Samoan Clipper toch vergaan. THIJS IJS GAAT DOOR DIK EN DUN Rome, Weenen en Boedapest bevestigen hun eensgezindheid. DONDERDAG 13 JANUARI 193S HAARDEM'S DAGBDAD De resultaten der drie-mogendhedenconferentie. Oostenrijk en Hongarije zullen Franco erkennen. Na afloop van de diiemogendheden - conferentie te Boedapest is gisteren het volgende gemeenschappelijke com muniqué gepubliceerd: 1. De vertegenwoordigers van Italië. Oostenrijk en Hongarije. Ciano. Schuschnigg, Schmidt, Daranyi en Kanya hebben op 10, 11 en 12 Januari 1938 te Boedapest een gedachten wis seling gehad overeenkomstig de pro tocollen van Rome. 2. De vertegenwoordigers der drie regeeringen hebben eens te meer met voldoening de positieve resultaten en de gunstige ontwikkeling van de ac- coorden van Rome geconstateerd. Zij hebben opnieuw uiting gegeven aan hun gemeenschappelijken wil. in den geest der protocollen hun politieke en economische activiteit en hun harte lijke samenwerking intensiever te maken. De vertegenwoordigers van Oostenrijk en Hongarije gaven in dit verband uiting aan hun sympathie voor de nauwe samenwerking, die tusschen de twee groote bevriende mo gendheden, Italië en Duitschland be staat, een samenwerking die vereeuwigd is in de as RomeBerlijn en die een nieuwe en be langrijke waarborg voor den vrede en den wederopbouw beteekent. De vertegenwoordigers van Oostenrijk ga ven een uiteenzetting van hun politiek, die zij baseeren op de harmonie van de beginselen der protocollen van Rome en het Duitsch- Oostenrijksche accoord van Juli 1936. De vertegenwoordigers van Hongarije en Italië hebben hun algeheele voldoening over deze politiek tot uiting gebracht. 3. De vertegenwoordigers van Oostenrijk en Hongarije bevestigden hun krachtigen afkeer van het communisme en begroetten met sym pathie het Duitsch-Italiaansch-Japanscne anti-kominternpact, dat op dezelfde beginse len is geïnspireerd. Zij bevestigden hun vast beslotenheid, de communistische propaganda in hun onderscheidenlijke landen met al hun krachten te bestrijden-. Erkenning van Franco. 4. De vertegenwoordigers van Oostenrijk en Hongarije hebben aan de Italia ansche vertegenwoordigers mededeeling gedaan van hun besluit, over te gaan tot formeele erkenning van de regeering van generaal Franco als de wettige regeering van Spanje en al zijn bezittingen en koloniën. De vertegenwoordigers der drie mo gendheden zijn van meening, dat zulk een besluit een werkelijke bijdrage vormt voor de normaliseering der be trekkingen tusschen Spanje en de andere landen en voor de pacificatie van Europa. De verhouding tot den Volkenbond. 5. De vertegenwoordigers van Oostenrijk en Hongarije verklaren, na- acte te hebben geno men van de gerechtvaardigde en ernstige redenen, die de regeering van Italië ertoe ge bracht hebben, zich uit den Volkenbond terug te trekken, en na de verstrekkende gevolgen te hebben geconstateerd, die een dergelijk be sluit medebrengt voor de samenstelling, het doel en de mogelijkheden van den Volken bond, dat de Volkenbond niet het karakter van een ideologisch blok kan en mag dragen. In een dergelijk geval zouden Oostenrijk en Hongarije zich voorbehouden, hun betrekkin gen met den Volkenbond aan een nieuw on derzoek te onderwerpen. 6. De vertegenwoordigers van Italië en Oostenrijk hebben opnieuw bevestigd, dat hun regeeringen de volkomen rechtsgelijkheid van Hongarije op het gebied van de militaire bewapening erkennen en de vertegenwoordigers der drie regeeringen achten de snelle verwe zenlijking van dit beginsel noodzakelijk. De Hongaarsch-Roemeensche betrekkingen. 