1 ensemble. 8.50 Omroepdansokest. 12,20 Om roeporkest. 1.35 Gramofoonmuziek. 2.30 Popu lair concert. 4.20 Lippische Landesorkest. 6.35 Zang en piano. 7.30 Robert Gaden's orkest. 8.50 Omroeporkest en -mannenkoor, en H.J.- Ensemble, 10.35 Gramofoonmuziek. 10.50. Om- roepkleinoi'kest en solist. 12.203.20 Omroep- kleinorkest. mmv. solist. Vluchtelingen moeten hun eigen dommen kunnen meenemen. Honderden dooden bij bombardement op Woefsjang. SCHUDT UW LEVER WAKKER Hughes thans op weg naar Jakoetsk. Zweden en Denemarken in de internationale samenleving. V Hoofdpijn, Kiespijn, Gevatte Koude THIJS, REDDER IN DEN NOOD! WOENSDAG 13 JULI 1938 HAAELE M'S DAGBLAD 4 Voorstellen te Evian. Land, dat tot emigratie dwingt, dient het onder houd der emigranten in het buitenland te betalen. EVIAN, 12 Juli. Vandaag deden de Vereenigde Staten, Engeland en Frankrijk ter conferentie het voorstel, dat een land, dat burgers tot emigra tie dwingt, hun onderhoud in het buitenland zou moeten betalen. Deze eisch komt voor in de resolutie voor de oprichting van een permanent bureau voor vluchtelingenhulp te Londen. De resolutie verlangt van Duitschland, dat het den vluchtelingen, als deze Duitschland wenschen te verlaten zal toestaan hun eigendommen te laten meenemen. Nadat de Vereenigde Staten. Frankrijk en Engeland overeenstemming zouden hebben be reikt betreffende de resolutie, zouden de an dere negenentwintig staten gelegenheid krij gen deze te bestudeeren en eventueel nog wij zigingen voor te stellen. Hierna zal de confe rentie te Evian beëindigd worden en zal het werk verder worden overgelaten aan het nieuwe, intergouvemementale comité, dat dan op 3 Augustus te Londen zijn practische werkzaamheden Zal beginnen. De resolutie brengt duidelijk tot uiting, dat de gedwongen emigratie van een groot aantal menschen een zeer slechten invloed heeft op den economi- schen toestand en den vrede in de geheele wereld. Het werkloosheidsprobleem wordt ver groot en ras- en geloofsproblemen worden actueel in de landen, die vluchtelingen hebben opgenomen. Zonder direct den naam van Duitschland te noemen zegt echter de resolutie: Als men ver wacht. dat de landen, die thans samenwerken om vluchtelingen op te nemen, tot een aan nemelijke oplossing zouden kunnen komen, dan moet het land, van waaruit de emigratie plaats heeft, in zooverre medewerken, dat het den emigranten toestaat, hun egendommen mede te nemen. Hierdoor wordt duidelijk, dat de directeur van het bureau voor vluchtelin genhulp later met Duitschland zal onderhan delen over het medenemen der eigendommen door de vluchtelingen. Ook zal de directeur met die landen onderhandelen, die bereid zijn, vluchtelingen op te nemen. De medewer kende regeeringen zullen vertrouwelijke schat tingen indienen over het aantal vluchtelingen dat zij eventueel zouden kunnen opnemen. Zeer waarschijnlijk zal de directeur een En- gelschman zijn. In verband hiermede werd de naam van Lord Winterton genoemd, terwijl de vice-presidenten een Franschman, een Noord-Amerikaan, een Zuid-Amerikaan en een Scandinaviër zullen zijn. (United Press). School en ziekenhuis door Japansche bommen verwoest. Uit Hankau wordt gemeld, dat achttien Japansche vliegtuigen Dins dagmiddag 150 bommen op Woetsjang hebben neergeworpen. Daardoor werd een meisjesschool van de American Church Mission gedeeltelijk vernield, terwijl het provinciale ziekenhuis geheel verwoest werd. Op het dak van de school waren twee groote Ameri- kaansche vlaggen geschilderd. Onder de bevolking vielen talrijke slacht offers. Tot dusverre heeft men reeds meer dan honderd dooden geborgen. Naar het Chineesche persbureau meldt zijn bij het bombardement op Woetsjang minstens vijfhonderd bur gers om liet leven gekomen of gewond. Dp het bericht, dat 50 Japansche toestellen in aantocht waren, stegen Chineesche