Uitgebreid programma der Londensche besprekingen. PUROL Koloniale kwestie, Spanje en het Verre Oosten maken er deel van uit. Mislukte aanslag op Nahas Pasja. Autodievenbende ten deele ingerekend. THIJS IJS GAAT DOOR DIK EN DUN Groot werk voor onze baggermolens in Zuid-Afrika. Dames- en Meisjeshanden IJ=-ri| MAANDAG 29 NOVEMBER 1937 HAARtEM'S DAGBEAD In gezaghebbende Britsche kringen wordt veel belang gehecht aan de be sprekingen, die vandaag te Londen zullen beginnen en Dinsdag worden voortgezet tusschen Chamberlain, Eden, Chautemps en Delbos. Een aantal internationale kwesties, aldus verneemt het A.NJ?. uit Londen, zal tijdens deze besprekingen worden behandeld, hoewel het niet waarschijnlijk is, noch in het voor nemen ligt, dat een fundamenteele wijziging in de Britsche of Fransche buitenlandsche po litiek er het resultaat van zal zijn. Met voldoening wordt opgemerkt, dat te Berlijn de wenschelijkheid van besprekingen ten volle is erkend. Er mag dan ook den na druk op worden gelegd, dat voor zoover zij Europeesche kwesties betreffen het doel zal zijn de mogelijkheid te onderzoeken de as BerlijnRome nader te doen komen, en nader te doen komen, en speciaal de betrek king, welke bestaat tusschen Groot Brittannië Frankrijk doch niet ten koste van eenige andere partij. In geen enkelen verantwoordelijken kring is in werkelijkheid een dergelijk denkbeeld ge opperd. Bij de besprekingen zal rekening worden ge houden met de bestaande uiteenloopende op vattingen. De Fransche ministers zullen in dit verband het voordeel hebben van Lord Hali fax zelf dienst indrukken te vernemen over zijn jongste bezoek aan Duitschland. Daarom kan met zekerheid worden gezegd, dat de kwestie van koloniën bij de besprekingen ter sprake zal komen. Evenwel moet, naar men verzekert, in aanmerking worden genomen, dat deze ingewikkelde kwestie ook anderen aangaat dan hun. die bij de besprekingen ver tegenwoordigd zijn bijv. België en drie domi nions. Afgezien van aangelegenheden, waarbij bij Duitschland speciaal belang heeft en waar over waarschijnlijk een bespreking nuttig en met het oog op de beraadslagingen van Lord Halifax inderdaad noodzakelijk zal blijken, zijn er andere kwesties, waarover een gedach- tenwisseling tusschen Britsche en Fransche staatslieden, naar men meent, van waarde zal blijken. Een dezer kwesties betreft Spanje, welke kwestie, indien minder acuut dan vroe ger, als mogelijke oorzaak voor Europeesche onrust, steeds een nauwgezette aandacht vraagt. Van ernstiger en meer onmiddellijk belang is op het oogenblik evenwel de toe stand in het Verre Oosten. Te Londen beziet men de jongste ontwikkeling der gebeurtenis sen te Sjanghai met somberheid. Deze opvat ting wordt geheel gedeeld door de Vereenigde Staten en Frankrijk. Voor deze drie mogend heden staan immers groote belangen op het spe.l. Schoten gelost op deauto van den Egyptischen premier. Zondagavond is een aanslag ge pleegd op Nahas Pasja, den eersten minister van Egypte, De dader, een Egyptenaar, werd gearresteerd. De man loste vier schoten op de auto van den minister-president, toen deze zich van zijn verblijf te Heliopolis naar Sjebra begaf, waar hij een receptie wilde bijwonen. Nahas Pasja werd niet gewond. Nahas Pasja is ternauwernood aan den dood ontsnapt. Een der schoten trof zijn auto op enkele centimeters beneden 't raampje, waar achter de staatsman had plaats genomen. De politiebeambte, die achter de auto reed, wist den dader, een jongmensch, te arresteeren. Deze, Izzedine Abd el Khader genaamd droeg de uniform der Groenhemden. Deze organisatie staat vijandig tegenover het Engdsche-Egyp tische verdrag. Bijna alle leden van het kabinet kwamen kort na den