LAGERHUIS-OPPOSITIE VERSUS CHAMBERLAIN. Hevdt's THIJS, REDDER IN DEN NOOD! Kwestie der bombardementen nogmaals aan de orde. De Zomerbroek van HEYDT Arbeidsdienstplicht voor alle Duitschers. V R I JD A G 24 JUNI 1938 HAARLE M'S DAGBLAD 4 Britsche regeering niet van zins haar politiek te wijzigen. De debatten in het Britsche Lager huis waren gisteren voornamelijk gewijd aan de bombardementen op Britsche schepen. Majoor Attlee. De leider der Labouroppositie was de eerste spreker. Hij herinnerde aan de debatten van Maan dag, waarin de eerste minister mededeelde te hebben geprotesteerd bij Franco. Wij kennen nu het antwor -d op dit protest, zeide spreker, twee Britsche schepen zijn ter hoogte van Va lencia aangevallen, op een volkomen wettige handelsreis. Op het eene schip bevond zich een Fransche waarnemer, op het ande re een Duitscher. Beiden werden gered, doch andere ambtenaren der niet-inmenging op Britsche schepen werden gedood. Attlee ver volgde met te zeggen, dat het geen geheim is dat deze aanvallen komen van de Balearen, welke door de Britsche vloot kunnen worden geblokkeerd en ook de vliegvelden kunnen worden aangevallen. Attlee opperde, dat de houding der regeering was, dat niets gedaan moest worden om Franco tegen te gaan den oorlog te winnen. Dit beteekent. dat niet-in menging aan een zijde belangrijker is dan de levens van Britsche zeelieden. Hij vroeg of Groot Brittanmë niet in staat is zijn onder danen te beschermen wegens de dreiging van andere mogendheden. Spreker geloofde niet, dat het onmogelijk is op te treden. Wanneer wij voortgaan, aldus Attlee. te berusten in deze aanvallen op Britsche schepen, zou spre ker niet weten, waar het naartoe gaat. Chamberlain antwoordt. Chamberlain zeide, dat het duidelijk was, dat de oppositie een zeer innig begrip van de zaak heeft. Toch vroeg hij allen leden te willen denken, dat ook zij hun verantwoorde lijkheden hebben en wanneer wij, aldus Chamberlain, zaken behandelen, die ons dicht brengen bij een gevaarlijke scheidings lijn tusschen vrede en oorlog, moeten wij ons allen bewust zijn van deze verantwoordelijk heden en niet alleen kijken naar de omstan digheden van het oogenblik, doch ook denken aan de mogelijke consequentie van eenige actie, welke wij mochten ondernemen voor het leven en het geluk van onze landgenooten. Van het begin van het Spaansche conflict af. heeft de oppositie een zeer hardnekkig en somtijds verbitterd verzet geboden tegen de geheele politiek der niet inmenging. Onder luide toejuichingen der La- bourafgevaardigden stond Attlee op en zeide. dat de eerste minister vol komen abuis was en dat de politiek der nietinmenging door de Labour- beweging werd aanvaard totdat ge bleken was, dat zij volkomen eenzij dig was. Toen Chamberlain opstond om zijn rede te vervolgen, riep een jongeman van een der gaanderijen: „Chamber lain moedigt Franco aan Britsche zee lieden te vermoorden". Tegelijker tijd riepen twee andere mannen on geveer hetzelfde. Zij werden direct verwijderd. Chamberlain zeide in het vervolg van zijn rede, dat de-regeering de autoriteiten van Burgos verzocht heeft haar een verklaring te geven van de aanvallen op de Britsche schepen. Wij hebben, aldus spreker. Hodgson, onzen agent in Burgos, instructie gegeven te vragen deze verklaring zonder verwijl te ge ven. Wij hebben hem opgedragen naar Groot- Brittannië terug te keeren, zoodra hij het antwoord ontvangen had, opdat de regeering in overleg met hem den toestand kan bestu- deeren, welke het gevolg zal zijn van de ter men van dat antwoord. Wat deze bijzondere aanvallen betreft, ik betreur ze. Ik hoop, dat dat de waarschuwingen, welke ik korten tijd geleden heb uitgesproken, de aandacht zul len hebben van Franco. Ik vertrouw in ieder geval, dat het voor hem niet te laat is om instructies te geven, welke een herhaling van die incidenten zullen voorkomen. Ten aan zien van wat in de toekomst geschieden kan, vraag ik het Huis slechts te wachten tot- wij het antwoord hebben ontvangen en de ge legenheid hebben gehad het te bestudeeren. Duel met Lloyd George en Attlee. 