albert mm 28, 22 35, Het eeuwfeest der firma J. J. Beijnes. HONGER MAAKT RAUWE BOONEN ZOEÏ Van der Linden's Bakkerijen 33 22 WOENSDAG 2 NOVEMBER 1938 HAARLEM'S DA'GBEAD 6 FAILLISSEMENTEN. Door de Arrondissements-Rechtbank te Haarlem zijn de volgende failissementen uit gesproken op Dinsdag 1 November 1938. 1. C. de Haan, koopman in ongeregelde goe deren. wonende te Haarlem, Jan Haringstraat 34. Curator Mr. J. O. Baron te Beverwijk. 2. M. P. Zwaaneveld, kioskhouder, wonende te Overveen, gemeente Bloemendaal, Domp- vloedslaan 31. Curator Mr. E. van Tuinen te Driehuis, gemeente Velsen. 3. J. Brassinne, dans- en schermleeraar, wo nende te Haarlem, Raamsingel 30. Curator Mr. O. H. van Wijk te Heemstede. 4. W. A. Houthuyzen, garagehouder, wonende te Hillegom, Meerstraat 122, zaak drijvende Hoofdstraat 141. Curatrice Mej. Mr. C. H. Deknatel te Haarlem. 5. P. J. Christiaans, courantenbezorger, wo nende te Haarlem, Goetzeestraat no. 18. Cu rator Mr. H. J. Pot te Haarlem. Rechter-Commissaris in de faillissementen sub lo t/m 4 Mr. E. J. W. Top te Haarlem; in sub 5o Mr. C. G. Bijleveld te Haarlem. Wegens gebrek aan actief werd opgeheven het faillissement van L. E. Neele, timmerman en aannemer, wonende te Haarlem, Schoter- weg 64rood. Curator Mr. J. A. B. Sanders te Beverwijk. Door het verbindend worden der Uitdee- lingslijst is geëindigd het faillissement van: F. van Dansik, kantoorbediende, wonende te Haarlem, Heussensstraat no. 44. Curator Mr. C. Blankevoort te Haarlem. HAARLEMSCHE AMATEUR-FOTOGRAFEN VEREENIGING. Voor de Haarlemsche Amateur-Fotografen Vereeniging zal voor leden en genoodigden op Donderdag 3 November de heer Mr. D. Haaiman, de bekende kleinbeeldwerker te Utrecht, een lezmg met projectie houden welke als titel draagt: „Nieuwe mogelijkheden der kleinbeeldfotografie door kleurenopnamen in hoog- en laagland". Er is gezorgd voor een speciale projector teneinde de lichtbeelden geheel tot hun recht te doen komen. De lezing wordt gehouden in het clublokaal Gedempte Oude Gracht 104. IJSHOCKEY. ANTWERPEN—A. IJ. H. C. (4—4). Ter gelegenheid van de opening van een nieuwe kunstijsbaan in het Sportpaleis te Antwerpen is er Dinsdagavond voor een tal rijk publiek een ijshockey wedstrijd gespeeld tusschen een Antwerpsche ploeg en de Am sterdamsche IJshockey Club. De wedstrijd eindigde in een 44 gelijk spel. COR KINT. Uit Kopenhagen: Tijdens de internationale zwemwedstrijden, welke Dinsdagavond te Ko penhagen zijn gehouden, heeft Cor Kint van de Zwemclub Rotterdam een nieuw wereldrecord op de 100 M. rugslag voor dames gevestigd, door dezen afstand af te leggen in den tijd van 1 min. 13.5 sec. Hiermede verbeterde zij dus het oude wereldrecord, dat met 1 min. 13.6 sec. op naam stond van Nida Senff (A.D.Z.), gevestigd op 25 October 1936 te Diisseldorf, met 0.1 sec. Deze prestatie beteekent natuurlijk tevens een nieuw Nederlandsch en nieuw Europeesch re cord. horst, commissaris, ir. H. J. M. Bekkers, direc-» teur, allen der Beijnes-fabrieken, mr, dr. A. baron Röell, Commissaris der Koningin in Noord-Holland, dr. J. E. baron De Vos van