Haarlemsche Voetbalbond Officieele mededeelingen KORFBAL KAATSEN zsaös.vs&ri Secretariaat: Duvenvoordestraat 62 Haarlem, Tel. 14569 SPREEKUUR. Gedurende de maand Augustus wordt geen spreekuur gehouden. Zij, die een onderhoud wenschen, worden verzocht dit schriftelijk aan te vragen. BONDSBESTUUR. Vergadering van het Bondsbestuur op Donderdag 1 September a.s., des avonds te 8 uur op het Bondsbureau, o.a. ter voorbe reiding van de competitie. TOETREDEN TOT HET VERBAND VAN DEN H.V.B. Vereenigingen, die tot het verband van den H.V.B. wenschen toe te treden worden verzocht daarvan schriftelijke mededeeling te doen aan het Bestuur van den H.V.B. onder overlegging van een exemplaar van de Statuten en het Huish. Reglement alsmede een opgave van tenminste 35 tot deelname aan wedstrijden gerechtigde leden. JUNIOREN-TOURNOOI OM DEN v. d. AART-BEKER. Het junioren-tournooi om den v. d. Aart beker zal worden gespeeld op Zondag 11 September a.s. op de terreinen van het Heemsteedsche Sportpark. Indeeling en nadere gegevens zijn deze week aan de deel nemende vereenigingen toegezonden. H.H. Secretarissen, die zulks nog niet deden, worden er aan herinnerd, dat de opgave van ten hoogste 15 Junior-leden op het daarvoor bestemde formulier voor of op Maandag 5 September aan het Bondsbureau moeten zijn ingezonden. MIDDENWEEK-COMPETITIE. Bij voldoende deelname zal dit seizoen een Middenweek-competitie worden georgani seerd voor werklooze voetballers. Vereenigin gen aangesloten bij den H.V.B., die in prin cipe bereid zijn met een of meer elftallen aan deze competitie deel te nemen, worden verzocht daarvan voor 15 September schrif telijk mededeeling te doen aan het Bonds bureau onder toevoeging van een alphabeti- sche opgave der deelnemende leden (even tueel „gasten") met vermelding van hun adressen, beroepen en voor ieder de vakver- een iging waarbij het lid is aangesloten. Deze gegvens zijn onontbeerlijk voor mogelijke vrijstelling van controle De wedstrijden zullen bij voorkeur op Dinsdagmiddag worden gespeeld, bij moge lijke terreinafkeuring voor den volgen den Donderdagmiddag opnieuw worden vastgesteld. ELFTAL OPGAVEN SEPTEMBER 1938. De elftalopgaven voor de maand Septem ber moeten voor of op 1 September aan het Bondsbureau zijn ingezonden. Deze opgave moeten worden ingezonden in alphabetische volgorde. SERIEWEDSTRIJDEN. Aan de vereeniging D.I.O. is toestemming verleend voor het organiseeren van serie wedstrijden op 4 en 11 September 1938. ROYEMENTEN. Opgeheven is het royement van P. van Hoof. lid van DeCeO, gepubliceerd in het O. O. van 3 Mei 1937 en overgenomen door den H.V.B. SCHEIDSRECHTERS. Bedankt door den heer H. D. Kist de Ruij- ter Jr., te Haarlem. CANDIDAAT-SCHEIDSRECHTERS. Aangesteld J. W. Hogendijk, Reitzstraat 67 Haarlem. P. Kok, Rijksstraatweg 108 rood. Haarlem. M.'Paardebek, Zijlweg 31 Haarlem. J. Schaap. Potgieterstraat 48, Zandvoort. F. P. Verkroost, Lorentzkade 136 Haarlem. Th. G. Vloemans, Z. B. Spaarne 