aanslag bijeen om te beraadsla gen over den toestand. Nadat Nahas Pasja op de receptie het woord had gevoerd, verzocht hij den aanwezigen na drukkelijk niet te demonstreeren. Ongeregeldheden te Kairo. Te Kairo moestt de politie gisteren in de lucht schieten, toen opstandige elementen ge wapend met stokken en revolvers te Kairo ongeregeldheden verwekten. De politie heeft overal in de stad posten betrokken. Een groep belhamels ondernam een aanval op de woning van den leider der oppositie, Mohamed Mahmoud. Dit huis werd evenwel door militairen bewaakt. Te middernacht was het rustig. Nader meldt Havas: In verband met de ongeregeldheden welke een gevolg waren van den aanslag op den minister-president zijn twintig personen in het ziekenhuis opgenomen. Vier van hen zijn zeer ernstig gewond. Op het oogenbli kis de rust hersteld, op verscheidene punten zijn politiepatrouilles geposteerd. De 22-jarige Izzedin Abd el Khader, die de schoten op den minister-presi dent heeft gelost, is een kleinzoon van den opstandleider van 1882. Arabi Pasja. Vermist Poolsch vliegtuig vernield gevonden. De zes inzittenden om het leven gekomen. Het Poolsche Telegraafagentschap meldi uit Warschau dat de nasporingen naar het vermiste toestel van de luchtvaartmaatschap pij L.O.T. succes hebben gehad. Men heeft het toestel gevonden: het wa.c geheel vernield, de drie leden der beman ning en de drie passagiers waren om het leven gekomen. Chautemps en Delbos, die gisteren uit Parijs vertrokken zijn, worden op hun reis naar Londen vergezeld van den secretaris-generaal van het ministerie van buitenlandsche zaken. Léger en van den directeur voor politieke en handelsaangelegenheden aan de Quai d'Orsay Massigli. Zwitserland. Volksstemming verwerpt verbod der vrijmetselarij De Zondag in geheel Zwitserland gehouden Volksstemming heeft tot re sultaat gehad, dat het voorstel tot het uitvaardigen van een verbod op de vrijmetselerij met groote meerder heid verworpen is. De stemming heeft tot resultaat gehad dat 515.000 stemmen tegen 234.000 stemmen voor dit ontwerp zijn uitgebracht. 66 procent der stemgerechtigden is opgeko men. In 21 kantons was de meerderheid te gen een verbod, in Freiburg was de meerder heid voor een verbod. Zwede o. Oud-premier Hamrin overleden. Havas meldt het overlijden van Felix Ham rin, oud-ministerpresident en oud-minister van Financiën. Italië Protest te Rome tegen de Italiaansche perscampagne. In gezaghebbende kringen te Pa rijs wordt bevestigd, dat Alexis Léger, de secretaris-generaal van het mi nisterie van Buitenlandsche Zaken, geprotesteerd heeft bij den Italiaan- schen zaakgelastigde, Prunas, tegen de campagne, die door de Italiaan sche pers gevoerd wordt naar aan leiding van een redevoering, die mi nister Campinchi zou hebben gehou den. Laatstgenoemde heeft, gelijk bekend, ontkend bedoelde rede te hebben uitgesproken. Léger zeide zich er over te verwonderen, dat een aan het toezicht der regeering on derworpen pers een polemiek kon voeren over niet-bestaande feiten en die voortzetten, on danks het categorische dementi van den be trokken Franschen minister. Ook wees hij op de felheid der door de .Italiaansche bladen gebruikte bewoordingen en toonde hij aan, hoezeer een dergelijke reactie overdadig kon lijken en hoezeer een dergelijk optreden schade kon toebrengen aan de goede be trekkingen tusschen beide landen. Tenslotte vroeg de secretaris-generaal een einde te doen maken aan deze campagne. Prunas bepaalde zich er toe te antwoor den. dat hij, aangezien hij geen instructies had. de zaak aan zijn regeering zou voorleg gen. Politieke kringen leggen er den nadruk op, dat deze Italiaansche perscampagne ont ketend is een maand na