Steenwijk, burgemeester van Haarlem, prof. dr. ir. J. Goudriaan, president-directeur der Ned. Spoorwegen, ir. W. Hupkes, directeur der Ned. Spoorwegen, ir. H. Freijdonck Oesinge .directeur van het Techn. Bureau van het Dep. van Koloniën, dr. H. van Ma nen, oud-directeur der Ned. Spoorwegen, G. P. J. Caspers, voorzitter van de Vereen, van N. I. Spoor- en Tramwegen, ir. E. Bolleman Kijlstra, hoofdingenieur der Ned. Spoorwegen, ir. A. G. de Koningh, chef van de Centr. Werkplaats der Ned. Spoorwegen, jhr. ir. O. C. A. van Lidth de Jeude, voorzitter van het Kon. Inst, van Ingenieurs; ir. W. Cool, alg. secretaris van het Kon. Inst, van Ingenieurs, dr. ir. J. G. J. C. Nieuwenhuis, voorzitter van de Vereen, van Tramwegen en Autotrans portdiensten, J. J. Swens,, voorzitter van de Kamer van Koophandel, ir. J. H. Telders, voorzitter van het Dep. Haarlem van de Mij. van Nijverheid en Handel, ir. M. H. Damme, directeur van Werkspoor N.V., dr. ir. J. J. Borren, voorzitter van de Afd. Haarlem van den Metaalbond, J. J. M. H. M. Asselberghs, directeur van het Ned. Spoorwegmuseum, H. J. van Born, voorzitter van den Alg. Ned. Metaalbew. Bond, J. van den Brink, voorzitter van den Ned. R.K. Metaalbew. Bond, H. Hordijk, voorzitter van den Chr. Metaalbew. Bond in Nederland, ir. G. O. J. van Ditzhuij- zen, ir. J. W. .Dröge. J. H. Grootveld, F. M. Schneider, procuratiehouders, A. J. Lips, oud ste teekenaar-constructeur, J. Steeman, oud ste werkmeester, H. Meijerhoff, voorzitter van de Commissie van Overleg der Beijnes-fabrie ken. Tijdens dit diner bracht de R.-K. Harmonie „Caecilia" onder leiding van den directeur, den heer S. A. Noom, aan het gezelschap een serenade. Dank zij het fraaie herfstweer was de belangstelling voor dit concert zeer groot! Op den vluchtheuvel en op het trottoir woon de een groot gedeelte van het personeel de serenade bij. De feestgenooten kwamen eenige oogenblik- ken op het balcon, om de muzieknummers aan te hooren; zij toonden zich voor deze muzikale hulde zeer dankbaar. Een deputatie uit het personeel ging naar binnen om aan de directie een bloemstuk te overhandigen. De heer H. Riedeman voerde daarbij het woord. Hij merkte op, dat het personeel zich ten zeerste verheugd had over de aan den directeur verleende Koninklijke onderscheiding; spreker hoopte dat het hem gegeven mocht zijn, vele jaren deze onder scheiding te dragen en dat het een spoorslag zou zijn om op den ingeslagen weg voort te gaan. De heef Bekkers dankte met een harte lijk woord. Hij zei, dat met deze onderschei ding eigenlijk het geheele personeel gehuldigd was. Met deze uitstekend geslaagde serenade be hoorde dit eeuwfeest van de firma Beijnes, dat voor de gemeente een dag van historische beteekenis geworden is, weer tot het verle den. Drukbezochte receptie en serenade. Minister M. P. L. Steenberghe spelt den directeur der Kon. Fabrieken van Rij tuigen en Spoorwagens J. J. Beynes N.V., ir. H. J. M. Bekkers, het onderscheidings- tecken van Officier in de Orde van Oranje Nassau op de borst. In de hal van het kantoorgebouw aan het Stationsplein, waarin