108 r,. Haarl. J. van der Wissel, Regulierstraat 66 Bever wijk. AANMELDING VAN NIEUWE SCHEIDSRECHTERS. Wederom wordt de aandacht geves tigd op de gelegenheid om tot den H. V. B. als scheidsrechters toe te tre den. Tot op heden hebben slechts enkele personen zich hiertoe aangemeld, hetgeen in verband met de te verwachten uitge breide competities te weinig is. Degenen, die zich alsnog willen opgeven, worden daarom dringend verzocht zich ten spoedigste schriftelijk te wenden tot den Secretaris der Scheidsrechterscommissie, den heer N. J. Twisterling. wonende Bad huisstraat 24, Haarlem. Aanvragen van personen, die den 35- jarigen leeftijd hebben overschreden, zul len als regel niet in behandeling kunnen worden genomen. SCHEIDSRECHTERSKAARTEN. Zaterdag 3 September 1938 (van 5 tot 5.30 uur) groep A tot en met Z. OVERSCHRIJVINGEN. Verzoeken om toestemming tot het spelen voor een andere vereeniging zullen slechts in behandeling worden genomen, indien be langhebbende als lid bij den H.V.B. voor het loopende seizoen is ingeschreven en bij de aanvrage wordt overgelegd een verklaring van het Bestuur der nieuwe vereeniging, dat hij volgens de bepalingen van het reglement dier vereeniging als lid is aangenomen. Aanvragen. De navolgende verzoeken om toestemming tot het spelen voor een andere vereeniging zijn ingekomen. Bezwa ren tegen inwilliging van het verzoek moe ten binnen zeven dagen na heden, schrifte lijk en met vermelding der bezwaren ter kennis van het Bondsbestuur worden ge bracht. 958 Adriaan de Kroon, wonende Van der Duijnstraat 3 Haarlem van Hillegom naar Swastika. 959 Chef Pirets, wonende De Genestetstraat 16 Haarlem, van EDO naar DeCeO. 960 Marinus Stevens, wonende Vijfhuizen- straat, 6rd Haarlem, van RCH naar DeCeO. 961 Max van Everdlngen, wonende Plata- nenlaan 9 a, Bloemendaal van Hilver sum naar WH. ADSPIRANTEN-VOETBAL. Op Vrijdag 2 September zal des avonds te 8 uur in Hotel de Leeuwerik: Kruisstraat te Haarlem door de Commissie voor voor Ad- spiranten-voetbal een bijeenkomst worden gehouden met de leiders voor adspiranten wedstrijden die zich daarvoor beschikbaar stelden. H. H. Scheidsrechters, die zich, zon der vergoeding van kosten, alsnog voor het leiden van adspiranten wedstrijden op Zaterdagmiddag beschikbaar kunnen stellen zijn op deze bijeenkomst hartelijk welkom. CONSULS VAN DEN HAARLEMSCHEN VOETBAL BOND. Seizoen 19381939. Hoofdconsul W. G. van Donselaar, Bakker straat 2a rood, Haarlem. Terrein der Vereeniging H.F.C., naam en adres van den Consul: Mr. H. v. d. Berg, Burg. Sandbergstraat 8 Haarlem. Haarlem: A, M. Tijsseling, Kinderhuis- vest 5, Haarlem, Tel. 11171. R.C.H.: A. Scheen, Lijsterbeslaan no. 17, Heemstede, Tel. 29415. Gem. Terrein Kleverlaan: P. Parson, Spa renbergstraat 12. Haarlem, Tel. 10362. Gem. Terreinen Vergierdeweg, Schoten. E.H.S., I.V.O.D.W.O., Ripperda, VL Vogels: J. W. Halderman, Bandoengstraat 19, Haar lem. E.D.O., Gem. Terrein v. Nesstraat: J. M. A. Schijvenaar, Zomerstraat 