T.T.-RACES ASSEN AMSTERDAMSCHE BEURS Samenstelling van het nieuwe Kabinet. PLEIN-TAX WOENSDAG 23 JUNI 1937 HAAKJE M'S DAGBCAD 10 EAAT/TEJBtRICfiTIN Uit Haarlem's Gemeenteraad Heden, Woensdagmiddag, vergaderde de Raad van Haarletm. Voorzitter was de loco-burgemeester wet houder W. J. B. van Liemt. PUNT 1. Allereerst werd de heer A. G. C. Engelgeer (C.H.), opvolger van den heer W. Rooden- burg, als raadslid geïnstalleerd. Na het afleggen der eeden werd de heer Engelgeer door de voorzitter met zijn be noeming gelukgewenscht. De heer Peper (communist) merkte op. dat eerst gister naast den heer Van der Wall een anderen candidaat gesteld is. Tevoren is er blijkbaar niet aan gedacht dat de moge lijkheid bestond inplaats van een behoudend een vooruitstrevend raadslid tot wethouder te verkiezen. De S.D.A.P. heeft haar candi- datuur niet eerder bekend gemaakt. Op het allerlaatste oogeiiblik is zij er mee gekomen. Men heeft een gelegenheid laten voorbijgaan om de democratie te bevorderen. De communisten zullen de candidaat der soc.-dem. fractie stemmen, zonder verant woordelijkheid voor hem te aanvaarden. Spreker heeft ook bezwaren tegen de Rechtsche Raadsfractie wat de voorbereiding der wethoudersverkiezing betreft. Door haar zijn alleen de namen van de heeren Wolzak en Van der Wall genoemd. Waren er geen andere candidaten. De heer Visser had de oudste rechten. Mocht de proleet geen kans hebben tegenover de gestudeerde? De heer Noordhoff (s.d.a.p.) zei dat het geen gewoonte is te discuseeren over wethoudersverkiezingen. De soc.-dem. frac tie zou zich daaraan gehouden hebben en alleen bij de begrooting daarop teruggeko men zijn. Elk in de gemeente wist, dat de soc.-dem. fractie op het standpunt stond, dat zij recht heeft op twee wethoud°rszetels. De onderhandelingen van Rechts over de candidatuur hebben lang geduurd. Blijkbaar is er ruzie geweest. Pas 14 dagen geleden is bekend geworden, dat de heer Van der Wall de candidaat zou zijn. Spreker vindt het een buitengewoon onna tuurlijke zaak dat de democraten van rechts samenwerken met de behoudende elementen. Het is geen gewoonte van te voren de nieren van de candidaten te proeven. Spreker zal afwachten wat het beleid van den heer Van der Wall als wethouder zou zijn. Het college van B. en W. zou beter aan de wenschen der burgerij beantwoorden als daarin twee soc.-dem. wethouders zouden zitting hebben. De voorzitter raadde aan verdere be schouwingen aan te houden tot de begroo ting. De heer Peper meende, dat de S.D.A.P. overleg had moeten plegen met andere de mocraten. De heer Visser (C.H.) vond de samen stelling van het college van B. en W. niet onnatuurlijk. W et houdersverkiezing. Voor de verkiezing van een wethou der in de vacature W. Roodenburg wer den uitgebracht 33 stemmen, als volgt verdeeld: E. van der Wall (C.H.) 19. en D. J. A. Wester veld (S.D.A.P.) 14. Ge kozen werd dus de heer van der Wall, die de benoeming aanvaardde en zijn dank betuigde aan de leden, die op hem gestemd hadden voor het in hem gestelde vertrouwen. De voorzitter wenschte hem geluk met zijn verkiezing. Mededeelingen en ingekomen stukken De heer Peper (communist) vroeg of B. en W. spoedig praeadvies willen uitbrengen op het adres waarin verbetering gevraagd wordt van de jaarwedden van het personeel van het voorbereidend onderwijs. Laat men niet wachten tot de begrooting. De heer Boes (V.D.), wethouder, zei, dat B. en W. meenen dat het wenschelijk zou zijn die salarissen te verbeteren, maar een be