jagers op bij Woehan, die de meeste aanvallers kon den tegenhouden. Achttien Japansche machi nes glipten echter door de verdedigingslinie en volbrachten haar moorddadigen arbeid boven Woetsjang. Het is vooral het deel der be volking. dat in de krotten woont dat van den aanval te lijden heeft gehad. Negen Japansche toestellen hebben voorts de verdragshaven Itsjang gebombardeerd, waar talrijke slachtoffers te betreuren zijn. Toestand van den Engelsclien koning: vooruitgaande. Patiënt moet echter voorloopig nog het bed houden. Het gistermiddag over den koning van En geland uitgegeven bulletin meldt: „De koning blijft goed vooruitgaan. Z.M. zal voorloopig nog het 'bed houden". Men verwacht, dat Maandag een nieuw bul letin zal worden gepubliceerd. Men meent te weten, dat de hofartsen, hoewel tevreden over den vooruitgang, met het oog op het de vol gende week te brengen officieele bezoek aan Frankrijk willen vermijden, dat de koning on- noodige risico's loopt en dat de patiënt daar om nog het bed moet houden. Cartagena tot tweemaal toe gebombardeerd. 24 dooden. De luchtmacht van Franco heeft Cartagena gisteren tot tweemaal toe gebombardeerd. Volgens de eerste be richten zijn" hierbij 24 personen gedood en 36 gewond. Bovendien werden bij verrassing het gebied van Grao en de omstreken van Valencia ge bombardeerd. Men weet nog niet, welken omvang de aan gerichte schade hier heeft. Tijdens een bombardement op het stadje Sitges heeft een watervliegtuig een schip onder mitrailleurvuur genomen, dat, naar men ver onderstelt van buitenlandsche nationaliteit is, en dat zich in volle zee bevond. Het schip trachtte in de haven van Sitges de wijk te ne men, doch een ander watervliegtuig, dat tot geringe hoogte daalde, wierp handgranaten neer en nam het schip opnieuw onder mitrail leurvuur. Vier leden der bemanning weiden gewond. Ernstig ongeluk bij Aken. Autobus tegen huis gebotst. Vijf inzittenden en wielrijdster gedood, twintig gewonden. AKEN, 13 Juli. Ter hoogte van de gemeente Haaren bij Aken is een ern stig auto-ongeluk gebeurd, waarbij zes personen het leven verloren heb ben en twintig deels ernstige verwon dingen opliepen. Het ongeluk ontstond, doordat een autobus op de hellende straat voor den ingang van het dorp tegen een wielrijdster aanreed en bij het uitwijken tegen een huis aanbotste. Hierbij werd de autobus aan de rechterzijde opengescheurd. Vijf inzittenden waren op slag dood, evenals de wielrijdster. De inzittenden waren oud-strijders met hun familieleden, die een tocht naar de slagvelden in België wilden maken. De botsing met het huis was zoo hevig, dat het gebouw moest worden gestut. De chauffeur van de autobus, die een verwonding aan het hoofd gekregen had. verklaarde, dat de remmen geweigerd hadden. (D.N3.) Het Fransch-Tfaliaansch incident in de Alpen. Gearresteerde Joden naar speciaal concentratiekamp. Slechts een klein deel der gearresteerden zou weer vrijgelaten zijn. De Berlijnsche correspondent van de Daily Telegraph and Morning Post meldt aan zijn blad, dat slechts een klein percentage van de Joden, die gearresteerd zijn tijdens de recente razzia's te Berlijn en elders, op vrije voeten zijn gesteld. Ongeveer 1200 hunner bevinden zich nog in het nieuwe concentratiekamp te Buchfahrt nabij Weimar. Hier bevinden zich ook te Weenen gearresteerde Joden. Het is het eenige zuiver Joodsche concentratiekamp in Duitschland. De bewaking geschiedt door de „doodshoofdbrigade" der S.S, De gevangenen moeten boomen vellen, wegen aanleggen en barakken bouwen. De politie te Berlijn gaat nog steeds voort met de „zuivering". De ge arresteerden worden op het hoofdbureau van politie ondervraagd en dan of naar Buch fahrt gezonden of wel vrijgelaten. Dagelijks worden 40 tot 50 gevallen behandeld. Hon derden Joden wachten nog op een beslissing over hun lot. Over