37, Haarlem. Stormvogels, V.S.V.: J. H. Martens, Edi- sonstraat 13, IJmuiden, Tel. 5519. Spaarnestad, Gem. Terrein v. Oosten de Bruynstraat: M. Ponsteen. Emmastraat 9, Haarlem. Spaarndam, V.V.H., Swastika: D. Vring, Overtonweg 27, Haarlem. Bloemendaal: Adr. Cassee, Straatweg 19, Bloemendaal, Tel. 22265. D.I.O., T.H.B., KennemerlandC. v. d. Reep, Noorder Tuindorplaan 21, Haarlem. D.O.A., Spaarnevogels, V.O.G., Heemstede, Johez, S.V. '34: W. H. Numan, Kastanje laan 24, Heemstede. Zandvoort, Zeemeeuwen: S. Verloop, Hal testraat 38 Zandvoort, Tel. 31. Beverwijk, Kennemers, V.V.B.: H. v. Dorp, Westerhoutweg 6 Beverwijk. KinheimV.G.S., V.J.B. W. Berghuis, Wijkerstraatweg 32, Velsen (N.), Tel. 2301, Beverwijk. Hillinen, Hillegom, S.I.Z.O.: A. S. v. d. Hulst, Treslongstraat 3 Hillegom. E.T.O.: R. G. C. Hoffslag. Nieuweweg 5. Hoofddorp, Tel. 260 (K.540) Hotel „De Landbouw". Halfweg, Z.S.V.: A. Bloemer Pzn., IJweg 11, Halfweg. Droste, D.S.K.: H. P. de Kiefte, Damast straat 9, Haarlem. D.K.T.. Kenau: Joh. Hendriks, Vijfhui- zerweg 506, Vijfhuizen, Tel. 2534. DeCeO: J. F. Geerlings, Hof van Egmond 27 Haarlem. R.C. „Brederode", V.V.IJ., De Kemphaan, Waterloo: G. J. Bremerkamp, Hagelinger- weg 191, Santpoort, Tel. 265. Nieuw-Vennep B. RoodenburgGele- vinkstraat 17, Nieuw-Vennep. BEKENDMAKING BIJ AFKEURING VAN TERREINEN. Indien een terrein voor een wedstrijd van den H.V.B. wordt afgekeurd zal daarvah mededeeling worden gedaan aan verschil lende centrale punten. Dit geldt niet voor z.g. plaatselijke ont moetingen. Onder „plaatselijke ontmoetingen" worden verstaan wedstrijden welke gespeeld worden tusschen elftallen uit eenzelfde gemeente afkomstig, alsmede wedstrijden tusschen elf tallen van vereenigingen uit: Haarlem en Bloemendaal; Haarlem en Heemstede; Sant' poort en Velsen; Santpoort en IJmuiden. Velsen en IJmuiden; Velsen en Beverwijk; Beverwijk en IJmuiden. Voor deze wedstrijden keurt de scheids rechter het terrein. Terreinafkeuringen voor wedstrijden bui ten Haarlem zullen zoowel te Haarlem als in de gemeente waar moet worden gespeeld en omgekeerd worden bekend gemaakt aan de navolgende adressen: Voor Haarlem: bij Sigarenmagazijn „Tre- dor", Rijksstraatweg 88 Haarlem-Noord; bij Hotel Spoorzieht, Kruisweg 18; bij Dag blad „De Telegraaf", Gr. Houtstraat 148; bij B. van Odijk, Amsterdamstraat 12 (Siga renmagazijn). Te Bloemendaal: bij den heer C. Cassée, Bloemendaalscheweg 4a. Te Beverwijk: bij Kennemer Courant, Breestraat. Te Halfweg: bij Café Greeven. Te Heemstede: bij den heer F. Rot, Raad huisstraat 88. Te Hillegom: bij Café „Zomerzorg", Meer straat 70. Te Hoofddorp: bij den heer R. G. C. Hoff- schlag, Nieuweweg 5. Te Nieuw-Vennep: bij den heer J. de Groot, Café „De Gouden Leeuw". Te Santpoort: bij den heer G. Vellinga, Rest. „De Weijman". Te Spaarndam: bij den heer A. J. Oud, Pol. Te Velsen (Pont)bij den heer W. Berg huis', Wijkerstraatweg L. 32. Te Vijfhuizen: bij den heer J. Willemse, Graanhandel. Te IJmuiden: bij den heer Tellier, Oranje straat 1 hoek Kanaalstraat en bij den heer R N. Blok. Kennemerlaan. Te IJmuiden-Oost: bij den heer Th. Cra mer, Kalverstr. 