1 Chamberlain bond vervolgens een woor denstrijd aan mot Attlee en Llloyd George ten opzichte van de gevolgen eener blokkade van Majorca. Lloyd George zeide: Naar mijn meening zou dit een einde maken aan den oorlog en aan het bombardeeren van schepen, in het bijzonder nu de premier gezegd heeft, dat het een zaak van Franco is. Chamberlain antwoordde, dat dit de manier was om een nieuwen Europeeschen oorlog te ontketenen en dat dit de opvatting der regeering in het algemeen is. „Ik ga geen risico nemen". Attlee zeide, dat hij geloofde, dat een -blok kade van Majorca een doeltreffenden druk zou vormen op Franco, die Groot-Brittanje niet den oorlog zou verklaren. Chamberlain antwoordde: Attlee is bereid een krijgshaf tige actie tegen Franco te ondernemen. Kan een verantwoordelijk lid van het Lagerhuis meenen, dat het veilig is te vertrouwen op Attlee's veronderstelling, dat die actie daar bij zou blijven? Wat represailles door in be slag neming betreft, welke voorgesteld wor den tegen Franco, herinnerde Chamberlain er aan, dat voor een bedrag van 40 millioen pond Britsch kapitaal belegd is in de in dustrieën in Franco's gebied. Ten opzichte van geen der represaillewapenen, die voorge steld zijn. kan men vertrouwen, dat zij niet in onze handen zullen breken, aldus spreker. De Britsche regeering heeft steeds een on derscheid gemaakt tusschen aanvallen bij ongeluk en opzettelijke aanvallen op Brit sche schepen. Er zijn een aantal gevallen ge weest, waarbij het duidelijk scheen, dat de aanvallen opzettelijk ondernomen waren en in sommige gevallen hebben wij zeer krach tig protest ingediend en ons het recht voor behouden op compensatie. Ik zou met na druk willen herhalen de waarschuwing, dat deze aanvallen niet zouden kunnen worden herhaald zonder ernstig nadeel voor de vriendschappelijke betrekkingen met de autoriteiten te Burgos, welke zij met ons zeggen te willen hebben, aangezien de laat ste beide aanvallen, die wij vandaag bespre- pen, opzettelijk schijnen te zijn ondernomen. Chamberlain besloot zijn rede met de woorden: „Wij gaan geen wijzi ging brengen in onze politiek ten aanzien van Spanje. Wij zijn voor nemens de niet-inmengingspolitiek te voeren, die op het oogenblik een betere kans schijnt te bieden tot een succes te worden dan wellicht op eenig ander voorafgaand oogenblik in haar geschiedenis. Wij zijn niet voornemens een wijziging te brengen In de 'termen onzer waarschuwing aan Britsche schepen". In het vervolg der Lagerhuisdebatten, zeide de liberaal Sinclair nog, dat de aan vallen op de Britsche schepen niets anders zijn dan zeeschuimerij. Wij moesten, aldus spreker, als represaille een rechtsch oorlogsschip tot zinken bren gen, voor iederen aanval, dien Franco neemt. Churchill zeide: ,Jk verklaar met pijnlijke gevoelens, dat ik geloof, dat het waar is, dat geen andere groote vlootmogendheid een der gelijke behandeling zou dulden. Japan, Italië en de Vereenigde Staten zouden zich niet on derwerpen aan deze behandeling, die maand na maand voortduurt. De onderstaatssecretaris van buitenland- sche zaken. Butler besloot: Het moge wettig zijn, het is evenwel niet wensohelijk, dat Britsche schepen op het