sluit daartoe genomen zou vermoedelijk niet goedgekeurd worden. Daarom is het beter te wachten tot de behandeling der be grooting. Mevr. Maarschall (s.d.a.p.) was het daarmee geheel eens. Aan den heer B. de Boer werd op verzoek eervol ontslag verleend als leeraar aan de Gem. Avondschool voor handelsonderwijs. Voorstel van B. en W. tot goedkeuring van de balansen 1935 en 1936 van de Woning stichting „Het Oosten". Goedgékeurd. Voorstel van B. en W. tot ruiling van grond in het Kenaupark. Goedgekeurd. Voorstel van B. en W. tot verkoop van grond: a. Palamedesstraat (aan N.V. „Von delkwartier"). b. Delftlaan (aan Spook en Kuiper).. c. Lingestraat (aan W. Thunnissen). d. Transvaarstraat (gebroeders Schutte). e. Haarlemmerhoutpark (W. J. Peereboom q-q) Voorstel van B. en W. tot aanschaffing van meubilair voor het nieuwe gebouw van den Gem. Geneeskundigen Dienst. De heer Noordewier communist vond dat men te veel geld wil uitgeven voor de inrichting van de directeurskamer. Er kan met minder luxe genoegen genomen worden. Kuunnen B. en W. de posten niet herzien. De heer Castricum (r.-k.) was het daar mee eens. Maar het zijn uitgaven voor jaren. Goedkoop is ook soms duurkoop. De heer Rein al da (s.d.a.p.) wethouder, zei dat B. en W. overtuigd zijn, dat er geen luxe zal zijn. Het zullen wel solide maar toch goedkoope meubelen en kleeden gekocht worden. Alles draagt evenwel het kenmerk van de crisisbezuinigingen. Het voorstel van B. en W. werd aangeno men Benoemingen. Benoemd werden: tot tijdelijk leerares aan de 2e H. B. S. B. met 5-j. cursus, mevr. P H C. LunsVan Veen. tot tijdelijk leerares aan de Gem. Avond school voor Handelsonderwijs H. Schuurman. (Vervolg van pag. 1). Mr. dr. ir. J. A. M. van Buuren. Mi', dr. ir. J. A. M. van Buuren is directeur van het Departement van Verkeer en Water staat in Ned. Indië. Op het oogenblik vertoeft hij met verlof in ons land. Prof. dr. J. R. Slotemaker de Bruine Prof. dr. Slotemaker de Bruïne, die thans 68 jaar is, doorliep het Gymnasium te Haarlem. Van 1889 tot 1894 studeerde hij aan de Univer siteit te Utrecht in de theologie, waarin hij in 1894 promoveerde. Van 1984 tot 1916 was hij achtereenvolgens predikant der Ned. Her vormden te Harderwijk, Beilen, Middelburg, Nijmegen en Utrecht. Daarna werd hij Hoog leeraar in de Godgeleerdheid te Utrecht van wege de Ned. Herv. Kerk. Hij was lid van de Prov. Staten van Utrecht en van 1922 tot 1926 lid van de Eerste Kamer. Van 1926 tot 1929 was hij Minister van Arbeid, Handel en Nij verheid en van 1922 tot 1933 nam Prof. Slo temaker voor de Christelijk Historischen zit ting in de Tweede Kamer. Ook was hij lid van den Hooge Raad van Arbeid. Sinds 1933 maak te hij deel uit van het kabinet Colijn als mi- j nister van Sociale Zaken. Mr. J. A. de Wilde Mi'. J. A. de Wilde werd 7 Januari 1879 ge boren te Goes. Hij bezocht het Gymnasium te 's-Gravenhage en studeerde aan de Vrije Uni versiteit te Amsterdam in de Klassieke Lette ren en de Rechtswetenschappen. In 1915 pro moveerde hij tot Doctor in de Rechtsweten schappen. Van 1905 tot 1908 was hij advocaat procureur in zijn geboortestad en sinds 1908 te Den Haag. In 1919 werd hij wethouder van Financiën van 's-Gravenhage, welke functie hij bleef vervullen tot 1923. Van 1923 tot 1931 was hij wethouder van Financiën en Bedrijven te 's-Gravenhage. In 1926 werd hij benoemd tot voorzitter van den Raad van Beheer van het gemengd bedrijf der H.T.M., welke functie hij tot 1933 vervulde. In dat jaar werd hij be