S J. de Goede RADIO 1939 As van motorwerk der Velserbrug gebroken. C. M. OORD Ochtendbeurs Amsterdam LOEWE hooren DONDERDAG 3 NOVEMBER 193!3 HAAHEE M'S D A G B E A D 2 Scheepvaart ondervond eenige stagnatie. Woensdagmiddag tegen half vier is een der assen van het motorwerk, waarop de Velserbrug draait, gebroken. Men waarschuwde onmiddellijk het personeel van den technischen dienst der spoorwegen, dat weldra aanwezig was om een nieuwe as aan te brengen. Als gevolg van het breken der as kon nog slechts één motor dienst doen Dit was dan ook oorzaak, dat er Woensdagavond twee openingen minder zijn geschied dan normaal. Uiteraard had dit geen groote stagnatie van het scheep vaartverkeer tengevolge. Het treinverkeer on dervond in het geheel geen vertraging. In den loop van den avond heeft men de ge broken voortbewegingsas vervangen, zoodat de brug tegen middernacht weer normaal kon draaien. Zes uitgaande schepen en een binnen komend schip hebben ongeveer vijf uur opont houd gehad, terwijl nog vier schepen hun ver trek uit Amsterdam hadden uitgesteld. Om den meestertitel dammen. Laros in den eindstrijd. De beslissing wie voor Noord-Holland als no. 2 zou uitkomen in den eindstrijd om den mees tertitel is thans ten gunste van Laros gevallen. K. de Boer kon door werkzaamheden niet deel nemen en Laros moest herkampen met Meure uit Haarlem om de opengevallen plaats. Laros wist twee partijen te winnen, waar mede hij een plaats onder de candidaten voor den meestertitel veroverde. Zaterdag zal Mertens spelen tegen Stahlberg en Laros moet uitkomen tegen een dergenen, die na barrage onder de candidaten worden op genomen. KENNEMER BRIDGE BOND. Uitslagen Hoofdkl.: Bloemendaal IH.BC. I 131119. Ie klasse- B.C.H.N. I—IJmuiden I: 109—167, arb. P. Koster, 't Bolwerk I—H.B.C. II 109—142, arb. A. v. Haren. 2e klasse: B.C.H.N. IIIJmuiden II: 105148, arb. P. Koster. Voor de eerste helft van November zijn vastgesteld de volgende wedstrijden: Hoofdklasse: HB.C, IAlkmaar I en Bever wijk IBloemendaal I. Eerste klasse: IJmuiden IBolwerk I en H.B.C. n—B.C.H.N. I. Tweede klasse: Bloemendaal nB.C.H.N. II, Alkmaar IIIJmuiden n, B.C.H.N. nAlk maar II en IJmuiden II—Bloemendaal II. K.T.-klasse- Rosehaghe IH.B.C. III, B.C.H.N. ni—B.C.H. Ill en B.C.H. III—Rose- haeghe I. EERSTE KAMER. In de vergadering van de Eerste Kamer van Woensdagmiddag heeft de heer De Zeeuw (s.d.i bezwaar gemaakt inzake het in de af deelingen doen onderzoeken van het ontwerp tot wijziging van de tariefsmachtigingswet. Hij grondde dit bezwaar op het feit dat hier niet op democratisch-parlementaire manier is gehandeld, want de Eerste Kamer is niet door een memorie van toelichting en de dis cussies van de Tweede Kamer voorgelicht. Spr. vroeg zich af of de regeering niet, bij wijze van uitzondering aan deze Kamer alsnog een memorie van toelichting kan zenden. Hij wees in dit verband op de memorie van antwoord op de algemeene beschouwingen, zoo juist verschenen, waarin de regeering haar voornemen te kennen geeft tot ombui ging van de handelspolitiek. Na eenig debat werd het voorstel om het ontwerp nu in de afdeelingen te behandelen, aangenomen met 30 tegen 15 stemmen. Daarna ging de Kamer in de afdeelingen. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. 10.15 uur. Londen 8.74 5/8. Berlijn 73.60. Parijs 4.89. Brussel 31.08'/!. Zwitserland 41,71. New-York 1,83 3/4. 12.— uur. Londen 8.74 1/4. Berlijn 73.60. Parijs 4.89. Brussel 31.08'/!. Zwitserland 41.70. Kopenhagen 39.05. Stockholm 45.05. Oslo 43.95. New-York 1.83 13/16. Praag 6.33. Italië: Vrije lire 9.72 Reikire 8.75. Bankpapier 6.75. AGENDA Heden: DONDERDAG 3 NOVEMBER Stadsschouwburg: Charlotte Kohier met Shakespeare's Romeo en Julia. 