Cabaretavond. ATHLETiEK. HOCKEY DAMES-HOCKEY HANDBAL HENCELEN KORFBAL MAANDAG 17 JANUARI 1938 HAAREEM'S DAGBEAD 13 MUZIEK CONCERT DER H. O. V. „Door de edele klassieke verhoudingen van den vorm en de bewonderenswaardige instru mentale kleur kenmerkt zich deze toon- scnepping naast de „Sommernachtstraum"- Ouverfcure als een met het stempel van ideale volkomenheid onderscheiden meesterwerk" schreef een Duitsch musicoloog natuurlijk vóór 1933 aangaande de Ouverture „Fin- galshöhle" („Die Hebriden"), waarmee Ma- rinus Adam het Zondagnamiddagconcert van 16 Jan. opende. Mendelssohn ontving de inspiratie tot dit werk tijdens zijn verblijf in Schotland waaraan we ook zijn „Schot- sche Symphonie" te danken hebben in het jaar 1832. Richard Wagner erkende en roemde in dit stuk den „onovertroffen land schapschilder" Mendelssohn; een even groote waardeering had Brahms, die toch tot een heel andere muzikale richting dan die van Wagner behoorde. Ook Mendelssohn's Vioolconcert neemt nog steeds een unieke plaats in. Het volgde Zon dagnamiddag op de „Hebriden"-Ouverture en zoo kregen we vóór de pauze een tweetal werken te hooren, die ondanks hun overbe kendheid telkens weer bekoren. De Ouver ture werd uitstekend gespeeld; in de tinte lende Finale van het Vioolconcert was het orkest vaak een weinig bij de solopartij ten achter, hetgeen wellicht 'veroorzaakt kan zijn doordat het spel van den solist Jaap Emner in die Finale eenigszins geagiteerd scheen, waardoor het de absolute scherpte van rythmiek en metriek wel eens miste en dan niet gemakkelijk punctueel te volgen was. Overigens deed Jaap Emner zich als een kundig en degelijk violist kennen, wiens spel echter nog aan warmte winnen mag. De toon van het door hem bespeelde en, naar ik vernam door hem zelf gebouwde instru ment bleek zeer goede kwaliteiten te heb ben, maar was niet volumineus genoeg om zich in de groote concertzaal tegenover het orkest voortdurend te handhaven. In een kleinere ruimte, voor kamermuziek, zou deze viool vermoedelijk beter voldoen. Dat het spel van Jaap Emner enkele afwijkende eigenaardigheden op viooltechnisch gebied hooren deed, mag hier nog even genoemd worden. De Symphonie in C gr. t. van Schubert, die de tweede programmahelft vulde en die on langs voor het eerst door de H.O.V. uitge voerd werd, is geen meesterwerk. Het eerste Allegro heeft de luchtige thematiek van een blijspelouverture, het Andante archaïseert een beetje a la Haydn; Scherzo en Finale zijn eenigszins voorloopers van het overeen komstige hoofddeel der groote Zevende; het Trio van het Scherzo echter, met de lange strijkershalen tegen de melodie der blazers, staat er zeer ver bij ten achter. Echt-Schu- bertsche herhalingen van motieven en pe riodes komen in alle deelen, het meest wel in de Finale voor. Het concert was ondanks het ongunstige weer zeer goed bezetr K. DE JONG. HET TOONEEL Haarl. Cabaret- en Revue Gezelschap. Het was eigenlijk meer revue dan cabaret, dat wij Zaterdagavond in het gebouw St. Bavo van het gezelschap van Martin van Del den te zien kregen en daarbij was nog het grootste deel overgenomen uit de revue .