noemd tot Minister van Binnenlandsche Zaken. Dr. H. Colijn Dr. H. Colijn, die gisteren juist 68 jaar is geworden, werd aan den hoofdcursus te Kam pen voor officier opgeleid. In 1892 werd hij be noemd tot 2de luitenant bij het Ned. Ind. Le ger. Hij nam in 1894 deel aan de expeditie te gen Lombok en verwierf de militaire Willems orde vierde klasse. Hij werd. bij keuze in 1901 tot kapitein bevorderd. In 1904 ging hij met den Gouverneur-Generaal van Heutsz als diens adjudant naar Indië. Hij verliet den militai ren dienst in 1907 onder toekenning van den rang van majoor. Daarna werd hij benoemd tot secretaris van het Gouvernement van Ned. Indië en in 1908 tot Adviseur voor de Be stuurszaken der Buitenbezittingen. In 1909 werd hij voor de Anti-Revolutionnairen in de Tweede Kamer gekozen. In Januari 1911 werd hij benoemd tot Minister van Oorlog en in Mei 1912 tot Minister van Marine a. i. In Augustus 1913 trad hij als minister af en werd in 1914 directeur der Bataafsche Petroleum Maat schappij. Lr 1914 werd hij tot lid der Eerste Kamer gekozen. Dr. Colijn volgde in 1922 Dr. Kuyper op als leider van de A. R. Partij en als hoofdredacteur van „De Standaard". Van 1923 tot 1925 was hij Minister van Financiën en van Aug. 1925 tot Maart 1926 minister-pre sident. In 1926 werd hij opnieuw gekozen tot lid van de Eerste Kamer. In 1928 werd hij be noemd tot vice-voorzitter van het Raadgevend Economisch Comité van den Volkenbond en tusschen de jaren 1929 en 1933 was hij voorzit ter van den Zuiderzeeraad. In 1930 werd hij Doctor (honoris causa) aan de Vrije Univer siteit te Amsterdam. Sinds 1929 is hij ook Mi nister van Staat en sedert 1933 minister van Koloniën en minister-president. Italië en Duitscliland uit de niet-inmengingscommissie. Havas meldt, dat Duitschland en Italië zich uit de niet-inmengings commissie hebben teruggetrokken. NACHTVERGADERING VOOR HET TAXIBEDRIJF. In den afgeloopen nacht heeft in café Brinkman aan het Plein een vergadering plaats gehad van de ondernemers in het taxi- en garagebedrijf in Haarlem en omstre ken, welke bijeenkomst werd gepresideert door den directeur van het Bondskantoor van den Nederlandschen Bond van Luxe en Taxi-ondernemers, m.r Van Vlaanderen. Deze vergadering was belegd om te trach ten tot een eensluidend advies te komen aan B. en W. der gemeente Haarlem omtrent het tarief en de loon- en arbeidsvoorwaarden der werknemers bij de invoering van het Reglement Autovervoer Personen. Over deze punten is langdurig van ge dachten gewisseld doch tot een definitieve beslissing omtrent de tarieven en de loonen derchauffeurs is men nog niet gekomen. Het bestuurslid van de chauffeursorganisatie drong aan op loonsverhooging en wilde het tarief in de gemeente ongewijzigd laten. 6URCERMJKE STAND HAARLEM, 23 Juni. Ondertrouwd 23 Juni: Th. J. Tromp en A. M. Snellens; P. Chr. J. A. Lohmann en M. Zegwaard: H. W. Vlugt en C. M. Kruijd; J. de Vos en M. C. Bakker; J. Prosee en G. Hooft; J. Jonker en M. J. Peters; J. A. Klein en J. L. Uitermark; Th. L. G. Kerkes en H. J. van Dijk; H. Lind en W. L. Biesbrouck; N. Th. Boortman en H. A. van Dorp;; D. Keyzer en A. Eijlders; G. Roelands ep J. M. R. Lampar- ter; H. Haak en A. van Rijn; H. de Vries en A. W. van der Aar; P. van der Werff en A. Scholten. Getrouwd 23 Juni: L. Veltkamp en H. Har- tog; G. G. Kool en M. M. de Baene; A. van der Linden en G. Elizen; M. Gebe en J. M. Duin; T. van der Horst en P.