den datum, waarop de redevoering zou zijn uitgesproken. Tevens merkt men op, dat de campagne onderno men is juist op het oogenblik, waarop Chau temps en Delbos naar Londen vertrekken om met de Engelsche staatslieden in het licht van de door Lord Halifax in Duitsch land verkregen inlichtingen de voorwaarden onder oogen te zien van een ontspanning tusschen Duitschland en de» beide Westersche mogendheden. Men kan niet nalaten deze in verband te brengen met de omstandighe den, waaronder een artikel ten gunste van een toenadering tusschen Frankrijk en Italië kortgeleden door de „Tribuna" werd gepu bliceerd tijdens het verblijf van Lord Hali fax in Duitschland en het feit, dat de schrij ver van dit artikel later daarvoor zou wor den gestraft. Dorpen aan het Madrileensche front gebombardeerd. In Colmenar Viejo 50 dooden en meer dan honderd gewonden. Ook elders tal van slachtoffers. Zondagmorgen vloog een aantal vliegtuigen van de luchtmacht van Franco op middelmatige hoogte boven Colmenar Viejo. Zij wierpen meer dan 100 bommen, van verschillend kaliber. Een honderdtal huizen werd ver woest. De uitwerking der eerste bommen was ontzettend, daar het zeer druk op straat was. Een bom van groote ontploffingskracht is op een schuil plaats terecht gekomen. Twee-en-der tig personen werden hier gedood. Volgens de laatst binnengekomen berichten zijn tengevolge van dit bombardement vijftig personen gedood en meer dan honderd ge wond. Colmenar Viejo ligt op 32 K.M. ten Noorden van Madrid. In Juli had dit dorp reeds een bombardement'ondergaan, waarbij meer dan honderd personen het leven hebben verloren. De vliegtuigen bombardeerden daarna Ocana, waar het aantal dooden en gewonden onderscheidenlijk 20 en 63 bedraagt. Ook hier werden meer dan 100 bommen geworpen, waarvan 17 het verlaten ziekenhuis troffen. Een kok de eenige persoon, die getroffen werd, is gedood. Te Hoyoz de Manzanares zijn eveneens doo den gevallen tengevolge van een vliegtuig bombardement. Om 12 uur 30 Zondagmorgen verschenen de rechtsche vliegtuigen boven Madrid en open den een kort bombardement om na menige minuten weer te verdwijnen. Het is niet bekend of hierbij slachtoffers zijn gevallen. Bij het bombardement waaraan het dors Chinchen heeft bloot gestaan zouden 15 slachtoffers gevallen zijn. Volgens een mededeeilng van de republikein- sche regeering hebben de getroffen dorpen in de provincie Madrid geen enkele militaire be- teekenis Regeeringsvliegtuigen bombardee ren Jaca. Twintig vliegtuigen der regeering hebben een aanval op Jaca ondernomen om de con centraties. welke de vijand in deze zóne ver richtte, te doen mislukken. De militaire doelen werden getroffen en de vliegtuigen keerden zonder incident naar hun basis terug. Italiaansche watervliegtuigen in botsing. Bemanningen van beide toestellen omgekomen. Pas thans wordt bekend, dat op 22 Novem. ber in de buurt van de marinehaven Augusta (Sicilië) twee watervliegtuigen met elkaar in botsing zijn gekomen. De toestellen waren opgestegen voor een vlucht over de Jonische zee. De bemannin gen der beide vliegtuigen, in het geheel 7 per sonen, hebben bij dit ongeluk den dood ge vonden. Ruim veertien uur in de lucht. Duitscher vestigt nieuw zweefvliegrecord. Zaterdag heeft de Duitsche zweefvlieger Ernst Jachtman in een amphib--• -zweefvlieg tuig een nieuw wereldrecord g estigd door veertien uur en drie minuten in de lucht te blijven. HET HUWELIJK VAN STARHEMBERG NIETIG VEIIKLAARD. Havas meldt uit Salzburg dat het bisschoppe lijke gerechtshof in tweede instantie het huwelijk van Starhemberg met gravin Salm Reifferscheidt nietig heeft verklaard. VELE SLACHTOFFERS BIJ DE OVERSTROO MINGEN OP CUBA. Volgens de laatste