honderden prachtige bloemstukken stonden, hielden commissa rissen en directie van de Kon. Fabrieken van Rijtuigen en Spoorwagens J J. Beijnes N.V. Dinsdagmiddag van drie tot vijf uur receptie ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan der firma. Ontelbaar was het aantal personen, dat gelukwensclien kwam aanbeiden, o.a. Mr. Dr. A. baron Röell, Commissaris der Konin gin; Dr. J. E. baron De Vos van Steenwijk en Mr. A. Wesstra, resp. burgemeester en gemeen te-secretaris van Haarlem; de heeren W. J. B. van Liemt, A. G. Boes, M A. Reinalda en E. van der Wall, wethouders van Haarlem; Prof. Dr. J. Goudriaan en ir. W. Hupkes, resp. president-directeur en directeur der Neder- landsche Spoorwegen; ir. H. van Maanen, oud-directeur der Ned. Spoorwegen; de heer Schouten, directeur Ned. Metaalbond; ir. B. B. C. Felix namens de Directie der Haagsche Tramweg Maatschappij; de heer J. Reyziger namens minister-president Dr. H. Colijn; de heer A. C. Beyer, vertegenwoordiger van de Stoomvaart Maatschappij Nederland; de heer C. Barlage, directeur der Rotterdamsche Lloyd, luitenant-generaal J. P. J. van Werne, na mens het departement van Defensie; de heer II. Freydonck Oesinge, namens het departe ment van Koloniën; de heer J. W. G. de Baes, hoofd-ingenieur bij dit departement; Dr. L. G. Kortenhorst, lid der Tweede Kamer; Mr. A. Bruch; Mr. Dr. F. A. Bijvoet; bestuursleden van het Verbond van Nederlandsche Werk gevers; het dagelij ksch bestuur der af deeling Haarlem van den Alg. Ned. Metaalbewerkers- bond; Mi'. T. M. Westerwoudt, directeur Cor respondent Haarlem der Nederlandsche Handel Maatschappijde Hoog-eerw. heer Pe- baan F. Filbry; de Hoogeerw. heer H. J. C. Sondaal, Deken van Haarlem; ir. A. G. de Koningh namens de directie der Centrale Werkplaats; de Broeder-overste van het Zie kenhuis St. Johannes de Deo; de heer J. C. Wienecke, de vervaardiger der bronzen pla quettes, die Dinsdagmorgen door het personeel der firma Beynes aan de directie geschonken zijn; vertegenwoordigers der hoofdbesturen van den Chr., R.K. en Alg. Ned. Metaalbewer- kersbond; de heer G. P. J. Caspers, directeur der Semarang Stoomtram Maatschappijver tegenwoordigers van het Verbond van Neder landsche Werkgevers; de heeren ir. M. H. Dam me, M. Triebeis en H. M. van Unen, resp. di recteur, oud-directeur en oud-adjunctdirecteur van Werkspoor; de heeren Mr. J. B. Bomans en ir. W. Fuhri Snethlage namens den Eco- nomisch-Technischen Dienst in Noord-Hol land; de heer Bolleman Kijlstra, chef van de afdeeling Tractie en materieel der Nederland sche Spoorwegen; de heer B. van Kreel, direc teur der Deli Spoorweg Maatschappij; de heer J. Ringers, directeur der Ned.