- M. Grenzhaser; G. Wester en P. L. Paschmann; J. Koene en Th. C. Zuidhoek; N. F. H. W. Bierau en L. ter Horst; H. J. Bakker en F. E. E. Baumgart; B. Henneke en K. Remeeus; H. J. Jansen en M. Breed; P. A. v. Zonneveld en B. J. Vester; J. Ende en G. Meijer; J. Kolk en F. J. Ditmar; P. Burggraaf en Chr. H. Siegerist; G. A. Kilian en A. Kohout. Bevallen 21 Juni: C. PolakPeters, z.; A. BaardAdema, d.; H. KooijmansJansen, d.; 22 Juni: S. KlaasenMijnders, d.; A. van Zijl de Lange, z.; 20 Juni: M. W. Matthijssen Groenewoud, z. Overleden 22 Juni: C. Hellingman. 26 j.. Van Zeggelenstraat; M, J. GrippelingVerkleij, 80 j., Oosterhoutlaan; A. M. Zoutman, 79 j., Haitsma Mulierstraat; 23 Juni: A. J. Botte lierTeeuwen, 31 j., Kolkstraat. Gecombineerd reizen per in ruime 6 a 7-pers. wagens Vraagt inlichtingen. Telefoon 16158 Plein 23 (Adv. ingez. Med.) VELSEN BURGERLIJKEN STAND Bevallen: A. Capaanvan der Molen, z., N. Schulpweg 257, Velsen N.: M. T. Holster—Bou- rik, d., Leeuweriklaan 22, IJmuiden; A. C Maas-van Heteren, d.. Hoofdstraat 103, Sant poort; C. M. van der Klooster—Noom, z.. Ruijsdaelstraat 31, IJmuiden. Overleden: K. Post, 41 j„ echtgenoote van B. Dubbeld, Bloemstr. 122, IJmuiden; J. M. Leering, 7 m., d. van B. J. Leering* Groene- weg 10, IJmuiden. ZANDVOORT Groot aantal goederen in beslag genomen. Een Haarlemsche dame, die hier tijdelijk op goeden stand een gemeubileerde woning ge huurd had, maakte er sinds eenige weken een gewoonte van, uit de winkels, die zij be- zicht allerlei goederen ongemerkt mee te ne men. Zij bleek hierin een groote behendigheid te bezitten, zoo zelfs, dat zij er in slaagde een groot en ge plukten haan weg te moffelen. Op aanwijzing van den benadeelde wei'd zij gisteravond op het politiebureau ingeslo ten. Bij een onmiddellijk daarna ingestelde huiszoeking kwam een groote partij van de meest uiteenloopende goederen voor den dag. Het werd op het politiebureau een uitstalling om van te watertanden, een tafel met gerook te paling en andere delicatessen, fijne siga ren, conserven, een badpak, een damestasch, zijden kousen, allerlei modeartikelen en vele andere voorwerpen. Verschillende gedupeerden herkenden reeds hun eigendommen. De vrouw wordt dezer dagen ter beschikking van de justitie te Haar lem gesteld. HILLECOM De installatie van den burge meester. Hartelijk medeleven dei- bevolking. Drukbezochte receptie en uitstekend geslaagd avondconcert. Zooals wij reeds meldden werd des middags van 3 tot half vijf uur ten raadhuize een re ceptie gehouden, waarvan honderden gebruik hebben gemaakt om nader kennis te maken. Het was een voortdurend komen en gaan van autoriteiten. particulieren, vereenigingsbe- sturen, enz.welke allen door den eersten amb tenaar ter secretarie, den heer Schouten, aan den burgemeester en zijn echtgenoote wérden voorgesteld. Ook het avondconcert is uitstekend ge slaagd. Tegen 8 uur verzamelden zich in den Hoftuin de leden van het Chr. Kinderkoor „Hosanna", de Chr. Gemengde Koren „Zingt den Heer", „Asaf" en „Con Amore", het Graal- koor, het gemengd koor „Cantate et Jubilate", en het dameskoor „Cantabile", terwijl ook de Hillegomsche Harmoniekapel en de R.K. Har monie „Crescendo" met volle muziek aan kwa men marcheeren. Duizenden waren aanwezig en een hartelijk gejuich steeg op, toen de heer en mevr. van Nispen hun plaatsen op het bordes innamen. Voor den aanvang van het concert boden een paar peuters van „Hosan na" fraaie bloemen aan mevrouw die deze met een kusje aan de geefsters in ontvangst nam. Achtereenvolgens zongen de koren een of