8.15 uur. Muziekinstituut. Wilhelmlnastraat 51: Le zing over Klavarskribo, 8.15 uur. Moviac: „Robinson Crusoe" Kindervoorstel ling, 2, 3, 4 en 5 uur. Frans Hals Theater: „Levensspiegel", 2.30. 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „De avonturen van Robin Hood" 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Rosalie", 2.30, 7 en 9.15 uur. Palace Familie Cinema: „De macht van het goud" en „De gevaarlijke leeftijd", 2 en 8.15 u. Spaarne Theater: .pleegkinderen" en „Het doode ravijn". Moviac Uurfilm Theater: Doorloopende voorstellingen 2.30—11 uur nam. Teyler Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. Palestina Diorama's, Schotersingel 117a. Geopend eiken werkdag (behalve Vrijdags), van 3—5 en 7—9 uur. VRIJDAG 4 NOVEMBER Gemeentelijke Concertzaal: Uitvoering van „Requiem" van Verdi door de R.K. Oratorium- Vereeniging, 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds. Cramofoons Naalden Radio-en Cramofoonspecialist Groote Houtstraat 108 Telefoon 13046 - Haarlem IS. Het verheugt ons ten zeerste, dat de platen van het Concertgebouworkest, onder leiding van Ptaf. Dt. Witïm fheupeiêetp in het afgeloopen jaar in het Telefunken-repertoire opgenomen, de groote belangstelling van de muziek liefhebbers hebben gehad. Nu naast enkele kleinere werken wederom een be langrijke compositie wordt uitgebracht, veroorlooven wij ons hierop Uw bijzondere aandacht te vestigen n.l. SK 2424 t.m. 28 Zesde Symphonie van Beethoven (Pastorale) Prijs per plaatf4. Bijpassend album bij bestel ling van de complete serie gratis. Wij zijn ervan over tuigd, dat dit werk, evenals de VIJFDE SYMPHONIE van denzelfden componist uw volle tevredenheid zal weg dragen. - Van deze gelegen heid maken wij nog gebruik U op een ander belangrijk werk, uitgevoerd door het zelfde orkest onder de zelfde leiding attent te maken en wel SK 2214 t.m. 18 Zesde symphonie van Tschaikowsky Dit werk werd eenige maanden geleden uitgebracht. Mogen wij U uit- noodigen bovengenoemde platen bij ons te komen beluisteren? Wij zijn steeds gaarne bereid U deze vrijblijvend te laten hooren. Hoogachtend, G. M. OORD. (Adv. lngez. Med.) Winkeldiefstallen. Winkeljuffrouw en pleegmoeder gearresteerd. Een winkelier te Haarlem heeft Woensdag bij de politie aangifte gedaan, dat er telkens goe deren uit zijn winkel verdwenen waren. De po litie stelde een onderzoek in, met als resultaat, dat zij een 22-jarig meisje, die daar als winkel juffrouw werkzaam was* heeft aangehouden. Zij bekende, deze goederen gestolen te hebben; ze had ze gegeven aan haar te Velsen wonende pleegmoeder, bij wie ze in huis is. Met deze gegevens gewapend ging de politie naar de pleegmoeder, die echter verklaarde van niets af te weten; zij had nooit gezien, dat haar pleegdochter goederen mee naar huis had geno men. De politie, die nu eenmaal bij dergelijke zaken wantrouwend is, geloofde niets van het verhaal. Daarom deed zij een huiszoeking, waar bij ze in een linnenkast allerlei speelgoederen, fleschjes eau de cologne, busjes poetspommade en wrijfwas vond. De pleegmoeder kon nu moeilijk meer volhou den, dat ze van niets wist. Thans vertelde zij aan de politie, dat ze al die voorwerpen door middel van het meisje van den winkelier ge kocht had. Het meisje, dat haar geweten blijkbaar niet nog méér wilde bezwaren, ontkende dit echter. Zij deelde mede, nooit betaling te hebben ont vangen en dat haar pleegmoeder nooit naar de herkomst van de goederen gevraagd had. De politie heeft de dievegge en de heelster in arrest gesteld en de gestolen goederen in beslag genomen. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet verantwoordelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst oj niet geplaatst, wordt de kopij den inzender niet teruggegeven. De winter komtdus is winterhulp noodig. Op 4, 5, 6 en 7 November wordt weder door het Comité ..Winterhulp" een ..Bazar" gehou den in het gebouw ..St. Bavo". Smedestraat. Uiteen te zetten met welk doel deze Bazar wordt georganiseerd, komt mij minder nood zakelijk voor. dan er op aan te dringen dezen Bazar te bezoeken. Daardoor steunt men het prachtige werk van het Comité ..Winterhulp". „Winterhulp", men is er voldoende mede bekend, tracht zooveel in zijn vermogen is, den nood te lenigen in de gezinnen van onze werkloozen. waar de overheid door gebrek aan middelen niet afdoende kan helpen. Door een bezoek aan genoemden .Bazar" voert men het vermogen op van „Winter hulp" om zijn lofwaardig werk te kunnen voortzetten en zoo mogelijk, uit te breiden. Of dit noodig is? Tot hen, die zooals ik. dagelijks de treurige gevolgen der werkloosheid voor oogen hebben, behoef ik deze vraag niet te stellen. Zij weten met mij maar al te goed, hoe treurig het met het huisraad (o.a. kachels), dekking, schoeisel enz. bij onze werkloozen is gesteld. Maar tot hen, die uiteraard hiermede niet zóó op de hoogte zijn zou ik willen zeggen: Ja, het Is meer dan noodzakelijk dat in me nig gezin hulp voor den a.s. winter geboden wordt. Zelf is men hiertoe niet altijd in de gele genheid. Laat dan het Comité „Winterhulp" dit voor U doen. Ge weet dan dat uw geld goed besteed wordt en nood lenigt, waar het 't meest noodig is. W. VAN LIEMT, Weth. Soc. Zaken. De Bilt voorspelt: Matigen tot krachtigen Zuidelijken tot Westelijken wind, zwaar bewolkt tot be trokken met later eenigen regen, weinig verandering in temperatuur overdag. BAROMETERSTAND Hoogste 767.1 m.M. te Lyon. Laagste 731.2 m.M. te Kinn. De depressie, welke gistermorgen bij de Faroer lag, trok, in de diepte afnemend naar de Noorsche kust. Zij bracht nog stormach tige tot krachtige winden en buiig weer over de Britsche eilanden, de Noordzee en Zuid- Scandinavië. De hooge druk in Zuid-Frankrijk nam weer in beteekenis toé. De nacht was daar helder en de ochtendtemperatuur laag. Een ondiepe storing bevindt zich vóór de Golf van Biscaye. Een nieuwe diepe Oceaandepressie beweegt zich in de richting van Schotland. Voor onze omgeving wordt matige tot krachtigen Zuidelijken tot Westelijken wind verwacht met zware bewolking en later eenigen regen. De temperatuur zal weinig veranderen. BAROMETERSTAND Vorige stand 762 m.M. Stand van heden 768 m.M. Neiging: Vooruit. Opgave van: Fa. KUIPERS ZN., Opticiens Zijlstraat 97 Telefoon 12726 HOOG WATER TE ZANDVOORT Vrijdag v.m. uur; n.m. 12.16 uur. Strand berijdbaar van 5.0010.00 uur. Belangrijke telefoonnummers: Politie; 11850. Brandweer: 15333. Ongevallendienst (Brandweerkazerne) Ged. Oude Gracht: 14141. DOUGLAS FAIRBANKS Jr. DANIELLE DARRIEUX MISCHA AVER, van Vrijdag a.s. aj in „De Parijse ondeugd" in het Frans Hals Theater. (Adv. Ingez. Med.) Koersen van de Ochtendbeur te Amsterdam van heden van 10.30 uur tot 11.25 uur. Kon. Olie 330Vz AKU 42 1/4—1/2 Beth. Steel 51—1/8 U. S. Steel 48 3/4—9 Republic Steel 14 11/16 Anaconda 281,16 Tidewater Ass. Oil. 10 1/4 North Am. Aviation 11 North American Rayon 18. Young m. v. 34 1/2 Petitie voor een internationale vredesconf erentie. Groote campagne in Engeland ingezet. De Manchester Guardian deelt mede, dat de Engelsche Nationale Vredesraad een krach tige campagne heeft ingezet ter