„Vroo- lijke Allerhande", waarmee men eenige maan den geleden zoo veel succes heeft gehad. Niet alleen het aardige Tyroler nummer en het stotterlied welke op verzoek werden gege ven waren uit „Vroolijke Allerhande", maar ook de „entree" was samengesteld uit num mers van deze revue en de meeste dansen en net waaierballet waren al evenmin nieuw. Voor het meerendeel oude bekenden dus, die het publiek blijkbaar "met genoegen terug zag. Wij kregen ook ongeveer dezelfde opeenvol ging van nummers, als wij in de revue van Martin van Delden gewoon zijn. Johny nam natuurlijk met zijn liedjes een groot deel van het programma in en deze komiek en chan sonnier in miniatuur is op het tooneel lang zamerhand zoo thuis, dat vele ouderen er jaloursch op kunnen zijn. Hij weet het pu bliek aan het zingen te krijgen, even goed als de komiek van routine dit doet en hij is in zijn bewegingen en mimiek zoo natuurlijk en los, dat je geen oogenblik den indruk krijgt, dat het „aangeleerd" is. En daarbij heeft hij een heldere jongensstem en zingt hij altijd zuiver, zoodat je met genoegen naar hem luistert. Willy White heeft eveneens een goed klinkende stem, maar hij mocht van de losheid van Johnny wel iets overnemen. Je voelt, dat zijn armen en beenen hem op het tooneel da nig in den weg staan. Bij Jopie van Tol merk je dat minder, maar ook in haar voordrach ten zou men toch graag wat meer levendig heid en durf wenschen. Het blijft nu voorna melijk bij lief, zuiver zingen, zonder echter eenig temperament. En juist de operette aria's vraagt dat laatste in hooge mate. Henk Smal en Leo van Norden hadden als altijd veel succes, maar wij zagen hen wel eens in betere sketches dan in „Een Ver gissing" en „De Snoeper gestraft". Een voor' dilettanten zeer goed variété-nummer was dat van „The two Matadors". Het was om het maar eens populair te zeggen niet voor de poes, wat die twee deden en je hield soms je hart vast, als zij daar zoo hoog in de lucht op hun fiets aan het balanceeren waren. Maar het ging uitstekend en zij waren daar boven even zeker als wij op den grond. De zaal was stampvol en het publiek be wees bij herhaling, hoe zeer het de verschil lende nummers waardeerde. Er was veel en hartelijk applaus en Martin van Delden kan weer tevreden zijn over het succes, dat hij met zijn cabaret- en revuegezelschap heeft gehad. J. B. SCHUIL Jaarvergadering der K. N. A. U. De j aarlijksche algemeene vergadering van de Kon. Ned. Athletiek Unie zal worden ge houden op Zondag 13 Maart a.s., des voor- middags half twaalf, ln Krasnapolsky te Am sterdam. Internationale wedstrijden te Milaan. Bij de KN.A.U. is een uitnoodiging binnen gekomen om met een sterke ploeg deel te De H.A.V. „Haarlem" hield Zaterdag haar welke 11 September a.s. te Milaan worden gehouden. Zeer waarschijnlijk zal de K.N. A.U. aan deze uitnoodiging geen gevolg kun nen geven in verband met het feit, dat op dien dag te Amsterdam de wedstrijden om den Prins Hendrik-beker worden gehouden. Jaarvergadering H. A. V. „Haarlem". De H.A.V. „Haarlem" hied Zaterdag haar jaarvergadering. In zijn openingswoord liet de voorzitter, de heer H. A van der Mey, het doorscheme ren, dat een gematigd optimisme ten aanzien van het vereenigingsleven momenteel zeer zeker niet misplaatst was. De prestaties in het afgeloopen seizoen stemmen, in aanmer king genomen de nog jonge ploeg, tot tevre denheid. Haarlem telt ook dit jaar