7. De vertegenwoordigers van Italië en Oostenrijk verklaarden, dat hun regeeringen met zeer groote belangstelling de ontwikke ling der betrekkingen tusschen Hongarije en Roemenië volgen. Zij zijn van oordeel, dat een bevredigend resultaat van de Hongaarsch- Roemeensehe betrekkingen aanzienlijk zou bijdragen tot de consolideering van den vrede in het Donaugebied. 8. De vertegenwoordigers der drie regeerin- gen hebben den economischen toestand be studeerd, en zij waren het er over eens, dat de uitbreiding van het handelsverkeer tusschen de drie landen, op de onlangs uitgewerkte grondslagen, met alle middelen moet worden voortgezet. 9. De vertegenwoordigers der drie regeerin gen bevestigden hun gemeenschappelijken wil, samen te werken met alle staten, welker politieke actie gericht is op den waren vrede en wederopbouw en de beste verstandhouding tusschen de naties. DmtscMaod. Gebroeders Roselli door „Csar" leden vermoord. Minister Dormöy doet nieuwe onthullingen. De Fransche minister van binnen- landsche zaken, Dormoy, heeft gister avond tegenover de vertegenwoordi gers van de pers een verklaring afge legd, waarin hij, naar Havas meldt, zeide dat na zeven maanden van on derzoek de recherche tot de overtui ging was gekomen, dat de moord op de gebroeders Roselli gepleegd is door leden van de „Csar". "De daad is door vier .personen gepleegd. Drie hunner zijn bekend, zij heeten Filliol, Jaku- biez en Puireux. De politie zoekt naar den vierde. Filliol, een actief lid van de „Csar", houdt zich sinds verscheidene maanden verborgen. Jakubiez zit sinds October gevan gen. Hij bracht munitie voor rekening van de „Csar" uit Zwitserland naar Frankrijk. Puireux is gearresteerd. De moordenaars hadden medeplichtigen, Bouvier en Fauran geheeten, die eveneens ge arresteerd zijn. Bouvier is soldaat van het der de regiment jagers in Afrika in Constantine. De bewaking van de gebroeders Roselli te Bagnolies, die uitgevoerd werd door Bouvier, zou volgens hem georganiseerd zijn door An- dré Tenaille, een belangrijk lid van de „Csar", die op het oogenblik in arrest zit. De minister eindigde zijn mededeelingen met te verklaren, dat niets veronachtzaamd zal worden om alle verantwoordelijkheden vast te stellen in verband met de aanslagen bij de Place de L'Etoile en den moord op de broe ders Roselli Actie tegen de Belijdeniskerk. De politieke politie heeft een vergadering van den broederraad der Belijdeniskerk te Dahlem ontbonden en 28 predikanten, die hieraan deelnemen, gearresteerd. Zij werden later op vrije voeten gesteld, met uitzondering van ds. Niese, die voordien reeds tweemaal ge arresteerd was. Tsingtau geheel door de Japanners bezet. Opmarsch wordt in Westelijke richting voortgezet. Havas meldt uit Sjanghai, 13 Januari: De bezetting van Tsingtau door de Japanners is thans voltooid. Op de reede der stad ligt een dertigtal Ja- pansclie schepen waarvan er tien ge bruikt worden voor troepentransport. Na de landing van Japansche troepen is de toestand in Tsingtau kalmer geworden, aldus het Japansche persbureau Domei, men ver wacht, dat binnenkort den geheelen spoorweg van Tsingtau tot Tsinan door Japansche troe pen zal worden beveiligd. De Japansche troepen, die van Tsinan in Oostelijke richting oprukken, hebben Weihsien, 113 Kilometer ten Westen van Tsingtau bezet. D troepen, die thans te Tsingtau aan land zijn gezet, zullen in westelijke richting langs den spoorweg op rukken. Het vrijwilligerscorps, dat de buitenlandsche bewoners van Tsingtau hebben opgericht om de orde te handhaven, nadat de Chineesche troepen waren vertrokken, is Dinsdag ont bonden. De commandant van de Japansche Marine heeft een aantal vertegenwoordigers van het corps ontvangen en dankte hen voor de goede diensten, welke het corps heeft be wezen in het handhaven van orde en rust en deelde hen mede, dat thans de Japansche troepen hiervoor zorg zullen dragen. Ver volgens ontving de Japansche commandant een