enkele maanden, wanneer de tegenwoordige bouwwerkzaamheden gereed zijn zal het kamp ongeveer 6000 Joden her bergen. Milicien, die op Fransch student schoot, gestraft. De Italiaansche minister van Buitenland sche zaken, Ciano, heeft den Franschen zaak gelastigde te Rome medegedeeld, dat zijn re geering besloten heeft strafmaatregelen te nemen tegen den milicien, die schuldig is aan de verwonding van een Fransch student in de Alpen, strenge Instructies te geven ter ver mijding van herhalingen, eventueele schade vergoeding te betalen. Ciano sprak verder den wensch uit, dat de getroffen student geheel zal herstellen. De Italiaansche regeering, aldus zeide Ciano, waardeert het, dat de Fransche openbare mee ning een beheerschte houding aanneemt. Belastingontduiking in het groot. ZONDER SCHADELIJKE LAXEERMIDDELEN en U zult 's morgens „kiplekker" uit bed springen. lederen dug moet Uw lever minstens een liter gal in Uw ingewanden doen stroomen. Wanneer deze stroom van gal onvoldoende Is, verteert Uw voedsel niet. het bederft. U voelt U opgeblazen. U raakt verstopt. Uw lichaam Is vergiftigd en U bent humeurig, voelt U el lendig en ziet alles somber in. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lapmiddelen. U moet CARTER'S LEVERPILLETJES nemen om een liter gal vrij te doen stroomen en U zult weer gehoel fit zijn. Onschadelijk, plantaardig, zacht, onovertroffen om de gal te doen stroomen. Eischt Carter's Lever pilletjes b(j apothekers en drogisten, f. 0.76. (Adv. Ingez Med.) Aanklacht tegen bekende Amerikaansche financiers. Naar Reuter uit. Washington meldt heeft de raad voor belastingzaken tegen de bekende financiers Pierre du Pont en John J. Raskob een aanklacht ingediend wegens ontduiking van inkomstenbelasting in 1929. tot een be drag van meer dan een millioen dollar, door middel van gefingeerde transacties in effec ten. Duitscli Schoolschip met 62 opvarenden vermist. Ernstige bezorgdheid over de Admiraal Karpfanger Sinds 7 Februari niets meer van het vaartuig gehoord. De directie der Hamburg—.Amerika Lijn deelt mede niets te weten om trent het lot van het schoolschip dei- marine .Admiraal Karpfanger", dat op 7 Februari jl. van Australië naar Engeland vertrokken is. Sindsdien heeft men niets meer van het schip ■"ehoord. Het heeft 62 opvarenden aan boord onder wie 40 cadetten. Het schip is een vlermaster. Men maakt zich ernstig ongerust over het lot van het vaartuig. Met 336 K.M. snelheid raast de Lockheed door Siberië. De Amerikaansche vlieger-million- nair Howard Hughes landde Dinsdag te 19 uur G. M. T. te Omsk. Per radio deed hij eenige mededeelingen over zijn tocht. Boven Duitschland kon hij niet in rechte lijn vliegen daar hij 'n door de Duitsche regeering voorgeschreven koers moest volgen, die buiten de militaire zones omgaat. Boven dien cnoest hij op een hoogte van minstens 3000 meter vliegen. Hughes steeg tot 5000 me ter, maar verloor tijd door het bereiken van die hoogte. De vlieger achtte het mogelijk, dat hij met moeilijkheden te kampen zou krijgen bij verschillende bergketens, voor hij de Be- ringzee bereikt zou hebben en ook daarna op weg naar Fairbanks. Hij wist nog niet, of hij in één ruk van Fairbanks naar New-York zou vliegen. Om 22.37 uur G.M.T. vertrok Hughes van Omsk met bestemming Jakoetsk. Dat- de tocht ook op dit traject voorspoedig verloopt-, blijkt uit een radiogram, waarin hij meldt, dat aan boord van het vliegtuig alles goed gaat en dat de gemiddelde snelheid 336 K.M. per uur bedraagt. Dit bericht werd op gevangen door het radiostation Moskou en per trans-Atlantischen telefoon naar de Vereenig de Staten overgebracht. De vertegenwoordiger van Hughes te New- York deelt mede. dat het vliegtuig vannacht om twaalf uur 42 (Engelsche tijd) boven Novosibirsk vloog, dat gelegen is op 640 K.M. ten Oosten van Omsk. Het