kampioe nen in haar gelederen, nl. W. Kaan (200 M. horden) en Verlees (polshoog). De stemming ondèr de leden is goed en er wordt hard en serieus onder leiding van Korver en Rinkel getraind. Zag het er eenige maanden ge leden donker uit wat betreft de wintertrai- ning, daar hiervoor de noodige gelden niet aanwezig waren, de leden en eenige vrien den van de H.A.V. zorgden er voor, dat een en ander doorgang kon- vinden. Tenslotte releveerde de voorzitter nog de prettige samenwerking met de H. F. C. „Haarlem" en de H.C.C. „Haarlem". Nadat de jaarverslagen waren goedge keurd, werden de wisselbekers uitgereikt. De Van Musscher-beker werd toegewezen aan den jóngen athleet Hermans voor zijn goed geloopen 1500 M. op den P H.-bekerwedstrijd te Groningen; Verkes ontving den Kreigs- man-beker voor zijn kampioenschap pols- stok-hooGsnringen; Schimmelpenning, de naar Zuïd-Afrika vertrekkende secretaris, kwam in het bezit van den Paulen-beker voor het vele, gedaan in het belang der athletiek. Ongetwijfeld is zijn vertrek voor de ver eeniging een groot verlies. Binnen vrij kor ten tijd had hij zich èn als athleet èn als secretaris boven de middelmaat weten uit te werken. Daar ook het bestuurslid. G. Oberink, in verband met drukke werkzaamheden, niet voor een herkiezing in aanmerking wilde komen, werd het bestuur als volgt samen gesteld: H. A. v. d. Mey (voorzitter); G. N. Rinkel (vice-voorzitter)M. Herfst (secreta ris); E. G. Gras (penningmeester); A. Klaasse, C. v. d. Klinkenberg en H. v. Wil- sum (commissarissen). Nadat nog eenige interne aangelegenhe den behandeld waren, sloot de voorzitter de vergadering. NED. HOCKEY-BOND De Uitslagen. Westelijke tweede klasse: BMHC IV—BMHC Hl 3—2 Derde klasse SOS n—HHIJC V 4—1 HDM VI—Hudit'b II 2—2 HOC IV—Leiden III 2—1 SCHC V—Hilversuf V 0—3 Vierde klasse; Strawberries IV—BMHC VII 0—4 Zandvoort HAlliance II 11 OM DEN J. D. TRESLINGBEKER. AmersfoortGooi III 41 Amsterdam IIIZandvoort 12s" TOGO UI—HBS H 2—0 OM DEN AMSTERDAM-BEKER. HOC—BMHC II 1—2* BMHC I—SOS 9—0 Amsterdam I—Strawberries 7—1 Na verlenging. OM DEN AMSTERDAM-BEKER. B. M. H. C.-S. O. S. (9-0) De thuisclub pakte onmiddellijk goed aan tegen de leiders van de promotie-klasse. Het was een fraai doelpunt van A. de Roos, waar mede B. M. H. C. de leiding nam. Keeper Dal- meyer moest eenige malen optreden om hachelijke situaties te redden, hetgeen hij keurig deed. In de Haarlemsche verdediging was Brusse afwezig, waarvoor Van Kempen inviel, die weliswaar zeer verdienstelijk werk verrichtte, doch die Brusse niet deed vergeten. Wat S. O. S. in haar aanval miste, n.l. de noodige dash en doorzettingsvermogen van tactisch spelende schutter, had B. M. H. C. wel in A. de Roos en Schmeink, goed bijgestaan door Gunning, Pot en D. de Roos, die maar steeds de ballen in den cirkel plaatsten. Schmeink maakte er 2—0 van. Toen, de stand met rust 40 was, was de uitslag niet onzeker meer. De tweede helft is een spel van kat en muis geworden. De Haarlemmers waren meester over alle linies. A. de Roos toonde zich de meest geroutineerde schutter. Met technisch en tactisch hoogstaand spel kwamen diverse doelpunten van zijn stick. Tegen het einde werd het meer en meer een pretje. De vijf doelpunten in de tweede helft kwamen van A. de Roos (4) en Schmeink, zoodat met niet minder dan 90 het einde kwam. H. O. C.