-Ind. Spoorweg Maatschappij; ir. W. J. Burgersdijk, directeur der N.Z.H.T.M.; de heer W. F. van Dijk, direc teur der Haarlemsche Scheepbouw Maat schappij; de heeren P. J. van Zwieten en ir. F. C. Dufour, resp. directeur en oud-directeur der Haarlemsche Machiixefabriek v. h. Gebr. Figee; de heer L. C. van Doorn, stationschef te Haarlem; ir. Plate en de heer A. Bierens de Haan namens het hoofdbestuur der Ned. Maatschappij van Nijverheid; Jhr. F. Teding van Berkhout, namens de directie der Twent- sche Bank; de heer E. W. Waalop. directeur der Middenstandsbank te Haarlem; de heer H. Agterop, secretaris van den Bis schop van Haarlem; Dr. E. A. M. Dx*oog, wethouder te Heemstede; ir. M. H. Maas. directeur van Openbare Werken; de heer J. Vader, directeur der Arbeidsbeurs de heer J. A. A. Ochtman. directeur der Ge meentelijke Gasfabriek en Duinwaterleiding; de Hoogeerw. heer Th. Vlaar, rector van het R.-K. Lyceum; Mej. Dr. G. H. Kurtz, ge- meente-archivaresse; de heer A. L. Henge- veld, directeur der Ambachtsschool; de heeren C. ten Boom. L. Lamp en Th. S. J. Hooy na mens de Middenstands-Centrale; de heer W. Graadt van Rogg, secretaris Ned. Jaarbeurs te en commissaris der firma Beynes die een plaat in lijst van den eersten spoortrein te Amstei-dam van 1839 aanbood. De heeren J. J. Swens, voorzitter, J. A. Krui mel, voorzitter der afdeeling Grootbedrijf, H, J. L. Klein Schiphorst, vooi*zitter der afdee ling Kleinbedrijf, Jhr. Dr. J. C. Mollerus, secretaris en Mr. Verheus, adjunct-secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken, boden eveneens gelukwenschen aan. Bij monde van den heer Swens werd aan de firma Beynes de zUveren legpenning der Kamer aangeboden. Alle bezoekers werden door den heer J. H. Grootveld, procuratiehouder, aangediend. Na afloop van de receptie werd het perso neel in de gelegenheid gesteld, den grooten bloemenschat en de geschenken te bezichti gen. Hiervan werd een druk gebruik ge maakt. Feestdiner en serenade. In de groote zalen van Café-Restaurant Brinkmann aan de Groote Markt zaten Dins dagavond de commissarissen, -de directie en vele genoodigden aan een feestdiner aan. 0.a.: prof. ir. J- Klopper, president-commissaris; ir. J. E. Inckel, commissaris, dr. L. G. Korten- De opgeheven spoorlijn. EXAMENS. ZWEMMEN. WATERPOLO. Promotie-Degradatie 2e en 3e klasse. H. V. G. B.—NEPTUNUS (14—2). Door deze klinkende overwinning is Haarlem's oudste zwemvereeniging behouden gebleven voor de tweede klasse. Wij wenschen haar daarmede geluk. H.V.G.B. had reeds binnen de minuut de lei ding genomen, toen J. Bongertman een snellen rush met een fraai schot besloot. (10). Direct na het uiizwemmen werd de bal bij K. Bongertman geplaatst, die er met een schot van de helft van het veld 20 van maakte. Nauwe lijks was het spel weer hervat of Anthonie gaf keeper Oostveen ten derden male het nakijken. (3—0). P. Rol en K. Bongertman maakten voor rust ieder nog twee doelpunten, Pezie wist kort hier op Boeree te verrassen. (71). Ook na rust kreeg Neptunus niet veel kans. Anthonie en J. Schouw wisten met fraaie schoten den stand op 91 te brengen. Met een onverwacht schot maakte Dill toen het tweede doelpunt voor Neptunus. (92). Na goed aangeven van Goedings plaatste P. Rol no. 10 in het Zaansche net. (102). J. Schouw, P. Rol, K. Bongertman en A. Goe dings scoorden ieder nog een doelpunt, zoodat het einde kwam met 142. gesp. gew. verl. gel. pnt. v.-t. gem. H.V.GJB. 3 3 0 0 6 35— 4 2.— D.A.W. 3 1 2 0 2 5—23 0.61 Neptunus 2 0 2 0 0 4—17 0.