oogenblik deze havens aanloopen. De regeering is voornemens voort te gaan met de bestudeering van het denkbeeld van Veiligheidszones en vrijhavens, „Wij zijn thans in bespreking met de autoriteiten te Burgos ten aanzien der vrijhavensc en wij gaan voort, met de autoriteiten te Barcelona dringend de kwestie van veiligheidszones in een haven als Barcelona te bestudeeren". De Labour-motie tot verdaging, waarover- gedebatteerd werd, werd met 275 tegen 141 stemmen verworpen. o,, weg naar den geboortegrond verongelukt. Tragisch ongeluk aan de Zuid-Afrikaanschc kust. KAAPSTAD. 23 Juni. Twintig inboorlin gen uit Mozambique zijn onder tragische om standigheden om het leven gekomen. Het vaartuig, waarop zij zich bevonden, geraakte voor de monding van de rivier Limpopo in een zoodanig zwaren storm, dat twintig personen van het dek gespoeld werden. Tengevolge van de hooge zee was het onmogelijk hulp te ver- leenen. Zij bevonden zich op terugreis naar hun geboortedorpen, waar zij zich met het ge spaarde geld. dat zij zich door het werken in de mijnen van het Randgebergte hadden ver diend, een bruid dachten te koopen. (United Press). Canadeesch dorp door brand verwoest. Slechts zes huizen en de kerk bleven gespaard. Het D.N.B. meldt uit Quebec, dat het dorp St. Luc in de provincie Quebec gisteren door een geweldigen brand geteisterd en bijna ge heel verwoest is. Dertig woonhuizen brand den af. Slechts zes huizen en de kerk konden, door de omliggende hofsteden met dynamiet in de lucht te laten vliegen, gered worden. 250 bewoners zijn dakloos. Vliegtuigongelukken bij demonstraties te Praag. Parachutist en twee vliegtuigbestuurders om het leven gekomen. Havas meldt uit Praag, dat tengevolge van de slechte weersomstandigheden drie vliegtui gen met elkaar in botsing gekomen zijn, toen een groep van 50 toestellen boven het Praag- sche Sokol-Stadion en omgeving demonstraties gaf. De Tsjecho Slowaaksche sokols hadden het diplomatieke corps uitgenoodigd gistermiddag de oefeningen bij te wonen van de Tsjechi sche luchtmacht, welke op 7 Juli zou deel nemen aan hun jaarcongres. Een der bestuurders maakte een parachute sprong. Hij kwam op het dak van een huis terecht, terwijl zijn toestel op straat te plet ter sloeg. Een tweede vliegtuig kwam in den tuin van een villa terecht. De motor ge raakte in brand. De vlammen sloegen over en het huis geraakte in brand. Het lijk van den vlieger werd op 19? meter van het toestel teruggevonden. Een derde vliegtuig vloog eveneens tegen een villa. De bestuurder werd dood ln den tuin gevonden. Een overvloedige sortering in allerlei soorten en maten, daarbij de lage prijzen, maken Uw keuze gemakkelijk. ANEGANG MU De speciaalzaak in broeken. (Adv, Ingez. Med.) Hulp aan Duitsche vluchtelingen. Amerikaansch initiatief. De regeering der Vereenigde Staten zal aan de 27 regeeringen, die verte genwoordigd zullen zijn op de confe rentie van Avian, welke op 6 Juli zal beginnen met de bestudeering van het vraagstuk der vluchtelingen, vragen als politieke vluchtelingen niet alleen de personen, die Duitschland reeds hebben verlaten, doch ook degenen, die dit land zouden wenschen te verlaten, te beschouwen, aldus meldt Havas uit Genève. In een diplomatieke nota. welke het pro gram dezer conferentie inhoudt, stellen de Vereenigde Staten aan de verschillende re geeringen ook voor vertrouwelijk alle teksten en wetten en decreten betreffende de immi gratie mede te deelen. Zij vragen bovendien voor zoover dat moge lijk is de aantallen en categorieën emigranten te willen opgeven, die zij zouden kunnen op nemen en de positie te willen bestudeeren van vluchtelingen