berichten zijn bij de overstroomingen in de provincie Oriente op Cuba 23 dooden te betreuren, terwijl een veertigtal personen gewond werd Tegen afsluitboom van een brug gereden. Jongeman om het leven gekomen. Zaterdagavond omstreeks half zeven is de 22-jarige H. Kooi, zoon van den havenmees ter van Lemmer, met zijn motorrijwiel tegen den gesloten afsluitboom van de Jeltessloots- brug in den weg Sneek—Lemmer, nabij het dorp Hommerts gereden. Voor de brug stond, een auto te wachten, waardoor K. niet bemerkte, dat de boom was gesloten. Hij passeerde den wagen en botste daarop tegen den neergelaten boom. De schok was zoo hevig, dat zijn borstkas werd ingedrukt Engele minuten later overlede K. Zijn verloofde, die achter hem op de duo zat, greep den jon geman, toen hij door krachtig remmen het on geluk nog poogde te voorkomen, vast. Hierdoor bleef zij ongedeerd. RIJWIELPLAATJES-DIEFSTALLEN. Zaterdagmiddag werden van twee nabij Hoofddorp tegen een gebouw onbeheerd staande rijwielen de aan het stuur beves tigde rijwielplaatjes ontvreemd. Ook te Vijf huizen werd en tweetal rijwielen, staande tegen een kerkgebouw, van de belastingmer- ken ontdaan. Organisatie handeldein bepaald werk. (Adv. ingez. Med.j Zelfs een wagen uit een garage gestolen. Sinds geruimen tijd is de Indische buurt en de omgeving van de Weesperzijde te Am sterdam onveilig gemaakt door herhaalde diefstallen van langs den weg staande auto's en zelfs van auto's uit garages. Ook kwam het voor, dat „men" een auto zonder chauf feur huurde en er dan wel voor zorgde dat er binnen den kortst mogelijken tijd van de heele auto niets meer te bespeuren was. d.w.z., dat zij via tal van tusschenhandela- ren, of op een automarkt waar behalve tweedehandsche wagens dus ook wel minder eerlijk verworven voertuigen verhandeld wor den in de groot hoop verdwenen. Merkwaardig was. dat bij deze diefstallen een speciale voorliefde voor één merk, en wel ..Chevrolet" aan den dag werd geleed, doch de commissaris van het bureau van politie in de Linnaeusstraat, de heer J. C. Staal, die het onderzoek in deze affaire leidde, kon dit verklaarbaar maken door er op te wijzén dat het hier een zeer gangbaar merk geldt, waar van de wagens niet zoo heel gemakkelijk van elkaar zijn te onderscheiden. Dat men een auto huurde en deze liet verdwijnen, is een methode, die al ruim een jaar geleden zeer handiglijk in bovengenoemde buurt werd toesrepast. doch sinds Augustus van dit jaar verdwenen er ook auto's die langs den weg geparkeerd stonden, en zelfs eenmaal een auto uit een garage. Het door de politie ingestelde onderzoek werd een maand geleden in vaste banen ge leid door de mededeeling dat ergens in een klein plaatsje in het hooge noorden van ons land een auto ver beneden de waarde ten verkoop werd aangeboden. Dit bleek een ge stolen voertuig te zijn en op grond hiervan arresteerde de politie van het bureau Lin naeusstraat op het eind van de vorige maand twee Amsterdammers die in het bezit bleken te zijn van een van de Weesperzijde gestolen auto's. Verdacht van heling zijn zij voor den Officier van Justitie geleid en thans in het Huis van Bewaring opgesloten. De auto's zelf waren behalve een echter nog niet terecht gekomen. Daarna is de auto van Louis Davids, die van de Weesperzijde was ontvreemd, ergens in Midden Beemster opgespoord. Het ve hikel bleek intusschen al „vierdehandsch" te zijn geworden. De helers bleken te zijn twee personen resp. uit Haarlem en IJmuiden, die ter beschikking van de justitie zijn gesteld. De politie is verder door nauwkeurige en grondige naspeuringen in geslaagd twee be kende Amsterdamsche „jongens" aan te hou den en nog een collega van deze heer en. die