Basis voor onderhandeling gevonden Thijs IJs knapt het weer op! Wat wil Hitier? n O X P K R D AT, 2." AUGUSTUS 193S HAARtE M'S DAGBEAD 4 Runciman's bemiddeling. Londen echter niet gerust over Duitschland's bedoelingen. PRAAG 24 Augustus. Het diner, waaraan gisteren Lord en Lady Runciman, Hodza en Ashton G. Walkin hebben aangezeten heeft tot laat in den avond geduurd. Runciman en Hodza hebben niet minder dan drie en een half uur geconfereerd. Het onderhoud zou aan den eenen kant betrekking hebben ge had op een nieuwe basis voor de onderhan delingen en aan den anderen kant op de te volgen procedure. Vanmiddag zal Hodza door Benesj worden ontvangen, dien hij op de hoogte zal brengen van zijn gedachtenwisse- ling met Runciman. Volgens berichten uit goede bron zouden bevoegde kringen reedseen basis voor onderhandelingen gevon den hebben, welke beide partijen zou voldoen. Heidrich. de gevolmachtige minister, heeft gisteren deelgenomen aan de besprekingen tuschen de missie-Runciman en het comité van zes. De besprekingen hebben drie uur ge duurd. Heidrich is permanent gedelegeerde van Tsjecho Slowakije bij den Volkenbond. Men beschouwt hem als een der bevoegdste autoriteiten van Tsjecho Slowakije betref fende minderhedenkwesties- en internatio nale verdragen. Bevestigd wordt, dat Kundt niet naar Horthy doet zijn intocht in Berlijn Hongaarsche Rijksbestuurder gisteren in de Duitschc hoofdstad aangekomen. Admiraal Horthy. De Hongaarsche rijksbestuurder Horthy is Woensdagavond half zeven met een specialen trein op het Lehrter station te Berlijn aangekomen. Rijks kanselier Hitler, die tegelijkertijd arri veerde, begroette den rijksbestuurder en diens echtgenoote. Goering, vele ministers en de opperbevelhebbers van leger en marine waren eveneens ter verwelkoming aanwezig. Bij het verlaten van het station aldus het DN.B. werden Hitier en Horthy door een reusachtige menigte met geestdriftig gejuich be groet. Nadat de eerecompagnie ge- inspecteerd was, reden de staatshoof den in een auto naar het huis van den rijkspresident, overal stormachtig toegejuicht. Banket bij den Rijkskanselier. Tijdens een banket, dat Hitier gisteravond in het huis van den Rijkskanselier heeft aan gericht ter eere van zijn hooge gasten, heeft hij hen in de hoofdstad van het Duitsche rijk welkom geheeten en herinnerd aan de betrek kingen „door beide landen sedert eeuwen met elkander onderhouden". Deze hechte op wederzijdsch, onwrikbaar vertrouwen berus tende gemeenschap zal vooral nu, nadat wij, aldus Hitier, door de historische gebeurtenis sen als buren onze definitieve historische grenzen hebben gevonden, voor beide volken van bijzondere waarde zijn. Hitier zeide er van overtuigd te zijn, dat zij niet alleen de belangen der beide landen dient, doch ook in nauwe samenwerking met het bevriende Italië een onderpand is voor een waardigen en rechtvaardigen algemcenen vrede. In zijn antwoord herinnerde admiraal Horthy er aan dat beide landen dikwijls voor gemeenschappelijke idealen hebben gestreden en gemeenschappelljken arbeid hebben ver richt. Zij zijn door duizendjarige banden van belangengemeenschap, vriendschap en weder- zijdsche achting met elkander verbonden. Bij de herinneringen aan de tezamen schou der aan schouder gevoerde gevechten en aan de trouwe kameraadschap gedurende den grootsten oorlog der wereldgeschiedenis komt thans de gemeenschappelijke wil tot een rechtvaardigen vrede en de gemeenschappe lijke vriendschap met Italië. De wensch het vreedzame opbouwende werk. dat ons en onze vrienden bezielt, is er een zekere waarborg voor. dat onze volken het hooge doel van een op rechtvaardigheid en wederzijdschen goeden wil gebaseerden vrede ook verder in nauwe samenwerking en met succes nastreven en daarmede hun eigen belangen, zoo ook de belangen