-B. M. H. C. 2 (1-2) (Na verlenging). In de eerste helft kreeg B. M. H. C. 2 een voorsprong door een strafcorner, dié door J. Mulder werd benut (01). Direct daarop kreeg H. O. C. een strafbully toegewezen, welke door de thuisclub werd ingeschoten. De rust kwam zoodoende met 1—1. In de tweede helft was H. O. C. wel sterker, doch de Haarlemsche verdediging bleef de baas. Toen de speeltijd verstreken was, was het nog 11, zoodat tweemaal 7^2 minuut ver lengd moest worden. De beslissing kwam pas in de laatste mi nuut, toen J. Mulder weer een strafcorner be nutte, zoodat B. M. H. C. 2 de eerste klasser II. O. C. voor den beker eruit wipte. Competitiestand. Eerste klasse West. gesp. gew. gel. verl. pt. v.-t. Amsterdam 10 10 0 0 20 42—11 Rood Wit 10 5 2 3 12 36—24 B. D. H. C. 9 4 2 3 10 17—19 H. D. M. 10 2 5 3 9 14—18 Hilversum 8 3 1 4 7 9—22 H. O .C. 10 2 2 6 6 12—26 H. H. IJ. C. 9 2 1 6 5 12—19 Gooi 8 2 1 5 5 11—21 De Uitslagen. Westelijke Eerste klasse: HDMRood Wit 33 HHIJCAmsterdam 12 Gooi—Hilversum 20 HOC—BDHO 0—2 Overgangsklasse: BHV—TOGO 5—4 BDHC n—Kieviten 3—4 Tweede klasse. HDM H—Rood Wit II 1—3 Victoria—HCM 1—2 StrawberriesBDHC LH 30 Be FairAmersfoort 12 Hilversum II—Oh Kay 1—2 Gooi in—SCHC 3—1 Derde klasse. HBS H—BDHC V 3—0 Rood Wit Hl—HBS I 0—3 Vierde klasse: BDHC VUZandvoort H 31 BDHC VI—Rood Wit V 8—1 Alkmaar—Rood Wit IV 2—1 H. D. M.—ROOD WIT (3-3) Rood Wit, dat met twee invalsters uit het derde elftal voor de dames Vreede en Loeb naar den Haag trok, heeft zich in de laatste minuten, na een 3—0 voorsprong, een ver diende overwinning zien ontgaan. De neerstroomende regen maakte het veld vrijwel onbespeelbaar. Rood Wit begon goed, doordat de Haarlem sche dames zich het beste aan de slechte ter reingesteldheid wisten aan te passen. Van de middenlinie W, de Voogd, J. Goeting, N. Par ker ging minder kracht uit dan gewoonlijk, doch niettemin deden de invalsters nuttig werk en daar ook de beide achterspeelsters zich geducht weerden, kreeg de voorhoede van H. D. M., waarin mej. Offerhaus de gevaar lijkste kracht bleek te zijn, weinig kansen om mevrouw Voorwalt voor moeilijkheden te plaatsen. Mej. T. Goeting gaf Rood Wit vóór de rust op fraaie wijze met een hard schot de leiding. Enkele goede kansen om de voorsprong te ver- grooten gingen door naast schieten verloren. Wanneer na de hervatting eerst mej. T Goe ting voor de tweede maal uit een snellen aan val, waarin de geheele voorhoede betrokken werd, het net vindt en vervolgens mej. Leeuwenberg na prachtig solo-spel onhoud baar het derde doelpunt scoort, schijnt Rood Wit veilig te staan. H. D. M. dringt Rood Wit terug en wordt sterker. Mej. Kleyn verkleint den achterstand Zes minuten vóór het einde is de stand nog 13. Mej. Offerhaus scoort dan no. 2. De rechtsbuiten van H. D. M. krijgt den bal toege speeld, brengt dien snel op en schiet even binnen den slagcirkel hard op het doel. De modder vóór het doel helpt dan H. D. M. aan den gelijkmaker want de bal verandert plot seling van richting en gaat langs de verraste achterspeelsters van Rood Wit over de lijn. H. O. C.