26 (uitsluitend voor V.S.V.). Te Zandvoort: bij den heer S. Verloop. Haltestraat 38. KLEEDING EN LIGGING DER TERRi IN' VAN DE VEREENIGINGEN AANGESLOTEN BIJ DEN H.V.B. Beverwijk: wit shirt, roode broek; terrein St. Ar.gtendijk, te bereiken langs Breestraat en Munnikenweg. Bloemendaal wit shirt, witte broek, geringde kousen; Brederodelaan hoek Berg weg te Bloemendaal. R.C. Brederode: blauw shirt, met witte kraag en manchetten, zwarte broek; terrein ingang einde Terrasweg, Santpoort. Damiaten: Wit shirt, zwarte broek, Gem. terrein, Vergierdeweg. DeCeO: wit shirt met roode staande mid- denbaan, kraag en manchetten, zwarte broek; terrein Schalkwij kerweg, ingang naast No. 125, wegwijzer aanwezig. D.I.O.wit shirt met roode baan, witte broek; terrein Ramplaan, Overveen, eind punt buslijn C. D.O.A.: rood-wit shirt, zwarte broek; terrein Sportpark Heemstede. Droste: rood shirt, zwarte broek, Oude- weg t.o. Gasfabriek. D.K.T.: rood shirt, zwarte broek; terrein Domineeslaan hoek Spaarnwouderweg. D.S.K.: zwart shirt, witte kraag en man chetten. witte broek; terrein Oude Weg bij Gasfabriek. E.D.O.: rood-zwart shirt, zwarte broek; terrein Noorder Sportpark, Van Nesstraat, Haarlem (N.). E.H.S.: wit shirt, met verticale roode baan, roode broek, kousen met rood-witte omsla gen, terrein Vergierdeweg, laatste terrein rechts. E.T.O.: wit shirt, roode broek, Gem. Sport terrein, Prins Hendriklaan, Hoofddorp. Haarlem: blauw shirt, roode broek; ter rein Rijksstraatweg b. d. Jan Gijzenvaart. H.F.C.: wit shirt, blauwe broek, terrein Spanjaardslaan. Halfweg: roode trui, blauwe broek; ter rein IJweg, Zwanenburg. ..Heemstede: wit shirt, zwarte broek; ter rein Glipperweg, Tramhalte „De Dageraad", Heemstede. Hillegom: wit shirt met zwarte baan en manchetten, zwarte broek, zwart-witte kou sen; terrein Weeresteinstraat, tramhalte Pa trimonium, Hillegom. Hillinen: blauw shirt, blauwe broek met blauw-witte kousen; terrein Jhr. Mockkade. achter Zweminrichting, Hillegom. .V.O.-D.W.O.: blauw-wit geblokt shirt, roode broek, zwart geringde kousen; terrein Vergierdeweg naast Nieuwe Begraafplaats. Kenau: zwart shirt met roode band, zwarte broek; terrein Ringdijk. Haarlemmermeer 500 m. links van nieuwe brug einde Zomer- vaart, richting Schiphol. De Kennemers: rood shirt, zwarte broek; in het Gem. Sportpark, Corn. Amsestraat, spelen de elftallen 1 tot en met 9 en Ju nioren A, Adspiranten A en B, ae overige elftallen spelen op het terrein „Hofland", te bereiken langs Breestraat, Munnikenweg, Hoflanderweg voorbij het sportterrein „Dem" circa 20 minuten loopen. Kemphaan: licht blauw shirt, witte broek donkerblauwe kousen; terrein Duin- en Kruidbergerweg, Santpoort nabij station Driehuis-Westerveld. Kinheim: geel-zwart shirt, zwarte broek v. Gelderen's Sportpark te