der overige wereld op de beste wijze zullen dienen, aldus besloot Horthy. Vandaag parade te Berlijn. Vandaag zal in tegenwoordigheid van den Hongaarschen rijksbestuurder een parade worden gehouden, waaraan door 16.000 man zal worden deelgenomen en die ook verder van grooter omvang is dan men te Berlijn gewend is. Er zullen 400 gevechtswagens 1300 kanon nen en 140 vliegtuigen aan de demonstratie mededoen. I Stockholm zal gaan omdat hij aan het einde der week belangrijke besprekingen zal hebben met Hodza. Vanmiddag om twaalf uur zijn drie gedele geerden der Sudeten Duitsche sociaal-demo craten, deskundigen in economische pro blemen in hotel Alcron aangekomen. Op verzoek van Runciman zullen zij zijn missie zekere ophelderingen verschaffen over het memorandum, dat zij op 10 Augustus hebben overhandigd, waarin zij aanboden een con creet plan op te stellen voor een regeling der Sudeten Duitsche kwestie op democrati sche basis. Een nader bericht uit Praag meldde: Ashton G. Watkin is vanmiddag om 13.31 uur naar Londen vertrokken. Deze reis, waarvan reeds herhaaldelijk sprake is ge weest, aldus verklaren de leden der missie- Runciman, heeft een zuiver persoonlijk ka rakter. Het vertrek van Watkin wordt niet vermeld in het communiqué, dat vanmiddag om 5 uur door de missie-Runciman is gepu bliceerd en dat als volgt luidt: Lord en Lady Runciman hebben den mi nister president, Milan Hodza, gisteravond op een diner in hotel Alcron ontvangen. Een delegatie van de Sociaal Democratische Duit sche Partij heeft een bezoek gebracht aan Lord Runciman, hedenmiddag om 12 uur. en hem inlichtingen gegeven betreffende het te voren aan hem overhandigde memorandum. Dr. Stepan Fensik van de Nationale Partij van Subkarpathisch Rusland heeft een on derhoud gehad met de leden van de Britsche missie om half drie vanmiddag. Britsche ministers plegen overleg. Voorts meldt Havas uit Londen, dat tijdens de gisterochtend gehouden ministerieele be spreking, waarbij tegenwoordig waren Cham berlain, Halifax, Sir John Simon en Horace Wilson, de ministers de Tsjecho-Slowaaksche en Spaansche kwesties bestudeerd hebben. Havas meent te weten, dat de te Londen ontvangen aanwijzingen over de houding der Duitsche machtheb bers ten aanzien van Midden Europa heelemaal niet geruststellend zijn en een overleg, zooals Woensdagochtend gepleegd, rechtvaardigen. Te Londen is men van meening, dat waakzaamheid meer dan ooit geboden is en dat de komende weken kritiek zullen kunnen zijn. Ten aanzien van de Spaansche kwestie zouden de ministers het er over eens zijn ge worden. dat te Burgos een stap moet worden ondernomen vóór de niet-inmengingscom- missie bijeen komt, om na te gaan "of de te genvoorstellen van Franco niet zouden kun nen worden herzien. Halifax heeft gistermiddag Lord Plymouth en G. Watkin ontvangen. Men meent, dat eerstgenoemde zijn be sprekingen met de vertegenwoordigers der voornaamste landen der niet-inmenglngs- commissie zal voortzetten. Boot met vacantiegangers omgeslagen. Jacht door een torpedo getroffen. Mysterieus voorval aan de Engelsche kust. LONDEN, 24 Augustus (DN.B.) Nabij Portsmouth is gisteravond een 45 ton metend jacht door een torpedo getroffen, zoodat het begon te zinken. Niemand aan boord werd ge wond en het schip kon nog op het laatste oogenblik de haven van Gosport binnen ge bracht worden. De kapitein van het jacht deelde mede, dat na de ontploffing van de torpedo een vlieg tuig boven het jacht is gezien, doch men kan niet zeggen, of de torpedo afkomstig was van het vliegtuig of van een onderzeeër. De Britsche admiraliteit heeft gisteravond verklaard nog geen mededeeling te kunnen verstrekken, aangezien nog geen officieel rap port was ontvangen. Ernstig ongeluk op Engelsch meer. Naar Reuter uit Londen meldt is op het Killameymeer