ondersteuning van zijn voorstel waaraan vele belangrijke persoonlijkheden in den lande hun goedkeu ring hebben gehecht tot het houden van een voor alle naties openstaande vredesconferen tie. waartoe de Engelsche regeering. in samen werking met president Roosevelt het initiatief zou moeten nemen. De Vredesraad beschouwt deze campagne als het belangrijkste werk, dat ondernomen wordt sinds het bekende „vredes- plebisciet", dat zulk een enorm succes had. Het bedoelde vredesplebisciet kwam vrij langzaam tot stand. Op het oogenblik is de internationale situatie veel kritieker en de Vredesraad hoopt voor Kerstmis een millioen handteekeningen op zijn petitie te hebben verzameld. Het Comité van Vredesvrienden, de Inter nationale Vrouwenliga en vele andere vredes organisaties zullen hun krachtige medewer king aan de campagne verleenen en ook kun nen de organisatoren rekenen op den steun van vakvereenigingen, coöperatieve organisa ties en andere lichamen, die zich niet in de eerste plaats met den vrede bezighouden. On geveer 25000 formulieren, ruimte biedend voor een half millioen handteekeningen. zullen verstrekt worden aan plaatselijke afdeelingen van nationale vereenigingen, aan kerken en politieke partijen. Een speciale petitie-com missie is belast met de controle over de orga nisaties, die de petitie aan hun leden voor leggen. Bij de talrijke bijeenkomsten, die op den Wapenstilstandsdag gehouden worden, zal er gelegenheid tot teekenen zijn. Ook zullen in sommige plaatsen de formulieren van huis tot huis gaan. Met het groote aantal personen, dat destijds voor het Vredesplebisciet geijverd heeft, in herinnering kan de Vredesraad in dezen ern- stigen tijd een antwoord van nog grooter omvang verwachten aldus besluit het blad. Zonderlinge aardappelenkoopers. Toen de aardappelen op een vrachtauto waren geladen, reden ze snel weg. Twee Hillegommers, een chauffeur en een bloemistarbeider, beiden 30 jaar, hadden met veel mooie verhalen een 68-jarigen tuinder, die aan den Oosterduinweg te Aardenhout aard appelland had tot de afgifte van 770 K.G. aardappelen bewogen. Eind Augustus waren de verdachten bij den tuinder geweest en hadden gevraagd of ze aardappelen konden koopen. Ze vonden den prijs echter wat hoog. Eenige dagen later kwamen ze toch terug en besloten toen tot den koop over te gaan. Bij de levering zou dan meteen contant worden betaald. Op 3 Septem ber waren ze met een vrachtauto bij het land gekomen en hadden de zakken aardappelen op den auto geladen. Toen het eerste ge deelte van de partij was opgeladen sprongen de twee „koopers" in de auto en gaven vol gas. den verbluften tuinder zonder geld en zonder aardappelen achterlatend. Later hadden ze de partij verkocht en de gelden ten. eigen bate aangewend. Een der verdachten had bovendien nog bij zich.thuis zijn muntmeter gelicht en daar f 3.70 uitgehaald. De officier vond het een geraffineerde oplichting doch hij wilde in aanmerking nemen dat verdachten uit ar moede hebben gehandeld. De officier requi- reerde tenslotte een gevangenisstraf van 6 maanden waarvan drie maanden voorwaar delijk. De verdedigers mr. Escher en mr. Davidson pleitte een voorwaardelijke straf gelijk aan den tijd in voorloopige hechtenis doorge bracht. Beide verdedigers vroegen onmiddel lijke invrijheidstelling van de verdachten. Dit verzoek werd echter door de Rechtbank gewei gerd. Uitspraak over 14 dagen. ARROND. RECHTBANK. Lood omHaagsche punten. Reeds tienmaal was de 28-jarige Haarlem- sche schilder, die hedenmorgen wegens dief stal terecht stond, veroordeeld terwijl hij een waaróigen partner had 'gevonden in