Velsen-N. Nieuw-Vennep rood-wit shirtwitte broek; terrein Previnaireweg, bij het station. R.C.H.: blauw-zwart gestreept shirt, witte broek; terrein Sportparklaan te Heemstede, eindpunt lijn 1 N.Z.H.T.M. Ripperda: oranje shirt, witte broek; ter- rei Vergierdeweg bij Muiderslotplein. S.V. '34: rood shirt, zwarte broek, zwart- roode kousen; Sportpark Heemstede. Schoten: geel-zwart shirt, witte broek; terrein Vergierdeweg. Spaarndam: wit shirt, blauwe broek met witte bies; terrein Slaperdijk, einde Ver gierdeweg. Spaarnestad: rood shirt, blauwe broek; Gem. terrein v. Oosten de Bruijnstraat. Spaarnevogels: oranje-zwart shirt, zwarte broek; Sportpark, Heemstede. Stormvogels: blauw shirt, witte broek: terrein einde Napierstraat, IJmuiden. Swastika: korenblauw shirt, witte broek, blauwe kousen; terrein Vergierdeweg, hoek Slaperdijk. T.H.B.: wit shirt met verticale groene baan; donkerblauwe broek; terrein Boeken- rodeweg, Aerdenhout. VI. Vogels: wit shirt, zwarte broek; aan den Vergierdeweg bij E.H.S.-terrein. V.O.G.: groen-wit geblokt shirt, witte broek; Sportpark Heemstede. V.V.H.: blauw-wit verticaal gestreept shirt; blauwe broek; terrein Muiderslotweg, Haar lem-N., nabij eindpunt bus 3. V.S.V.: rood shirt, witte broek; terrein einde v. d. Helststraat, IJmuiden. V.V.B.: blauw shirt, roode broek; terrein Koningsweg Velsen-Noord bij Spoorweghalte Velsen-Hoogovens. Waterloo: rood-wit gestreept shirt, witte broek; terrein Landgoed „Waterloo", Drie- huizerkerkweg, 2 min. van Westerveld voorbij den Zeeweg. Zandvoort: geel-blauw gestreept shirt; zwarte broek; Sportpark Vondelstraat, Zand voort, Tel. 100. Zeemeeuwen: oranje shirt, zwarte broek; terrein Vondelstraat, Zandvoort. Zaterdag-competitie. Johez: wit shirt, roode broek; Sportpark, Heemstede. Kennemerland: oranje shirt, zwarte broek; Dio-terrein, einde Ramplaan, Overveen. S.I.Z.O.: oranje shirt, zwarte broek; ter rein Jhr. Mockkade, Hillegom. Tweede Jeugd: wit shirt, zwarte broek; Gem. terrein, Noorder Sportpark. Telefonia: rood shirt met zwarte kraag; zwarte broek; Gem. terrein, Vergierdeweg. V.E.W.: blauw shirt met witte kraag en manchetten; zwarte broekGlipperweg Heemstede-terrein. V. G. S.: geel-blauw shirt, zwarte broek; v Gelder's Sportpark te Velsen-Noord, bus halte Watervlietstraat. V.J.B.blauw shirt met gele kraag, zwarte broek en blauw-geel geringde kousen; Park Rooswijk te Velsen-N. V.V.R.A.: rood-wit gestreept shirt, zwarte broek; Gem. terrein, Noorder Sportpark. V.V.IJ.: wit shirt met zwarte baan, zwarte broek; terrein Driehuizerkerkweg, vlak bij de Verloren van Themaatlaan, links afslaan, de Tolsduinerweg in, Landgoed van Vliet bij Velserbeek. Z.S.V.: groen shirt met horizontale witte band, witte broek: terrein IJweg te Zwanen burg. TERREIN-COMMISSIE. Door bovengenoemde commissie zal spoe dig een aanvang worden gemaakt met de keuring van de terreinen, kleed- en wasch- gelegenheden, alsmede het inspecteeren van de verbandtrommels. De vereenigingen