een bark gekap seisd, waarop zich 27 vacantiegan gers bevonden. Vijf personen zijn verdronken. Italiaansche fascisten kunnen lid zijn van de Katholieke Actie. Kwestie bij aanvullende accoorden geregeld. Havas meldt uit Vaticaanstad 24 Augustus. In aanvullende accoorden tusschen de Ka tholieke Actie en de Fascistische Partij is thans het conflict geregeld, dat gerezen was in talrijke gevallen, waarin Italianen zoowel lid van de Katholieke Actie als van de Fas cistische Partij waren. Deze aanvullende ac coorden erkennen, dat de beide lidmaat schappen niet onvereenigbaar zijn. Fransclie vacantieganger hij het baden doodgeschoten. Spaansche grenswacht meende met deserteur te doen te hebben. De nationale veiligheidspolitie aldus meldt Havas uit Bayonne heeft een onder zoek ingesteld naar aanleiding van den dood van een Franschen toerist, die bij het zwem men in de Bidassoa door Spaansche grens wachten was beschoten, omdat deze dachten met een deserteur te doen te hebben. Uit Spaansche bron wordt hierover mede gedeeld, dat vijf soldaten gisteren in den sec tor van Irun-Fontarabi geprobeerd zouden hebben te deserteeren. De vrouw van den toerist bevond zich met haar zoontje op het strand, toen het drama voltrokken werd. De onderprefect van Bayonne heeft krachtig ge protesteerd bij kolonel Sanzero, den bevel hebber der Spaansche grenstroepen. Van officieele zijde wordt tegengesproken dat er nog een slachtoffer zou zijn. Streicher keert zich tegen den Paus. Aanval in „Der Stürmer" op de theorie van de gelijkheid der rassen. In het Duitsche anti-semitische blad ,„Der Stürmer" richt Julius Streicher opnieuw een krachtigen aanval op den Paus, Onder het opschrift: „De Paus tegen de Goddelijke wet" keert Streicher zich tegen de gelijkheid der rassen. Hij schrijft: „De Paus maakt de on juiste opvatting van de gelijkheid der rassen, welke door de Joden wordt gepropageerd, te zamen met marxisten en vrijmetselaren, tot de zijne". Het artikel wordt begeleid door een caricatuur op de eerste pagina, welke een Katholiek priester voorstelt, achter wien een Jood zich verbergt. Vliegtuig stort op geishahuis. Piloot en een passagier gedood, bewoonsters bleven ongedeerd. TOKIO, 24 Augustus. Een vliegtuig is neergestort en terechtgekomen in de badka mer van een Geishahuis. De piloot en een pas sagier werden op slag gedood. De houdster van het Geishahuis verklaarde later, dat een lichtflits als van een bliksemstraal langs schoot, terwijl zij haar gelaat stond te was- schen. De lichtflits werd onmiddellijk ge volgd door een verschrikkelijken slag. Het bleek, dat een vliegtuig was neergekomen op het dak van de badkamer. Zij zelf en de meis jes werden getroffen door een regen van brokstukken, doch deze veroorzaakten gee nerlei verwondingen. (Domei) MUSSOLINI ONTVANGT DE HOOGSTE JAPANSCHE ONDERSCHEIDING. De Japansche ambassadeur te Rome, Hotta, heeft gisteren in opdracht van den Japan- schen keizer de hoogste Japansche onder scheiding. de Chrysantheem-orde, aan Mus solini overhandigd. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC Snel liepen oom, Snorretje en Dickie naast elkaar voort. In het begin kon oom de twee vrienden haast niet bijhouden, maar al spoedig wende hij er aan en nu ging het ook veel beter. We zouden wel verstoppertje kunnen gaan doen, stelde Dickie voor. Dat kunt U toch ook nog wel, hè oom? Oom Moppemiet lachte Natuurlijk kan ik dat meedoen! zei hij. En ik wil wedden, dat ik jullie binnen een minuut gevonden heb en jullie allebei aftik!! De twee vrienden knipoogden tegen elkaar. Zij zouden wel zorgen, dat oom hen niet zoo gauw kon vindenAnders was er ook heelemaal geen aardigheid aan! We zullen beginnen bij de groote boomen! zei oom. Ik geloof niet, dat het erg druk zal zijn in het bosch, omdat de vacanties