honderdtal vertegenwoordigers van de Chineesche bevolking en verklaarde, dat de rustige burgers niets te vreezen zullen hebben. Haven ran Hainan gebombardeerd. Uit Chineesche bron wordt gemeld, dat ver scheidene Japansche vliegtuigen Hoihoe, een belangrijke haven op het eiland Hainan, ge bombardeerd hebben. Twee Japansche oorlogs schepen kruisten voor de haven. Tijdens den luchtaanval is het huis van den directeur der Standard Oil Co. getroffen. Het hoofdkwartier van een Chineesche divisie en vijf huizen werden vernield. Legervorming in Kwantoeng. De Chineesche autoriteiten te Kanton heb ben, volgens Domei, een proclamatie uitge vaardigd tot mobiliseering van de geheele be volking van Kwantoeng. Alle - mannen tus schen achttien en veertig jaar zullen bij het leger worden ingelijfd, terwijl alle vrouwen van dien leeftijd zullen worden ingedeeld bij de hulpdiensten en den geneeskundigen dienst. Serven en Mohammedanen hakken op elkaar in. Ernstige botsing in Bosnië vergt dooden en gewonden. In het dorp Omarsjka bij Prijesor in Bosnië is het gisteren, naar gemeld wordt, tot ernstige botsingen gekomen tusschen verscheidene honderden Serven en Mohammedanen. Het uitgangspunt der oneenigheid zou gezocht moeten worden in het feit, dat een jonge Serf eenige dagen geleden een Moham-medaansch meisje een klap heeft gegeven. Met stokken, messen, knuppels, zelfs met revolvers zouden de tegenstanders op elkander afgetrokken zijn. Eerst politieversterkingen zouden den strijd na twee uur hebben kunnen doen eindigen. Eenige huizen zouden vernield zijn. Volgens een officieele mededeeling zijn bij deze bloedige vechtpartij vijf personen gedood, tien zwaar en dertig licht gewond. Volgens deze lezing heeft het incident niets met poli tieke kwesties te maken. De strijd zou begon nen zijn met een woordenwisseling tusschen den drankzuchtigen dorpsschout en een dor peling over een oude schuld. KONINGIN VAN DENEMARKEN MAAKT HET BETER. KOPENHAGEN, 12 Januari (Havas/A.NP.) In het officieele bulletin wordt medegedeeld, dat de toestand van de Koningin aanzienlijk beter is geworden. Bibliotheek aan boord. Alle Finsche schepen krijgen lectuur. Een vooraanstaand reeder te Helsingfors, G. B. Thorden. heeft naar het A.N.P. meldt, be kend gemaakt, dat de Finsche reeders beslo ten hebben al hun schepen te voorzien van kleine bibliotheken van uitgekozen werken, teneinde afwisseling te brengen in het een tonig bestaan der zeelui en hun algemeene kennis te verbeteren. Naar de reeder in een onderhoud mededeelde, zijn in zes van zijn schepen reeds bibliotheken van een tweehon derdtal boeken aangebracht, waarmee de zee lui zeer ingenomen blijken te zijn. Naamsverandering voor Joden in Duitschland verboden. Afkomst mag niet verborgen worden. Bij Rijkswet is het recht tot verandering van naam voor geheel Duitschland geregeld, meldt het D.N.B. Verzoeken van Joden en „Mischlinge" betreffende verandering van naam worden principieel afgewezen, aangezien daardoor de afkomst bemanteld zou kunnen worden. Verzoeken van personen, die welis- kaar eenig joodsch bloed hebben, maar geen „Mischling" zijn, kunnen worden ingewil ligd. Principieele tegemoetkomendheid wordt getoond voor verzoeken van buitenechtelijke kinderen, welke ten doel hebben de buitenech telijke geboorte niet opvallend te maken. Hetzelfde geldt voör stief, en pleegkinderen. Adellijke namen worden ook op het gebied van naamsverandering gelijkgesteld met bur gerlijke. Degenen, die een adellijken naam op deze wijze verwerven, worden daarmede niet in den adelstand verheven. De grootste reser ve zal hierbij echter betracht worden. Buiten landsche of anderszins niet-Duitsche namen worden principieel niet toegestaan. Verduit- sching van buitenlandsche namen is, voorzoo ver