worden herinnerd aan het Bestuursbesluit van 29 Juli 1927, luiden de „Wanneer het de Terrein-Commissie blijkt dat de terreinen en het zich daarop bevin dende materiaal, alsmede de verbandtrom- mei niet voldoen aan de eischen, zal op voorstel van de Commissie voor eiken keer geconstateerd verzuim 2.50 boete worden opgelegd. Indien reeds bij de eerste keuring blijkt, dat de doelen, de doel- en strafschopgebie den enz. niet aan de juiste afmetingen vol doen en de doelnetten niet zijn uitgehangen of in verwaarloosden toestand verkeeren zal eveneens de oplegging van de vorenge noemde boete aan het Bondsbestuur voor gesteld worden. De vereenigingen zijn verplicht zorg te dragen, dat bij een keuring een vertegen woordiger hunner vereeniging aanwezig is. In herinnering wordt gebracht het Be stuursbesluit van 4 September 1931, dat voor alle competitiewedstrijden of daarmede ge> lijk te stellen wedstrijden, uitgezonderd de adspirantenwedstrijden, de doelen van doel netten moeten voorzien zijn, en het Be stuursbesluit van 4 Maart 1932, dat de ter reinen voor de le klasse competities op de minimum afmetingen van 101 bij 64 meter behooren te zijn uitgezet. De diverse afmetingen zijn als volgt Doelen Hoogte 2.44 meter, breedte 7.32 meter, ter wijl de maximum frontbreedte van de doel palen en van de dwarslat 121/a cM. en van hout moet zijn. De doelnetten moeten ruim en gaaf zijn, behoorlijk aan den grond, palen en dwars- latten bevestigd zijn en vóór de eventueel aanwezige doelschotten neervallen. De doel- schotten behooren dan op plm. 2xh. a 3 M. afstand achter de doelen geplaatst te zijn. Doel- en strafschopgebieden Resp. 5' 2 en 16l/z Meter, gemeten vanaf de binnenzijde van den doelpaal en doellijn; terwijl de binnenzijde, dus voorzijde, van de doellijn samenvalt met den voorkant van de doelpalen. Bovendien moet buiten het straf schopgebied een cirkelboog aangebracht worden, getrokken met een straal van 9.15 Meter van het strafschoppunt af. Strafschoppunt 11 Meter, gemeten van de binnen-voorzij de van de doellijn. Middencirkel Te trekken om het middelpunt van het speelveld, met een straal van 9 Meter. Vlaggestokken Behooren lVa Meter boven den grond uit te steken en van hout te zijn en mögen van boven niet in een punt eindigen; bij elke hoekvlag een kwartcirkel met een straal van 91 cM. te trekken. Omrastering Bij aanwezigheid van een omrastering, dient die op pl.m. 4 Meter afstand van de zij- en doellijnen verwijderd te zijn en min stens de hoogte te hebben van 1 Meter. Kleedgelegenheden De kleed- en waschgelegenheden, alsmede de W.C.'s behooren steeds waterdicht en tochtvrij te zijn en in zindelijken staat te verkeeren en van heele ruiten te zijn voor zien. Nadrukkelijk wordt er op gewezen, dat gedurende het geheele seizoen hieraan stipt de hand moet worden gehouden op straffe van een boete-oplegging en afkeuring van de terrein-inrichting. In de kleedkamers is zorg te dragen voor voldoende ventilatie, licht, zitplaatsen, ste