al bijna om zijn. Als het zoo druk is, is het nooit leuk spelen. Kijk, daar zijn de eerste boomen al!! Winston S. Churchill: Europa en de Duitsche manoeuvres. In dit artilcel geeft de bekende Engelsche politicus Winston Chur chill zijn gevoelens weer over de Duitsche manoeuvres die op groote schaal zijn ondernomen. Wij lateji zijn beschouwingen voor zijn reke ning en geven er overigens eenig commentaar op in het hoofdarti kel in dit nummer. C meeningen zijn verdeeld over de be langrijke vraag of tie oefeningen, die het Duitsche leger thans op groote schaal houdt, alleen maar als 'inte ressante proefnemingen en als experimenten met de nieuwe militaire machinerie beschouwd moeten worden, dan wel of er iets ernstigers Wordt erop gewezen, dat Duitschland vóór het einde van de maand 1.500.000 man onder de wapenen zal hebben, dat alle dienstplich tigen voor onbepaalden tijd onder de wape nen worden gehouiden en dat er een of twee reservelichtingen opgeroepen zijn. dan heet het dat ook andere landen af en toe gedeel ten van hun reserves laten oefenen en dat het volkomen natuurlijk is, dat Duitschland het ook doet, zij het dan op wat grooter schaal. Vestigt men er de aandacht op, dat alle paarden en alle vrachtauto's van 5 Augustus af gerequireerd zijn voor artillerietransport, dat alle menschen in verantwoordelijke posi ties van dien datum af op hun post moeten zijn en dat geen man onder den leeftijd van 65 jaar het land mag verlaten, dan wordt U uitgelegd dat deze maatregelen alléén maar een nieuw bewijs zijn van de Duitsche „gron digheid"" en ertoe dienen een schijn van ernst te geven aan den namaakoorlogstoestand. die voorshands voor onbepaalden termijn zal duren. Toen men vernam, dat de voornaamste troepenconcentraties met het oog op de ma noeuvres langs den Rijn en aan de Tsjecho- Slowaaksche grenzen plaats vonden, heette het, dat niets logischer was dan de wensch der legerleiding om de troepen met deze. stra tegisch zoo belangwekkende, streken vertrouwd te maken. Het Duitsche publiek moge teeke nen van nervositeit en ongerustheid vertoonen. men moet niet vergeten, dat het als gevolg van het totalitaire stelsel alléén te hooren krijgt wat de regeering geschikt acht en dat het dus een gemakkelijke prooi voor geruchten is. De Berlijnsche beurs moge een .krach" vertoo nen wel, dat is alléén maar het gevolg van de liquidatie van aandeelenposities door Joden. Ook de stijging van den goudprijs op de we reldmarkt en de gedruktheid van New York komen natuurlijk voor him rekening. Ingrijpende maatregelen. ]rp ENIGE maanden geleden vaardigde -^Duitschland een decreet omtrent den dienstplicht voor alle doeleinden uit en de re geering verkreeg daarbij de bevoegdheid om iedereen aan zijn gewone werk te onttrekken en hem te gebruiken waarvoor en zoolang zij maar wilde. Deze diep ingrijpende maatregel heeft te weinig aandacht getrokken. De ont trekking van honderdduizenden menschen aan him dagelijksch werk. het stopzetten van bouwwerken en het laten rusten van de uit voering van openbare werken dat alles was van dit decreet een uitvloeisel. Toen deze enorme arbeidersmassa's inge schakeld werden in de Duitsche bewapening kwamen sommige machtige Engelsche dagbla den verzekeren, dat zulks een zuiver verde digende maatregel was. waartoe de Duitsche regeering zich „gedwongen" zag uit vrees voor een aanval van de „misdadige democratieën" aan zijn westelijke grenzen. Deze politiek van koortsachtige versterking uit nood moest na tuurlijk een zekere heimelijkheid met zich brengen en vandaar de sluiting van heele landstreken voor het toeristenverkeer, met name voor militair geschoolde bezoekers. Mocht men dan de opmerking maken, dat een man, die in zijn achtertuin een misdaad be gaan wil, begint met het hek aan de straat zijde te