bewapeningsvraagstuk in Denemarken. Groeiende stroom voorstanders van herbewapening. OOR ik Stockholm verliet om te Ko- ?e politieke kijkjes te gaan nemen wat me niet verhinder- Thans spoedige inwerkingtreding der Engelsch-Italiaansche overeenkomst Echter heeft Lord Perth geen nieuwe instructies ontvangen. LONDEN, 12 Juli. Uit zeer betrouwbare bron wordt vernomen, dat Lord Perth gister avond op de conferentie met graaf Ciano nog maals heeft medegedeeld, dat Chamberlain verder aandringt op inwerkingtreding van het Engelsch-Italiaansche pact. Perth herhaalde verder nog, dat Engeland zijn minknum- eischen wil handhaven, n.l. de oplossing der Spaansche kwestie door terugtrekking van een groot aantal vrijwilligers. Goed ingelichte kringen spreken de berich ten uit Rome tegen, als zou Perth nieuwe in structies hebben ontvangen, of dat Engeland als vriendschappelijke geste zijn eischen ver der zou willen verklefnen. Verder werd nog bekend gemaakt, dat het departement van buitenlandsche zaken bezig is met een nieuwe nota aan Franco, betreffende het bombar deeren van Britsche schepen. De Britsche regeering is, volgens deze be richten, nog niet tevreden met het tweede antwoord van Franco. Dit tweede antwoord werd tot nu toe echter nog niet gepubliceerd. (United Press). de ook nog in andere opzichten van die opge wekte stad en van de levensvreugde van de Deensche hoofdstedelingen mee te genieten hoorde ik in Zweden heel wat harde noten kra ken met betrekking tot Denemarken. Want al is thans bovenal het parool, dat voor de groep der Noordelijke staten, als begin en eind van alle wijsheid op h,et gebied van de interna tionale politiek, met inbegrip dus van wat men ten opzichte van den Volkenbond wel en niet wil, het waken voor hun neutraliteit geldt, aan de waakzaamheid van de zijde der Denen zou heel wat ontbreken. In Zweedsche oogen zooveel, dat men daar in verschillende kringen ronduit zeide, dat indien op een gegeven oogenblik Denemarken het slachtoffer van een aanval mocht worden, Zweden niet alleen ju ridisch niet tot bijstandverleening verplicht was (evenmin trouwens als dit voor Noorwe gen en Finland geldt), doch ook moreel niet. Wij kunnen onmogelijk de verantwoordelijk heid dragen voor het lot van een land. dat ook nu nog steeds niet het rioodige doet om er zelf tenminste een zoo goed mogelijke de fensie op na te houden, zoo is me door meer dan een mijner Zweedsche voorlichters ken baar gemaakt. En er klonk dan veelal zelfs eenige bitterheid in die critiek. -^N Denemarken aangekomen, legde ik ter stond het oor te luisteren ten einde in het bij zonder te vernemen, hoe het dan wel gesteld is met dit achterwege blijven van eenige her bewapening in dit waarlijk geenszins in een onbedreigde of ongevaarlijke positie verkee- rende land. Het bleek me toen al vrij gauw, dat het speciaal de radicale partij is en mis schien bovenal de figuur van haar voorman, de minister van Buitenlandsche Zaken Munch, die zich tegen herbewapening kant. Nu is het eigenaardige van den toestand, dat die partij wat haar getalsterkte betreft, vrij weinig be- teekent, want in een (Tweede) Kamer van 150 leden telt zij slechts 14 vertegenwoordigers. Dit veertiental neemt echter in zooverre een invloedrijke positie in, dat ze op den wip zit ten doordat ze samen met de 68 socialisten de meerderheid uitmaken, waarop het kabinet- Stauning (de minister-president is, gelijk de meeste andere ministers, socialist) steunt. De bonte oppositie bestaat uit 26 conserva tieven, de gematigde linkerzijde (Venstere) met 29 man. voorts 2 communisten en 1 Slees- wijker, representant van die Sleeswijkers, welke gaarne zouden zien, dat het gebied waar zij wonen en dat na den wereldoorlog mede ingevolge van een volksstemming bij Dene marken kwam, weer tot Duitschland zou gaan behooren: tenslotte telt de