vig bevestigde kapstokken en bij niet aan wezig zijn van een houten vloerbedekking, een voetenplank van minstens 40 cM. br. langs de wanden. Bovendien moet voor den scheidsrechter, als geen aparte kleedgelegenheid voor hem is gereserveerd, voldoende ruimte in de kleedkamer voor berging van zijn kleeding vrijgehouden worden en diens plaats op dui delijk zichtbare wijze worden aangeduid. De kleedkamers moeten zoowel van binnen als van buiten tijdens den wedstrijd afgesloten kunnen worden. De waschgelegenheden dienen, wanneer deze eventueel achter de kleedgelegenheden zijn aangebracht, tegen regen en wind be schut te zijn; terwijl steeds een behoorlijk aantal roestvrije waschbakken en leiding- of pompwater ter beschikking moet zijn. Inhoud verbandtrommel Ingevolge art. 27 Reglement competitie wedstrijden behoort bij iederen wedstrijd een verbandtrommel ter beschikking te zijn volgens de vastgestelde inhoud bij bestuurs besluit van 26 Maart 1925. De verbandtrommel moet minstens be vatten 2x2 snelverbanden no. 1 en 2, 2 pak jes watten (Bruns), 3 gaaszwachtels, 6 vei ligheidsspelden, 1 brief spelden, 1 knievor- mige roestvrije schaar, 1 groote driekante doek, l doosje hechtpleister 4 cM„ 3 houten eenigszins holle spalken 40 bij 9 cM., 3 bord papieren spalken 40 bij 9 cM. en 1 vette wattenrol 2 M. bij lOcM. Correspondentie betreffende de terrein en kleedgelegenheden steeds te richten aan den secretaris van de Terrein-Commis sie J. A. van Gemerden, Stadionweg 246 huis, Amsterdam-Zuid. WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR HET JUNIOREN-TOURNOOI OM DEN v. d. AART-BEKER. Zondag 11 September 1938, terreinen Heemstcedsch Sportpark. Aan- Wed- vang strijd- wedstr. No. le Ronde: 9.30 u.1. SpaarnevogelsRCH. 2. EHS—Hillegom. 7. HaarlemDIO. 8. WH—EDO. 11. Spaarndam—Halfweg. 13. HFCDOA. 14. DeCeOSchoten. 10.u.3. De KennemersDSK. 4. WB—Heemstede. 5. StormvogelsBeverwijk. 6. VSV—VI. Vogels. 9. ZandvoortTHB. 10. KinheimHillinen. 12. BloemendaalZeemeeuwen. Herkansingsronde 10.30 u.15. VerL 1—Verl. 7. 16. Verl. 2—Verl. 13. 17. Verl. 14—Verl. 8. 18. Verl. 9—Verl. 3. Tusschenronde: 22. Winn. 7—Winn. 2. 23. Winn. 1—Winn. 11. 24. Winn. 13Winn. 8. Herkansingsronde 11.— u.19. Verl. 5—Verl. 12. 20. Verl. 6—Verl. 10. 21. Verl. 11—Verl. 4. Tusschenronde: 25. Winn. 3—Winn. 14. 26. Winn. 12—Winn. 4. 2e Ronde: Winn. 10Winn. 5. Winn. 9Winn. 6. Winn. 17—Winn. 23. Winn. 24Winn. 15. Winn. 18Winn. 16. Winn. 19Winn. 22. Winn. 26Winn. 20. Winn. 21—Winn. 25. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 3e Ronde: 1.30 u. 35. Winn. 29—Winn. 27. 36. Winn. 28—Winn. 30. 37. Winn. 33—Winn. 31. 38. Winn. 32—Winn. 34. Halve eindstrijd: 2.— u.39. Winn. 35—Winn. 38. 40. Winn. 37—Winn. 36. Eindstrijd: 3.