het vertalingen betreft, mogelijk. Gorilla-leed in den Londenschen Dierentuin. Mok en Moina zim geen gemakkelijke patiënten. Mok en Moina. de beide gorilla's van de Londensche ..Zoo" zijn ziek. Mok was reeds eenige dagen niet zoo prettig en. de bezorgd heid over zijn gezondheid is tamelijk groot. Sommigen vreezen. dat hij slechts weinig kans heeft er geheel boven op te komen. De directie van de Zoo heeft van verschil lende zijden raadgevingen ontvangen over de wijze, waarop Mok onder deze omstan digheden moet worden behandeld. Sinds Maandag is Moina. de kameraad van Mok, ook niet in orde. Zij weigert voedsel en vertoont symptomen, die er op wijzen, dat zij een ernstige koude moet hebben gevat. Mok maakt het een ietsje beter. Zijn adem haling is thans weer regelmatig, zijn oogen staan helderder en hij doet ook niet meer zoo suf als de vorige dagen. Van tijd tot tijd drinkt Mok wat warme chocolade. Met de beide zieke gorilla's heeft men, zooals te begrijpen is, in de Zoo heel wat te stellen. Het zijn lastige patiënten, zoodat men hoopt, dat zij beiden spoedig weer beter zullen zijn Alle inzittenden om het leven gekomen. Uit Washington, 12 Jan. De pre sident van de Pan American Airways, Trippe, heeft medegedeeld, dat in tegenstelling met vorige berichten de geheele bemanning van de Samoan Clipper om het leven is gekomen. Trippe verklaarde, dat op grond van de radioberichten van de vlootbasis der Ver- eenigde Staten op Samoan, vaststaat dat de geheele bemanning is omgekomen 20.30 uur plaatselijke tijd. Het vliegtuig is verbrand, de oorzaak van •den brand is niet bekend. Trippe voegde hieraan toe, dat waarschijnlijk den brand is ontstaan door het laten wegloo- pen van benzine, hetgeen noodig was om het toestel het gewicht te geven, dat noodig is voor een landing. Te San Francisco is medegedeeld, dat het vlootstation te Honoloeloe heeft medegedeeld dat het hulpschip „Avocet" het wrak van de Samoan Clipper tracht te bergen. De vliegboot is op veertien mijl ten westen van Pagopago vergaan. Er wordt geen melding gemaakt van overlevenden. Chautemps voldaan over Parijsche Arbeidsconferentie. Premier geeft een samenvatting van de behaalde resultaten. PARIJS, 12 Jan. (Havas). Chautemps heeft de conferentie in hotel Matignon ge opend met een uiteenzetting van het doel der bijeenkomst en van den geest van een heid en kalmeering, die de aanleiding er toe heeft gegeven. Leon Jouhaux zette vervol gens het standpunt uiteen van de C. G. T„ waarna de voorzitter van de organisatie der kleine en middelgroote industrie een verkla ring voorlas, waarin zonder te discuteeren over de sociale wetten geconstateerd wordt, dat zij schadelijke gevolgen hebben gehad voor den socialen vrede en de economie. De verklaring besloot met de hoop uit te druk ken, dat de gedachtenwisselingen tusschen de betrokkenen er toe zullen leiden Camille Chautemps. een arbeidsstatuut op te stellen, dat den socialen vrede zal verstevigen De vice- voorzitter van de confederatie van intellec- tueele arbeiders, Saint Elaguee, onder-presi dent van den Nationalen Economischen Raad, sprak vervolgens uit naam van het coördinatiecomité der vijf groepen ingenieurs en kader. Hij legde den nadruk op den wil tot samenwerking met de arbeiders, waar bij hij de vrijheid van gezagsuitoefening door het kader opeischte. Hij besloot zijn toespraak met de meest loyale samenwerking met de regeering aan te bieden. Een samenvatting. Chautemps vatte vervolgens het besprokene samen en deed een be roep op eenheid van allen. Met vol doening constateerde hij den voor uitgang. dien de uitgewisselde over wegingen aan den dag hadden gelegd ten aanzien van de nagestreefde toe nadering. Hij legde den nadruk op de opmerkingen, die gemaakt waren betreffende