Hier is je man met zn votmVfctM: an 99 99 19.75 25.75 29.75 7.50 9.75 12.50 15.75 9.75 11.50 13.75 4.75 6.50 8.75 Zoo, eindelijk „Ja, kind, mannen zijn conservatief en ik vorm geen uitzondering. Maar een maal bekeerd „Ben je dat nu?" „Absoluut! Ik heb van m'n leven nog niet zóó'n keus gehad, 'n genot was 't! Ik moet nu ook lachen om mezelf, dat ik gewanhoopt heb vóór Paschen nog een nieuw pak te krijgen! In een kwartier was ik 't heertje en had ik geen staaltje gekocht, maar 'n pak, waarvan ik meteen beoordeelen kon, hoe 't me stond!" „Ofschoon ik er niet bij was 't staat je uitstekend!" „Dank je! Als je 'n pak kant en klaar beoordeelen kunt en met zóó'n keus ;.s 't ook niet moeilijk!" En wat zeg je van Vormvast?" „Reusachtig! Ik heb dit colbert tot 'n worst gedraaid en ik mocht er bovenop gaan zitten, maar geen kreukje of plooi tje. Met een binnenwerk van met wol omsponnen dierenharen, die wel buigen, maar niet breken kunnen, kan dat ook niet. Dat begrijp ik zelf. Daardoor moet de stof steeds weer glad worden ge trokken en ben je van dat voortdurend oppersen af. En dan wat een prijs verschil! Ik heb gemakkelijk twee C S A Vormvast-Costuums tegen één maatpak!" C 8, A Vormvast Costuums van wollen Fantasie Kam* garens, Cheviots of Tropicals, vlotte modellen, in nieuwe kleuren bruin- of blauw-fantasie en andere mode-tinten; Voor een bescheidener beurs bieden wij echter een even rijke verscheidenheid moderne Costuums aan voor Jongens-C A Vormvast-Plusfour pakjes, leeftijd 9 jaar Aardige Plusfour pakjes, leeftijd 9 jaar, ook reeds voor Met kleine stijging per maat

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 4