-B. D. H. C. (0-2) B. D. H. C. heeft de traditie gebroken en op ,.'t Uilennest" een overwinning op H.O.C. be haald. Met een invalster voor mej. Kerkhoven -speelde B.D.H.C. in de volgende opstelling: N. Roosjen. D. Roos, G: Dorsman-Rigbers, T, de Roos, A. de Vletter, A. Dorsman, T. Mulder, W. Mulder, W. v. Bueren, H. Bekkers. I. de Groot. Het was een prettige, vrijwel gelijk opgaan de strijd. De aanvallen van B.D.H.C. werden grootendeels onderbroken door mej. Rollin Couquerque, die zich telkens weer uitstekend opstelde. Mejvan Bueren gaf met een zacht schot B.D.H.C. de leiding. Na de hervatting hetzelfde spelbeeld. De voorhoede van H.O.C. kwam nu wel iets meer in den aanval, maar door treuzelen in de cirkel en doordat zij vele malen in de off-side-val liepen, hadden deze aanvallen geen succes. Mej. W. Mulder stelde door een scherp schot in den uitersten hoek de overwinning veilig. Ih dezen stand kwam geen verandering meer, zoodat het einde met een 02-overwin- ning voor B.D.H.C. kwam. (Dames) Rapidilas—Simson (4—3) 't Begin was voor de t huisclub, de eerste aan vallen leveren aanvankelijk nog geen succes op. Te zwaar aanvallen van een der Rapiditas- speelsters, kost Simson een vrijen worp, dien mej. M. Poorter onhoudbaar inschiet (10) Wanneer even hierna hetzelfde feit zich her haalt. schiet mej. Poorter nogmaals onhoud baar in (20) Simson ontkomt dan aan den druk; ook hier heeft een vrije worp succes (21). Een snelle aanval der thuisclub, wordt met een diagonaal schot van mejPoorter, dat doeltreft, besloten (31)toch weet Simson vlak voor rust uit een vrijen worp den achter stand in te loopen (32). Na rust is het spel aanvankelijk luste- eerst wanneer de Simson mid-voor de partijen op gelijken voet brengt, wordt liet spel weer levendig. De gasten trachten het spel te for- ceeren; de Rapiditas-backs weten evenwel van geen wijken en wanneer bij een der weinige aanvallen van de thuisclub in deze periode mej. Poorter nogmaals hard inschiet (43), trekt Rapiditas zicli geheel in de verdediging terug] (Heeren) Concordia—Aalsmeer (3—5) Reeds direct zit Concordia goed op den bal en al spoedig heeft zij door P. Spoor een 10 voorsprong, welke weer spoedig verloren gaat (11). Concordia herneemt door den rechts buiten Prins de leiding (21), welke zij voor rust wederom moet afstaan (22) Na de thee neemt Aalsmeer de leiding; wan neer Concordia haar harde werken beloond ziet door den gelijkmaker, wordt het spel er niet fraaier op. Vlak voor het einde wordt het 35 Het Westerkwartier. Bovengenoemd college hield.. Zondag een baarswedstrijd in de Leidschevaart. De prij- zij werden als volgt behaald: 1ste pr. B. Jan sen; 2e pr. J, Spanjaard; 3e pr. C. Jansen; 4e pr. G. Hilbrink; 5e pr. L. Roest: 6e pr. J. Roest; 7e pr. G. v. Dijk; 8e pr. B. Hilbrink; 9e pr. k. Houweling. „Held van den dag!' was B. Jansen. Na af loop werden de pry zen door den. voorzitter, den heer G. van Dijk, uitgereikt' in het club lokaal van den heer G. de Vries. Het Baarsje. Bovengenoemde vereeniging hield Zondag haar maandelijkschen onderlingen wedstrijd op witvisch in het Zuiden Buiten Spaarne. Er werd drie maal een uur gevischt om luxe en huishoudelijke artikelen. Er werden 149 stuks witvisch gevangen. Na afloop ging men weer naar het clubhuis, waar de voorzitter, de heer H. Veen, de prijzen uitreikte. Eerste prijs J. Bos, met grootste