— H.V.G.B. Ill—V.Z.V. II 3—2 DE WINTERCOMPETITIE. Aan spanning en sensatie heeft het in de po lowedstrijden van de laatste week niet ontbro ken. De eerste afdeelingswedstrijd tusschen V. Z.V. en Haarlem vormde wel het hoogtepunt. Na een aanvankelijk gelijk opgaanden strijd kwam Haarlem voor de rust door goed werk van Zwier van V.Z.V. met 41 achter te staan. Zeeman en de gebroeders Van Hemsbergen ga ven echter niet gewonnen; zoowaar gelukte het hun tot 44 gelijk te komen. Fel sti*eden de ploegen om de overwinning, maar Van Ellinck- huysen beging enkele malen een overtreding, waardoor V.Z.V. tenslotte met 64 kon winnen. H.P.C. 4. dat bezoek kreeg van V.Z.V. 3, wist evenals de Velsenai'en voor de rust het net niet te vinden. Na de rust scoorden de Heemstede naren tweemaal, tegenover Schachtschabel van V.Z.V. éénmaal. D.A.W., dat pas haar promotiewedstrijden heeft gespeeld, kwam in het water tegen H.P.C. 3. De Alkmaarders gaven aardig partij, waardoor het resultaat een gelijk spel werd. H.P.C. toe kende na afloop protest aan tegen een scheids rechterlijke beslissing, zoodat de uitslag van de zen wedstrijd nog open blijft staan. De ontmoeting tusschen de twee rivalen van de zomercompetitie: H.V.G.B. 3 en V.Z.V. 2 in Stoop's Bad eindigde in een verdiende overwin ning 32 voor H.V.G.B., nadat de rust met 20 was gekomen. In verband met het internationael zwemfeest, dat Haarlem a.s. Zondag organiseert, zijn slechts drie wedstrijden vastgesteld. Hedenavond speelt Haarlem 2 den revanehewedstriid tegen D.W.R. De eerste ontmoeting eindigde in een 20 overwinning voor D.W.R. 2. De damesploegen van D.W.R. 1 en D.W.R. 2 ontmoeten elkaar Maandagavond 9 uur in het Sportfondsenbad. Tenslotte speelt H.V.G.B. 4 Dinsdagavond te gen Haarlem 4 in Stoop's Bad. Maar als de kinderen geen echte honger hebben, wat dan Geef ze dan het sma kelijke brood van VAN DER LINDEN. BAKENESSERGRACHT 71 HAARLEM - TEIEF. 13882 (Adv. Ingez. Med.) TAFELTENNIS. T. O. G. 3—BARNA 1. Deze spannende wedstrijd, eindigde met een 55 gelijk spel. A. v. Abbevé won van Jansen met groot verschil (217. 2115) en van Berkemeyer met 21—16, 21—16. Met de Jong had v. Abbevé meer moeite. De eerste set won De Jong met 2119 en de twee de won Van Abbevé met dezelfde cijfers. In de derde set was De Jong echter uitgespeeld; met groot verschil verloor hij deze set en zoo doende de partij met 2119, 1921 en 1221. B. v. Dam won alleen van Jansen 2116, 2220. Van De Jong verloor Van Dam in drie (2116, 1621. 1921) en van Berkemeyer in twee sets (1621. 1821). W. de Jong slaagde er niet in. een enkelspel te winnen. Eervol verloor hij zijn partijen in drie sets. Het dubbelspel moest dus de beslissing bren gen. De eerste set wonnen Berkemeyer Jansen met minimum verschil (2321) doch de tweede en derde set wonnen Van Abbevé Van Dam met groot verschil (2110 en 219), waardoor ze nog een gelijk spel in de wacht konden sleepen. T. O. G. 1—T. O. G. 2. Het eerste team heeft niet 8—2 gewonnen. Beck (T. O. G. 2) won van B. de Jong in twee sets 2114, 2117 en verloor van J. Kottman eveneens in twee sets 2116, 