Kamer nog 4 le den, behoorende tot een groep, welke na ver want is aan die van de radicalen en die den naam van Gerechtigdheidspartij voert. Van oudsher waren de radicalen in Dene marken de heftige voorvechters voor een zijdige ontwapening en Munch, die nu al jarenlang minister is tijdens den wereld- krijg had hij de leiding van het departement van oorlog! was daarbij een haantje de voorste. Als men nu nog bedenkt hoe deze bewindsman de typische eigenschappen van een star-doctrinair bezit en hoe hij voorts een verre van ondernemende figuur is, valt het eenigermate te begrijpen, dat hij nog steeds van meening blijft, dat Denemarken aan de elders plaats vindende herbewapening niet moet deelnemen. Of dit nog lang op deze manier zal voort gaan, schijnt echter zeer twijfelachtig. In het kamp van de socialisten wordt de strooming van hen. die meenen, dat de hui dige internationale verhoudingen een land als Denemarken nopen om het voorbeeld van Zweden en Nederland te volgen, steeds MIjnhardtjes (dit zijn hartvormige cachets) helpen snel en goed. Doos 50 ct. Proefdoos 10 ct. (Adv. ingez. Med.) ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING Eindelijk was Thijs in de kamer van koning Zilverdraad aan gekomen en met een plechtig gebaar overhandigde hij de kroon. Majesteit, ik ben erg gelukkig, dat ik werkelijk in de gelegenheid ben om U de kroon, die Uw eigendom is terug te brengen. Ik hoop, dat de kroon veel geluk zal brengen aan Uw zoon, prins Kantkraag en dat hij nu met prinses Yolanda kan trouwen. Koning Zilverdraad glunderde. Ridder Us, dat is meer dan ik verwacht had! Zóó gauw de kroon al terug! Wel, ik vind het eigenlijk maar het beste, als U het heuglijk nieuws zelf aan mijn zoon gaat vertellen. Ik geloof ,dat hij met Yolanda in den tujn is. Thijs maakte een diepe buiging voor den koning en verliet, trotsch als een pauw. de kamer Mooi. dat had hij weer netjes voor elkaar gebracht! Nou eens even kijken, waar die beide koningskinderen zijn, zei hij bij zichzelf. Dan zullen ze wel blij zijn als ze hooren, dat de kroon terug lal krachtiger. De premier, ook al niet meer een van de jongsten, wil echter voorloopig een conflict binnen zijn kabinet en binnen de huidige regeeringsmeerderheid vermijden. Daar i om gebeurt er op het oogenblik nog niets.1 Maar het is zeer de vraag, of niet spoediger dan hij wellicht verwacht, zijn eigen partij hem zal dwingen het roer om te gooien en als hij daartoe niet bereid mocht wezen dan plaats te maken voor iemand van de opvat tingen, welke in het bijzonder in de kringen van de jongere socialisten leven. Daar is men er eigenlijk even sterk van overtuigd, dat her bewapening helaas thans dringende en dure plicht is als zulks bij de conservatieven het geval is. t N hoofdzaak komt de gedachtengang van de hier bedoelde Deensche voorstanders van herbewapening hierop neer, dat zij zeg gen, dat juist nu men van den kant der z.g.n. kleine of ex-neutrale landen, leden van den Volkenbond beweert, dat de verplichtingen tot bijstandverleening, die in het Volkenbonds handvest voor komen, niet meer gelden meer dan ooit verzorging van eigen defensie nood zakelijk geacht moet worden. Dit vooral, aangezien zekere beduchtheid voor den grooten Duitschen nabuur om meer dan een reden het militaire voordeel voor Duitsch land om in geval van een Europeesch conflict van Denemarken uit over een Engeland be dreigende duikbootbasis te beschikken; het voorwendsel, dat de Sleeswijkers, ex-Duit- schers weer onder Berlijn willen komen te staan allesbehalve overbodig is. Het herbewapeningsvraagstuk, de groeien de stroom van voorstanders van Denemarken's herbewapening schijnt in de Deensche poli tiek zoo sterk tot uiting te komen, dat men het geenszins uitgesloten acht, dat het hui dige bewind, eer men een jaar verder is, huistoe zou moeten gaan en vervangen wor den dooreen combinatie van socialisten en conservatieven. De weg daartoe hebben deze laatsten reeds in zooverre eenigermate gebatnd, dat zij.zich hebben laten vinden voor medewerking aan een grondswetherzie- ning tot opheffing van de Eerste Kamer, in nige wensch sinds jaren van de socialisten. Meer dan ooit bestaat er dus aanleiding om het oog op de verdere ontwikkeling van de politieke verhoudingen in Denemarken ge richt te houden. Dr. E. VAN RAALTE. PROGRAMMA DONDERDAG 14 JULI. HILVERSUM I. 1875 en 415.5 M. AVRO-uitzending. 