visch, 2e prijs A. v. Besooije meeste, 107 stuks, 3e prijs H. Veen, 4e prijs H. Kneinsberg, 5e prijs J. A. Goemans, 6e pr. G. Heinsbergen, 7e prijs C. J, v. Tintelen, 8e prijs C. v. Tintelen, 9e prijs W. Nimwege. NED. KORFBALBOND. Swift 2-T. H. B. (2-3) In een meer spannenden dan fraaien wed strijd heeft T. H. B. een kleine overwinning op haar concurrent weten te behalen en gaat daardoor met vier punten voorsprong aan den kop. Het spel der Haarlemmers in de eerste helft was niet best. De eerste aanval was er totaal uit. 't Was dan ook geen wonder dat de Amster dammers met een keurigen doorloop-bal de leiding namen (10). Vlak na rust werd die voorsprong nog ver groot. Toen zag het er voor de Boys donker uit. Maar juist toen kwamen zij er goed in. Mej. Oosterbaan scoorde handig (21), waar na Swift veel minder werd. Dupon maakte 22. Kort daarvoor had Swift pech met een bal, die om de mand rolde. Steeds grooter werd de spanning. Het mid denvak der Haarlemmers liet echter weinig door. Negen minuten voor het einde wist ein delijk mej. Roose met een keurigen effectbal van vlak achter den paal aan de Boys de over winning te bezorgen. (23). HAARL. KORFBALBOND Haarl. K. B.-Leidsche K. B. Het vertegenwoordigend twaalftal van den Haarleinschen Korfbalbond staat 'n bijzondere wedstrijd te wachten. Het B. B. heeft n.l. een uitnoodiging van den Leidschen Korfbalb. aan genomen om een wedstrijd te spelen te Leiden op het Fluks-terrein op Zondag 23 Januari a.s. Het twaalftal is als volgt samengesteld: Aanval: dames: G. Nagtegaal (Alw. Ready), I. Piers (S. V.), heexen: F. Hommers (O. K.), T. Luikel (O. K.). Midden: dames F. v. d. Pie terman (O. K.); L. Reef (Aurora), heeren: L. de Groot (Alw. Ready)K. Sybrandi (Aurora) Verdediging: dames W. Compiet (Alw. Ready) A. van Hamburg OPalvu)heeren C. Bone kamp (Watervlieté A. Bos (Palvu). Aanvoer der C. Bonekamp. Reserves worden nader aan gewezen. Twaalftallen, waarvan spelers (sters) uitko men in dezen wedstrijd, spelen 23 Januari niet in competitieverband. Buitengewone algemeene ver gadering. Vrijdag 4 Februari heeft het Bondsbestuur een buitengewone algemeene vergadering uit geschreven, waarvan de agenda zeer belang rijke punten bevat. Het Bondsbestuur zal op deze vergadering bekendmaken de motieven, waarop het de vereeniging D. S. V. geschorst heeft en waarop het een voorstel tot royement wegens wanbetaling van die vereeniging ter tafel brengt. Een causerie van den bonds-secretaris over spelpeil, sportiviteit en strafmaten bij straf gevallen besluit de vergadering. Na-competitie voor adspirantcn. Door het vlotte verloop zijn verschillende twaalftallen weldra uitgespeeld. Om de jeugd toch regelmatig te laten oefenen, zal een na- competitie gehouden worden. Er wordt geen inleggeld geheven. Zoo spoedig mogelijk zal in Februari a.s, begonnen worden. Bij voldoende deelneming, waaraan het B. B. niet twijfelt, zal in verschillende afdeelingen gespeeld wor den, door loting samen te stellen. Animo. Secretaris: J. p. Kruger, Twijnderslaan 27. Gespeeld Zaterdag 15 Januari: Patrimonium Adsp.Animo Adsp. 03.' Hiermede zijn onze Adsp. kampioen van hun afdeelingen. Gespeeld Zondag 16 Januari: Aurora 3 Animo 10 Te spelen Zondag 23 Januari: Aurora 2 Animo. Aanvang 10 uur. Te spelen Zaterdag 22 Januari Vriendsch. Animo adsp.Sport Vereent adsp. Aanvang 3 uur. Oefenen Zaterdagmiddags van 2—4.30 uur. Nieuw Flora. Secretariaat: Anjelierstraat 17. Gespeeld Zondag 16 Januari: S. V. 5—N. Flora 3 0—10. Te spelen Zondag 23 Januari: N. Flora 1— de Wester. 