een Haaremschen koopman die echter „pas" drie veroordeelingen achter den rug had. Als ver ontschuldiging voor dezen achterstand kan misschien dienen, dat de koopman een jaar jonger was dan de schilder en in een jaar kan veel gebeuren. Den zevenden September van dit jaar was dit illustere tweetal met een derden kameraad naar Groenendaal gegaan. Dat doen meer menschen en daar is niets op tegen. Waar men echter wel bezwaar tegen kan hebben, was het bezoek dat de schilder en de koopman aan het buiten Meer en Berg brachten. Ze waren over een hek geklommen en hadden uit een tuinhuisje een oude looden bak en een bronzen beeld weggehaald. Hoe zich dit precies heeft afgespeeld zal wel al tijd een geheim blijven, want de verdachten spraken elkaar op alle punten tegen, zoodat er geen touw aan vast te knoopen was. Dus jij hebt eigenlijk niets gedaan, zei de koopman tegen den schilder, waarop deze ant woordde met een hartgrondig„Dat is nou ook weer onzin!" Wie heeft het lood nou meegenomen, vroeg de president, doch een helder antwoord kreeg hij niet want de schilder verklaarde dat de koopman het op de fiets had gehad en de koopman vertelde het weer net andersom. In ieder geval hebben jullie buiten Groe nendaal weer den derden man ontmoet, stelde de president vast. Daarop was het drietal naar een opkooper gegaan en deze had voor het lood f 1 be taald. De opkooper zelf, die als getuige werd gehoord, beweerde dat hij slechts 90 centen had gegeven, doch een dubbeltje meer of min der komt er bij dit vol onwaarheden zittend verhaal ook zooveel niet op aan. Vast staat ook dat de beide verdachten ver volgens een anderen opkooper hadden bezocht en daar f 6.50 voor het beeld hadden gekre gen. Voor den gulden had men Haagsche pun ten en sigaretten gekocht, die eerlijk werden verdeeld. Ook de f 6.50 „was onderling omge slagen". De officier vond het van de verdachten niet fraai dat ze elkaar trachten te beschuldigen Het gaat er nu maar om wie het best en het hardst kan liegen. Gezien de veroordeeling van de verdachte eischte hij tegen beiden 1 jaar gevangenis straf. Mr. Slotemaker, die als verdediger van dm koopman optrad, vond, dat het lastig uit te maken zal zijn wie nu de diefstal en wie de heining heeft gepleegd. De door den officier geëischte straf is bovendien, daar het hier toch om een kruimeldiefstal gaat, wel uitermate hoog. Spr. vroeg dan ook een gedeeltelijk voor waardelijke straf. Mr. L. G. van Dam, de raads man van den schilder sloot zich hierbij aan doch vroeg tevens een onderzoek in te stellen naar de reclasseeringsmogelijkheid voor dezen verdachte. Hij heeft in zes jaar nu al tien ver oordeelingen gehad en dat kan zoo toch niet doorgaan. De Rechtbank besloot alles in overweging te zullen nemen en bepaalde de uitspraak op 17 November. PROGRAMMA VRIJDAG 4 NOVEMBER HILVERSUM I, 1875 en 451.5 M. Algemeen programma verzorgd door de NCRV. 8.Schriftlezing, meditatie. 8.15 Berichten, gramofoonmuziek 11.15 Zang met pianobege leiding, en gramofoonmuziek. 12.Berichten 12.15 Gramofoonmuziek 12.30 Berichten, hier na „Quintolia", en gramofoonmuziek. 2.25 255 Christelijke Lectuur. 3.Het Theuerzeit- trio en Gramofoonmuziek (Om 3.45 Berichten) 4.15 Gramofoonmuziek 5.Cithervoordracht en gramofoonmuziek. 5.45 Declamatie en gra mofoonmuziek. 6.30 Voor tuinliefhebbers. 7. Berichten 7.15 Literaire causerie 7.45 Gramo foonmuziek 8.Berichten ANP. Herhaling SOS-Berichten 8.15 NCRV-Salonorkest 9.00 Exegetische causerie. 9.30 Orgelspel 10.Be richten ANP. Hierna actueele uitzending. 