SFINX-, Engelsche waarschuwing herhaald. Russisch luchtschip op oefenvlucht verongelukt. THIJS IJS GAAT DOOR DIK EN DUN Uw 7p H BI UUP II worden gekalmeerd U¥V 4.CRDIIW61I en gesterkt en Uw slaap wordt weer rustig door het gebruik van Mijnhardt's lenuwtabl^tten DINSDAG 8 FEBRUARI 1938 HAAREEM'S DAGBEAD De „zeeschuimerij" in de Middellandsche Zee j Oorlogsbodems zullen handelend optreden. Lagerhuisrede van Eden. E Britsche Minister van Bui tenlandsche Zaken, Eden, heeft gistermiddag in het Lagerhuis een verklaring afgelegd met' betrekking tot het tot zinken brengen van de Britsche stoomschepen, Endymion en de Al- cira. Aan zijn betoog ontleenen wij: Met het oog op de jongste toeneming dei- aanvallen op de koopvaardijschepen in het Westelijk deel der Middelland sche Zee zijn alle belanghebbenden op de hoogte gesteld van de volgende bedoelingen der Britsche Regeering. De jongste ondervinding heeft be wezen, dat de maatregelen van Nyon, zooals deze thans worden toegepast, de koopvaardij op onvoldoende wijze beschermen tegen onwettige aanval len. Onder deze omstandigheden wordt de Brit sche Regeering genoopt tot het besluit, dat het om de bescherming van Britsche sche pen te verzekeren en in het belang van de veiligheid der scheepvaart van andere naties noodig is over te gaan tot de uitvaardiging van maatregelen boven de maatregelen, waar in bij de overeenkomst van Nyon wordt voor zien. Zij zal daarom de Spaansche Regee ring en de autoriteiten van Salamanca er van ■in kennis stellen, dat van nu af aan duikboo- ten, die in het Westelijk deel van de Middel landsche Zee, waar Britsche schepen varen, onder water varende worden aangetroffen, geacht zullen worden het voornemen te heb ben, koopvaardijschepen aan te vallen. De Britsche Regeerine zal niet dulden, dat in dit gebied duikbooten onder water varen, en bij gevolg zijn aan de Britsche oorlogsschepen orders gegeven, voortaan de duikbooten, die dit toch doen, aan te vallen. De Fransche en de Italiaansche Regeering, zoo voegde Eden hieraan toe, zijn van de voorgenomen maatregelen er in kennis gesteld en zij hebben er in toegestemd, in de aan haar toegewezen zones soortgelijke maatrege len te nemen. De overige partijen van de over eenkomst van Nyon zijn eveneens verwittigd en ook de Vereenigde Staten, Duitschland en Portugal. Het betrekking tot de „Alcira" zeide Eden, Franco meldt succes. Belangrijke stellingen in de Sierra Palomera bezet. Zware verliezen bij de republikeinen? Het groote hoofdkwartier van Franco meldt hedenmorgen uit Salamanca: „In den sector Alfambra is onze opmarsch gisteren voortgezet. Nadat de tegenstand van den vijand ge broken was, bereikten wij de rivier de Alfambra en bezetten wij de dor pen Perales en Alfambra. Ook andere stellingen, van waaruit Peralejos en Los Valles beheerscht worden, vie len ons in handen. De „zuivering" van het terrein, dat be zaaid is met lijken van vijanden, wordt voort gezet. Zondagavond trachtten twee batal jons, die in de Sierra Palomera waren inge sloten, te ontkomen door onze troepen aan te vallen. Zij werden volkomen vernietigd. Wij hebben de belangrijkste stellingen in de Sierra bezet: de vijand vluchtte in de rich ting van Torre la Carcel, waar 2.000 man zich overgaven. Het aantal dooden en ge wonden bij den vijand is enorm.' Wij hebben gisteren meer dan 3.000 gevangen gemaakt, terwijl onze verliezen gering zijn. De lucht macht is zeer bedrijvig geweest. De escadril les bestookten den vluchtenden vijand, waar bij een ware slachting werd aangericht. In een luchtgevecht hebben wij zeven Martin Bomberg-toestellen en een Curtis neerge haald". Het ministerie van Defensie te Barcelona deelt het volgende mede over