zonder paspoorten. Tenslotte stelt de Amerikaansche regeering voor in een nader aan te wijzen hoofdstad een internationale commissie te doen zetelen, welke belast zal worden met de opstelling van een plan tot verdeeling der politieke vluchte lingen over verschillende landen. De Fransche regeering zal de functionnee- ring dezer conferentie en het materiaal ver zorgen. Paul Boncour zal de secretaris-gene raal dezer conferentie zijn. De Volkenbond zal alleen door sir Neil Malcolm, den hoogen commissaris voor de vluchtelingen uit Duitsch land en Oostenrijk, worden vertegenwoordigd. De conferentie zal worden gepresideerd door den vertegenwoordiger der Vereenigde Staten. Myron Taylor. Italië heeft geweigerd aan de conferentie deel te nemen. Duitschland werd niet uitge noodigd. De Amerikaansche regeering of de interna tionale commissie zal waarschijnlijk worden opgedragen met de Duitsche regeering te on derhandelen over de toepassing der aanbeve lingen van de conferentie. AMERIKAANSCHE MINISTER V AN OORLOG LAAKT DE LUCHTBOMBARDEMENTEN. NEW YORK, 22 Juni. In een hedenavond te Jersey City gehouden rede heeft de mi nister van oorlog. Woodring. o.a. verlaard. dat de groote wereldmogendheden zoo spoedig mogelijk een overeenkomst dienen te sluiten ter beperking van.de vliegtuigaanvallen tot nauwkeurig vastgestelde militaire objectieven. Goering mobiliseert de reserve arbeidskrachten. Voor de uitvoering van werken, die „om staatspolitieke redenen dringend noodig zijn." RUMOERIGE FEESTVIERING IN AMERI KAANSCHE NEGERWIJKEN. NËW YORK, 23 Juni (D.N.B.) In de neger- wijken der Amerikaansche steden werden naar aanleiding van Louis' overwinning op Schme- ling feesten georganiseerd, waarbij het vaak zeer rumoerig toeging. Door de vreugdedansen op de straten werd het verkeer onmogelijk ge maakt. Te Cleveland ontaardde het feest in een algemeene vechtpartij, waarbij vele per sonen gewond werden. De politie maakte ge bruik van traangasbommen. Te Chicago wer den ruiten van de tramwagens ingegooid. Goering. NAAR het D.N.B. uit Berlijn meldt heeft minister president gene- raal-veldmaarschalk Goering als lasthebber van Hiller voor het vierjarenplan een op 1 Juli van kracht wordende verordening uitgevaardigd, teneinde de noodige arbeidskrachten voor werken, die om staats-politicke redenen dringend noodig zijn, te verzekeren. Hiermede worden de wet telijke bases gelegd voor een alge- meenen, in tijdsduur beperkten dienstplicht van alle Duitsche onder danen. Alle tot arbeid in staat zijnde mannen en vrouwen van ieder beroep zijn verplicht, tij delijk op een hun speciaal toegewezen werk plaats met een gewoon arbeidscontract dienst te doen, resp. zich aan een bepaalde opleiding te onderwerpen. Voor de dienstplichtigen blij ven de oude betrekkingen en de tot dusverre verworven rechten behouden. Het loon der dienstplichtigen zal niet geringer zijn dan dat van hen tot dien toe in de vorige betrekking verdiende. In de motiveering word er op gewezen, dat terwijl in Januari 1933 nog zeven millioen werkloozen aanwezig waren, dit in 1936 ge daald was tot één millioen, welke getal sinds eind Mei 1938 tot een derde millioen was teruggeloopen, waarvan dan een groot deel slechtsch beperkt voor arbeiden geschikt was. Volledig tot werken in staat zijnde werk loozen waren er toen nog ongeveer 37.000. Door deze stijging van het aantal arbeiden den is er geen reserve aan arbeidskracht meer. In het bijzonder bestaat niet de mogelijkheid om de groote behoefte aan arbeidskrachten voor bijzonder belangrijke werken, welke uit voering om staatspolitieke redenen geen uit stel lijden kan, snel en met zekerheid te rek ken. Goering heeft zich daardoor gedwongen Zomerbroekjes voor jongens. In flanel, linnen, katoen enz. Vanaf 65 cent. Blouses en poloshirts vanaf 75 cent. alléén bij KREYMBORG (Adv. Ingez. Med.) ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC Thijs stond nog even te wachten en keek naar de drie kabouters, die als hazen over den weg heen snelden. Maar toen werd de deur plotseling geopend en stond er een groote. zwarte man voor hem met een heel langen, witten baard. Oei! bromde Thijs tusschen zijn tanden, dat ziet er gevaarlijk ui. .,W! tjonge, als ik het met dien man aan den stok krijg, ziet het er minder mooi voor me uit. Wat zeg je??!! i.vn de man eensklaps, zoodat Thijs een Spr- „Ur,l- Welehziet Uwel, de zaak is zoo Wat moet je. voor den hier en daar! loeide de man voort. Thijs begon het werkelijk benauwd te krijgen. Bent U.bent U misschien graaf Denderbus? vroeg Thijs. De man staarde hem aan. Jawel, ik ben graaf Denderbus! En wat zou dat? Ik kom met een speciale opdracht van Zijne Majesteit Koning Zilverdraad! begon Thijs. Hij heeft mij verzocht, UU.... wel, U tot ridder te slaan! Nou, nou, bromde Thijs tot zichzelf, is dêi effe een smoes! gezien om in een verordening de wettelijke grondslagen te leggen voor een algemeene in tijdsduur beperkte dienstplicht voor alle Duit- United Press meldt nader: Uit be trouwbaren bron vernemen wij, dat de arbeidsdienst die thans door het decreet van Goering wordt ingevoerd, voornamelijk erop gericht is, voldoen de arbeidskrachten te requireeren voor de vitale productieapparaten, zooals de industrie van de volksauto, de Hermann Goering ijzerfabrieken en de fabrieken van synthetische ben zine. In het geheel zijn er ongeveer twaalf van dergelijke industrieën, die van den arbeidsdienst zouden profi teered Bezoek van liet Engelsche konings paar aan Parijs uitgesteld. Op voorstel van premier Lebrun. Als datum thans 19 tot 22 Juli vastgesteld. De dood van de gravin van Strath- more heeft, in tegenstelling met de aanvankelijke verwachting, tot ge volg gehad, dat het bezoek van het Engelsche koningspaar aan Parijs uitgesteld is. Gisteren werd namelijk officieel te Londen medegedeeld, dat de president der Fransche republiek wegens het overlijden van de moeder van de Engelsche koningin gevraagd heeft of het den koning en de koningin aangenamer zou kunnen zijn hun bezoek aan Parijs uit te stellen tot de dagen van 19 tot 22 Juli. De koninklij ke familie heeft daarop geantwoord de overweging, welke aan het voor stel van president Lebrun ten grond slag ligt ten zeerste te waardeeren en dit gaarne aanvaard. De koningin heeft naar United Press verneemtalle engagementen voorloopig af gezegd, ook die aan de Bathclub op Vrijdag, waar zij de prinsesjes zou vergezellen naar de zwemwedstrijden voor kinderen. Ook zal zij Zaterdag de uitvoering van de Glyndebourne Opera niet bijwonen. Ook bij de hofrecepties op 6 en 7 Juli zal koningin Elizabeth niet aanwezig zijn. Men veronderstelt, dat koningin Mary voor haar zal recipieeren, zooals zij dat op Donderdag gedaan heeft toen er op het Buckingham paleis een receptie voor de delegaties van het Internationale Roode Kruis was, waar koning George wel aanwezig was. Medegedeeld wordt nog, dat het stoffelijk overschot van de gravin van Strathmore Maandag op Glamis Castle zal worden bijge- .zet. Te Londen zal dien dag een godsdienst oefening geheouden worden. BA tl®. PBGEBAMMA ZATERDAG 25 JUNI 138. HILVERSUM I. 1875 en 415,5 M. KRO-Uitzending. 8.009.15 Gramofoonmuziek. (Om 8.20 Be richten). 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Gods dienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12.15 KRO- orkest. (1.001.20 Gramofoonmuziek). 