10.30 Het Apollo-ensemble 10.45 Gymnastiekles 11. Vervolg ensembleconcert 11.25 Gramofoonmu ziek 11.5012.00 Schriftlezing. HILVERSUM II, 301.5 M. 8.00 VARA 10.00 VPRO 10.20 VARA 12.00 AVRO 4.00 VARA 7.30 VPRO 9.00 VARA 10.40 VPRO 11.00—12.00 VARA. 8.O0 VARA-Kalender 8.15 Gramofoonmuziek (Om 8.16 Berichten) 10.Morgenwijding 10.20 Gramofoonmuziek 11.— Declamatie 11.20 Or gelspel 12.Renova-kwintet (Om 12.15 Be richten) 12.45 Gramofoonmuziek 1.15 AVRO- Amusementsorkest 2.Causerie over Eleo- nora Duse. 2.30 Zang en piano. 3.Cabaret programma, ber. 4.Gramofoonmuziek. 4.30 Het Rotterdamsch Pianokwartet 5.Voor de kinderen. 5.30 Gramofoonmuziek 6.Fantasia 6.30 De Ramblers 7.Causerie „Opvoeding tot democratie". 7.20 Berichten ANP. 7.30 Berichten 7.35 Causerie „Wat en hoe gelooven wij?" 8.— Zang en orgel 8.30 Causerie „Koorzang in onze kerken". 9.Voor schakers. 9.02 Fragmenten opera „Les pêcheurs de perles". 10.C. Steyn's accordeonorkest 10.30 Berichten ANP 10.40 Avondwijding. 11.Esmeralda en solisten 11.30 Jazzmuziek (Gr.pl.) 11.5512.00 Gramofoon muziek. DROITWICH 1500 M. 11.40—11.50 Pianosoli 12.10 Orgelspel 12.35 Michael Flome en zijn Band. 1.20 Causerie 1.35 2.20 Het Birminghanxsch Philharmonisch strijkorkest 2.453.05 Gramofoonmuziek 4.15 Het Willie Walker Octet 4.50 Gramofoonmu ziek. 5.20 Het Keltische Trio. 5.40 Troise and' his Mandoliers. 6.20 Berichten 6.45 Radiotoo- neel. 7.05 Parlementair overzicht. 7.20 Gramo foonmuziek 7.50 Uit Parijs: Alex Combelle en zijn orkest. 8.20 Causerie over maarschalk Lyautey. 8.30 Radiotooneel 9.20 Berichten 9.45 Causerie „Advance in the air". 10.05 Repor tage 10.20 Het BBC-Orkest, m.m.v. solisten 11.35 Jack Harris en zijn Band 11.4512.20 Dansmuziek (Gr.pl.) RADIO-PARIS 1648 M. 9.10.11.20 en 12.30 Gramofoonmuziek 12.35 Zang 1.05 Visciano-orkest 2.35 Gramo foonmuziek 3.30 Zang 3.45 Gramofoonmuziek 4.40 Cellovoordracht 4.55 Gramofoonmuziek 5.25 Kamermuziek 6.35 Pianovoordracht 6.50 Gramofoonmuziek 7.20 Het Ellis-orkest 8.35 Zang 9.50 Radiotooneel 10.50 Gramofoonmuziek 11.3512.50 Nachtconcert KEULEN 456 M. 5.50 Gramofoonmuziek 6.30 en 7.50 Amuse mentsorkest 11.20 Fabrieksorkest 12.35 Gra mofoonmuziek. 1.30 Populair concert 3.20 Om roeporkest en solisten 4.50 Literair-muzikaal programma. 5.45 Blaastrio 6.20 Verzoekconcert 7.30 Het Pasquier-trio 8.10 Gramofoonmuziek 8.20 Radiotooneel 9.35 Gramofoonmuziek 9.50 —11.20 Omroeporkest en soliste. BRUSSEL 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 Omroepdans- orkest 1.30 Vervolg concert 1.502.20 Gramo foonmuziek 5.20 Pianovoordracht 5.50 Gra mofoonmuziek 6.50 Koorconcert 7.20 Viool en piano 8.20 Omroepdansorkest 9.20 Omroepsym- phonie-orkest 10.30 Vervolg concert 10.50—11.20 Dansmuziek (gr.pl.) BRUSSEL 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek 1.00 en 1.30 Om roeporkest 1.502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Het Omroepsalonorkest 5.50 Vervolg concert 6.35 Vocaal duo. 7.05 Pianovoordracht 7.35 Gramofoonmuziek 8.20 Omroeporkest 9.35 Ver volg concert 10.3011.20 Gramofoonmuziek DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 7.30 Gramofoonmuziek 7.50 Radiotooneel 9.20 Berichten 9.50 Fluit en harp 10.05 Berich ten. 10.20 Het Omroeporkest en soliste. (Opn.)' 11.0011.20 Gramofoonmuziek. SCHOOL of ENGLISH Correspondence, conversation and grammar lessons. R. A. G. DAVIDSON (Englishman) Leraar Engels M.O. 69 Koninginneweg Tel. 11596 DAMES!' Uw Kapster aan Huis PERMANENT (zonder machine) VERVEN etc. etc. ANNIE BOEZIEK, Orionweg 25, Telefoon 23749. Éénmaal Loewe Radio beteekent dat geen ander merk U meer kan bekoren Alleen Zijlstraat bij de Brug

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 2