verbeteringen van de wet op de arbitrage, welke verbeteringen betrekking zouden moeten hebben op vereenvoudiging en versnelling van de procedure, of invoering, be halve van aanvullende garanties voor alle partijen, van sancties, die scheidsrechterlijke uitspraken niet meer illusoir zouden maken. Voorts nam hij nota van de opmerkingen ten aanzien van de ontslagkwestie, het statuut van arbeidersgedelegeerden en reglementeering van het stakings recht. De premier verklaarde, dat hij bij de uitwerking der teksten, die hij voornemens is in te dienen, rekening zal houden met deze eerste gedach tenwisselingen en met de denkbeel den, die hem later nog voorgelegd .zullen worden door de aanwezige organisaties of door hen, die hij nog bijeen zou roepen, waarbij uiteraard het laatste woord aan het parlement zou zijn. Over de wet zal worden gestemd. De regeering zal waken voor strikte en strenge wetstoepas sing. Op die wijze zullen de sociale vrede en de veiligheid van arbeid gehandhaafd worden. De besprekingen werden gisteravond be ëindigd. De vertegenwoordigers van de C. G. T. vertrokken onmiddellijk. De secreta- ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC rls-generaal van de C. G. T. Jouhaux, ver klaarde dat door het wegblijven van den Al- gemeenen Bond van Werkgevers het niet! mogelijk was tot de kern van de overeen komsten door te dringen, evenmin was het mogelijk een beslissing te nemen ten aanzien van de overeenkomsten, welke de regeering aan de Kamer wil voorleggen. De C. G. T. heeft zijn standpunt uiteen gezet en de regeering heeft verklaard de verdere belanghebbende organisaties te hoo- ren, alvorens de ontwerpen in te dienen. Jouhaux voegde hieraan toe, dat op het oogenblik een overeenkomst mogelijk schijnt. Regeering zal krachtig optreden tegen wetschendingen. Na afloop van de bijeenkomst, verklaarde Chautemps tegenover de vertegenwoordigers van de C. G. T., dat de waarborgen van de nieuwe code van den arbeid, die aan het parlement ter goedkeuring zal worden voor gelegd, voortaan geen verontschuldigingen voor wetschendingen mogelijk zouden ma ken. en dat de regeering. indien de wet zou worden overtreden, genoodzaakt zou zijn, hier een einde aan te maken. Sneeuwstormen eischen slacht offers. PHILADELPHIA, 13 Januari. In het Oostelijk deel van Pensylvanië en het Zuidelijk deel van New-Jersey woeden op het oogenblik zware sneeuwstormen, waarbij vele noodlottige ongevallen zijn geschied. Tot dusver wordt reeds melding gemaakt van vier personen die hierbij zijn omgekomen. (A.N.P.) De Italiaanscli-Japansclie vriend schap. Italiaanschc „goodwill missie" bezoekt Japan. TOKIO, 13 Januari (Domei) De Itali aansche ambassadeur, Auriti heeft gisteren den minister van buitenlandsche zaken, Hi- rota, bezocht en hem meegedeeld, dat bin nenkort een Italiaansche „goodwill missie" onder leiding van markies Barone, Japan zal bezoeken, om de vriendschappelijke gevoelens van de fascistische partij en het Italiaansche volk over te brengen en tevens de Japansche inrichtingen op sociaal, industrieel, militair en onderwijsgebied te bezichtgen. HUI PROGRAMMA Maar Thijs hoorde niets meer van de woorden van Bromtol. Hij liep zoo vlug hij kon verder. Toen hij ongeveer een kwartiertje geloopen had, zag hij een kleine grot voor zich. En even later zag hij een bordje, waarop stond wel, dat kunnen jullie zelf wel lezen, hè? Nu is het maar de vraag, bromde Thijs, voor wat Ik op moet passen. Ik vind dat bordje vrij onduidelijk. Afijn, we zullen wel eens zien. Voorzichtig keek hij even, toen hij in den ingang stond, om zich heen. Een duister geval, zei Thijs. Je ziet hier geen hand voor oogen Maar toen hij even in het donker gestaan had. begonnen zijn oogen te wennen en geleidelijk aan kon hij meer en meer onderscheiden. Nu maar langzaam voorwaarts, bromde Thijs. - Kijken, waar Leo Listig is. Misschien, dat hij me kan helpen! En Thijs liep verder, steeds dieper de donkere grot in. Wat zouden hem daar nu weer voor avonturen wachten??? VRIJDAG 14 JANUARI HILVERSUM 1, 1875 M. en 415.5 M. 8.00 VARA, 10.00 VPRO, 10.20 VARA, 12.00 AVRO, 4.00 VARA, 7.30 VPRO, 9.00 VARA 10.40 VPRO, 11.00 VARA. 8.Gramofoonmuziek 10.Morgenwijding 10.20 Declamatie 10.40 Zang, piano en gramo- foonplaten 11.10 Vervolg declamatie 11.30 Or gelspel. 