2113 Tegen Van Abbevé had Beek, na de eerste set met 21—18 gewohnen te hebben en een 19—16 voorsprong in de tweede set, kans op de overwinning. Van Abbevé haalde keurig op en won deze set met 2220. Ook de derde set won Van Abbevé. Ook A. Kottman had met een 2015 voor sprong in de tweede set de overwinning voor het grijpen. Op onbegrijpelijke wijze slaagde hij er niet in, dezen voorsprong in winst om te zetten (21—19, 22—24, 12—21). Na een spannende partij won J. van A. Kottman met minimum verschil (2117. 22—20). Nunnink moest ook in de tweede set een 155 voorsprong prijsgeven. Van Abbevé won met 21—11 en 21—19. Het dubbelspel wonnen Beck en A. Kottman van de Jong en v. Abbevé met 13—21, 21—15 en 21—14. Tweede klasse A. T. O. G. 5—Barna 1 D 6—4. Spoorbrug' over de Amsterdamsche Vaart verwijderd. Sloopers zijn thans bezig de laatste resten van het Haarlemmermeerspoortje, binnen de grens van Haarlem, op te ruimen. Rails en dwarsliggers zijn reeds enkele maanden ge leden weggehaald; van de hinderlijke kruising over cien Rijksweg HaarlemAmsterdam is niets meer te zien. En nu is men bezig de be weegbare spoorbrug over de Amsterdamsche Vaai-t te verwijderen. Welke bestemming zal gegeven worden aan het voormalige stations gebouw „Rijksstraatweg", welk gebouw dicht bij dien weg staat? CHR. VER. VAN EN VOOR VROUWEN EN MEISJES. De algemeene vergadering van de Federatie van Chr. Vereenigingen van en voor Vrouwen en Meisjes zal, naar wij vernemen, Woensdag 23 en Donderdag 24 Nov. a.s. in hotel Brink mann alhier worden gehouden. Behalve de be handeling van vei-schillende verslagen en huis houdelijke zaken vermeldt het agendum 5 mi nuten-toespraken van de Union, de Vrouwen Zendingsbond, de Ver. van Academisch-ge- vormde Christen vrouwen, het Ned. Verbond van Chr. Jonge Vrouwen- en Meisjesvereeni- gingen, de Oud-leerlingenbond der S. C. S. A. en de plaatselijke Federatie Utrecht. Ook staan op het agendum Mededeelingen over het werk in Ned.-Indië door mevr. L. Slote- maker de BruineRutgers en een referaat van mevr. C. C. J. Stelma—Loosjes van Kralingen, over.- „Vereenigingsleven en gezinstaak". Aan den avond van Woensdag 23 Nov. zal een ge zellig samenzijn worden verbonden, waarin Jkvr. Claudine Witsen Elias zal declameeren, een gymnastiekclub uit Haarlem een korte uit voering geven zal en Jkvr. J. A. Wttewaall van Stoetwegen vex-slag zal uitbrengen van haar ervaringen in Amerika. De vei'gadering van 24 Nov. vangt aan met een wijdingswoord van mej. F. H. v. d. Schaar. De R.-K. Harmonie „Caecilia" uit Haarlem-Noord, bracht Dinsdag avond aan commissarissen en directie der firma J. J. Beynes een serenade tijdens het feestdiner in Café-Restaurant Brinkmann. Academische opleiding. Het int. zwemfeest van „Haarlem"* Geslaagd aan de Gem. Universiteit van Am sterdam voor het candidaatsexamen geschie denis de heer H. H. Poederbach en voor het doctoraal examen Fransche taal- en letter kunde de heeren W. A. de Ruyg en J. Th. R. van Greevenibi'oeck, Geslaagd aan de Leidsche Universiteit voor het doet. ex. geneeskun'de mej. J. Josso, te Heemstede, en