meerdere liederen die alle met een langdurig applaus beloond werden. Alle dirigenten wer den persoonlijk door den burgervader bedankt. Daarna lieten ook de beide muziekcorpsen zich hooren waarna het concert besloten werd met twee liederen van Valerius en het Wilhel mus dat statig onder het oude geboomte op klonk. Deze laatste liederen werden door alle zangeressen en zangers uitgevoerd onder lei ding van den heer Alex. Sehellevis uit den Haag. Hierna sprak de burgemeester een kort dankwoord. Met buitengewone voldoening had spr. naar dit concert geluisterd en geconsta teerd dat de kunst hier druk beoefend wordt en waar zulks geschiedt moet een goede be volking zijn. Spr. is dan ook verheugd burge meester van Hillegom te zijn geworden. Hal telij ken dank bracht hij aan allen, officieel en onofficieel die hadden medegewerkt om dezen installatie-dag voor hem tot een overgetelij- ken te maken. Een spontaan door allen aan geheven „Lang zullen ze leven" dwong den heer en mevrouw van Nispen, die zich reeds hadden teruggetrokken, om nogmaals terug te komen en te danken. Een speciaal woord van hulde mag zeker wel gebracht worden aan de Hillegomsche Radio- Centrale die moeite noch kosten heeft gespaard om de geheele bevolking den geheelen dag op de hoogte te houden en te laten medeleven met hetgeen er gebeurde. Op het groote ter rein waren overal luidsprekers opgesteld zoo dat het gesprokene en gezongene overal voor de menigte duidelijk te volgen was, terwijl de luisteraars thuis van een lijn-uitzending kon den genieten. Nog langen tijd bleef het gezellig druk op straat, terwijl de cafés druk door danslustigen werden bezocht. Hoewel de tijdsomstandighe den tot soberheid dwongen, heeft Hillegom zijn nieuwen burgemeester op waardige wijze welkom geheeten. Vermelden wij nog dat de bijzonder fraai geteekende omslag, waarin den burgemeester de tekst der liederen werd aangeboden, ont worpen en ge teekend was door den heer J. Postma, onderwijzer der openb. lagere school. IJMUIDEN Verbetering verlofregeling bij hoogovens en nevenbedrijven. Arbeiders krijgen langer vacantie. Na desbetreffende besprekingen met de vertegenwoordiging' der arbeiders heeft de directie van hoogovens en nevenbedrijven besloten, een zoodanige uitbreiding aan het verlof te geven, dat iedere arbeider, een volle week vacantie krijgt met inbegrip van twee volledige vrije Zondagen. Dit houdt in, dat de arbeiders in dagdienst in plaats van 4 dagen nu een geheele week verlof krijgen en dat de arbeiders in continudienst inplaats van zes werkdagen plus een Zondag behalve de zes werkdagen zoowel den daaraan voorafgaan- den, als den daarop volgenden Zondag volle dig vrij hebben. Aan degenen, die dit jaar reeds volgens de oude regeling met vacantie zijn geweest, zal het ontbrekende aantal dagen alsnog worden toegekend, zoodra de dienst dat toelaat. ZESTIG JAAR GETROUWD. De heer S. Wals en mevrouw J. WalsFranke, wonende in de Eksterlaan te IJmuiden-Oost, hopen 4 Juli hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. De heer Wals, die eerst verscheidene jaren ouderling der Ned. Herv. Gemeente van oud-IJmuiden was, is daarna vele jaren koster dezer gemeente geweest, als hoedanig hij zeer bemind was. EEN DUINBRANDJE Gistermiddag is het duinbrandseizoen op bescheiden wijze geopend met een brandje op het terrein van den Rijkswaterstaat voor de Visscherijschool. Het brandje kon tot eenige tientallen vierkante meters beperkt worden, doordat men er spoedig bij was. Vermoedelijke