2.00 Voor de rijpere jeugd. 2.30 Gramofoonmuziek. 3.00 Kinderuur. 4.00 Berichten, hiema: de KRO-Melodisten en solist. 4.45 KRO-orkest. 5.30 Esperantonieuws. 5.45 De KRO-Nachte- gaaltjes. 6.15 Gramofoonmuziek. 6.20 Journa listiek weekoverzicht. 5.45 Gramofoonmuziek. 7.00 Berichten. 7.25 Causerie „Het Wit-Gele Kruis". 7.35 Actueele Aetherflitsen. 8.00 Be richten A. N. P. Mededeelingen. 8.15 Over peinzing met muzikale omlijsting. 8.35 KRO- Melodisten, solisten, declamatie en gramo foonmuziek. 10.30 Berichten A, N. P. 10.40 Sportpraatje. 10.5512.00 Gramofoonmuziek. HILVERSUM II, 301,5 M. VARA-Uitzending 10.0010.20 v.m. en 7.30— 8.00 VPRO. 8.00 Gramofoonmuziek. (Om 8.16 Berich ten). 10.20 Voor Arbeiders in de Continube drijven. 12.001.45 Gramofoonmuziek. (Om 12.15 Berichten). 2.00 Filmpraatje. 2.15 Gra mofoonmuziek. 3.00 Reportage. 3.30 VARA- orkest en solist. 4.30 Esperanto-uitzending. 4.50 Utrechtsch tSedeiijk Orkest en solisten (gr. opn.). 5.40 Literaire causerie. 6.00 Orgel spel. 6.30 Uit de Roode Jeugdbeweging. 7.00 Filmland. 7.30 Reportage. 8.05 Herhaling SOS-Berichten. 8.07 Berichten A. N. P., VARA- Varia. 8.20 VARA-orkest. 9.00 Toespraak, hier na: Gramofoonmuziek. 9.15 Gevarieerd con cert. 10.30 Berichten A. N. P. 10.35 Gramo foonmuziek. 11.00 Cor Steyn's accordeon orkest en solist. 11.3012.00 De Ramblers. DROITWICH, 1500 M. 11.25 Pianovoordracht. 11.50 BBC-Northem orkest en soliste. 12.50 Sportreportage. 1.00 Het Gershom Parkington-kintet. 1.40 Sport reportage. 1.55 Orgelspel. 2.35 Sportreportage. 2.50 Troise's Mandolineorkest en solist. 3.35 Gramofoonmuziek. 4.05 Sportreportage. 4.35 Gramofoonmuziek. 4.50 Sportreportage. 4.55 Gramofoonmuziek. 5.20 Sportreportage. 5.30 Sid Millward en zijn Band en Sportreportage. 6.20 Berichten. 6.45 Sportreportage. 7.00 Dis cussie. 7.20 BBC-orkest. 7.50 Radiojournaal. 8.20 Variété-programma. 9.20 Berichten. 9.40 Uit Amerika: Weekoverzicht. 9.55 Het Blech- strijkkwartet. 10.35 BBC-Theaterorkest en solisten. 11.35 Ambrose en zijn orkest e.a. 12.10—12.20 Berichten. KEULEN, 456 M. 6.50 Gramofoonmuziek. 7.30 Willi Schön- feld's orkest. 8.50 Danziger Landesorkest. 12.20 Weensch Symphonie-orkest, 2.30 Gra mofoonmuziek. 4.20 Hermann Hagestedt's Amusementsorkest en solisten. 7.30 Leo 2.30—3.20 Orkest van het OpperSilezische Landestheater. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 en 1.30 Om roeporkest. 1.50 Gramofoonmuziek. 2.20 Jan Steurs' accordeonorkest en soliste. 3.20 Gra mofoonmuziek met toelichting. 4.20 Viool en cello. In de pauze: Gramofoonmuziek. 5.20 Gramofoonmuziek. 6.35 Zang. 7.20 Gramo foonmuziek. 8.20 Omroeporkest en solist. 9.05 Radiotooneel. 9.25 Vervolg concert. 10.30 Dansmuziek, (gr.pl.). 11.2012.20 Populair concert. BRUSSEL. 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 en 1.30 José Schnyder's orkest. 1.50—2.20 Gramofoonmu ziek. 3.20 Omroepsalonorkest. 3.50 Pianovoor dracht. 4.05 Vervolg concert. 4.20 Omroep- dansorkest. 5.34 Selectie uit de operette „Die Bajadere". 6.35 en 7.05 Omroepsalonorkest en soliste. 7.35 en 8.20 Gramofoonmuziek. 8.35 Radiotooneel. 9.05 Omroepsymphonie-orkest en solisten. 10,30 Omroepdansorkest en soliste. 11.2012.20 Gramofoonmuziek. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.20 Populair concert. 8.20 Gevarieerd pro gramma. 10.20 Berichten. 10.40 Sportrepor- lago. 10.50 Cello en piano. 11.05 Berichten. 11.20 Omroepdansorkest, Omroepschrammel- ensemble en solisten. 12.20—2.20 Nachtcon cert (gr.opn.). (1.15—1.26 Tijdsein).

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 6