— u.41. Winn. 39—Winn. 40. Belangrijke mededeeling. Nadrukkelijk wordt de aandacht van de heeren Leiders er op gevestigd zich na afloop van eiken wedstrijd bij de Wedstrijdleiding (Restaurant) te vervoegen, ten einde aan wijzingen te ontvangen op welk terrein even tueel de volgende wedstrijd zal worden ge speeld. Het is ten strengste verboden zonder op dracht van de Wedstrijdleiding eigenmach tig kleedkamers in gebruik te nemen. HAARL. KORFBALBOND. Sport Vereent. Secretaris J. A. de Vries, Bruno Klauwers straat 5, Santpoort (S.) Wedstrijd-secretaris: B. Jonker, Duin en Kruidbergerweg 17, Driehuis. Terrein: nabij de Ruïne van Brederode. De S. V.-Rohda-dag op 21 Augustus en de réunie in „Vreeburg" van beide clubs zijn uit stekend geslaagd. Op Zondag 4 September spelen drie twaalf tallen op de Lustrum-serie-wedstrijden van den Amsterdamschen Korfbalbond. Hiervoor wordt een fietstocht georganiseerd, waaraan allen kunnen deelnemen. Op Zondag 11 September wordt aan de Zo- mervaart te Haarlem een Oosterkwartier Sport Vereent-dag gehouden. Alle nadere bijzonderheden zullen de S.V.- Klanken deze week vermelden. Voorgesteld door M. Rip als junior-lid: v. d. Hage, Haarlem. Aangenomen als leden: J. Bilder, B. Bos man en R. v. d. Berg. Animo—Ready. Waarn. secretaris D. ter Haak, Barendse- straat 29. Gespeeld 22 Augustus; Animo-Ready comb.- Haarlem-comb. 33. 23 Augustus Animo-Ready adsp.T. H. B.- aösp. 72. 27 Augustus Animo-Ready-comb.Onder Ons 62. Te spelen30 Augustus op ons veld te 7 uur Animo-ReadyT.H.B. 1. Voor de adspiranten zal een wedstrijd aan gevraagd worden. Opgaven voor deelneming aan de seriewed strijden van K.V. te Alkmaar op 4 Septem ber a.s. moeten vóór 31 Augustus in het be zit zijn van den wedstrijdsecretaris. Aangenomen als lid: de heer J. van Andel. Aangenomen als lid: mej. C. van Brugge en de heer F. van Altena. Als adspirant-ïid R. Brand. H. K. C. Haarlem. Secretaris A. M. Brakel, Mr. Cornelisstraat 12. Gespeeld 28 Augustus; Haarlem op de se ries van Vicus Orientis, O. K. 2Haarlem 2—2; PhoenixHaarlem 22; FluksHaar lem 01. Om den 3en en 4en prijs Haarlem- Flora 02; Haarlem 4e prijs. Gespeeld 22 Augustus: Alw. R.Haarlem 3—3. Te spelen 31 Augustus: Adsp. Haarlem Onder Ons aan de Kleverlaan om 2.15 uur. Zaterdag 3 Sept. Haarlem B-adsp.Oos terkwartier B. om 2 uur, Haarlem-A-adsp. Oosterkw. A om 3 uur. Beide wedstrijden aan de Kle veria an. Zondag 11 Sept, speelt Haarlem I de eerste comp. wedstrijd om 12 uur tegen Z. K. V. in Zaandam. Autotocht a.s. Zondag naar de Veluwe, ver trek om 7 uur van het Soendaplein. Om 11 uur wordt de wedstrijd gespeeld tegen de To- vers. Oefenen: Dinsdagavond laatste oefenavond. Leden oefenen voortaan Zondags van 24V'2 uur, gedurende de maand September aan de Kleverlaan, adspiranten Zaterdags van 24'A uur eveneens aan de Kleverlaan. Wedstrijden te Zeist. Zondag 4 September houdt de kaatsclub „Zeist", op het sportterrein aan den Koppel- weg een grooten nationalen kaatswedstrijd. De volgende afdeelingen zullen hieraan deelne- Men: Amsterdam, Den Haag, Rotterdam. Utrecht, Amersfoort. Hilversum, Koog a. d. Zaan en Haarlem.

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 12