oorzaak was het stoken van een vuurtje door kinderen. MARKTPRIJZEN Tarbot per kg. f 1.100.90 Griet per 50 kg. f 3213 Tongen per kg. f 1.300.94 Zetschol per 50 K.G. f 2617.50 Kleine schol per 50 k.g. 2310. Bot per 50 K.G. f 16—9.50 Schar per 50 kg. f 9.503.30 Tongschar per 50 kg. f 2416 Kleine poon per 50 kg. f 5.602.80 Groote schelvisch per 50 kg. f 1817 Middelschelvisch per 50 kg. f 1813 KI. middelschelvisch p. 50 kg. f 149 Kleine schelvisch per 50 kg. f 95.70 Kabeljauw per 125 leg', f 7439 Groote gullen per 50 kg. f 2318 Kleine gullen per 50 kg. f 189 Wijting per 50 K.G. f 6—3.30 Makreel per 50 kg. 15.5012 Heilbot per kg. f 1.301 Leng per stuk f 2.13—0.45 Koolvisch per stuk f 1.200.25 Pieterman f 18 Groote hake per 125 kg. f 50.50 Middel hake per 125 kg. f 5049 Klein middel hake per 50 kg. f 1715 Kleine hake per 50 K.G. f 13—9 BESOMMINGEN Trawlers: Antje RO 15, 435 m. f 3130 Silvain, IJM. 116, 405 m. f 2900. Knikker IJM. 4, 335 m. f 2230. Loggers: SCH 196 f 1150, KW 78 f 1690, 42 f 670, 162 f 750, 51 f 950, 18 f 480. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Donderdagmarkt: Betje RO 16 vangst: 80 m. hake, 35 m. schelvisch, 35 m. braadschelvisch, 80 m. ra dio, 50 m. gul, kabeljauw en leng, 20 m. plat- visch, 10 m. wijting, 15 m. diversen, totaal 325 m. benevens 100 stuks' stijve kabeljauw. Alma IJM. 44. Vangst: 60 manden schel visch, 115 m. braadschelvisch, 40 m. gul en kabeljauw, 30 m. radio, 30 m. schol en tarbot,. 25 m. makreel, 30 m. varia totaal 330 m. be nevens 70 stuks stijve kabeljauw. i VORIGE KOERS KOERS VAN HEDEN plm. 1.30 plm 1.45 plm. 2.00 plm 2.15 STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 4 pCt. id. 1933 n 1011/8 4 pCt, Nederl. Indië - 3 pCt. Nederland 96% STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 6V2 pet. Duitschl. 1930 24% 241/4 Ybungleening) Youngleening (met ver- 327/g 32% 32% 323/8 32% B ANK-IN STELLIN GEN. 148% Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert, van 190% Koloniale Bank 160 Ned. Lid. Handelsbank 164 Rotterd. Bank 141' INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie. 62% 63% 63% 63% v. Berkels Patent 49% Calvé Delft Cert 83% -- Ned. Ford ex 40 afst. 2531/4 Philips Gloeil.Gem.Bezit 313% 319% 319% 320% 318% 157% 159 159% 159% INDUSTR. OND. BUITENL. 7% Litem. Tel and Tel S 36.% 37% 34% 37% 37% Bethlem Steel 587/, 59% 59% 59% Cities Service 2% Gew. Steel 707/g 70% U. S. Steel 69% 70 70% 703/4 697/8 Kennec Copper 397/8 40% 40J/, 403/, 40% Radio Corp 6% PETROLEUM. 417-41S 420% 21% 4213/, 193/4 Perlak Petr 97% Shell Union 19% 20 20% 20% 20% Continental Oil 3i 31 12% 12% 12% 12% 12% SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie Koninkl. Paketvaart Rotterdamsche Lloyd Maatschappij Nederland HollandAmerika lijn CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden TABAKKEN. Deli Batavia Deli Maatschappij Senembah 119 123 112 124i/8 510% 230 164 361/8 315% 314 124 84 514 232 165 221% 317 317 514% 124 317% 316% 124% 515% 317% 316% 124% 514 232% AMER. SPOORWEGEN 33 - - 34 Southern Pacific 3% 43/, 1% - Wabash Railroad - Union Pacific 5% 5% 5% Chic Milwaukee 4% - Missourri Kansas Texas RUBBERS Amsterd. Rubber 2773/, 280 281 280 Deli Bat. Rubber 212 Lidische Rubber - - Kendeng Lemboe - Serbadjadi Rotterdam apanoeli 97% - Bandar Rubber 115 Preanger Rubber Java Caoutch - Sumatra Rubber MIJNBOUW. Alg Explor Mij - Redjang Lebons 185 Billiton n - - - - PROLONGATIE. - 1

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 8