de krijgsver richtingen „De regeeringstroepen, die Zondag de Sierra Palonera hadden ontruimd, hebben gisteren den terugtocht volbracht. Het dorp Alfambra bleef in handen van den vijand. In den sector Muela de Teruel heeft onze infanterie een heuvel veroverd. Bij Teruel is het tot een luchtgevecht gekomen, waar aan door een honderdtal vliegtuigen werd deelgenomen. De republikeinsche jachttoe- stellen haalden drie Duitsche vliegtuigen neer. terwijl het luchtdoelgeschut een Jun ker, een Savoia en een derde toestel, waarvan het type onbekend bleef, doordat het vlieg tuig op vijandelijk gebied viel, neergescho ten heeft. Lu ch tb omb ar d em enten Het ministerie deelt verder mede, dat zes vliegtuigen van de lucht macht van Franco Figueras hebben gebombardeerd, waardoor tien men- ichen omkwamen. Dnarna lieten zi: bommen vallen op Rosas, waarvar twee menschen het slachtoffer wei den. Een ander vliegtuig bombar deerde Vlllanueva del Gestru en be schoot daarna een personentrein met het machinegeweer. Ook hier vielen eenige slachtoffers. (HavasJ dat er alle reden is, aan te nemen, dat dit schip tot zinken is gebracht door vliegtuigen, die in dienst zijn van Franco. De Britsche agent te Salamanca heeft opdracht gekre gen de regeering van Franco erop te wijzen, dat de Britsche Regeering dit incident als zeer ernstig beschouwt. Geen onuitputtelijk geduld. De Britsche agent heeft eveneens instructie gekregen, den autoriteiten te Salamanca dui delijk te maken, dat de Britsche Regeering tot dusver ten aanzien van de ongerecht vaardigde aanvallen op Britsche schepen het grootste geduld heeft betracht, doch dat haar geduld niet onuitputtelijk is. Zij echt thans den tijd gekomen, voor eens en voor altijd duidelijk te maken, dat zij niet kan doorgaan met deze aanvallen alleen af te doen met pro testen en eischen tot schadevergoeding. Zij heeft daarom, zoo besloot Eden, aan Franco laten weten, dat zij zich het recht voorbe houdt, voortaan zonder voorafgaande waar schuwing de noodige repressaillemaatregelen te nemen. Naar aanleiding van de vraag van een der afgevaardigden, of de voorgestelde maat regelen tegen de duikbooten wel voldoende zijn, verklaarde Eden, dat de maatregelen waartoe de Britsche regeering heeft beslo ten toereikend moeten zijn, doch indien zij zich vergist heeft, zal de regeering eventueele verdere maatregelen niet uitsluiten. Met betrekking tot het Britsche stoomschip „Thorpeness" dat te Valencia na een bombar dement gezonken is, verklaarde Eden, dat de Britsche regeering tot haar spijt heeft moeten constateeren, dat het schip het doel wit van een weloverwogen aanval is geweest. Derhalve zijn den Britsehen agent te Sala manca instructies gegeven de aandacht van de rechtsche Spaansche autoriteiten te ves tigen op het weloverwogen karakter van den aanval en mede te deelen, dat de Britsche re geering dit incident zeer ernstig acht. Wat de Britsche torpedojager „Hunter" be treft, die, naar men weet, op een mijn is ge- loopen, zeide Eden, dat in het van de auto riteiten te Salamanca ontvangen antwoord ontkend werd, dat de betreffende mijn door hun schepen was gelegd. De Britsche regee ring kon deze bewering echter niet aanvaar den, en daarom worden onverwijld verdere stappen gedaan. De Engelsche minister van marine heeft voorts medegedeeld, dat de marine-autori teiten te Gibraltar drie overlevenden van de „Endymion" hebben verhoord. Naar zij ver klaarden was van de brug af geen bellen- baan van een torpedo of een drijvende mijn te zien. De diepte van het water, waar de ont ploffing zich voordeed, sluit de mogelijkheid uit, dat zij veroorzaakt is door een veranker de mijn. DoitscMsiocL Protest van ds. Niemoeller