2.15 v. Oosten de Bruinstraat; Zwa luwen 1N. Flora 3, 2 uur te Hillegom. H. K. C. „Haarlem''. Secretariaat: Mr. Cornelisstraat 12. Gespeeld 16 Januari: Haarlem 1Ooster kwartier 2 (scheidsr. n. o.), Oosterkw. 4— Haarlem 3 41, Adsp. 15 Januari: Watervliet b—Haarlem c 10. Haarlem 2Onder Ons (niet uitgespeeld), Haarlem aPatrimonium a (uitgesteld). Te spelen 23 Januari: Haarlem 3—Aurora 3 om 2 uur, Noordersportpark. Voor Haarlem 1 waarschijnlijk een vriend schappelijke wedstrijd. Watervilet^-Haarlem gaat niet door in verband met een H. K. B- wedstrijd. Adspiranten 22 Januari: Haarlem b—Meer- lebosch A om 3 uur op ons terrein. Het H. K. B. twaalftal speelt Zondag in Lei den, tegen het Leidsche twaalftal om 2 uur op het Fluks terrein aan den Kanaalweg. (Zie H. K. B. nieuws). Oefenen gewone tijden. Oosterkwartier. Gespeeld: 15 Januari PatrimoniumOos terkwartier 04. 16 Jan.: Oosterkwartier 4—Haarlem 3, 4—1 Te spelen: 22 Januari: Watervliet-adsp.—Ooster- vwartier-adsp., 3 uur 23 Januari: Z. K. V—Oosterkwartier 1, 2 uur. Oosterkwartier 2—Rohda 3, 2 uur. Aurora 1—Oosterkwartier 3, 2 uur. Oosterkwartier 4—Meerlebosch 1, 10 uur. Oosterkwartier 5—Sport Vereent 5, 12 uur. De Oosthoek. Secret.: G. A. Hulsijg, le Hogewoerddw.str. 8. Gespeeld: 16 Jan. Zwaluwen—Oosthoek 1 afgelast. Oosthoek 2T. H. B. 3 07. Te spelen 23 Januari: Palv 2—Oosthoek 2. Vertrek 9.15 van het Soendaplein. Het eerste twaalftal is vrij. 476e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de Klasse, le Lijst Trekking van Maandag 17 Januari 1938 HOOGE PRIJZEN 1000.— 15414 15730 400.— 2459 18282 19608 100.— 6057 6300 6373 T282 10116 12420 14026 14185 17225 17504 18422 Prijzen v m 70.— 53 62 621 835 1064 1308 1372 1527 1709 1743 1825 1882 1950 2123 2394 2500 2695 2714 3183 3207 3365 3427 3498 3624 3667 3814 3874 3938 4445 4463 4570 4608 4653 4662 4725 4808 4912 5211 5346 5628 5693 5770 5871 5917 6056 6178 6214 6245 6299 6392 6441 6651 6344 6857 6921 7506 7619 7649 7660 8002 8208 8446 8639 8712 8750 9084 9128 9163 9239 9255 9273 9520 9544 9738 10030 10152 10355 10391 10855 11086 11546 11585 11645 11755 12144 12338 12613 12833 12973 13033 13219 13535 13595 13636 13900 13986 14047 14048 14138 14156 14187 14211 14497 14631 14712 14778 14894 14972 15200 15212 15426 15685 15778 15806 15865 15930 16036 16071 16437 16529 16712 16778 16850 16907 17081 17198 17331 17394 17701 17804 17977 18063 18030 18149 18152 18223 18260 18289 18456 18670 18725 18853 19097 19162 19203 19375 19430 19443 19485 19800 19809 20180 20325 20463 20471 20547 20609 20736 20757 20811 20897 NIETEN 141 188 193 213 218 299 404 407 431 484 546 562 563 575 825 930 948 966 1021 1042 1085 1106 1160 1161 1200 1281 1313 1332 1375 1402 1423 1470 1489 1490 1525 1539 1552 1587 1589 1614 1689 1706 1765 1853 1399 1939 1948 1949 2125 2164 2193 2248 2268 2450 2480 2543 2580 2588 2651 2741 2862 2915 2931 2965 2977 3030 3037 3047 3055 3076 3108 3179 3191 3241 3264 3266 3301 3312 3345 3386 3398 3416 3417 3493 3526 3546 3560 