lil het bureau Linnaeusstraat zijn opgeslo ten. Doch dit is nog pas het begin van het heele onderzoek, dat ongetwijfeld nog tal van euveldaden meer aa,n het licht zal brengen. Behalve de drie reeds genoemde auto's zijn er immers nog vele auto's meer in Amster dam en daarbuiten gestolen. Ook in Den Haag heeft deze combinatie want dat het een georganiseerde bende is, daar twijfelt niemand meer aan veel auto's gestolen. De ijverige naspeuringen die de politie van het bureau Linnaeusstraat eindelijk met suc ces bekroond heeft gezien, werden verricht in samenwerking met de recherche te Den Haag, met de autocentrale te Rotterdam en ook met Dr. van Ledden Hulsebos te Am sterdam. Een bijzondere vermelding verdient bovendien het onvermoeide speuren van den rechercheur Bijlsma, die tezamen met de bri gadier-rechercheurs Knol en Dobbe een knap stuk werk heeft verricht. Commissaris Staal zeide tot de overtuiging te zijn gekomen, dat de automarkten in ons land de plaatsen zijn waar de gestolen auto's verhandeld worden, min of meer te vergelijken met de vroegere paardenmarkten. De „jongens" die zich met dit „bedrijf" onledig houden, zijn goed ge organiseerd, en kennen elkander door geheel Nederland. Hun leeftijden varïeeren tusschen de 30 en de 40 jaar. In totaal zijn er reeds zeven arrestaties verricht, doch ongetwijfeld zijn er nog meer te verwachten. Het onder zoek wordt dan ook met kracht voortgezet. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELUNC Sim liep naar de deur. Dickie volgde hem op den voet. Buiten stond een havelooze man, die met zijn vinger aan zijn hoed tikte. Goeden dag, heeren, ik wilde vragen, heeft U misschien een paar centjes voor me? Ik ben maar een arme man Sim grabbelde in zijn zak en gaf den man een dubbeltje. O, meneer, ik dank U wel. Erg vriendelijk van U. En wat is dat voor een aardig kereltje? Hierbij keek hij Dickie even aan. Dat is Dickie Dons, zei Sim opgewekt. Zou hij even met me mee mogen, meneer? Ik weet zooiets moois voor hemmag het? Hè ja, Sim, laat me gaan. Ik vind het zoo'n aardige man, zei Dickie opgewonden. Nu goed ga dan maar even mee. Maar kom dadelijk weer terug, hoor. DOMME SIM 1 l Er komt weer werk aan den winkel. Na aanbesteding is door de regeering van de Unie van Zuid Afrika de uit voering van een groot werk gegund aan de Hollandsche Aannemings- Maatschappij in Den Haag, die met 1.125.262 pond sterling de laagste in schrijf ster was. Dit werk, dat drie en een half jaar arbeid zal vragen, om vat het eerste gedeelte van een verbe tering van de kust bij Kaapstad, en wel den aanleg van een voorloopigen dijk voor het droogleggen van een kuststrook, den bouw van een nieu wen golfbreker en het afbreken van een ouden benevens den bouw van een 1000 meter langen kademuur voor diepgaande schepen. Hierdoor komt er dus voor het personeel van onze baggermolens weer werk aan den winkel, werk, dat het vroeger in ruime mate heeft gehad, maar waaraan het de laatste jaren meer en meer begon te ontbreken. De Nederlandsche baggermolens en de Neder- landsche baggermeesters zijn beroemd over de heele wereld, maar den laatsten tijd werd hun arbeid in het buitenland steeds meer be moeilijkt door het stellen van onvervulbare voorwaarden (b.v. dat het casco van den mo len gebouwd moest zijn in het land, waar het baggerwerk moest worden uitgevoerd). Wel heeft de inpoldering van de Zuiderzee aan vele handen werk gegeven, doch verruiming van de arbeidsmogelijkheden voor personeel van baggermolens zal door de velen, die hier in ons land geen emplooi hebben kunnen vin den, zeer worden toegejuicht. Daarbij komt nog, dat het gereed maken van de molens voor den tocht naar en het werk in Zuid-Afrika hier ook nog aan vele handen werk zal geven. bl ij ven ondanks alle huishoudelijke arbeid gaaf, zacht en blank door Purol (geel en wit) beiden In doozen van 30 en 60 ct., tube 45 ct. Verkrijgb. bij Apoth. en Drogisten, (Adv. Ingez. Med.) DADSQ, FBOERAMMA DINSDAG 30 NOVEMBER 1937. HILVERSUM I, 1875 M. KRO-Uitzending. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12.15 KRO-Orkest en Gramofoonplaten. 2.Vrou wenuur. 3.05 Modecursus. 4.05 Gramofoon muziek. 5.De KRO-Melodisten (Om 5.45 Felicitatiebezoek)6.40 Esperantocursus. 7„ Berichten. 7.15 „De invloed van het Fransch in Limburg", causerie. 7.35 Sporthalfuur. 8. Berichten A.NP. Mededeelingen. 8.15 De KRO-Melodisten en solisten. 9.15 Causerie over het a.s. Eucharistisch Congres te Boe dapest. 9.30 KRO-koor en -orkest en solisten. 10.05 Gramofoonmuziek. 10.10 KRO-Orkest en solist. 10.30 Berichten A.N.P. 10.40 P. God win's orkest. 11.3012.00 Gramofoonmuziek. HILVERSUM H, 301 M. AVRO-Uitzending. 8.Gramofoonmuziek. 10.Morgenwij ding. 10.15 Gewijde muziek (gr.pl,) 10.30 Jetty Cantor's ensemble. 11Huishoudelijke wen ken. 11.30 Vervolg concert. 12.30 AVRO-Dans- orkest. 1.Het Omroeporkest. 1.45 Gramo foonmuziek. 2.Het Omroeporkest. 2.45 Knip cursus. 3.45 Lyra-Trio. 4.30 Kinderkoorzang. 5.Kinderhalfuur. 5.30 Het Aeolian-Orkest. 6.35 Gramofoonmuziek. 7.Voor de kinderen 7.05 Kinderkoor „Zanglust". 7.30 Engelsche les 8.Reportage schaakmatch Berichten ANP. Mededeelingen. 8.10 Causerie „Kerstklokklan ken". 8.20 Gramofoonmuziek. 8.30 Bonte Dins- dagavondtrein. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.20 Bridgecursus. 11.Berichten ANP. 11.10 Re portage schaakmateh. 11.20 AVRO-Dansorkest 11.4012.00 Gramofoonmuziek. DROITWICH, 1500 M. 11.2011.45 Gram,ofoonmuziek. 12.05 Cello en piano. 12.35 Revue-programma. 1.20 Gra mofoonmuziek. 1.502.20 Het Rothwell Tem- perance-Orkest. 4.20 „Boomerangs", cau serieën 4.35 Gramofoonmuziek. 4.50 Arthur Dulay's kwintet en solisten 5.20 Uit Praag Het Omroepkleinorkest. 5.50 Gramofoonmu ziek. 6.20 Berichten. 6.45 Het BBC-Northern Orkest. 7.50 „More Errors and Some Dishonest Tricks", causerie. 8.20 „The Kibosh of Ked geree", operette. 9.20 Berichten. 9.40 „Mecca and the Arabs", causerie. 10.St. Andrew's Day-programma. 10.45 Het Gershom Par- kington-kwintet. 11.25 Het Grosvenor House Dansorkest. 11.5012.20 Dansmuziek (gr.pl.) RADIO PARIJS, 1648 M. 7.50, 8.55 en 10.40 Gramofoonmuziek. 12.40 Cantrelle-Orkest en Zang. 3.05 Zang. 3.20 Cellovoord ra c ht. 4.20 Zang. 4.35 Pianovoor dracht. 5.20 R. Ellis-Orkest. 8.35 Radiotooneel 10.3511.05 Moyse-Trio en solisten. KEULEN, 456 M. 5.50 Militair concert. 7.50 Hermann Hage- stedt's orkest. 11.20 Brandweerorkest. 12.35 Omroepdansorkest. 3.20 Omroep-Amusements orkest. 5.05 Gevarieerd concert. 6.30 Omroep orkest. 7.50 Omroeporkest en HJ-Ensemble. 10.1011.20 Omroeporkest en -dansorkest. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 Omroepsalon- orkest. 1.502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Om roepdansorkest. 6.50 en 7.20 Gramofoonmu ziek. 8.20 Omroepsymphonie-orkest en solis ten. 10.3011.20 Gramofoonmuziek. BRUSSEL, 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 Omroepor kest. 1.502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Zang en piano. 6.35 Gramofoonmuziek. 6.50 Om roeporkest. 8.20 „Joli-Gilles". opera. 10 30— 11,20 Gramofoonmuziek DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.20 De Kosleckschc Blaasvereeniging (Om 7.50 Declamatie). 8.20 Berichten. Politiek Dag bladoverzicht. 8.35 Vroolijk programma. 9.20 Berichten. 9.50 Viool en piano. 10.5 Weerbe richt. 10.2011.20 Gramofoonmuziek.

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 6