en zijn advocaten. Vernomen wordt, dat het gerechtshof twee uur beraadslaagd heeft alvorens tot het besluit te komen, dat het proces-Niemoeller met ge sloten deuren behandeld zal worden. De super intendant Diestel en ds. Boehm zullen echter de zittingen bijwonen als gedelegeerden van de Belijdende Synode. Ook de regeexing is vertegenwoordigd. De advocaten van Niemoel ler en de beklaagde zelf hebben energiek ge protesteerd tegen debehandeling met ge sloten deuren. Het D. N. B. meldt nog: Niemoeller 'heeft een omvangrijk verdedi- gingsmemorandum opgesteld. Aangezien een grondige behandeling voor het gerechtshof verwacht moet worden, raamt men den duur van het proces op twee tot drie weken. Talrijke getuigen verhooren staan op het programma. Er is voor gezorgd, dat alle argumenten, van Niemoeller, voor zoover zij in verband staan tot de aanklacht, diepgaand onderzocht zullen worden. Het gerecht heeft besloten het pu bliek voor den duur van het proces uit te sluiten. Eogëland. Vansittart aan het hoofd der buitenlandsche propaganda. In het Lagerhuis heeft Chamberlain naar aanleiding van een vraag medegedeeld, dat de regeering Sir Robert Vansittart benoemd heeft tot voorzitter van een commissie tot coördinatie van de programma's en activiteit der verschillende instellingen, die propaganda in het buitenland verzorgen. België. Cultureele raden sullen de regeering adviseeren. De koning heeft gisteren een de creet onderteekend, waarbij aan het ministerie van openbaar onderwijs twee cultureele raden, een Vlaamsch- en een Fransch-talige, worden inge steld. In verband met het streven der regeering de ontwikkeling van de nationale cultuur te bevorderen en het geestelijk leven van het land te stimuleeren heeft de regeering den koning voorgesteld de overheid te verzekeren van de medewerking van vooraanstaande per soonlijkheden op het gebied van kunsten, watenschappen en letteren, die in deze cul tureele raden zullen worden vereenigd. De cultureele raden zullen de regeering op de hoogte houden van de behoeften van het cul tureele leven der beide nationale taalgemeen schappen. Recordpoging Engeland—Niemv- Zeeland. Clouston keert terug. Uit Istamboel, 7 Februari - Naar vernomen wordt heeft de Engelsche vlieger Clouston beloten naar Engeland terug te keeren. Hij vertrekt morgen uit Adana. Clouston kon Maandag hier niet opstijgen aangezien het vliegveld tengevolge van de aanhoudende regens volkomen doorweekt was. BROS als beschuit zachf-smeltend meer aroma lichter verteerbaar melk-chocolade bij uwen winkelier of in de bensdorp verkoop-filialen en depóts* (Adv. Ingez. Med.) Duitsclie verontwaardiging op de buitenlandsche commentaren. D. N. B. constateertfantastische verzinsels1" De Temps verboden. Het Parijsche blad „Le Temps" is voor het geheele Duitsche Rijksge bied verboden. Het Duitsche Nieuws bureau geeft hierop een commen taar waarin o.a. gezegd wordt: „De door Hitier ingevoerde nog straffere concentratie van de krachten op militair, eco nomisch en buitenlandsch politiek gebied is voor zekere buitenlandsche dagbladen aan leiding geweest weer eens de leiding van het Duitsche Rijk de ongelooflijkste voornemens in de schoenen te schuiven en voorts fantas tische geschiedenissen te verzinnen over z.g. gebeurtenissen, die zich daarbij in Berlijn zouden hebben afgespeeld. De Parijsche Temps" staat in deze opruiingscampagne aan het hoofd. Dit blad, dat toch met de Fransche regeering in betrekking staat, slaagt er in een z.g1. uit Bazel afkomstig bericht van een z.g. uit Duitschland gekomen rei ziger te publiceeren. dat wemelt van onge hoorde en ongelooflijke leugens. Dit bericht, dat ongetwijfeld op de Parijsche redactie van den „Temps" ontstaan is, vormt een brutale en onverantwoordelijke bronnen- vergiftiging en een ernstige benadeeling voor de Duitsch-Fransche betrekkingen". Met betrekking tot de geruchten over een zoogenaamde arrestatie van generaal-kolonel baron Von Fritsch door den Rijksleider der S.S., Himmler, deelt het D.N.B. mede, dat de naar sensatie hunkerende berichtgevers, in dien zij dat gewild zouden hebben, den ge neraal-kolonel iederen dag op straat hadden kunnen zien, terwijl de rijksleider der S.S. in die dagen in het geheel niet te Berlijn heeft vertoefd, doch op zijn landgoed Te- gernsee. Hetzelfde is het geval met een bericht van de Londensche Sunday Chronicle, waarin werd beweerd, dat de Fuehrer nu zijn stem bijna geheel heeft verloren en dat men de a.s. redevoeringen van den Fuehrer door iemand, die hetzelfde stemgeluid heeft als de Fuehrer, wil laten uitspreken en op gramofoonplaten doen opnemen. Dergelijke geschiedenissen worden maar al te vaak in omloop gebracht om nog geloof te kunnen vinden. In de op 20 Februari te houden zitting van den Rijksdag zal de stem van den Fuehrer voor de geheeele wereld duidelijker hoorbaar zijn dan men in vele kringen in het- buitenland misschien zou wenschen, aldus besluit het D.N.B. DE HERTOG VAN WINDSOR TE VERSAILLES. De hertog van Windsor is Maandagmiddag op het kasteel De la Maye te Versailles aan gekomen, even later gevolgd door de hertogin. VERMOGEN VAN ARNOLD ZWEIG IN BESLAG GENOMEN. De „Deutsche Reichsanzeiger" van 31 Jan. jl. bevat de mededeeling, dat het vermogen van den bekenden auteur Arnold Zweig ten behoeve van den Duitschen staat vervallen is verklaard. De Reichsanzeiger van 29 Januari bevat een soortgelijke mededeeling, betreffende het vermogen van den bekenden journalist Theo- dor Wolff. Beide personen werden reeds eeni- gen tijd geleden „uitgeburgerd", bij welke gelegenheid door het Duitsche Rijk beslag op hun vermogen werd gelegd. De definitieve confiscatie heeft thans plaats gevonden. Dertien leden der bemanning omgekomen. Tocht naar het Poolstation werd voorbereid. Het Russische luchtschip (U.S.S.R.- W. 6" is, naar het persagentschap Tas meldt, niet ver van Kandalaksja, 277 Kilometer ten zuidwesten van Moermansk, neergestort. Dertien leden van de uit 19 koppen bestaande be manning zijn om het leven gekomen, drie werden lichtgewond, terwijl drie anderen ongedeerd bleven. Het luchtschip maakte een oefen- vlucht Moskou-Moermansk-Moskou, onder bevel van Goedowanzef om te onderzoeken, of het mogelijk was, dat het zou deelnemen aan de expeditie tot redding van Papanin en de zij nen. De bemanning van het lucht schip had zelfs een desbetreffend ver zoek tot de regeering gericht. Volgens de inlichtingen, waarover men tot dusver beschikt, is de „U. S. S. R.-W. 6" door het slechte zicht in botsing gekomen met een bergtop. De bijzetting der slachtoffers zal op staatskosten te Moskou geschieden. De regeering zal den nabestaanden van elk slachtoffer een som van 10.000 roebel toekennen en de pensioenen verhoogen. Japanners bedreigen Amoy met vernietiging. Oorlogsschepen en vliegtuigen nemen de stad onder vuur. Britsche onderdanen die te Sjanghai zijn aangekomen, vertellen, dat Amoy, een der oudste verdragsha vens van China, onder vuur is geno men door Japansche vliegtuigen en Japansche oorlogsschepen. Donderdag wierpen de vliegtuigen hun bommen, waarna de oorlogsschepen Vrijdag in actie kwamen. De verschrikte Chineesche inwoners stroomden in grooten getale de in ternationale wijk, Koelanghsoe, binnen. Don derdag' werd het Japahsche bombardement slechts beantwoord door twee schoten van het Chineesche luchtdoelgeschut en een on regelmatig geweer- en machinegeweervuur. De