3594 3641 3652 3736 3746 3766 3842 3870 3882 3981 3989 4018 4031 4096 4126 4138 4225 4235 4350 4411 4513 4515 4525 4530 4543 4626 4642 4645 4774 4784 4797 4802 4818 4860 4888 4947 5065 5108 5143 5144 5153 5219 5240 5251 5253 5335 5339 5528 5641 5643 5707 5724 5735 5751 5779 5797 5846 5864 5865 5921 5933 6021 6068 6117 6147 6182 6184 6222 6264 6321 6349 6383 6397 6430 6432 6450 6493 6574 6637 6681 6722 6751 6765 6792 6868 6886 6944 6982 7001 7009 7064 7085 7170 7191 7223 7355 7455 7489 7496 7499 7540 7559 7602 7617 7634 7709 7733 7745 7868 7882 7938 8030 8064 8156 8170 8172 8193 8216 8243 8306 8350 8382 8473 8553 8611 8654 8691 8702 8713 8717 8777 8790 8816 8873 8875 8981 9011 9028 9042 9064 9076 9126 9130 9168 9287 9346 9444 9609 9620 9702 9818 9819 9853 9873 9941 9956 10057 10098 10206 10297 10298 10330 10350 10388 10481 10488 10543 10617 10678 10712 10742 10772 10835 10852 10922 10927 11021 11057 11059 11125 11149 11150 11245 11256 11261 11296 11297 11327 11374 11376 11442 11481 11547 11577 11630 11646 11833 11869 11996 12060 12087 12138 12168 12244 12270 12324 12328 12363 12406 12453 12461 12512 12522 12534 12555 12612 12631 12672 12789 12863 12947 12956 13013 13029 13066 13071 13077 13169 13222 13261 13276 13335 13355 13423 13435 13544 13560 13748 13807 13816 13819 13839 13875 13892 13912 13969 14076 14110 14131 14181 14210 14220 14241 14408 14429 14484 14541 14626 14686 14845 14857 14885 15008 15049 15084 15108 15191 15193 15216 15244 15274 15285 15300 15311 15349 15385 15419 15510 15556 15593 15595 15644 15670 15751 15839 15898 15923 15933 15990 16041 16062 16070 16087 16094 16100 16110 16143 16149 16174 16185 16219 16276 16322 16340 16375 16448 16493 16543 16548 16609 16616 16620 16625 16650 16651 16670 16738 16764 16803 16818 16915 16988 17011 17048 17056 17160 17166 17171 17211 17222 17224 17229 17232 17241 17325 17336 17348 17350 17354 17395 17406 17440 17475 17536 17634 17639 17677 17747 17761 17764 17797 17865 17883 17898 17955 17986 18037 18105 18121 18138 18161 18179 18212 18256 18300 18310 18368 18407 18450 18460 18492 18530 18597 18608 18618 18630 18653 18663 18669 18682 18808 18812 18848 18872 13904 18906 18921 18922 18927 19002 19080 19139 19172 19231 19263 19274 19293 19295 19369 19455 19483 19523 19558 19562 19629 19717 19766 19912 19925 19930 20039 20041 20064 20099 20119 20135 20152 20254 20261 20264 20269 20301 20430 20493 20509 20524 20596' 20647 20660 20859 20890 20892 20899 20908 20972 20973 REMBRANDT CINEMA PALACE PALACE - FILMAC „ER IS EEN PRINS(ES) GEBOREN" Profilti-film met medewer king van de A. V. R. O.-staf. PIERRE PALLA - ORGEL. WIM KAN - TEKSTEN. Zingt allen mee in deze blijde dagen! Een Loet C. Barnstijn-filin. Orkest onder leiding van MAX TAK. Zang HENK VISKIL. Deze films worden in Rem brandt en Cinema Palace vertoond zoodra het „heuge lijk feit" bekend geworden is. DINGEN, DIE GEBEUREN ,,'t Is in Parijs begonnen", En nu nog heelt men hier In Haarlem en Omgeving, Van dit begin plezier! Maar het is, dank zij REMBRANDT, Dat geeft wat U belieft Ook CINEMA maakt lachers „De Firma wordt verliefd!" Wie werk'lij k wil genieten, Die denke niet lang na, Maar zegt Vandaag naar REMBRANDT En morgen CINEMA JEMO,

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 3