitgeput bleek te zijn, aan boord gehaald. FA .WILLEM. VERVORM ft» VERVEN STOOMEM VAM SA^ESHOKOKN WTLHtLMI NA STRAAT 16. TEL:I68B4. HAARLEM (Adv. Ingez. Med.) BES OMMIN GEN. Trawlers: Silvain IJm. 116 365 manden f 2100. Antje R.O. 15 300 m. f 1630. Kotter: E 238 f 650. Motorloggers: KW. 91 f 270, KW. 62 f 23(^ KW. 70 f 560, KW. 39 f 170, Sch. 266 f 350. MARKTPRIJZEN. Tarbot f0,88—f 0,74 per K.G. Tong f0,82—f 0.68 per K.G. Zetschol f 30f 20 per 50 K.G. KI. schol f 25—f 6,50 per 50 K.G. Bot f 17—f 9.50 per 50 K.G. Schar f 5,50—f 2,10 per 50 K.G. Tongschar f 25f 18 per 50 K.G. Poontjes f 6f 3,90 per 50. K.G. Gr. schelvisch f 22 per 50 K.G. Mid. schelvisch f 16 per 50 K.G. Braadschelvisch f 14,50f 9 per 50 K.G. KI. schelvisch f 8f 2,70 per 50 K.G. Kabeljauw 64,50—f32 per 125 K.G. Gr. gul f 20—f 19 per 50 K.G. KI. gul f 15.50—f 8,50 per 50 K.G. Wijting f3.30f2,90 per 50 K.G. Makreel f 7f 6,90 per 50 K.G. Heilbot f 0,78—f 0,70 per K.G. Leng f 1,65 per stuk ONZE VISCHUITVOER NAAR FRANKRIJK. Het is zeker als gevolg van het feit, dat de wereldtentoonstelling te Parijs nog lang niet gereed is, dat er van een veiTuiming van den uitvoer van visch nog niet veel te merken is. Vooral de prijzen, die voor de hake gemaakt worden, zijn erg aan den lagen kant, waarvan het effect op onze markt duidelijk merkbaar is, daar de hakeprijzen veel lager zijn dan an dere jaren. Zoodoende heeft de verruiming van de contingenten voor grove visch voor onze Fransche exporteurs weinig beteekenis. Alleen in den uitvoer van tong is een lichte verbetering merkbaar, als gevolg van het feit, dat sedert eenige dagen de invoer van fijne visch uit Engeland is stopgezet. Daardoor zijn de tongprijzen iets gestegen. Van een verrui ming van het contingent fijne visch is tot nu toe echter nog niets gekomen. STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 4 pCt. id. 1933 II 4 pCt. Nederl. Indië 3 pCt. Nederland STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 61/2 pet. Duitschl. 1930 (Youngleening) Youngleening (met ver klaring B ANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert, van f 250 .Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Ned. Ford ex 40 afst. Philips Gloeil.Gem.Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Intern. Tel and Tel Anaconda Bethlem Steel Cities Service Gew. Steel U. S. Steel Kennec Copper Radio Corp PETROLEUM. Kon. Petr Perlak Petr Shell Union Continental Oil Tidewater SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie Koninkl. Paketvaart Rotterdamsche Lloyd Maatschappij Nederland HollandAmerika lijn CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden TABAKKEN. Deli Batavia Deli Maatschappij Senembah AMER. SPOORWEGEN Southern Pacific Wabash Railroad Union Pacific Chic Milwaukee Missourri Kansas Texas RUBBERS Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Indische Rubber Kendeng Lemboe Serbadjadi Rotterdam apanoeli Bandar Rubber Preanger Rubber Java Caoutch Sumatra Rubber MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij Redjang Lebong Billiton n PROLONGATIE VORIGE KOERS 101 100',, 96% 147*4 194 ■171 140 ee% 53!/, 83% 259 320*4 164% KOERS VAN HEDEN pl .31. 1.30 plm. 1.45 67% 83*4 164% 26 34% 67% 321 163% plm 2.00 pijl. 2.15 34*4 8% 77/p 40% 39% 39*4 6 62% 62% 2*/- 12% 73% - 43*4 42% 42% 6% 6% 419*4 417% 417 102 102 21% 2% *0% - - 32Va 13% 13% 13% 127% 1 '9% 129*4 129 189% 130 517% 515 514 249*4 - 245 174 170 169 -8% 38 243 241 •22*4 324 321 331 334*4 "34% 38^; 38/f» 4% 4*4 2H 6% 5% 5% 271% 279 '79 22,*4 23% •- 222 167*4 - 257 - 250 - - 265*4 140 155 157 - 1 321*4 163% 39*4 42% 102 •20% 128J4 113 16 519*4 243*4 170 34% 321 162% 72 42% 4171% 102 207/g 13 127% 513 170 4% 30 V 279*4

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 7