oorlogsschepen bombardeerden de for ten en het radiostation doch zij richtten weinig schade aan. Hun vuur werd krachtig beantwoord, waarna zij zich verwijderden. Chineesche bladen melden, dat een ulti matum van de Japansche vloot ontvangen is, waarin gezegd wordt, dat de stad geheel uit de lucht vernietigd zal worden, wanneer zij zich niet overgeeft. Matsoei spoort het leger tot discipline aan. Naar aanleiding van de voortdurende be richten over uitspattingen der Japansche troepen in China en de vernietigende com- ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC Zie je wel, Dickie, nu zie je je zelf! Is dat geen mooie spiegel??!! Dickie keek verwonderd naar zichzelf. Maar dat is ongeloofelijk, Thijs. Daar kunnen we nog veel plezier van hebben! lachte Dickie, terwijl hij maar steeds bleef staan kijken. Maar hoor iik daar niet iets, Thijs. Het kan toch niet zijn, dat Neusopius terug komt? Thijs knikte vlug. Zeker kan dat, ik heb hem niet opgesloten. Dacht je dat? Tja, ik weet natuurlijk niet, antwoordde Dickie. Maar als hij nu hier boven komt, dan zou het toch wel eens mis kunnen gaan? Nou, mis gaan, mis gaan, herhaalde Thijs langzaam. Dat is wel wat sterk hè? In alle geval moeten we natuurlijk wel oppassen!!! Thijs keek even om zich heen. - Dickie, kijk nu weer in het spie geltje, zei hij. En zeg dan: - Een, twee, drie, Dickie weg! Dickie herhaalde deze woorden en geen seconde later was zijn even beeld verdwenen. Het is mooi, hoor, Thijs, bromde hij. Nu maar verder, het huis uit probeeron te komen, zei Thijs, terwijl hij naar de deur liep. Dickie, kom gauw met me mee, dan zullen we zien! mentaren daarop, heeft generaal Matsoei op het parade-veld te Nanking de Japansche le geraanvoerders bijeengeroepen en hun in structie gegeven de discipline onder hun troepen te verscherpen om het prestige van het keizerlijk leger te vergrooten. Het optre den van Matsoei is, naar men verklaart, in de Annalen van het Japansche leger zonder precedent. Joehang' heroverd dooi de Chineezen? Volgens berichten van Chineesche zijde hebben de Chineesche troepen het op 24 K.M. ten Westen van Hangtsjau gelegen Joehang heroverd. De Chineezen hebben een nieuwen aanval op Woehoe ingezet. Zij beweren Loekiang, een dorp op 8 K.M. ten Westen van Woehoe gelegen bezet en een groote hoeveelheid Japansche voorraden buit gemaakt te heb ben. DE POLITIE BRENGT EEN DIEFSTAL TOT OPHELDERING. In verband met de eenige dagen geleden in Haarlemmermeer bij den heer v. d. B. aan den Lisserdijak gepleegde inbraak en diefstal, o.a. van eenige hammen, w.o. exemplaren van 16 a 18 pond, vernemen we, dat de politie haar voortgezet ijverig onderzoek in deze zaak met gunstig resultaat heeft bekroond gezien. Ze beschikt thans tegen de inmiddels reeds ter beschikking van de Justitie gestelde verdach ten H. en B, over zooveel bewijsmateriaal, dat de zaak nu wel tot volkomen opheldering is gebracht en het te verwachten is, dat ge noemde vermoedelijke daders thans een vol ledige bekentenis zullen afleggen. Op grond van verkregen aanwijzingen is de politie er in den nacht van Zaterdag op Zon dag in geslaagd een gedeelte van het ge- stolene uit de Ringvaart bij Aalsmeer op te visschen. Het was teneinde het spoedig tot zinken te doen brengen geborgen in groote gonjezakken, voorzien van een zwaren steen. De politie heeft ook een jachtgeweer opgespoord, dat in den grond verborgen was. Glazen Buisje 75 cent. Bij Apoth. en Drogisten. (Adv. Ingez. Med.) RAUS® PROGRAMMA WOENSDAG 9 FEBRUARI 1938. HILVERSUM I 1875 M. en 415,5 M. VARA-uitzending. 10.0010.20 v.m. en 7.30 8.00 VPRO. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.30 Keukenpraatje. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Voor arbeiders in de continubedrijven. 11.30 Causerie „Bestrij ding van de werkloosheid". 12.00 Gramofoon muziek. 12.30 VARA-orkest. 1.15-1.45 Gramo foonmuziek. 7.00 Zang. 7.30 Cyclus „Ons werk en ons geloof", 8.00 Herhaling S.Ó.S.- berichten. 8.03 Berichten ANP.. VARA-varia, Gramofoonmuziek. 8.20 De Ramblers,. C. Steyn's accordeon-orkest „The Four Blue Stars" en solisten. 10.00 Berichten ANP., 10.05 VARA-orkest. 11.0012.00 Gramofoonmu ziek. HILVERSUM II, 301 M. NCRV-Uitzending. 6.307.00 Onderwijsfonds voor de Scheepvaart. 8.00 Schriftlezing', meditatie, gewijde mu ziek (gr. pl.)8.30 Gramofoonmuziek. 9.30 Gelukwenschen. 9.45 Gramofoonmuziek. 10.30 Morgendienst. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.15 Sopraan en piano. 12.20 Berichten. 12,15 Gra mofoonmuziek. 12.45 Kwintetconcert. 2.30 Voor jeugdige postzegelverzamelaars. 3.00 Friesch programma. 3.30 Gi-amofoonmuziek. 4.00 Orgelspel. 4.45 Felicitaties. 5.00 Voor jon gens en meisjes. 5.45 Gramofoonmuziek. 6.00 Land- en tuinbouwhalfuur. 6.30 Taalles en causerie over het Binnenaanvaringsregle- ment. 7.00 Berichten. 7.15 Declamatie en Gramofoonmuziek. 7.45 Reportage. 8.00 Be richten A.N.P. Herhaling SOS-berichten. 8.15 Zangavond van de Nederlandsche Vereeni- ging voor de Volkszang. 9.15 Causerie „De We derkomst des Heeren" (IV)". 9.45 Gramofoon muziek. 10.00 Berichten ANP., 10.05 Dam- praatje. 10.20 Pianovoordracht. 10.45 Gym nastiekles. 11.0012.00 Gramofoonmuziek. Na afloop: Schriftlezing. DROITWICH, 1500 M. 11,2011,50 Orgelspel. 12.05 Orgelconcert. 12.35 BBC-Northern Orkest. 1.35—2.20 Dans muziek (gr. pl.), 3.20 BBC-Schotsch Orkest. 4.05 Gramofoonmuziek. 4.205.10 Vesper. 5.20 Gramofoonmuziek. 5.40 Henry Hall en zijn Orkest. 6.20 Berichten. 6.40 Landbouw- praatje. 7.00 Cello en piano. 7.35 BBC-Variété- orkest en solist. 8.20 Declamatie. 8.35 BBC- symphonie-orkest. m.m.v. solisten. Philhar- monisch Koor en Jongenskoor. (Om 9.15 be richten). 10.35 Jack Payne en zijn Band. 11.20 Joe Loss en zijn Band. 11.5012.20 Jazz muziek (gr. pl.) RADIO PARIS, 1648 M. 7.50, 8.55, 10.40 en 11.20 Gramofoonmuziek. 12.40 Bailly-orkest en zang. 3.05 Piano-voor dracht. 4.20 Zang. 4.20 Kwartetconcert.. 5.20 Cantrelle-orkest. 8:50 Kamermuziek. 9.20 Variété-programma. 10.5011.05 Gramofoon muziek. KEULEN, 456 M. 5.50 Het Rheinische Landesorkest. 7.50 SA- orkest. 11,20 Omroepkleinorkest. 12.35 Kurt Rehfeld's Kapel, Stuttgarter Volksmusik en solisten. 1.35 Melotrio, citherduo en solisten, 3.50 Gramofoonmuziek. 4.30 Fluit en cembalo. 5.00 Pianovoordracht. 6.30 Gramo foonmuziek. 7.05 Bei-lijn's Omroeporkest, en Leipziger Symphonie-orkest. 8.20 Rijkszen ding: Vroolijk programma. 9.50—11,20 Dans en Amusementsorkest, Mandolineorkest en solist. BRUSSEL, 322 M. 12,20 Gramofoonmuziek. 12,50 Omroep kleinorkest. 1,502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Zang. 6.50 Gramofoonmuziek. 7.20 Blaaskwintet. 8.20 Relais VARA-Programma. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.30 Folkloristisch programma. 10.5011,20 Gramofoonmuziek. BRUSSEL, 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 L. Darcy's Orkest. 1.502.20 en 5.20 Gramofoonmuziek. 6.35 Omroepdansorkest. 6.55 Pianoduetten. 7.35 Gramofoonmuziek. 8.20 Omroepsympho- nie-orkest. 10.00 Omroepdansorkest. 10.30* en 10.4511.20 Gramofoonmuziek, DEUTSCHLANDSENDER. 1571 M. 6.30 Ferdy Kauffmann's orkest. 7.20 Be richten. 7.30 Jaro Michalek's orkest en so listen. 8.20 Rijkszending: Vroolijk program ma. 8.50 Gramofoonmuziek. 9.20 Berich ten. 9.50 Weinkauf-Trio. 10.05 Scheepsweer- '•ericnt. 10.2011.20 Otto Kermbach's or kest.

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 6