sluiten, dan kreeg men prompt te hoo ren, dat de overbekende vredelievende bedoe lingen der Nazileiders, hun eerbied voor ver dragen en voor internationaal recht, hun af keer van geweld en van bloedvergieten en hun verlangen naar vriendschappelijke betrekkin gen elke toespeling van dien aard volstrekt misplaatst doen zijn. Wie bewijzen verlangt voor de afwezigheid van eenige boosaardige bedoeling aan Duitsche zijde, zoo werd dan verder gezegd, behoefde slechts te letten op de openlijkheid waarmee heel deze mobilisatie in vredestijd werd doorgevoerd. Waakzaamheid geboden. JK heb getracht in het voorgegane de in- zichten der optimisten duidelijk weer te geven en wij moeten allen innig - hopen, dat zij gelijk zullen krijgen. Zeker is dat er een zucht van verlichting door de wereld zal gaan «indien de toekomst hen in het gelijk stelt en indien straks heel deze enorme en geldverslindende bewapening zonder kwade gevolgen blijft. Maar wanneer deze optimis ten het mis mochten hebben, dan kon het wel eens zijn, dat de regeeringen, die de slachtoffers werden van hun misrekening, verschrikkelijk achterop zouden zijn bij het begin van een wereldoorlog. Op ieder die, het zij door laksheid hetzij door een vacantie- Stemming. hetzij omdat hij niet bereid is de werkelijkheid onder oogen te zien, de vrede lievende rustige massa misleidt, rust thans een zeer zware verantwoordelijkheid. Het zou slechts van gezonde voorzichtigheid getuigen, indien de staten, die aan Duitschland gren zen, soortgelijke oefeningen gingen houden en eveneens voorzorgsmaatregelen troffen opdat zij, mochten de optimisten ongelijk krijgen, niet gansch en al overhoop worden geloopen. Wie in gebreke blijft tegenmaatregelen te treffen moedigt andermans booze begeerten slechts aan. ondersteld dat die inderdaad voor handen zijn. De Engelsche regeering heeft Lord Runci man naar Praag doen gaan in de hoop, dat er een weg uit de moeilijkheid van het Su- deten-Duitsche probleem zou worden gevon den. Zij die hem kennen weten, dat hij het als een eerezaak zal beschouwen de waarheid vast te stellen en elke partij het hare te geven. Slaagt zijn zending, dan zal een hanteerbaar compromis voor den dag komen, dat den Sudeten-Dultschers de gelegenheid j geeft in vrijheid en gelijkheid mee te werken aan den opbouw van een op breedere basis gestelde Tsjecho-Slowaaksche republiek. Zulk een compromis kan de basis worden waarop alle krachten, die den vrede willen dienen, zich vereenigen. Een buitenstaander kan soms veel meer bereiken dan zij, die in een geding als partijen betrokken zijn. MAARhet ©ogenblikkelijk lot van deze wereld ligt in de handen van Hit- Ier. Niemand kan voorspellen, welken invloed het zien van bloedig en verderfzaaiend geweld op menschen hebben kan. Stel u voor, dat een aantal menschen om een conferentietafel zit en dat plotseling een hunner een revolver trekt en er twee of drie van zijn mededebaters mee doodschiet, dan verandert met één slag de stemming ter vergadering en het zou de grootste moeite kosten de andere leden ertoe te krijgen hun aandacht weer bij de gewone agendapunten te bepalen. Drie dagen vóór dat Engeland den oorlog inging zouden vier van de vijf ministers en negen van de tien Kamerleden heftig tegen Engeland's deelne ming aan dien krijg zijn geweest. Maar vier dagen later waren die verhoudingen onder steboven gegooid. Het waren geen argumenten en overwegingen, die dien ommekeer teweeg hadden gebracht. Men weigerde eenvoudig te gelooven, dat Duitschland Frankrijk en België werkelijk zou aanvallen. Maar toen de Duitsche voorhoeden Luxemburg binnen drongen en zich een weg door België begon nen te hakken, toen menschen onder het knallen van de schoten gedood werden, toen wist iedereen instinctief waar hij staan moest en wat hij te doen had. Iets als een neersabeling van Tsjecho- Slowakije met een militaire overmacht zou heel den stroom van menschelijke denkbeel den van richting doen veranderen en over den aanvaller een toorn brengen, die zich ten slotte van al de grootste naties der wereld zou meester maken. (Copyright Cooperation Parijs 1938. Nadruk ook bij gedeelten, verboden). PPdlMMMA VRIJDAG 26 AUGUSTUS HILVERSUM I, 1875 M. 8.VARA 10.