8.00 Gramofoonmuziek (Om 8.30 Berichten) 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek, 10.30 Pianovoordracht. 10.55 Declamatie. 11.1S Omroeporkest en solist. 12.00 Kovacs Lajos' orkest. (Om 12.15 Berichten). 12.45 Gramo foonmuziek. 1.15 AVRO-Aeolian-orkest. 2.00 Paedagogische causerie. 2.30 Renova-kwintet en solisten. 4.00 Voor zieken en thuiszittenden. 4.30 Gramofoonmuziek. 4.50 Voor de kinde ren. 5.30 Kovac's Lajos' orkest. 6.30 Sport- halfuurtje. 7.00 Seeco's Gitanos. 7.40 Inter view. 8.00 Berichten ANP. 8.15 Omroeporkest mmv. solisten. 9.15 Radiotooneel. 10.00 Bram Kwist's Hawaian-Ensemble en solisten. 11.00 Berichten ANP, hierna tot 12.00 De „Blue Syncopators". HILVERSUM II. 301.5 M. 8.00—9.15 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 2.00—12.00 NCRV. 8.009.15 Gramofoonmuziek (Om 8.15 Be richten) 10.00 Gramofoonmuziek. 10.15 Mor gendienst. 12.00 Berichten. 12.15 KRO-orkest (1.00—1.20 Gram. muziek) 2.00' Handwerkuur- tje. 2.55 Gramofoonmuziek. 3.00 Voor de vrouw. 3.30 Gramofoonmuziek. 3.45 Bijbel lezing. 45 Gramofoonmuziek. 5.00 Cursus han denarbeid voor de jeugd. 5.30 Sonora-kwintet en gramofoonmuziek. 6.45 C.N.V.-kwartiertje, 7.00 Berichten. 7.15 Journalistiek weekoverzicht 7.45—8.00 Reportage. 8.05 Berichten ANP. Her haling SOS-berichten. 8.15 Christelijke Orato- riumvereeniging te Utrecht. NCRV-orkest en solisten. 9.05 Causerie over het Christelijk On derwijs. 9.35 Vervolg concert. 10.30 Berichten ANP. 10.35 Gx-amofoonmuziek. 10.45 Gymna stiekles. 11.00 Gx-am.muziek, ca. 11.5012.00 Schriftlezing. DROmVICH 1500 M. 11.25 Het Entente-strijkkwartet en soliste. 12.05 Orgelspel. 12.35 BBC Midland-orkest. 1.35 Sportreportage. 1.50 De Wessex Players. 2.35 Zang en piano. 3.20 Gramofoonmuziek. 3.35 Het Stedelijk orkest van Bournemouth en so liste. 5.05 Gi-amofoommuziek. 5.20 Het Serge Ki'ish Septet. 6.05 Sportreportage. 6.20 Berich ten. 6.45 Het Viani Sextet. 7.30 Carroll Gib bons en de Savoy Hotel Orpheans. 8.20 BBC- Northem-orkest en solist. 9.20 Variété-pro gramma. 10.00 Korte Kerkdienst. 10.20 Be richten. 10.45 Het Leslie Bridgewater Kwintet. 11.20 Bert Firman en zijn orkest. 11.5012.20 Dansmuziek (Gr. pl.) RADIO PARIS 1648 M. 8.10, 8.559.20 en 11.20 Cantrelle-orkest 4.20 Accordeonsoli. 4.35 Chansons. 5.20 Radio tooneel. 7.35 Gramofoonmuziek. 8.35 Zang. 8.50 Symphonieconcert mmv. het Raugelkoor. 10.50 Gi"amofoonmuziek. 11.203.20 Het Visciano- en het Pascal-orkest. KEULEN 456 M. 6.50 Gramofoonmuziek. 7.30 Schrammel- BRUSSEL 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 en 1.30 Om- roepdansorkest. 1.502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Omroepdansorkest en gramofoonmuziek. 6.05 en 7.23 Gi'amofoonmuziek. 8.20 José Schnyders' orkest. 10.10 en 10.3011.20 Gra mofoonmuziek. BRUSSEL 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 1.00 en 1.30 Om roeporkest. 1.50—2.20, 5.20, 6.35 en 7.35 Gra mofoonmuziek. 8.20 Omroeporkest. 10.30—11.20 Gramofoonmuziek. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 7.30 Pianoduo en solisten. 8.20 Declamatie. 8.30 Carl en Paui Woitschach met hun orkest. 10.20 Berichten. 10.50 Viool en piano. 11.05 Be richten. 11.20—2.20 Zie Keulen om 10.50 (1.15 —1.26 Tijdsein)

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 6