12.Gramofoonmuz. 12.30 Pim de la Fuente's Radiofollies en gramofoonplaten. 2.— Modepraatje. 2.30 Orgel en cello 3.15 het AVRO-Dansorkest 4.Gramofoonmuziek 5. Voor de kinderen 5.30 Orgelspel 6.Amateurs uitzending. 6.30 Politiek radiojournaal 6.50 Gramofoonmuziek 7.„Het geld", causerie 7.20 Gramofoonmuziek 7.25 Berichten ANP 7.30 Berichten 7.35 Doeken uit onzen kring", cau serie 8.Trio Hoog-Brederode-Röntgen. 8.40 „Folklore om en in het Kerkgebouw", causerie 9.Gramofoonmuziek 10.„Fantasia" 10.30 Berichten ANP 10.40 Avondwijding 11.Solis tenconcert 11.30 Jazzmuziek (gr.pl.) 11.55— 12.Gramofoonmuziek. HILVERSUM n, 301 M. Algemeen Programma, verzorgd door de NCRV. 8.Schriftlezing, meditatie, gewijde muziek (gr.pl.) 8.30 Gramofoonmuziek 9.30 Geluk- wenschen 9.45 Gramofoonmuz. 10.30 Morgen dienst 11.Gramofoonmuziek 11.15 Ensemble Van der Horst 12.Berichten 12.15 Ensemble Van der Horst. 1.15 Orgelconcert 2.15 Gramo foonmuziek 2.40 Christ. Lectuur 3.Alt, cello en piano 4.30 Gramofoonmuziek 4.45 De Gooi- landers 6.30 Voör tuinliefhebbers 7.Berich ten 7.15 Literair halfuur 7.45 Reportage 8. Berichten ANP Herhaling SOS-berichten 8.15 Arnhemsche Orkestvereeniging en solist 9.00 „Het Menschenhart", causerie. 9.30 Vervolg concert (Om 10.05 Berichten ANP) 10.35 Gra mofoonmuziek. 10.45 „De Vrouw en de Sport", causerie. 11.0012.Gramofoonmuziek. Na afloop: Schriftlezing. DROITWICH, 1500 M. 11.20 Gramofoonmuziek 11.55 Orgelconcert 12.20 G. Stacey's Sextet. 12.50 Al Collins en zijn Band. 1.35 Birminghamsch Philharmonisch Strijkorkest en soliste. 2.20 Radiotooneel 2.40 Populaire muziek 3.Gramofoonmuziek 3.20 Coventry Hippodrome-Orkest. 4.20 Dansmuziek (gr. pl.) 4.50 Filmprogramma 5.10 Gramofoon muziek 5.20 De Alphas 6.Vioolvoordracht 6.20 Berichten 6.45 Radiotooneel 7.Boyd Neel Strijkorkest en solisten 7.35 Het Teddy Joyce Octet en solisten 8.20 Radiotooneel. 9.20 Be richten 9.40 „Efficiency and Liberty", causerie 10.— BBC-orkest en solist. 11.05 Declamatie 11.20 Michael Flome's Band. 11.5012.20 Dans muziek (gr.pl.) RADIO PARIJS, 1648 M. 7.50, 8.55 en 10.40 Gramofoonmuziek 12.20 Visciano-Orkest en zang- 4.20 Zang. 5.20 Delu- ne-Trio 8.35 Zang 8.50 Radiotooneel 10.50 Gra mofoonmuziek 11.2012.50 Orkestconcert. KEULEN, 456 M. 5.0 Politiemuziekkorps. 7.50 NS-Frankenor- kest 11.20 Fabrïeksorkest 12.35 Omroeporkest 3.20 Hans Busch' orkest. 4.35 Zang en piano 6.30 Omroeporkest 8.50 Wilfried Krüger's Or kest. 9.5011.20 Omroep-Amusementsorkest. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 Omroepsalon- orkest 1.502.20 Gramofoonmuziek 5.20 Popu lair concert 6.20 en 6.50 Gramofoonmuziek 7.20 Omroepsalonorkest 8.20 Omroepsymphonie- orkest 9.20 Radiotooneel 10.30—11.20 Dansmu ziek. BRUSSEL, 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 Omroeporkest I.50 Zang 2.002.20 Gramofoonmuziek 6.Ac- cordeonmuziek. 6.38 Gramofoonmuziek 6.50 Pianovoordracht en Gramofoonplaten 7.35 Gramofoonmuziek 8.20 Radiotooneel 10.30— II.20 Gramofoonmuziek DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.20 Gitaarvoordracht 7.40 Omroeporkest en soliste (8.20—8.35 Causerie) 9.20 Berichten 9.50 —11.20 Omroep-Amusementsorkest (Om 10.05 Scheepsweerbericht)

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 6