—VPRO 10.20 VARA 12.— AVRO 4.— VARA 7.30 VPRO 9.— VARA 10.40 VPRO 11.00—12.00 VARA. 8.00 Gramofoonmuziek, (Om 8.16 Berichten) 10.— Morgenwijding 10.20 Declamatie 10.40 Gramofoonmuziek 11.30 Orgelspel 12.En semble Spezialetti (Om 12.15 Berichten) 12.45 Gramofoonmuziek 1.15 Vervolg concert 1.45 Orgelspel (opn.) 2.Sylvestre-trio. 2.40 Decla matie. 3.— Ensemble Ephraim en solisten. 4. Gramofoonmuziek 5.Voor de kinderen 5.30 Fantasia 7.— Orgel en zang. 6.30 Politiek ra diojournaal 6.50 Gramofoonmuziek 7.20 Be richten ANP. 7.30 Berichten VGP. 7.35 Causerie „Een dorp in Drente" 8.Trioconcert 8.30 Causerie „De Nederlandsche cultuur in 40 jaar". 9.VARA-Orkest 9.45 Zang, piano en accordeon 10— Esmeralda-septet 10.30 Be richten ANP. 10.40 Avondwijding 11.— Gra mofoonmuziek. 11.3012.Jazzmuziek (gr.pl.) HILVERSUM II, 301,5 en 415.5 M. Algemeen programma, verzorgd door de NCRV 8.Schriftlezing, meditatie. 8.15 Berichten, gramofoonmuziek (9.30 Gelukwenschen) 10.30 Morgendienst 11.Gramofoonmuziek 11.15 Cellovoordracht met pianobegeleiding en gra mofoonmuziek. 12.Berichten 12.15 Gramo foonmuziek 12.30 Ensemble v. d. Horst en gra mofoonmuziek. 2.Gramofoonmuziek 2.25 Christ. Lectuur 3.Pianovoordracht en gra mofoonmuziek. 4.Gramofoonmuziek 4.45 Am- sterdamsch Salonorkest en gramofoonmuziek. 6.30 Causerie ,De bloemborder in Augustus". 7.— Berichten 7.15 Literaire causerie 7.45 Re portage. 8.Berichten ANP, herhaling SOS- Berichten 8.15 Gramofoonmuziek 9.— Cause rie ..De start" 9.30 NCRV-orkest- (10.00—10.05 Berichten ANP.) 10.45 Causerie over athletiek. 11— Vervolg concert 11.20 Gramofoonmuziek 11.50—12.00 Schriftlezing. DROmVICH, 1500 M. 11.20 Militair orkest. 12.10 Orgelconcert 12.40 Brian Lawrence's dansorkest 1.15 Declamatie. 1.35 Pianovoordr. 2.20 BBC-Welsch orkest en soliste. 3.20 Carlton orkest 3.50 BBC-Midland Zangers. 4.20 Jazzmuziek (gr.pl.) 4.50 Klein- orkest 5.20 Het Leslie Bridgewater-kwintet en soliste. 6.20 Berichten 6.50 Causerie „Decora ting the Outside of the House" 7.05 BBC-Thea- ter-orkest. 7.50 Gevarieerd programma 8.20 BBC-Symphonie-orkest en solisten 10.— Be richten. 10.25 Causerie „Up against it". 10.40 Geraldo's orkest en solisten 11.3512.20 Geor ge Elrick en zijn Music Makers. KEULEN, 456 M. 6.50 Gramofoonmuziek 7.30 en 8.509.50 Tentoonstellings-orkest 12.20 Bedrijfsorkest 1.35 Omroepkleinorkest 2.30 Fritz Weber's or kest. 4.20 H. Hagestedt's Amusementsorkest en solisten 6.30 Pianovoordracht. 7.20 Omroep orkest 8.30 Omroepdansorkest 9.20 Voor sol daten 10.35 Gramofoonmuziek 10.50 Otto Fricke's orkest en solisten. 12.20—3.20 Geva rieerd nachtconcert. RADIO PARIS. 1648 M. 8.10, 10.10 en 12.35 Gramofoonmuziek 1.50 Zang 2.05 en 3.05 Gramofoonmuziek 4.20 Piano voordracht 4.35 Gramofoonmuziek 5.20 Het Krettly-orkest 6.20 Gramofoonmuziek 8.35 Zang 8.50 Radiotooneel 10.50 Gramofoonmu ziek 11.2012.50 Orkestconcert. BRUSSEL. 322 31. 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 Omroepklein orkest 1.502.20 Gramofoonmuziek 8.20 Om roepkleinorkest en soliste. 10.30—11.20 Dans muziek (gr.pl.) BRUSSEL, 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 Omroepsalon- orkest 1.502.20 Gramofoonmuziek 5.20 Ac- cordeonmuziek 5.35 Omroepsalonorkest en Gramofoonmuziek 6.38 Gramofoonmuziek 6.50 Cabaret 7.35 Wedstrijd 8-20 Omroeporkest 10.30 11.20 Gramofoonmuziek

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 6