voor het taalkundig cand. ex. Indologie de heer F. J. C. van Boeckel, te Haarlem. MUZIEK FESTIVAL VAN HET LEGER DES HEILS. Een muzikaal evenement van den eersten rang, vooral op 't gebied van fanfare muziek, is het groote muziek-festival van het Leger des Heils, dat na een onderbx-eking van eenige jaren, op 12 November a.s. gehouden wordt, in het Concertgebouw te Amsterdam. Op dit muziekfeest zullen een twaalftal mu ziekcorpsen concerteeren, tei~wijl twee num mers van het programma door de gezamen lijke, ten totale van zes hondeixl, aanwezige muzikanten zullen worden uitgevoerd. De attractie van dien avond zal in niet ge ringe mate verhoogd worden door het feit, dat de Chef van den Staf van het Leger des Heils uit Londen, Commissioner Mc Millan dien avond de leiding van het geheel op zich heeft genomen. De Commissioner werd in April '37 benoemd in zijn tegenwoordige functie. Dit is de eerste maal, dat de nieuwe Chef ons land bezoekt. Iet van Feggelen en Kees Hoving zullen starten. Voor het internationale zwemfeest van „Haarlem" op Zondagavond a.s. in het Sport fondsenbad hebben vrijwel alle in den lande aanwezige prominente zwemmers en zwem sters ingeschreven. Iet van Feggelen zal uitkomen op de 100 M. rugslag; Jopie Waalberg, Doortje Heese laar en Jopie Stroomberg zullen op de 200 M. schoolslag de Belgische zwemster Yvonne v. d. Kerkhove bestrijden; Van Schouwen en Scheffer zullen uitkomen tegen dén Belgi schen kampioen Devlaminck op de 100 M. rugslag; de 400 M. borstcrawl dames zal o.a. Fernande Caroen (O. S. C., Ostende) en Tru- de Malcorps aan den start brengen. Speciaal het nummer 100 M. borstcrawl heeren belooft buitengewoon spannend te worden, daar behalve Kees Hoving, ook D. v. d. Kuil, S. Moolenaar en de Belg Devlaminck hierop zullen starten. Ook de estafettes zijn zeer sterk bezet; zoo zullen o.a. ploegen van de O. D. Z., A. D. Z. en H. D. Z. elkaar bekampen op 6 maal 66 2/3 M. dames; aan de 10 maal 66 2/3 M. heeren zullen uitstekende ploegen van D. J. K, U. Z. C.. C. N. B.-Brussel, H. P. C. en „Haarlem" deelnemen. Verder ontving „Haarlem" de aangename mededeeling, dat ook de Nederlandsche kam pioene schoonspringen, mevrouw L. Ing'lis ArkellTholen aan de demonstratie schoon springen zal medewerken. (Adv. Ingez. Med.) DE BUSROUTE'S EN HET KINHEIIVIPARK. Naar wij vernemen, hebben eenige inwoners van het Kinheimpark te Bloemendaal een adres met meer dan driehonderd handteeke- ningen gericht tot de directie der N.Z.H.T.M., waarin vex-zocht wordt de busroute, welke werd gereden van 117 October weer in te stellen, of een andere route te rijden, waax-bij een minder groot aantal ingezetenen, dan thans het geval is wordt gedupeerd. Nieuw wereldrecord 100 M. rugslag. Cor Kint brengt het op 1 min. 13.5 sec, - rm. 19c IVoordceli^stc Kruidenicrsbcdrijf in Nederland Bismarck Haring per blik28. Gefileerde Haring in mayonnaise, pet blik Haring in Gelei per blik Belg. Doperwten per blik65, Overvette Goudsche Kaas per pond42, Zaansche Taai-Taai 3 pakjes 25 et-, per pond

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 10